Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików Oświęcim, 5 - 6/6/2021 |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików II | 5/6/2021 - 16:00 |
Konkurencja 13 5/6/2021 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 16:00 |
3 4 5 | Myrdko Maja Kaczor Natalia Gawlik Maja | 11 09 09 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Roqet Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 14, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dzierwa Zuzanna Łojek Gabriela Rolnicka Milena Turchan Antonia Zajączkowska Nina Gromadzka Natalia Bogucka Amelia Jezioro Lena | 08 11 11 11 11 09 11 09 | Fala Niepołomice Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 50.19 46.59 47.28 58.65 NT NT |
Seria 3 z 14, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamus Maja Gawron Zuzanna Zielińska Maria Żurowska Amelia Kopeć Liliana Żarnowiec Joanna Święch Natasza Guzik Mia | 11 11 11 11 11 11 10 11 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 45.32 44.83 44.41 43.36 43.75 44.56 45.31 46.16 |
Seria 4 z 14, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czarnecka Lena Rosińska Nina Dejana Laura Czarnecka Maja Filanowska Martyna Hapek Martyna Świerczek Oliwia Działach Magdalena | 10 11 11 11 10 11 11 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 43.14 42.93 42.17 41.72 41.73 42.58 43.12 43.16 |
Seria 5 z 14, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piwowarczyk Antonina Cebula Monika Augustyn Marcelina Wida Adrianna Kuna Alina Krzysztofowicz Julia Barnaś Kinga Szczepańska Julia | 08 09 10 11 10 11 11 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 40.90 40.63 40.53 40.07 40.41 40.58 40.64 41.33 |
Seria 6 z 14, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stefańska Agata Błażejczyk Nikola Migda Maja Budzowska Hanna Łupińska Barbara Jantas Aleksandra Halberda Milena Warunek Emilia | 11 09 11 11 09 09 11 10 | Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 39.70 39.48 39.16 39.02 39.04 39.46 39.52 39.91 |
Seria 7 z 14, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kubis Gabriela Trochimiuk Tamara Tolala Lena Jodłowska Karolina Panasiuk Agata Wacławek Matylda Janik Aleksandra Litewka Gabriela | 10 10 11 10 09 09 11 09 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 38.84 38.61 38.38 37.80 37.89 38.41 38.64 38.97 |
Seria 8 z 14, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wawro Zuzanna Kierońska Maryla Pawela Lena Piecuch Julia Brońska Anna Aleksander Jagoda Kielar Julia Serafin Matylda | 09 11 08 10 11 10 10 10 | Kmita Zabierzów Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 37.31 37.23 37.14 36.85 36.92 37.22 37.27 37.38 |
Seria 9 z 14, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsior Iga Lew Milena Łuczyńska Nikola Piecuch Klaudia Krzyszkowska Amelia Sacha Paulina Puźniak Maja Kowalska Lena | 10 10 09 11 09 10 10 09 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 36.82 36.72 36.04 35.77 35.87 36.39 36.73 36.85 |
Seria 10 z 14, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matyasik Łucja Szostak Natasza Gos Maja Chmiel Zuzanna Adamska Wiktoria Żak Katarzyna Kiszczak Olga Leśniakiewicz Julia | 11 08 10 08 09 09 09 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 35.48 35.28 35.23 35.13 35.18 35.28 35.42 35.74 |
Seria 11 z 14, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halkiewicz Maria Kuniewicz Antonina Wioska-Kaganiec Wiktoria Gubała Justyna Jarmołowska Helena Leśnik Milena Litwora Natalia Czapczyńska Zofia | 10 09 09 09 08 11 08 08 | Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 34.63 34.53 34.48 34.28 34.31 34.49 34.56 34.83 |
Seria 12 z 14, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Satora Rita Kryza Jagoda Ruchała Weronika Grzywacz Gabriela Dakowicz Lena Blacha Maja Łakoma Maria Matysik Alicja | 09 08 08 09 09 08 08 10 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 34.16 33.88 33.60 33.25 33.39 33.63 34.10 34.27 |
Seria 13 z 14, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Słomska Wiktoria Dychtoń Julia Sądel Oliwia Kozioł Julia Żak Zoya Ruchała Wiktoria Kościarz Wiktoria Dudziak Maja | 08 08 08 08 09 10 09 08 | Ósemka Oświęcim Delfin Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 33.04 32.87 32.32 31.87 31.92 32.35 32.88 33.14 |
Seria 14 z 14, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rachwał Olga Nawara Oliwia Pęczek Karolina Kuryłek Nikola Gil Malwina Kuźma Katarzyna Pach Patrycja Łuczak Agata | 10 08 09 08 08 10 09 09 | SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno Płetwal Zakopane Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 31.25 30.84 30.27 28.77 30.03 30.38 30.85 31.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5/6/2021 - 16:20 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 16:20 |
3 4 5 | Kasperek Tomek Łaniak Eryk Ślusarczyk Jan | 08 11 10 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 16, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dworak Michał Skraba Marcin Pieniądz Patryk Staszkiewicz Michał Urbuś Wojciech Giełdoń Antoni Korput Witold Bartel Mateusz | 10 09 09 11 11 10 10 11 | Korona Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 57.07 59.18 NT NT NT |
Seria 3 z 16, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łądka Oktawian Gawroński Krystian Białek Igor Niemczyk Leon Zajączkowski Adam Bucci Leonardo Otrysko Marek Bułacz Antoni | 11 11 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 52.15 51.85 49.43 48.17 49.35 49.86 52.02 52.17 |
Seria 4 z 16, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilczak Michał Sadowski Oskar Rusek Konrad Siąkała Adam Zięba Oskar Jurkowski Jan Piela Mateusz Grochola Kamil | 10 09 11 11 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 47.95 46.97 46.41 45.79 46.38 46.87 47.35 47.99 |
Seria 5 z 16, 16:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głogowski Kuba Knych-Góra Kacper Bryniarski Michał Pomorski-Różyk Seweryn Nowak Witold Marcinkowski Adam Strama Wojciech Hajduga Ksawery | 10 11 08 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 45.64 45.39 44.65 43.92 44.23 45.10 45.50 45.77 |
Seria 6 z 16, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołodziejczyk Alex Gabryś Mateusz Navozenko Mykhaylo Moskal Tomasz Gut Filip Pytel Michał Watycha Maksymilian Horbal Ignacy | 11 08 10 11 09 11 11 10 | STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 43.07 42.13 41.81 41.49 41.55 42.04 42.95 43.80 |
Seria 7 z 16, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tatarczyński Edmund Chowaniec - Sieniawski Szymon Szczygieł Konrad Wajda Artur Kowalczyk Antoni Ładniak Oliwier Moskała Jędrzej Hajto Borys | 10 10 11 09 09 10 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | 41.05 40.93 40.20 40.08 40.11 40.41 41.05 41.14 |
Seria 8 z 16, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hohenauer Łukasz Słaboń Stanisław Kania Daniel Żaba Mateusz Magiera Rafal Majerski Paweł Szałaj Norbert Hoła Tomasz | 11 09 09 11 11 10 08 11 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 39.78 39.76 39.70 39.12 39.47 39.72 39.77 39.93 |
Seria 9 z 16, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olszewski Igor Kryza Filip Boroń Adam Skiba Wiktor Bodziony Filip Pastwa Jeremi Trela Sergiusz Nowak Oskar | 10 09 10 09 10 10 11 09 | Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 38.98 38.17 38.01 38.00 38.00 38.10 38.58 39.04 |
Seria 10 z 16, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piwowarczyk Michał Żak Bartosz Siwior Filip Treszczyński Dominik Gut Hubert Linke Tomasz Toboła Antoni Franiak Paweł | 10 08 10 08 09 08 10 08 | Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 37.67 37.41 37.41 37.29 37.31 37.41 37.48 37.99 |
Seria 11 z 16, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Kacper Staszel Mikołaj Machulak Łukasz Głuch Jakub Łądka Gabriel Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Bugajski Michał Sopata Marcel | 09 09 10 10 08 10 11 09 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 36.87 36.76 36.63 36.45 36.52 36.75 36.82 37.23 |
Seria 12 z 16, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leśnicki Franciszek Warzecha Alan Szydłowski Patryk Rusek Michał Smulski Antoni Dulak Wiktor Kleszcz Eryk Makowski Piotr | 10 11 10 11 10 10 08 11 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 36.11 35.98 35.33 35.18 35.27 35.34 36.08 36.21 |
Seria 13 z 16, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łopata Michał Klimkowski Adam Matyasik Mikołaj Martemianow Michał Dziuba Bartosz Młodzik Maksymilian Szymański Maksymilian Frączek-Burkacki Franciszek | 10 09 09 10 08 08 11 10 | Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Fala Niepołomice Korona Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 34.91 34.79 34.65 34.50 34.63 34.75 34.84 35.14 |
Seria 14 z 16, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Srebro Nataniel Ciupek Dominik Wołpiuk Michał Olearczyk Krzysztof Hanula Mateusz Kociołek Leon Żuchowski Kacper Halberda Mateusz | 08 08 08 10 08 09 09 08 | Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 33.78 33.27 32.99 32.76 32.93 33.24 33.57 34.29 |
Seria 15 z 16, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Synowiec Szymon Mika Aleksander Maliszewski Szymon Piecuch Mateusz Michałek Michał Borowski Mikołaj Skałacki Igor Szybowski Grzegorz | 10 08 08 09 09 08 08 08 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 32.51 31.95 31.77 31.54 31.66 31.89 32.39 32.67 |
Seria 16 z 16, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tarasek Igor Szymacha Aleksy Babraj Mikołaj Strąk Krystian Halkiewicz Maciej Tokarski Szymon Sadek Kacper Tucharz Mikołaj | 10 10 08 08 08 10 08 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Pływak Bochnia Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 31.04 30.11 28.80 27.74 28.76 28.99 30.51 31.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5/6/2021 - 16:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:44 |
3 4 5 | Gorczyca Klaudia Nowacka Emilia Trochimiuk Tamara | 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźny Izabela Ruchała Wiktoria Werner Izabela Kamińska Zofia Jarosz Hanna Szymańska Wiktoria Starzycka Antonina Jeziorska Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Palmi Julia Płonka Aleksandra Jarosz Adrianna Michalik Wiktoria Pawela Lena Kołodziej Magdalena Herasymenko Sofiia Filanowska Martyna | 09 09 09 09 08 08 08 10 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:34.58 3:22.28 3:20.27 3:17.19 3:18.09 3:20.76 3:23.01 NT |
Seria 4 z 4, 16:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Uchańska Oliwia Łukasik Blanka Wrona Maria Gościńska Gabriela Grajdura Nina Raputa Gabriela Kalisz Oliwia Dąbek Zuzanna | 08 09 08 09 09 08 08 09 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów CKiS Skawina Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:14.19 3:10.41 3:04.08 2:53.36 3:00.86 3:07.19 3:11.02 3:15.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5/6/2021 - 17:01 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:01 |
3 4 5 6 | Szymacha Aleksy Leśnicki Franciszek Pastwa Jeremi Gumółka Kuba | 10 10 10 09 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Omega Olkusz | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ochal Antoni Dziedzic Karol Zieliński Mikołaj Gut Filip Baklarz Bartłomiej Misztal Olaf Tokarski Szymon Osak Kacper | 10 10 08 09 09 10 10 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:56.30 3:46.73 3:51.90 NT NT NT |
Seria 3 z 4, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łądka Gabriel Osiecki Tymoteusz Wieleba Michał Kadula Kacper Wesecki Adrian Bielawa Andrzej Para Kacper Kuźnicki Michał | 08 08 08 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:38.84 3:30.50 3:14.95 3:06.23 3:09.17 3:21.82 3:38.05 3:40.54 |
Seria 4 z 4, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sawiński Wojciech Ciupka Artur Kowalczyk Bartosz Borowski Mikołaj Całka Piotr Maliszewski Szymon Szlachcic Jan Halberda Mateusz | 08 09 08 08 08 08 08 08 | Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:03.69 3:01.31 2:58.76 2:49.67 2:50.02 3:00.36 3:02.69 3:04.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5/6/2021 - 17:19 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:19 |
3 4 5 | Węgrzyn Aleksandra Dygulska Julia Miętus Patricija | 10 10 10 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:23 |
2 3 4 5 6 7 | Kuna Alina Piecuch Julia Baranowska Maria Siwek Lilianna Czarnecka Lena Nowak Natalia | 10 10 10 10 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 17:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kubis Gabriela Wawrzuta Kamila Gąsior Iga Wyrwiak Julia Mleczko Anna Kosmal Maja Warunek Emilia Leśniakiewicz Julia | 10 10 10 09 09 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 3:10.78 3:24.31 NT NT NT |
Seria 4 z 5, 17:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panasiuk Agata Gubała Justyna Jarmołowska Helena Kryza Jagoda Blacha Maja Szczerba Oliwia Lutomska Klara Żak Katarzyna | 09 09 08 08 08 08 09 09 | Omega Olkusz Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:00.36 2:49.30 2:46.42 2:45.91 2:46.29 2:47.53 2:55.60 3:03.69 |
Seria 5 z 5, 17:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dakowicz Lena Skrzypek Ada Malecka Inka Jałowiecka Gabriela Czaja Zuzanna Dygulska Weronika Kaczmarczyk Hanna Kurzeja Karolina | 09 09 08 08 08 08 08 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:43.27 2:39.81 2:33.53 2:28.74 2:29.70 2:38.09 2:42.48 2:44.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5/6/2021 - 17:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:40 |
3 4 5 | Kotynia Juliusz Dworak Michał Mańka Joshua | 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 17:44 |
2 3 4 5 6 7 | Wołpiuk Michał Piętka Adam Chowaniec - Sieniawski Szymon Korput Witold Giełdoń Antoni Boroń Adam | 08 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Korona Kraków Korona Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matyszkiewicz Paweł Frączek-Burkacki Franciszek Pasek Kamil Toboła Antoni Gut Hubert Tarasek Igor Majerski Paweł Permus Maciej | 10 10 10 10 09 10 10 10 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5, 17:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głuch Jakub Nowak Oskar Frączek Adam Kleszcz Eryk Matyasik Mikołaj Słaboń Stanisław Buczulski Aleksander Godula Karol | 10 09 09 08 09 09 08 10 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 3:09.71 2:59.82 2:53.10 2:55.81 3:08.48 3:10.07 NT |
Seria 5 z 5, 17:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcikowski Patryk Kapusta Eryk Spórna Jan Dyda Artur Rachwał Patryk Rozumek Jan Kusz Franciszek Żuchowski Kacper | 08 08 08 08 08 09 09 09 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:49.39 2:43.60 2:36.74 2:24.60 2:30.86 2:42.05 2:46.29 2:51.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5/6/2021 - 18:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:00 |
2 3 4 5 6 7 | Cebula Monika Korycińska Kaja Jarosz Adrianna Litewka Gabriela Gawlik Maja Raputa Gabriela | 09 09 09 09 09 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Roqet Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT 7:03.07 5:55.95 6:16.40 NT NT |
Seria 2 z 3, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dudziak Maja Konieczna Antonina Kiszczak Olga Kaczmarczyk Hanna Nawara Oliwia Korpak Maja Wieczorek Michalina Kowalska Lena | 08 08 09 08 08 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Alfa Bukowno Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:51.66 5:39.81 5:26.18 5:20.78 5:23.88 5:31.87 5:45.35 5:55.02 |
Seria 3 z 3, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dychtoń Julia Wrona Maria Pęczek Karolina Polak Iga Łakoma Maria Żak Zoya Grajdura Nina Grzywacz Gabriela | 08 08 09 09 08 09 09 09 | Delfin Tarnów Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:13.45 5:05.67 4:51.56 4:45.48 4:49.64 4:59.19 5:07.49 5:15.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5/6/2021 - 18:20 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:20 |
2 3 4 5 6 7 | Baklarz Bartłomiej Wajda Artur Kryza Filip Kania Daniel Patro Michał Kociołek Leon | 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 7:08.40 6:26.84 6:21.07 6:23.98 6:37.63 NT |
Seria 2 z 4, 18:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tkaczyk Kajetan Wesecki Adrian Kusz Franciszek Kowalczyk Bartosz Michałek Michał Linke Tomasz Treszczyński Dominik Płoskonka Szymon | 09 09 09 08 09 08 08 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:47.93 5:39.07 5:27.51 5:22.86 5:27.19 5:38.77 5:40.80 5:57.75 |
Seria 3 z 4, 18:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapusta Eryk Bulaga Patryk Świdrak Kacper Ciupek Dominik Piecuch Mateusz Tobiasz Jakub Dziuba Bartosz Mika Aleksander | 08 08 09 08 09 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 5:18.34 5:15.24 5:10.20 5:06.43 5:06.93 5:13.87 5:15.75 5:19.89 |
Seria 4 z 4, 18:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skałacki Igor Wrześniak Oskar Kot Kacper Strąk Krystian Plutecki Jakub Rolnicki Maksymilian Całka Piotr Sala Piotr | 08 09 08 08 08 08 08 09 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 4:59.44 4:57.37 4:49.73 4:31.70 4:49.70 4:51.42 4:57.66 5:00.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 5/6/2021 - 18:47 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 18:47 |
3 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Czarnecka Maja, Matyasik Łucja, Piecuch Klaudia, Łojek Gabriela |
4 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:16.67 |
Żurowska Amelia, Zajączkowska Nina, Rosińska Nina, Dejana Laura |
5 | Jordan Kraków 4 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Kaczmarczyk Hanna, Herasymenko Sofiia, Kozioł Julia, Szostak Natasza |
Seria 2 z 3, 18:51 |
1 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 3:00.43 |
Wida Adrianna, Tolala Lena, Świerczek Oliwia, Barnaś Kinga |
2 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | 2:39.17 |
Kosmal Maja, Jeziorska Wiktoria, Warunek Emilia, Gos Maja |
3 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:35.33 |
Leśniakiewicz Julia, Węgrzyn Aleksandra, Puźniak Maja, Ruchała Wiktoria |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:31.99 |
Uchańska Oliwia, Pawela Lena, Słomska Wiktoria, Wrona Maria |
5 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:34.79 |
Lutomska Klara, Wyrwiak Julia, Dąbek Zuzanna, Kowalska Lena |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:35.92 |
Wieczorek Michalina, Michalik Wiktoria, Kiszczak Olga, Wacławek Matylda |
7 | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 06 | 2:52.41 |
Czarnecka Lena, Gorczyca Klaudia, Siwek Lilianna, Kielar Julia |
8 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:06.72 |
Wawrzuta Kamila, Filanowska Martyna, Starzycka Antonina, Jodłowska Karolina |
Seria 3 z 3, 18:55 |
1 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:31.20 |
Panasiuk Agata, Satora Rita, Jarosz Hanna, Wioska-Kaganiec Wiktoria |
2 | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | 2:27.15 |
Matysik Alicja, Pach Patrycja, Kościarz Wiktoria, Kuniewicz Antonina |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:17.94 |
Malecka Inka, Dygulska Weronika, Chmiel Zuzanna, Jałowiecka Gabriela |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:15.92 |
Dakowicz Lena, Gościńska Gabriela, Skrzypek Ada, Grzywacz Gabriela |
5 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:17.61 |
Łupińska Barbara, Łukasik Blanka, Łuczak Agata, Żak Zoya |
6 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 2:18.64 |
Szczerba Oliwia, Grajdura Nina, Łakoma Maria, Kalisz Oliwia |
7 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:29.91 |
Kuźma Katarzyna, Kamińska Zofia, Leśnik Milena, Brońska Anna |
8 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:31.24 |
Kubis Gabriela, Nowacka Emilia, Rachwał Olga, Werner Izabela |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 5/6/2021 - 18:59 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 18:59 |
3 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:26.19 |
Nowak Witold, Rusek Konrad, Knych-Góra Kacper, Siąkała Adam |
4 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:04.81 |
Matyszkiewicz Paweł, Machulak Łukasz, Ładniak Oliwier, Godula Karol |
5 | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:14.86 |
Hajduga Ksawery, Białek Igor, Zięba Oskar, Moskal Tomasz |
Seria 2 z 3, 19:03 |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:42.25 |
Rusek Michał, Ochal Antoni, Szydłowski Patryk, Piwowarczyk Michał |
3 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:37.66 |
Boroń Adam, Tokarski Szymon, Leśnicki Franciszek, Warzecha Alan |
4 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:34.23 |
Słaboń Stanisław, Kusz Franciszek, Wajda Artur, Nowak Oskar |
5 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | 2:34.66 |
Frączek Adam, Kuźnicki Michał, Piecuch Mateusz, Matyasik Mikołaj |
6 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:39.26 |
Ciupek Dominik, Wołpiuk Michał, Treszczyński Dominik, Tobiasz Jakub |
7 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:49.47 |
Pastwa Jeremi, Gut Filip, Gut Hubert, Para Kacper |
Seria 3 z 3, 19:06 |
1 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:32.83 |
Halkiewicz Maciej, Młodzik Maksymilian, Kowalczyk Bartosz, Wójcikowski Patryk |
2 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:20.72 |
Dziedzic Karol, Szymacha Aleksy, Tarasek Igor, Frączek-Burkacki Franciszek |
3 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:19.67 |
Rozumek Jan, Ciupka Artur, Wrześniak Oskar, Klimkowski Adam |
4 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:10.38 |
Dyda Artur, Całka Piotr, Kot Kacper, Kapusta Eryk |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:11.11 |
Rachwał Patryk, Borowski Mikołaj, Mika Aleksander, Rolnicki Maksymilian |
6 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:20.01 |
Strąk Krystian, Sadek Kacper, Skałacki Igor, Szlachcic Jan |
7 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:28.36 |
Spórna Jan, Łądka Gabriel, Linke Tomasz, Plutecki Jakub |
8 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:33.44 |
Wesecki Adrian, Kryza Filip, Tkaczyk Kajetan, Sala Piotr |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Mylenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |