Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-letnich Oświęcim, 15 - 18/7/2021 |
5 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ III Finały | 17/7/2021 - 16:50 |
Konkurencja 18 17/7/2021 - 17:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 27.70 | Hofman Roksana | 102416 | Olsztyn | 3/7/2021 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Bubnowicz Waleria | 06 | Orka Grudziądz | 27.90 | 671 |
2. | Sobczak Zofia | 06 | Jagiellonka Warszawa | 28.04 | 661 | |||
3. | Rytter Paula | 06 | TP Zielona Góra | 29.02 | 596 | |||
4. | Łysakowska Karina | 06 | Piątka Konstantynów Ł. | 29.20 | 585 | |||
5. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 29.37 | 575 | |||
6. | Siek Zuzanna | 06 | Wodnik Radom | 29.48 | 569 | |||
Kolańczyk Wiktoria | 06 | Warta Poznań | 29.48 | 569 | ||||
8. | Grela Amelia | 06 | TP Zielona Góra | 29.99 | 540 |
Finał B |
9. | Lojewski Adrianna | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 29.49 | 568 |
10. | Walkusz Hanna | 06 | Jedynka Solex Lębork | 29.58 | 563 | |||
11. | Jasik Nikola | 06 | Wisła Puławy | 29.66 | 558 | |||
12. | Czubik Marta | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 29.67 | 558 | |||
13. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św. | 29.72 | 555 | |||
14. | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 30.34 | 522 | |||
15. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 30.36 | 521 | |||
16. | Górlicka Weronika | 06 | Wodnik Radom | 30.40 | 518 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 17/7/2021 - 17:03 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 24.54 | Czapla Kacper | 00316 | Oswiecim | 6/7/2019 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Brzóska Jan | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 25.00 | 706 |
2. | Krucki Kajetan | 06 | Warta Poznań | 25.56 | 661 | |||
3. | Panasiuk Marcin | 06 | Wodnik Bielsk Podl. | 26.21 | 613 | |||
4. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 26.50 | 593 | |||
5. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 26.56 | 589 | |||
6. | Polkowski Krzysztof | 06 | Polonia Warszawa | 26.59 | 587 | |||
7. | Malik Dawid | 06 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 26.74 | 577 | |||
8. | Sobiechowski Kajetan | 06 | TP Zielona Góra | 27.20 | 548 |
Finał B |
9. | Nieznański Michał | 06 | Gryf Dębica | 27.06 | 557 |
10. | Oktabowicz Piotr | 06 | Olimpic Warka | 27.15 | 551 | |||
11. | Borek Maciej | 06 | Bałtyk Kołobrzeg | 27.19 | 549 | |||
12. | Lipiec Maciej | 06 | Śląsk Wrocław | 27.34 | 540 | |||
13. | Tobjasz Adam | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 27.36 | 539 | |||
14. | Pęczak Tomasz | 06 | Śląsk Wrocław | 27.46 | 533 | |||
15. | Kluska Maksymilian | 06 | Delfin Cieszyn | 27.68 | 520 | |||
16. | Bachanek Jakub | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 27.91 | 508 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 17/7/2021 - 17:06 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 29.51 | Smurzyńska Julia | 03606 | Oświęcim | 17/7/2021 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 29.29 | 781 | |||
Czas lepszy od Rekordu Polski 15 lat |
2. | Janiszewska Natalia | 06 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 730 | |||
3. | Kawa Paulina | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.65 | 682 | |||
4. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 30.77 | 674 | |||
5. | Król Gabriela | 06 | Wisła Puławy | 31.26 | 642 | |||
6. | Włodarczyk Elena | 06 | Pingwiny Warszawa | 31.35 | 637 | |||
7. | Lis Magdalena | 06 | Swimland Olsztyn | 31.77 | 612 | |||
8. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 31.85 | 607 |
Finał B |
9. | Mikołajczak Malwina | 06 | Warta Poznań | 31.92 | 603 |
10. | Musiał Maja | 06 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 31.97 | 601 | |||
11. | Biegańska Aleksandra | 06 | Ostrobramska Warszawa | 32.03 | 597 | |||
12. | Chodorowska Lena | 06 | Atol Oleśnica | 32.11 | 593 | |||
13. | Próba Oliwia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.14 | 591 | |||
14. | Borkiewicz Klaudia | 06 | Iskra Konin | 32.35 | 580 | |||
15. | Rucińska Helena | 06 | Warszawianka Warszawa | 32.40 | 577 | |||
16. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 32.71 | 561 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 17/7/2021 - 17:09 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 26.79 | Karolczak Jan | 05114 | Lublin | 16/7/2016 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Paszkowski Błażej | 06 | Fala Kraśnik | 27.70 | 650 |
2. | Lucow Jan | 06 | Polonia Warszawa | 27.84 | 640 | |||
3. | Brzozowski Bartosz | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 28.04 | 627 | |||
Krucki Kajetan | 06 | Warta Poznań | 28.04 | 627 | ||||
5. | Dubiniak Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 28.22 | 615 | |||
6. | Popow Igor | 06 | Jedynka Ożarów Maz. | 28.24 | 613 | |||
7. | Konkel Filip | 06 | Skalar Słupsk | 28.52 | 595 | |||
8. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 28.91 | 572 |
Finał B |
9. | Madey Konrad | 06 | GOS Raszyn | 28.37 | 605 |
10. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 29.16 | 557 | |||
Ciborowski Dominik | 06 | Warszawianka Warszawa | 29.16 | 557 | ||||
12. | Koch Mikołaj | 06 | Trójka Łódź | 29.18 | 556 | |||
13. | Starzyński Filip | 06 | Aquapark Wągrowiec | 29.20 | 555 | |||
14. | Tusk Szymon | 06 | Znicz Koszalin | 29.30 | 549 | |||
15. | Kończyło Szymon | 06 | SMS Victoria Racibórz | 29.32 | 548 | |||
16. | Tobjasz Adam | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 29.71 | 527 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 17/7/2021 - 17:22 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 4:16.14 | Knop Aleksandra | 01605 | Lodz | 26/5/2018 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 4:26.65 | 697 |
50m: 100m: | 29.54 1:01.74 | 29.54 32.20 | 150m: 200m: | 1:35.04 2:09.18 | 33.30 34.14 | 250m: 300m: | 2:43.40 3:17.75 | 34.22 34.35 | 350m: 400m: | 3:52.42 4:26.65 | 34.67 34.23 |
2. | Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 4:28.87 | 680 |
50m: 100m: | 30.12 1:03.48 | 30.12 33.36 | 150m: 200m: | 2:11.71 | 250m: 300m: | 2:45.83 3:20.25 | 34.12 34.42 | 350m: 400m: | 3:54.92 4:28.87 | 34.67 33.95 |
3. | Czubak Maria | 06 | IKS Konstancin | 4:30.52 | 667 |
50m: 100m: | 29.81 1:02.89 | 29.81 33.08 | 150m: 200m: | 1:37.22 2:12.25 | 34.33 35.03 | 250m: 300m: | 2:47.41 3:22.52 | 35.16 35.11 | 350m: 400m: | 3:57.11 4:30.52 | 34.59 33.41 |
4. | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 4:30.72 | 666 |
50m: 100m: | 30.92 1:04.35 | 30.92 33.43 | 150m: 200m: | 1:38.77 2:13.72 | 34.42 34.95 | 250m: 300m: | 2:48.49 3:23.09 | 34.77 34.60 | 350m: 400m: | 3:57.48 4:30.72 | 34.39 33.24 |
5. | Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 4:33.26 | 647 |
50m: 100m: | 31.26 1:05.30 | 31.26 34.04 | 150m: 200m: | 1:40.28 2:15.36 | 34.98 35.08 | 250m: 300m: | 2:50.72 3:25.76 | 35.36 35.04 | 350m: 400m: | 4:00.29 4:33.26 | 34.53 32.97 |
6. | Rąp Apolonia | 06 | Znicz Koszalin | 4:36.19 | 627 |
50m: 100m: | 31.27 1:05.08 | 31.27 33.81 | 150m: 200m: | 1:40.21 2:15.79 | 35.13 35.58 | 250m: 300m: | 2:51.46 3:27.72 | 35.67 36.26 | 350m: 400m: | 4:02.92 4:36.19 | 35.20 33.27 |
7. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 4:38.70 | 610 |
50m: 100m: | 31.66 1:06.09 | 31.66 34.43 | 150m: 200m: | 1:41.23 2:16.76 | 35.14 35.53 | 250m: 300m: | 2:52.26 3:28.07 | 35.50 35.81 | 350m: 400m: | 4:03.60 4:38.70 | 35.53 35.10 |
8. | Walczak Barbara | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.50 | 605 |
50m: 100m: | 31.19 1:05.15 | 31.19 33.96 | 150m: 200m: | 1:40.36 2:16.02 | 35.21 35.66 | 250m: 300m: | 2:51.49 3:27.70 | 35.47 36.21 | 350m: 400m: | 4:04.18 4:39.50 | 36.48 35.32 |
Finał B |
9. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 4:36.45 | 625 |
50m: 100m: | 30.91 1:05.31 | 30.91 34.40 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:16.67 | 35.71 35.65 | 250m: 300m: | 2:52.01 3:27.78 | 35.34 35.77 | 350m: 400m: | 4:02.88 4:36.45 | 35.10 33.57 |
10. | Chmielewska Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Suwałki | 4:37.02 | 621 |
50m: 100m: | 31.45 1:05.52 | 31.45 34.07 | 150m: 200m: | 1:40.77 2:15.99 | 35.25 35.22 | 250m: 300m: | 2:51.56 3:27.42 | 35.57 35.86 | 350m: 400m: | 4:03.24 4:37.02 | 35.82 33.78 |
11. | Kusion Judyta | 06 | Unia Oświęcim | 4:38.60 | 611 |
50m: 100m: | 30.94 1:04.69 | 30.94 33.75 | 150m: 200m: | 1:41.28 2:16.96 | 36.59 35.68 | 250m: 300m: | 2:53.14 3:29.06 | 36.18 35.92 | 350m: 400m: | 4:04.84 4:38.60 | 35.78 33.76 |
12. | Chłąd Zuzanna | 06 | MOS Opole | 4:47.76 | 554 |
50m: 100m: | 31.45 1:06.34 | 31.45 34.89 | 150m: 200m: | 1:42.13 2:18.68 | 35.79 36.55 | 250m: 300m: | 2:55.86 3:33.64 | 37.18 37.78 | 350m: 400m: | 4:11.49 4:47.76 | 37.85 36.27 |
13. | Świdnicka Kamila | 06 | Neptun Świdnica | 4:49.61 | 544 |
50m: 100m: | 32.01 1:07.61 | 32.01 35.60 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:22.47 | 37.42 37.44 | 250m: 300m: | 3:00.37 3:38.16 | 37.90 37.79 | 350m: 400m: | 4:15.62 4:49.61 | 37.46 33.99 |
14. | Hubert Julia | 06 | MKP Szczecin | 4:49.71 | 543 |
50m: 100m: | 31.74 1:07.55 | 31.74 35.81 | 150m: 200m: | 1:44.39 2:21.69 | 36.84 37.30 | 250m: 300m: | 2:59.21 3:36.71 | 37.52 37.50 | 350m: 400m: | 4:13.78 4:49.71 | 37.07 35.93 |
15. | Szachmytowska Lena | 06 | MTS Kwidzyn | 4:50.17 | 541 |
50m: 100m: | 32.29 1:08.36 | 32.29 36.07 | 150m: 200m: | 1:45.22 2:22.80 | 36.86 37.58 | 250m: 300m: | 3:00.31 3:37.96 | 37.51 37.65 | 350m: 400m: | 4:15.03 4:50.17 | 37.07 35.14 |
16. | Bałdyga Kamila | 06 | Kormoran Olsztyn | 4:57.86 | 500 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.70 | 32.37 35.33 | 150m: 200m: | 1:45.37 2:23.56 | 37.67 38.19 | 250m: 300m: | 3:01.91 3:40.69 | 38.35 38.78 | 350m: 400m: | 4:19.56 4:57.86 | 38.87 38.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 17/7/2021 - 17:33 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 4:00.04 | Daszkiewicz Michał | 01006 | Oswiecim | 14/7/2018 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Filipiak Mikołaj | 06 | Żabianka Gdańsk | 4:01.93 | 752 |
50m: 100m: | 28.09 58.74 | 28.09 30.65 | 150m: 200m: | 1:29.96 2:01.13 | 31.22 31.17 | 250m: 300m: | 2:31.42 3:02.04 | 30.29 30.62 | 350m: 400m: | 3:32.87 4:01.93 | 30.83 29.06 |
2. | Laryś Jerzy | 06 | Muszelka Warszawa | 4:06.23 | 713 |
50m: 100m: | 28.43 58.88 | 28.43 30.45 | 150m: 200m: | 1:30.08 2:01.28 | 31.20 31.20 | 250m: 300m: | 2:32.57 3:03.91 | 31.29 31.34 | 350m: 400m: | 3:35.16 4:06.23 | 31.25 31.07 |
3. | Mienicki Rafał | 06 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 4:11.01 | 673 |
50m: 100m: | 28.40 59.47 | 28.40 31.07 | 150m: 200m: | 1:30.67 2:02.08 | 31.20 31.41 | 250m: 300m: | 2:34.41 3:06.63 | 32.33 32.22 | 350m: 400m: | 3:39.41 4:11.01 | 32.78 31.60 |
4. | Ciechomski Rafał | 06 | Astoria Bydgoszcz | 4:14.07 | 649 |
50m: 100m: | 28.22 59.63 | 28.22 31.41 | 150m: 200m: | 1:31.43 2:03.98 | 31.80 32.55 | 250m: 300m: | 2:36.75 3:09.45 | 32.77 32.70 | 350m: 400m: | 3:42.12 4:14.07 | 32.67 31.95 |
5. | Fronczak Antoni | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 4:16.10 | 634 |
50m: 100m: | 29.20 1:00.38 | 29.20 31.18 | 150m: 200m: | 1:32.71 2:05.50 | 32.33 32.79 | 250m: 300m: | 2:38.26 3:11.23 | 32.76 32.97 | 350m: 400m: | 3:44.27 4:16.10 | 33.04 31.83 |
6. | Kapała Bartosz | 06 | Kormoran Olsztyn | 4:16.65 | 630 |
50m: 100m: | 30.32 1:03.09 | 30.32 32.77 | 150m: 200m: | 1:36.23 2:09.38 | 33.14 33.15 | 250m: 300m: | 2:41.69 3:13.81 | 32.31 32.12 | 350m: 400m: | 3:45.74 4:16.65 | 31.93 30.91 |
7. | Świderski Julian | 06 | Trójka Łódź | 4:20.60 | 602 |
50m: 100m: | 29.47 1:02.61 | 29.47 33.14 | 150m: 200m: | 1:36.19 | 33.58 | 250m: 300m: | 2:43.24 3:16.49 | 33.25 | 350m: 400m: | 3:49.47 4:20.60 | 32.98 31.13 |
8. | Zalewski Jacek | 06 | Posnania Poznań | 4:23.07 | 585 |
50m: 100m: | 29.31 1:01.28 | 29.31 31.97 | 150m: 200m: | 1:34.18 2:07.34 | 32.90 33.16 | 250m: 300m: | 2:41.49 3:15.76 | 34.15 34.27 | 350m: 400m: | 3:50.10 4:23.07 | 34.34 32.97 |
Finał B |
9. | Sokołowski Franciszek | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:22.36 | 590 |
50m: 100m: | 30.19 1:03.05 | 30.19 32.86 | 150m: 200m: | 1:36.32 2:10.33 | 33.27 34.01 | 250m: 300m: | 2:43.84 3:17.60 | 33.51 33.76 | 350m: 400m: | 3:50.59 4:22.36 | 32.99 31.77 |
10. | Pera Marcin | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:22.42 | 589 |
50m: 100m: | 29.24 1:02.24 | 29.24 33.00 | 150m: 200m: | 1:36.09 2:10.49 | 33.85 34.40 | 250m: 300m: | 2:44.66 3:18.63 | 34.17 33.97 | 350m: 400m: | 3:51.30 4:22.42 | 32.67 31.12 |
11. | Leśniewski Wiktor | 06 | Polonia Warszawa | 4:22.72 | 587 |
50m: 100m: | 30.01 1:03.58 | 30.01 33.57 | 150m: 200m: | 1:37.50 2:11.50 | 33.92 34.00 | 250m: 300m: | 2:44.82 3:18.31 | 33.32 33.49 | 350m: 400m: | 3:51.44 4:22.72 | 33.13 31.28 |
12. | Wójcik Rafał | 06 | Fala Kraśnik | 4:23.90 | 579 |
50m: 100m: | 29.64 1:02.72 | 29.64 33.08 | 150m: 200m: | 1:36.45 2:10.38 | 33.73 33.93 | 250m: 300m: | 2:44.11 3:18.11 | 33.73 34.00 | 350m: 400m: | 3:51.94 4:23.90 | 33.83 31.96 |
13. | Borski Mikołaj | 06 | Tri-Team Rumia | 4:25.12 | 571 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.03 | 30.27 32.76 | 150m: 200m: | 1:36.70 2:10.63 | 33.67 33.93 | 250m: 300m: | 2:44.18 3:18.13 | 33.55 33.95 | 350m: 400m: | 3:52.02 4:25.12 | 33.89 33.10 |
14. | Jasiński Kacper | 06 | Korona-Swim Kielce | 4:26.44 | 563 |
50m: 100m: | 29.50 1:02.42 | 29.50 32.92 | 150m: 200m: | 1:36.42 2:10.36 | 34.00 33.94 | 250m: 300m: | 2:44.37 3:18.81 | 34.01 34.44 | 350m: 400m: | 3:53.22 4:26.44 | 34.41 33.22 |
15. | Bródka Bartosz | 06 | MTS Kwidzyn | 4:27.37 | 557 |
50m: 100m: | 30.15 1:03.78 | 30.15 33.63 | 150m: 200m: | 1:37.85 2:11.86 | 34.07 34.01 | 250m: 300m: | 2:45.94 3:20.58 | 34.08 34.64 | 350m: 400m: | 3:54.56 4:27.37 | 33.98 32.81 |
16. | Szarek Jan | 06 | Śląsk Wrocław | 4:32.29 | 527 |
50m: 100m: | 30.56 1:05.11 | 30.56 34.55 | 150m: 200m: | 1:39.25 2:14.08 | 34.14 34.83 | 250m: 300m: | 2:48.66 3:23.64 | 34.58 34.98 | 350m: 400m: | 3:57.77 4:32.29 | 34.13 34.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 17/7/2021 - 17:54 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 1:10.43 | Krawczyk Paulina | 00416 | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał A |
1. | Sobczak Zofia | 06 | Jagiellonka Warszawa | 1:10.82 | 742 | 33.48 | 37.34 |
2. | Bielawa Anna | 06 | Tri-Team Rumia | 1:13.11 | 674 | 34.95 | 38.16 | |||
3. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:13.50 | 664 | 34.23 | 39.27 | |||
4. | Wrona Ewa | 06 | Unia Oświęcim | 1:13.69 | 659 | 34.68 | 39.01 | |||
5. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:13.82 | 655 | 34.69 | 39.13 | |||
6. | Lechowska Magdalena | 06 | Śląsk Wrocław | 1:13.83 | 655 | 34.65 | 39.18 | |||
7. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:15.38 | 615 | 35.02 | 40.36 | |||
8. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:15.41 | 615 | 34.36 | 41.05 |
Finał B |
9. | Szydło Amelia | 06 | Delfin Krapkowice | 1:16.98 | 578 | 36.34 | 40.64 |
10. | Chojnacka Kinga | 06 | MTS Kwidzyn | 1:18.07 | 554 | 36.22 | 41.85 | |||
11. | Karolczak Pola | 06 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:18.51 | 545 | 36.37 | 42.14 | |||
12. | Gruszczyńska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:18.76 | 539 | 36.86 | 41.90 | |||
13. | Sobek Iga | 06 | Żabianka Gdańsk | 1:18.83 | 538 | 37.19 | 41.64 | |||
14. | Gawełko Zuzanna | 06 | Wisła Puławy | 1:19.49 | 525 | 36.95 | 42.54 | |||
15. | Szabrańska Oliwia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:19.68 | 521 | 36.55 | 43.13 | |||
16. | Kuklicz Iga | 06 | Omega Sokółka | 1:19.95 | 516 | 37.12 | 42.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 17/7/2021 - 17:59 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 1:04.62 | Siemiński Piotr | 02314 | Hodmezovasarhely (HUN) | 12/12/2015 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał A |
1. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 1:04.99 | 670 | 30.47 | 34.52 |
2. | Lenczowski Jakub | 06 | Gryf Dębica | 1:07.74 | 592 | 31.11 | 36.63 | |||
3. | Włoczewski Karol | 06 | Orka Ciechanów | 1:07.78 | 590 | 32.05 | 35.73 | |||
4. | Lewenhaupt Oskar | 06 | Trójka Łódź | 1:08.01 | 585 | 32.04 | 35.97 | |||
5. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.67 | 568 | 31.50 | 37.17 | |||
6. | Filipiak Maciej | 06 | Żabianka Gdańsk | 1:10.38 | 527 | 32.63 | 37.75 | |||
7. | Topp Filip | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.63 | 522 | 33.20 | 37.43 | |||
8. | Kapuśniak Maksym | 06 | Lublinianka Lublin | 1:11.37 | 506 | 33.07 | 38.30 |
Finał B |
9. | Goś Mikołaj | 06 | Siódemka Gdynia | 1:09.72 | 543 | 32.94 | 36.78 |
10. | Rżyski Michał | 06 | Kormoran Olsztyn | 1:11.12 | 511 | 33.97 | 37.15 | |||
11. | Kriukow Aleksander | 06 | UKS 307 Warszawa | 1:11.18 | 510 | 33.47 | 37.71 | |||
12. | Krasowski Szymon | 06 | Warta Poznań | 1:11.28 | 508 | 33.72 | 37.56 | |||
13. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:11.48 | 503 | 33.38 | 38.10 | |||
14. | Guzik Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:13.10 | 471 | 34.06 | 39.04 | |||
15. | Kucharski Karol | 06 | Nowy KP Bielsko Biała | 1:13.33 | 466 | 34.61 | 38.72 | |||
16. | Hryniszyn Igor | 06 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:13.53 | 462 | 34.09 | 39.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 17/7/2021 - 18:13 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:17.63 | Szczepaniak Karolina | 00114 | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Finał A |
1. | Smurzyńska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:23.65 | 676 | 31.47 | 34.77 | 41.75 | 35.66 |
2. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 2:25.17 | 655 | 30.89 | 38.33 | 42.26 | 33.69 | |||
3. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 2:25.37 | 653 | 31.24 | 37.52 | 43.95 | 32.66 | |||
4. | Sulak Antonina | 06 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:26.97 | 631 | 31.91 | 36.91 | 43.97 | 34.18 | |||
5. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 2:27.08 | 630 | 32.43 | 38.69 | 41.16 | 34.80 | |||
6. | Głowacka Weronika | 06 | IKS Konstancin | 2:27.58 | 624 | 31.27 | 40.53 | 41.53 | 34.25 | |||
7. | Król Gabriela | 06 | Wisła Puławy | 2:29.18 | 604 | 31.12 | 37.96 | 44.93 | 35.17 | |||
8. | Rakowska Marta | 06 | MOS Opole | 2:30.10 | 593 | 31.67 | 38.74 | 44.12 | 35.57 |
Finał B |
9. | Gomułka Weronika | 06 | UKS 190 Łódź | 2:26.73 | 635 | 30.81 | 36.88 | 43.91 | 35.13 |
10. | Pityńska Klara | 06 | Śląsk Wrocław | 2:29.16 | 604 | 31.51 | 38.63 | 43.80 | 35.22 | |||
11. | Sojka Oliwia | 06 | Aqua Team Mikołów | 2:30.53 | 588 | 32.00 | 38.65 | 44.71 | 35.17 | |||
12. | Janaszek-Seydlitz Zofia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:31.00 | 582 | 31.66 | 41.13 | 43.16 | 35.05 | |||
13. | Walkusz Hanna | 06 | Jedynka Solex Lębork | 2:31.15 | 580 | 31.88 | 39.33 | 43.99 | 35.95 | |||
14. | Jasik Nikola | 06 | Wisła Puławy | 2:34.23 | 546 | 31.51 | 41.44 | 45.81 | 35.47 | |||
15. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 2:37.28 | 515 | 31.50 | 39.15 | 47.19 | 39.44 | |||
16. | Traczyk Anna | 06 | Juvenia Wrocław | 2:37.87 | 509 | 33.25 | 39.58 | 47.90 | 37.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 17/7/2021 - 18:20 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:07.19 | Konarski Maciej | 05214 | Oswiecim | 6/7/2019 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Finał A |
1. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 2:10.17 | 671 | 27.93 | 33.45 | 38.86 | 29.93 |
2. | Trojan Karol | 06 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:14.69 | 606 | 28.56 | 34.36 | 39.81 | 31.96 | |||
3. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Gryf Dębica | 2:16.35 | 584 | 29.14 | 34.36 | 40.62 | 32.23 | |||
4. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:16.95 | 576 | 28.44 | 35.57 | 41.11 | 31.83 | |||
5. | Styś Aleksander | 06 | Jagiellonka Warszawa | 2:17.19 | 573 | 28.10 | 34.72 | 41.40 | 32.97 | |||
6. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 2:18.52 | 557 | 29.25 | 33.75 | 43.26 | 32.26 | |||
7. | Popow Igor | 06 | Jedynka Ożarów Maz. | 2:19.44 | 546 | 29.07 | 34.32 | 43.31 | 32.74 | |||
8. | Budny Maksymilian | 06 | Warta Poznań | 2:22.00 | 517 | 29.26 | 36.27 | 42.44 | 34.03 |
Finał B |
9. | Porwik Kacper | 06 | Piątka Chorzów | 2:18.89 | 552 | 30.92 | 35.79 | 39.57 | 32.61 |
10. | Ciborowski Dominik | 06 | Warszawianka Warszawa | 2:19.41 | 546 | 29.64 | 34.18 | 43.16 | 32.43 | |||
11. | Topolnicki Maksymilian | 06 | MOS Opole | 2:20.36 | 535 | 30.35 | 36.42 | 41.12 | 32.47 | |||
12. | Handzlik Mateusz | 06 | Warszawianka Warszawa | 2:20.41 | 535 | 29.16 | 37.07 | 41.28 | 32.90 | |||
13. | Dubiel Wiktor | 06 | Żabianka Gdańsk | 2:22.25 | 514 | 29.31 | 35.83 | 43.39 | 33.72 | |||
14. | Burzyński Oskar | 06 | MKP Szczecin | 2:23.78 | 498 | 29.20 | 38.55 | 43.25 | 32.78 | |||
15. | Sulkowski Maciej | 06 | Jagiellonia Swim Białystok | 2:23.97 | 496 | 28.66 | 38.76 | 43.97 | 32.58 | |||
16. | Urbański Maciej | 06 | Polonia Warszawa | 2:26.13 | 474 | 28.58 | 39.75 | 44.00 | 33.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 17/7/2021 - 18:47 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Rekord Polski 15 lat | 3:59.10 | Polonia Warszawa | 09514 | Oświęcim | 14/7/2018 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 4:02.67 | 648 |
Janiszewska Natalia Jach Tamara | +0.68 +0.34 | 28.19 30.41 | 59.14 1:03.15 | Pityńska Klara Lechowska Magdalena | +0.13 +0.10 | 28.32 | 1:01.39 58.99 |
2. | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 4:04.98 | 630 |
Walczak Barbara Drynkowska Lena | 06 06 | 29.34 30.34 | 1:01.20 1:03.43 | Staroń Aniela Czubik Marta | 06 06 | 28.11 28.36 | 1:00.27 1:00.08 |
3. | KSZO Ostrowiec Św. 1 | KSZO Ostrowiec Św. | 4:08.39 | 604 |
Szafrańska Malwina Celińska Małgorzata | 06 06 | 30.24 29.76 | 1:02.40 1:02.72 | Sadłos Zofia Kamińska Zuzanna | 06 06 | 30.23 28.60 | 1:02.81 1:00.46 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:11.02 | 585 |
Juda Aleksandra Wrona Ewa | +0.34 | 30.53 29.77 | 1:02.66 1:02.88 | Łazarz Milena Kusion Judyta | +0.35 +0.48 | 29.89 30.28 | 1:02.62 1:02.86 |
5. | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 4:11.04 | 585 |
Próba Oliwia Jagodzińska Klaudia | +0.76 +0.52 | 28.95 28.92 | 1:00.70 1:01.71 | Gruszczyńska Aleksandra Przytarska Magdalena | +0.24 +0.42 | 28.53 30.29 | 1:03.79 1:04.84 |
6. | Słowianka Gorzów Wlkp. 1 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 4:14.85 | 559 |
Musiał Maja Januszke Marcelina | 06 06 | 29.93 30.25 | 1:01.28 1:03.97 | Pielech Pola Piotrowska Oliwia | 06 06 | 30.55 30.24 | 1:05.44 1:04.16 |
7. | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk | 4:14.89 | 559 |
Rudomina Agnieszka Klofczyńska Maja | 30.06 30.87 | 1:01.63 1:05.75 | Paradowska Oliwia Szargiej Aleksandra | +0.54 | 31.07 29.71 | 1:05.15 1:02.36 |
8. | Juvenia Wrocław 1 | Juvenia Wrocław | 4:22.48 | 512 |
Traczyk Anna Shevhenko Daria | +0.25 | 30.96 30.98 | 1:05.02 1:04.48 | Mazurkiewicz Marta Bawolska Liwia | +0.17 +0.31 | 31.91 30.44 | 1:08.41 1:04.57 |
9. | Ostrobramska Warszawa 1 | Ostrobramska Warszawa | 4:23.11 | 508 |
Bogacka Aleksandra Grabowska Magdalena | +0.83 +0.57 | 31.55 32.00 | 1:07.11 1:08.09 | Miękus Alicja Biegańska Aleksandra | +0.43 +0.15 | 31.06 28.10 | 1:07.15 1:00.76 |
10. | Wodnik Siemianowice Śl. 1 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:23.55 | 506 |
Gagatek Natalia Brachaczek Emilia | +0.61 +0.28 | 30.94 32.03 | 1:06.21 1:06.60 | Kawa Paulina Wyrwał Faustyna | +0.28 +0.42 | 31.14 31.58 | 1:05.30 1:05.44 |
11. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 4:23.69 | 505 |
Wilanowska Karina Konewko Aleksandra | +0.56 +0.58 | 30.71 30.85 | 1:06.36 1:04.90 | Błaszczyk Wiktoria Kacar Melis | 30.21 31.79 | 1:04.87 1:07.56 |
12. | MTS Kwidzyn 1 | MTS Kwidzyn | 4:24.04 | 503 |
Dobrowolska Magdalena Chojnacka Kinga | +0.73 +0.37 | 31.17 31.97 | 1:04.26 1:06.97 | Grześkowiak Amelia Szachmytowska Lena | +0.62 +0.53 | 32.17 31.14 | 1:07.75 1:05.06 |
13. | Kormoran Olsztyn 1 | Kormoran Olsztyn | 4:26.75 | 488 |
Bałdyga Kamila Kowalska Wiktoria | +0.38 | 31.22 30.90 | 1:05.40 1:04.79 | Zduniak Zuzanna Szczudło Alicja | +0.20 | 33.44 32.16 | 1:09.16 1:07.40 |
14. | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | 4:28.44 | 479 |
Brucka Julia Kulczyńska Adriana | 06 06 | 32.24 30.55 | 1:08.11 1:05.84 | Matjakowska Julia Karolczak Pola | 06 06 | 33.32 30.01 | 1:10.13 1:04.36 |
15. | UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1 | UKS Ondraszek Bielsko-Biała | 4:35.05 | 445 |
Kuder Aleksandra Nejfeld Wiktoria | +0.80 +0.36 | 31.10 33.17 | 1:06.26 1:10.29 | Duhl Maja Borowska Oliwia | +0.31 +0.27 | 33.62 32.47 | 1:10.46 1:08.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 17/7/2021 - 18:58 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Rekord Polski 15 lat | 3:38.62 | G-8 Bielany Warszawa | 05114 | Ostrowiec Św. | 11/7/2015 |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 3:40.30 | 623 |
Paprocki Leszek Fronczak Antoni | +0.60 +0.39 | 26.35 25.87 | 54.68 55.99 | Brzozowski Bartosz Brzóska Jan | +0.37 +0.30 | 26.74 25.07 | 56.63 53.00 |
2. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 3:43.73 | 595 |
Lipiec Maciej Worobij Adrian | +0.69 +0.63 | 26.54 26.97 | 55.24 56.94 | Pęczak Tomasz Szarek Jan | +0.06 +0.44 | 26.54 26.07 | 55.42 56.13 |
3. | Gryf Dębica 1 | Gryf Dębica | 3:45.73 | 579 |
Nieznański Michał Lenczowski Jakub | +0.62 +0.39 | 26.89 26.80 | 55.39 55.90 | Świstak Miłosz Jarząb Tymoteusz | +0.23 +0.31 | 26.98 26.29 | 58.71 55.73 |
4. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 3:46.19 | 576 |
Polkowski Krzysztof Lucow Jan | 06 06 | 26.04 27.11 | 54.43 59.04 | Urbański Maciej Leśniewski Wiktor | 06 06 | 27.35 26.32 | 57.02 55.70 |
5. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 3:46.26 | 575 |
Kałuża Mateusz Gorgosz Łukasz | 06 06 | 27.12 25.43 | 57.68 54.84 | Lipus Bartosz Kurpis Maksymilian | 06 06 | 26.29 26.54 | 57.22 56.52 |
6. | Trójka Łódź 1 | Trójka Łódź | 3:47.16 | 569 |
Lewenhaupt Oskar Świderski Julian | +0.77 +0.53 | 27.01 25.92 | 55.91 55.31 | Koch Mikołaj Ledzion Szymon | +0.45 +0.85 | 25.99 28.79 | 56.08 59.86 |
7. | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 3:47.58 | 565 |
Topp Filip Bachanek Jakub | +0.56 | 27.25 27.94 | 56.62 57.24 | Dubiniak Kacper Szymanek Jakub | +0.11 | 26.03 27.64 | 56.10 57.62 |
8. | Manta Kochłowice Ruda Śl. 1 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 3:51.05 | 540 |
Pawlaczyk Jakub Melkowski Jakub | +0.67 +0.40 | 27.99 27.70 | 58.94 58.19 | Jarek Oskar Malik Dawid | +0.59 +0.40 | 27.95 25.82 | 59.80 54.12 |
9. | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk | 3:51.70 | 536 |
Filipiak Maciej Chabowski Nathaniel | 06 06 | 27.55 27.76 | 58.57 59.09 | Dubiel Wiktor Filipiak Mikołaj | 06 06 | 27.96 26.52 | 59.24 54.80 |
10. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 3:52.93 | 527 |
Machulak Kamil Czuba Adrian | +0.74 +0.28 | 27.71 27.76 | 58.62 57.61 | Woźnicki Dominik Czerwik Krzysztof | +0.31 +0.51 | 28.03 28.12 | 58.67 58.03 |
11. | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 3:53.23 | 525 |
Krucki Kajetan Budny Maksymilian | 06 06 | 26.49 26.95 | 55.62 58.34 | Jarecki Bartosz Krasowski Szymon | 06 06 | 27.91 28.28 | 1:00.62 58.65 |
12. | Juvenia Wrocław 1 | Juvenia Wrocław | 3:54.00 | 520 |
Grudziński Karol Czarny Maksymilian | +0.63 +0.45 | 27.18 28.05 | 57.49 59.45 | Nowak Oskar Dyrda Michał | +0.48 +0.51 | 27.78 26.76 | 1:00.41 56.65 |
13. | Słowianka Gorzów Wlkp. 1 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 3:54.55 | 516 |
Rystwej Maksymilian Michniewicz Marcel | +0.56 -0.01 | 27.03 26.91 | 57.93 58.42 | Paradowski Michał Butrym Maksym | +0.11 +0.09 | 28.03 27.79 | 59.78 58.42 |
14. | Kormoran Olsztyn 1 | Kormoran Olsztyn | 3:55.67 | 509 |
Kaczmarek Michał Rżyski Michał | +0.71 +0.32 | 28.13 27.39 | 59.11 57.58 | Kamianka Piotr Kapała Bartosz | 28.79 28.35 | 1:00.55 58.43 |
15. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:56.07 | 507 |
Olszowski Mikołaj Suchan Jakub | +0.72 +0.18 | 27.55 28.49 | 58.40 1:00.59 | Hańderek Mateusz Caba Stanisław | +0.30 +0.26 | 27.87 26.99 | 59.53 57.55 |
16. | Jagiellonka Warszawa 1 | Jagiellonka Warszawa | 3:56.90 | 501 |
Majewski Kacper Gawlik Kacper | +0.71 +0.36 | 26.74 29.08 | 55.82 1:01.35 | Styś Aleksander Maziarz Mateusz | +0.30 +0.27 | 28.58 28.24 | 1:00.14 59.59 |
17. | Warszawianka Warszawa 1 | Warszawianka Warszawa | 3:57.18 | 499 |
Rutkowski Franciszek Nosal Łukasz | +0.69 +0.14 | 28.14 27.92 | 1:00.38 59.16 | Handzlik Mateusz Ciborowski Dominik | +0.40 +0.52 | 29.05 27.25 | 1:00.44 57.20 |
18. | Wodnik Radom 1 | Wodnik Radom | 3:57.79 | 496 |
Szymański Igor Stefański Jakub | +0.58 +0.36 | 28.42 29.28 | 58.67 1:01.78 | Ziębakowski Marek Staniak Mikołaj | +0.16 +0.22 | 27.58 27.46 | 59.20 58.14 |
19. | Polonia Warszawa 2 | Polonia Warszawa | 4:00.07 | 482 |
Weikum Kacper Zawistowski Patryk | 06 06 | 28.19 28.22 | 59.18 1:00.46 | Bartłomiejczyk Ignacy Czarnomski Mateusz | 06 06 | 27.97 28.44 | 59.13 1:01.30 |
20. | Lublinianka Lublin 1 | Lublinianka Lublin | 4:01.55 | 473 |
Kapuśniak Maksym Stępniak Aleksander | 06 06 | 26.81 29.66 | 57.15 1:07.76 | Gordziejko Konrad Michałek Krzysztof | 06 06 | 28.71 26.99 | 59.01 57.63 |
21. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 4:03.08 | 464 |
Mędrek Krzysztof Grzebinoga Franciszek | +0.86 | 29.35 | 58.53 1:02.99 | Guzik Mikołaj Choma Maksym | +0.39 | 29.15 27.73 | 1:01.74 59.82 |
22. | G-8 Bielany Warszawa 3 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.41 | 462 |
Wasilewski Kacper Kubiak Olivier | +0.70 | 27.49 29.43 | 59.63 1:01.90 | Radomski Filip Gliński Oskar | 0.00 | 28.24 28.63 | 1:00.33 1:01.55 |
23. | Kormoran Olsztyn 2 | Kormoran Olsztyn | 4:07.06 | 442 |
Kulik Maksymilian Chodań Maciej | +0.60 +0.25 | 28.84 29.60 | 1:00.71 1:01.71 | Pokrętowski Karol Dragun Oliwier | +0.45 | 29.90 28.61 | 1:03.23 1:01.41 |
DYSKW. | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 19:12) |
Przybyło Jan, Pyzik Bartosz, Pauszek Wojciech, Rak Jan |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |