Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem Kraków, 11 - 12/9/2021 |
1 - Mistrzosta Polski w Pływaniu Sprawni Razem ELIMINACJE | 11/9/2021 - 15:30 |
Konkurencja 1 11/9/2021 - 15:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kokoszka Magdalena | 09 | Sprawni Razem Kraków | 26.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/9/2021 - 15:33 | Chłopców, 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokalski Bartosz | 08 | Fundacja Soni Mazowieckie | 17.69 | ||||
2. | Filipek Marek | 08 | Lubelskie | 17.95 | ||||
3. | Klóska Jarosław | 08 | Wielkopolska | 18.52 | ||||
4. | Kopeć Natan | 08 | Sprawni Razem Kłodzko | 20.03 | ||||
5. | Polański Piotr | 09 | Sprawni Razem Kłodzko | 23.56 | ||||
6. | Szmaragowski Jakub | 09 | Sprawni Razem Kłodzko | 26.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/9/2021 - 15:35 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kokoszka Magdalena | 09 | Sprawni Razem Kraków | 27.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/9/2021 - 15:38 | Chłopców, 25m grzbietowy | 13 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokalski Bartosz | 08 | Fundacja Soni Mazowieckie | 23.35 | ||||
2. | Kopeć Natan | 08 | Sprawni Razem Kłodzko | 23.95 | ||||
3. | Filipek Marek | 08 | Lubelskie | 26.26 | ||||
4. | Klóska Jarosław | 08 | Wielkopolska | 26.96 | ||||
5. | Polański Piotr | 09 | Sprawni Razem Kłodzko | 30.26 | ||||
6. | Szmaragowski Jakub | 09 | Sprawni Razem Kłodzko | 31.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/9/2021 - 15:40 | Kobiet, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litner Jagoda | 04 | Sprawni Razem Kraków | 38.02 | ||||
2. | Dzięcioł Zofia | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 48.83 | ||||
3. | Młodzińska Alicja | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 50.17 | ||||
4. | Sieber Elżbieta | 04 | Fundacja Soni Śląskie | 51.55 | ||||
5. | Kociołek Agnieszka | 95 | Sprawni Razem Kraków | 1:05.10 | ||||
6. | Kalisz Maria | 89 | Sprawni Razem Kraków | 1:31.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/9/2021 - 15:44 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szmaragowska Anna | 06 | Sprawni Razem Kłodzko | 46.27 | Q | |||
2. | Czop Julia | 07 | Lubelskie | 50.57 | Q | |||
3. | Gromek Zofia | 06 | Wielkopolska | 53.18 | Q | |||
4. | Czekaj Adrianna | 05 | Sprawni Razem Kraków | 53.61 | Q | |||
5. | Jackowska Oliwia | 06 | Start Lębork | 53.86 | Q | |||
6. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 1:01.64 | Q | |||
7. | Wróblewska Patrycja | 07 | Lubelskie | 1:08.75 | R | |||
8. | Oliwa Karolina | 06 | Sprawni Razem Kraków | 1:12.70 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/9/2021 - 15:44 | Kobiet, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 34.06 | ||||
2. | Szymańska Magdalena | 03 | Start Lębork | 40.06 | ||||
3. | Waligórska Justyna | 03 | Sprawni Razem Kraków | 52.99 | ||||
4. | Andrzejewska Daria | 03 | Wielkopolska | 55.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/9/2021 - 15:52 | Mężczyzn, 50m dowolny | Zawodnicy ZD Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gromada Szymon | 03 | Fundacja Soni Opolskie | 37.95 | Q | |||
2. | Muszyński Jakub | 03 | Fundacja Soni Śląskie | 38.48 | Q | |||
3. | Ślósarczyk Sebastian | 98 | Fundacja Soni Śląskie | 39.08 | Q | |||
4. | Ogórek Rafał | 94 | Sprawni Razem Kraków | 53.77 | Q | |||
5. | Kełpiński Tymoteusz | 01 | UKS Fenix Gdańsk | 55.32 | Q | |||
6. | Bielecki Mateusz | 02 | Olimpijczyk Elbląg | 55.89 | Q | |||
7. | Godawski Jerzy | 88 | Sprawni Razem Kraków | 58.17 | R | |||
8. | Sadkowski Michał | 02 | Fundacja Soni Dolnośląskie | 59.51 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/9/2021 - 15:57 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Perkowski Damian | 06 | Sprawni Razem Kłodzko | 35.90 | |||||
2. | Klóska Jarosław | 08 | Wielkopolska | 41.46 | |||||
3. | Mazurek Miłosz | 06 | Sprawni Razem Kraków | 41.80 | |||||
4. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolska | 43.43 | |||||
DYSKW. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolska | ||||||
O1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/9/2021 - 15:57 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolska | 30.07 | Q | |||
2. | Bujek Artur | 99 | Lubelskie | 30.88 | Q | |||
3. | Wandyszewski Kacper | 03 | SOSW nr 1 Police | 36.78 | Q | |||
4. | Dubiel Szymon | 02 | Sprawni Razem Kraków | 37.37 | Q | |||
5. | Nicke Eryk | 03 | Wielkopolska | 40.56 | Q | |||
6. | Konwerski Jakub | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 42.33 | Q | |||
7. | Stefański Wiktor | 02 | Sprawni Razem Kraków | 43.13 | R | |||
8. | Jamróz Mateusz | 03 | Sprawni Razem Kraków | 59.55 | R | |||
9. | Bujałkowski Michał | 01 | UKS Fenix Gdańsk | 1:08.62 | ||||
10. | Tarasiewicz Konrad | 00 | UKS Fenix Gdańsk | 1:10.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/9/2021 - 16:04 | Kobiet, 100m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Start Bydgoszcz | 1:08.21 | 32.32 | 35.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/9/2021 - 16:07 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 1:05.72 | 31.54 | 34.18 | ||||
2. | Bujek Artur | 99 | Lubelskie | 1:38.31 | 43.59 | 54.72 | ||||
3. | Tarasiewicz Konrad | 00 | UKS Fenix Gdańsk | 2:49.82 | 1:08.85 | 1:40.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/9/2021 - 16:10 | Kobiet, 200m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Start Bydgoszcz | 2:49.52 | 36.05 | 43.42 | 45.50 | 44.55 | ||||
2. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 3:04.77 | 37.68 | 44.99 | 51.34 | 50.76 | ||||
3. | Mądrakiewicz Zuzanna | 05 | Lubelskie | 5:17.65 | 1:11.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/9/2021 - 16:18 | Mężczyzn, 200m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 2:41.82 | 36.42 | 42.26 | 42.24 | 40.90 | ||||
2. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolska | 2:53.35 | 34.31 | 41.96 | 49.01 | 48.07 | ||||
3. | Gromada Szymon | 03 | Fundacja Soni Opolskie | 3:19.64 | 41.51 | 50.68 | 55.56 | 51.89 | ||||
4. | Matusiewicz Bartosz | 98 | Fundacja Soni Mazowieckie | 3:28.13 | 48.17 | 52.40 | 52.36 | 55.20 | ||||
5. | Ślósarczyk Sebastian | 98 | Fundacja Soni Śląskie | 3:32.94 | 43.42 | 54.68 | 56.76 | 58.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/9/2021 - 16:24 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szmaragowska Anna | 06 | Sprawni Razem Kłodzko | 50.03 | ||||
2. | Jackowska Oliwia | 06 | Start Lębork | 1:13.16 | ||||
3. | Wróblewska Patrycja | 07 | Lubelskie | 1:16.37 | ||||
4. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolska | 1:30.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/9/2021 - 16:24 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dzięcioł Zofia | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 59.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/9/2021 - 16:27 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolska | 41.49 | ||||
2. | Nowakowski Michał | 06 | Wielkopolska | 1:04.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/9/2021 - 16:27 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krupiński Paweł | 87 | Sprawni Razem Strzelce Kraj. | 45.48 | |||||
2. | Muszyński Jakub | 03 | Fundacja Soni Śląskie | 48.25 | |||||
DYSKW. | Kochanowski Mariusz | 03 | UKS Fenix Gdańsk | ||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/9/2021 - 16:30 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Litner Jagoda | 04 | Sprawni Razem Kraków | 1:45.14 | 50.41 | 54.73 | |||||
2. | Szmaragowska Anna | 06 | Sprawni Razem Kłodzko | 1:58.45 | 52.58 | 1:05.87 | |||||
3. | Dzięcioł Zofia | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 2:07.17 | 1:00.46 | 1:06.71 | |||||
DYSKW. | Wróblewska Patrycja | 07 | Lubelskie | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/9/2021 - 16:35 | Mężczyzn, 100m klasyczny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klein Kacper | 05 | Wielkopolska | 1:40.67 | 48.69 | 51.98 | |||||
2. | Krupiński Paweł | 87 | Sprawni Razem Strzelce Kraj. | 1:45.08 | 49.42 | 55.66 | |||||
3. | Muszyński Jakub | 03 | Fundacja Soni Śląskie | 1:47.25 | 49.21 | 58.04 | |||||
4. | Perkowski Damian | 06 | Sprawni Razem Kłodzko | 1:57.58 | |||||||
5. | Filipek Marek | 08 | Lubelskie | 2:14.55 | 59.99 | 1:14.56 | |||||
DYSKW. | Sokalski Bartosz | 08 | Fundacja Soni Mazowieckie | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:03) | |||||||||||
DYSKW. | Bujałkowski Michał | 01 | UKS Fenix Gdańsk | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:03) | |||||||||||
DYSKW. | Sadkowski Michał | 02 | Fundacja Soni Dolnośląskie | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:59) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/9/2021 - 16:44 | Kobiet, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litner Jagoda | 04 | Sprawni Razem Kraków | 45.02 | ||||
2. | Sieber Elżbieta | 04 | Fundacja Soni Śląskie | 53.72 | ||||
3. | Młodzińska Alicja | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 59.87 | ||||
4. | Kociołek Agnieszka | 95 | Sprawni Razem Kraków | 1:19.60 | ||||
5. | Kalisz Maria | 89 | Sprawni Razem Kraków | 1:45.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/9/2021 - 16:47 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oliwa Karolina | 06 | Sprawni Razem Kraków | 1:00.80 | Q | |||
2. | Czop Julia | 07 | Lubelskie | 1:01.31 | Q | |||
3. | Gromek Zofia | 06 | Wielkopolska | 1:02.10 | Q | |||
4. | Czekaj Adrianna | 05 | Sprawni Razem Kraków | 1:04.21 | Q | |||
5. | Mądrakiewicz Zuzanna | 05 | Lubelskie | 1:04.42 | Q | |||
6. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 1:06.77 | Q | |||
7. | Holc Alicja | 07 | Wielkopolska | 1:08.98 | R | |||
8. | Żłobińska Weronika | 06 | Wielkopolska | 1:20.06 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/9/2021 - 16:47 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymańska Magdalena | 03 | Start Lębork | 48.08 | ||||
2. | Waligórska Justyna | 03 | Sprawni Razem Kraków | 1:01.90 | ||||
3. | Andrzejewska Daria | 03 | Wielkopolska | 1:05.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/9/2021 - 16:53 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Zawodnicy ZD Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matusiewicz Bartosz | 98 | Fundacja Soni Mazowieckie | 46.14 | ||||
2. | Ogórek Rafał | 94 | Sprawni Razem Kraków | 1:06.51 | ||||
3. | Kełpiński Tymoteusz | 01 | UKS Fenix Gdańsk | 1:09.05 | ||||
4. | Bielecki Mateusz | 02 | Olimpijczyk Elbląg | 1:25.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/9/2021 - 16:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 lat i młodsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Perkowski Damian | 06 | Sprawni Razem Kłodzko | 47.21 | ||||
2. | Mazurek Miłosz | 06 | Sprawni Razem Kraków | 50.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/9/2021 - 16:56 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 37.25 | Q | |||
2. | Wandyszewski Kacper | 03 | SOSW nr 1 Police | 42.46 | Q | |||
3. | Konwerski Jakub | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 46.73 | Q | |||
4. | Dubiel Szymon | 02 | Sprawni Razem Kraków | 47.30 | Q | |||
5. | Stefański Wiktor | 02 | Sprawni Razem Kraków | 48.27 | Q | |||
6. | Nicke Eryk | 03 | Wielkopolska | 52.80 | Q | |||
7. | Bujałkowski Michał | 01 | UKS Fenix Gdańsk | 1:17.76 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/9/2021 - 17:02 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Start Bydgoszcz | 1:22.10 | 39.66 | 42.44 | ||||
2. | Sieber Elżbieta | 04 | Fundacja Soni Śląskie | 2:02.73 | 58.23 | 1:04.50 | ||||
3. | Waligórska Justyna | 03 | Sprawni Razem Kraków | 2:19.29 | 1:03.16 | 1:16.13 | ||||
4. | Mądrakiewicz Zuzanna | 05 | Lubelskie | 2:22.06 | 1:07.93 | 1:14.13 | ||||
5. | Wyrwas Aleksandra | 07 | Lubelskie | 2:30.77 | 1:08.89 | 1:21.88 | ||||
6. | Gromek Zofia | 06 | Wielkopolska | 2:31.11 | 1:11.84 | 1:19.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11/9/2021 - 17:11 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bujek Mateusz | 00 | Lubelskie | 1:21.04 | ||||||
2. | Wandyszewski Kacper | 03 | SOSW nr 1 Police | 1:45.91 | 44.95 | 1:00.96 | ||||
3. | Konwerski Jakub | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | 1:57.57 | ||||||
4. | Bujek Artur | 99 | Lubelskie | 1:59.35 | 56.83 | 1:02.52 | ||||
5. | Kochanowski Mariusz | 03 | UKS Fenix Gdańsk | 2:16.04 | 58.55 | 1:17.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11/9/2021 - 17:15 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kułaczkowska Natalia | 03 | Lubelskie | 44.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11/9/2021 - 17:17 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 32.75 | Q | |||
2. | Kolebski Wojciech | 04 | Wielkopolska | 34.29 | Q | |||
3. | Gromada Szymon | 03 | Fundacja Soni Opolskie | 41.16 | Q | |||
4. | Krupiński Paweł | 87 | Sprawni Razem Strzelce Kraj. | 41.24 | Q | |||
5. | Ślósarczyk Sebastian | 98 | Fundacja Soni Śląskie | 43.00 | Q | |||
6. | Sadkowski Michał | 02 | Fundacja Soni Dolnośląskie | 58.16 | Q | |||
7. | Kochanowski Mariusz | 03 | UKS Fenix Gdańsk | 1:13.31 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 11/9/2021 - 17:20 | Kobiet, 100m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowska Gabriela | 02 | Start Bydgoszcz | 1:25.93 | 39.40 | 46.53 | |||||
DYSKW. | Dzięcioł Zofia | 04 | Fundacja Soni Mazowieckie | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 18:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 11/9/2021 - 17:24 | Mężczyzn, 100m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowalczyk Jakub | 99 | Lubelskie | 1:29.19 | 39.80 | 49.39 | ||||
2. | Matusiewicz Bartosz | 98 | Fundacja Soni Mazowieckie | 1:41.86 | 49.41 | 52.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 11/9/2021 - 17:28 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sprawni Razem Kraków 1 | Sprawni Razem Kraków | 3:37.40 |
Litner Jagoda Kociołek Agnieszka | 04 95 | 40.51 1:04.04 | Czekaj Adrianna Waligórska Justyna | 05 03 | 55.63 57.22 |
2. | Lubelskie 1 | Lubelskie | 4:18.26 |
Wyrwas Aleksandra Wróblewska Patrycja | 07 07 | 1:00.18 1:16.14 | Czop Julia Mądrakiewicz Zuzanna | 07 05 | 53.42 1:08.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 11/9/2021 - 17:32 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lubelskie 1 | Lubelskie | 2:20.16 |
Bujek Artur Filipek Marek | 99 08 | 33.04 44.79 | Kowalczyk Jakub Bujek Mateusz | 99 00 | +0,80 +0,69 | 33.90 28.43 |
2. | Wielkopolska 1 | Wielkopolska | 2:34.00 |
Klein Kacper Klóska Jarosław | 05 08 | 36.93 | Nicke Eryk Kolebski Wojciech | 03 04 | +0,63 | 31.62 |
3. | Fundacja Soni Mazowieckie 1 | Fundacja Soni Mazowieckie | 2:46.73 |
Konwerski Jakub Muszyński Jakub | 04 03 | 46.92 41.55 | Ślósarczyk Sebastian Gromada Szymon | 98 03 | +0,64 | 40.82 37.44 |
4. | Sprawni Razem Kraków 1 | Sprawni Razem Kraków | 3:01.27 |
Stefański Wiktor Mazurek Miłosz | 02 06 | 49.66 41.44 | Ogórek Rafał Dubiel Szymon | 94 02 | 51.13 39.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 11/9/2021 - 17:37 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lubelskie 1 | Lubelskie | 2:37.12 |
Wyrwas Aleksandra Kowalczyk Jakub | 07 99 | Kułaczkowska Natalia Bujek Mateusz | 03 00 | +0,71 +0,80 |
2. | Wielkopolska 1 | Wielkopolska | 2:58.93 |
Andrzejewska Daria Gromek Zofia | 03 06 | Kolebski Wojciech Klein Kacper | 04 05 | +0,55 |
3. | Sprawni Razem Kraków 1 | Sprawni Razem Kraków | 3:04.70 |
Litner Jagoda Mazurek Miłosz | 04 06 | Waligórska Justyna Dubiel Szymon | 03 02 |
4. | Fundacja Soni Mazowieckie 1 | Fundacja Soni Mazowieckie | 3:04.98 |
Sieber Elżbieta Dzięcioł Zofia | 04 04 | Muszyński Jakub Gromada Szymon | 03 03 | +0,46 |
5. | Pomorskie 1 | Pomorskie | 3:38.82 |
Jackowska Oliwia Bujałkowski Michał | 06 01 | Kochanowski Mariusz Szymańska Magdalena | 03 03 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |