Nr 1. Dziewcząt, 1500m dowolny 15 lat Nr 2. Chłopców, 800m dowolny 15 lat |
Nr 3. Mieszane, 4 x 100m zmienny 15 lat |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-letnich Oświęcim, 15 - 18/7/2021 |
1 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ I | 15/7/2021 - 16:00 |
Konkurencja 1 15/7/2021 - 16:00 | Dziewcząt, 1500m dowolny | 15 lat Wyniki |
Rekord Polski 15 lat | 16:39.03 | Kilijańska Donata | 00612 | Helsinki (FIN) | 14/7/2010 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 17:45.14 | 645 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.37 2:14.16 3:23.82 4:33.81 | 1:04.37 1:09.79 1:09.66 1:09.99 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:44.74 6:55.76 8:07.49 9:20.12 | 1:10.93 1:11.02 1:11.73 1:12.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:31.71 11:44.18 12:56.17 14:08.64 | 1:11.59 1:12.47 1:11.99 1:12.47 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:21.38 16:34.25 17:45.14 | 1:12.74 1:12.87 1:10.89 |
2. | Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 17:54.13 | 629 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.28 2:19.33 3:31.20 4:43.04 | 1:07.28 1:12.05 1:11.87 1:11.84 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:55.42 7:07.46 8:19.42 9:31.34 | 1:12.38 1:12.04 1:11.96 1:11.92 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:43.51 11:55.78 13:08.44 14:20.68 | 1:12.17 1:12.27 1:12.66 1:12.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:33.15 16:44.82 17:54.13 | 1:12.47 1:11.67 1:09.31 |
3. | Kusion Judyta | 06 | Unia Oświęcim | 18:10.59 | 601 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.72 2:19.87 3:32.23 4:44.16 | 1:07.72 1:12.15 1:12.36 1:11.93 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:57.22 7:09.82 8:22.63 9:35.53 | 1:13.06 1:12.60 1:12.81 1:12.90 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:49.49 12:03.20 13:17.45 14:31.36 | 1:13.96 1:13.71 1:14.25 1:13.91 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:46.04 17:01.02 18:10.59 | 1:14.68 1:14.98 1:09.57 |
4. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 18:15.10 | 593 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.94 2:19.68 3:33.45 4:47.78 | 1:06.94 1:12.74 1:13.77 1:14.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:01.58 7:15.92 8:29.67 9:44.78 | 1:13.80 1:14.34 1:13.75 1:15.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:57.95 12:12.45 13:27.00 14:40.83 | 1:13.17 1:14.50 1:14.55 1:13.83 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:53.95 17:06.20 18:15.10 | 1:13.12 1:12.25 1:08.90 |
5. | Walczak Barbara | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 18:15.79 | 592 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.74 2:25.55 3:40.70 4:55.43 | 1:10.74 1:14.81 1:15.15 1:14.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:09.73 7:23.85 8:36.80 9:49.57 | 1:14.30 1:14.12 1:12.95 1:12.77 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:02.92 12:15.44 13:28.58 14:41.14 | 1:13.35 1:12.52 1:13.14 1:12.56 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:53.69 17:06.19 18:15.79 | 1:12.55 1:12.50 1:09.60 |
6. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 18:16.01 | 592 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.72 2:18.54 3:30.89 4:43.85 | 1:06.72 1:11.82 1:12.35 1:12.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:57.51 7:10.72 8:24.99 9:39.79 | 1:13.66 1:13.21 1:14.27 1:14.80 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:54.56 12:09.19 13:23.83 14:37.78 | 1:14.77 1:14.63 1:14.64 1:13.95 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:51.93 17:05.71 18:16.01 | 1:14.15 1:13.78 1:10.30 |
7. | Rąp Apolonia | 06 | Znicz Koszalin | 18:32.18 | 566 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.79 2:18.69 3:31.33 4:44.38 | 1:06.79 1:11.90 1:12.64 1:13.05 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:58.50 7:12.23 8:26.97 9:42.46 | 1:14.12 1:13.73 1:14.74 1:15.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:59.13 12:14.67 13:31.12 14:47.14 | 1:16.67 1:15.54 1:16.45 1:16.02 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:03.08 17:18.61 18:32.18 | 1:15.94 1:15.53 1:13.57 |
8. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 18:38.03 | 558 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.23 2:22.62 3:36.79 4:51.36 | 1:09.23 1:13.39 1:14.17 1:14.57 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:05.81 7:20.78 8:35.86 9:51.04 | 1:14.45 1:14.97 1:15.08 1:15.18 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:07.14 12:23.08 13:39.18 14:54.61 | 1:16.10 1:15.94 1:16.10 1:15.43 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:10.17 17:25.54 18:38.03 | 1:15.56 1:15.37 1:12.49 |
9. | Chmielewska Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Suwałki | 18:54.86 | 533 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.80 2:23.23 3:35.55 4:48.47 | 1:10.80 1:12.43 1:12.32 1:12.92 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:02.79 7:18.02 8:34.63 9:51.01 | 1:14.32 1:15.23 1:16.61 1:16.38 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:07.72 12:25.04 13:42.98 15:01.77 | 1:16.71 1:17.32 1:17.94 1:18.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:20.40 17:39.08 18:54.86 | 1:18.63 1:18.68 1:15.78 |
10. | Kubecka Dominika | 06 | UKP Ruda Śląska | 19:11.22 | 511 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.22 2:28.70 3:45.61 5:03.21 | 1:12.22 1:16.48 1:16.91 1:17.60 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:22.00 7:40.67 8:57.98 10:15.46 | 1:18.79 1:18.67 1:17.31 1:17.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:32.40 12:48.84 14:05.73 15:22.55 | 1:16.94 1:16.44 1:16.89 1:16.82 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:39.60 17:56.11 19:11.22 | 1:17.05 1:16.51 1:15.11 |
11. | Skrobisz Urszula | 06 | Ósemka Starogard Gd. | 19:13.12 | 508 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.55 2:27.54 3:43.80 5:00.59 | 1:11.55 1:15.99 1:16.26 1:16.79 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:17.90 7:34.81 8:51.66 10:09.19 | 1:17.31 1:16.91 1:16.85 1:17.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:26.80 12:44.66 14:02.26 15:20.39 | 1:17.61 1:17.86 1:17.60 1:18.13 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:38.82 17:56.59 19:13.12 | 1:18.43 1:17.77 1:16.53 |
12. | Gawełko Zuzanna | 06 | Wisła Puławy | 19:16.10 | 504 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.38 2:26.49 3:43.30 5:00.16 | 1:10.38 1:16.11 1:16.81 1:16.86 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:17.62 7:35.65 8:53.17 10:11.20 | 1:17.46 1:18.03 1:17.52 1:18.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:29.41 12:47.67 14:05.36 15:23.37 | 1:18.21 1:18.26 1:17.69 1:18.01 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:42.59 18:01.15 19:16.10 | 1:19.22 1:18.56 1:14.95 |
13. | Szachmytowska Lena | 06 | MTS Kwidzyn | 19:19.12 | 500 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.31 2:28.10 3:45.55 5:03.55 | 1:11.31 1:16.79 1:17.45 1:18.00 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:21.09 7:39.63 8:58.82 10:17.45 | 1:17.54 1:18.54 1:19.19 1:18.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:35.36 12:53.53 14:11.41 15:29.37 | 1:17.91 1:18.17 1:17.88 1:17.96 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:46.52 18:03.75 19:19.12 | 1:17.15 1:17.23 1:15.37 |
14. | Klofczyńska Maja | 06 | Żabianka Gdańsk | 19:20.95 | 498 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.63 2:31.52 3:50.18 5:08.77 | 1:12.63 1:18.89 1:18.66 1:18.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:27.50 7:44.62 9:01.94 10:19.62 | 1:18.73 1:17.12 1:17.32 1:17.68 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:37.85 12:55.80 14:13.63 15:31.35 | 1:18.23 1:17.95 1:17.83 1:17.72 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:48.88 18:06.11 19:20.95 | 1:17.53 1:17.23 1:14.84 |
15. | Ładziak Nadia | 06 | MKP Szczecin | 19:21.94 | 497 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.73 2:27.24 3:43.58 5:00.27 | 1:11.73 1:15.51 1:16.34 1:16.69 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:17.70 7:35.64 8:53.83 10:12.15 | 1:17.43 1:17.94 1:18.19 1:18.32 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:30.75 12:49.40 14:08.14 15:27.44 | 1:18.60 1:18.65 1:18.74 1:19.30 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:46.84 18:05.96 19:21.94 | 1:19.40 1:19.12 1:15.98 |
16. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św. | 19:29.21 | 487 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.74 2:21.18 3:36.50 4:53.52 | 1:07.74 1:13.44 1:15.32 1:17.02 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:11.43 7:30.51 8:50.19 10:10.70 | 1:17.91 1:19.08 1:19.68 1:20.51 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:31.37 12:51.42 14:11.87 15:32.74 | 1:20.67 1:20.05 1:20.45 1:20.87 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:53.03 18:12.53 19:29.21 | 1:20.29 1:19.50 1:16.68 |
17. | Pawełek Zuzanna | 06 | Sokół Rzeszów | 19:55.79 | 456 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.96 2:27.78 3:47.03 5:06.41 | 1:10.96 1:16.82 1:19.25 1:19.38 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:26.78 7:48.50 9:09.19 10:30.42 | 1:20.37 1:21.72 1:20.69 1:21.23 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:51.43 13:13.61 14:34.39 15:55.78 | 1:21.01 1:22.18 1:20.78 1:21.39 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:17.76 18:39.14 19:55.79 | 1:21.98 1:21.38 1:16.65 |
18. | Adamczyk Hanna | 06 | Aligator Gorzyce | 21:03.96 | 386 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:18.82 2:44.13 4:09.15 5:34.96 | 1:18.82 1:25.31 1:25.02 1:25.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:00.43 8:23.42 9:47.39 11:12.36 | 1:25.47 1:22.99 1:23.97 1:24.97 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:37.25 14:02.65 15:26.82 16:52.58 | 1:24.89 1:25.40 1:24.17 1:25.76 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:18.04 19:43.74 21:03.96 | 1:25.46 1:25.70 1:20.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/7/2021 - 17:05 | Chłopców, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Rekord Polski 15 lat | 8:24.31 | Pielowski Krzysztof | 00213 | Gorzow | 23/11/2006 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Filipiak Mikołaj | 06 | Żabianka Gdańsk | 8:22.82 | 726 | ||||
Wynik lepszy do Rekordu Polski 15 lat |
100m: 200m: | 59.56 2:03.74 | 59.56 1:04.18 | 300m: 400m: | 3:08.36 4:12.40 | 1:04.62 1:04.04 | 500m: 600m: | 5:16.22 6:20.13 | 1:03.82 1:03.91 | 700m: 800m: | 7:22.66 8:22.82 | 1:02.53 1:00.16 |
2. | Laryś Jerzy | 06 | Muszelka Warszawa | 8:25.90 | 713 |
100m: 200m: | 59.89 2:04.02 | 59.89 1:04.13 | 300m: 400m: | 3:08.26 4:12.68 | 1:04.24 1:04.42 | 500m: 600m: | 5:16.56 6:20.58 | 1:03.88 1:04.02 | 700m: 800m: | 7:23.72 8:25.90 | 1:03.14 1:02.18 |
3. | Kapała Bartosz | 06 | Kormoran Olsztyn | 8:44.82 | 639 |
100m: 200m: | 1:01.94 2:07.02 | 1:01.94 1:05.08 | 300m: 400m: | 3:11.98 4:17.90 | 1:04.96 1:05.92 | 500m: 600m: | 5:24.58 6:31.74 | 1:06.68 1:07.16 | 700m: 800m: | 7:38.99 8:44.82 | 1:07.25 1:05.83 |
4. | Czajkowski Olivier | 06 | MKP Szczecin | 9:05.47 | 569 |
100m: 200m: | 1:01.83 2:09.91 | 1:01.83 1:08.08 | 300m: 400m: | 3:19.05 4:28.82 | 1:09.14 1:09.77 | 500m: 600m: | 5:38.24 6:48.22 | 1:09.42 1:09.98 | 700m: 800m: | 7:57.73 9:05.47 | 1:09.51 1:07.74 |
5. | Sokołowski Franciszek | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 9:06.58 | 565 |
100m: 200m: | 1:06.06 2:15.93 | 1:06.06 1:09.87 | 300m: 400m: | 3:24.64 4:33.39 | 1:08.71 1:08.75 | 500m: 600m: | 5:41.67 6:50.68 | 1:08.28 1:09.01 | 700m: 800m: | 7:59.48 9:06.58 | 1:08.80 1:07.10 |
6. | Bródka Bartosz | 06 | MTS Kwidzyn | 9:08.80 | 559 |
100m: 200m: | 1:04.07 2:12.31 | 1:04.07 1:08.24 | 300m: 400m: | 3:22.04 4:32.30 | 1:09.73 1:10.26 | 500m: 600m: | 5:42.49 6:52.47 | 1:10.19 1:09.98 | 700m: 800m: | 8:01.75 9:08.80 | 1:09.28 1:07.05 |
7. | Leśniewski Wiktor | 06 | Polonia Warszawa | 9:10.28 | 554 |
100m: 200m: | 1:03.34 2:12.33 | 1:03.34 1:08.99 | 300m: 400m: | 3:22.26 4:32.22 | 1:09.93 1:09.96 | 500m: 600m: | 5:42.69 6:52.99 | 1:10.47 1:10.30 | 700m: 800m: | 8:03.78 9:10.28 | 1:10.79 1:06.50 |
8. | Chabowski Nathaniel | 06 | Żabianka Gdańsk | 9:10.46 | 554 |
100m: 200m: | 1:04.36 2:13.13 | 1:04.36 1:08.77 | 300m: 400m: | 3:23.31 4:33.77 | 1:10.18 1:10.46 | 500m: 600m: | 5:44.19 6:54.00 | 1:10.42 1:09.81 | 700m: 800m: | 8:03.92 9:10.46 | 1:09.92 1:06.54 |
9. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 9:11.46 | 551 |
100m: 200m: | 1:06.36 2:15.78 | 1:06.36 1:09.42 | 300m: 400m: | 3:25.61 4:35.25 | 1:09.83 1:09.64 | 500m: 600m: | 5:45.04 6:55.24 | 1:09.79 1:10.20 | 700m: 800m: | 8:04.34 9:11.46 | 1:09.10 1:07.12 |
10. | Wójcik Rafał | 06 | Fala Kraśnik | 9:13.19 | 545 |
100m: 200m: | 1:03.31 2:12.37 | 1:03.31 1:09.06 | 300m: 400m: | 3:22.39 4:32.50 | 1:10.02 1:10.11 | 500m: 600m: | 5:43.47 6:54.66 | 1:10.97 1:11.19 | 700m: 800m: | 8:05.58 9:13.19 | 1:10.92 1:07.61 |
11. | Jasiński Kacper | 06 | Korona-Swim Kielce | 9:15.67 | 538 |
100m: 200m: | 1:03.98 2:13.02 | 1:03.98 1:09.04 | 300m: 400m: | 3:23.82 4:35.05 | 1:10.80 1:11.23 | 500m: 600m: | 5:45.83 6:57.06 | 1:10.78 1:11.23 | 700m: 800m: | 8:07.62 9:15.67 | 1:10.56 1:08.05 |
12. | Borski Mikołaj | 06 | Tri-Team Rumia | 9:22.92 | 518 |
100m: 200m: | 1:03.27 2:10.76 | 1:03.27 1:07.49 | 300m: 400m: | 3:19.40 4:29.65 | 1:08.64 1:10.25 | 500m: 600m: | 5:40.52 6:53.45 | 1:10.87 1:12.93 | 700m: 800m: | 8:08.13 9:22.92 | 1:14.68 1:14.79 |
13. | Gordziejko Konrad | 06 | Lublinianka Lublin | 9:24.20 | 514 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:13.86 | 1:04.37 1:09.49 | 300m: 400m: | 3:24.29 4:36.17 | 1:10.43 1:11.88 | 500m: 600m: | 5:49.13 7:02.85 | 1:12.96 1:13.72 | 700m: 800m: | 8:15.55 9:24.20 | 1:12.70 1:08.65 |
14. | Wąsik Marek | 06 | Vega Dobrodzień | 9:27.21 | 506 |
100m: 200m: | 1:05.57 2:16.04 | 1:05.57 1:10.47 | 300m: 400m: | 3:26.77 4:38.68 | 1:10.73 1:11.91 | 500m: 600m: | 5:51.24 7:03.61 | 1:12.56 1:12.37 | 700m: 800m: | 8:16.18 9:27.21 | 1:12.57 1:11.03 |
15. | Jankiewicz Delgado Jarosław | 06 | Nawa Skierniewice | 9:27.66 | 505 |
100m: 200m: | 1:06.40 2:17.08 | 1:06.40 1:10.68 | 300m: 400m: | 3:28.72 4:40.66 | 1:11.64 1:11.94 | 500m: 600m: | 5:52.66 7:05.08 | 1:12.00 1:12.42 | 700m: 800m: | 8:17.49 9:27.66 | 1:12.41 1:10.17 |
16. | Herbut Oskar | 06 | Glosator Kraków | 9:30.12 | 498 |
100m: 200m: | 1:06.06 2:17.05 | 1:06.06 1:10.99 | 300m: 400m: | 3:29.36 4:42.31 | 1:12.31 1:12.95 | 500m: 600m: | 5:55.06 7:08.24 | 1:12.75 1:13.18 | 700m: 800m: | 8:20.58 9:30.12 | 1:12.34 1:09.54 |
17. | Gawenda Bartłomiej | 06 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 9:30.90 | 496 |
100m: 200m: | 1:05.83 2:16.85 | 1:05.83 1:11.02 | 300m: 400m: | 3:29.60 4:42.50 | 1:12.75 1:12.90 | 500m: 600m: | 7:06.56 | 700m: 800m: | 8:19.48 9:30.90 | 1:12.92 1:11.42 |
18. | Lupa Olaf | 06 | Orka Zamość | 9:34.18 | 488 |
100m: 200m: | 1:03.77 2:13.78 | 1:03.77 1:10.01 | 300m: 400m: | 3:26.44 4:39.47 | 1:12.66 1:13.03 | 500m: 600m: | 5:53.31 7:08.15 | 1:13.84 1:14.84 | 700m: 800m: | 8:21.63 9:34.18 | 1:13.48 1:12.55 |
19. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 9:36.30 | 482 |
100m: 200m: | 1:07.86 2:19.62 | 1:07.86 1:11.76 | 300m: 400m: | 3:32.36 4:45.08 | 1:12.74 1:12.72 | 500m: 600m: | 5:57.28 7:10.69 | 1:12.20 1:13.41 | 700m: 800m: | 8:23.96 9:36.30 | 1:13.27 1:12.34 |
20. | Suchan Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 9:40.65 | 472 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:15.99 | 1:04.37 1:11.62 | 300m: 400m: | 3:28.99 4:42.78 | 1:13.00 1:13.79 | 500m: 600m: | 5:56.76 7:11.33 | 1:13.98 1:14.57 | 700m: 800m: | 8:26.30 9:40.65 | 1:14.97 1:14.35 |
21. | Makarewicz Filip | 06 | Aquapark Wągrowiec | 9:41.67 | 469 |
100m: 200m: | 1:08.57 2:19.29 | 1:08.57 1:10.72 | 300m: 400m: | 3:31.59 4:44.84 | 1:12.30 1:13.25 | 500m: 600m: | 5:59.16 7:14.24 | 1:14.32 1:15.08 | 700m: 800m: | 8:29.58 9:41.67 | 1:15.34 1:12.09 |
22. | Kozak Jan | 06 | Olimpia Lublin | 9:41.83 | 469 |
100m: 200m: | 1:06.76 2:17.40 | 1:06.76 1:10.64 | 300m: 400m: | 3:28.91 21:05:57.39 | 1:11.51 21:02:28.48 | 500m: 600m: | 5:57.29 7:12.64 | 1:15.35 | 700m: 800m: | 8:28.33 9:41.83 | 1:15.69 1:13.50 |
23. | Chodań Maciej | 06 | Kormoran Olsztyn | 9:44.35 | 463 |
100m: 200m: | 1:07.13 2:19.04 | 1:07.13 1:11.91 | 300m: 400m: | 3:31.26 4:44.50 | 1:12.22 1:13.24 | 500m: 600m: | 5:58.53 7:13.50 | 1:14.03 1:14.97 | 700m: 800m: | 8:29.94 9:44.35 | 1:16.44 1:14.41 |
24. | Zasada Wiktor | 06 | Piętnastka Bydgoszcz | 9:44.48 | 462 |
100m: 200m: | 1:07.39 2:20.60 | 1:07.39 1:13.21 | 300m: 400m: | 3:34.50 4:49.23 | 1:13.90 1:14.73 | 500m: 600m: | 6:03.60 7:18.48 | 1:14.37 1:14.88 | 700m: 800m: | 8:33.61 9:44.48 | 1:15.13 1:10.87 |
25. | Kubiak Olivier | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 9:59.92 | 428 |
100m: 200m: | 1:08.01 2:24.14 | 1:08.01 1:16.13 | 300m: 400m: | 3:40.52 4:57.31 | 1:16.38 1:16.79 | 500m: 600m: | 6:13.20 7:29.32 | 1:15.89 1:16.12 | 700m: 800m: | 8:45.31 9:59.92 | 1:15.99 1:14.61 |
26. | Krząkała Wojciech | 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10:06.73 | 413 |
100m: 200m: | 1:09.40 2:25.81 | 1:09.40 1:16.41 | 300m: 400m: | 3:42.04 4:58.77 | 1:16.23 1:16.73 | 500m: 600m: | 6:16.08 7:33.87 | 1:17.31 1:17.79 | 700m: 800m: | 8:51.72 10:06.73 | 1:17.85 1:15.01 |
27. | Mleczko Jakub | 06 | Unia Oświęcim | 10:09.77 | 407 |
100m: 200m: | 1:10.64 2:25.97 | 1:10.64 1:15.33 | 300m: 400m: | 3:41.70 4:58.96 | 1:15.73 1:17.26 | 500m: 600m: | 6:16.24 7:34.70 | 1:17.28 1:18.46 | 700m: 800m: | 8:53.06 10:09.77 | 1:18.36 1:16.71 |
28. | Mickiewicz Franciszek | 06 | Swimland Olsztyn | 10:10.68 | 405 |
100m: 200m: | 1:07.53 2:22.37 | 1:07.53 1:14.84 | 300m: 400m: | 3:39.27 4:57.12 | 1:16.90 1:17.85 | 500m: 600m: | 6:16.89 7:36.45 | 1:19.77 1:19.56 | 700m: 800m: | 8:54.93 10:10.68 | 1:18.48 1:15.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/7/2021 - 17:58 | Mieszane, 4 x 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Rekord Polski 15 lat | 4:18.24 | G-8 Bielany Warszawa | 05114 | Lublin | 15/5/2019 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.35 | 657 | |||||
Wynik lepszy od Rekordu Polski 15 lat |
Brzozowski Bartosz Drynkowska Lena | 06 06 | 29.48 33.50 | 1:01.31 1:12.87 | Brzóska Jan Walczak Barbara | 06 06 | 25.75 28.96 | 56.59 1:00.58 |
2. | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 4:18.11 | 607 |
Mikołajczak Malwina Krasowski Szymon | 33.19 32.80 | 1:09.49 1:10.68 | Krucki Kajetan Kolańczyk Wiktoria | +0.50 | 26.82 28.60 | 58.23 59.71 |
3. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:19.36 | 598 |
Czuba Adrian Wrona Ewa | +0.29 | 30.55 34.89 | 1:03.16 1:14.08 | Woźnicki Dominik Juda Aleksandra | +0.20 +0.44 | 28.36 29.25 | 1:01.29 1:00.83 |
4. | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk | 4:20.54 | 590 |
Szargiej Aleksandra Filipiak Maciej | 06 06 | 33.10 32.10 | 1:08.44 1:09.59 | Filipiak Mikołaj Rudomina Agnieszka | 06 06 | 29.16 29.35 | 1:01.43 1:01.08 |
5. | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 4:20.56 | 590 |
Dubiniak Kacper Gruszczyńska Aleksandra | +0.48 | 28.98 35.47 | 1:01.43 1:19.04 | Topp Filip Czubik Marta | +0.26 +0.44 | 27.49 29.13 | 1:00.09 1:00.00 |
6. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:21.16 | 586 |
Smurzyńska Julia Bętkowska Zuzanna | +0.34 | 31.83 34.46 | 1:04.73 1:13.96 | Hańderek Mateusz Caba Stanisław | +0.22 -0.02 | 28.47 26.29 | 1:05.70 56.77 |
7. | G-8 Bielany Warszawa 3 | G-8 Bielany Warszawa | 4:22.64 | 576 |
Próba Oliwia Paprocki Leszek | +0.49 | 33.46 31.18 | 1:10.88 1:08.77 | Bachanek Jakub Staroń Aniela | 29.20 28.54 | 1:03.20 59.79 |
8. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 4:25.95 | 555 |
Choma Maksym Jarosz Helena | +0.41 | 30.13 34.48 | 1:04.75 1:14.30 | Janik Julia Mędrek Krzysztof | +0.09 +0.33 | 31.41 26.04 | 1:09.96 56.94 |
9. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 4:26.10 | 554 |
Ryfka Maja Wilk Anna | 32.97 37.30 | 1:09.70 1:19.45 | Paszkowski Błażej Wójcik Rafał | +0.75 | 26.74 28.06 | 58.32 58.63 |
10. | Juvenia Wrocław 1 | Juvenia Wrocław | 4:28.01 | 542 |
Traczyk Anna Czarny Maksymilian | 06 06 | 34.34 34.55 | 1:10.29 1:13.90 | Grudziński Karol Bawolska Liwia | 06 06 | 27.80 29.88 | 1:00.26 1:03.56 |
11. | Wodnik Radom 1 | Wodnik Radom | 4:28.47 | 539 |
Staniak Mikołaj Siek Zuzanna | +0.59 | 31.39 37.95 | 1:05.07 1:21.51 | Szymański Igor Górlicka Weronika | +0.02 | 27.33 | 1:00.42 1:01.47 |
12. | KSZO Ostrowiec Św. 1 | KSZO Ostrowiec Św. | 4:31.67 | 520 |
Sulik Alicja Kamińska Zuzanna | 33.64 34.44 | 1:10.93 1:13.70 | Kotwica Jakub Mazan Mikołaj | +0.71 +0.31 | 29.22 29.97 | 1:03.75 1:03.29 |
13. | Delfin Cieszyn 1 | Delfin Cieszyn | 4:34.46 | 504 |
Macura Kinga Jackowska Zuzanna | +0.18 | 34.27 38.56 | 1:11.41 1:23.76 | Kluska Maksymilian Zawada Olaf | +0.38 +0.12 | 27.94 26.42 | 1:02.46 56.83 |
14. | G-8 Bielany Warszawa 4 | G-8 Bielany Warszawa | 4:35.08 | 501 |
Jagodzińska Klaudia Wasilewski Kacper | +0.33 | 34.96 32.60 | 1:12.62 1:12.78 | Szymanek Jakub Pawlik Julia | +0.43 +0.44 | 28.44 31.67 | 1:02.48 1:07.20 |
15. | TP Zielona Góra 1 | TP Zielona Góra | 4:37.52 | 488 |
Jarosławski Tomasz Rytter Paula | 06 06 | 33.29 37.26 | 1:09.92 1:19.87 | Grela Amelia Sobiechowski Kajetan | 06 06 | 33.64 26.38 | 1:11.32 56.41 |
16. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 4:38.04 | 485 |
Lucow Jan Błaszczyk Wiktoria | 06 06 | 30.02 39.67 | 1:02.50 1:27.61 | Wilanowska Karina Polkowski Krzysztof | 06 06 | 33.33 26.10 | 1:12.34 55.59 |
17. | Polonia Warszawa 2 | Polonia Warszawa | 4:40.01 | 475 |
Zawistowski Patryk Urbański Maciej | +0.57 | 31.27 35.54 | 1:06.14 1:16.57 | Kacar Melis Konewko Aleksandra | +0.34 +0.20 | 32.17 29.56 | 1:13.85 1:03.45 |
18. | Jedynka Ożarów Maz. 1 | Jedynka Ożarów Maz. | 4:40.47 | 473 |
Gajda Anna Adamczyk Karolina | +0.57 | 36.99 38.44 | 1:16.53 1:22.93 | Popow Igor Dębski Jakub | +0.69 | 29.05 27.57 | 1:02.40 58.61 |
19. | Nawa Skierniewice 1 | Nawa Skierniewice | 4:40.49 | 473 |
Dudek Paulina Jankiewicz Delgado Jarosław | +0.13 | 34.25 37.63 | 1:12.69 1:19.30 | Furmańska Julia Maszewski Mikołaj | +0.08 | 32.88 27.36 | 1:10.17 58.33 |
20. | Kormoran Olsztyn 2 | Kormoran Olsztyn | 4:40.50 | 473 |
Zduniak Zuzanna Kamianka Piotr | +0.24 | 36.26 35.11 | 1:13.43 1:16.06 | Kapała Bartosz Szczudło Alicja | +0.38 +0.21 | 29.64 31.77 | 1:04.15 1:06.86 |
21. | Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:44.05 | 455 |
Badura Natalia Melkowski Jakub | +0.34 | 34.05 36.71 | 1:10.34 1:19.11 | Pawlaczyk Jakub Szczembara Kinga | +0.44 | 29.98 32.45 | 1:06.03 1:08.57 |
22. | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 4:44.07 | 455 |
Sondej Sebastian Ławniczak Aleksander | +0.33 | 35.27 32.77 | 1:12.45 1:12.80 | Kędziora Vanessa Nowak Wiktoria | +0.52 +0.39 | 33.13 31.50 | 1:11.25 1:07.57 |
23. | Manta Warszawa Włochy 1 | Manta Warszawa Włochy | 4:48.26 | 435 |
Dobosiewicz Marta Pietras Hanna | 06 06 | 35.79 40.20 | 1:14.11 1:26.71 | Ptaszyński Łukasz Westin Michał | 06 06 | 31.48 28.51 | 1:07.51 59.93 |
24. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 4:49.34 | 431 |
Kasprzyk Katarzyna Gostomski Oliwier | +0.52 | 36.91 33.50 | 1:17.43 1:13.48 | Głowacka Amelia Szlęzak Maciej | +0.47 +0.25 | 32.69 29.75 | 1:14.55 1:03.88 |
25. | Marlin Mława 1 | Marlin Mława | 5:02.99 | 375 |
Czaplicka Izabela Pawłowski Jan | +0.37 | 40.24 36.49 | 1:22.70 1:22.16 | Tomczak Natalia Śledziński Jan | +0.40 +0.19 | 34.52 28.74 | 1:17.47 1:00.66 |
DYSKW. | Kormoran Olsztyn 1 | Kormoran Olsztyn | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 18:30) |
Kaczmarek Michał, Kowalska Wiktoria, Rżyski Michał, Bałdyga Kamila |
DYSKW. | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 18:20) |
Kulczyńska Adriana, Karolczak Pola, Rostkowski Kacper, Trojan Karol |