Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat Bochnia, 23/5/2021 |
1 - Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat I | 23/5/2021 - 10:00 |
Konkurencja 1 23/5/2021 - 10:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:00 |
2 3 4 | Miętus Patricija Rzymek Zuzanna Woźny Izabela | 10 10 10 | SMS Galicja Kraków H2O Bochnia Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 10:02 |
2 3 4 5 | Kokoszka Emilia Czarnecka Lena Gorczyca Klaudia Zienkowska Maja | 10 10 10 10 | H2O Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków H2O Bochnia | 06 06 06 06 | NT 57.15 59.57 NT |
Seria 3 z 6, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzuta Kamila Trochimiuk Tamara Aleksander Jagoda Siwek Lilianna Augustyn Marcelina Jodłowska Karolina | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 52.42 48.64 48.22 48.30 50.26 56.62 |
Seria 4 z 6, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Gos Maja Gąsior Iga Gorgosz Martyna Jeziorska Wiktoria Merta Kornelia Filanowska Martyna | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 46.38 44.72 44.12 44.34 45.85 47.05 |
Seria 5 z 6, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniakiewicz Julia Lew Milena Halkiewicz Maria Szymańska Wiktoria Warunek Emilia Kros Karolina | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.51 41.16 39.42 41.09 42.02 42.97 |
Seria 6 z 6, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Rachwał Olga Nowacka Emilia Jarosz Hanna Węgrzyn Aleksandra Kubis Gabriela | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.28 37.08 35.90 36.63 38.73 39.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 23/5/2021 - 10:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:10 |
2 3 4 5 | Pasek Kamil Machulak Łukasz Wilczak Michał Paruch Maciej | 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim H2O Bochnia | 06 06 06 06 | 1:00.02 50.43 58.60 NT |
Seria 2 z 4, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Lembas Hugo Leśnicki Franciszek Frączek-Burkacki Franciszek Głuch Jakub Wilkosz Wojciech Majerski Paweł | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.54 44.21 43.40 43.90 47.14 48.34 |
Seria 3 z 4, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Smulski Antoni Kotynia Juliusz Dziedzic Karol Łopata Michał Szydłowski Patryk Ochal Antoni | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.99 40.08 37.08 38.51 40.70 43.31 |
Seria 4 z 4, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Synowiec Szymon Tokarski Szymon Permus Maciej Osak Kacper Misztal Olaf Szymacha Aleksy | 10 10 10 10 10 10 | Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.37 35.38 34.97 35.01 36.09 36.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 23/5/2021 - 10:16 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:16 |
2 3 4 | Czarnecka Maja Komendera Natasza Szwiec Matylda | 11 11 11 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:18 |
1 2 3 4 5 | Budzowska Hanna Gieszczyk Anna Adamus Maja Żarnowiec Joanna Nędza Katarzyna | 11 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT 51.10 NT NT |
Seria 3 z 3, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Zielińska Maria Wida Adrianna Matyasik Łucja Tolala Lena Hapek Martyna Stawinoga Bianka | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.41 40.07 36.31 39.13 43.75 48.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 23/5/2021 - 10:21 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:21 |
2 3 4 | Strama Wojciech Moskała Jędrzej Hoła Tomasz | 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:23 |
2 3 4 5 | Szczygieł Konrad Łądka Oktawian Niemczyk Leon Gasek Jan | 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim H2O Bochnia | 06 06 06 06 | NT 52.15 NT NT |
Seria 3 z 4, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarek Oskar Pytel Michał Trela Sergiusz Hajto Borys Marcinkowski Adam Piela Mateusz | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 45.50 44.36 41.07 41.14 45.10 47.35 |
Seria 4 z 4, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Magiera Rafal Warzecha Alan Szymański Maksymilian Rusek Michał Makowski Piotr Żaba Mateusz | 11 11 11 11 11 11 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 39.47 35.98 34.84 35.18 36.50 40.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 23/5/2021 - 10:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:28 |
2 3 4 | Rzymek Zuzanna Werner Izabela Miętus Patricija | 10 10 10 | H2O Bochnia SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:30 |
2 3 4 5 | Ruchała Wiktoria Święch Natasza Bodzoń Mia Cupiał Liliana | 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Trochimiuk Tamara Czarnecka Lena Wawrzuta Kamila Warunek Emilia Węgrzyn Aleksandra | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:40.13 1:35.17 1:39.48 1:40.34 NT |
Seria 4 z 5, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Dygulska Julia Kros Karolina Gąsior Iga Kubis Gabriela Merta Kornelia Siwek Lilianna | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.54 1:30.54 1:29.35 1:29.96 1:33.91 1:35.14 |
Seria 5 z 5, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniakiewicz Julia Lew Milena Nowacka Emilia Piecuch Julia Baranowska Maria Jarosz Hanna | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.85 1:27.00 1:21.10 1:22.75 1:27.70 1:29.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 23/5/2021 - 10:40 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:40 |
2 3 4 5 | Frączek-Burkacki Franciszek Tokarski Szymon Grecki Marcel Wilczak Michał | 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ H2O Bochnia Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Jacek Chmielowski Piotr Ślusarczyk Jan Matyszkiewicz Paweł Godula Karol Lembas Hugo | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:04.09 1:45.88 1:43.62 1:43.96 1:47.39 NT |
Seria 3 z 4, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Pastwa Jeremi Jamrożek Alex Toboła Antoni Boroń Adam Chowaniec - Sieniawski Szymon Tatarczyński Edmund | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.69 1:40.03 1:33.73 1:35.71 1:40.92 1:41.88 |
Seria 4 z 4, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Pasek Kamil Kotynia Juliusz Tarasek Igor Permus Maciej Łopata Michał Siwior Filip | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.11 1:26.15 1:14.57 1:16.59 1:30.21 1:32.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 23/5/2021 - 10:51 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:51 |
2 3 4 | Szwiec Matylda Hapek Martyna Gieszczyk Anna | 11 11 11 | Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:53 |
1 2 3 4 5 | Stawinoga Bianka Zielińska Maria Wida Adrianna Adamus Maja Nędza Katarzyna | 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT 58.40 1:00.81 NT |
Seria 3 z 3, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Czarnecka Maja Budzowska Hanna Matyasik Łucja Tolala Lena Żarnowiec Joanna Komendera Natasza | 11 11 11 11 11 11 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 54.79 48.40 45.45 48.28 51.53 56.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 23/5/2021 - 10:56 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:56 |
2 3 4 | Moskała Jędrzej Piela Mateusz Makowski Piotr | 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:58 |
2 3 4 5 | Hajto Borys Pytel Michał Rusek Michał Żaba Mateusz | 11 11 11 11 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Gasek Jan Kaczmarek Oskar Marcinkowski Adam Łądka Oktawian Trela Sergiusz Strama Wojciech | 11 11 11 11 11 11 | H2O Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 56.62 1:00.32 NT NT |
Seria 4 z 4, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Szczygieł Konrad Hoła Tomasz Szymański Maksymilian Niemczyk Leon Warzecha Alan Magiera Rafal | 11 11 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 54.33 51.19 45.88 50.05 54.00 56.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 23/5/2021 - 11:04 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:04 |
2 3 4 5 | Woźny Izabela Gorgosz Martyna Święch Natasza Rzymek Zuzanna | 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów H2O Bochnia | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Zienkowska Maja Gorczyca Klaudia Dygulska Julia Bodzoń Mia Cupiał Liliana Augustyn Marcelina | 10 10 10 10 10 10 | H2O Bochnia Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:26.75 3:25.05 3:25.71 3:29.44 NT |
Seria 3 z 4, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Wiktoria Aleksander Jagoda Jodłowska Karolina Jeziorska Wiktoria Werner Izabela Filanowska Martyna | 10 10 10 10 10 10 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:14.73 3:10.31 3:04.62 3:09.87 3:10.81 3:18.91 |
Seria 4 z 4, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Julia Halkiewicz Maria Rachwał Olga Gos Maja Baranowska Maria Szymańska Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:52.11 2:51.82 2:33.59 2:50.68 2:52.10 2:56.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 23/5/2021 - 11:20 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Grecki Marcel Szałaj Alex Chmielowski Piotr Paruch Maciej Piwowarczyk Michał Jamrożek Alex | 10 10 10 10 10 10 | H2O Bochnia Jordan Kraków SMS Galicja Kraków H2O Bochnia Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:54.36 NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Ślusarczyk Jan Majerski Paweł Chowaniec - Sieniawski Szymon Pastwa Jeremi Tatarczyński Edmund Zięba Jacek | 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:38.97 3:34.20 3:24.20 3:25.59 3:35.01 3:44.97 |
Seria 3 z 5, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Matyszkiewicz Paweł Wilkosz Wojciech Toboła Antoni Głuch Jakub Godula Karol Siwior Filip | 10 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:20.08 3:12.38 3:06.21 3:07.61 3:17.57 3:20.81 |
Seria 4 z 5, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Ochal Antoni Leśnicki Franciszek Dziedzic Karol Szymacha Aleksy Boroń Adam Machulak Łukasz | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:03.89 3:00.94 2:46.60 2:47.24 3:02.93 3:05.47 |
Seria 5 z 5, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Patryk Synowiec Szymon Tarasek Igor Osak Kacper Misztal Olaf Smulski Antoni | 10 10 10 10 10 10 | Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:44.13 2:35.58 2:25.46 2:29.45 2:44.00 2:44.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 23/5/2021 - 11:41 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 11:41 |
1 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 3:01.19 |
Augustyn Marcelina, Woźny Izabela, Gorgosz Martyna, Aleksander Jagoda |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:45.96 |
Baranowska Maria, Miętus Patricija, Lew Milena, Werner Izabela |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:33.88 |
Kubis Gabriela, Rachwał Olga, Nowacka Emilia, Kros Karolina |
4 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:37.59 |
Leśniakiewicz Julia, Węgrzyn Aleksandra, Puźniak Maja, Ruchała Wiktoria |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:46.29 |
Siwek Lilianna, Jeziorska Wiktoria, Warunek Emilia, Gos Maja |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:06.34 |
Wawrzuta Kamila, Jodłowska Karolina, Merta Kornelia, Cupiał Liliana |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 23/5/2021 - 11:45 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 11:45 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:11.34 |
Godula Karol, Machulak Łukasz, Wilkosz Wojciech, Wilczak Michał |
2 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:52.51 |
Boroń Adam, Tokarski Szymon, Pastwa Jeremi, Leśnicki Franciszek |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:23.74 |
Permus Maciej, Misztal Olaf, Osak Kacper, Smulski Antoni |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:33.86 |
Tarasek Igor, Szymacha Aleksy, Kotynia Juliusz, Dziedzic Karol |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 3:02.40 |
Szałaj Alex, Ochal Antoni, Szydłowski Patryk, Piwowarczyk Michał |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |