Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem Kraków, 11 - 12/9/2021 |
1 - Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem ELIMINACJE | 11/9/2021 - 15:30 |
Konkurencja 1 11/9/2021 - 15:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 | Kokoszka Magdalena | 09 | Sprawni Razem Kraków | 06 | 42.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/9/2021 - 15:33 | Chłopców, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Filipek Marek Szmaragowski Jakub Sokalski Bartosz Kopeć Natan Polański Piotr Klóska Jarosław | 08 09 08 08 09 08 | Lubelskie Sprawni Razem Kłodzko Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kłodzko Sprawni Razem Kłodzko Wielkopolska | 03 01 14 01 01 15 | 27.17 24.00 22.06 24.00 26.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/9/2021 - 15:35 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 | Kokoszka Magdalena | 09 | Sprawni Razem Kraków | 06 | 37.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/9/2021 - 15:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Filipek Marek Szmaragowski Jakub Kopeć Natan Sokalski Bartosz Polański Piotr Klóska Jarosław | 08 09 08 08 09 08 | Lubelskie Sprawni Razem Kłodzko Sprawni Razem Kłodzko Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kłodzko Wielkopolska | 03 01 01 14 01 15 | 33.19 29.00 28.00 28.70 30.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/9/2021 - 15:40 | Kobiet, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Litner Jagoda Młodzińska Alicja Dzięcioł Zofia Sieber Elżbieta Kociołek Agnieszka Kalisz Maria | 04 04 04 04 95 89 | Sprawni Razem Kraków Fundacja Soni Mazowieckie Fundacja Soni Mazowieckie Fundacja Soni Śląskie Sprawni Razem Kraków Sprawni Razem Kraków | 06 14 14 06 06 06 | NT 58.55 49.09 55.62 1:12.04 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/9/2021 - 15:44 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 6 | Andrzejewska Daria Czekaj Adrianna Wyrwas Aleksandra Oliwa Karolina | 03 05 07 06 | Wielkopolska Sprawni Razem Kraków Lubelskie Sprawni Razem Kraków | 15 06 03 06 | NT 59.45 1:09.00 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 | Wojciechowska Wiktoria Toporowska Natalia Gromek Zofia Czop Julia Szymańska Magdalena | 03 02 06 07 03 | Olimpijczyk Elbląg Sprawni Razem Kraków Wielkopolska Lubelskie Start Lębork | 13 06 15 03 10 | NT NT 48.54 1:07.00 NT |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 5 6 | Waligórska Justyna Wróblewska Patrycja Kułaczkowska Natalia Szmaragowska Anna Jackowska Oliwia | 03 07 03 06 06 | Sprawni Razem Kraków Lubelskie Lubelskie Sprawni Razem Kłodzko Start Lębork | 06 03 03 01 10 | NT 1:11.00 32.00 1:00.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/9/2021 - 15:52 | Mężczyzn, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | Sadkowski Michał Muszyński Jakub Gromada Szymon Kełpiński Tymoteusz | 02 03 03 01 | Fundacja Soni Dolnośląskie Fundacja Soni Śląskie Fundacja Soni Opolskie UKS Fenix Gdańsk | 01 06 07 10 | NT 39.06 39.76 NT |
Seria 2 z 2 |
3 4 5 6 | Ogórek Rafał Bielecki Mateusz Ślósarczyk Sebastian Godawski Jerzy | 94 02 98 88 | Sprawni Razem Kraków Olimpijczyk Elbląg Fundacja Soni Śląskie Sprawni Razem Kraków | 06 13 06 06 | NT 30.01 39.16 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/9/2021 - 15:57 | Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | Stefański Wiktor Dubiel Szymon Wandyszewski Kacper Konwerski Jakub Kojara Mateusz | 02 02 03 04 04 | Sprawni Razem Kraków Sprawni Razem Kraków SOSW nr 1 Police Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kraków | 06 06 16 14 06 | NT NT 39.50 44.23 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Klóska Jarosław Kolebski Wojciech Perkowski Damian Makówka Dawid Jamróz Mateusz Mazurek Miłosz | 08 04 06 03 03 06 | Wielkopolska Wielkopolska Sprawni Razem Kłodzko Sprawni Razem Kraków Sprawni Razem Kraków Sprawni Razem Kraków | 15 15 01 06 06 06 | NT NT 38.00 41.00 NT NT |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Nowakowski Michał Bujałkowski Michał Bujek Artur Nicke Eryk Klein Kacper Tarasiewicz Konrad | 06 01 99 03 05 00 | Wielkopolska UKS Fenix Gdańsk Lubelskie Wielkopolska Wielkopolska UKS Fenix Gdańsk | 15 10 03 15 15 10 | NT NT 31.89 40.53 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/9/2021 - 16:04 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 | Michałowska Gabriela | 02 | Start Bydgoszcz | 02 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/9/2021 - 16:07 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 | Tarasiewicz Konrad Bujek Mateusz Bujek Artur | 00 00 99 | UKS Fenix Gdańsk Lubelskie Lubelskie | 10 03 03 | NT 1:02.31 1:21.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/9/2021 - 16:10 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 6 | Andrzejewska Daria Kułaczkowska Natalia Mądrakiewicz Zuzanna Michałowska Gabriela | 03 03 05 02 | Wielkopolska Lubelskie Lubelskie Start Bydgoszcz | 15 03 03 02 | NT 3:10.00 6:00.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/9/2021 - 16:18 | Mężczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | Kolebski Wojciech Gromada Szymon Matusiewicz Bartosz Ślósarczyk Sebastian Kowalczyk Jakub | 04 03 98 98 99 | Wielkopolska Fundacja Soni Opolskie Fundacja Soni Mazowieckie Fundacja Soni Śląskie Lubelskie | 15 07 14 06 03 | NT 3:54.16 3:39.90 3:52.20 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/9/2021 - 16:24 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Holc Alicja Wróblewska Patrycja Dzięcioł Zofia Szmaragowska Anna Jackowska Oliwia Żłobińska Weronika | 07 07 04 06 06 06 | Wielkopolska Lubelskie Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kłodzko Start Lębork Wielkopolska | 15 03 14 01 10 15 | NT 1:11.00 56.79 58.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/9/2021 - 16:27 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | Nowakowski Michał Kochanowski Mariusz Krupiński Paweł Muszyński Jakub Klein Kacper | 06 03 87 03 05 | Wielkopolska UKS Fenix Gdańsk Sprawni Razem Strzelce Kraj. Fundacja Soni Śląskie Wielkopolska | 15 10 04 06 15 | NT NT 46.00 48.75 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/9/2021 - 16:30 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 6 | Wróblewska Patrycja Szmaragowska Anna Dzięcioł Zofia Litner Jagoda | 07 06 04 04 | Lubelskie Sprawni Razem Kłodzko Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kraków | 03 01 14 06 | 2:39.95 1:59.00 2:04.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/9/2021 - 16:35 | Mężczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Tarasiewicz Konrad Sadkowski Michał Muszyński Jakub Filipek Marek Klein Kacper | 00 02 03 08 05 | UKS Fenix Gdańsk Fundacja Soni Dolnośląskie Fundacja Soni Śląskie Lubelskie Wielkopolska | 10 01 06 03 15 | NT NT 1:49.58 2:38.88 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 | Bujałkowski Michał Sokalski Bartosz Krupiński Paweł Perkowski Damian Nowakowski Michał | 01 08 87 06 06 | UKS Fenix Gdańsk Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Strzelce Kraj. Sprawni Razem Kłodzko Wielkopolska | 10 14 04 01 15 | NT 2:40.00 1:42.03 1:56.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/9/2021 - 16:44 | Kobiet, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | Litner Jagoda Kociołek Agnieszka Sieber Elżbieta Młodzińska Alicja Kalisz Maria | 04 95 04 04 89 | Sprawni Razem Kraków Sprawni Razem Kraków Fundacja Soni Śląskie Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kraków | 06 06 06 14 06 | NT 1:29.36 1:03.27 1:14.05 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/9/2021 - 16:47 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Oliwa Karolina Czop Julia Holc Alicja Mądrakiewicz Zuzanna Żłobińska Weronika | 06 07 07 05 06 | Sprawni Razem Kraków Lubelskie Wielkopolska Lubelskie Wielkopolska | 06 03 15 03 15 | NT 1:20.00 1:03.77 1:13.00 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | Szymańska Magdalena Wyrwas Aleksandra Czekaj Adrianna Gromek Zofia Andrzejewska Daria Waligórska Justyna | 03 07 05 06 03 03 | Start Lębork Lubelskie Sprawni Razem Kraków Wielkopolska Wielkopolska Sprawni Razem Kraków | 10 03 06 15 15 06 | NT 1:16.00 1:03.08 1:05.88 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/9/2021 - 16:53 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | Kełpiński Tymoteusz Ogórek Rafał Matusiewicz Bartosz Bielecki Mateusz Godawski Jerzy | 01 94 98 02 88 | UKS Fenix Gdańsk Sprawni Razem Kraków Fundacja Soni Mazowieckie Olimpijczyk Elbląg Sprawni Razem Kraków | 10 06 14 13 06 | NT NT 50.92 1:04.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/9/2021 - 16:56 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Bujek Mateusz Mazurek Miłosz Makówka Dawid Konwerski Jakub Stefański Wiktor | 00 06 03 04 02 | Lubelskie Sprawni Razem Kraków Sprawni Razem Kraków Fundacja Soni Mazowieckie Sprawni Razem Kraków | 03 06 06 14 06 | NT NT 46.00 50.40 NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 | Bujałkowski Michał Nicke Eryk Wandyszewski Kacper Perkowski Damian Dubiel Szymon | 01 03 03 06 02 | UKS Fenix Gdańsk Wielkopolska SOSW nr 1 Police Sprawni Razem Kłodzko Sprawni Razem Kraków | 10 15 16 01 06 | NT 55.75 45.30 46.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/9/2021 - 17:02 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Waligórska Justyna Gromek Zofia Wyrwas Aleksandra | 03 06 07 | Sprawni Razem Kraków Wielkopolska Lubelskie | 06 15 03 | NT 2:24.30 2:55.23 |
Seria 2 z 2 |
3 4 5 6 | Michałowska Gabriela Sieber Elżbieta Mądrakiewicz Zuzanna Holc Alicja | 02 04 05 07 | Start Bydgoszcz Fundacja Soni Śląskie Lubelskie Wielkopolska | 02 06 03 15 | NT 2:00.43 2:45.25 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/9/2021 - 17:11 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Konwerski Jakub Nicke Eryk Bujek Mateusz Wandyszewski Kacper Bujek Artur Kochanowski Mariusz | 04 03 00 03 99 03 | Fundacja Soni Mazowieckie Wielkopolska Lubelskie SOSW nr 1 Police Lubelskie UKS Fenix Gdańsk | 14 15 03 16 03 10 | NT 2:05.51 1:15.88 1:48.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/9/2021 - 17:15 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 03 | 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11/9/2021 - 17:17 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Kolebski Wojciech Krupiński Paweł Ślósarczyk Sebastian | 04 87 98 | Wielkopolska Sprawni Razem Strzelce Kraj. Fundacja Soni Śląskie | 15 04 06 | NT 41.00 47.95 |
Seria 2 z 2 |
3 4 5 6 | Sadkowski Michał Kowalczyk Jakub Gromada Szymon Kochanowski Mariusz | 02 99 03 03 | Fundacja Soni Dolnośląskie Lubelskie Fundacja Soni Opolskie UKS Fenix Gdańsk | 01 03 07 10 | NT 35.56 43.20 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 11/9/2021 - 17:20 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 5 | Dzięcioł Zofia Michałowska Gabriela | 04 02 | Fundacja Soni Mazowieckie Start Bydgoszcz | 14 02 | PK | 2:04.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 11/9/2021 - 17:24 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 5 | Matusiewicz Bartosz Kowalczyk Jakub | 98 99 | Fundacja Soni Mazowieckie Lubelskie | 14 03 | 1:59.83 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 11/9/2021 - 17:28 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
4 | Sprawni Razem Kraków 1 | Sprawni Razem Kraków | 06 | NT |
5 | Lubelskie 1 | Lubelskie | 03 | NT |
Wyrwas Aleksandra, Wróblewska Patrycja, Czop Julia, Mądrakiewicz Zuzanna |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 11/9/2021 - 17:32 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | Lubelskie 1 | Lubelskie | 03 | NT |
Bujek Artur, Filipek Marek, Kowalczyk Jakub, Bujek Mateusz |
4 | Wielkopolska 1 | Wielkopolska | 15 | 2:27.56 |
5 | Fundacja Soni Mazowieckie 1 | Fundacja Soni Mazowieckie | 14 | NT |
6 | Sprawni Razem Kraków 1 | Sprawni Razem Kraków | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 11/9/2021 - 17:37 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 | Sprawni Razem Kraków 1 | Sprawni Razem Kraków | 06 | NT |
3 | Fundacja Soni Mazowieckie 1 | Fundacja Soni Mazowieckie | 14 | NT |
4 | Wielkopolska 1 | Wielkopolska | 15 | 2:52.98 |
5 | Pomorskie 1 | Pomorskie | 10 | NT |
Jackowska Oliwia, Szymańska Magdalena, Kochanowski Mariusz, Soboń Daniel |
6 | Lubelskie 1 | Lubelskie | 03 | NT |
Kułaczkowska Natalia, Kowalczyk Jakub, Czop Julia, Bujek Mateusz |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |