Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-letnich Oświęcim, 15 - 18/7/2021 |
5 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ III Finały | 17/7/2021 - 16:50 |
16:50 | Dekoracja Nr 16. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny |
16:55 | Dekoracja Nr 17. Chłopców, 4 x 200m dowolny |
Konkurencja 18 17/7/2021 - 17:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 27.70 | Hofman Roksana | 102416 | Olsztyn | 3/7/2021 |
Rok ur. |
Finał A, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grela Amelia Siek Zuzanna Rytter Paula Bubnowicz Waleria Sobczak Zofia Łysakowska Karina Kolańczyk Wiktoria Trojanowska Julia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | TP Zielona Góra Wodnik Radom TP Zielona Góra Orka Grudziądz Jagiellonka Warszawa Piątka Konstantynów Ł. Warta Poznań STP Nowy Sącz | 04 14 04 02 14 05 15 06 | 29.80 29.47 29.22 28.12 28.21 29.23 29.58 29.82 |
Finał B, 17:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołodziejska Stefania Walkusz Hanna Jasik Nikola Czubik Marta Lojewski Adrianna Sadłos Zofia Górlicka Weronika Pancerz Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Gdynia Jedynka Solex Lębork Wisła Puławy G-8 Bielany Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa KSZO Ostrowiec Św. Wodnik Radom Unia Oświęcim | 10 10 03 14 14 12 14 06 | 30.35 30.01 29.94 29.88 29.89 29.95 30.33 30.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17/7/2021 - 17:03 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 24.54 | Czapla Kacper | 00316 | Oswiecim | 6/7/2019 |
Rok ur. |
Finał A, 17:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malik Dawid Litwa Tomasz Panasiuk Marcin Brzóska Jan Krucki Kajetan Gorgosz Łukasz Polkowski Krzysztof Sobiechowski Kajetan | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Salwator Kraków Wodnik Bielsk Podl. G-8 Bielany Warszawa Warta Poznań Aquatica Pawłowice Polonia Warszawa TP Zielona Góra | 11 06 09 14 15 11 14 04 | 26.91 26.72 26.66 25.17 25.77 26.68 26.78 27.10 |
Finał B, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bachanek Jakub Nieznański Michał Pęczak Tomasz Lipiec Maciej Borek Maciej Tobjasz Adam Kluska Maksymilian Oktabowicz Piotr | 06 06 06 06 06 06 06 06 | G-8 Bielany Warszawa Gryf Dębica Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Bałtyk Kołobrzeg GIM 92 Ursynów Warszawa Delfin Cieszyn Olimpic Warka | 14 08 01 01 16 14 11 14 | 27.40 27.39 27.26 27.15 27.22 27.39 27.40 27.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17/7/2021 - 17:06 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 29.51 | Smurzyńska Julia | 03606 | Oświęcim | 17/7/2021 |
Rok ur. |
Finał A, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lis Magdalena Kawa Paulina Król Gabriela Smurzyńska Julia Janiszewska Natalia Drynkowska Lena Włodarczyk Elena Janik Julia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Swimland Olsztyn Wodnik Siemianowice Śl. Wisła Puławy SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Pingwiny Warszawa Omega Olkusz | 13 11 03 06 01 14 14 06 | 31.82 31.03 30.85 29.51 30.28 30.95 31.19 31.99 |
Finał B, 17:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rucińska Helena Ryfka Maja Musiał Maja Biegańska Aleksandra Mikołajczak Malwina Próba Oliwia Borkiewicz Klaudia Chodorowska Lena | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Warszawianka Warszawa Fala Kraśnik Słowianka Gorzów Wlkp. Ostrobramska Warszawa Warta Poznań G-8 Bielany Warszawa Iskra Konin Atol Oleśnica | 14 03 04 14 15 14 15 01 | 32.55 32.35 32.17 32.05 32.07 32.30 32.54 32.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17/7/2021 - 17:09 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 26.79 | Karolczak Jan | 05114 | Lublin | 16/7/2016 |
Rok ur. |
Finał A, 17:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Konkel Filip Krucki Kajetan Lucow Jan Paszkowski Błażej Dubiniak Kacper Brzozowski Bartosz Popow Igor Pacewicz Wiktor | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Skalar Słupsk Warta Poznań Polonia Warszawa Fala Kraśnik G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Jedynka Ożarów Maz. UKS 190 Łódź | 10 15 14 03 14 14 14 05 | 28.98 28.38 28.08 27.51 28.02 28.36 28.70 29.01 |
Finał B, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tobjasz Adam Czuba Adrian Koch Mikołaj Starzyński Filip Madey Konrad Tusk Szymon Kończyło Szymon Ciborowski Dominik | 06 06 06 06 06 06 06 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Trójka Łódź Aquapark Wągrowiec GOS Raszyn Znicz Koszalin SMS Victoria Racibórz Warszawianka Warszawa | 14 06 05 15 14 16 11 14 | 29.49 29.36 29.33 29.25 29.28 29.36 29.41 29.53 |
17:12 | Dekoracja Nr 18. Dziewcząt, 50m motylkowy |
17:17 | Dekoracja Nr 19. Chłopców, 50m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 17/7/2021 - 17:22 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 4:16.14 | Knop Aleksandra | 01605 | Lodz | 26/5/2018 |
Rok ur. |
Finał A, 17:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walczak Barbara Gorczyca Gabriela Miłek Alicja Czubak Maria Maciak Julia Rudomina Agnieszka Łazarz Milena Rąp Apolonia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka IKS Konstancin Muszelka Warszawa Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim Znicz Koszalin | 14 06 06 14 14 10 06 16 | 4:38.22 4:36.27 4:34.72 4:32.69 4:34.19 4:34.80 4:38.13 4:39.51 |
Finał B, 17:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bałdyga Kamila Chmielewska Aleksandra Chłąd Zuzanna Wilk Anna Kusion Judyta Hubert Julia Świdnicka Kamila Szachmytowska Lena | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Kormoran Olsztyn Olimpijczyk Suwałki MOS Opole Fala Kraśnik Unia Oświęcim MKP Szczecin Neptun Świdnica MTS Kwidzyn | 13 09 07 03 06 16 01 10 | 4:52.16 4:49.20 4:43.13 4:40.40 4:40.49 4:46.54 4:51.92 4:52.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 17/7/2021 - 17:33 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 4:00.04 | Daszkiewicz Michał | 01006 | Oswiecim | 14/7/2018 |
Rok ur. |
Finał A, 17:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świderski Julian Kapała Bartosz Mienicki Rafał Laryś Jerzy Filipiak Mikołaj Ciechomski Rafał Fronczak Antoni Zalewski Jacek | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Trójka Łódź Kormoran Olsztyn UKS 48 Warszawa Śródmieście Muszelka Warszawa Żabianka Gdańsk Astoria Bydgoszcz G-8 Bielany Warszawa Posnania Poznań | 05 13 14 14 10 02 14 15 | 4:22.41 4:21.24 4:17.71 4:16.59 4:16.78 4:19.54 4:21.92 4:23.79 |
Finał B, 17:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pera Marcin Sokołowski Franciszek Szarek Jan Bródka Bartosz Leśniewski Wiktor Borski Mikołaj Wójcik Rafał Jasiński Kacper | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Wodnik Siemianowice Śl. Dwójka Morena Gdańsk Śląsk Wrocław MTS Kwidzyn Polonia Warszawa Tri-Team Rumia Fala Kraśnik Korona-Swim Kielce | 11 10 01 10 14 10 03 12 | 4:29.18 4:27.63 4:25.52 4:24.92 4:24.98 4:26.09 4:28.44 4:29.59 |
17:44 | Dekoracja Nr 20. Dziewcząt, 50m grzbietowy |
17:49 | Dekoracja Nr 21. Chłopców, 50m grzbietowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 17/7/2021 - 17:54 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 1:10.43 | Krawczyk Paulina | 00416 | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Rok ur. |
Finał A, 17:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wrona Ewa Kamińska Zuzanna Jarosz Helena Sobczak Zofia Drynkowska Lena Bielawa Anna Lechowska Magdalena Bętkowska Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Unia Oświęcim KSZO Ostrowiec Św. Omega Olkusz Jagiellonka Warszawa G-8 Bielany Warszawa Tri-Team Rumia Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków | 06 12 06 14 14 10 01 06 | 1:14.85 1:13.83 1:13.58 1:11.77 1:12.67 1:13.58 1:14.29 1:14.91 |
Finał B, 17:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawełko Zuzanna Kuklicz Iga Chojnacka Kinga Szydło Amelia Sobek Iga Gruszczyńska Aleksandra Karolczak Pola Szabrańska Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Wisła Puławy Omega Sokółka MTS Kwidzyn Delfin Krapkowice Żabianka Gdańsk G-8 Bielany Warszawa Piętnastka Bydgoszcz GIM 92 Ursynów Warszawa | 03 09 10 07 10 14 02 14 | 1:20.17 1:19.63 1:18.82 1:17.94 1:18.15 1:19.48 1:20.03 1:20.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/7/2021 - 17:59 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 1:04.62 | Siemiński Piotr | 02314 | Hodmezovasarhely (HUN) | 12/12/2015 |
Rok ur. |
Finał A, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapuśniak Maksym Paprocki Leszek Włoczewski Karol Lewenhaupt Oskar Lenczowski Jakub Maksajda Kacper Topp Filip Filipiak Maciej | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Lublinianka Lublin G-8 Bielany Warszawa Orka Ciechanów Trójka Łódź Gryf Dębica Skalar Słupsk G-8 Bielany Warszawa Żabianka Gdańsk | 03 14 14 05 08 10 14 10 | 1:10.24 1:09.61 1:08.20 1:07.98 1:08.15 1:09.39 1:09.92 1:10.59 |
Finał B, 18:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzik Mikołaj Wasilewski Kacper Rżyski Michał Goś Mikołaj Krasowski Szymon Kucharski Karol Hryniszyn Igor Kriukow Aleksander | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Siódemka Gdynia Warta Poznań Nowy KP Bielsko Biała Motyl MOSiR St. Wola UKS 307 Warszawa | 06 14 13 10 15 11 08 14 | 1:12.47 1:12.27 1:11.39 1:10.67 1:10.70 1:12.27 1:12.30 1:12.94 |
18:03 | Dekoracja Nr 22. Dziewcząt, 400m dowolny |
18:08 | Dekoracja Nr 23. Chłopców, 400m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/7/2021 - 18:13 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:17.63 | Szczepaniak Karolina | 00114 | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Rok ur. |
Finał A, 18:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jach Tamara Głowacka Weronika Król Gabriela Piekarska Natalia Smurzyńska Julia Rakowska Marta Juda Aleksandra Sulak Antonina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Śląsk Wrocław IKS Konstancin Wisła Puławy UKS 190 Łódź SMS Galicja Kraków MOS Opole Unia Oświęcim Piątka Konstantynów Ł. | 01 14 03 05 06 07 06 05 | 2:28.14 2:27.90 2:27.48 2:26.67 2:26.75 2:27.52 2:27.96 2:28.30 |
Finał B, 18:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ryfka Maja Janaszek-Seydlitz Zofia Walkusz Hanna Gomułka Weronika Pityńska Klara Sojka Oliwia Jasik Nikola Traczyk Anna | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Fala Kraśnik GIM 92 Ursynów Warszawa Jedynka Solex Lębork UKS 190 Łódź Śląsk Wrocław Aqua Team Mikołów Wisła Puławy Juvenia Wrocław | 03 14 10 05 01 11 03 01 | 2:34.92 2:32.76 2:32.44 2:28.37 2:28.94 2:32.57 2:34.40 2:35.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/7/2021 - 18:20 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:07.19 | Konarski Maciej | 05214 | Oswiecim | 6/7/2019 |
Rok ur. |
Finał A, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarząb Tymoteusz Budny Maksymilian Cholewa Wojciech Popiel Mikołaj Trojan Karol Pacewicz Wiktor Popow Igor Styś Aleksander | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Gryf Dębica Warta Poznań Solne Miasto Wieliczka Meduza Pajęczno Piętnastka Bydgoszcz UKS 190 Łódź Jedynka Ożarów Maz. Jagiellonka Warszawa | 08 15 06 05 02 05 14 14 | 2:20.31 2:20.17 2:18.16 2:11.04 2:17.65 2:19.10 2:20.28 2:20.39 |
Finał B, 18:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbański Maciej Topolnicki Maksymilian Porwik Kacper Ciborowski Dominik Dubiel Wiktor Burzyński Oskar Handzlik Mateusz Sulkowski Maciej | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Polonia Warszawa MOS Opole Piątka Chorzów Warszawianka Warszawa Żabianka Gdańsk MKP Szczecin Warszawianka Warszawa Jagiellonia Swim Białystok | 14 07 11 14 10 16 14 09 | 2:24.31 2:21.39 2:20.93 2:20.63 2:20.67 2:21.18 2:22.02 2:24.37 |
18:27 | Dekoracja Nr 24. Dziewcząt, 100m klasyczny |
18:32 | Dekoracja Nr 25. Chłopców, 100m klasyczny |
18:37 | Dekoracja Nr 26. Dziewcząt, 200m zmienny |
18:42 | Dekoracja Nr 27. Chłopców, 200m zmienny |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/7/2021 - 18:47 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 3:59.10 | Polonia Warszawa | 09514 | Oświęcim | 14/7/2018 |
Seria 1 z 2, 18:47 |
1 | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk | 10 | NT |
Rudomina Agnieszka, Klofczyńska Maja, Paradowska Oliwia, Szargiej Aleksandra |
2 | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | NT |
Walczak Barbara, Drynkowska Lena, Staroń Aniela, Czubik Marta |
3 | Kormoran Olsztyn 1 | Kormoran Olsztyn | 13 | NT |
Bałdyga Kamila, Kowalska Wiktoria, Zduniak Zuzanna, Szczudło Alicja |
4 | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | 02 | NT |
Brucka Julia, Kulczyńska Adriana, Matjakowska Julia, Karolczak Pola |
5 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | NT |
Janiszewska Natalia, Jach Tamara, Pityńska Klara, Lechowska Magdalena |
6 | Ostrobramska Warszawa 1 | Ostrobramska Warszawa | 14 | NT |
Bogacka Aleksandra, Grabowska Magdalena, Miękus Alicja, Biegańska Aleksandra |
7 | MTS Kwidzyn 1 | MTS Kwidzyn | 10 | NT |
Dobrowolska Magdalena, Chojnacka Kinga, Grześkowiak Amelia, Szachmytowska Lena |
Seria 2 z 2, 18:52 |
1 | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
Wilanowska Karina, Konewko Aleksandra, Błaszczyk Wiktoria, Kacar Melis |
2 | Słowianka Gorzów Wlkp. 1 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 04 | 4:33.38 |
Musiał Maja, Januszke Marcelina, Pielech Pola, Piotrowska Oliwia |
3 | Juvenia Wrocław 1 | Juvenia Wrocław | 01 | 4:17.58 |
Traczyk Anna, Shevhenko Daria, Mazurkiewicz Marta, Bawolska Liwia |
4 | KSZO Ostrowiec Św. 1 | KSZO Ostrowiec Św. | 12 | 4:11.17 |
Szafrańska Malwina, Celińska Małgorzata, Sadłos Zofia, Kamińska Zuzanna |
5 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 06 | 4:17.07 |
Juda Aleksandra, Wrona Ewa, Łazarz Milena, Kusion Judyta |
6 | Wodnik Siemianowice Śl. 1 | Wodnik Siemianowice Śl. | 11 | 4:22.36 |
Gagatek Natalia, Brachaczek Emilia, Kawa Paulina, Wyrwał Faustyna |
7 | UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1 | UKS Ondraszek Bielsko-Biała | 11 | 4:36.88 |
Kuder Aleksandra, Nejfeld Wiktoria, Duhl Maja, Borowska Oliwia |
8 | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | NT |
Próba Oliwia, Jagodzińska Klaudia, Gruszczyńska Aleksandra, Przytarska Magdalena |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 17/7/2021 - 18:58 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 3:38.62 | G-8 Bielany Warszawa | 05114 | Ostrowiec Św. | 11/7/2015 |
Seria 1 z 3, 18:58 |
1 | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | NT |
Topp Filip, Bachanek Jakub, Dubiniak Kacper, Szymanek Jakub |
2 | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk | 10 | NT |
Filipiak Maciej, Chabowski Nathaniel, Dubiel Wiktor, Filipiak Mikołaj |
3 | Kormoran Olsztyn 2 | Kormoran Olsztyn | 13 | NT |
Kulik Maksymilian, Chodań Maciej, Pokrętowski Karol, Dragun Oliwier |
4 | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
Polkowski Krzysztof, Lucow Jan, Urbański Maciej, Leśniewski Wiktor |
5 | G-8 Bielany Warszawa 3 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | NT |
Wasilewski Kacper, Kubiak Olivier, Radomski Filip, Gliński Oskar |
6 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | NT |
Lipiec Maciej, Worobij Adrian, Pęczak Tomasz, Szarek Jan |
7 | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | NT |
Paprocki Leszek, Fronczak Antoni, Brzozowski Bartosz, Brzóska Jan |
8 | Jagiellonka Warszawa 1 | Jagiellonka Warszawa | 14 | NT |
Majewski Kacper, Gawlik Kacper, Styś Aleksander, Maziarz Mateusz |
Seria 2 z 3, 19:03 |
1 | Kormoran Olsztyn 1 | Kormoran Olsztyn | 13 | NT |
Kaczmarek Michał, Rżyski Michał, Kamianka Piotr, Kapała Bartosz |
2 | Polonia Warszawa 2 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
Weikum Kacper, Zawistowski Patryk, Bartłomiejczyk Ignacy, Czarnomski Mateusz |
3 | Słowianka Gorzów Wlkp. 1 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 04 | 4:04.07 |
Rystwej Maksymilian, Michniewicz Marcel, Paradowski Michał, Butrym Maksym |
4 | Lublinianka Lublin 1 | Lublinianka Lublin | 03 | 3:59.28 |
Kapuśniak Maksym, Stępniak Aleksander, Gordziejko Konrad, Michałek Krzysztof |
5 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:03.81 |
Mędrek Krzysztof, Grzebinoga Franciszek, Guzik Mikołaj, Choma Maksym |
6 | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 11 | 4:20.26 |
Przybyło Jan, Pyzik Bartosz, Pauszek Wojciech, Rak Jan |
7 | Wodnik Radom 1 | Wodnik Radom | 14 | NT |
Szymański Igor, Stefański Jakub, Ziębakowski Marek, Staniak Mikołaj |
8 | Trójka Łódź 1 | Trójka Łódź | 05 | NT |
Lewenhaupt Oskar, Świderski Julian, Koch Mikołaj, Ledzion Szymon |
Seria 3 z 3, 19:08 |
1 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:56.57 |
Olszowski Mikołaj, Suchan Jakub, Hańderek Mateusz, Caba Stanisław |
2 | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 15 | 3:55.00 |
Krucki Kajetan, Budny Maksymilian, Jarecki Bartosz, Krasowski Szymon |
3 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 06 | 3:54.27 |
Machulak Kamil, Czuba Adrian, Woźnicki Dominik, Czerwik Krzysztof |
4 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | 3:48.36 |
Kałuża Mateusz, Gorgosz Łukasz, Lipus Bartosz, Kurpis Maksymilian |
5 | Gryf Dębica 1 | Gryf Dębica | 08 | 3:49.62 |
Nieznański Michał, Lenczowski Jakub, Świstak Miłosz, Jarząb Tymoteusz |
6 | Juvenia Wrocław 1 | Juvenia Wrocław | 01 | 3:54.65 |
Grudziński Karol, Czarny Maksymilian, Nowak Oskar, Dyrda Michał |
7 | Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 | 3:55.75 |
Pawlaczyk Jakub, Melkowski Jakub, Jarek Oskar, Malik Dawid |
8 | Warszawianka Warszawa 1 | Warszawianka Warszawa | 14 | 3:57.40 |
Rutkowski Franciszek, Nosal Łukasz, Handzlik Mateusz, Ciborowski Dominik |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |