Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-letnich Oświęcim, 15 - 18/7/2021 |
6 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ IV Eliminacje | 18/7/2021 - 9:00 |
Konkurencja 30 18/7/2021 - 9:00 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:11.36 | Olczak Mirela | 00104 | Belgrade (SRB) | 30/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kużaj Paulina Szweda Jowita Rapczewska Aleksandra Duzowska Martyna Gomułka Weronika Skoczylas Milena Kacar Melis | 06 06 06 06 06 06 06 | MMKS Kędzierzyn-Koźle Unia Oświęcim Jagiellonia Swim Białystok Delfin Gdynia UKS 190 Łódź Unia Busko Zdrój Polonia Warszawa | 07 06 09 10 05 12 14 | NT 2:47.97 2:40.04 2:27.12 2:33.19 2:45.31 2:51.66 |
Seria 2 z 3, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 | Biegańska Aleksandra Garnysz Alicja Furmańska Julia Piekarska Natalia Rulewska Julia Jasik Nikola Naklicka Izabela | 06 06 06 06 06 06 06 | Ostrobramska Warszawa Nowy KP Bielsko Biała Nawa Skierniewice UKS 190 Łódź Ósemka Starogard Gd. Wisła Puławy Orka Zamość | 14 11 05 05 10 03 03 | NT 2:47.47 2:38.13 2:23.60 2:30.69 2:43.90 2:50.59 |
Seria 3 z 3, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 7 | Fornal Hanna Piotrowska Oliwia Walkusz Hanna Gorczyca Gabriela Juda Aleksandra Nikiel Natalia Zielińska Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 06 | UKS SP-149 Łódź Słowianka Gorzów Wlkp. Jedynka Solex Lębork SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Park Wodny Tarn. Góry Ikar Mielec | 05 04 10 06 06 11 08 | 2:57.71 2:46.15 2:35.20 2:20.51 2:28.49 2:42.11 2:48.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 18/7/2021 - 9:11 | Chłopców, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:01.06 | Chmielewski Krzysztof | 05614 | Baku (AZE) | 23/7/2019 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Westin Michał Pawlaczyk Jakub Kulik Maksymilian Szyra Robert Ciechomski Rafał Królewski Borys Oktabowicz Piotr Dubiel Wiktor | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Warszawa Włochy Manta Kochłowice Ruda Śl. Kormoran Olsztyn Aquatica Pawłowice Astoria Bydgoszcz Trójka Łódź Olimpic Warka Żabianka Gdańsk | 14 11 13 11 02 05 14 10 | NT NT NT 2:50.89 NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyński Łukasz Świstak Miłosz Grudziński Karol Pera Marcin Burzyński Oskar Styś Aleksander Kozak Jan Ignar Szymon | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Warszawa Włochy Gryf Dębica Juvenia Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. MKP Szczecin Jagiellonka Warszawa Olimpia Lublin Salmo Żory | 14 08 01 11 16 14 03 11 | 2:34.57 2:26.52 2:20.87 2:15.55 2:16.97 2:24.54 2:28.81 2:41.85 |
Seria 3 z 4, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Paradowski Michał Kotwica Jakub Cholewa Wojciech Popiel Mikołaj Łukasik Oliwier Szymański Igor Handzlik Mateusz Smętek Marek | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Słowianka Gorzów Wlkp. KSZO Ostrowiec Św. Solne Miasto Wieliczka Meduza Pajęczno CSiR MOS Dąbrowie Grn. Wodnik Radom Warszawianka Warszawa MMKS Kędzierzyn-Koźle | 04 12 06 05 11 14 14 07 | 2:30.80 2:24.99 2:20.01 2:10.60 2:16.32 2:24.22 2:27.62 2:37.44 |
Seria 4 z 4, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kordjak Dawid Wójcik Rafał Woźnicki Dominik Laryś Jerzy Janiszewski Mateusz Jabłoński Kacper Urbański Maciej Dzięgielewski Jacek | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Solne Miasto Wieliczka Fala Kraśnik Unia Oświęcim Muszelka Warszawa UKS 190 Łódź Sejwal Rypin Polonia Warszawa Delfin Gdynia | 06 03 06 14 05 02 14 10 | 2:30.42 2:24.84 2:17.99 2:10.35 2:16.20 2:21.93 2:27.35 2:35.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 18/7/2021 - 9:24 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 56.75 | Korc Agata | POL | ??? | 1/5/2001 |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lojewski Adrianna Stempowska Oliwia Grabowska Magdalena Buczek Julianna Sławińska Olivia Eron Marta Wiszniewska Zuzanna Maranda Daria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa Czwórka Nakło Ostrobramska Warszawa Żoliborz Warszawa Manta Jelcz-Laskowice MKP Gdańsk MOS Ełk Ostrobramska Warszawa | 14 02 14 14 01 10 13 14 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 13, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chestkowska Natalia Jędrzejczyk Paulina Siama Marta Szczembara Kinga Duhl Maja Brzyska Jagoda Nowicka Iga Kowalska Sandra | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Iskra Konin Manta Kochłowice Ruda Śl. Wodnik Rawicz Manta Kochłowice Ruda Śl. Ondraszek Bielsk-Biała Park Wodny Tarn. Góry Czwórka Nakło Olimpic Warka | 15 11 15 11 11 11 02 14 | 1:20.46 1:12.68 1:11.69 1:10.65 1:11.52 1:11.73 1:16.06 NT |
Seria 3 z 13, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karwacka Kinga Kot Zuzanna Szczudło Alicja Czechyra Joanna Urbańska Zofia Kochowska Wiktoria Getka Marika Mitrus Karolina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice UKS 307 Warszawa Kormoran Olsztyn Warta Poznań Aquatica Pawłowice Sikret Gliwice Bałtyk Kołobrzeg Lublinianka Lublin | 11 14 13 15 11 11 16 03 | 1:10.47 1:09.63 1:09.24 1:09.07 1:09.14 1:09.36 1:09.78 1:10.52 |
Seria 4 z 13, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Banaszkiewicz Julia Zawadzka Klaudia Bogacka Aleksandra Pniaczek Anna Nowalińska Julia Mazurkiewicz Marta Brucka Julia Jarzycka Weronika | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Alfa Bukowno Jagiellonka Warszawa Ostrobramska Warszawa Koral Wrocław Just Swim Jelenia Góra Juvenia Wrocław Piętnastka Bydgoszcz Włókniarz 1925 Kalisz | 06 14 14 01 01 01 02 15 | 1:08.81 1:08.69 1:08.09 1:07.81 1:07.91 1:08.13 1:08.77 1:08.99 |
Seria 5 z 13, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wyrwał Faustyna Odważna Aleksandra Wojtowicz Małgorzata Moczyło Kaja Janiak Oliwia Pawlik Julia Jonaszek Julia Polarz Lena | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Wodnik Siemianowice Śl. Delfin Toruń Delfin Toruń Jedynka Solex Lębork Iskra Konin G-8 Bielany Warszawa KSZO Ostrowiec Św. Alfa Bukowno | 11 02 02 10 15 14 12 06 | 1:07.53 1:07.32 1:07.11 1:06.80 1:06.87 1:07.21 1:07.32 1:07.53 |
Seria 6 z 13, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brachaczek Emilia Białożyt Dagmara Kuder Aleksandra Gawlik Jagoda Szczepaniak Marta Podpora Marta Zawada Nikola Patan Marcelina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Wodnik Siemianowice Śl. Delfin Cieszyn Ondraszek Bielsk-Biała Górnik Sosnowiec Koral Wrocław Wawer Warszawa Kapry-Armexim Pruszków Znicz Koszalin | 11 11 11 11 01 14 14 16 | 1:06.74 1:06.17 1:05.99 1:05.86 1:05.86 1:06.02 1:06.57 1:06.78 |
Seria 7 z 13, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biernat Liwia Gagatek Natalia Terka Karolina Ciach Maja Pancerz Oliwia Jarzewicz Klaudia Rutkowska Michalina Nowak Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Krapkowice Wodnik Siemianowice Śl. Atol Oleśnica GIM 92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Warszawianka- Wodny Park W-wa Swim Płock MOSM Tychy | 07 11 01 14 06 14 14 11 | 1:05.71 1:05.51 1:05.48 1:05.21 1:05.25 1:05.48 1:05.52 1:05.83 |
Seria 8 z 13, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kędziora Vanessa Furmaniak Oliwia Konewko Aleksandra Permus Aleksandra Muras Oliwia Magda Honorata Januszke Marcelina Ażgin Marta | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOSM Tychy Trójka Łódź Polonia Warszawa Solne Miasto Wieliczka UKS 307 Warszawa Delfin Gdynia Słowianka Gorzów Wlkp. Neptun Gdańsk | 11 05 14 06 14 10 04 10 | 1:05.12 1:04.91 1:04.85 1:04.56 1:04.74 1:04.86 1:05.02 1:05.18 |
Seria 9 z 13, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bawolska Liwia Rytter Paula Dukowska Anna Świdnicka Kamila Sadłos Zofia Adamczyk Katarzyna Borkiewicz Klaudia Shevhenko Daria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Juvenia Wrocław TP Zielona Góra Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Neptun Świdnica KSZO Ostrowiec Św. SKS 137 Delfin Łódź Iskra Konin Juvenia Wrocław | 01 04 05 01 12 05 15 01 | 1:04.45 1:04.11 1:03.87 1:03.52 1:03.74 1:03.97 1:04.13 1:04.45 |
Seria 10 z 13, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sojka Oliwia Celińska Małgorzata Siek Zuzanna Musiał Maja Pityńska Klara Próba Oliwia Szwabińśka Alicja Jagodzińska Klaudia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aqua Team Mikołów KSZO Ostrowiec Św. Wodnik Radom Słowianka Gorzów Wlkp. Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Torpeda Oleśnica G-8 Bielany Warszawa | 11 12 14 04 01 14 01 14 | 1:02.94 1:02.88 1:02.63 1:02.45 1:02.49 1:02.84 1:02.90 1:03.08 |
Seria 11 z 13, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamczyk Karolina Jasińska Michalina Czubik Marta Czubak Maria Trojanowska Julia Filipczak Nikola Górlicka Weronika Kołodziejska Stefania | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Jedynka Ożarów Maz. Olimpijczyk Tomaszów Maz. G-8 Bielany Warszawa IKS Konstancin STP Nowy Sącz Swimland Olsztyn Wodnik Radom Delfin Gdynia | 14 05 14 14 06 13 14 10 | 1:02.13 1:01.52 1:00.84 59.83 1:00.61 1:01.13 1:01.72 1:02.35 |
Seria 12 z 13, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grela Amelia Olko Zuzanna Walczak Barbara Bubnowicz Waleria Janaszek-Seydlitz Zofia Łysakowska Karina Chodorowska Lena Lipowska Nadia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | TP Zielona Góra Siódemka Gdynia G-8 Bielany Warszawa Orka Grudziądz GIM 92 Ursynów Warszawa Piątka Konstantynów Ł. Atol Oleśnica Nawa Skierniewice | 04 10 14 02 14 05 01 05 | 1:01.92 1:01.49 1:00.75 59.40 1:00.58 1:01.04 1:01.66 1:02.19 |
Seria 13 z 13, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staroń Aniela Chłąd Zuzanna Kolańczyk Wiktoria Król Gabriela Mose Sara Nogaj Alicja Mikołajczak Malwina Maciak Julia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | G-8 Bielany Warszawa MOS Opole Warta Poznań Wisła Puławy Sinnet Club Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz Warta Poznań Muszelka Warszawa | 14 07 15 03 14 15 15 14 | 1:01.91 1:01.41 1:00.68 58.93 1:00.46 1:00.92 1:01.52 1:02.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 18/7/2021 - 9:47 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 51.44 | Orlicz Filip | 05114 | Warsaw | 1/12/2017 |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 9:47 |
3 4 5 | Stodolski Igor Szymczyk Jan Westin Michał | 06 06 06 | Neptun Stargard Szcz. GOS Raszyn Manta Warszawa Włochy | 16 14 14 | NT NT NT |
Seria 2 z 17, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kubiak Olivier Gilski Łukasz Wołowicz Tymoteusz Stojek Juliusz Kriukow Aleksander Trojan Karol Grzegrzółka Tomasz | 06 06 06 06 06 06 06 | G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Astromal Leszno MTS Kwidzyn UKS 307 Warszawa Piętnastka Bydgoszcz Delfin Garwolin | 14 13 15 10 14 02 14 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 17, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Radomski Filip Pęczak Tomasz Sobczak Tymoteusz Uzarowski Oskar Królewski Borys Kamiński Bartosz Mikołajewski Filip Sobczak Maciej | 06 06 06 06 06 06 06 06 | G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław Czwórka Nakło Astromal Leszno Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź Aquatica Pawłowice | 14 01 02 15 05 14 05 11 | NT NT NT 1:12.54 NT NT NT NT |
Seria 4 z 17, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pauszek Wojciech Stolarski Tadeusz Surkov Kostiantyn Stępniak Aleksander Rak Jan Karmowski Dominik Witko Filip Binasiewicz Aleksander | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Warszawianka Warszawa Cityzen Poznań Lublinianka Lublin Aquatica Pawłowice Żabianka Gdańsk Wodnik Siemianowice Śl. Just Swim Jelenia Góra | 11 14 15 03 11 10 11 01 | 1:09.45 1:08.03 1:07.18 1:06.43 1:07.04 1:07.98 1:09.04 1:10.14 |
Seria 5 z 17, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kryszczuk Karol Bancewicz Bartosz Kruszyński Michał Wojtal Paweł Barczyński Oliwier Sondej Sebastian Pyzik Bartosz Brejnak Wiktor | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Piątka Konstantynów Ł. Just Swim Jelenia Góra Swimland Olsztyn SMS Galicja Kraków Just Swim Jelenia Góra MOSM Tychy Aquatica Pawłowice MOSM Tychy | 05 01 13 06 01 11 11 11 | 1:06.03 1:05.72 1:04.98 1:04.67 1:04.68 1:05.51 1:06.01 1:06.06 |
Seria 6 z 17, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oleksa Paweł Kopera Tobiasz Płoskonka Gracjan Gołofit Karol Chodań Maciej Gawlik Kacper Kopera Kajetan Ptaszyński Łukasz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Motyl MOSiR St. Wola Meduza Pajęczno Unia Oświęcim Neptun Gdańsk Kormoran Olsztyn Jagiellonka Warszawa Meduza Pajęczno Manta Warszawa Włochy | 08 05 06 10 13 14 05 14 | 1:04.53 1:03.58 1:03.15 1:03.01 1:03.10 1:03.27 1:04.29 1:04.59 |
Seria 7 z 17, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kalisz Dominik Ziębakowski Marek Barszcz Mateusz Skowron Hubert Gorzeń Norbert Zawadzki Jakub Kowalik Wiktor Kowaliński Adrian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Czwórka Nakło Wodnik Radom Wodnik Radom Just Swim Jelenia Góra Cityzen Poznań Ruch Grudziądz Neptun Świdnica Słowianka Gorzów Wlkp. | 02 14 14 01 15 02 01 04 | 1:02.84 1:02.62 1:02.18 1:01.94 1:01.95 1:02.35 1:02.73 1:03.00 |
Seria 8 z 17, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kluska Maksymilian Domański Franciszek Melkowski Jakub Rostkowski Kacper Fednik Jakub Suliński Grzegorz Jarecki Bartosz Łomiński Daniel | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Delfin Cieszyn Astoria Bydgoszcz Manta Kochłowice Ruda Śl. Piętnastka Bydgoszcz Orka Ciechanów MZOS Płock Warta Poznań Delfin Gdynia | 11 02 11 02 14 14 15 10 | 1:01.77 1:01.37 1:01.30 1:01.10 1:01.15 1:01.33 1:01.66 1:01.84 |
Seria 9 z 17, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarek Oskar Kajdewicz Kacper Zieliński Emil Nowak Oskar Łagodzki Damian Czarnomski Mateusz Mickiewicz Franciszek Maziarz Mateusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. MOSM Tychy Olimpia Lublin Juvenia Wrocław Manta Warszawa Włochy Polonia Warszawa Swimland Olsztyn Jagiellonka Warszawa | 11 11 03 01 14 14 13 14 | 1:00.92 1:00.88 1:00.52 1:00.39 1:00.41 1:00.77 1:00.92 1:00.93 |
Seria 10 z 17, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Maszewski Mikołaj Smolarczyk Wojciech Kropornicki Michał Jaszczor Oskar Sarnat Szymon Iwaniuk Mateusz Papier Mieszko Lupa Olaf | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Nawa Skierniewice Neptun Stargard Szcz. Orka Zamość Swim2Win Krosno Nika Sport Team Kraków Kapry-Armexim Pruszków Unia Busko Zdrój Orka Zamość | 05 16 03 08 06 14 12 03 | 1:00.37 1:00.32 1:00.11 59.83 59.99 1:00.12 1:00.36 1:00.37 |
Seria 11 z 17, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Makarewicz Filip Godzisz Igor Przybyło Jan Kaśków Bartłomiej Szymanek Jakub Dębski Jakub Fedorowicz Fabian Zarzycki Adrian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquapark Wągrowiec Astromal Leszno Aquatica Pawłowice Koral Wrocław G-8 Bielany Warszawa Jedynka Ożarów Maz. Swim Team Wilanów Balti Bielawa | 15 15 11 01 14 14 14 01 | 59.66 59.48 59.26 59.19 59.25 59.45 59.54 59.77 |
Seria 12 z 17, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczmarek Maksymilian Czerwik Krzysztof Waligóra Łukasz Zalewski Jacek Bachanek Jakub Machulak Kamil Gordziejko Konrad Mędrek Krzysztof | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Posnania Poznań Unia Oświęcim Fala Swarzędz Posnania Poznań G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Lublinianka Lublin Omega Olkusz | 15 06 15 15 14 06 03 06 | 59.15 59.08 58.95 58.62 58.69 59.04 59.12 59.15 |
Seria 13 z 17, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jaskulski Jarosław Mich Maksymilian Korpacki Michał Korulczyk Franciszek Przytuła Wiktor Olszowski Mikołaj Kurpis Maksymilian Perz Patryk | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Orka Ciechanów AZS AWF Biała Podlaska MOS Opole Narwal Międzyrzec Podl. Salos Cortile Kielce SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Jagiellonia Swim Białystok | 14 03 07 03 12 06 11 09 | 58.54 58.46 58.34 58.22 58.26 58.40 58.53 58.56 |
Seria 14 z 17, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kałuża Mateusz Bidziński Alan Rystwej Maksymilian Majewski Kacper Worobij Adrian Pliszka Jakub Zawada Olaf Pierucki Radosław | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Iskra Konin Słowianka Gorzów Wlkp. Jagiellonka Warszawa Śląsk Wrocław Balti Bielawa Delfin Cieszyn Dwójka Morena Gdańsk | 11 15 04 14 01 01 11 10 | 58.13 57.66 57.59 57.41 57.55 57.65 57.83 58.17 |
Seria 15 z 17, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Litwa Tomasz Lipiec Maciej Paprocki Leszek Malik Dawid Polkowski Krzysztof Kozik Maciej Nieznański Michał Przybyło Nikodem | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Salwator Kraków Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Polonia Warszawa Orka Lubań Gryf Dębica Włókniarz 1925 Kalisz | 06 01 14 11 14 01 08 15 | 57.25 56.71 55.65 54.47 54.81 56.27 56.80 57.36 |
Seria 16 z 17, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapuśniak Maksym Caba Stanisław Krucki Kajetan Brzóska Jan Panasiuk Marcin Świderski Julian Sobiechowski Kajetan Sulkowski Maciej | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Lublinianka Lublin SMS Galicja Kraków Warta Poznań G-8 Bielany Warszawa Wodnik Bielsk Podl. Trójka Łódź TP Zielona Góra Jagiellonia Swim Białystok | 03 06 15 14 09 05 04 09 | 57.10 56.59 55.63 53.66 54.68 56.05 56.78 57.31 |
Seria 17 z 17, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Topolnicki Maksymilian Borek Maciej Madey Konrad Mienicki Rafał Gorgosz Łukasz Lewenhaupt Oskar Szarek Jan Fronczak Antoni | 06 06 06 06 06 06 06 06 | MOS Opole Bałtyk Kołobrzeg GOS Raszyn UKS 48 Warszawa Śródmieście Aquatica Pawłowice Trójka Łódź Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa | 07 16 14 14 11 05 01 14 | 56.83 56.28 55.06 52.68 54.56 55.75 56.72 57.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 18/7/2021 - 10:15 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:03.13 | Naziębło Klaudia | 00101 | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:15 |
3 4 5 | Chodorowska Lena Jarzewicz Klaudia Grześkowiak Amelia | 06 06 06 | Atol Oleśnica Warszawianka- Wodny Park W-wa MTS Kwidzyn | 01 14 10 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:18 |
2 3 4 5 6 7 | Wiszniewska Zuzanna Zduniak Zuzanna Wendzonka Iga Stempowska Oliwia Gruszczyńska Aleksandra Przytarska Magdalena | 06 06 06 06 06 06 | MOS Ełk Kormoran Olsztyn Wodnik Rawicz Czwórka Nakło G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 13 13 15 02 14 14 | NT NT 1:19.14 1:32.86 NT NT |
Seria 3 z 8, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciach Maja Nejfeld Wiktoria Solińska Patrycja Adamus Maja Błaszczyk Wiktoria Matjakowska Julia Pawłowska Lena Białożyt Dagmara | 06 06 06 06 06 06 06 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa Ondraszek Bielsk-Biała Ostrobramska Warszawa Barakuda Starachowice Polonia Warszawa Piętnastka Bydgoszcz Trójka Łódź Delfin Cieszyn | 14 11 14 12 14 02 05 11 | 1:18.84 1:18.45 1:16.46 1:15.89 1:15.91 1:17.30 1:18.67 1:19.05 |
Seria 4 z 8, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasprzyk Katarzyna Pietras Hanna Zaborowska Natalia Kasińska Martyna Mielnicka Łucja Borowska Oliwia Gilowska Maria Kulczyńska Adriana | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Barakuda Starachowice Manta Warszawa Włochy Płetwal Mława Park Wodny Tarn. Góry Olimpijczyk Tomaszów Maz. Ondraszek Bielsk-Biała MOS Opole Piętnastka Bydgoszcz | 12 14 14 11 05 11 07 02 | 1:15.59 1:14.97 1:13.60 1:13.47 1:13.55 1:14.17 1:15.11 1:15.88 |
Seria 5 z 8, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Furmaniak Oliwia Żochowska Liliana Czuczwara Hanna Dobosiewicz Marta Dudek Paulina Borkiewicz Klaudia Rucińska Helena Sobiecka Małgorzata | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Trójka Łódź Siódemka Gdynia Neptun Stargard Szcz. Manta Warszawa Włochy Nawa Skierniewice Iskra Konin Warszawianka Warszawa Jedynka Ożarów Maz. | 05 10 16 14 05 15 14 14 | 1:12.95 1:12.48 1:12.42 1:12.29 1:12.34 1:12.43 1:12.57 1:13.03 |
Seria 6 z 8, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mątewska Zofia Szargiej Aleksandra Janik Julia Janiszewska Natalia Kawa Paulina Gomułka Weronika Michalska Weronika Jagodzińska Klaudia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | IKS Konstancin Żabianka Gdańsk Omega Olkusz Śląsk Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. UKS 190 Łódź Orka Mogilno G-8 Bielany Warszawa | 14 10 06 01 11 05 02 14 | 1:10.88 1:09.35 1:08.88 1:05.83 1:07.80 1:09.28 1:10.14 1:12.00 |
Seria 7 z 8, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Badura Natalia Lis Magdalena Mikołajczak Malwina Miłek Alicja Drynkowska Lena Jasińska Michalina Cyran Julia Paradowska Oliwia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Swimland Olsztyn Warta Poznań Solne Miasto Wieliczka G-8 Bielany Warszawa Olimpijczyk Tomaszów Maz. Sokół Rzeszów Żabianka Gdańsk | 11 13 15 06 14 05 08 10 | 1:10.82 1:09.33 1:08.75 1:05.19 1:07.64 1:09.25 1:10.11 1:11.88 |
Seria 8 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilanowska Karina Traczyk Anna Włodarczyk Elena Smurzyńska Julia Ryfka Maja Macura Kinga Nogaj Alicja Sulik Alicja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Polonia Warszawa Juvenia Wrocław Pingwiny Warszawa SMS Galicja Kraków Fala Kraśnik Delfin Cieszyn Włókniarz 1925 Kalisz KSZO Ostrowiec Św. | 14 01 14 06 03 11 15 12 | 1:10.36 1:09.32 1:08.63 1:03.71 1:07.03 1:09.23 1:09.46 1:11.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 18/7/2021 - 10:32 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 56.78 | Kosiński Filip | 00109 | Baku (AZE) | 23/7/2019 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:32 |
3 4 5 6 | Orzołek Bartłomiej Szlęzak Maciej Sakamoto Louis Więcław Aleksander | 06 06 06 06 | Kormoran Olsztyn Barakuda Starachowice Sikret Gliwice Jagiellonia Swim Białystok | 13 12 11 09 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stępniak Aleksander Barczyński Oliwier Kruszyński Michał Koziński Jan Pokrętowski Karol Wrona Maciej Kalisz Dominik Pęczak Tomasz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Lublinianka Lublin Just Swim Jelenia Góra Swimland Olsztyn GIM 92 Ursynów Warszawa Kormoran Olsztyn Warszawianka Warszawa Czwórka Nakło Śląsk Wrocław | 03 01 13 14 13 14 02 01 | 1:22.59 1:14.60 1:14.22 1:12.85 1:14.03 1:14.27 1:15.05 NT |
Seria 3 z 9, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rzemien Karol Krząkała Wojciech Zawadzki Jakub Jankiewicz Delgado Jarosław Papier Mieszko Gołofit Karol Rostkowski Kacper Kamianka Piotr | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Fregata Kolbuszowa Manta Kochłowice Ruda Śl. Ruch Grudziądz Nawa Skierniewice Unia Busko Zdrój Neptun Gdańsk Piętnastka Bydgoszcz Kormoran Olsztyn | 08 11 02 05 12 10 02 13 | 1:12.31 1:11.96 1:11.48 1:11.38 1:11.44 1:11.78 1:12.26 1:12.80 |
Seria 4 z 9, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarecki Bartosz Dragun Oliwier Gałecki Marcin Pukas Mikołaj Twardy Wojciech Kobuszyński Jakub Barszcz Mateusz Świderski Jonasz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Warta Poznań Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Koral Wrocław Wodnik Rawicz Manta Jelcz-Laskowice Wodnik Radom Sejwal Rypin | 15 13 01 01 15 01 14 02 | 1:10.55 1:10.27 1:10.17 1:09.30 1:09.68 1:10.26 1:10.47 1:11.25 |
Seria 5 z 9, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jarosławski Tomasz Woźnicka Filip Blacha Igor Smętek Rafał Stodolski Igor Nowak Maksym Bałdyga Sebastian Butrym Maksym | 06 06 06 06 06 06 06 06 | TP Zielona Góra Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle Neptun Stargard Szcz. Motyl MOSiR St. Wola Energetyk Zgorzelec Słowianka Gorzów Wlkp. | 04 11 06 07 16 08 01 04 | 1:08.78 1:08.32 1:08.09 1:08.00 1:08.01 1:08.16 1:08.59 1:09.23 |
Seria 6 z 9, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Budny Maksymilian Ołdytowski Oliwier Staniak Mikołaj Górecki Michał Tobjasz Adam Dubiel Wiktor Michniewicz Marcel Wasilewski Kacper | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Warta Poznań Wodnik Bielsk Podl. Wodnik Radom MZOS Płock GIM 92 Ursynów Warszawa Żabianka Gdańsk Słowianka Gorzów Wlkp. G-8 Bielany Warszawa | 15 09 14 14 14 10 04 14 | 1:07.85 1:07.54 1:07.32 1:06.38 1:06.77 1:07.38 1:07.77 1:07.89 |
Seria 7 z 9, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lipus Bartosz Koch Mikołaj Jarząb Tymoteusz Popiel Mikołaj Pacewicz Wiktor Oczkowicz Mikołaj Kończyło Szymon Czuba Adrian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquatica Pawłowice Trójka Łódź Gryf Dębica Meduza Pajęczno UKS 190 Łódź Wisła Kraków SMS Victoria Racibórz Unia Oświęcim | 11 05 08 05 05 06 11 06 | 1:05.67 1:04.64 1:03.06 1:01.37 1:02.48 1:04.17 1:05.49 1:06.28 |
Seria 8 z 9, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Starzyński Filip Hańderek Mateusz Choma Maksym Brzozowski Bartosz Dubiniak Kacper Trojan Karol Nieczyporuk Maciej Zawistowski Patryk | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Aquapark Wągrowiec SMS Galicja Kraków Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Piętnastka Bydgoszcz Ósemka Siedlce Polonia Warszawa | 15 06 06 14 14 02 14 14 | 1:05.64 1:04.62 1:02.84 1:01.19 1:01.96 1:04.01 1:05.18 1:06.26 |
Seria 9 z 9, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dyrda Michał Tusk Szymon Popow Igor Paszkowski Błażej Lucow Jan Konkel Filip Ciborowski Dominik Kaczmarek Michał | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Juvenia Wrocław Znicz Koszalin Jedynka Ożarów Maz. Fala Kraśnik Polonia Warszawa Skalar Słupsk Warszawianka Warszawa Kormoran Olsztyn | 01 16 14 03 14 10 14 13 | 1:05.60 1:04.62 1:02.55 59.58 1:01.44 1:03.48 1:04.92 1:05.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 18/7/2021 - 10:50 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:29.47 | Krawczyk Paulina | 00416 | Gorzow Wlkp. | 12/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:50 |
2 3 4 5 6 | Mose Sara Wojnicz Agata Miękus Alicja Brzyska Jagoda Nowicka Iga | 06 06 06 06 06 | Sinnet Club Warszawa MTS Kwidzyn Ostrobramska Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Czwórka Nakło | 14 10 14 11 02 | NT 3:19.14 3:15.87 3:18.96 3:25.19 |
Seria 2 z 6, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majchrzak Aleksandra Kampczyk Paulina Baig Sofia Jonak Jagoda Kuśnierz Martyna Kupczak Dominika Barańska Matylda Niewiadomska Alicja | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Zdrój Trzebnica SMS Victoria Racibórz Astoria Bydgoszcz Delfin Garwolin Neptun Świdnica H2O Jastrzębie-Zdrój Trójka Łódź MTS Kwidzyn | 01 11 02 14 01 11 05 10 | 3:09.52 3:06.91 3:05.22 3:04.94 3:04.99 3:05.38 3:09.37 3:10.85 |
Seria 3 z 6, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majchrzak Anna Maźnicka Martyna Rowińska Patrycja Jackowska Zuzanna Łopacińska Amelia Kuklicz Iga Eron Marta Górniak Gabriela | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Victoria Racibórz Bobry Dębica Gryf Dębica Delfin Cieszyn Słowianka Gorzów Wlkp. Omega Sokółka MKP Gdańsk KSZO Ostrowiec Św. | 11 08 08 11 04 09 10 12 | 3:02.59 3:01.75 3:00.53 2:59.31 2:59.45 3:01.00 3:02.25 3:04.31 |
Seria 4 z 6, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szabrańska Oliwia Szydło Amelia Lechowska Magdalena Bielawa Anna Wrona Ewa Janaszek-Seydlitz Zofia Chojnacka Kinga Polaczek Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa Delfin Krapkowice Śląsk Wrocław Tri-Team Rumia Unia Oświęcim GIM 92 Ursynów Warszawa MTS Kwidzyn Park Wodny Tarn. Góry | 14 07 01 10 06 14 10 11 | 2:56.46 2:53.82 2:45.61 2:40.63 2:41.99 2:47.40 2:55.78 2:58.15 |
Seria 5 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobek Iga Gawełko Zuzanna Drynkowska Lena Kamińska Zuzanna Głowacka Weronika Bętkowska Zuzanna Madden Malina Pielech Pola | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Żabianka Gdańsk Wisła Puławy G-8 Bielany Warszawa KSZO Ostrowiec Św. IKS Konstancin SMS Galicja Kraków Pływacy Augustów Słowianka Gorzów Wlkp. | 10 03 14 12 14 06 09 04 | 2:56.15 2:53.11 2:43.23 2:39.67 2:41.70 2:46.18 2:55.00 2:57.08 |
Seria 6 z 6, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Wiktoria Sojka Oliwia Jach Tamara Sobczak Zofia Jarosz Helena Wilk Anna Karolczak Pola Rucińska Wiktoria | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Kormoran Olsztyn Aqua Team Mikołów Śląsk Wrocław Jagiellonka Warszawa Omega Olkusz Fala Kraśnik Piętnastka Bydgoszcz Piątka Konstantynów Ł. | 13 11 01 14 06 03 02 05 | 2:55.93 2:50.61 2:42.19 2:39.44 2:40.75 2:45.76 2:53.93 2:56.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 18/7/2021 - 11:12 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:18.70 | Zbutowicz Karol | 00213 | Utrecht (NED) | 19/7/2013 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:12 |
3 4 5 6 | Gostomski Oliwier Paprocki Leszek Lenczewski Kacper Stefanyshyn Volodymyr | 06 06 06 06 | Barakuda Starachowice G-8 Bielany Warszawa MOS Ełk Jagiellonka Warszawa | 12 14 13 14 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czyż Adam Szymański Bruno Smolarczyk Wojciech Megger Mikołaj Skubiszewski Filip Bartłomiejczyk Ignacy Stolarski Tadeusz Błaszczyk Damian | 06 06 06 06 06 06 06 06 | SMS Galicja Kraków MZOS Płock Neptun Stargard Szcz. Delfin Toruń Czwórka Nakło Polonia Warszawa Warszawianka Warszawa Sparta Biłgoraj | 06 14 16 02 02 14 14 03 | NT 2:59.00 2:56.74 2:56.62 2:56.73 2:57.72 3:03.11 NT |
Seria 3 z 7, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staniewski Jakub Kaśków Bartłomiej Kopera Kajetan Szymczyk Jan Wrona Maciej Grzebinoga Franciszek Wysmulski Nicholai Grzegrzółka Tomasz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Astromal Leszno Koral Wrocław Meduza Pajęczno GOS Raszyn Warszawianka Warszawa Omega Olkusz Olimpia Lublin Delfin Garwolin | 15 01 05 14 14 06 03 14 | 2:54.71 2:54.09 2:53.05 2:52.75 2:53.03 2:53.37 2:54.66 2:55.80 |
Seria 4 z 7, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blicharz Wiktor Stefański Jakub Weikum Kacper Gliński Oskar Kłoda Jakub Muras Szymon Nosal Łukasz Bernacik Dawid | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Fregata Kolbuszowa Wodnik Radom Polonia Warszawa G-8 Bielany Warszawa SMS Victoria Racibórz Ikar Mielec Warszawianka Warszawa Unia Oświęcim | 08 14 14 14 11 08 14 06 | 2:51.54 2:50.88 2:50.17 2:49.23 2:49.52 2:50.73 2:50.91 2:51.54 |
Seria 5 z 7, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śnieguła Wojciech Nieckarz Paweł Hryniszyn Igor Lenczowski Jakub Krasowski Szymon Kowalewski Mateusz Ledzion Szymon Wójcik Szczepan | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Słowianka Gorzów Wlkp. UKS 190 Łódź Motyl MOSiR St. Wola Gryf Dębica Warta Poznań Jedynka Łódź Trójka Łódź Fregata Kolbuszowa | 04 05 08 08 15 05 05 08 | 2:46.10 2:43.21 2:39.67 2:30.56 2:34.65 2:41.63 2:44.75 2:47.72 |
Seria 6 z 7, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzik Mikołaj Goś Mikołaj Rżyski Michał Włoczewski Karol Lewenhaupt Oskar Cudecki Igor Czarny Maksymilian Kucharski Karol | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Omega Olkusz Siódemka Gdynia Kormoran Olsztyn Orka Ciechanów Trójka Łódź Gryf Dębica Juvenia Wrocław Nowy KP Bielsko Biała | 06 10 13 14 05 08 01 11 | 2:45.31 2:43.07 2:39.26 2:30.22 2:32.42 2:40.95 2:44.70 2:47.16 |
Seria 7 z 7, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szarek Jan Kapuśniak Maksym Topp Filip Maksajda Kacper Porwik Kacper Ławniczak Aleksander Rutkowski Franciszek Mazan Mikołaj | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Śląsk Wrocław Lublinianka Lublin G-8 Bielany Warszawa Skalar Słupsk Piątka Chorzów MOSM Tychy Warszawianka Warszawa KSZO Ostrowiec Św. | 01 03 14 10 11 11 14 12 | 2:45.10 2:42.33 2:36.08 2:21.15 2:32.27 2:40.40 2:44.29 2:46.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 18/7/2021 - 11:37 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 8:44.81 | Kilijańska Donata | 00612 | Helsinki (FIN) | 16/7/2010 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 7 | Świdnicka Kamila Czubak Maria Szczudło Alicja Klofczyńska Maja Kochowska Wiktoria Szachmytowska Lena Buczek Julianna | 06 06 06 06 06 06 06 | Neptun Świdnica IKS Konstancin Kormoran Olsztyn Żabianka Gdańsk Sikret Gliwice MTS Kwidzyn Żoliborz Warszawa | 01 14 13 10 11 10 14 | NT NT NT 10:50.02 11:49.88 NT NT |
Seria 2 z 4, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kubecka Dominika Hubert Julia Pawełek Zuzanna Badura Natalia Nikiel Natalia Bałdyga Kamila Ładziak Nadia Gawlik Jagoda | 06 06 06 06 06 06 06 06 | UKP Ruda Śląska MKP Szczecin Sokół Rzeszów Manta Kochłowice Ruda Śl. Park Wodny Tarn. Góry Kormoran Olsztyn MKP Szczecin Górnik Sosnowiec | 11 16 08 11 11 13 16 11 | 10:21.42 10:04.54 10:02.49 9:59.39 10:01.67 10:03.42 10:05.80 10:36.37 |
Seria 3 z 4, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skrobisz Urszula Rąp Apolonia Chmielewska Aleksandra Kusion Judyta Łazarz Milena Szafrańska Malwina Sulak Antonina Mikuła Natalia | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Ósemka Starogard Gd. Znicz Koszalin Olimpijczyk Suwałki Unia Oświęcim Unia Oświęcim KSZO Ostrowiec Św. Piątka Konstantynów Ł. Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 10 16 09 06 06 12 05 05 | 9:56.57 9:48.81 9:43.63 9:36.15 9:42.19 9:44.39 9:53.75 9:58.43 |
Seria 4 planowane w sesji 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 18/7/2021 - 12:11 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 15:56.15 | Bruzdewicz Hubert | 00213 | Lublin | 16/7/2017 |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:11 |
3 4 5 | Sokołowski Franciszek Pokrętowski Karol Bródka Bartosz | 06 06 06 | Dwójka Morena Gdańsk Kormoran Olsztyn MTS Kwidzyn | 10 13 10 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 12:32 |
2 3 4 5 6 7 | Gorzeń Norbert Krząkała Wojciech Jarek Oskar Jankiewicz Delgado Jarosław Mleczko Jakub Nieczyporuk Maciej | 06 06 06 06 06 06 | Cityzen Poznań Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Ósemka Siedlce | 15 11 11 05 06 14 | 19:56.09 19:41.72 19:11.52 19:22.76 19:46.61 NT |
Seria 3 z 4, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lupa Olaf Gordziejko Konrad Chabowski Nathaniel Wąsik Marek Leśniewski Wiktor Kozak Jan Michałek Krzysztof Suchan Jakub | 06 06 06 06 06 06 06 06 | Orka Zamość Lublinianka Lublin Żabianka Gdańsk Vega Dobrodzień Polonia Warszawa Olimpia Lublin Lublinianka Lublin SMS Galicja Kraków | 03 03 10 07 14 03 03 06 | 18:30.60 18:26.39 18:19.27 18:15.74 18:18.82 18:20.61 18:29.06 18:58.20 |
Seria 4 planowane w sesji 7 |
7 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ IV Finały | 18/7/2021 - 15:50 |
Dekoracja Nr 28. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny |
Dekoracja Nr 29. Chłopców, 4 x 100m dowolny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |