Sobota Pływacka Runda IV Nowy Targ, 6/11/2021 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Boboń Amelia | 10 | 00106 | 100106600495 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:40.99 1:35.73 | 8/11/2020 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Błażejczyk Nikola | 09 | 00106 | 100106600461 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:57.95 53.09 46.63 | 5/6/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 100106600497 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:25.03 1:33.50 | 6/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Czarnecka Maja | 11 | 00106 | 100106600537 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | NT 43.72 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 100106600500 | 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 44.68 1:35.49 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gos Maja | 10 | 00106 | 100106600501 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:17.32 40.34 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hajto Borys | 11 | 00106 | 100106700526 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 56.38 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Herasymenko Sofiia | 08 | 00106 | 100106600543 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 44.08 NT 3:10.38 | 24/4/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 100106700440 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | NT 51.01 | 24/4/2021 | Bochnia (POL) |
||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 100106600503 | 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 42.55 1:29.38 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 100106600432 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT 2:42.48 41.57 | 27/3/2021 11/10/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 100106600505 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:26.83 1:33.64 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 100106600506 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:34.14 1:28.65 | 8/11/2020 5/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kozioł Julia | 08 | 00106 | 100106600430 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT 42.61 33.87 | 13/12/2020 5/6/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 100106600450 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 3:02.13 50.75 44.76 | 5/6/2021 20/2/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 100106700508 | 50m klasyczny (9) 100m zmienny (15) | 46.12 1:26.42 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 00106 | 100106700480 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 2:34.60 32.34 2:44.46 | 8/11/2020 23/10/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piwowarczyk Antonina | 08 | 00106 | 100106600467 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT NT 46.00 | 5/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Piwowarczyk Michał | 10 | 00106 | 100106700625 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:21.39 45.38 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 100106700532 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (15) | NT 1:28.03 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 100106600412 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 42.54 NT 3:11.68 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szydłowski Patryk | 10 | 00106 | 100106700524 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:17.84 38.40 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trela Sergiusz | 11 | 00106 | 100106700534 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | NT NT |
||||
Warunek Emilia | 10 | 00106 | 100106600489 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.96 1:30.38 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wolny Wiktor | 11 | 00106 | 100106700541 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Zielińska Maria | 11 | 00106 | 100106600540 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT 52.30 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
Jordan Kraków 2 Jordan Kraków 3 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 1 | 00106 00106 00106 00106 | 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 100m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat 11 lat 10 lat 12 lat | 2:34.53 2:46.68 2:53.05 5:56.61 |
Brońka Anna | 08 | 04806 | 104806600010 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (2) | 2:31.08 33.48 | 2/10/2021 30/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Całka Piotr | 08 | 04806 | 104806700007 | 50m klasyczny (9) 200m zmienny (17) | 37.28 2:40.24 | 6/6/2021 28/3/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Ciupka Artur | 09 | 04806 | 104806700017 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | 2:31.46 37.40 | 30/5/2021 30/5/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dulak Wiktor | 10 | 04806 | 104806700041 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:17.23 1:24.62 | 6/6/2021 2/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dyda Artur | 08 | 04806 | 104806700008 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 200m zmienny (17) | 2:12.51 2:24.60 2:29.56 | 5/6/2021 30/5/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kapusta Eryk | 08 | 04806 | 104806700009 | 200m dowolny (13) 200m zmienny (17) | 2:26.64 2:51.37 | 5/6/2021 6/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kica Aleksander | 10 | 04806 | 104806700040 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:32.49 1:36.70 | 30/5/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 04806 | 104806700034 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) | NT 2:59.87 49.83 | 19/6/2021 19/9/2020 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Korpak Maja | 09 | 04806 | 104806600015 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (16) | 2:33.04 43.62 2:55.31 | 5/6/2021 20/2/2021 20/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 04806 | 104806700003 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:13.02 NT 30.24 | 5/6/2021 2/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kuna Alina | 10 | 04806 | 104806600042 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:17.62 1:24.82 | 30/5/2021 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 04806 | 104806700043 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:13.93 39.16 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 04806 | 104806700012 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 2:29.31 2:40.21 33.94 | 30/5/2021 19/6/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wrześniak Oskar | 09 | 04806 | 104806700014 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 2:21.48 32.63 2:39.52 | 2/10/2021 23/10/2021 20/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łuczak Agata | 09 | 04806 | 104806600019 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:31.15 2:55.49 31.88 | 5/6/2021 27/3/2021 2/10/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 04806 | 104806600016 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (16) | 2:32.12 37.05 2:45.37 | 2/10/2021 30/5/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łupińska Barbara | 09 | 04806 | 104806600018 | 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:55.66 41.63 35.17 | 19/6/2021 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Zoya | 09 | 04806 | 104806600033 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 2:18.14 32.46 2:38.25 | 2/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Solne Miasto Wieliczka 1 Solne Miasto Wieliczka 2 | 04806 04806 | 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) | Mieszane Mieszane | 13 lat 12 lat | 4:42.59 4:58.81 |
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 103306700079 | 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 42.02 36.65 3:02.71 | 9/10/2021 24/10/2020 21/11/2020 | Miedzna (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 103306700070 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 200m zmienny (17) | 2:15.70 36.44 2:28.60 | 2/10/2021 6/6/2021 6/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konieczna Antonina | 08 | 03306 | 103306600088 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:34.52 2:49.47 44.60 | 30/5/2021 24/4/2021 11/10/2020 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalczyk Bartosz | 08 | 03306 | 103306700072 | 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 37.56 41.06 2:55.30 | 9/10/2021 11/10/2020 24/4/2021 | Miedzna (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 103306700071 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 3:03.73 3:11.59 41.22 | 12/12/2020 30/5/2021 5/6/2021 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 103306600084 | 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 3:00.36 45.80 41.52 | 24/4/2021 24/4/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Satora Rita | 09 | 03306 | 103306600075 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:34.58 45.33 35.31 | 5/6/2021 20/2/2021 2/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Synowiec Szymon | 10 | 03306 | 103306700093 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:10.55 35.16 | 23/5/2021 5/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szkarłat Julia | 10 | 03306 | 103306600091 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:37.76 1:44.95 | 20/3/2021 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 103306600074 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:31.76 45.96 35.05 | 2/10/2021 20/2/2021 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 103306700066 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 2:29.96 2:42.47 33.01 | 12/12/2020 5/6/2021 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Żaba Mateusz | 11 | 03306 | 103306700113 | 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 50.23 42.21 | 2/10/2021 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 2 | 03306 03306 | 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) | Mieszane Mieszane | 13 lat 13 lat | 4:58.87 5:20.48 |
Aleksander Jagoda | 10 | 03806 | 103806600085 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:25.27 1:41.05 | 23/5/2021 11/12/2020 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Augustyn Marcelina | 10 | 03806 | 103806600093 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:28.85 1:41.07 | 23/5/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Borczuch Nikola | 11 | 03806 | 103806600102 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | NT NT |
||||
Gorgosz Martyna | 10 | 03806 | 103806600086 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:22.39 1:35.37 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grajdura Nina | 09 | 03806 | 103806600075 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 2:33.43 NT 38.02 | 19/12/2020 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Gromadzka Natalia | 09 | 03806 | 103806600089 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) | NT 54.41 | 24/4/2021 | Bochnia (POL) |
||
Jasiak Igor | 11 | 03806 | 103806700104 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Kania Daniel | 09 | 03806 | 103806700083 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) | 2:53.01 3:26.10 | 5/6/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Kmieć Karol | 11 | 03806 | 103806700106 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Kuryś Joanna | 11 | 03806 | 103806600099 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | NT NT |
||||
Lizak Salomea | 10 | 03806 | 103806600100 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | NT 49.63 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Makowski Piotr | 11 | 03806 | 103806700090 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (15) | NT 1:36.54 | 14/3/2021 | Bochnia (POL) |
||
Srebro Gabriela | 11 | 03806 | 103806600101 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Szczerba Oliwia | 08 | 03806 | 103806600072 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:41.84 2:38.70 42.18 | 13/12/2020 19/6/2021 11/10/2020 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szwiec Matylda | 11 | 03806 | 103806600097 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | NT NT |
||||
Woźny Izabela | 10 | 03806 | 103806600091 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:28.22 42.79 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łakoma Maria | 08 | 03806 | 103806600068 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:14.50 NT 33.52 | 5/6/2021 13/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
Budzowska Hanna | 11 | 00806 | 100806600462 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | NT 45.17 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Ciupek Dominik | 08 | 00806 | 100806700373 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 2:31.42 38.71 | 5/6/2021 11/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Duc Benjamin | 09 | 00806 | 100806700419 | 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 38.34 35.30 | 20/2/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Filanowska Martyna | 10 | 00806 | 100806600431 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:30.96 48.65 | 23/5/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gabryś Mateusz | 08 | 00806 | 100806700397 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | NT 52.13 | 24/4/2021 | Bochnia (POL) |
||
Gieszczyk Anna | 11 | 00806 | 100806600477 | 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 52.49 1:46.71 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gimbiej Oleg | 08 | 00806 | 100806700394 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | NT 42.91 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Hoła Tomasz | 11 | 00806 | 100806700468 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 46.37 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Jarosz Adrianna | 09 | 00806 | 100806600416 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (2) | NT 40.41 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Jodłowska Karolina | 10 | 00806 | 100806600441 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:22.16 1:35.64 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jurkowski Igor | 08 | 00806 | 100806700393 | 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 2:34.44 30.90 | 15/5/2021 24/4/2021 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) |
||
Kiszczak Olga | 09 | 00806 | 100806600426 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) | 2:31.33 2:51.15 | 5/6/2021 19/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kryza Filip | 09 | 00806 | 100806700417 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) | NT 2:56.38 | 19/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Machulak Łukasz | 10 | 00806 | 100806700435 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:19.90 44.55 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Marcinkowski Adam | 11 | 00806 | 100806700478 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | 52.09 1:50.32 | 23/10/2021 23/5/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Michalik Wiktoria | 09 | 00806 | 100806600411 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 36.98 2:52.06 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nawara Oliwia | 08 | 00806 | 100806600518 | 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 3:06.81 33.41 | 8/11/2020 30/5/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Niemczyk Leon | 11 | 00806 | 100806700469 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 50.05 | 24/4/2021 | Bochnia (POL) |
||
Nowak Natalia | 10 | 00806 | 100806600454 | 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (14) | 1:46.69 1:43.06 | 5/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Osiecki Tymoteusz | 08 | 00806 | 100806700392 | 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 49.91 3:08.07 | 11/10/2020 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Mateusz | 11 | 00806 | 100806700466 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | 48.94 1:49.36 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pytel Michał | 11 | 00806 | 100806700456 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | NT 48.31 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Sadek Kacper | 08 | 00806 | 100806700384 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | NT 30.86 | 5/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Sala Piotr | 09 | 00806 | 100806700418 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 2:23.90 32.79 | 5/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Starzycka Antonina | 10 | 00806 | 100806600465 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 50.94 46.61 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Strama Wojciech | 11 | 00806 | 100806700463 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | NT NT |
||||
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 100806700385 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 2:08.79 32.77 | 15/5/2021 11/10/2020 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł Konrad | 11 | 00806 | 100806700459 | 50m klasyczny (9) 100m zmienny (15) | 50.94 1:38.40 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szlachcic Jan | 08 | 00806 | 100806700391 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | NT 40.06 | 6/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Szymański Mikołaj | 08 | 00806 | 100806700398 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | NT 41.26 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Słomska Wiktoria | 08 | 00806 | 100806600395 | 200m dowolny (12) 50m motylkowy (2) | 2:30.87 34.12 | 15/5/2021 5/6/2021 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tkaczyk Kajetan | 09 | 00806 | 100806700410 | 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 35.89 2:57.04 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Treszczyński Dominik | 08 | 00806 | 100806700387 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 2:46.77 40.00 | 12/12/2020 5/6/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Uchańska Oliwia | 08 | 00806 | 100806600379 | 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:54.98 40.85 | 19/6/2021 8/11/2020 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wacławek Matylda | 09 | 00806 | 100806600414 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 37.93 2:56.92 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wawrzusiszyn Kacper | 10 | 00806 | 100806700448 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 49.81 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Wawrzuta Kamila | 10 | 00806 | 100806600436 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 1:38.20 50.60 | 5/6/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wesecki Adrian | 09 | 00806 | 100806700420 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | NT 33.71 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Wieczorek Michalina | 09 | 00806 | 100806600422 | 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (16) | 2:46.21 2:47.82 | 19/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczak Michał | 10 | 00806 | 100806700434 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:35.34 1:46.56 | 6/6/2021 23/5/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wilkosz Wojciech | 10 | 00806 | 100806700433 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (15) | 1:28.08 1:40.80 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wołpiuk Michał | 08 | 00806 | 100806700389 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) | NT 2:55.57 | 19/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Wrona Maria | 08 | 00806 | 100806600455 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (16) | 2:27.51 40.46 2:42.13 | 15/5/2021 6/6/2021 23/10/2021 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śmiechowski Maksymilian | 09 | 00806 | 100806700424 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 3:41.20 39.46 | 25/10/2020 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Katarzyna | 09 | 00806 | 100806600412 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) | 2:43.21 3:03.69 | 5/6/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 3 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 3 Ósemka Oświęcim 4 Ósemka Oświęcim 5 | 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 | 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 10 lat Open Open Open Open Open Open Open | 2:51.98 NT NT NT NT NT NT NT |
Bętkowska Emilia | 11 | 00606 | 100606600067 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | NT NT |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 104206700025 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) | 2:46.91 NT 44.83 | 5/6/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bryniarski Michał | 08 | 04206 | 104206700022 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 2:52.48 42.03 | 2/10/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 104206600021 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) | 2:53.45 3:09.42 | 5/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Polak Iga | 09 | 04206 | 104206600024 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:18.34 2:40.90 34.64 | 5/6/2021 24/4/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 104206600028 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:17.03 40.88 31.54 | 2/10/2021 20/2/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staszel Mikołaj | 09 | 04206 | 104206700027 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) | 2:54.07 40.59 | 20/3/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | 04206 | 104206700031 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | 1:20.34 37.08 1:31.01 | 20/3/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Bańdo Wojciech | 10 | 06206 | 106206700003 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:20.44 46.24 | 8/11/2020 11/10/2020 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Borys Bartłomiej | 10 | 06206 | 106206700005 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | 40.99 1:34.74 | 29/5/2021 14/3/2021 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Cieniek Kacper | 10 | 06206 | 106206700007 | 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 47.11 39.55 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Czernecki Leon | 10 | 06206 | 106206700009 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (15) | 1:22.07 1:27.68 | 8/11/2020 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
DeVault Daniel | 11 | 06206 | 106206700011 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | NT 1:41.55 | 29/5/2021 | Krakow (POL) |
||
Długopolska Nikola | 09 | 06206 | 106206600013 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (16) | 2:28.12 2:46.09 NT | 13/12/2020 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Hus Nikola | 11 | 06206 | 106206600024 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | NT NT |
||||
Hus Olivia | 09 | 06206 | 106206600025 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 40.30 37.45 2:58.29 | 24/4/2021 29/5/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Jaje Mikołaj | 08 | 06206 | 106206700026 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | NT 36.39 2:59.37 | 12/12/2020 14/3/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Krupski Jan | 11 | 06206 | 106206700032 | 50m klasyczny (9) 100m zmienny (15) | NT 1:45.20 | 29/5/2021 | Krakow (POL) |
||
Kwiecień Ignacy | 09 | 06206 | 106206700035 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | NT NT 39.41 | 12/12/2020 | Zabierzow (POL) |
||
Leśniowska Małgorzata | 11 | 06206 | 106206600036 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | NT 1:48.21 | 29/5/2021 | Krakow (POL) |
||
Popiołek Barbara | 11 | 06206 | 106206600047 | 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 52.88 1:53.66 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Sekunda Miłosz | 09 | 06206 | 106206700055 | 200m dowolny (13) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 2:57.03 35.58 3:08.34 | 8/11/2020 29/5/2021 12/12/2020 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | 06206 | 106206600060 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:51.26 NT 36.87 | 13/12/2020 29/5/2021 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Targiel Tomasz | 10 | 06206 | 106206700066 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (15) | 1:23.08 1:34.67 | 8/11/2020 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Warunek Antoni | 08 | 06206 | 106206700068 | 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | NT 40.01 3:09.32 | 24/4/2021 14/3/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Światłoń Bartosz | 09 | 06206 | 106206700063 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 3:15.25 NT 39.80 | 8/11/2020 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
Białek Igor | 11 | 06406 | 106406700001 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 58.34 | 30/5/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Czaja Zuzanna | 08 | 06406 | 106406600019 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:15.64 2:26.52 32.19 | 5/6/2021 5/6/2021 11/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gorlach Miłosz | 11 | 06406 | 106406700044 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 57.29 | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Janik Aleksandra | 11 | 06406 | 106406600049 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:24.59 NT | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Kopeć Alicja | 10 | 06406 | 106406600048 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT 49.68 | 6/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Kopeć Liliana | 11 | 06406 | 106406600037 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | NT 58.80 | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Kozioł Alicja | 10 | 06406 | 106406600004 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:37.06 56.45 | 20/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kryza Jagoda | 08 | 06406 | 106406600017 | 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 2:38.79 38.40 2:46.43 | 19/6/2021 20/3/2021 20/6/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lembas Hugo | 10 | 06406 | 106406700050 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:29.09 47.54 | 23/5/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Misztal Olaf | 10 | 06406 | 106406700002 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | 1:19.17 38.37 | 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Możdzan Hanna | 10 | 06406 | 106406600007 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | NT 59.84 | 20/3/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Osak Kacper | 10 | 06406 | 106406700014 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:07.70 33.87 | 2/10/2021 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Permus Maciej | 10 | 06406 | 106406700011 | 100m grzbietowy (5) 100m zmienny (15) | 1:16.59 1:18.05 | 24/4/2021 30/5/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Szymańska Wiktoria | 10 | 06406 | 106406600010 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:16.77 40.82 | 23/5/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymański Maksymilian | 11 | 06406 | 106406700028 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | 38.04 1:29.52 | 2/10/2021 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
KS SMS Wieliczka 1 | 06406 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | Open | NT |
Baranowska Maria | 10 | 03606 | 103606600390 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:14.32 37.00 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Blacha Maja | 08 | 03606 | 103606600294 | 50m klasyczny (8) 200m zmienny (16) | 41.74 2:49.55 | 24/4/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bodzoń Mia | 10 | 03606 | 103606600411 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 48.20 1:45.71 | 23/10/2021 11/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Borowski Mikołaj | 08 | 03606 | 103606700341 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:25.70 35.47 32.92 | 5/6/2021 24/4/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bugajski Michał | 11 | 03606 | 103606700444 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 48.25 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Bułacz Antoni | 11 | 03606 | 103606700445 | 100m grzbietowy (5) 100m zmienny (15) | NT 1:43.78 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Caba Barbara | 11 | 03606 | 103606600426 | 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (14) | NT NT |
||||
Cebula Monika | 09 | 03606 | 103606600329 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | NT 3:14.97 44.66 | 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chmiel Zuzanna | 08 | 03606 | 103606600362 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:37.75 44.21 35.59 | 5/6/2021 24/4/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chmielowski Piotr | 10 | 03606 | 103606700397 | 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:42.74 48.88 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 103606600342 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 2:41.91 2:40.17 42.98 | 25/10/2020 19/6/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Dygulska Julia | 10 | 03606 | 103606600403 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 1:32.06 45.98 | 5/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dygulska Weronika | 08 | 03606 | 103606600296 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 37.78 34.93 2:37.55 | 6/6/2021 8/11/2020 6/6/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dziedzic Karol | 10 | 03606 | 103606700391 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:27.51 1:22.77 | 8/11/2020 24/4/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dąbek Zuzanna | 09 | 03606 | 103606600343 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 2:45.90 42.30 35.24 | 8/11/2020 20/2/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | 03606 | 103606700404 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | 1:33.73 45.94 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gościńska Gabriela | 09 | 03606 | 103606600346 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 2:32.98 2:38.13 36.41 | 25/10/2020 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grochola Kamil | 11 | 03606 | 103606700449 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | NT NT |
||||
Grzywacz Gabriela | 09 | 03606 | 103606600347 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 2:28.62 2:48.29 42.80 | 5/6/2021 27/3/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hajduga Ksawery | 11 | 03606 | 103606700451 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | NT NT |
||||
Jałowiecka Gabriela | 08 | 03606 | 103606600417 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (16) | 2:18.38 2:26.88 2:34.80 | 29/5/2021 5/6/2021 23/10/2021 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Knych-Góra Kacper | 11 | 03606 | 103606700452 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | NT 51.61 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Korycińska Kaja | 09 | 03606 | 103606600338 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 3:01.89 3:15.32 42.59 | 5/6/2021 24/4/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kotynia Juliusz | 10 | 03606 | 103606700393 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (15) | 36.91 1:26.03 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 103606600413 | 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (14) | 1:29.96 1:24.01 | 14/3/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kubowicz Maciej | 11 | 03606 | 103606700453 | 100m grzbietowy (5) 100m zmienny (15) | NT 2:02.36 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Kusz Franciszek | 09 | 03606 | 103606700351 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) | 2:33.15 2:38.70 36.36 | 5/6/2021 19/6/2021 6/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Lew Milena | 10 | 03606 | 103606600401 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:21.35 46.01 | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Linke Tomasz | 08 | 03606 | 103606700363 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 48.98 34.66 | 12/12/2020 5/6/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Majerski Paweł | 10 | 03606 | 103606700407 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:39.64 1:46.39 | 23/5/2021 14/3/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Malecka Inka | 08 | 03606 | 103606600301 | 200m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 2:32.70 33.33 | 19/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mika Aleksander | 08 | 03606 | 103606700352 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:27.15 NT 33.33 | 5/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miętus Patricija | 10 | 03606 | 103606600410 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 1:37.32 44.90 | 23/5/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Moskal Tomasz | 11 | 03606 | 103606700430 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 53.15 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Nowacka Emilia | 10 | 03606 | 103606600394 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:13.52 1:20.21 | 6/6/2021 23/5/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Oskar | 09 | 03606 | 103606700356 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 3:02.21 50.39 44.43 | 12/12/2020 6/6/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Witold | 11 | 03606 | 103606700431 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | NT 50.07 | 8/5/2021 | Zagan (POL) |
||
Pieczara Mateusz | 11 | 03606 | 103606700454 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 1:01.33 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Piskorz Makary | 11 | 03606 | 103606700455 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 59.77 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | 03606 | 103606700434 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 52.34 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 103606600399 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | NT 33.22 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Rachwał Patryk | 08 | 03606 | 103606700359 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:16.22 NT 30.88 | 5/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rolnicka Milena | 11 | 03606 | 103606600435 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT 59.35 | 6/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Rolnicki Maksymilian | 08 | 03606 | 103606700308 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | NT 34.91 | 6/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Rosińska Nina | 11 | 03606 | 103606600456 | 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 53.05 1:47.04 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rusek Konrad | 11 | 03606 | 103606700436 | 100m grzbietowy (5) 100m zmienny (15) | NT 1:44.83 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Siąkała Adam | 11 | 03606 | 103606700457 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (15) | NT 1:57.81 | 24/4/2021 | Bochnia (POL) |
||
Skrzypek Ada | 09 | 03606 | 103606600360 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) | 2:33.33 2:34.27 40.36 | 15/5/2021 5/6/2021 20/2/2021 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Spórna Jan | 08 | 03606 | 103606700311 | 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:34.86 NT 33.82 | 5/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staszkiewicz Michał | 11 | 03606 | 103606700439 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 1:03.50 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Stawowski Marcin | 08 | 03606 | 103606700313 | 200m grzbietowy (7) 200m zmienny (17) | 2:22.38 2:32.63 | 15/5/2021 23/10/2021 | Raciborz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 103606700402 | 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | NT 31.78 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Sądel Oliwia | 08 | 03606 | 103606600310 | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (6) | 2:36.16 2:48.16 | 5/6/2021 19/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Słaboń Stanisław | 09 | 03606 | 103606700333 | 200m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (17) | 2:59.51 37.82 3:06.00 | 19/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tarasek Igor | 10 | 03606 | 103606700419 | 100m grzbietowy (5) 100m zmienny (15) | 1:13.98 1:17.30 | 5/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tatarczyński Edmund | 10 | 03606 | 103606700409 | 100m grzbietowy (5) 100m zmienny (15) | 1:41.88 1:40.29 | 24/4/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Toboła Antoni | 10 | 03606 | 103606700396 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | 1:31.84 50.57 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Turchan Antonia | 11 | 03606 | 103606600440 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | NT NT |
||||
Wajda Artur | 09 | 03606 | 103606700366 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) | 3:04.93 3:12.98 51.78 | 12/12/2020 24/4/2021 12/12/2020 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Werner Aleksandra | 12 | 03606 | 103606600463 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | NT 50.91 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Werner Izabela | 10 | 03606 | 103606600398 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:23.31 1:33.36 | 6/6/2021 23/5/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wolnicki Franciszek | 11 | 03606 | 103606700458 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | NT NT |
||||
Wyrwiak Julia | 09 | 03606 | 103606600381 | 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (16) | 3:09.24 43.94 3:10.68 | 5/6/2021 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zajączkowska Nina | 11 | 03606 | 103606600459 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT 50.35 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Zięba Jacek | 10 | 03606 | 103606700406 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:49.03 1:05.50 | 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zięba Oskar | 11 | 03606 | 103606700442 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | NT 52.84 | 30/5/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Łądka Gabriel | 08 | 03606 | 103606700364 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | 2:31.82 46.13 | 29/5/2021 6/6/2021 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łądka Oktawian | 11 | 03606 | 103606700461 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | NT 57.28 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Łętocha Norbert | 09 | 03606 | 103606700331 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:55.82 41.74 34.53 | 25/10/2020 24/4/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 103606700408 | 100m grzbietowy (5) 50m klasyczny (9) | 1:43.41 47.36 | 5/6/2021 6/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żurowska Amelia | 11 | 03606 | 103606600460 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | NT 59.34 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 5 SMS Galicja Kraków 6 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 5 | 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 | 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) 4 x 100m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat 11 lat 11 lat 10 lat 10 lat 10 lat 13 lat 13 lat 12 lat 13 lat 12 lat | 2:13.44 2:29.15 2:31.80 2:51.99 3:11.01 3:12.65 4:33.72 4:40.10 4:47.09 5:00.99 5:21.05 |
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 100506700058 | 200m grzbietowy (7) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 2:48.12 36.63 NT | 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
Brońska Anna | 11 | 01406 | 101406600129 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:20.16 NT | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 101406600116 | 200m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 200m zmienny (16) | 2:44.50 42.95 2:45.90 | 30/5/2021 20/2/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 101406600134 | 50m klasyczny (8) 100m zmienny (14) | 36.06 1:15.34 | 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 101406600154 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 39.95 35.91 | 14/3/2021 2/10/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 101406700157 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:14.21 1:23.85 | 6/6/2021 2/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 101406600104 | 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 39.60 37.59 | 6/6/2021 11/10/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 101406700152 | 200m dowolny (13) 200m grzbietowy (7) 200m zmienny (17) | 2:20.65 2:40.30 2:38.77 | 2/10/2021 30/5/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Barnaś Kinga | 11 | 04106 | 104106600057 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | 1:35.42 51.67 | 2/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Darowska Zofia | 09 | 04106 | 104106600032 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) | NT 47.48 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 104106600031 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) | NT 44.16 | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Gut Filip | 09 | 04106 | 104106700047 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 3:20.32 44.06 43.61 | 25/10/2020 6/6/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gut Hubert | 09 | 04106 | 104106700048 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 46.38 44.98 | 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 104106600038 | 100m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) | 1:27.51 47.64 | 2/10/2021 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jamrożek Alex | 10 | 04106 | 104106700052 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 47.45 | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) |
||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 104106600043 | 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (14) | 1:27.39 1:34.47 | 5/6/2021 11/12/2020 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 104106700042 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:24.14 NT | 23/5/2021 | Bochnia (POL) | ||
Para Gabriela | 09 | 04106 | 104106600056 | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT NT 44.96 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Para Kacper | 09 | 04106 | 104106700049 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 3:21.03 44.23 37.76 | 25/10/2020 6/6/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 104106700045 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:29.95 46.83 | 20/3/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Puźniak Maja | 10 | 04106 | 104106600036 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 38.83 1:27.69 | 5/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ruchała Wiktoria | 10 | 04106 | 104106600044 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (14) | 1:17.58 1:42.72 | 6/6/2021 24/4/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczepaniec Wiktor | 09 | 04106 | 104106700054 | 200m dowolny (13) 50m klasyczny (9) | NT NT |
||||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 104106700046 | 100m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | 1:07.19 37.37 | 23/5/2021 2/10/2021 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tolala Lena | 11 | 04106 | 104106600053 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:27.48 NT | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Trochimiuk Tamara | 10 | 04106 | 104106600039 | 100m dowolny (10) 50m klasyczny (8) | NT 46.94 | 6/6/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Warzecha Alan | 11 | 04106 | 104106700060 | 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | NT 40.39 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Watycha Maksymilian | 11 | 04106 | 104106700064 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) | 1:33.88 NT | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Wida Adrianna | 11 | 04106 | 104106600055 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 1:28.42 NT | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 104106600037 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:19.71 35.52 | 2/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Świerczek Oliwia | 11 | 04106 | 104106600059 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:32.25 43.72 | 2/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Delfin Nowy Targ 1 Delfin Nowy Targ 2 Delfin Nowy Targ 3 | 04106 04106 04106 | 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane Mieszane | Open Open Open | NT NT NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |