Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Oświęcim, 11 - 12/6/2021 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu I | 11/6/2021 - 16:00 |
Konkurencja 1 11/6/2021 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smurzyńska Julia Kozdęba Karolina Kulik Julia Polańska Aleksandra Marek Amelia Gawron Paula Malarz Maja Jarosz Helena | 06 03 05 00 05 04 04 06 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków GOS Raszyn GOS Raszyn Delfin Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 14 14 06 06 06 06 | 27.84 27.78 27.10 26.22 26.78 27.47 27.79 27.91 |
Seria 2 z 8, 16:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Anna Miodońska Wiktoria Magierek Karolina Stanek Magdalena Trojanowska Julia Więcek Weronika Zięba Emilia Permus Aleksandra | 05 06 06 07 06 05 04 06 | Janosik Bielsko-Biała Unia Oświęcim GOS Raszyn SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Solne Miasto Wieliczka | 11 06 14 06 06 06 11 06 | 29.22 28.82 28.66 28.00 28.06 28.79 29.09 29.23 |
Seria 3 z 8, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szok Wiktoria Smoleń Patrycja Tomsia Oliwia Pancerz Oliwia Zawiślan Julia Nowak Laura Sczogiel Alicja Kuczmar Zuzanna | 05 05 06 06 07 04 03 07 | Ochota Warszawa Delfin Tarnów Omega Olkusz Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ochota Warszawa | 14 06 06 06 06 06 06 14 | 30.15 30.00 29.81 29.24 29.52 29.85 30.01 30.19 |
Seria 4 z 8, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupka Katarzyna Kamińska Martyna Jarzycka Weronika Mucha Julia Szczerba Patrycja Dadej Julia Całka Alicja Grzybek Zofia | 07 07 06 07 07 05 07 05 | Włókniarz 1925 Kalisz Unia Oświęcim Włókniarz 1925 Kalisz STP Nowy Sącz Delfin Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Janosik Bielsko-Biała | 15 06 15 06 06 06 06 11 | NW | 31.56 31.03 30.87 30.36 30.51 31.02 31.26 31.72 |
Seria 5 z 8, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leńczowska-Tomaszewska Agnieszka Knapik Amelia Tasak Aleksandra Mroczek Joanna Przybysz Greta Sikora Sabina Madej Justyna Hamowska Elżbieta | 82 06 03 06 07 84 05 60 | Korona Masters Kraków Ochota Warszawa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice Glosator Kraków | 06 14 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 32.17 36.74 NT NT NT |
Seria 6 z 8, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jeż Oliwia Lala Nadia Żelazny Kinga Janik Anna Juszczak Gabriela Macierzewska Agnieszka Szczurek Julia Król Karolina | 05 04 04 05 07 60 05 07 | Salwator Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Włókniarz 1925 Kalisz Korona Masters Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 15 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szweda Jowita Banaszkiewicz Julia Famulok Zuzanna Kącki Aleksandra Polak Lena Czuba Julia Gwiazdowska Wiktoria Kuliś Mariola | 06 06 03 70 07 07 03 66 | Unia Oświęcim Alfa Bukowno Unia Oświęcim AS Brzeszcze Korona Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków Korona Masters Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 8, 16:10 |
2 3 4 5 6 | Nieciuńska Julia Antos Alicja Mleczko Maria Wojtyczka Aleksandra Wiekiera Julia | 07 07 46 06 06 | Jordan Kraków Unia Oświęcim Korona Masters Kraków Delfin Nowy Targ Korona Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/6/2021 - 16:11 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupa Jakub Ślęczka Nataniel Miodoński Mateusz Poprawa Michał Więzik Jan Szczurek Kacper Luberda Wiktor Konieczny Mateusz | 07 05 03 94 03 03 04 05 | Aligator Gorzyce Nika Sport Team Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Energia Libiąż SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków | 11 06 06 11 06 06 06 06 | 26.11 25.47 25.26 24.54 24.87 25.46 26.05 26.45 |
Seria 2 z 9, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sarnat Szymon Świeży Paweł Białas Bartosz Droński Wojciech Olszowski Mikołaj Sypko Maksymilian Mędrek Krzysztof Męcner Jakub | 06 05 05 05 06 05 06 05 | Nika Sport Team Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Omega Olkusz Janosik Bielsko-Biała | 06 06 06 06 06 01 06 11 | NW | 27.15 26.93 26.77 26.71 26.74 26.89 27.13 27.18 |
Seria 3 z 9, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaremba Igor Loter Bartosz Choma Maksym Poręba Krzysztof Skimina Kacper Kania Kamil Kieroński Marcel Wioska-Kaganiec Wiktor | 05 05 06 07 04 05 07 06 | Wisła Kraków Unia Oświęcim Omega Olkusz Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków MMKS Kedzierzym Koźle Fala Niepołomice Omega Olkusz | 06 06 06 01 06 07 06 06 | 27.69 27.63 27.52 27.23 27.35 27.61 27.67 28.18 |
Seria 4 z 9, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Paluch Igor Konieczny Miłosz Aksamit Wiktor Gajewski Jan Glijer Maksym Starzec Jan Płaczek Mateusz Zarzycki Sebastian | 07 07 06 07 07 05 07 07 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Limanowa-swim Ochota Warszawa SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 14 06 11 06 06 | 30.32 29.37 29.00 28.27 28.50 29.15 30.02 30.39 |
Seria 5 z 9, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Waga Stanisław Żmijewski Borys Bisaga Wojciech Gąsiorek Wiktor Świętek Krzysztof Spychalski Kacper Litwa Tomasz Żurawski Miłosz | 40 07 06 07 06 07 06 07 | Korona Masters Kraków Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Włókniarz 1925 Kalisz Salwator Kraków Włókniarz 1925 Kalisz | 06 06 06 06 06 15 06 15 | NT 35.51 30.56 30.40 30.52 31.89 NT NT |
Seria 6 z 9, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Baranik Mariusz Stanisz Mikołaj Bocheński Szymon Krupa Mateusz Fortuna Filip Sotkowski Kacper Kwiatkowski Bogusław Klimowicz Jan | 69 07 07 03 03 07 56 07 | Korona Masters Kraków Fala Niepołomice Korona Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Korona Masters Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 9, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kochanowicz Karol Giec Kacper Sanowski Patryk Maciejczak Andrzej Kaczmarek Michał Wojtacha Karol Grzebinoga Franciszek Kwiasowski Jakub | 05 07 07 60 05 05 06 07 | Unia Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków Trójka Puławy UKS 190 Łódź Korona Kraków Omega Olkusz Włókniarz 1925 Kalisz | 06 06 06 03 05 06 06 15 | NW | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 9, 16:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czerniak-Czyżniak Tomasz Cembala Karol Hanf Szymon Michalski Wojciech Dzierwa Maciej Żarnowiec Michał Goraj Bartłomiej Szymański Łukasz | 06 05 03 01 04 07 07 05 | Ochota Warszawa Unia Oświęcim Korona Kraków Gilus Gilowice Salwator Kraków Unia Oświęcim Omega Olkusz Włókniarz 1925 Kalisz | 14 06 06 11 06 06 06 15 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 9, 16:22 |
2 3 4 5 6 7 | Oczkowicz Mikołaj Stanek Kacper Mleczko Andrzej Burek Oskar Krokoszyński Stanisław Szczepanik Kacper | 06 04 47 07 30 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Korona Masters Kraków Korona Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/6/2021 - 16:24 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Owerko Julia Więcek Weronika Rokita Hanna Radek Wiktoria Jarosz Helena Wilczek Renata Bętkowska Zuzanna Wrona Ewa | 02 05 03 05 06 04 06 06 | GOS Raszyn SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wodnik 29 Tychy Omega Olkusz Unia Oświęcim CKiS Skawina Unia Oświęcim | 14 06 06 11 06 06 06 06 | 35.45 34.71 34.11 32.80 33.66 34.60 34.89 35.66 |
Seria 2 z 4, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marciniak Aleksandra Mroczek Joanna Gwiazdowska Wiktoria Borkowska Dominika Krzemińska Amelia Smoręda Weronika Żelazny Kinga Smurzyńska Julia | 07 06 03 07 07 05 04 06 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Omega Olkusz Huragan Sosnowiec Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 11 06 06 06 | NW | NT 39.28 39.02 35.98 37.74 39.20 39.90 NT |
Seria 3 z 4, 16:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuliś Mariola Przybysz Greta Sikora Sabina Wojtyczka Aleksandra Gromala Julia Schab Zuzanna Mleczko Maria Rumińska Wiktoria | 66 07 84 06 07 03 46 07 | Korona Masters Kraków Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Wisła Kraków Korona Masters Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 16:28 |
3 4 5 | Orlewicz- Musiał Małgorzata Cholewa Hanna Sojka Oliwia | 60 07 06 | Korona Masters Kraków Solne Miasto Wieliczka Aqua Team Mikołów | 06 06 11 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/6/2021 - 16:30 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skimina Kacper Bryg Bartosz Loter Bartosz Szydłowski Erwin Komorowski Kacper Gwóźdź Kacper Misztal Oliwier Chmielniak Michał | 04 04 05 03 03 03 05 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Wodnik 29 Tychy SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Janosik Bielsko-Biała | 06 06 06 06 11 06 06 11 | 31.76 31.27 30.25 29.83 30.11 30.44 31.67 31.85 |
Seria 2 z 5, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sakamoto Louis Porwik Kacper Majta Jakub Droński Wojciech Jaworski Kamil Guzik Mikołaj Kania Kamil Grzebinoga Franciszek | 06 06 03 05 04 06 05 06 | Sikret Gliwice Piątka Chorzów SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Wodnik 29 Tychy Omega Olkusz MMKS Kedzierzym Koźle Omega Olkusz | 11 11 06 06 11 06 07 06 | 34.45 33.49 32.65 32.01 32.38 32.85 34.07 34.59 |
Seria 3 z 5, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zarzycki Sebastian Czyż Adam Sypko Maksymilian Starzycki Borys Dzierwa Maciej Watycha Aleksander Knapczyk Bartosz Wojtal Paweł | 07 06 05 05 04 07 07 06 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Salwator Kraków Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 01 06 06 06 06 06 | 39.20 36.05 34.92 34.80 34.87 35.95 38.10 39.46 |
Seria 4 z 5, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krokoszyński Stanisław Baranik Mariusz Merta Miłosz Goraj Bartłomiej Przystał Antonio Borek Paweł Żarnowiec Michał Waga Stanisław | 30 69 06 07 07 91 07 40 | Wisła Kraków Korona Masters Kraków Unia Oświęcim Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Korona Masters Kraków Unia Oświęcim Korona Masters Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 40.37 42.07 NT NT NT |
Seria 5 z 5, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanisz Mikołaj Starzec Jan Bernacik Dawid Machulak Kamil Hańderek Mateusz Klimowicz Jan Nowak Wojciech Lewicki Filip | 07 05 06 06 06 07 05 03 | Fala Niepołomice Gilus Gilowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Wisła Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 11 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/6/2021 - 16:38 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trojanowska Julia Dembowska Weronika Gorczyca Gabriela Marek Amelia Famulok Zuzanna Miłek Alicja Mayerberg Anna Biernat Oliwia | 06 03 06 05 03 06 05 03 | STP Nowy Sącz Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Tarnów Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Janosik Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 1:06.54 1:05.63 1:04.90 1:01.70 1:02.97 1:05.56 1:06.48 1:07.17 |
Seria 2 z 4, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczotka Natalia Janik Julia Fic Bożena Kamzol Flawia Pancerz Oliwia Zabawa Emilia Cicha Zofia Banaszkiewicz Julia | 07 06 04 07 06 07 07 06 | Unia Oświęcim Omega Olkusz Unia Oświęcim Fala Niepołomice Unia Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:18.29 1:09.94 1:09.08 1:07.53 1:09.01 1:09.91 1:17.68 1:21.51 |
Seria 3 z 4, 16:42 |
2 3 4 5 6 7 | Macierzewska Agnieszka Romańska Alicja Cała Anastazja Kamińska Martyna Gawron Paula Madej Justyna | 60 75 07 07 04 05 | Korona Masters Kraków Korona Masters Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:22.15 1:25.68 NT NT |
Seria 4 z 4, 16:44 |
3 4 5 | Skalska Zofia Skoczek Małgorzata Caba Karolina | 05 07 88 | Wisła Kraków BOSiR Brzesko Korona Masters Kraków | 06 06 06 | NW | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/6/2021 - 16:47 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojtacha Karol Szydłowski Erwin Gibuła Patryk Mamcarz Mateusz Ogrodnik Wojciech Konieczny Mateusz Regulski Maciej Drabczyk Krystian | 05 03 05 04 03 05 04 04 | Korona Kraków Unia Oświęcim BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim Nika Sport Team Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NW | 59.86 59.46 59.14 54.50 55.93 59.29 59.82 1:00.01 |
Seria 2 z 5, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźnicki Dominik Cholewa Wojciech Więzik Jan Kuś Aleksander Hanf Szymon Sakłak Szymon Czuba Adrian Litwa Tomasz | 06 06 03 04 03 07 06 06 | Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:03.34 1:02.35 1:01.74 1:00.16 1:00.73 1:01.80 1:03.07 1:03.81 |
Seria 3 z 5, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Poręba Krzysztof Sypko Maksymilian Kordjak Dawid Zając Kamil Białas Bartosz Czerniak-Czyżniak Tomasz Radziszewski Andrzej Suchan Jakub | 07 05 06 03 05 06 05 06 | Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Ochota Warszawa Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 01 01 06 06 06 14 06 06 | 1:06.53 1:05.97 1:05.59 1:04.33 1:05.09 1:05.61 1:06.23 1:07.48 |
Seria 4 z 5, 16:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Burek Oskar Chmielniak Michał Sotkowski Kacper Ciapuła Michał Jaworski Kamil Choma Maksym Kołodziej Jan Giec Kacper | 07 05 07 07 04 06 07 07 | Korona Kraków Janosik Bielsko-Biała SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Wodnik 29 Tychy Omega Olkusz Unia Oświęcim Omega Olkusz | 06 11 06 06 11 06 06 06 | 1:14.87 1:13.97 1:08.11 1:07.72 1:07.90 1:09.10 1:14.53 1:15.75 |
Seria 5 z 5, 16:54 |
3 4 5 | Jawień Krzysztof Danikiewicz Dawid Szczerba Igor | 71 03 05 | Korona Masters Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/6/2021 - 16:57 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miernik Wiktoria Kozdęba Karolina Famulok Zuzanna Polańska Aleksandra Kulik Julia Malarz Maja Miodońska Wiktoria Radek Wiktoria | 04 03 03 00 05 04 06 05 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim GOS Raszyn GOS Raszyn SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Wodnik 29 Tychy | 06 06 06 14 14 06 06 11 | 2:14.74 2:12.60 2:05.73 1:59.69 2:03.58 2:09.50 2:14.42 2:15.23 |
Seria 2 z 6, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sczogiel Alicja Zięba Emilia Kusion Judyta Magierek Karolina Wilk Anna Volkert Julia Bocian Roksana Sikora Balbina | 03 04 06 06 06 05 04 04 | SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Unia Oświęcim GOS Raszyn Fala Kraśnik Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 11 06 14 03 06 06 06 | 2:17.76 2:16.79 2:15.98 2:15.37 2:15.73 2:16.21 2:17.53 2:18.56 |
Seria 3 z 6, 17:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pinkowicz Alicja Sojka Oliwia Sowa Barbara Dyduch Martyna Łazarz Milena Sobuń Julia Wilczek Renata Piętka Zuzanna | 04 06 07 04 06 04 04 07 | Unia Oświęcim Aqua Team Mikołów Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 2:22.26 2:20.91 2:20.01 2:19.92 2:19.98 2:20.76 2:21.56 2:22.35 |
Seria 4 z 6, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matwin Julia Grzybek Zofia Kurysia Anna Nowak Laura Tomsia Oliwia Zawiślan Julia Smoleń Patrycja Banaszkiewicz Julia | 05 05 07 04 06 07 05 06 | Unia Oświęcim Janosik Bielsko-Biała Unia Oświęcim Korona Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Delfin Tarnów Alfa Bukowno | 06 11 06 06 06 06 06 06 | 2:31.11 2:27.87 2:24.30 2:22.43 2:24.17 2:25.72 2:29.63 2:31.84 |
Seria 5 z 6, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryza Maja Rumińska Wiktoria Czuba Julia Całka Alicja Cała Anastazja Antos Alicja Jarzyna Klaudia Macierzewska Agnieszka | 05 07 07 07 07 07 07 60 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Masters Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 2:42.43 2:36.42 2:32.56 2:35.79 2:37.40 2:43.44 NT |
Seria 6 z 6, 17:13 |
2 3 4 5 6 | Schab Zuzanna Fic Bożena Orlewicz- Musiał Małgorzata Bętkowska Zuzanna Szczotka Natalia | 03 04 60 06 07 | Wisła Kraków Unia Oświęcim Korona Masters Kraków CKiS Skawina Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/6/2021 - 17:17 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 17:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michalski Wojciech Stanek Kacper Danikiewicz Dawid Gościński Jakub Drabczyk Krystian Oszczak Norbert Krystyński Aleksander Lewicki Filip | 01 04 03 05 04 04 04 03 | Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 06 06 06 06 | 2:03.97 2:02.48 2:02.35 1:59.06 2:01.98 2:02.36 2:03.23 2:04.67 |
Seria 2 z 7, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cembala Karol Majta Jakub Majewski Maksym Skalski Konrad Bryg Bartosz Para Mikołaj Zając Kamil Sosna Dominik | 05 03 04 04 04 03 03 03 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 2:09.40 2:08.28 2:06.77 2:05.48 2:05.80 2:07.20 2:09.26 2:09.63 |
Seria 3 z 7, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sarnat Szymon Machulak Kamil Gajewski Jan Krupa Mateusz Męcner Jakub Urban Mateusz Zaremba Igor Szczepanik Kacper | 06 06 07 03 05 07 05 05 | Nika Sport Team Kraków Unia Oświęcim Ochota Warszawa Unia Oświęcim Janosik Bielsko-Biała Płetwal Zakopane Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 14 06 11 06 06 06 | 2:14.39 2:12.76 2:11.19 2:10.97 2:11.05 2:12.17 2:13.24 2:15.54 |
Seria 4 z 7, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Konieczny Miłosz Kieroński Marcel Płoskonka Gracjan Bigaj Gabriel Ptaszyński Stanisław Mędrek Krzysztof Socha Filip Gąsiorek Wiktor | 07 07 06 05 05 06 06 07 | Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Omega Olkusz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | 2:26.32 2:20.13 2:17.34 2:16.64 2:17.07 2:19.52 2:20.84 2:27.59 |
Seria 5 z 7, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapczyk Bartosz Mleczko Andrzej Bisaga Wojciech Kołodziej Jan Paluch Igor Świętek Krzysztof Harabasz Jakub Maciejczak Andrzej | 07 47 06 07 07 06 07 60 | Płetwal Zakopane Korona Masters Kraków Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Włókniarz 1925 Kalisz Trójka Puławy | 06 06 06 06 06 06 15 03 | NT NT 2:46.33 2:32.34 2:37.26 2:49.65 NT NT |
Seria 6 z 7, 17:33 |
2 3 4 5 6 7 | Waga Stanisław Stodzież Jakub Brączek Kacper Szymański Łukasz Czyż Adam Guzik Mikołaj | 40 07 03 05 06 06 | Korona Masters Kraków Włókniarz 1925 Kalisz Unia Oświęcim Włókniarz 1925 Kalisz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 15 06 15 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 17:37 |
3 4 5 | Fortuna Filip Płaczek Mateusz Nowak Wojciech | 03 07 05 | Korona Kraków Wisła Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/6/2021 - 17:40 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanek Magdalena Famulok Zuzanna Kamzol Flawia Miłek Alicja Szok Wiktoria Ryfka Maja Smiczek Julia Janik Julia | 07 03 07 06 05 06 05 06 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Ochota Warszawa Fala Kraśnik AZS AWF Katowice Omega Olkusz | 06 06 06 06 14 03 11 06 | 2:32.66 2:26.05 2:22.52 2:20.71 2:21.16 2:24.27 2:31.13 2:34.05 |
Seria 2 z 3, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiekiera Julia Kuczmar Zuzanna Nieciuńska Julia Sikora Balbina Król Karolina Caba Karolina Leńczowska-Tomaszewska Agnieszka Polak Lena | 06 07 07 04 07 88 82 07 | Korona Kraków Ochota Warszawa Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Masters Kraków Korona Masters Kraków Korona Kraków | 06 14 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:04.05 2:38.69 2:42.22 NT NT NT |
Seria 3 z 3, 17:48 |
2 3 4 5 6 | Tchórzewska Sabina Madej Justyna Hamowska Elżbieta Kuliś Mariola Knapik Amelia | 05 05 60 66 06 | SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Glosator Kraków Korona Masters Kraków Ochota Warszawa | 06 06 06 06 14 | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/6/2021 - 17:52 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Choma Maksym Hańderek Mateusz Ślęczka Nataniel Koryciński Kamil Oczkowicz Mikołaj Krupa Jakub Piecha Kacper Nowakowski Oliwier | 06 06 05 03 06 07 05 07 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Aligator Gorzyce Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 2:24.96 2:23.26 2:21.41 2:10.67 2:20.68 2:22.00 2:24.59 2:25.73 |
Seria 2 z 3, 17:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Luberda Wiktor Dakowicz Marcin Suchan Jakub Blacha Igor Świeży Paweł Gałoński Tomasz Bocheński Szymon Śmigielski Józef | 04 07 06 06 05 07 07 46 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Korona Masters Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 2:43.28 2:31.52 2:25.80 2:31.11 2:38.51 2:44.20 NT |
Seria 3 z 3, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 7 | Sakamoto Louis Mordarski Filip Sanowski Patryk Konopczyński Szymon Dorywalski Tomasz Jawień Krzysztof Kwiatkowski Bogusław | 06 05 07 07 61 71 56 | Sikret Gliwice SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Masters Kraków Korona Masters Kraków | 11 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/6/2021 - 18:03 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cicha Aleksandra Wilk Anna Juda Aleksandra Lubińska Alicja Słabosz Emilia Lala Nadia Dembowska Weronika Jakubik Julia | 05 06 06 05 05 04 03 05 | SMS Galicja Kraków Fala Kraśnik Unia Oświęcim Unia Oświęcim MOSM Tychy Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 03 06 06 11 06 06 06 | 5:28.05 5:15.82 5:15.55 5:06.34 5:10.66 5:15.70 5:20.25 5:30.17 |
Seria 2 z 2, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 7 | Marczak Marta Piętka Zuzanna Wrona Ewa Marciniak Aleksandra Szczerba Patrycja Sowa Barbara Cicha Zofia | 04 07 06 07 07 07 07 | AZS AWF Katowice STP Nowy Sącz Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Tarnów Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 06 06 06 | NT 5:50.78 5:42.19 5:39.59 5:41.19 5:50.37 6:11.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/6/2021 - 18:17 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciapuła Michał Radziszewski Andrzej Misztal Oliwier Porwik Kacper Cholewa Wojciech Cembala Karol Kordjak Dawid Regulski Maciej | 07 05 05 06 06 05 06 04 | Unia Oświęcim Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 5:30.96 5:15.93 5:06.43 4:58.19 4:59.28 5:08.59 5:27.02 NT |
Seria 2 z 2, 18:23 |
3 4 5 | Glijer Maksym Wiekiera Dawid Kos Maciej | 07 02 07 | SMS Galicja Kraków Wodnik 29 Tychy Unia Oświęcim | 06 11 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/6/2021 - 18:30 | Mieszane, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 3, 18:30 |
1 | Unia Oświęcim 7 | Unia Oświęcim | 06 | 4:21.12 |
Piecha Kacper, Loter Bartosz, Lubińska Alicja, Volkert Julia |
2 | Unia Oświęcim 6 | Unia Oświęcim | 06 | 4:19.07 |
Brączek Kacper, Lala Nadia, Regulski Maciej, Miernik Wiktoria |
3 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:13.36 |
Biernat Oliwia, Bryg Bartosz, Gawron Paula, Krystyński Aleksander |
4 | Unia Oświęcim 5 | Unia Oświęcim | 06 | 4:09.45 |
Pinkowicz Alicja, Wilczek Renata, Mamcarz Mateusz, Ogrodnik Wojciech |
5 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:09.70 |
Koryciński Kamil, Rokita Hanna, Tasak Aleksandra, Kuś Aleksander |
6 | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:18.77 |
Kozdęba Karolina, Gwóźdź Kacper, Lewicki Filip, Malarz Maja |
7 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:19.60 |
Hańderek Mateusz, Smurzyńska Julia, Gorczyca Gabriela, Olszowski Mikołaj |
8 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:21.26 |
Szczerba Igor, Więcek Weronika, Cicha Aleksandra, Gościński Jakub |
Seria 2 z 3, 18:35 |
1 | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 06 | 4:36.05 |
Bigaj Gabriel, Słabosz Emilia, Drabczyk Krystian, Bocian Roksana |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:34.03 |
Tchórzewska Sabina, Mordarski Filip, Białas Bartosz, Dadej Julia |
3 | SMS Galicja Kraków 7 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:31.40 |
Stanek Magdalena, Marciniak Aleksandra, Sakłak Szymon, Nowakowski Oliwier |
4 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 06 | 4:24.82 |
Czuba Adrian, Wrona Ewa, Woźnicki Dominik, Miodońska Wiktoria |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:25.13 |
Choma Maksym, Jarosz Helena, Janik Julia, Mędrek Krzysztof |
6 | Unia Oświęcim 8 | Unia Oświęcim | 06 | 4:33.12 |
Sobuń Julia, Majewski Maksym, Fic Bożena, Skalski Konrad |
7 | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 06 | 4:35.24 |
Machulak Kamil, Juda Aleksandra, Pancerz Oliwia, Płoskonka Gracjan |
8 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 4:38.67 |
Fortuna Filip, Gwiazdowska Wiktoria, Wojtacha Karol, Nowak Laura |
Seria 3 z 3, 18:40 |
2 | Włókniarz 1925 Kalisz 1 | Włókniarz 1925 Kalisz | 15 | NT |
Krupka Katarzyna, Harabasz Jakub, Spychalski Kacper, Jarzycka Weronika |
3 | SMS Galicja Kraków 8 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:54.94 |
Król Karolina, Glijer Maksym, Sotkowski Kacper, Całka Alicja |
4 | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 06 | 4:44.79 |
Ciapuła Michał, Kurysia Anna, Kos Maciej, Sowa Barbara |
5 | Omega Olkusz 2 | Omega Olkusz | 06 | 4:49.59 |
Borkowska Dominika, Guzik Mikołaj, Wioska-Kaganiec Wiktor, Tomsia Oliwia |
6 | Unia Oświęcim 4 | Unia Oświęcim | 06 | 5:01.70 |
Konopczyński Szymon, Żarnowiec Michał, Szczotka Natalia, Antos Alicja |
7 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |