XVI Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski Zabierzów, 10 - 12/12/2021 |
2 - XVI Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Woj. Małopolskiego II | 11/12/2021 - 9:00 |
Konkurencja 12 11/12/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 9:00 |
2 3 4 | Szwiec Matylda Wilczak Karolina Dzierwa Zuzanna | 11 10 08 | Sokół-Mościce Tarnów Vigor Łętowia Fala Niepołomice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 | Caba Barbara Stefańska Agata Komendera Natasza Kuryś Joanna Borczuch Nikola Szkarłat Julia | 11 11 11 11 11 10 | SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:01.44 53.84 53.06 53.13 56.95 1:04.47 |
Seria 3 z 10, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 | Malinowska Liliana Nowak Natalia Adamus Maja Dejana Laura Zajączkowska Nina Rosińska Nina | 11 10 11 11 11 11 | Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 52.13 49.11 48.28 49.03 50.28 52.90 |
Seria 4 z 10, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 | Hus Nikola Miętus Patricija Merta Kornelia Czarnecka Maja Bernatowicz Gaja Lizak Salomea | 11 10 10 11 10 10 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 47.35 44.80 43.21 43.72 45.14 48.05 |
Seria 5 z 10, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 | Darowska Zofia Wawro Zuzanna Gorgosz Martyna Richa Oliwia Świerczek Oliwia Korycińska Kaja | 09 09 10 08 11 09 | Delfin Nowy Targ Kmita Zabierzów Sokół-Mościce Tarnów CKiS Skawina Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.52 42.35 41.07 41.86 42.48 42.59 |
Seria 6 z 10, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Migda Maja Cebula Monika Jantas Aleksandra Halkiewicz Maria Puźniak Maja Gos Maja | 11 09 09 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.39 38.71 37.11 38.50 38.83 39.75 |
Seria 7 z 10, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Kuniewicz Antonina Węgrzyn Aleksandra Chmiel Zuzanna Satora Rita Gubała Justyna Hus Olivia | 09 10 08 09 09 09 | Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Fala Niepołomice Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.37 35.52 35.05 35.31 35.76 36.39 |
Seria 8 z 10, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz-Szpilka Maria Brońka Anna Rachwał Olga Kościarz Wiktoria Matysik Alicja Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 08 10 09 10 09 | Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 34.83 33.48 33.22 33.39 34.18 34.90 |
Seria 9 z 10, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kozioł Julia Słomska Wiktoria Kuźma Katarzyna Malecka Inka Nowacka Emilia Nawara Oliwia | 08 08 10 08 10 08 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 33.09 32.95 32.56 32.86 33.08 33.16 |
Seria 10 z 10, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczak Agata Pęczek Karolina Kuryłek Nikola Łakoma Maria Skrzypek Ada Dygulska Weronika | 09 09 08 08 09 08 | Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Fala Niepołomice Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.88 31.10 30.09 30.54 31.31 31.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/12/2021 - 9:16 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 9:16 |
2 3 4 5 | Dunajew Wiktor Rusek Filip Krupski Jan Wilczak Wojciech | 11 08 11 11 | Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków Vigor Łętowia | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 16, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 | Opanasiuk Vitalij Kolbasin Oleksandr Wilczak Franciszek Łaskawiec Szymon Grabowski Marcel Lisowski Daniel | 08 09 10 08 09 11 | Kmita Zabierzów Fala Niepołomice Vigor Łętowia Omega Olkusz Fala Niepołomice KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 16, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Bucci Leonardo Siąkała Adam Moskal Tomasz Staszkiewicz Michał Piskorz Makary Jałocha Tomasz | 11 11 11 11 11 08 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Vigor Łętowia | 06 06 06 06 06 06 | 1:05.56 59.06 58.24 58.90 1:01.35 NT |
Seria 4 z 16, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Oskar Wawrzusiszyn Kacper Szczygieł Konrad Rusek Konrad Knych-Góra Kacper Bułacz Antoni | 11 10 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 52.84 51.20 49.42 50.90 51.61 55.21 |
Seria 5 z 16, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Tatarczyński Edmund Navozenko Mykhaylo Gulba Jakub Pytel Michał Jurkowski Jan Kołodziejczyk Alex | 10 10 09 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 49.19 48.84 47.02 48.31 49.00 49.36 |
Seria 6 z 16, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Mikołaj Zajda Dawid Dudek Antoni Bugajski Michał Lembas Hugo Piela Mateusz | 11 10 09 11 10 11 | BOSiR Brzesko Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 45.74 44.81 44.05 44.45 45.64 46.78 |
Seria 7 z 16, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 | Łądka Gabriel Safronov Igor DeVault Adam Tucharz Mikołaj Majerski Paweł DeVault Daniel | 08 09 08 08 10 11 | SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.57 41.78 41.55 41.75 42.04 44.01 |
Seria 8 z 16, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Bartosz Warzecha Alan Kowalczyk Antoni Pasierb Adam Burliga Adam Hoła Tomasz | 08 11 09 10 11 11 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 40.76 40.39 39.79 40.32 40.41 41.44 |
Seria 9 z 16, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Śmiechowski Maksymilian Treszczyński Dominik Toboła Antoni Frączek-Burkacki Franciszek Grendus Franciszek Czernecki Leon | 09 08 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.46 39.17 39.12 39.17 39.34 39.65 |
Seria 10 z 16, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 | Staszel Mikołaj Osiecki Tymoteusz Skiba Wiktor Szydłowski Patryk Światłoń Bartosz Rusek Michał | 09 08 09 10 09 11 | Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 39.03 38.87 38.08 38.27 38.89 39.08 |
Seria 11 z 16, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Skowron Maciej Olearczyk Krzysztof Dziedzic Karol Gumółka Kuba Suchecki-Zwijacz Tymoteusz Bryniarski Michał | 10 10 10 09 10 08 | Alfa Bukowno Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 37.26 37.04 36.52 36.65 37.08 37.91 |
Seria 12 z 16, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Szymański Mikołaj Gimbiej Oleg Kwiecień Ignacy Łopata Michał Bigos Patryk Chromy Kuba | 08 08 09 10 11 11 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 36.35 36.21 35.60 35.62 36.21 36.47 |
Seria 13 z 16, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Żuchowski Kacper Wajda Artur Łętocha Norbert Giełdoń Antoni Synowiec Szymon Kociołek Leon | 09 09 09 10 10 09 | Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.23 35.02 34.53 34.83 35.16 35.41 |
Seria 14 z 16, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Cygal Marcel Wesecki Adrian Jaje Mikołaj Ciupek Dominik Linke Tomasz Permus Maciej | 08 09 08 08 08 10 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 33.76 33.71 32.85 33.21 33.71 34.27 |
Seria 15 z 16, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Aleksander Wójcikowski Patryk Spórna Jan Szymacha Aleksy Wrześniak Oskar Sala Piotr | 08 08 08 10 09 09 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 32.74 31.79 31.50 31.78 32.61 32.79 |
Seria 16 z 16, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Michałek Michał Babraj Mikołaj Szymański Paweł Kot Kacper Jurkowski Igor Sadek Kacper | 09 08 08 08 08 08 | Korona Kraków Pływak Bochnia Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 30.21 29.89 29.51 29.72 30.18 30.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/12/2021 - 9:41 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:41 |
2 3 4 | Zielińska Maria Adamus Maja Adamska Wiktoria | 11 11 09 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Kożuch Lena Popiołek Barbara Szwiec Matylda Brońska Anna Turchan Antonia Wawro Zuzanna | 11 11 11 11 11 09 | Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Sokół-Mościce Tarnów STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Lizak Salomea Wida Adrianna Leśniowska Małgorzata Zajączkowska Nina Curyło Emilia Barnaś Kinga | 10 11 11 11 11 11 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Rolnicka Milena Judasz Zofia Pawela Lena Deflorian Laura Czarnecka Maja Mielech Magdalena | 11 11 08 11 11 08 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Czapczyńska Zofia Kuryś Joanna Tolala Lena Żurowska Amelia Stawinoga Bianka Borczuch Nikola | 08 11 11 11 11 11 | Fala Niepołomice Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:30.93 NT NT NT |
Seria 6 z 11, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 | Kros Karolina Janik Aleksandra Woźny Izabela Augustyn Marcelina Filanowska Martyna Bodzoń Mia | 10 11 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:22.96 3:14.08 3:07.82 3:09.79 3:15.21 3:25.71 |
Seria 7 z 11, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Gorgosz Martyna Matyasik Łucja Siwek Lilianna Boboń Amelia Jodłowska Karolina Budzowska Hanna | 10 11 10 10 10 11 | Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:59.37 2:56.41 2:55.28 2:55.43 2:56.52 3:04.56 |
Seria 8 z 11, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Mleczko Anna Korycińska Kaja Wacławek Matylda Piecuch Julia Dygulska Julia Kamińska Zofia | 09 09 09 10 10 10 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 2:53.45 2:50.95 2:48.83 2:50.03 2:52.89 2:54.05 |
Seria 9 z 11, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Leśnik Milena Gos Maja Dzierwa Zuzanna Bętkowska Emilia Żak Katarzyna Piwowarczyk Antonina | 11 10 08 11 09 08 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Fala Niepołomice CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:45.29 2:41.58 2:36.12 2:36.60 2:43.21 2:47.41 |
Seria 10 z 11, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Konieczna Antonina Wioska-Kaganiec Wiktoria Sądel Oliwia Grzywacz Gabriela Rachwał Olga Kryza Jagoda | 08 09 08 09 10 08 | Omega Olkusz Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:34.52 2:31.76 2:27.53 2:28.62 2:33.59 2:34.71 |
Seria 11 z 11, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Długopolska Nikola Żak Zoya Łakoma Maria Pęczek Karolina Polak Iga Kaczmarczyk Hanna | 09 09 08 09 09 08 | Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:21.02 2:18.14 2:13.88 2:17.03 2:18.34 2:27.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/12/2021 - 10:26 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:26 |
1 2 3 4 5 | Kolbasin Oleksandr Pieczara Mateusz Grabowski Marcel Jarosz Jakub Grochola Kamil | 09 11 09 11 11 | Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Przybylski Jan Nowak Witold Hajto Borys Hajduga Ksawery Pieniądz Patryk Makowski Piotr | 08 11 11 11 09 11 | Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Staszkiewicz Michał Łądka Oktawian Trela Sergiusz DeVault Daniel Świeży Szymon Skiba Wiktor | 11 11 11 11 09 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Rusek Filip Watycha Maksymilian Rusek Konrad Fengler Adam Wolny Wiktor Zięba Oskar | 08 11 11 08 11 11 | Kmita Zabierzów Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Alex Borys Bartłomiej Słaboń Stanisław Gulba Jakub Strama Wojciech Kowalczyk Antoni | 11 10 09 09 11 09 | STP Nowy Sącz Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:23.03 3:11.82 3:22.22 3:32.78 NT |
Seria 6 z 11, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Pytel Michał Bodziony Filip Kania Daniel Młodzik Maksymilian Burliga Adam Olszewski Igor | 11 10 09 08 11 10 | Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 3:07.45 3:03.23 2:49.30 3:03.21 3:05.17 3:09.44 |
Seria 7 z 11, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Oskar Targiel Tomasz Szydłowski Patryk Klimkowski Adam Gut Hubert Bryniarski Michał | 09 10 10 09 09 08 | SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 2:47.76 2:45.00 2:44.13 2:44.31 2:45.45 2:48.36 |
Seria 8 z 11, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Gimbiej Oleg Olearczyk Krzysztof Bańdo Wojciech Warunek Antoni Piętka Adam Rusek Michał | 08 10 10 08 10 11 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:39.76 2:38.41 2:33.66 2:35.36 2:39.44 2:44.03 |
Seria 9 z 11, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Sekunda Miłosz Łętocha Norbert Kapusta Eryk Tucharz Mikołaj Rozumek Jan Synowiec Szymon | 09 09 08 08 09 10 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:29.12 2:27.60 2:26.64 2:27.15 2:28.27 2:32.29 |
Seria 10 z 11, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Sala Piotr Wrześniak Oskar Świdrak Kacper Tarasek Igor Skałacki Igor Osak Kacper | 09 09 09 10 08 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:22.80 2:20.49 2:19.72 2:20.29 2:22.13 2:25.89 |
Seria 11 z 11, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Halkiewicz Maciej Kot Kacper Strąk Krystian Rachwał Patryk Rolnicki Maksymilian Plutecki Jakub | 08 08 08 08 08 08 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:13.68 2:11.57 2:08.11 2:11.55 2:12.31 2:16.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/12/2021 - 11:09 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:09 |
2 3 4 5 | Kopeć Alicja Klimowicz Teresa Darocha Małgorzata Wilczyńska Martyna | 10 09 10 08 | KS SMS Wieliczka Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Gromadzka Natalia Kozioł Alicja Starzycka Antonina Gorczyca Klaudia Orlicka Patrycja Baranowska Maria | 09 10 10 10 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów KS SMS Wieliczka Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:57.89 1:56.31 1:46.52 1:47.01 1:57.17 NT |
Seria 3 z 8, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Para Gabriela Trochimiuk Tamara Ruchała Wiktoria Dygulska Julia Darowska Zofia Werner Izabela | 09 10 10 10 09 10 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:44.46 1:41.95 1:39.85 1:40.55 1:43.90 1:45.27 |
Seria 4 z 8, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Wacławek Matylda Sobolewska Magdalena Herasymenko Sofiia Śliwa Antonina Małecka Karolina Sacha Paulina | 09 09 08 09 09 10 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.12 1:36.16 1:35.57 1:35.63 1:36.18 1:38.16 |
Seria 5 z 8, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Natasza Jeziorska Wiktoria Kamińska Zofia Płonka Aleksandra Jarosz Adrianna Merta Kornelia | 08 10 10 09 09 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz CKiS Skawina Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.21 1:32.70 1:31.83 1:31.95 1:32.84 1:34.82 |
Seria 6 z 8, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Michalik Wiktoria Dąbek Zuzanna Garbacz Martyna Woźny Izabela Szymańska Wiktoria Pawela Lena | 09 09 09 10 10 08 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów KS SMS Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.80 1:30.62 1:28.76 1:29.89 1:30.63 1:31.58 |
Seria 7 z 8, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Uchańska Oliwia Krzyszkowska Amelia Woźny Liliana Raputa Gabriela Ruchała Weronika Czapczyńska Zofia | 08 09 08 08 08 08 | Ósemka Oświęcim CKiS Skawina Olimpijczyk Kraków CKiS Skawina STP Nowy Sącz Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.08 1:27.84 1:25.24 1:25.61 1:27.97 1:28.26 |
Seria 8 z 8, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Dygulska Weronika Wrona Maria Łukasik Blanka Grajdura Nina Jarosz Hanna Kowalik Aleksandra | 08 08 09 09 10 08 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.96 1:22.18 1:20.76 1:21.94 1:22.49 1:24.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/12/2021 - 11:29 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:29 |
2 3 4 | Horbal Ignacy Kwiecień Ignacy Chmielowski Piotr | 10 09 10 | KS SMS Wieliczka Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 11:32 |
1 2 3 4 5 | Miska Antoni Peschanskyi Matvii Szczepaniec Wiktor Safronov Igor Sobek Michał | 10 10 09 09 10 | Alfa Bukowno Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT 1:50.42 1:45.47 1:49.31 2:17.30 |
Seria 3 z 9, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Gabryś Mateusz Pastwa Jeremi Jamrożek Alex Chmielek Adam Majerski Paweł Ślusarczyk Jan | 08 10 10 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.38 1:41.95 1:39.47 1:39.72 1:42.19 1:45.12 |
Seria 4 z 9, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Zajda Dawid Łądka Gabriel Sopata Marcel Smulski Antoni Jarosz Jakub Lupa Szymon | 10 08 09 10 08 10 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.77 1:38.43 1:37.77 1:38.42 1:38.50 1:38.85 |
Seria 5 z 9, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Dwernicki Artur Dziedzic Karol Gut Filip Piwowarczyk Michał DeVault Adam Skowron Maciej | 09 10 09 10 08 10 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.99 1:36.37 1:35.63 1:36.16 1:36.66 1:37.45 |
Seria 6 z 9, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Filip Cieniek Kacper Oleksy Mateusz Popiołek Jan Para Kacper Machulak Łukasz | 09 10 08 09 09 10 | Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Korona Kraków Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.26 1:34.77 1:33.99 1:34.07 1:35.25 1:35.58 |
Seria 7 z 9, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Gumółka Kuba Fengler Adam Duc Benjamin Szlachcic Jan Dudek Antoni Wajda Artur | 09 08 09 08 09 09 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.49 1:27.92 1:25.23 1:25.64 1:30.58 1:33.36 |
Seria 8 z 9, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Szymon Szybowski Grzegorz Kusz Franciszek Ciupka Artur Kowalczyk Bartosz Misztal Olaf | 10 08 09 09 08 10 | Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.90 1:20.60 1:19.55 1:19.63 1:21.64 1:23.40 |
Seria 9 z 9, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Piotr Strąk Krystian Sawiński Wojciech Borowski Mikołaj Rolnicki Maksymilian Maliszewski Szymon | 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Salwator Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.28 1:16.60 1:15.20 1:16.30 1:17.19 1:19.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/12/2021 - 11:52 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:52 |
2 3 4 5 | Kopeć Alicja Nadzieja Daria Augustyn Marcelina Działach Magdalena | 10 10 10 10 | KS SMS Wieliczka Korona Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Szkarłat Julia Miętus Patricija Bernatowicz Gaja Jantas Aleksandra Nowak Natalia Kozioł Alicja | 10 10 10 09 10 10 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:44.95 1:37.09 1:33.78 1:34.11 1:39.01 NT |
Seria 3 z 8, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzuta Kamila Mleczko Anna Gąsior Iga Żak Katarzyna Czarnecka Lena Piwowarczyk Antonina | 10 09 10 09 10 08 | Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.28 1:30.21 1:27.51 1:28.53 1:31.40 1:32.96 |
Seria 4 z 8, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Kosmal Maja Leśniakiewicz Julia Panasiuk Agata Kuna Alina Garbacz Martyna Serafin Matylda | 10 10 09 10 09 10 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.82 1:25.31 1:23.75 1:24.82 1:25.47 1:27.19 |
Seria 5 z 8, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz-Szpilka Maria Piecuch Julia Waligóra Aleksandra Łupińska Barbara Sobolewska Magdalena Kubis Gabriela | 09 10 09 09 09 10 | Olimpijczyk Kraków KS SMS Wieliczka UKS SP 8 Chrzanów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.64 1:21.86 1:20.81 1:21.52 1:22.44 1:23.75 |
Seria 6 z 8, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Aleksandra Gubała Justyna Kiszczak Olga Kryza Jagoda Korpak Maja Konieczna Antonina | 10 09 09 08 09 08 | Delfin Nowy Targ Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.71 1:17.91 1:16.37 1:16.41 1:19.26 1:19.90 |
Seria 7 z 8, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | Wieczorek Michalina Kaczmarczyk Hanna Kubicka Gabriela Kurzeja Karolina Szczerba Oliwia Długopolska Nikola | 09 08 09 09 08 09 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Glosator Kraków STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.64 1:15.01 1:14.41 1:14.73 1:15.58 1:16.15 |
Seria 8 z 8, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Polak Iga Gil Malwina Kuryłek Nikola Malecka Inka Dakowicz Lena Sądel Oliwia | 09 08 08 08 09 08 | Płetwal Zakopane Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.40 1:09.54 1:07.76 1:09.43 1:11.96 1:13.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/12/2021 - 12:10 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:10 |
2 3 4 | Łaskawiec Szymon Mańka Joshua Opanasiuk Vitalij | 08 10 08 | Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów | 06 06 06 | NT 1:43.58 NT |
Seria 2 z 9, 12:13 |
2 3 4 5 | Chowaniec - Sieniawski Szymon Gabryś Mateusz Wilczak Michał Chmielowski Piotr | 10 08 10 10 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | 1:40.92 1:39.56 1:40.82 1:42.74 |
Seria 3 z 9, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Godula Karol Borys Bartłomiej Bodziony Filip Bąk Antoni Boroń Adam Tatarczyński Edmund | 10 10 10 08 10 10 | Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.52 1:34.06 1:32.31 1:32.63 1:34.35 1:38.25 |
Seria 4 z 9, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Filip Toboła Antoni Frączek-Burkacki Franciszek Kica Alekdander Osiecki Tymoteusz Popiołek Jan | 10 10 10 10 08 09 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.47 1:28.40 1:26.25 1:26.89 1:28.76 1:31.70 |
Seria 5 z 9, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Młodzik Maksymilian Kania Daniel Wołpiuk Michał Dulak Wiktor Świeży Szymon Chmielek Adam | 08 09 08 10 09 10 | Omega Olkusz Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.95 1:25.40 1:24.26 1:24.62 1:25.52 1:26.14 |
Seria 6 z 9, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kotynia Juliusz Klimkowski Adam Szymański Mikołaj Żuchowski Kacper Jaje Mikołaj Piętka Adam | 10 09 08 09 08 10 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.66 1:21.17 1:20.88 1:20.94 1:22.10 1:23.65 |
Seria 7 z 9, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Sekunda Miłosz Oleksy Mateusz Sadek Kacper Kociołek Leon Leśnicki Franciszek Matyasik Mikołaj | 09 08 08 09 10 09 | Olimpijczyk Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.31 1:18.98 1:16.49 1:18.79 1:19.86 1:20.81 |
Seria 8 z 9, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcikowski Patryk Rozumek Jan Świdrak Kacper Skałacki Igor Jurkowski Igor Tarasek Igor | 08 09 09 08 08 10 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.41 1:12.12 1:11.38 1:11.51 1:13.06 1:13.84 |
Seria 9 z 9, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 | Kawala Szymon Rachwał Patryk Dyda Artur Stawowski Marcin Szymański Paweł Spórna Jan | 08 08 08 08 08 08 | UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.54 1:07.73 1:05.05 1:05.95 1:07.79 1:11.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/12/2021 - 12:31 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | Curyło Emilia Judasz Zofia Gromadzka Natalia Deflorian Laura Wilczak Karolina Kożuch Lena | 11 11 09 11 10 11 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Olimpijczyk Kraków Vigor Łętowia Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 2:21.00 NT NT NT |
Seria 2 z 15, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 | Rolnicka Milena Turchan Antonia Caba Barbara Komendera Natasza Stawinoga Bianka Żurowska Amelia | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:54.39 1:50.52 1:46.86 1:47.86 1:54.15 1:55.16 |
Seria 3 z 15, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 | Jezioro Lena Żarnowiec Joanna Rosińska Nina Zielińska Maria Dejana Laura Gieszczyk Anna | 09 11 11 11 11 11 | CKiS Skawina Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:46.08 1:45.99 1:43.73 1:44.66 1:46.01 1:46.71 |
Seria 4 z 15, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Malinowska Liliana Hus Nikola Tolala Lena Stefańska Agata Bodzoń Mia Popiołek Barbara | 11 11 11 11 10 11 | Nika Sport Team Kraków Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.92 1:41.26 1:39.63 1:40.71 1:41.83 1:43.64 |
Seria 5 z 15, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Wida Adrianna Nadzieja Daria Budzowska Hanna Cebula Monika Barnaś Kinga Leśniowska Małgorzata | 11 10 11 09 11 11 | Delfin Nowy Targ Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.16 1:38.22 1:36.68 1:37.45 1:38.27 1:39.57 |
Seria 6 z 15, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Świerczek Oliwia Siwek Lilianna Migda Maja Boboń Amelia Richa Oliwia Gorczyca Klaudia | 11 10 11 10 08 10 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.28 1:33.11 1:32.62 1:32.72 1:33.23 1:35.27 |
Seria 7 z 15, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 | Serafin Matylda Małecka Karolina Halkiewicz Maria Jarosz Adrianna Werner Izabela Janik Aleksandra | 10 09 10 09 10 11 | Nika Sport Team Kraków Olimpijczyk Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.23 1:30.95 1:30.46 1:30.77 1:31.00 1:32.50 |
Seria 8 z 15, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Klimowicz Teresa Jeziorska Wiktoria Kros Karolina Sacha Paulina Jantas Aleksandra Płonka Aleksandra | 09 10 10 10 09 09 | Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.95 1:28.76 1:28.65 1:28.67 1:28.77 1:29.22 |
Seria 9 z 15, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Matyasik Łucja Śliwa Antonina Baranowska Maria Brońska Anna Kuniewicz Antonina Bętkowska Emilia | 11 09 10 11 09 11 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.88 1:27.17 1:26.79 1:26.88 1:27.48 1:27.98 |
Seria 10 z 15, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 | Panasiuk Agata Hus Olivia Uchańska Oliwia Mielech Magdalena Szymańska Wiktoria Puźniak Maja | 09 09 08 08 10 10 | Omega Olkusz Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków KS SMS Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.80 1:25.24 1:23.68 1:24.53 1:25.64 1:26.25 |
Seria 11 z 15, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Brońka Anna Dakowicz Lena Dąbek Zuzanna Krzyszkowska Amelia Leśnik Milena Michalik Wiktoria | 08 09 09 09 11 09 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.30 1:22.69 1:22.16 1:22.47 1:22.76 1:23.65 |
Seria 12 z 15, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 | Korpak Maja Satora Rita Kozioł Julia Woźny Liliana Kurzeja Karolina Łupińska Barbara | 09 09 08 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.60 1:20.76 1:20.34 1:20.50 1:21.10 1:22.08 |
Seria 13 z 15, 13:01 |
1 2 3 4 5 6 | Szczerba Oliwia Grzywacz Gabriela Ruchała Weronika Słomska Wiktoria Matysik Alicja Chmiel Zuzanna | 08 09 08 08 10 08 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.16 1:18.88 1:18.81 1:18.83 1:20.01 1:20.19 |
Seria 14 z 15, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczak Agata Nawara Oliwia Kowalik Aleksandra Jarosz Hanna Kościarz Wiktoria Grajdura Nina | 09 08 08 10 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.30 1:17.86 1:17.20 1:17.81 1:17.87 1:18.40 |
Seria 15 z 15, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Pach Patrycja Łukasik Blanka Gościńska Gabriela Skrzypek Ada Kuźma Katarzyna Nowacka Emilia | 09 09 09 09 10 10 | Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.73 1:15.18 1:10.68 1:13.67 1:15.34 1:16.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/12/2021 - 13:08 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 13:08 |
2 3 4 5 | Przybylski Jan Jarosz Jakub Jałocha Tomasz Gorlach Miłosz | 08 08 08 11 | Pływak Bochnia Wisła Kraków Vigor Łętowia KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 15, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczak Franciszek Wolny Wiktor Piskorz Makary Staszel Mikołaj Wilczak Wojciech Sobek Michał | 10 11 11 09 11 10 | Vigor Łętowia Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Vigor Łętowia KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:58.12 NT NT NT |
Seria 3 z 15, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Pieczara Mateusz Siąkała Adam Bucci Leonardo Knych-Góra Kacper Śmiechowski Maksymilian Horbal Ignacy | 11 11 11 11 09 10 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:54.41 1:51.97 1:51.43 1:51.56 1:53.59 1:55.94 |
Seria 4 z 15, 13:16 |
1 2 3 4 5 6 | Dunajew Wiktor Piela Mateusz Jurkowski Jan Grochola Kamil Hajduga Ksawery Hajto Borys | 11 11 11 11 11 11 | Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.68 1:49.06 1:48.03 1:48.95 1:49.30 1:50.70 |
Seria 5 z 15, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 | Moskal Tomasz Nowak Witold Bułacz Antoni Jarosz Jakub Krupski Jan Łądka Oktawian | 11 11 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Alfa Bukowno Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:46.62 1:44.60 1:41.53 1:42.16 1:45.20 1:46.81 |
Seria 6 z 15, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Mikołaj Nowak Oskar Trela Sergiusz Navozenko Mykhaylo Lembas Hugo Wawrzusiszyn Kacper | 11 09 11 10 10 10 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków KS SMS Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.58 1:38.72 1:38.17 1:38.23 1:39.37 1:40.02 |
Seria 7 z 15, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | Słaboń Stanisław Szczygieł Konrad Matyasik Mikołaj Targiel Tomasz Ślusarczyk Jan Makowski Piotr | 09 11 09 10 10 11 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.83 1:34.98 1:34.51 1:34.67 1:35.31 1:36.54 |
Seria 8 z 15, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Pasierb Adam Kryza Filip Hoła Tomasz Warzecha Alan Machulak Łukasz Kica Alekdander | 10 09 11 11 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.23 1:32.94 1:32.19 1:32.59 1:32.95 1:34.14 |
Seria 9 z 15, 13:29 |
1 2 3 4 5 6 | Światłoń Bartosz Grendus Franciszek Bugajski Michał Sopata Marcel Dulak Wiktor Cygal Marcel | 09 10 11 09 10 08 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.15 1:30.29 1:29.53 1:29.60 1:30.29 1:31.77 |
Seria 10 z 15, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Bartosz Bigos Patryk Dudek Antoni Łopata Michał Lupa Szymon Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 08 11 09 10 10 10 | Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Olimpijczyk Kraków Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.16 1:26.41 1:24.76 1:25.27 1:27.03 1:28.89 |
Seria 11 z 15, 13:33 |
1 2 3 4 5 6 | Mika Aleksander Giełdoń Antoni Duc Benjamin Wesecki Adrian Czernecki Leon Warunek Antoni | 08 10 09 09 10 08 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.44 1:21.34 1:20.77 1:20.82 1:21.35 1:23.57 |
Seria 12 z 15, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Chromy Kuba Ciupka Artur Maliszewski Szymon Szlachcic Jan Misztal Olaf Wołpiuk Michał | 11 09 08 08 10 08 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.80 1:17.34 1:16.69 1:17.07 1:18.52 1:20.43 |
Seria 13 z 15, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 | Osak Kacper Szybowski Grzegorz Ciupek Dominik Borowski Mikołaj Linke Tomasz Plutecki Jakub | 10 08 08 08 08 08 | KS SMS Wieliczka Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:16.24 1:15.80 1:15.49 1:15.55 1:16.13 1:16.50 |
Seria 14 z 15, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sawiński Wojciech Kapusta Eryk Kusz Franciszek Szymacha Aleksy Tokarski Szymon Permus Maciej | 08 08 09 10 10 10 | Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.29 1:14.73 1:14.21 1:14.34 1:15.02 1:15.46 |
Seria 15 z 15, 13:42 |
1 2 3 4 5 6 | Michałek Michał Stawowski Marcin Dyda Artur Halkiewicz Maciej Babraj Mikołaj Całka Piotr | 09 08 08 08 08 08 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Pływak Bochnia Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.04 1:10.00 1:07.29 1:08.11 1:11.24 1:14.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/12/2021 - 13:44 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5, 13:44 |
2 | Sokół-Mościce Tarnów 2 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | NT |
3 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | NT |
4 | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 06 | NT |
Seria 2 z 5, 13:48 |
1 | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 06 | NT |
Stankiewicz-Szpilka Maria 09, Hus Olivia 09, Klimowicz Teresa 09, Długopolska Nikola 09 |
2 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | 3:12.71 |
Dąbrowska Eliza 11, Rabicka Lena 11, Pieniądz Oliwia 11, Moździoch Aleksandra 11 |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:49.91 |
Rosińska Nina 11, Żurowska Amelia 11, Rolnicka Milena 11, Dejana Laura 11 |
4 | Olimpijczyk Kraków 2 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 2:50.15 |
Hus Nikola 11, Popiołek Barbara 11, Kożuch Lena 11, Leśniowska Małgorzata 11 |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
Seria 3 z 5, 13:52 |
1 | Nika Sport Team Kraków 2 | Nika Sport Team Kraków | 06 | 2:39.98 |
Janczura Lea 11, Stefańska Agata 11, Malinowska Liliana 11, Migda Maja 11 |
2 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:32.00 |
Wida Adrianna 11, Świerczek Oliwia 11, Tolala Lena 11, Barnaś Kinga 11 |
3 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:22.36 |
Dąbek Zuzanna 09, Sobolewska Magdalena 09, Cebula Monika 09, Korycińska Kaja 09 |
4 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:28.40 |
Merta Kornelia 10, Wawrzuta Kamila 10, Bernatowicz Gaja 10, Jodłowska Karolina 10 |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 2:37.36 |
Czarnecka Maja 11, Stawinoga Bianka 11, Zielińska Maria 11, Matyasik Łucja 11 |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:46.96 |
Adamus Maja 11, Komendera Natasza 11, Gieszczyk Anna 11, Budzowska Hanna 11 |
Seria 4 z 5, 13:56 |
1 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:18.98 |
Łupińska Barbara 09, Śliwa Antonina 09, Jantas Aleksandra 09, Kuna Alina 10 |
2 | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 06 | 2:15.37 |
Szostak Natasza 08, Herasymenko Sofiia 08, Kaczmarczyk Hanna 08, Kozioł Julia 08 |
3 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:11.70 |
Kiszczak Olga 09, Wacławek Matylda 09, Michalik Wiktoria 09, Wieczorek Michalina 09 |
4 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:13.13 |
Brońska Anna 11, Kamińska Zofia 10, Leśnik Milena 11, Kuźma Katarzyna 10 |
5 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:15.98 |
Węgrzyn Aleksandra 10, Puźniak Maja 10, Leśniakiewicz Julia 10, Ruchała Wiktoria 10 |
6 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | 2:22.00 |
Gos Maja 10, Jeziorska Wiktoria 10, Boboń Amelia 10, Kosmal Maja 10 |
Seria 5 z 5, 13:59 |
1 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:06.89 |
Rachwał Olga 10, Kros Karolina 10, Baranowska Maria 10, Nowacka Emilia 10 |
2 | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 06 | 2:03.08 |
Matysik Alicja 10, Kuniewicz Antonina 09, Kościarz Wiktoria 09, Pach Patrycja 09 |
3 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 1:58.91 |
Korpak Maja 09, Łukasik Blanka 09, Łuczak Agata 09, Żak Zoya 09 |
4 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:59.77 |
Dakowicz Lena 09, Gościńska Gabriela 09, Skrzypek Ada 09, Grzywacz Gabriela 09 |
5 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:04.64 |
Chmiel Zuzanna 08, Malecka Inka 08, Dygulska Weronika 08, Sądel Oliwia 08 |
6 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:07.68 |
Słomska Wiktoria 08, Nawara Oliwia 08, Wrona Maria 08, Uchańska Oliwia 08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/12/2021 - 14:02 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 4, 14:02 |
1 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
2 | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 06 | NT |
Kwiecień Ignacy 09, Safronov Igor 09, Sekunda Miłosz 09, Światłoń Bartosz 09 |
3 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 06 | NT |
4 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | NT |
Para Kacper 09, Gut Filip 09, Szczepaniec Wiktor 09, Gut Hubert 09 |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
Hajto Borys 11, Wolny Wiktor 11, Trela Sergiusz 11, Rusek Michał 11 |
Seria 2 z 4, 14:06 |
1 | Ósemka Oświęcim 5 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:42.34 |
Wawrzusiszyn Kacper 10, Mańka Joshua 10, Godula Karol 10, Machulak Łukasz 10 |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:35.61 |
Bugajski Michał 11, Moskal Tomasz 11, Zięba Oskar 11, Nowak Witold 11 |
3 | Olimpijczyk Kraków 2 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 2:19.52 |
Czernecki Leon 10, Targiel Tomasz 10, Cieniek Kacper 10, Bańdo Wojciech 10 |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:35.18 |
Szczygieł Konrad 11, Piela Mateusz 11, Pytel Michał 11, Hoła Tomasz 11 |
5 | Olimpijczyk Kraków 3 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 2:37.90 |
Borys Bartłomiej 10, Siwior Filip 10, Peschanskyi Matvii 10, Chmielek Adam 10 |
6 | Olimpijczyk Kraków 4 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 2:56.27 |
Dunajew Wiktor 11, Krupski Jan 11, Jurkowski Jan 11, DeVault Daniel 11 |
Seria 3 z 4, 14:10 |
1 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:13.73 |
Kusz Franciszek 09, Łętocha Norbert 09, Wajda Artur 09, Słaboń Stanisław 09 |
2 | Ósemka Oświęcim 4 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:07.01 |
Wesecki Adrian 09, Skiba Wiktor 09, Duc Benjamin 09, Sala Piotr 09 |
3 | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:04.56 |
Ciupka Artur 09, Klimkowski Adam 09, Rozumek Jan 09, Wrześniak Oskar 09 |
4 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:04.61 |
Szlachcic Jan 08, Wołpiuk Michał 08, Szymański Mikołaj 08, Jurkowski Igor 08 |
5 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 2:11.26 |
Leśnicki Franciszek 10, Jamrożek Alex 10, Warzecha Alan 11, Tokarski Szymon 10 |
6 | Solne Miasto Wieliczka 3 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:16.55 |
Olearczyk Krzysztof 10, Dulak Wiktor 10, Kica Alekdander 10, Smulski Antoni 10 |
Seria 4 z 4, 14:13 |
1 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:03.75 |
Mika Aleksander 08, Plutecki Jakub 08, Linke Tomasz 08, Spórna Jan 08 |
2 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 1:57.12 |
Strąk Krystian 08, Skałacki Igor 08, Sadek Kacper 08, Ciupek Dominik 08 |
3 | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:53.18 |
Stawowski Marcin 08, Rolnicki Maksymilian 08, Borowski Mikołaj 08, Rachwał Patryk 08 |
4 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 1:55.33 |
Kapusta Eryk 08, Całka Piotr 08, Dyda Artur 08, Kot Kacper 08 |
5 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:01.61 |
Szymański Paweł 08, Michałek Michał 09, Cygal Marcel 08, Tucharz Mikołaj 08 |
6 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:04.11 |
Toboła Antoni 10, Dziedzic Karol 10, Tarasek Igor 10, Szymacha Aleksy 10 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |