GPM Puch. Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 30/10/2021 |
1 - GP Małopolski Puch. Wszechstronności Stylowej I | 30/10/2021 - 9:00 |
Konkurencja 1 30/10/2021 - 9:00 | Kobiet, 50m dowolny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:00 |
3 4 5 | Puzoń Paulina Sczogiel Alicja Nowak Laura | 03 03 04 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 | NT 28.62 29.25 |
Seria 2 z 2, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zięba Emilia Dembowska Weronika Gawron Paula Kossakowska Dominika Horova Oksana Kwiatkowska Zofia Szkurat Martyna Żak Amelia | 04 03 04 01 02 01 03 04 | AZS AWF Katowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 11 06 06 11 06 06 06 06 | 28.33 28.06 26.76 25.52 26.69 27.31 28.18 28.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30/10/2021 - 9:02 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 7 | Lewicki Filip Swojnóg Igor Kowalski Patryk Luberda Wiktor Oszczak Norbert Para Mikołaj Fortuna Filip | 03 03 97 04 04 03 03 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT 28.38 25.78 25.08 25.42 26.42 NT |
Seria 2 z 2, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanek Kacper Kłaput Maciej Więzik Jan Jaworski Szymon Kuś Aleksander Kmiecik Jakub Danikiewicz Dawid Hanf Szymon | 04 04 03 01 04 91 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 24.91 24.68 24.08 22.63 23.00 24.66 24.87 24.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30/10/2021 - 9:05 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:05 |
2 3 4 5 6 7 | Szkurat Martyna Gwiazdowska Wiktoria Horova Oksana Famulok Zuzanna Malarz Maja Żak Amelia | 03 03 02 03 04 04 | Unia Oświęcim Korona Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 33.93 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30/10/2021 - 9:06 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:06 |
3 4 5 | Krystyński Aleksander Lemiasheuski Mikhail Zając Kamil | 04 01 03 | SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 9:07 |
2 3 4 5 6 7 | Skierski Radosław Loter Bartosz Solak Łukasz Michalczyk Andrzej Gwóźdź Kacper Stańczyk Jarema | 00 05 99 00 03 02 | AZS AGH Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.59 28.48 27.31 28.13 29.50 29.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30/10/2021 - 9:08 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:08 |
3 4 5 | Smoręda Weronika Pelczar Aleksandra Słabosz Emilia | 05 07 05 | Unia Oświęcim Korona Kraków MOSM Tychy | 06 06 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łazarz Milena Badura Natalia Antos Alicja Kubic Agata Rumińska Wiktoria Czuba Julia Polak Lena Bętkowska Zuzanna | 06 06 07 07 07 07 07 06 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:34.36 1:27.69 1:30.09 1:39.78 NT NT |
Seria 3 z 8, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zawiślan Julia Łata Weronika Całka Alicja Matwin Julia Kurysia Anna Banaszkiewicz Julia Szczurek Julia Cała Anastazja | 07 06 07 05 07 06 05 07 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:22.59 1:20.18 1:18.86 1:17.02 1:17.36 1:19.80 1:20.52 1:27.50 |
Seria 4 z 8, 9:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kusion Judyta Volkert Julia Stanek Magdalena Król Karolina Lepszy-Bayaraa Julia Macura Kinga Tchórzewska Sabina Sowa Barbara | 06 05 07 07 07 06 05 07 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:14.25 1:14.05 1:13.02 1:12.33 1:12.89 1:13.33 1:14.09 1:15.40 |
Seria 5 z 8, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cicha Zofia Jakubik Julia Kowalska Julia Jarosz Helena Dadej Julia Szczotka Natalia Janik Anna Szweda Jowita | 07 05 04 06 05 07 05 06 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:12.24 1:11.45 1:11.33 1:11.23 1:11.26 1:11.36 1:11.45 1:12.32 |
Seria 6 z 8, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rokita Hanna Marciniak Aleksandra Wilk Anna Więcek Weronika Cicha Aleksandra Mikłos Julia Wilczek Renata Guzdek Anna | 03 07 06 05 05 05 04 07 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Fala Kraśnik SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 03 06 06 01 06 06 | 1:10.62 1:10.03 1:09.37 1:09.18 1:09.34 1:09.43 1:10.22 1:10.83 |
Seria 7 z 8, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wrona Ewa Lala Nadia Miernik Wiktoria Juda Aleksandra Bocian Roksana Malarz Maja Ryfka Maja Ptaszyńska Weronika | 06 04 04 06 04 04 06 03 | Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Fala Kraśnik Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 03 06 | 1:07.91 1:07.76 1:06.55 1:05.89 1:06.40 1:07.42 1:07.88 1:08.60 |
Seria 8 z 8, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pancerz Oliwia Sobuń Julia Pinkowicz Alicja Solak Anna Gracjasz Wiktoria Biernat Oliwia Fic Bożena Sobaszek Anna | 06 04 04 00 08 03 04 06 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:05.37 1:04.92 1:04.71 1:01.29 1:03.89 1:04.88 1:05.18 1:05.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30/10/2021 - 9:24 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 | Paluch Igor Misztal Oliwier Wiśniewski Wiktor Bocheński Szymon Zarzycki Sebastian Porwik Kacper Burek Oskar | 07 05 07 07 07 06 07 | Jordan Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków Jordan Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bisaga Wojciech Suchański Przemysław Dakowicz Marcin Żarnowiec Michał Pędziwiatr Igor Mleczko Jakub Socha Filip Krupa Mateusz | 06 01 07 07 07 06 06 03 | Jasień Sucha Besk. AZS AWF Warszawa SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Płetwal Zakopane Unia Oświęcim | 06 14 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:25.25 1:21.38 1:25.07 1:30.36 NT NT |
Seria 3 z 8, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbański Jakub Starzycki Borys Kołodziej Jan Mędrek Krzysztof Pawłowski Jan Świętek Krzysztof Krupa Jakub Glijer Maksym | 07 05 07 06 05 06 07 07 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Omega Olkusz Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:15.39 1:12.63 1:12.54 1:11.66 1:11.82 1:12.62 1:13.19 1:16.85 |
Seria 4 z 8, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyński Stanisław Jarek Oskar Skalski Konrad Machulak Kamil Nowakowski Oliwier Goraj Bartłomiej Bernacik Dawid Płoskonka Gracjan | 05 06 04 06 07 07 06 06 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:10.78 1:09.77 1:06.80 1:06.34 1:06.61 1:07.07 1:10.09 1:11.24 |
Seria 5 z 8, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ryś Szymon Ciapuła Michał Droński Wojciech Cembala Karol Olszowski Mikołaj Hańderek Mateusz Loter Bartosz Kochanowicz Karol | 00 07 05 05 06 06 05 05 | AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:05.44 1:04.21 1:03.99 1:03.81 1:03.99 1:04.20 1:04.30 1:06.08 |
Seria 6 z 8, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czerwik Krzysztof Białas Bartosz Wdowiak Dominik Gościński Jakub Kowolik Alex Bigaj Gabriel Sotkowski Kacper Piecha Kacper | 06 05 07 05 04 05 07 05 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 1:03.48 1:02.84 1:02.33 1:01.68 1:01.68 1:02.63 1:03.36 1:03.62 |
Seria 7 z 8, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drabczyk Krystian Sakłak Szymon Oszczak Norbert Malik Dawid Sosna Dominik Więzik Jan Woźnicki Dominik Szydłowski Erwin | 04 07 04 06 03 03 06 03 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:01.27 1:00.71 1:00.51 59.83 59.96 1:00.53 1:01.26 1:01.68 |
Seria 8 z 8, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piela Michał Regulski Maciej Borsuk Łukasz Sordyl Mateusz Wanat Grzegorz Walter Jakub Mordarski Filip Danikiewicz Dawid | 04 04 01 99 03 04 05 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 58.61 58.07 56.84 55.30 56.80 56.96 58.22 59.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30/10/2021 - 9:39 | Kobiet, 200m zmienny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:39 |
4 5 | Klimek Marta Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 | 2:23.48 2:41.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30/10/2021 - 9:42 | Mężczyzn, 200m zmienny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:42 |
2 3 4 5 6 | Krupa Mateusz Walczysko Jakub Skierski Radosław Michalczyk Andrzej Daszkiewicz Michał | 03 00 00 00 03 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT 2:08.92 2:04.16 2:05.22 2:12.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30/10/2021 - 9:45 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:45 |
3 4 5 6 | Smoręda Weronika Łazarz Milena Bętkowska Zuzanna Guzdek Anna | 05 06 06 07 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Banaszkiewicz Julia Szweda Jowita Cała Anastazja Pelczar Aleksandra Szczotka Natalia Nejfeld Wiktoria Bocian Roksana Cicha Aleksandra | 06 06 07 07 07 06 04 05 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:28.48 1:27.16 1:27.76 NT NT NT |
Seria 3 z 8, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rumińska Wiktoria Antos Alicja Całka Alicja Marciniak Aleksandra Kowalska Julia Kubic Agata Cicha Zofia Czuba Julia | 07 07 07 07 04 07 07 07 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:24.92 1:21.29 1:18.63 1:18.15 1:18.26 1:19.32 1:23.06 1:25.98 |
Seria 4 z 8, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika Dadej Julia Łata Weronika Pancerz Oliwia Rokita Hanna Kurysia Anna Volkert Julia Polak Lena | 03 05 06 06 03 07 05 07 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:17.11 1:16.39 1:16.07 1:15.94 1:16.05 1:16.38 1:16.71 1:17.96 |
Seria 5 z 8, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matwin Julia Kusion Judyta Lepszy-Bayaraa Julia Mikłos Julia Miernik Wiktoria Zawiślan Julia Sowa Barbara Fic Bożena | 05 06 07 05 04 07 07 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 01 06 06 06 06 | 1:15.69 1:15.01 1:14.16 1:13.92 1:13.93 1:14.34 1:15.21 1:15.93 |
Seria 6 z 8, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jakubik Julia Juda Aleksandra Wrona Ewa Szczurek Julia Tchórzewska Sabina Wilk Anna Król Karolina Wilczek Renata | 05 06 06 05 05 06 07 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Fala Kraśnik SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 03 06 06 | 1:13.56 1:13.15 1:12.13 1:11.62 1:12.01 1:12.81 1:13.51 1:13.77 |
Seria 7 z 8, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malarz Maja Jarosz Helena Więcek Weronika Janik Anna Sobaszek Anna Słabosz Emilia Badura Natalia Lala Nadia | 04 06 05 05 06 05 06 04 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 11 06 06 | 1:09.68 1:09.56 1:08.89 1:08.54 1:08.57 1:08.95 1:09.62 1:10.05 |
Seria 8 z 8, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanek Magdalena Sobuń Julia Pinkowicz Alicja Kamzol Flawia Kempa Kinga Ryfka Maja Gracjasz Wiktoria Macura Kinga | 07 04 04 07 05 06 08 06 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Fala Kraśnik Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim | 06 06 06 06 11 03 06 06 | 1:06.22 1:05.78 1:03.20 1:01.71 1:02.06 1:04.41 1:06.09 1:07.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30/10/2021 - 10:02 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:02 |
2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Jarek Oskar Ryś Tymon Paluch Igor Burek Oskar | 07 06 02 07 07 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Jordan Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bernacik Dawid Misztal Oliwier Wiśniewski Wiktor Malik Dawid Goraj Bartłomiej Bocheński Szymon Socha Filip Porwik Kacper | 06 05 07 06 07 07 06 06 | Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Omega Olkusz Korona Kraków Płetwal Zakopane Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołodziej Jan Pędziwiatr Igor Starzycki Borys Bisaga Wojciech Mleczko Jakub Żarnowiec Michał Zarzycki Sebastian Świętek Krzysztof | 07 07 05 06 06 07 07 06 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:26.72 1:24.33 1:18.67 1:16.51 1:17.73 1:20.15 1:26.13 NT |
Seria 4 z 8, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płoskonka Gracjan Droński Wojciech Ptaszyński Stanisław Żmijewski Borys Kochanowicz Karol Sotkowski Kacper Gałoński Tomasz Czerwik Krzysztof | 06 05 05 07 05 07 07 06 | Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:15.78 1:14.87 1:14.49 1:13.95 1:14.17 1:14.81 1:15.42 1:16.26 |
Seria 5 z 8, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Drabczyk Krystian Pawłowski Jan Skalski Konrad Sakłak Szymon Ciapuła Michał Mędrek Krzysztof Białas Bartosz Dakowicz Marcin | 04 05 04 07 07 06 05 07 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:13.15 1:12.37 1:09.55 1:09.07 1:09.52 1:12.29 1:12.47 1:13.18 |
Seria 6 z 8, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Loter Bartosz Glijer Maksym Machulak Kamil Kowolik Alex Regulski Maciej Więzik Jan Bigaj Gabriel Cembala Karol | 05 07 06 04 04 03 05 05 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:07.95 1:07.17 1:05.89 1:05.04 1:05.17 1:06.99 1:07.29 1:08.69 |
Seria 7 z 8, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowakowski Oliwier Piecha Kacper Daszkiewicz Michał Krupa Jakub Hanf Szymon Hańderek Mateusz Wdowiak Dominik Woźnicki Dominik | 07 05 03 07 03 06 07 06 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 1:02.65 1:01.30 1:00.87 1:00.33 1:00.68 1:00.92 1:02.25 1:03.73 |
Seria 8 z 8, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mordarski Filip Suchański Przemysław Kuś Aleksander Wanat Grzegorz Nowiczkow Jakub Walter Jakub Wołoszyn Roman Piela Michał | 05 01 04 03 01 04 01 04 | SMS Galicja Kraków AZS AWF Warszawa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 14 06 06 06 06 06 06 | 58.67 55.94 55.25 54.90 55.22 55.94 57.26 1:00.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30/10/2021 - 10:19 | Kobiet, 200m dowolny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:19 |
3 4 5 | Biernat Oliwia Sczogiel Alicja Nowak Laura | 03 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 | NT 2:15.61 2:21.20 |
Seria 2 z 2, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kwiatkowska Zofia Nita Daria Famulok Zuzanna Kossakowska Dominika Klimek Marta Gawron Paula Horova Oksana Dembowska Weronika | 01 01 03 01 03 04 02 03 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 06 06 | 2:08.28 2:07.46 2:04.40 1:56.76 1:58.48 2:07.05 2:08.17 2:09.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30/10/2021 - 10:25 | Mężczyzn, 200m dowolny | 17 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:25 |
2 3 4 5 6 7 | Szydłowski Erwin Kowalski Patryk Lewicki Filip Para Mikołaj Fortuna Filip Krupa Mateusz | 03 97 03 03 03 03 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT 2:02.18 1:57.50 1:59.99 NT NT |
Seria 2 z 2, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Luberda Wiktor Walczysko Jakub Jaworski Szymon Sieradzki Kamil Daszkiewicz Michał Stanek Kacper Kłaput Maciej Krystyński Aleksander | 04 00 01 02 03 04 04 04 | SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 11 11 06 06 06 06 | 1:56.37 1:55.62 1:48.05 1:45.55 1:47.45 1:54.08 1:55.86 1:57.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30/10/2021 - 10:30 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:30 |
2 3 4 5 6 | Badura Natalia Łazarz Milena Lepszy-Bayaraa Julia Nejfeld Wiktoria Bocian Roksana | 06 06 07 06 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cicha Zofia Macura Kinga Cała Anastazja Polak Lena Antos Alicja Pelczar Aleksandra Guzdek Anna Szweda Jowita | 07 06 07 07 07 07 07 06 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:39.33 1:36.90 1:38.92 1:40.27 NT NT |
Seria 3 z 7, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czuba Julia Łata Weronika Szczurek Julia Całka Alicja Kowalska Julia Matwin Julia Szczotka Natalia Rumińska Wiktoria | 07 06 05 07 04 05 07 07 | Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:34.93 1:34.07 1:31.92 1:31.01 1:31.34 1:33.10 1:34.20 1:35.14 |
Seria 4 z 7, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pinkowicz Alicja Tchórzewska Sabina Sobuń Julia Kubic Agata Król Karolina Kusion Judyta Stanek Magdalena Mikłos Julia | 04 05 04 07 07 06 07 05 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Juvenia Wrocław | 06 06 06 06 06 06 06 01 | 1:30.36 1:29.44 1:28.20 1:27.43 1:27.52 1:28.53 1:30.28 1:30.91 |
Seria 5 z 7, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dadej Julia Volkert Julia Janik Anna Ryfka Maja Sowa Barbara Cicha Aleksandra Pancerz Oliwia Miernik Wiktoria | 05 05 05 06 07 05 06 04 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Fala Kraśnik Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 03 06 06 06 06 | 1:26.30 1:25.72 1:25.05 1:24.37 1:24.45 1:25.27 1:25.89 1:26.85 |
Seria 6 z 7, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika Marciniak Aleksandra Słabosz Emilia Smoręda Weronika Lala Nadia Fic Bożena Kurysia Anna Jakubik Julia | 03 07 05 05 04 04 07 05 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków MOSM Tychy Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 11 06 06 06 06 06 | 1:23.35 1:19.63 1:18.89 1:17.64 1:17.68 1:19.16 1:20.00 1:23.57 |
Seria 7 z 7, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gracjasz Wiktoria Juda Aleksandra Więcek Weronika Jarosz Helena Wilczek Renata Wrona Ewa Bętkowska Zuzanna Wilk Anna | 08 06 05 06 04 06 06 06 | Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Fala Kraśnik | 06 06 06 06 06 06 06 03 | 1:15.29 1:13.38 1:12.50 1:11.29 1:11.87 1:12.64 1:13.67 1:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30/10/2021 - 10:45 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:45 |
3 4 5 | Bisaga Wojciech Goraj Bartłomiej Lemiasheuski Mikhail | 06 07 01 | Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz AZS AGH Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 | Suchański Przemysław Malik Dawid Świętek Krzysztof Kochanowicz Karol Burek Oskar Socha Filip Jarek Oskar | 01 06 06 05 07 06 06 | AZS AWF Warszawa Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Korona Kraków Płetwal Zakopane Unia Oświęcim | 14 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żmijewski Borys Kołodziej Jan Gałoński Tomasz Zarzycki Sebastian Sotkowski Kacper Mleczko Jakub Pędziwiatr Igor Paluch Igor | 07 07 07 07 07 06 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 1:40.15 1:34.23 1:30.02 1:30.81 1:38.86 1:57.05 NT |
Seria 4 z 8, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bocheński Szymon Ciapuła Michał Mędrek Krzysztof Urbański Jakub Czerwik Krzysztof Ptaszyński Stanisław Nowakowski Oliwier Cembala Karol | 07 07 06 07 06 05 07 05 | Korona Kraków Unia Oświęcim Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:25.33 1:24.53 1:23.51 1:22.71 1:23.42 1:24.11 1:25.26 1:26.05 |
Seria 5 z 8, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Białas Bartosz Skalski Konrad Sakłak Szymon Pawłowski Jan Oszczak Norbert Piecha Kacper Bigaj Gabriel Woźnicki Dominik | 05 04 07 05 04 05 05 06 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:21.87 1:20.96 1:19.37 1:18.55 1:18.78 1:20.41 1:21.06 1:22.68 |
Seria 6 z 8, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walter Jakub Żarnowiec Michał Bernacik Dawid Drabczyk Krystian Regulski Maciej Płoskonka Gracjan Glijer Maksym Kowolik Alex | 04 07 06 04 04 06 07 04 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:16.82 1:16.78 1:16.05 1:14.05 1:14.48 1:16.68 1:16.79 1:17.45 |
Seria 7 z 8, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupa Jakub Droński Wojciech Wiśniewski Wiktor Mordarski Filip Gościński Jakub Starzycki Borys Wdowiak Dominik Machulak Kamil | 07 05 07 05 05 05 07 06 | Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 11 06 | 1:13.77 1:13.00 1:12.21 1:09.81 1:10.04 1:12.33 1:13.69 1:13.93 |
Seria 8 z 8, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krystyński Aleksander Misztal Oliwier Stańczyk Jarema Solak Łukasz Loter Bartosz Gwóźdź Kacper Piela Michał Porwik Kacper | 04 05 02 99 05 03 04 06 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:08.60 1:05.32 1:03.19 59.68 1:02.62 1:05.28 1:06.34 1:08.97 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |