Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików Oświęcim, 5 - 6/6/2021 |
3 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików III | 6/6/2021 - 10:00 |
Konkurencja 23 6/6/2021 - 10:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 | Jałowiecka Gabriela Raputa Gabriela Pasternak Laura Nadzieja Daria Jezioro Lena Święch Natasza Brońska Anna | 08 08 11 10 09 10 11 | SMS Galicja Kraków CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Korona Kraków CKiS Skawina Sokół-Mościce Tarnów STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Herasymenko Sofiia Kopeć Alicja Hipner Lena Kopeć Liliana Rabicka Lena Płonka Aleksandra Nowak Natalia Leśnik Milena | 08 10 11 11 11 09 10 11 | Jordan Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów CKiS Skawina Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 59.55 55.15 55.53 NT NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turchan Antonia Rolnicka Milena Guzik Mia Łojek Gabriela Rosińska Nina Dejana Laura Gieszczyk Anna Dąbrowska Eliza | 11 11 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 53.36 51.99 50.71 49.79 50.35 51.11 52.32 54.27 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Barnaś Kinga Zajączkowska Nina Gracjasz Natalia Mleczko Anna Żurowska Amelia Moździoch Aleksandra Gawron Zuzanna Zielińska Maria | 11 11 11 09 11 11 11 11 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 49.47 49.42 48.91 47.69 47.76 49.16 49.45 49.60 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hapek Martyna Wawrzuta Kamila Miętus Patricija Sołtysik Łucja Trochimiuk Tamara Błażejczyk Nikola Warunek Emilia Piwowarczyk Antonina | 11 10 10 08 10 09 10 08 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 47.17 45.84 45.11 44.71 44.81 45.17 46.40 47.22 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wida Adrianna Czarnecka Maja Siwek Lilianna Żak Katarzyna Puźniak Maja Krzysztofowicz Julia Kierońska Maryla Dygulska Julia | 11 11 10 09 10 11 11 10 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 44.36 43.56 43.03 42.21 42.98 43.51 43.84 44.38 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matyasik Łucja Fortuna Natalia Leśniakiewicz Julia Węgrzyn Aleksandra Palmi Julia Kosmal Maja Gąsior Iga Lew Milena | 11 09 10 10 09 10 10 10 | Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 41.86 41.72 41.03 40.57 40.96 41.53 41.79 42.10 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piecuch Klaudia Kuniewicz Antonina Wietrzyk Nikola Panasiuk Agata Miodek Jagoda Łuczyńska Nikola Waligóra Aleksandra Janik Aleksandra | 11 09 08 09 08 09 09 11 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz Wisła Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 40.08 40.00 39.52 39.21 39.34 39.62 40.05 40.40 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matysik Alicja Chmiel Zuzanna Nowacka Emilia Kościarz Wiktoria Dzierwa Zuzanna Lutomska Klara Krzyszkowska Amelia Dąbek Zuzanna | 10 08 10 09 08 09 09 09 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 38.88 38.81 38.12 37.67 38.09 38.14 38.82 39.19 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łupińska Barbara Szczerba Oliwia Kryza Jagoda Gubała Justyna Kurzeja Karolina Dakowicz Lena Konieczna Antonina Kaczmarczyk Hanna | 09 08 08 09 09 09 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 37.50 36.35 35.74 35.67 35.72 35.85 37.23 37.59 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuźma Katarzyna Ruchała Weronika Malecka Inka Kuryłek Nikola Gil Malwina Skrzypek Ada Jarmołowska Helena Polak Iga | 10 08 08 08 08 09 08 09 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 35.08 34.92 33.55 32.20 32.96 34.61 34.96 35.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6/6/2021 - 10:19 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
3 4 5 | Zaziąbł Szymon Zieliński Mikołaj Żaba Mateusz | 10 08 11 | Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz | 06 06 06 | NT 59.24 NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grochola Kamil Staszkiewicz Michał Niemczyk Leon Bucci Leonardo Kołodziejczyk Alex Mańka Joshua Zelek Daniel Urbuś Wojciech | 11 11 11 11 11 10 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 56.14 54.32 52.73 52.21 52.62 53.18 55.80 56.48 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Białek Igor Zięba Oskar Otrysko Marek Nowak Witold Jurkowski Jan Bułacz Antoni Gorlach Miłosz Gawroński Krystian | 11 11 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 51.94 51.43 51.32 50.25 51.07 51.42 51.85 52.21 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strama Wojciech Knych-Góra Kacper Moskal Tomasz Rusek Konrad Nowotarski Tymon Pytel Michał Pomorski-Różyk Seweryn Szałaj Norbert | 11 11 11 11 11 11 11 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 50.15 49.70 49.63 49.55 49.62 49.63 49.86 50.18 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piela Mateusz Makowski Piotr Gabryś Mateusz Lembas Hugo Matyszkiewicz Paweł Hajto Borys Szczygieł Konrad Godula Karol | 11 11 08 10 10 11 11 10 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 48.57 48.16 47.93 47.26 47.88 48.11 48.26 48.70 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bodziony Filip Trela Sergiusz Sadowski Oskar Magiera Rafal Patro Michał Hajduga Ksawery Chowaniec - Sieniawski Szymon Siąkała Adam | 10 11 09 11 09 11 10 11 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 46.15 45.67 45.59 44.67 44.74 45.62 45.94 46.71 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żak Bartosz Boroń Adam Pasek Kamil Franiak Paweł Toboła Antoni Kania Daniel Kuźnicki Michał Hoła Tomasz | 08 10 10 08 10 09 09 11 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 44.25 43.84 43.00 42.33 42.37 43.45 43.85 44.66 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buczulski Aleksander Szymański Maksymilian Łopata Michał Rusek Michał Burliga Adam Piętka Adam Warzecha Alan Chromy Kuba | 08 11 10 11 11 10 11 11 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 42.00 41.49 40.92 40.43 40.91 41.28 41.64 42.19 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gut Hubert Borowski Mikołaj Martemianow Michał Kleszcz Eryk Wołpiuk Michał Młodzik Maksymilian Dulak Wiktor Bugajski Michał | 09 08 10 08 08 08 10 11 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Korona Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 39.94 38.91 38.31 38.18 38.25 38.91 39.81 40.25 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matyasik Mikołaj Dziedzic Karol Szybowski Grzegorz Permus Maciej Kawala Szymon Kusz Franciszek Kadula Kacper Gumółka Kuba | 09 10 08 10 08 09 09 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 37.64 37.25 36.34 36.11 36.22 36.47 37.40 37.86 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rozumek Jan Spórna Jan Babraj Mikołaj Dyda Artur Świdrak Kacper Wójcikowski Patryk Żuchowski Kacper Hanula Mateusz | 09 08 08 08 09 08 09 08 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Pływak Bochnia Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Omega Olkusz Fala Niepołomice STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 35.37 35.20 34.52 31.81 34.13 34.72 35.29 35.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 6/6/2021 - 10:37 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 | Działach Magdalena Kaczor Natalia Szczepańska Julia Werner Izabela Gromadzka Natalia Nadzieja Daria Dzierwa Zuzanna | 10 09 10 10 09 10 08 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Korona Kraków Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:38.83 1:37.01 1:37.02 NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kielar Julia Augustyn Marcelina Jezioro Lena Aleksander Jagoda Sołtysik Łucja Czarnecka Lena Filanowska Martyna Święch Natasza | 10 10 09 10 08 10 10 10 | Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów CKiS Skawina Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:33.89 1:28.85 1:28.23 1:25.27 1:27.49 1:28.84 1:30.96 1:36.57 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leśniakiewicz Julia Litewka Gabriela Jodłowska Karolina Piwowarczyk Antonina Lew Milena Błażejczyk Nikola Puźniak Maja Kamińska Zofia | 10 09 10 08 10 09 10 10 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:23.44 1:22.80 1:22.28 1:21.51 1:21.75 1:22.61 1:23.30 1:23.70 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jantas Aleksandra Richa Oliwia Ruchała Wiktoria Gos Maja Wacławek Matylda Szostak Natasza Miodek Jagoda Korycińska Kaja | 09 08 10 10 09 08 08 09 | Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:21.02 1:20.89 1:19.78 1:18.89 1:18.94 1:20.11 1:21.00 1:21.51 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halkiewicz Maria Kołodziej Magdalena Kiszczak Olga Krzyszkowska Amelia Kuniewicz Antonina Konieczna Antonina Waligóra Aleksandra Baranowska Maria | 10 08 09 09 09 08 09 10 | Omega Olkusz Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim CKiS Skawina Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:16.16 1:14.54 1:14.05 1:13.89 1:13.89 1:14.13 1:15.81 1:17.10 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michalik Wiktoria Dąbek Zuzanna Rachwał Olga Brońka Anna Satora Rita Jarmołowska Helena Dychtoń Julia Litwora Natalia | 09 09 10 08 09 08 08 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Delfin Tarnów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:13.11 1:12.37 1:10.97 1:10.30 1:10.57 1:11.31 1:12.37 1:13.50 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czapczyńska Zofia Kozioł Julia Korpak Maja Wioska-Kaganiec Wiktoria Łuczak Agata Słomska Wiktoria Sądel Oliwia Fortuna Natalia | 08 08 09 09 09 08 08 09 | Fala Niepołomice Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:10.12 1:09.31 1:08.90 1:07.99 1:08.82 1:09.16 1:09.51 1:10.22 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nawara Oliwia Żak Zoya Gościńska Gabriela Gracjasz Wiktoria Czaja Zuzanna Pęczek Karolina Pach Patrycja Kryza Jagoda | 08 09 09 08 08 09 09 08 | Alfa Bukowno Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:07.14 1:05.06 1:03.07 57.48 1:02.32 1:03.08 1:05.41 1:07.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 6/6/2021 - 10:54 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
3 4 5 | Głogowski Kuba Zaziąbł Szymon Ślusarczyk Jan | 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ładniak Oliwier Szałaj Norbert Tatarczyński Edmund Baklarz Bartłomiej Chowaniec - Sieniawski Szymon Godula Karol Wilczak Michał Machulak Łukasz | 10 08 10 09 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 1:36.12 1:35.10 1:31.26 1:32.46 1:35.68 1:36.48 NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilkosz Wojciech Sarna Bartłomiej Siwior Filip Jarosz Jakub Bodziony Filip Bryniarski Michał Zajda Dawid Pastwa Jeremi | 10 10 10 08 10 08 10 10 | Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Wisła Kraków STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:29.56 1:29.15 1:26.88 1:26.61 1:26.75 1:26.98 1:29.22 1:29.95 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Kacper Wajda Artur Pasek Kamil Linke Tomasz Piwowarczyk Michał Gut Filip Zieliński Mikołaj Sarna Mateusz | 09 09 10 08 10 09 08 08 | Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:24.46 1:21.92 1:21.66 1:21.24 1:21.39 1:21.67 1:24.20 1:25.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szydłowski Patryk Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Kotynia Juliusz Żak Bartosz Martemianow Michał Osiecki Tymoteusz Sopata Marcel Kania Daniel | 10 10 10 08 10 08 09 09 | Jordan Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:21.02 1:20.34 1:19.91 1:18.91 1:19.60 1:20.22 1:20.57 1:21.15 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dulak Wiktor Kryza Filip Staszel Mikołaj Piętka Adam Młodzik Maksymilian Płoskonka Szymon Łopata Michał Frączek Adam | 10 09 09 10 08 09 10 09 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:18.75 1:17.17 1:16.80 1:15.36 1:16.35 1:17.11 1:17.77 1:18.87 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olearczyk Krzysztof Łądka Gabriel Tobiasz Jakub Synowiec Szymon Hanula Mateusz Klimkowski Adam Smulski Antoni Gut Hubert | 10 08 08 10 08 09 10 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:14.60 1:14.20 1:10.74 1:10.55 1:10.60 1:14.12 1:14.33 1:15.32 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Srebro Nataniel Maliszewski Szymon Piecuch Mateusz Tucharz Mikołaj Świdrak Kacper Kapusta Eryk Bulaga Patryk Szymacha Aleksy | 08 08 09 08 09 08 08 10 | Sokół-Mościce Tarnów CKiS Skawina Jordan Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:09.12 1:08.25 1:07.86 1:07.16 1:07.41 1:07.88 1:08.70 1:09.76 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadek Kacper Plutecki Jakub Kot Kacper Strąk Krystian Babraj Mikołaj Rachwał Patryk Skałacki Igor Tarasek Igor | 08 08 08 08 08 08 08 10 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:06.09 1:05.25 1:01.97 58.86 1:01.81 1:03.04 1:05.56 1:06.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 6/6/2021 - 11:14 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
3 4 5 | Barnaś Kinga Pasternak Laura Świerczek Oliwia | 11 11 11 | Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 | Richa Oliwia Janik Aleksandra Dąbrowska Eliza Żurowska Amelia Moździoch Aleksandra Hipner Lena Kaczor Natalia | 08 11 11 11 11 11 09 | CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:04.76 1:02.47 1:04.04 NT NT |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rolnicka Milena Kopeć Liliana Rosińska Nina Krzysztofowicz Julia Gieszczyk Anna Wida Adrianna Turchan Antonia Gawron Zuzanna | 11 11 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 59.44 58.80 56.62 55.88 56.50 56.91 58.85 1:00.66 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Starzycka Antonina Augustyn Marcelina Gromadzka Natalia Zielińska Maria Czarnecka Maja Hapek Martyna Łojek Gabriela Guzik Mia | 10 10 09 11 11 11 11 11 | Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 55.45 54.66 54.41 53.69 53.93 54.45 55.19 55.85 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zajączkowska Nina Jodłowska Karolina Żarnowiec Joanna Filanowska Martyna Gąsior Iga Kopeć Alicja Szczepańska Julia Dejana Laura | 11 10 11 10 10 10 10 11 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 52.89 52.29 51.53 50.69 51.14 51.65 52.77 53.45 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźny Izabela Trochimiuk Tamara Halkiewicz Maria Gorczyca Klaudia Budzowska Hanna Gracjasz Natalia Kierońska Maryla Dygulska Julia | 10 10 10 10 11 11 11 10 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 49.32 49.14 48.77 48.00 48.31 48.79 49.24 49.46 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tolala Lena Piecuch Klaudia Ruchała Wiktoria Pawela Lena Panasiuk Agata Jantas Aleksandra Werner Izabela Łuczyńska Nikola | 11 11 10 08 09 09 10 09 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 47.27 46.59 46.40 45.75 45.80 46.52 46.90 47.64 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wyrwiak Julia Cebula Monika Brońska Anna Jarosz Adrianna Płonka Aleksandra Miętus Patricija Matyasik Łucja Lutomska Klara | 09 09 11 09 09 10 11 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 45.33 45.04 44.60 44.30 44.39 44.90 45.09 45.68 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szostak Natasza Czapczyńska Zofia Wietrzyk Nikola Uchańska Oliwia Kalisz Oliwia Jeziorska Wiktoria Kołodziej Magdalena Herasymenko Sofiia | 08 08 08 08 08 10 08 08 | Jordan Kraków Fala Niepołomice Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 43.61 42.85 42.74 42.51 42.56 42.81 42.96 44.08 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Palmi Julia Kamińska Zofia Łupińska Barbara Raputa Gabriela Dygulska Weronika Szymańska Wiktoria Wrona Maria Michalik Wiktoria | 09 10 09 08 08 10 08 09 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 42.01 41.86 41.63 40.45 40.47 41.72 41.91 42.46 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowacka Emilia Ruchała Weronika Grajdura Nina Łukasik Blanka Gościńska Gabriela Kuźma Katarzyna Leśnik Milena Jarosz Hanna | 10 08 09 09 09 10 11 10 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 40.00 39.79 38.02 37.05 37.38 38.31 39.95 40.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 6/6/2021 - 11:32 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pomorski-Różyk Seweryn Dziuba Bartosz Matlak Filip Burliga Adam Bugajski Michał Knych-Góra Kacper Siąkała Adam | 11 08 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbuś Wojciech Hajto Borys Zięba Oskar Otrysko Marek Gorlach Miłosz Gawroński Krystian Głogowski Kuba Grochola Kamil | 11 11 11 11 11 11 10 11 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:01.44 59.88 59.60 58.69 58.91 59.63 1:01.15 1:04.88 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rusek Konrad Moskal Tomasz Bułacz Antoni Horbal Ignacy Hajduga Ksawery Nowotarski Tymon Bucci Leonardo Białek Igor | 11 11 11 10 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 58.25 58.16 57.43 56.68 57.06 57.51 58.25 58.34 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głuch Jakub Trela Sergiusz Szczygieł Konrad Makowski Piotr Kołodziejczyk Alex Warzecha Alan Magiera Rafal Watycha Maksymilian | 10 11 11 11 11 11 11 11 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 56.17 55.55 53.97 53.29 53.31 54.00 55.91 56.29 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadowski Oskar Rusek Michał Nowak Oskar Frączek-Burkacki Franciszek Hoła Tomasz Żaba Mateusz Gabryś Mateusz Siwior Filip | 09 11 09 10 11 11 08 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 52.44 51.07 50.54 50.30 50.42 50.61 52.13 52.52 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dziedzic Karol Kuźnicki Michał Ślusarczyk Jan Łądka Gabriel Pastwa Jeremi Sarna Bartłomiej Nowak Witold Niemczyk Leon | 10 09 10 08 10 10 11 11 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 49.49 47.71 47.39 46.70 46.97 47.51 48.70 50.05 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smulski Antoni Leśnicki Franciszek Szymański Maksymilian Para Kacper Zajda Dawid Słaboń Stanisław Sopata Marcel Kryza Filip | 10 10 11 09 10 09 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 46.53 46.18 45.88 45.39 45.66 46.16 46.28 46.63 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Franiak Paweł Sarna Mateusz Jarosz Jakub Chromy Kuba Gumółka Kuba Gut Filip Bielawa Andrzej Osiecki Tymoteusz | 08 08 08 11 09 09 09 08 | SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Wisła Kraków Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 44.91 44.73 44.12 41.92 42.07 44.18 44.83 44.92 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szlachcic Jan Kowalczyk Bartosz Halkiewicz Maciej Całka Piotr Tokarski Szymon Misztal Olaf Halberda Mateusz Tucharz Mikołaj | 08 08 08 08 10 10 08 08 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 40.70 38.88 38.77 37.52 37.53 38.85 40.03 41.30 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szybowski Grzegorz Kusz Franciszek Surmiak Kacper Borowski Mikołaj Rolnicki Maksymilian Sawiński Wojciech Maliszewski Szymon Ciupka Artur | 08 09 08 08 08 08 08 09 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Salwator Kraków CKiS Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 37.31 36.85 36.57 35.47 36.25 36.64 36.99 37.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 6/6/2021 - 11:48 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kurzeja Karolina Kozioł Julia Kościarz Wiktoria Satora Rita Wieczorek Michalina Słomska Wiktoria Litwora Natalia | 09 08 09 09 09 08 08 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 | 1:26.12 1:23.26 1:21.32 1:20.45 1:20.86 1:21.96 1:24.40 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wioska-Kaganiec Wiktoria Brońka Anna Skrzypek Ada Łakoma Maria Gil Malwina Łuczak Agata Chmiel Zuzanna Malecka Inka | 09 08 09 08 08 09 08 08 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:19.74 1:19.49 1:14.70 1:08.79 1:12.49 1:17.75 1:19.72 1:20.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 6/6/2021 - 11:53 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | Bryniarski Michał Staszel Mikołaj Buczulski Aleksander | 08 09 08 | Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane | 06 06 06 | 1:34.44 1:33.60 1:33.90 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Treszczyński Dominik Wieleba Michał Srebro Nataniel Spórna Jan Wesecki Adrian Tkaczyk Kajetan Skiba Wiktor | 08 08 08 08 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 | 1:31.77 1:27.41 1:19.00 1:16.17 1:16.63 1:24.37 1:29.11 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcikowski Patryk Sala Piotr Surmiak Kacper Sadek Kacper Rachwał Patryk Kot Kacper Mika Aleksander Wrześniak Oskar | 08 09 08 08 08 08 08 09 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:14.44 1:13.14 1:11.79 1:08.77 1:11.00 1:12.86 1:14.29 1:15.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 6/6/2021 - 11:59 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 6 | Woźny Izabela Wawrzuta Kamila Rachwał Olga Matysik Alicja | 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 | NT 3:38.26 NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gos Maja Jeziorska Wiktoria Piecuch Julia Cebula Monika Baranowska Maria Sobolewska Magdalena Wyrwiak Julia Korycińska Kaja | 10 10 10 09 10 09 09 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:19.90 3:17.98 3:15.26 3:15.01 3:15.13 3:15.36 3:18.96 3:25.59 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymańska Wiktoria Węgrzyn Aleksandra Dąbek Zuzanna Łukasik Blanka Jarosz Hanna Pawela Lena Korpak Maja Jarosz Adrianna | 10 10 09 09 10 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:09.73 3:00.52 2:58.39 2:55.03 2:55.34 2:59.54 3:01.95 3:14.97 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dychtoń Julia Kalisz Oliwia Dygulska Weronika Gracjasz Wiktoria Kuryłek Nikola Szczerba Oliwia Pach Patrycja Sądel Oliwia | 08 08 08 08 08 08 09 08 | Delfin Tarnów Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Fala Niepołomice Sokół-Mościce Tarnów Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:53.73 2:46.13 2:41.26 2:22.18 2:38.20 2:46.11 2:48.26 2:54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 6/6/2021 - 12:16 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 6 | Majerski Paweł Kowalski Franciszek Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Misztal Olaf | 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lembas Hugo Wilkosz Wojciech Płoskonka Szymon Słaboń Stanisław Olearczyk Krzysztof Kotynia Juliusz Patro Michał Tatarczyński Edmund | 10 10 09 09 10 10 09 10 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:44.09 3:36.54 3:19.73 3:14.48 3:18.60 3:20.80 3:39.48 3:48.02 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skiba Wiktor Wołpiuk Michał Kapusta Eryk Osak Kacper Kadula Kacper Frączek Adam Klimkowski Adam Ochal Antoni | 09 08 08 10 09 09 09 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:11.46 3:07.38 2:52.07 2:45.21 2:51.32 3:06.06 3:08.24 3:11.97 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szlachcic Jan Wrześniak Oskar Dyda Artur Halkiewicz Maciej Rolnicki Maksymilian Michałek Michał Sawiński Wojciech Permus Maciej | 08 09 08 08 08 09 08 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Korona Kraków Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:42.83 2:40.85 2:35.78 2:30.37 2:35.10 2:38.77 2:42.45 2:43.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 6/6/2021 - 12:33 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | Wieczorek Michalina Mleczko Anna Wacławek Matylda Jałowiecka Gabriela Czaja Zuzanna Nawara Oliwia | 09 09 09 08 08 08 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kiszczak Olga Grzywacz Gabriela Kaczmarczyk Hanna Łakoma Maria Wrona Maria Żak Zoya Grajdura Nina Polak Iga | 09 09 08 08 08 09 09 09 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 11:22.53 10:21.19 10:33.61 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 6/6/2021 - 12:57 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Sala Piotr Kowalczyk Bartosz Rozumek Jan Bielawa Andrzej Tkaczyk Kajetan | 09 08 09 09 09 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wesecki Adrian Ciupek Dominik Tobiasz Jakub Strąk Krystian Skałacki Igor Plutecki Jakub Treszczyński Dominik Ciupka Artur | 09 08 08 08 08 08 08 09 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 11:06.07 9:49.78 10:56.97 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6/6/2021 - 13:21 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 5:19.40 |
Węgrzyn Aleksandra, Ruchała Wiktoria, Leśniakiewicz Julia, Puźniak Maja |
4 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:07.92 |
Nowacka Emilia, Baranowska Maria, Lew Milena, Rachwał Olga |
5 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:14.06 |
Dąbek Zuzanna, Lutomska Klara, Sobolewska Magdalena, Cebula Monika |
Seria 2 z 2 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:57.25 |
Kiszczak Olga, Wacławek Matylda, Michalik Wiktoria, Wieczorek Michalina |
2 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:49.83 |
Wrona Maria, Uchańska Oliwia, Pawela Lena, Słomska Wiktoria |
3 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 4:29.82 |
Szczerba Oliwia, Kalisz Oliwia, Grajdura Nina, Łakoma Maria |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:26.83 |
Gościńska Gabriela, Skrzypek Ada, Dakowicz Lena, Grzywacz Gabriela |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:26.86 |
Malecka Inka, Dygulska Weronika, Chmiel Zuzanna, Jałowiecka Gabriela |
6 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:33.30 |
Łuczak Agata, Łukasik Blanka, Korpak Maja, Żak Zoya |
7 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:49.85 |
Panasiuk Agata, Satora Rita, Jarosz Hanna, Wioska-Kaganiec Wiktoria |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/6/2021 - 13:33 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:07.79 |
Kusz Franciszek, Płoskonka Szymon, Słaboń Stanisław, Wajda Artur |
4 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:50.39 |
Spórna Jan, Mika Aleksander, Łądka Gabriel, Linke Tomasz |
5 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:01.99 |
Tarasek Igor, Szymacha Aleksy, Dziedzic Karol, Kotynia Juliusz |
6 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Tokarski Szymon, Leśnicki Franciszek, Boroń Adam, Warzecha Alan |
Seria 2 z 2 |
1 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:48.84 |
Permus Maciej, Smulski Antoni, Misztal Olaf, Osak Kacper |
2 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:41.61 |
Wrześniak Oskar, Klimkowski Adam, Ciupka Artur, Rozumek Jan |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:18.18 |
Całka Piotr, Kapusta Eryk, Dyda Artur, Kot Kacper |
4 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:16.56 |
Strąk Krystian, Sadek Kacper, Skałacki Igor, Szlachcic Jan |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:16.88 |
Rachwał Patryk, Plutecki Jakub, Borowski Mikołaj, Rolnicki Maksymilian |
6 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:36.79 |
Halkiewicz Maciej, Młodzik Maksymilian, Kowalczyk Bartosz, Wójcikowski Patryk |
7 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:47.07 |
Wołpiuk Michał, Tobiasz Jakub, Ciupek Dominik, Treszczyński Dominik |
8 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:48.93 |
Wesecki Adrian, Tkaczyk Kajetan, Skiba Wiktor, Sala Piotr |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |