Grand Prix Puchar Polski Oświęcim Oświęcim, 9 - 10/10/2021 |
3 - Grand Prix Puchar Polski Oświęcim BLOK III | 10/10/2021 - 8:30 |
Konkurencja 23 10/10/2021 - 8:30 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.94 | 724 | 26.88 | 29.06 | |||
2. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 55.98 | 723 | 27.24 | 28.74 | |||
3. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 56.84 | 690 | 27.42 | 29.42 | |||
4. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 57.40 | 670 | 27.87 | 29.53 | |||
5. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.44 | 669 | 27.52 | 29.92 | |||
6. | Kamzol Flawia | 07 | SMS Galicja Kraków | 57.51 | 667 | 27.82 | 29.69 | |||
7. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.97 | 651 | 27.76 | 30.21 | |||
8. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.04 | 648 | 28.24 | 29.80 | |||
9. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 58.14 | 645 | 28.65 | 29.49 | |||
10. | Król Gabriela | 06 | Wisła Puławy | 58.24 | 642 | 28.50 | 29.74 | |||
11. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.27 | 641 | 28.42 | 29.85 | |||
Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 58.27 | 641 | 28.25 | 30.02 | ||||
13. | Górska Zofia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 58.30 | 640 | 28.36 | 29.94 | |||
14. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 58.79 | 624 | 27.87 | 30.92 | |||
15. | Janiszewska Natalia | 06 | Śląsk Wrocław | 58.85 | 622 | 28.33 | 30.52 | |||
16. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.92 | 620 | 27.69 | 31.23 | |||
Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.92 | 620 | 28.35 | 30.57 | ||||
18. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 59.18 | 612 | 27.83 | 31.35 | |||
19. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.20 | 611 | 28.89 | 30.31 | |||
20. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 59.30 | 608 | 27.92 | 31.38 | |||
Staroń Aniela | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.30 | 608 | 28.35 | 30.95 | ||||
22. | Szredzińska Gabriela | 04 | UKP Polonia Warszawa | 59.44 | 604 | 28.68 | 30.76 | |||
23. | Janaszek-Seydlitz Zofia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.56 | 600 | 28.32 | 31.24 | |||
24. | Czubik Marta | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.72 | 595 | 28.55 | 31.17 | |||
25. | Walczak Barbara | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.85 | 591 | 28.77 | 31.08 | |||
26. | Hellak Emilia | 03 | Swim-Art Wrocław | 59.86 | 591 | 28.48 | 31.38 | |||
Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS AGH Kraków | 59.86 | 591 | 28.60 | 31.26 | ||||
28. | Próba Oliwia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.95 | 588 | 29.04 | 30.91 | |||
29. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:00.07 | 585 | 28.82 | 31.25 | |||
30. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:00.14 | 583 | 28.82 | 31.32 | |||
31. | Michalska Julia | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:00.17 | 582 | 29.08 | 31.09 | |||
32. | Maksymowicz Nina | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.32 | 578 | 28.64 | 31.68 | |||
33. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 1:00.35 | 577 | 28.60 | 31.75 | |||
Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:00.35 | 577 | 28.92 | 31.43 | ||||
35. | Jagodzińska Klaudia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.37 | 576 | 28.49 | 31.88 | |||
36. | Sojka Oliwia | 06 | Aqua Team Mikołów | 1:00.39 | 576 | 29.28 | 31.11 | |||
37. | Chłąd Zuzanna | 06 | UKS MOS Opole | 1:00.40 | 575 | 28.83 | 31.57 | |||
38. | Figurska Paula | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.41 | 575 | 29.12 | 31.29 | |||
39. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:00.43 | 574 | 29.11 | 31.32 | |||
40. | Chmielewska Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Suwałki | 1:00.44 | 574 | 28.90 | 31.54 | |||
41. | Skalińska Ewa | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:00.49 | 573 | 28.64 | 31.85 | |||
42. | Stawicka Julia | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:00.50 | 572 | 28.52 | 31.98 | |||
43. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:00.53 | 572 | 29.18 | 31.35 | |||
44. | Giewiada Patrycja | 07 | Krośnicka Przystań Krośnice | 1:00.62 | 569 | 28.96 | 31.66 | |||
45. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:00.74 | 566 | 28.62 | 32.12 | |||
46. | Olko Zuzanna | 06 | Delfin Gdynia | 1:00.82 | 563 | 28.90 | 31.92 | |||
47. | Wiernicka Julia | 07 | Piątka Chorzów | 1:00.86 | 562 | 29.26 | 31.60 | |||
Modlińska Marta | 05 | Śląsk Wrocław | 1:00.86 | 562 | 28.75 | 32.11 | ||||
49. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 1:00.89 | 562 | 29.52 | 31.37 | |||
50. | Włodarkiewicz Magdalena | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.05 | 557 | 28.91 | 32.14 | |||
51. | Nowak Zofia | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:01.07 | 557 | 29.08 | 31.99 | |||
52. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.37 | 548 | 29.55 | 31.82 | |||
53. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:01.39 | 548 | 29.93 | 31.46 | |||
54. | Gancarz Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:01.88 | 535 | 29.72 | 32.16 | |||
55. | Grzesiak Oliwia | 07 | Śląsk Wrocław | 1:01.90 | 534 | 30.15 | 31.75 | |||
56. | Beszterda Maria | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.96 | 533 | 29.51 | 32.45 | |||
57. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.08 | 530 | 29.79 | 32.29 | |||
58. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 1:02.13 | 529 | 29.92 | 32.21 | |||
59. | Lipowska Nadia | 06 | Nawa Skierniewice | 1:02.17 | 528 | 29.66 | 32.51 | |||
60. | Przybylska Maja | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:02.20 | 527 | 29.98 | 32.22 | |||
61. | Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 1:02.21 | 527 | 29.80 | 32.41 | |||
62. | Smiczek Julia | 05 | AZS AWF Katowice | 1:02.35 | 523 | 29.87 | 32.48 | |||
63. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 1:02.54 | 518 | 29.81 | 32.73 | |||
64. | Kieruzel Martyna | 05 | UKS 190 Łódź | 1:02.59 | 517 | 30.06 | 32.53 | |||
65. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:02.80 | 512 | 29.67 | 33.13 | |||
66. | Zurel Laura | 07 | Sejwal Rypin | 1:02.83 | 511 | 30.08 | 32.75 | |||
67. | Teodorowicz Michalina | 07 | Victoria Racibórz | 1:02.84 | 511 | 30.40 | 32.44 | |||
68. | Chąciak Sandra | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:02.93 | 509 | 30.37 | 32.56 | |||
69. | Węgrzycka Małgorzata | 07 | Trójka Łódź | 1:03.09 | 505 | 30.46 | 32.63 | |||
70. | Biszewska Gabriela | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 1:03.16 | 503 | 30.03 | 33.13 | |||
71. | Pietrzyk Hanna | 07 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:03.24 | 501 | 29.19 | 34.05 | |||
72. | Volkert Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:03.27 | 500 | 30.61 | 32.66 | |||
73. | Łapeta Iga | 07 | RMKS Rybnik | 1:03.40 | 497 | 30.26 | 33.14 | |||
74. | Karczmarczyk Aleksandra | 06 | Śląsk Wrocław | 1:03.56 | 494 | 31.07 | 32.49 | |||
75. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 1:03.58 | 493 | 30.74 | 32.84 | |||
76. | Głowiak Michalina | 07 | Juvenia Wrocław | 1:03.69 | 491 | 29.85 | 33.84 | |||
77. | Badura Oliwia | 07 | Vega Dobrodzień | 1:03.78 | 489 | 30.54 | 33.24 | |||
78. | Rączkowska Maja | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 1:04.06 | 482 | 30.73 | 33.33 | |||
79. | Okońska Nadia | 06 | UKS Dragon Będzin | 1:04.11 | 481 | 31.00 | 33.11 | |||
80. | Kuder Aleksandra | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:04.16 | 480 | 30.82 | 33.34 | |||
81. | Greń Martyna | 07 | UKS Dragon Będzin | 1:04.20 | 479 | 30.95 | 33.25 | |||
82. | Cnota Natalia | 05 | RMKS Rybnik | 1:04.31 | 477 | 30.59 | 33.72 | |||
83. | Moczyło Kaja | 06 | Jedynka Solex Lębork | 1:04.48 | 473 | 31.09 | 33.39 | |||
84. | Górny Maja | 07 | Skra Bełchatów | 1:04.58 | 471 | 30.86 | 33.72 | |||
85. | Dadej Julia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:04.73 | 467 | 31.05 | 33.68 | |||
86. | Pawlik Julia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.92 | 463 | 30.95 | 33.97 | |||
87. | Wilk Nikola | 05 | Junior Kluczbork | 1:04.94 | 463 | 30.83 | 34.11 | |||
88. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 1:05.04 | 461 | 31.23 | 33.81 | |||
89. | Kowacka Aleksandra | 04 | Trójka Łódź | 1:05.22 | 457 | 31.14 | 34.08 | |||
90. | Szweda Jowita | 06 | Unia Oświęcim | 1:05.24 | 456 | 31.26 | 33.98 | |||
91. | Szolc Zuzanna | 07 | Aqua Team Mikołów | 1:05.70 | 447 | 31.65 | 34.05 | |||
92. | Drobna Angelika | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:05.89 | 443 | 31.59 | 34.30 | |||
93. | Jaśniecka Paulina | 07 | UKS MOS Opole | 1:05.90 | 443 | 31.43 | 34.47 | |||
94. | Borowska Oliwia | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:06.10 | 439 | 31.46 | 34.64 | |||
95. | Kużaj Paulina | 06 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.18 | 437 | 31.54 | 34.64 | |||
96. | Karwacka Kinga | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:06.39 | 433 | 31.73 | 34.66 | |||
97. | Antos Alicja | 07 | Unia Oświęcim | 1:06.43 | 432 | 31.64 | 34.79 | |||
98. | Wróblewska Kaja | 07 | Swim Team Lubartów | 1:06.72 | 427 | 32.32 | 34.40 | |||
99. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:06.87 | 424 | 32.25 | 34.62 | |||
100. | Stachura Natalia | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 1:07.13 | 419 | 31.93 | 35.20 | |||
101. | Nowak Victoria | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.21 | 417 | 32.41 | 34.80 | |||
102. | Zakrzewska Barbara | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 1:07.49 | 412 | 32.37 | 35.12 | |||
103. | Krupa Helena | 05 | Victoria Racibórz | 1:08.01 | 403 | 32.97 | 35.04 | |||
104. | Justyńska Jagoda | 07 | UKS MOS Opole | 1:08.67 | 391 | 32.12 | 36.55 | |||
105. | Bobrowska Zofia | 07 | UKS MOS Opole | 1:08.81 | 389 | 33.46 | 35.35 | |||
106. | Sikora Sabina | 84 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.47 | 378 | 33.14 | 36.33 | |||
107. | Brzyska Jagoda | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.85 | 372 | 32.78 | 37.07 | |||
108. | Jarzyna Klaudia | 07 | Unia Oświęcim | 1:10.19 | 366 | 33.06 | 37.13 | |||
109. | Jarek Karolina | 05 | Victoria Racibórz | 1:10.97 | 354 | 33.67 | 37.30 | |||
110. | Bocheńska Aleksandra | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 1:11.96 | 340 | 33.98 | 37.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 10/10/2021 - 8:38 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 47.98 | 821 | 22.98 | 25.00 | ||||
2. | Kosiński Filip | 04 | AZS AWF Warszawa | 50.23 | 716 | 24.12 | 26.11 | ||||
Matuszewski Krzysztof | 04 | Astoria Bydgoszcz | 50.23 | 716 | 24.01 | 26.22 | |||||
4. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 50.42 | 708 | 24.22 | 26.20 | ||||
5. | Guliński Maciej | 04 | UKP Polonia Warszawa | 50.57 | 701 | 24.21 | 26.36 | ||||
6. | Dudys Dominik | 02 | AZS AWF Katowice | 50.59 | 700 | 24.41 | 26.18 | ||||
7. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 50.64 | 698 | 24.27 | 26.37 | ||||
8. | Dudkowiak Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 50.99 | 684 | 24.50 | 26.49 | ||||
9. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 51.21 | 675 | 24.42 | 26.79 | ||||
10. | Duda Kacper | 05 | RMKS Rybnik | 51.32 | 671 | 24.53 | 26.79 | ||||
11. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 51.47 | 665 | 24.79 | 26.68 | ||||
12. | Stachurski Jerzy | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 51.49 | 664 | 24.79 | 26.70 | ||||
13. | Sławacki Wojciech | 05 | AZS UMCS Lublin | 51.53 | 663 | 24.99 | 26.54 | ||||
14. | Brzóska Jan | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 51.54 | 662 | 24.49 | 27.05 | ||||
15. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 51.76 | 654 | 24.80 | 26.96 | ||||
16. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 51.82 | 652 | 25.03 | 26.79 | ||||
17. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 51.83 | 651 | 25.15 | 26.68 | ||||
18. | Różycki Szymon | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 51.95 | 647 | 24.85 | 27.10 | ||||
19. | Syldatk Wiktor | 03 | Skalar Słupsk | 52.14 | 640 | 25.54 | 26.60 | ||||
20. | Kowalczyk Piotr | 03 | UKP Polonia Warszawa | 52.16 | 639 | 24.73 | 27.43 | ||||
21. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 52.20 | 638 | 24.51 | 27.69 | ||||
22. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 52.53 | 626 | 25.04 | 27.49 | ||||
23. | Polkowski Krzysztof | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 52.66 | 621 | 25.13 | 27.53 | ||||
24. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 52.74 | 618 | 25.47 | 27.27 | ||||
25. | Chupka Patryk | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 52.77 | 617 | 24.94 | 27.83 | ||||
26. | Krumplewski Gracjan | 05 | Skalar Słupsk | 52.78 | 617 | 25.26 | 27.52 | ||||
27. | Górka Oliwier | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 52.86 | 614 | 25.51 | 27.35 | ||||
28. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 52.88 | 613 | 25.35 | 27.53 | ||||
29. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 52.91 | 612 | 25.54 | 27.37 | ||||
30. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 53.08 | 606 | 25.43 | 27.65 | ||||
Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 53.08 | 606 | 25.25 | 27.83 | |||||
32. | Hebel Maciej | 05 | AZS UMCS Lublin | 53.09 | 606 | 25.29 | 27.80 | ||||
33. | Krischke Jakub | 06 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 53.11 | 605 | 25.12 | 27.99 | ||||
34. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 53.13 | 605 | 26.00 | 27.13 | ||||
35. | Chrzanowski Damian | 98 | Śląsk Wrocław | 53.26 | 600 | 25.54 | 27.72 | ||||
36. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 53.27 | 600 | 25.82 | 27.45 | ||||
37. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.34 | 598 | 25.39 | 27.95 | ||||
38. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.45 | 594 | 25.55 | 27.90 | ||||
39. | Malik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 53.46 | 594 | 25.81 | 27.65 | ||||
40. | Leszczyński Maciej | 05 | Victoria Racibórz | 53.49 | 593 | 25.12 | 28.37 | ||||
41. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.60 | 589 | 25.57 | 28.03 | ||||
42. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 53.64 | 588 | 25.69 | 27.95 | ||||
43. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 53.67 | 587 | 25.62 | 28.05 | ||||
44. | Pietroń Przemysław | 07 | AZS UMCS Lublin | 53.69 | 586 | 25.91 | 27.78 | ||||
45. | Plaga Dawid | 05 | Skalar Słupsk | 53.74 | 584 | 26.14 | 27.60 | ||||
46. | Buliński Hektor | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 53.95 | 577 | 25.67 | 28.28 | ||||
47. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.99 | 576 | 25.58 | 28.41 | ||||
48. | Łukasik Oliwier | 06 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 54.04 | 575 | 25.88 | 28.16 | ||||
49. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 54.10 | 573 | 25.83 | 28.27 | ||||
50. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 54.13 | 572 | 25.91 | 28.22 | ||||
51. | Antosik Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 54.34 | 565 | 25.69 | 28.65 | ||||
52. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 54.35 | 565 | 25.80 | 28.55 | ||||
53. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 54.52 | 560 | 25.84 | 28.68 | ||||
54. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS AGH Kraków | 54.54 | 559 | 26.29 | 28.25 | ||||
55. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 54.58 | 558 | 26.01 | 28.57 | ||||
56. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 54.61 | 557 | 26.32 | 28.29 | ||||
57. | Borsuk Łukasz | 01 | AZS AGH Kraków | 54.81 | 551 | 26.27 | 28.54 | ||||
58. | Świderski Julian | 06 | Trójka Łódź | 54.92 | 547 | 26.00 | 28.92 | ||||
59. | Wrzosek Bartosz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 55.01 | 545 | 26.27 | 28.74 | ||||
60. | Worobij Adrian | 06 | Śląsk Wrocław | 55.10 | 542 | 26.28 | 28.82 | ||||
61. | Gottschling Krzysztof | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 55.11 | 542 | 26.26 | 28.85 | ||||
62. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 55.35 | 535 | 26.62 | 28.73 | ||||
63. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 55.38 | 534 | 26.35 | 29.03 | ||||
64. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 55.54 | 529 | 26.35 | 29.19 | ||||
65. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 55.72 | 524 | 26.48 | 29.24 | ||||
66. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 55.73 | 524 | 26.61 | 29.12 | ||||
67. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 55.76 | 523 | 25.98 | 29.78 | ||||
68. | Sosnowski Oliwier | 05 | UKS MOS Opole | 55.77 | 523 | 27.17 | 28.60 | ||||
69. | Kowalski Patryk | 97 | AZS AGH Kraków | 55.81 | 522 | 26.66 | 29.15 | ||||
70. | Kmiecik Jakub | 91 | AZS AGH Kraków | 55.99 | 517 | 25.95 | 30.04 | ||||
71. | Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 56.02 | 516 | 26.95 | 29.07 | ||||
Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 56.02 | 516 | 27.05 | 28.97 | |||||
73. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 56.03 | 515 | 26.87 | 29.16 | ||||
74. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Swim-Art Wrocław | 56.22 | 510 | 26.09 | 30.13 | ||||
75. | Koch Mikołaj | 06 | Trójka Łódź | 56.24 | 510 | 27.01 | 29.23 | ||||
76. | Topolnicki Maksymilian | 06 | UKS MOS Opole | 56.41 | 505 | 27.34 | 29.07 | ||||
77. | Kusek Mateusz | 07 | Olimpijczyk Suwałki | 56.44 | 504 | 27.43 | 29.01 | ||||
78. | Ignar Szymon | 06 | Aquatica Pawłowice | 56.54 | 502 | 26.93 | 29.61 | ||||
79. | Gajda Jan | 07 | Trójka Łódź | 56.67 | 498 | 27.46 | 29.21 | ||||
80. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 56.72 | 497 | 27.15 | 29.57 | ||||
81. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 56.81 | 495 | 27.34 | 29.47 | ||||
82. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 56.85 | 493 | 27.13 | 29.72 | ||||
83. | Oktabowicz Piotr | 06 | Olimpic Warka | 56.89 | 492 | 27.29 | 29.60 | ||||
84. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 57.01 | 489 | 27.12 | 29.89 | ||||
85. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 57.11 | 487 | 27.34 | 29.77 | ||||
86. | Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 57.17 | 485 | 27.49 | 29.68 | ||||
87. | Kurek Bartosz | 06 | UKS 190 Łódź | 57.29 | 482 | 27.66 | 29.63 | ||||
88. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 57.33 | 481 | 27.18 | 30.15 | ||||
89. | Kałuża Mateusz | 06 | Aquatica Pawłowice | 57.37 | 480 | 27.38 | 29.99 | ||||
90. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 57.52 | 476 | 27.22 | 30.30 | ||||
91. | Kaczmarek Michał | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 57.67 | 473 | 27.59 | 30.08 | ||||
92. | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 57.71 | 472 | 28.27 | 29.44 | ||||
93. | Hubiński Olivier | 07 | Delfin Gdynia | 57.75 | 471 | 27.29 | 30.46 | ||||
Ptak Jan | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 57.75 | 471 | 27.46 | 30.29 | |||||
95. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 57.96 | 466 | 27.50 | 30.46 | ||||
96. | Korpacki Michał | 06 | UKS MOS Opole | 58.04 | 464 | 27.49 | 30.55 | ||||
97. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 58.19 | 460 | 27.62 | 30.57 | ||||
98. | Nowak Oskar | 06 | Swim-Art Wrocław | 58.26 | 458 | 27.67 | 30.59 | ||||
99. | Cembala Karol | 05 | Unia Oświęcim | 58.39 | 455 | 28.01 | 30.38 | ||||
100. | Selder Krystian | 07 | Trójka Łódź | 58.51 | 453 | 28.23 | 30.28 | ||||
101. | Wąsik Marek | 06 | Vega Dobrodzień | 58.53 | 452 | 28.48 | 30.05 | ||||
102. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 58.67 | 449 | 28.12 | 30.55 | ||||
103. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 58.74 | 447 | 27.48 | 31.26 | ||||
104. | Jarek Oskar | 06 | Unia Oświęcim | 58.96 | 442 | 27.87 | 31.09 | ||||
105. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 59.14 | 438 | 28.86 | 30.28 | ||||
106. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 59.25 | 436 | 28.43 | 30.82 | ||||
Tobiasz Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 59.25 | 436 | 28.53 | 30.72 | |||||
108. | Konopko Mateusz | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 59.41 | 432 | 28.87 | 30.54 | ||||
109. | Wdowiak Dominik | 07 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 59.43 | 432 | 28.47 | 30.96 | ||||
110. | Sulkowski Oskar | 05 | Kormoran Olsztyn | 59.51 | 430 | 28.83 | 30.68 | ||||
Mikołajczyk Adrian | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 59.51 | 430 | 28.65 | 30.86 | |||||
112. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 59.60 | 428 | 28.98 | 30.62 | ||||
113. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 59.68 | 426 | 29.03 | 30.65 | ||||
114. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 59.83 | 423 | 28.17 | 31.66 | ||||
115. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 59.84 | 423 | 28.64 | 31.20 | ||||
116. | Szyniec Jakub | 02 | RMKS Rybnik | 59.95 | 421 | 29.04 | 30.91 | ||||
117. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:00.02 | 419 | 29.20 | 30.82 | ||||
118. | Melerowicz Jan | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.08 | 418 | 28.99 | 31.09 | ||||
119. | Borysewicz Patryk | 07 | Delfin Krapkowice | 1:00.18 | 416 | 29.24 | 30.94 | ||||
120. | Biemek Kamil | 07 | Delfin Krapkowice | 1:00.43 | 411 | 29.09 | 31.34 | ||||
121. | Kłoda Jakub | 06 | Victoria Racibórz | 1:00.66 | 406 | 29.01 | 31.65 | ||||
122. | Stanisz Mikołaj | 07 | Fala Niepołomice | 1:01.19 | 396 | 28.08 | 33.11 | ||||
123. | Safjański Grzegorz | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.35 | 393 | 29.64 | 31.71 | ||||
124. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:01.46 | 390 | 28.68 | 32.78 | ||||
125. | Pyzik Bartosz | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:01.51 | 389 | 29.44 | 32.07 | ||||
126. | Kaszubski Jan | 07 | Trójka Łódź | 1:01.54 | 389 | 29.38 | 32.16 | ||||
127. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:01.58 | 388 | 29.14 | 32.44 | ||||
128. | Gil Amador Kornel | 07 | AZS SMS Jarosław | 1:01.70 | 386 | 29.11 | 32.59 | ||||
129. | Megger Mikołaj | 06 | Delfin Toruń | 1:01.86 | 383 | 29.74 | 32.12 | ||||
130. | Ukleja Szymon | 07 | Olimpic Warka | 1:02.61 | 369 | 30.00 | 32.61 | ||||
131. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 1:02.62 | 369 | 29.91 | 32.71 | ||||
132. | Mendelski Radosław | 07 | Victoria Racibórz | 1:02.86 | 365 | 30.40 | 32.46 | ||||
133. | Burda Paweł | 05 | RMKS Rybnik | 1:02.88 | 365 | 29.90 | 32.98 | ||||
134. | Balinowski Oskar | 07 | Delfin Toruń | 1:02.90 | 364 | 29.91 | 32.99 | ||||
135. | Hyla Denis | 07 | Vega Dobrodzień | 1:03.09 | 361 | 29.93 | 33.16 | ||||
136. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:04.33 | 340 | 30.72 | 33.61 | ||||
137. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:05.09 | 329 | 32.27 | 32.82 | ||||
138. | Szal Mateusz | 00 | UKS MOS Opole | 1:05.36 | 325 | 30.28 | 35.08 | ||||
139. | Sieroń Maciej | 07 | Trójka Łódź | 1:05.44 | 323 | 30.76 | 34.68 | ||||
140. | Głogowski Michał | 96 | Olimpijczyk Kraków | 1:05.88 | 317 | 29.24 | 36.64 | ||||
DYSKW. | Kozłowski Igor | 05 | AZS UMCS Lublin | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:06) | |||||||||||
DYSKW. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 8:46 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 30.66 | 808 | |||
2. | Sobczak Zofia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.82 | 723 | |||
3. | Hermanowska Natalia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 32.43 | 683 | |||
4. | Włodarkiewicz Magdalena | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.61 | 671 | |||
5. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.68 | 667 | |||
6. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Swim-Art Wrocław | 33.04 | 645 | |||
7. | Wikieł Angelika | 98 | AZS AWF Warszawa | 33.21 | 636 | |||
8. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 33.22 | 635 | |||
9. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 33.55 | 616 | |||
10. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 33.60 | 614 | |||
11. | Skrok Julia | 07 | Śląsk Wrocław | 33.61 | 613 | |||
12. | Strządała Karolina | 04 | UKP Polonia Warszawa | 33.70 | 608 | |||
13. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.92 | 596 | |||
14. | Kubicka Aleksandra | 07 | Sejwal Rypin | 34.23 | 580 | |||
15. | Szydło Amelia | 06 | Victoria Racibórz | 34.26 | 579 | |||
16. | Russek Agata | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 34.27 | 578 | |||
17. | Hellak Emilia | 03 | Swim-Art Wrocław | 34.32 | 576 | |||
18. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.33 | 575 | |||
19. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 34.37 | 573 | |||
20. | Bielawa Anna | 06 | Śląsk Wrocław | 34.41 | 571 | |||
21. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.43 | 570 | |||
22. | Idzikowska Iga | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.49 | 567 | |||
23. | Klejna Weronika | 05 | Jedynka Solex Lębork | 34.52 | 566 | |||
24. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.56 | 564 | |||
25. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 34.59 | 562 | |||
26. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 34.60 | 562 | |||
27. | Gruszczyńska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 34.65 | 559 | |||
28. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | Trójka Łódź | 34.67 | 559 | |||
29. | Filipowicz Barbara | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 34.84 | 550 | |||
30. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 34.88 | 548 | |||
31. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 34.89 | 548 | |||
32. | Żydek Kinga | 05 | AZS UMCS Lublin | 34.98 | 544 | |||
Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 34.98 | 544 | ||||
34. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.00 | 543 | |||
35. | Adamczewska Zuzanna | 04 | Shark Rudna | 35.10 | 538 | |||
36. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 35.20 | 534 | |||
37. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 35.25 | 531 | |||
38. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 35.34 | 527 | |||
39. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 35.37 | 526 | |||
Janus Patrycja | 05 | Aquatica Pawłowice | 35.37 | 526 | ||||
41. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 35.39 | 525 | |||
42. | Mielnik Hanna | 07 | UKS MOS Opole | 35.52 | 519 | |||
43. | Drążkiewicz Pola | 07 | Nawa Skierniewice | 35.63 | 515 | |||
44. | Kłos Oliwia | 07 | Raw-Swim Rawa Maz. | 35.85 | 505 | |||
45. | Majchrzak Zuzanna | 05 | Śląsk Wrocław | 35.89 | 503 | |||
46. | Boczej Agata | 07 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.01 | 498 | |||
47. | Gawełko Zuzanna | 06 | Wisła Puławy | 36.08 | 495 | |||
48. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 36.24 | 489 | |||
49. | Pszczółkowska Nicole | 04 | Sikret Gliwice | 36.52 | 478 | |||
50. | Polok Dominika | 07 | UKS MOS Opole | 36.53 | 477 | |||
51. | Skrzypczak Natalia | 07 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 37.22 | 451 | |||
52. | Baron Antonina | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.24 | 451 | |||
53. | Grzegorzewska Julia | 07 | UKP Polonia Warszawa | 37.25 | 450 | |||
54. | Pustelnik Aurelia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.28 | 449 | |||
55. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.54 | 440 | |||
56. | Kalata Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 37.82 | 430 | |||
57. | Czerwińska – La Cerra Domenica | 07 | Victoria Racibórz | 37.86 | 429 | |||
58. | Pabisiak Helena | 05 | UKP Polonia Warszawa | 38.01 | 424 | |||
59. | Kampczyk Paulina | 06 | Victoria Racibórz | 38.08 | 421 | |||
Okońska Nadia | 06 | UKS Dragon Będzin | 38.08 | 421 | ||||
61. | Majchrzak Anna | 06 | Victoria Racibórz | 38.11 | 420 | |||
62. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 38.17 | 418 | |||
63. | Krauze Paulina | 05 | Victoria Racibórz | 38.36 | 412 | |||
64. | Hebel Natalia | 05 | AZS UMCS Lublin | 38.44 | 410 | |||
65. | Jeziorska Natalia | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 39.39 | 381 | |||
66. | Sikora Sabina | 84 | Jasień Sucha Besk. | 40.45 | 351 | |||
67. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 41.27 | 331 | |||
68. | Gawenda Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 42.19 | 310 | |||
69. | Filipiak Kinga | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 45.50 | 247 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 8:46 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hermanowska Natalia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 32.43 | 683 | |||
2. | Włodarkiewicz Magdalena | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.61 | 671 | |||
3. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.68 | 667 | |||
4. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Swim-Art Wrocław | 33.04 | 645 | |||
5. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 33.60 | 614 | |||
6. | Strządała Karolina | 04 | UKP Polonia Warszawa | 33.70 | 608 | |||
7. | Russek Agata | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 34.27 | 578 | |||
8. | Hellak Emilia | 03 | Swim-Art Wrocław | 34.32 | 576 | |||
9. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.33 | 575 | |||
10. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.43 | 570 | |||
11. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 34.89 | 548 | |||
12. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.00 | 543 | |||
13. | Adamczewska Zuzanna | 04 | Shark Rudna | 35.10 | 538 | |||
14. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 35.39 | 525 | |||
15. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 36.24 | 489 | |||
16. | Pszczółkowska Nicole | 04 | Sikret Gliwice | 36.52 | 478 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 8:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.92 | 596 | |||
2. | Idzikowska Iga | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.49 | 567 | |||
3. | Klejna Weronika | 05 | Jedynka Solex Lębork | 34.52 | 566 | |||
4. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | Trójka Łódź | 34.67 | 559 | |||
5. | Żydek Kinga | 05 | AZS UMCS Lublin | 34.98 | 544 | |||
6. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 35.34 | 527 | |||
7. | Janus Patrycja | 05 | Aquatica Pawłowice | 35.37 | 526 | |||
8. | Majchrzak Zuzanna | 05 | Śląsk Wrocław | 35.89 | 503 | |||
9. | Pabisiak Helena | 05 | UKP Polonia Warszawa | 38.01 | 424 | |||
10. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 38.17 | 418 | |||
11. | Krauze Paulina | 05 | Victoria Racibórz | 38.36 | 412 | |||
12. | Hebel Natalia | 05 | AZS UMCS Lublin | 38.44 | 410 | |||
13. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 41.27 | 331 | |||
14. | Filipiak Kinga | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 45.50 | 247 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 8:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobczak Zofia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.82 | 723 | |||
2. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 33.22 | 635 | |||
3. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 33.55 | 616 | |||
4. | Szydło Amelia | 06 | Victoria Racibórz | 34.26 | 579 | |||
5. | Bielawa Anna | 06 | Śląsk Wrocław | 34.41 | 571 | |||
6. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.56 | 564 | |||
7. | Gruszczyńska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 34.65 | 559 | |||
8. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 34.88 | 548 | |||
9. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 35.20 | 534 | |||
10. | Gawełko Zuzanna | 06 | Wisła Puławy | 36.08 | 495 | |||
11. | Kampczyk Paulina | 06 | Victoria Racibórz | 38.08 | 421 | |||
Okońska Nadia | 06 | UKS Dragon Będzin | 38.08 | 421 | ||||
13. | Majchrzak Anna | 06 | Victoria Racibórz | 38.11 | 420 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 8:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skrok Julia | 07 | Śląsk Wrocław | 33.61 | 613 | |||
2. | Kubicka Aleksandra | 07 | Sejwal Rypin | 34.23 | 580 | |||
3. | Filipowicz Barbara | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 34.84 | 550 | |||
4. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 34.98 | 544 | |||
5. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 35.25 | 531 | |||
6. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 35.37 | 526 | |||
7. | Mielnik Hanna | 07 | UKS MOS Opole | 35.52 | 519 | |||
8. | Drążkiewicz Pola | 07 | Nawa Skierniewice | 35.63 | 515 | |||
9. | Kłos Oliwia | 07 | Raw-Swim Rawa Maz. | 35.85 | 505 | |||
10. | Boczej Agata | 07 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.01 | 498 | |||
11. | Polok Dominika | 07 | UKS MOS Opole | 36.53 | 477 | |||
12. | Skrzypczak Natalia | 07 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 37.22 | 451 | |||
13. | Baron Antonina | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.24 | 451 | |||
14. | Grzegorzewska Julia | 07 | UKP Polonia Warszawa | 37.25 | 450 | |||
15. | Pustelnik Aurelia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.28 | 449 | |||
16. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.54 | 440 | |||
17. | Kalata Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 37.82 | 430 | |||
18. | Czerwińska – La Cerra Domenica | 07 | Victoria Racibórz | 37.86 | 429 | |||
19. | Jeziorska Natalia | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 39.39 | 381 | |||
20. | Gawenda Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 42.19 | 310 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 8:52 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kałusowski Jan | 00 | Trójka Łódź | 27.11 | 807 | |||
2. | Kusto Robert | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 27.52 | 772 | |||
3. | Smoliński Paweł | 01 | AZS AWF Katowice | 27.89 | 742 | |||
4. | Skóra Bartosz | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.92 | 739 | |||
5. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.30 | 710 | |||
6. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.64 | 685 | |||
7. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 28.76 | 676 | |||
8. | Kozłowski Stanisław | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 28.77 | 676 | |||
9. | Wieciński Andrzej | 01 | Delfin Toruń | 28.84 | 671 | |||
10. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 28.92 | 665 | |||
11. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 28.93 | 664 | |||
12. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 29.03 | 658 | |||
13. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 29.04 | 657 | |||
14. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.08 | 654 | |||
15. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 29.17 | 648 | |||
16. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 29.23 | 644 | |||
17. | Olejnik Adam | 03 | Skalar Słupsk | 29.25 | 643 | |||
18. | Zacharzyński Norbert | 03 | AZS UMCS Lublin | 29.29 | 640 | |||
19. | Łupiński Mateusz | 05 | UKP Polonia Warszawa | 29.42 | 632 | |||
20. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 29.53 | 625 | |||
21. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 29.54 | 624 | |||
22. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 29.59 | 621 | |||
23. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.73 | 612 | |||
24. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 598 | |||
Bielawa Dominik | 02 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 598 | ||||
26. | Lis Patryk | 98 | Avia Świdnik | 29.97 | 598 | |||
27. | Cebula Oskar | 03 | Swim-Art Wrocław | 30.00 | 596 | |||
28. | Sagan Jakub | 02 | AZS AWF Katowice | 30.15 | 587 | |||
29. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 30.16 | 586 | |||
30. | Kucharczyk Paweł | 05 | UKP Polonia Warszawa | 30.17 | 586 | |||
31. | Bubak Dawid | 02 | AZS AWF Katowice | 30.30 | 578 | |||
32. | Głowiak Bartosz | 05 | Śląsk Wrocław | 30.54 | 565 | |||
33. | Misztal Oliwier | 05 | Korona Kraków | 30.63 | 560 | |||
34. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.71 | 555 | |||
35. | Gohla Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 30.72 | 555 | |||
36. | Stańczyk Jarema | 02 | AZS AGH Kraków | 30.75 | 553 | |||
37. | Gottschling Krzysztof | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.77 | 552 | |||
38. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 30.86 | 547 | |||
39. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 30.99 | 540 | |||
40. | Kapuśniak Maksym | 06 | AZS UMCS Lublin | 31.06 | 537 | |||
41. | Major Erik | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.23 | 528 | |||
42. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 31.29 | 525 | |||
43. | Litewski Mikołaj | 04 | UKP Polonia Warszawa | 31.37 | 521 | |||
44. | Kobus Bartosz | 05 | UKS 190 Łódź | 31.38 | 520 | |||
45. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.52 | 514 | |||
46. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | 508 | |||
47. | Skrzecz Piotr | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 31.70 | 505 | |||
48. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 31.78 | 501 | |||
49. | Lewenhaupt Oskar | 06 | Trójka Łódź | 31.80 | 500 | |||
50. | Weikum Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.88 | 496 | |||
51. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 32.00 | 491 | |||
52. | Kazanowski Dominik | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 32.02 | 490 | |||
53. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.03 | 489 | |||
54. | Gliński Oskar | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.27 | 479 | |||
55. | Mikita Damian | 07 | Ruch Grudziądz | 32.36 | 475 | |||
56. | Ignar Szymon | 06 | Aquatica Pawłowice | 32.53 | 467 | |||
57. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 32.68 | 461 | |||
58. | Kruk Franciszek | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 32.76 | 457 | |||
59. | Żak Wiktor | 05 | RMKS Rybnik | 32.87 | 453 | |||
60. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 32.98 | 448 | |||
61. | Kania Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.06 | 445 | |||
62. | Kańtoch Bartosz | 05 | RMKS Rybnik | 33.13 | 442 | |||
63. | Wiśniewski Jakub | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 33.23 | 438 | |||
64. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 33.48 | 428 | |||
65. | Jaremek Michał | 05 | Delfin Toruń | 33.71 | 420 | |||
66. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Swim-Art Wrocław | 33.77 | 418 | |||
67. | Głowacki Sebastian | 07 | Nawa Skierniewice | 33.86 | 414 | |||
68. | Kunicki Maksymilian | 07 | Victoria Racibórz | 34.04 | 408 | |||
69. | Kaszubski Jan | 07 | Trójka Łódź | 34.37 | 396 | |||
70. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 34.59 | 388 | |||
71. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.72 | 384 | |||
72. | Megger Mikołaj | 06 | Delfin Toruń | 35.04 | 374 | |||
73. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 35.54 | 358 | |||
74. | Gondek Bartosz | 07 | AZS SMS Jarosław | 35.62 | 356 | |||
75. | Wieczorek Kacper | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 36.13 | 341 | |||
76. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 36.36 | 334 | |||
77. | Sieroń Maciej | 07 | Trójka Łódź | 36.57 | 329 | |||
78. | Drozd Marek | 03 | UKS Dragon Będzin | 37.06 | 316 | |||
79. | Safjański Grzegorz | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 37.16 | 313 | |||
80. | Burda Paweł | 05 | RMKS Rybnik | 37.51 | 305 | |||
81. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.68 | 278 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skóra Bartosz | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.92 | 739 | |||
2. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.64 | 685 | |||
3. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.08 | 654 | |||
4. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 29.23 | 644 | |||
5. | Olejnik Adam | 03 | Skalar Słupsk | 29.25 | 643 | |||
6. | Zacharzyński Norbert | 03 | AZS UMCS Lublin | 29.29 | 640 | |||
7. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 29.53 | 625 | |||
8. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.73 | 612 | |||
9. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 598 | |||
10. | Cebula Oskar | 03 | Swim-Art Wrocław | 30.00 | 596 | |||
11. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.71 | 555 | |||
12. | Gottschling Krzysztof | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.77 | 552 | |||
13. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 31.29 | 525 | |||
14. | Litewski Mikołaj | 04 | UKP Polonia Warszawa | 31.37 | 521 | |||
15. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.52 | 514 | |||
16. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | 508 | |||
17. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 32.98 | 448 | |||
18. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Swim-Art Wrocław | 33.77 | 418 | |||
19. | Drozd Marek | 03 | UKS Dragon Będzin | 37.06 | 316 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozłowski Stanisław | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 28.77 | 676 | |||
2. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 29.03 | 658 | |||
3. | Łupiński Mateusz | 05 | UKP Polonia Warszawa | 29.42 | 632 | |||
4. | Kucharczyk Paweł | 05 | UKP Polonia Warszawa | 30.17 | 586 | |||
5. | Głowiak Bartosz | 05 | Śląsk Wrocław | 30.54 | 565 | |||
6. | Misztal Oliwier | 05 | Korona Kraków | 30.63 | 560 | |||
7. | Gohla Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 30.72 | 555 | |||
8. | Kobus Bartosz | 05 | UKS 190 Łódź | 31.38 | 520 | |||
9. | Skrzecz Piotr | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 31.70 | 505 | |||
10. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 32.00 | 491 | |||
11. | Żak Wiktor | 05 | RMKS Rybnik | 32.87 | 453 | |||
12. | Kania Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.06 | 445 | |||
13. | Kańtoch Bartosz | 05 | RMKS Rybnik | 33.13 | 442 | |||
14. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 33.48 | 428 | |||
15. | Jaremek Michał | 05 | Delfin Toruń | 33.71 | 420 | |||
16. | Safjański Grzegorz | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 37.16 | 313 | |||
17. | Burda Paweł | 05 | RMKS Rybnik | 37.51 | 305 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 30.16 | 586 | |||
2. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 30.86 | 547 | |||
3. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 30.99 | 540 | |||
4. | Kapuśniak Maksym | 06 | AZS UMCS Lublin | 31.06 | 537 | |||
5. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 31.78 | 501 | |||
6. | Lewenhaupt Oskar | 06 | Trójka Łódź | 31.80 | 500 | |||
7. | Weikum Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.88 | 496 | |||
8. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.03 | 489 | |||
9. | Gliński Oskar | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.27 | 479 | |||
10. | Ignar Szymon | 06 | Aquatica Pawłowice | 32.53 | 467 | |||
11. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 34.59 | 388 | |||
12. | Megger Mikołaj | 06 | Delfin Toruń | 35.04 | 374 | |||
13. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 36.36 | 334 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 8:52 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Major Erik | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.23 | 528 | |||
2. | Kazanowski Dominik | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 32.02 | 490 | |||
3. | Mikita Damian | 07 | Ruch Grudziądz | 32.36 | 475 | |||
4. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 32.68 | 461 | |||
5. | Kruk Franciszek | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 32.76 | 457 | |||
6. | Wiśniewski Jakub | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 33.23 | 438 | |||
7. | Głowacki Sebastian | 07 | Nawa Skierniewice | 33.86 | 414 | |||
8. | Kunicki Maksymilian | 07 | Victoria Racibórz | 34.04 | 408 | |||
9. | Kaszubski Jan | 07 | Trójka Łódź | 34.37 | 396 | |||
10. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.72 | 384 | |||
11. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 35.54 | 358 | |||
12. | Gondek Bartosz | 07 | AZS SMS Jarosław | 35.62 | 356 | |||
13. | Wieczorek Kacper | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 36.13 | 341 | |||
14. | Sieroń Maciej | 07 | Trójka Łódź | 36.57 | 329 | |||
15. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.68 | 278 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 10/10/2021 - 8:58 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Klusek Aleksandra | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:16.30 | 675 | 30.22 | 34.50 | 34.91 | 36.67 | |||
2. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 2:17.52 | 657 | 31.41 | 35.80 | 35.68 | 34.63 | |||
3. | Kowalska Klara | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:17.57 | 657 | 30.73 | 35.11 | 35.72 | 36.01 | |||
4. | Herbreder Gabriela | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:19.25 | 633 | 31.01 | 36.75 | 36.45 | 35.04 | |||
5. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:22.30 | 593 | 32.54 | 35.98 | 36.61 | 37.17 | |||
6. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 2:23.47 | 579 | 31.42 | 36.24 | 37.82 | 37.99 | |||
7. | Głowacka Oliwia | 05 | Sejwal Rypin | 2:23.97 | 573 | 31.50 | 36.08 | 38.15 | 38.24 | |||
8. | Haładyn Kamila | 04 | UKS 190 Łódź | 2:24.18 | 570 | 32.35 | 36.70 | 37.76 | 37.37 | |||
9. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS 190 Łódź | 2:25.25 | 558 | 32.25 | 36.76 | 37.37 | 38.87 | |||
10. | Hebel Natalia | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:25.83 | 551 | 31.42 | 36.94 | 38.49 | 38.98 | |||
11. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:26.04 | 549 | 31.87 | 37.11 | 38.54 | 38.52 | |||
12. | Warchałowska Paulina | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:26.12 | 548 | 32.33 | 37.08 | 38.27 | 38.44 | |||
13. | Szyszko Karolina | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:26.16 | 548 | 33.11 | 37.25 | 36.94 | 38.86 | |||
14. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:26.48 | 544 | 32.79 | 36.61 | 37.21 | 39.87 | |||
15. | Mleczek Natalia | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 2:27.08 | 537 | 32.67 | 37.61 | 38.26 | 38.54 | |||
16. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:28.91 | 518 | 34.02 | 37.71 | 38.58 | 38.60 | |||
17. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 2:28.92 | 518 | 32.64 | 37.70 | 38.57 | 40.01 | |||
18. | Gorgosz Małgorzata | 07 | Aquatica Pawłowice | 2:29.31 | 514 | 33.17 | 39.24 | 39.11 | 37.79 | |||
19. | Pasierowska Wiktoria | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:29.93 | 507 | 34.14 | 37.39 | 38.21 | 40.19 | |||
20. | Tupalska Oliwia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:31.05 | 496 | 32.91 | 38.84 | 40.06 | 39.24 | |||
21. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:31.15 | 495 | 33.04 | 38.51 | 39.78 | 39.82 | |||
22. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 2:31.21 | 494 | 33.89 | 38.10 | 40.04 | 39.18 | |||
Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 2:31.21 | 494 | 33.41 | 39.25 | 39.52 | 39.03 | ||||
24. | Strządała Karolina | 04 | UKP Polonia Warszawa | 2:31.30 | 494 | 33.53 | 38.26 | 39.41 | 40.10 | |||
25. | Sojka Oliwia | 06 | Aqua Team Mikołów | 2:31.76 | 489 | 32.93 | 39.04 | 39.85 | 39.94 | |||
26. | Walkusz Hanna | 06 | Jedynka Solex Lębork | 2:32.68 | 480 | 33.63 | 38.74 | 40.21 | 40.10 | |||
27. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 2:36.40 | 447 | 35.15 | 41.05 | 40.06 | 40.14 | |||
28. | Furmańska Julia | 06 | Nawa Skierniewice | 2:37.43 | 438 | 34.97 | 40.32 | 41.81 | 40.33 | |||
29. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 2:39.75 | 419 | 35.15 | 41.15 | 41.74 | 41.71 | |||
30. | Zarzecka Roksana | 07 | KP Ciechanów | 2:40.05 | 417 | 35.26 | 40.92 | 42.21 | 41.66 | |||
31. | Rapczewska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:40.19 | 416 | 34.08 | 40.38 | 42.20 | 43.53 | |||
32. | Szweda Jowita | 06 | Unia Oświęcim | 2:40.50 | 413 | 33.94 | 40.52 | 42.43 | 43.61 | |||
33. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:42.33 | 400 | 35.20 | 41.97 | 43.31 | 41.85 | |||
34. | Szczotka Natalia | 07 | Unia Oświęcim | 2:42.45 | 399 | 34.49 | 41.33 | 43.69 | 42.94 | |||
35. | Tadko Wiktoria | 05 | Victoria Racibórz | 2:42.48 | 398 | 36.42 | 42.10 | 43.21 | 40.75 | |||
36. | Skudlik Michalina | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:43.83 | 389 | 36.12 | 41.82 | 43.07 | 42.82 | |||
37. | Śrutwa Laura | 07 | Victoria Racibórz | 2:44.21 | 386 | 35.70 | 41.99 | 43.16 | 43.36 | |||
38. | Zakrzewska Oliwia | 07 | Nawa Skierniewice | 2:48.64 | 356 | 38.18 | 45.18 | 44.86 | 40.42 | |||
39. | Szabrańska Oliwia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:48.78 | 355 | 37.05 | 42.22 | 45.44 | 44.07 | |||
40. | Wróblewska Kaja | 07 | Swim Team Lubartów | 2:50.70 | 344 | 39.02 | 45.82 | 45.37 | 40.49 | |||
41. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:50.94 | 342 | 38.32 | 45.71 | 45.09 | 41.82 | |||
42. | Kużaj Paulina | 06 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:51.50 | 339 | 36.43 | 42.17 | 46.49 | 46.41 | |||
43. | Zakrzewska Barbara | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 2:56.07 | 313 | 38.44 | 47.51 | 45.94 | 44.18 | |||
44. | Zakrzewska Natalia | 07 | Krośnicka Przystań Krośnice | 2:56.28 | 312 | 38.17 | 45.63 | 45.80 | 46.68 |
PK | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:20.18 | 621 | 32.05 | 35.86 | 35.89 | 36.38 | |||
PK | Mikłos Julia | 05 | Juvenia Wrocław | 2:35.29 | 456 | 33.56 | 38.99 | 41.01 | 41.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 10/10/2021 - 9:14 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:56.15 | 809 | 26.54 | 29.99 | 30.42 | 29.20 | ||||
2. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 1:56.20 | 808 | 26.96 | 30.69 | 28.70 | 29.85 | ||||
3. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.03 | 771 | 26.88 | 30.42 | 29.84 | 30.89 | ||||
4. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:58.49 | 762 | 26.76 | 30.35 | 30.50 | 30.88 | ||||
5. | Chrzanowski Damian | 98 | Śląsk Wrocław | 2:00.06 | 732 | 26.69 | 30.87 | 31.10 | 31.40 | ||||
6. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:00.52 | 724 | 26.51 | 30.44 | 31.13 | 32.44 | ||||
7. | Ćwiek Wiktor | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:01.24 | 711 | 27.13 | 30.78 | 31.58 | 31.75 | ||||
8. | Cieśla Oskar | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:01.66 | 704 | 27.79 | 31.38 | 31.49 | 31.00 | ||||
9. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.91 | 699 | 26.88 | 30.51 | 31.66 | 32.86 | ||||
10. | Matyjasek Maciej | 02 | AZS AWF Katowice | 2:05.63 | 639 | 28.36 | 32.11 | 32.23 | 32.93 | ||||
11. | Olewniczak Maciej | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:05.89 | 635 | 28.08 | 32.34 | 32.99 | 32.48 | ||||
12. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:06.34 | 628 | 28.12 | 32.30 | 33.66 | 32.26 | ||||
13. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.65 | 609 | 28.85 | 32.30 | 33.26 | 33.24 | ||||
14. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 2:07.98 | 604 | 28.66 | 32.86 | 33.55 | 32.91 | ||||
15. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:08.03 | 604 | 28.86 | 33.10 | 33.40 | 32.67 | ||||
16. | Paszkowski Błażej | 06 | AZS UMCS Lublin | 2:08.98 | 591 | 27.99 | 32.96 | 33.63 | 34.40 | ||||
17. | Tomaszewski Piotr | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:08.99 | 590 | 28.56 | 33.60 | 33.52 | 33.31 | ||||
18. | Laryś Jerzy | 06 | Muszelka Warszawa | 2:09.01 | 590 | 29.72 | 32.81 | 33.20 | 33.28 | ||||
19. | Gera Franciszek | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:09.10 | 589 | 27.33 | 32.28 | 34.51 | 34.98 | ||||
20. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.42 | 585 | 29.30 | 32.72 | 33.50 | 33.90 | ||||
21. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 2:10.77 | 567 | 29.08 | 32.42 | 33.95 | 35.32 | ||||
22. | Roguski Mateusz | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.22 | 561 | 29.38 | 33.41 | 34.20 | 34.23 | ||||
23. | Styś Aleksander | 06 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.24 | 561 | 29.34 | 34.31 | 34.50 | 33.09 | ||||
24. | Dzierkacz Igor | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.33 | 559 | 29.41 | 33.26 | 34.16 | 34.50 | ||||
25. | Żyro Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:11.45 | 558 | 29.77 | 33.80 | 33.54 | 34.34 | ||||
26. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:11.54 | 557 | 28.77 | 32.44 | 34.27 | 36.06 | ||||
27. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:12.41 | 546 | 29.12 | 33.28 | 35.15 | 34.86 | ||||
28. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:12.46 | 545 | 29.57 | 34.34 | 34.81 | 33.74 | ||||
29. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:12.90 | 540 | 29.33 | 34.16 | 35.24 | 34.17 | ||||
30. | Gajda Jan | 07 | Trójka Łódź | 2:13.39 | 534 | 29.58 | 34.39 | 34.63 | 34.79 | ||||
31. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:13.91 | 528 | 27.79 | 34.10 | 35.69 | 36.33 | ||||
32. | Pera Marcin | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:14.50 | 521 | 29.83 | 34.38 | 35.46 | 34.83 | ||||
33. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.20 | 513 | 29.52 | 34.12 | 34.86 | 36.70 | ||||
34. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 2:15.60 | 508 | 31.34 | 35.07 | 34.91 | 34.28 | ||||
35. | Okoń Maksymilian | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:16.54 | 498 | 30.32 | 35.68 | 35.96 | 34.58 | ||||
36. | Kapała Bartosz | 06 | Kormoran Olsztyn | 2:17.15 | 491 | 31.30 | 35.39 | 35.94 | 34.52 | ||||
37. | Woźnicki Dominik | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.40 | 488 | 31.58 | 36.43 | 34.84 | 34.55 | ||||
38. | Górniak Kamil | 04 | Delfin Cieszyn | 2:17.79 | 484 | 30.13 | 35.10 | 36.41 | 36.15 | ||||
39. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:20.56 | 456 | 30.58 | 35.49 | 36.23 | 38.26 | ||||
40. | Kurpis Maksymilian | 06 | Aquatica Pawłowice | 2:21.54 | 447 | 29.66 | 34.43 | 37.95 | 39.50 | ||||
41. | Ołownia Ignacy | 07 | Delfin Gdynia | 2:23.40 | 430 | 30.52 | 36.19 | 38.19 | 38.50 | ||||
42. | Wenerski Eryk | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:24.04 | 424 | 30.88 | 36.00 | 38.27 | 38.89 | ||||
43. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 2:26.32 | 404 | 31.94 | 37.82 | 39.66 | 36.90 | ||||
44. | Pawlica Mateusz | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:28.91 | 384 | 30.58 | 38.24 | 40.42 | 39.67 | ||||
45. | Jańczyk Maksymilian | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:28.95 | 383 | 30.81 | 37.22 | 39.84 | 41.08 | ||||
46. | Ciapuła Michał | 07 | Unia Oświęcim | 2:29.90 | 376 | 31.53 | 37.03 | 40.95 | 40.39 | ||||
47. | Wentland Miłosz | 07 | Trójka Łódź | 2:30.79 | 369 | 31.21 | 37.39 | 39.87 | 42.32 | ||||
48. | Kołodziej Jan | 07 | Unia Oświęcim | 2:38.78 | 316 | 36.20 | 40.14 | 42.13 | 40.31 | ||||
49. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:53.42 | 243 | 36.60 | 43.25 | 46.42 | 47.15 | ||||
DYSKW. | Rak Jan | 06 | Aquatica Pawłowice | ||||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 11:45) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 10/10/2021 - 9:28 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piskorska Adela | 03 | Shark Rudna | 58.46 | 827 | 28.04 | 30.42 | |||
2. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 58.89 | 809 | 28.71 | 30.18 | |||
3. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:00.78 | 736 | 29.93 | 30.85 | |||
4. | Bernat Laura | 05 | AZS UMCS Lublin | 1:00.95 | 730 | 30.02 | 30.93 | |||
5. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 1:01.72 | 703 | 29.99 | 31.73 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.03 | 692 | 29.73 | 32.30 | |||
7. | Palicka Wiktoria | 05 | Skalar Słupsk | 1:02.47 | 678 | 30.31 | 32.16 | |||
8. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Swim-Art Wrocław | 1:03.25 | 653 | 30.48 | 32.77 | |||
9. | Kamzol Flawia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:03.88 | 634 | 31.16 | 32.72 | |||
10. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:04.93 | 604 | 31.65 | 33.28 | |||
11. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:04.95 | 603 | 31.08 | 33.87 | |||
12. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.96 | 603 | 31.77 | 33.19 | |||
13. | Ścibiorek Dominika | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.24 | 595 | 31.32 | 33.92 | |||
14. | Krawczyk Maja | 05 | UKP Polonia Warszawa | 1:05.72 | 582 | 31.91 | 33.81 | |||
15. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.78 | 581 | 31.56 | 34.22 | |||
16. | Kozińska Anna | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:06.06 | 573 | 32.05 | 34.01 | |||
17. | Zawadzka Zofia | 05 | Śląsk Wrocław | 1:06.26 | 568 | 32.09 | 34.17 | |||
18. | Cieplak Aleksandra | 01 | AZS AWF Katowice | 1:06.33 | 566 | 32.02 | 34.31 | |||
19. | Janik Julia | 06 | UKS 190 Łódź | 1:06.39 | 565 | 32.29 | 34.10 | |||
20. | Próba Oliwia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.77 | 555 | 32.10 | 34.67 | |||
21. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:06.89 | 552 | 32.53 | 34.36 | |||
22. | Staroń Aniela | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.99 | 550 | 32.39 | 34.60 | |||
23. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:07.05 | 548 | 31.87 | 35.18 | |||
24. | Smiczek Julia | 05 | AZS AWF Katowice | 1:07.22 | 544 | 32.34 | 34.88 | |||
25. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 1:07.45 | 538 | 32.56 | 34.89 | |||
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.72 | 532 | 32.61 | 35.11 | |||
27. | Greń Martyna | 07 | UKS Dragon Będzin | 1:07.75 | 531 | 32.86 | 34.89 | |||
28. | Macura Kinga | 06 | Unia Oświęcim | 1:07.99 | 526 | 33.15 | 34.84 | |||
29. | Filipowicz Barbara | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:08.15 | 522 | 32.56 | 35.59 | |||
30. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:08.25 | 520 | 33.44 | 34.81 | |||
31. | Domoradzka Julia | 07 | AZS UMCS Lublin | 1:08.71 | 509 | 33.37 | 35.34 | |||
32. | Badura Oliwia | 07 | Vega Dobrodzień | 1:08.97 | 504 | 34.13 | 34.84 | |||
33. | Janik Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:09.10 | 501 | 33.04 | 36.06 | |||
34. | Stawicka Julia | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:09.31 | 496 | 33.14 | 36.17 | |||
35. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.33 | 496 | 34.05 | 35.28 | |||
36. | Zakrzewska Oliwia | 07 | Nawa Skierniewice | 1:09.35 | 495 | 33.80 | 35.55 | |||
37. | Trzaska Alicja | 05 | Delfin Legionowo | 1:09.41 | 494 | 33.33 | 36.08 | |||
38. | Ziemacka Julia | 03 | Muszelka Warszawa | 1:09.52 | 492 | 33.68 | 35.84 | |||
39. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 1:09.62 | 490 | 33.80 | 35.82 | |||
40. | Tuszyńska Matylda | 05 | AZS AWF Katowice | 1:09.63 | 489 | 33.51 | 36.12 | |||
41. | Brojanowska Natalia | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.73 | 487 | 32.98 | 36.75 | |||
42. | Wiernicka Julia | 07 | Piątka Chorzów | 1:09.99 | 482 | 34.14 | 35.85 | |||
43. | Grech Natalia | 07 | Aquatica Pawłowice | 1:10.19 | 478 | 33.93 | 36.26 | |||
44. | Skalińska Ewa | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:10.38 | 474 | 34.03 | 36.35 | |||
45. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.71 | 467 | 34.57 | 36.14 | |||
46. | Wilanowska Karina | 06 | UKP Polonia Warszawa | 1:11.24 | 457 | 33.92 | 37.32 | |||
47. | Wilk Nikola | 05 | Junior Kluczbork | 1:11.55 | 451 | 34.82 | 36.73 | |||
48. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:11.62 | 450 | 34.57 | 37.05 | |||
49. | Gilowska Maria | 06 | UKS MOS Opole | 1:12.07 | 441 | 34.38 | 37.69 | |||
50. | Śrutwa Laura | 07 | Victoria Racibórz | 1:12.45 | 434 | 35.56 | 36.89 | |||
51. | Łapeta Iga | 07 | RMKS Rybnik | 1:13.21 | 421 | 35.50 | 37.71 | |||
52. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:13.51 | 416 | 36.06 | 37.45 | |||
53. | Lepszy-Bayaraa Julia | 07 | Unia Oświęcim | 1:14.35 | 402 | 35.99 | 38.36 | |||
Drażyk Wiktoria | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:14.35 | 402 | 35.55 | 38.80 | ||||
55. | Zurel Laura | 07 | Sejwal Rypin | 1:15.36 | 386 | 37.26 | 38.10 | |||
56. | Przybylska Maja | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:15.41 | 385 | 36.20 | 39.21 | |||
57. | Szolc Zuzanna | 07 | Aqua Team Mikołów | 1:15.48 | 384 | 36.94 | 38.54 | |||
58. | Lech Agata | 06 | UKS MOS Opole | 1:16.13 | 374 | 37.00 | 39.13 | |||
59. | Kuczera Dominika | 02 | RMKS Rybnik | 1:16.40 | 370 | 36.27 | 40.13 | |||
60. | Nowak Victoria | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:18.38 | 343 | 37.25 | 41.13 | |||
61. | Gawenda Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 1:23.26 | 286 | 40.70 | 42.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 10/10/2021 - 9:38 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kosiński Filip | 04 | AZS AWF Warszawa | 52.48 | 781 | 25.59 | 26.89 | |||
2. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 52.70 | 771 | 25.03 | 27.67 | |||
3. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 53.97 | 718 | 26.25 | 27.72 | |||
4. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 55.25 | 669 | 26.63 | 28.62 | |||
5. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 55.81 | 649 | 26.56 | 29.25 | |||
6. | Zając Mateusz | 02 | AZS AWF Katowice | 55.83 | 648 | 26.90 | 28.93 | |||
7. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.01 | 642 | 27.11 | 28.90 | |||
8. | Kowalczyk Piotr | 03 | UKP Polonia Warszawa | 56.27 | 633 | 26.61 | 29.66 | |||
9. | Krischke Jakub | 06 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 56.61 | 622 | 27.08 | 29.53 | |||
10. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 57.02 | 608 | 27.12 | 29.90 | |||
11. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 57.03 | 608 | 26.79 | 30.24 | |||
12. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 57.04 | 608 | 27.06 | 29.98 | |||
13. | Paszkowski Błażej | 06 | AZS UMCS Lublin | 57.18 | 603 | 27.63 | 29.55 | |||
14. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS AGH Kraków | 58.12 | 575 | 27.96 | 30.16 | |||
15. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 58.21 | 572 | 28.60 | 29.61 | |||
16. | Brzozowski Bartosz | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 58.32 | 569 | 28.31 | 30.01 | |||
17. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 58.42 | 566 | 28.41 | 30.01 | |||
18. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 58.65 | 559 | 28.19 | 30.46 | |||
19. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 58.67 | 558 | 28.31 | 30.36 | |||
20. | Tomaszewski Piotr | 05 | AZS UMCS Lublin | 58.86 | 553 | 28.70 | 30.16 | |||
21. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.04 | 548 | 28.41 | 30.63 | |||
22. | Styś Aleksander | 06 | UKP Polonia Warszawa | 59.22 | 543 | 28.70 | 30.52 | |||
23. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 59.31 | 541 | 28.82 | 30.49 | |||
24. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 59.45 | 537 | 28.87 | 30.58 | |||
25. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 1:00.18 | 517 | 29.70 | 30.48 | |||
26. | Krupa Jakub | 07 | Unia Oświęcim | 1:00.33 | 514 | 29.54 | 30.79 | |||
27. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.43 | 511 | 28.89 | 31.54 | |||
28. | Szewczyk Roch | 05 | UKP Polonia Warszawa | 1:00.50 | 509 | 29.10 | 31.40 | |||
29. | Lucow Jan | 06 | UKP Polonia Warszawa | 1:00.68 | 505 | 29.28 | 31.40 | |||
30. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 1:00.91 | 499 | 29.53 | 31.38 | |||
31. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:00.94 | 498 | 29.69 | 31.25 | |||
32. | Bolek Stanisław | 05 | UKP Polonia Warszawa | 1:01.24 | 491 | 29.85 | 31.39 | |||
33. | Piecha Kacper | 05 | Unia Oświęcim | 1:01.30 | 490 | 29.35 | 31.95 | |||
34. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 1:01.52 | 484 | 29.80 | 31.72 | |||
35. | Urbaniak Olivier | 07 | Trójka Łódź | 1:01.53 | 484 | 30.15 | 31.38 | |||
36. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 482 | 29.77 | 31.83 | |||
37. | Lipus Bartosz | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:01.77 | 478 | 29.69 | 32.08 | |||
38. | Koch Mikołaj | 06 | Trójka Łódź | 1:02.10 | 471 | 30.06 | 32.04 | |||
39. | Kaczmarek Michał | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.31 | 444 | 30.37 | 32.94 | |||
40. | Kałuża Mateusz | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:03.71 | 436 | 30.47 | 33.24 | |||
41. | Hubiński Olivier | 07 | Delfin Gdynia | 1:03.95 | 431 | 30.67 | 33.28 | |||
42. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.65 | 417 | 31.52 | 33.13 | |||
43. | Tobiasz Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.65 | 398 | 31.40 | 34.25 | |||
44. | Piątkiewicz Piotr | 07 | Trójka Łódź | 1:06.07 | 391 | 31.15 | 34.92 | |||
45. | Szczygieł Stanisław | 07 | UKS MOS Opole | 1:09.74 | 332 | 33.99 | 35.75 | |||
46. | Melerowicz Jan | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.92 | 291 | 35.62 | 37.30 | |||
47. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.51 | 252 | 37.52 | 38.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 10/10/2021 - 9:47 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:16.48 | 711 | 31.11 | 33.52 | 40.49 | 31.36 | ||||
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS UMCS Lublin | 2:16.63 | 709 | 29.81 | 35.02 | 40.33 | 31.47 | ||||
Famulok Zuzanna | 03 | Unia Oświęcim | 2:16.63 | 709 | 29.61 | 35.06 | 39.91 | 32.05 | |||||
4. | Piskorska Adela | 03 | Shark Rudna | 2:17.24 | 700 | 31.06 | 32.84 | 41.83 | 31.51 | ||||
5. | Bernat Laura | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:19.17 | 671 | 31.41 | 33.97 | 41.99 | 31.80 | ||||
6. | Klusek Aleksandra | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:20.16 | 657 | 30.12 | 35.22 | 41.35 | 33.47 | ||||
7. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 2:21.31 | 641 | 30.22 | 37.18 | 40.59 | 33.32 | ||||
8. | Król Gabriela | 06 | Wisła Puławy | 2:22.32 | 627 | 31.49 | 35.62 | 42.25 | 32.96 | ||||
9. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 2:22.99 | 618 | 30.98 | 37.10 | 42.27 | 32.64 | ||||
10. | Sobczak Zofia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.17 | 616 | 29.38 | 35.77 | 41.56 | 36.46 | ||||
11. | Słabosz Emilia | 05 | MOSM Tychy | 2:24.54 | 599 | 32.44 | 36.83 | 42.33 | 32.94 | ||||
12. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 2:24.62 | 598 | 30.96 | 37.01 | 42.19 | 34.46 | ||||
13. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:24.95 | 594 | 30.85 | 37.66 | 41.83 | 34.61 | ||||
14. | Herbreder Gabriela | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:25.27 | 590 | 30.71 | 38.39 | 40.98 | 35.19 | ||||
15. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:25.33 | 589 | 31.80 | 37.61 | 41.75 | 34.17 | ||||
16. | Janaszek-Seydlitz Zofia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:26.46 | 576 | 32.28 | 38.48 | 41.84 | 33.86 | ||||
17. | Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:27.00 | 569 | 31.75 | 36.41 | 43.73 | 35.11 | ||||
18. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 2:27.01 | 569 | 32.07 | 37.55 | 42.61 | 34.78 | ||||
19. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:27.27 | 566 | 32.08 | 38.47 | 42.40 | 34.32 | ||||
20. | Rakowska Marta | 06 | UKS MOS Opole | 2:27.35 | 565 | 32.00 | 37.64 | 43.30 | 34.41 | ||||
21. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:27.93 | 559 | 31.66 | 38.39 | 42.36 | 35.52 | ||||
22. | Pietrzyk Hanna | 07 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 2:28.26 | 555 | 31.99 | 38.64 | 42.03 | 35.60 | ||||
23. | Tupalska Oliwia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:28.44 | 553 | 30.91 | 38.20 | 44.84 | 34.49 | ||||
24. | Szyszko Karolina | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:28.45 | 553 | 31.29 | 37.70 | 43.51 | 35.95 | ||||
25. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS 190 Łódź | 2:28.50 | 552 | 32.16 | 39.18 | 42.20 | 34.96 | ||||
26. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 2:29.74 | 538 | 32.16 | 40.62 | 44.24 | 32.72 | ||||
27. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:29.93 | 536 | 32.27 | 40.85 | 43.79 | 33.02 | ||||
28. | Kozińska Anna | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:30.03 | 535 | 32.53 | 37.39 | 43.85 | 36.26 | ||||
29. | Bukowska Olga | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:31.45 | 520 | 33.11 | 39.78 | 44.13 | 34.43 | ||||
30. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:31.68 | 518 | 32.29 | 39.83 | 43.72 | 35.84 | ||||
31. | Koral Milena | 05 | Aquatica Pawłowice | 2:31.88 | 516 | 33.68 | 36.85 | 45.18 | 36.17 | ||||
32. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:32.12 | 514 | 33.09 | 40.34 | 43.77 | 34.92 | ||||
33. | Figurska Paula | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:32.44 | 510 | 32.56 | 40.26 | 44.83 | 34.79 | ||||
34. | Giewiada Patrycja | 07 | Krośnicka Przystań Krośnice | 2:33.01 | 505 | 33.74 | 39.94 | 44.35 | 34.98 | ||||
35. | Gorgosz Małgorzata | 07 | Aquatica Pawłowice | 2:33.63 | 499 | 32.72 | 38.96 | 46.86 | 35.09 | ||||
36. | Domoradzka Julia | 07 | AZS UMCS Lublin | 2:33.71 | 498 | 32.39 | 38.79 | 45.00 | 37.53 | ||||
37. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | Trójka Łódź | 2:34.33 | 492 | 33.02 | 42.97 | 41.77 | 36.57 | ||||
38. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:34.94 | 486 | 32.67 | 41.51 | 43.42 | 37.34 | ||||
39. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:35.81 | 478 | 32.46 | 37.80 | 47.14 | 38.41 | ||||
40. | Karczmarczyk Aleksandra | 06 | Śląsk Wrocław | 2:36.10 | 475 | 33.29 | 41.34 | 44.42 | 37.05 | ||||
41. | Skrzypczak Natalia | 07 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.44 | 472 | 35.16 | 39.36 | 46.36 | 35.56 | ||||
42. | Kurysia Anna | 07 | Unia Oświęcim | 2:36.48 | 472 | 35.02 | 40.15 | 45.43 | 35.88 | ||||
43. | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 2:36.86 | 468 | 31.69 | 40.68 | 48.19 | 36.30 | ||||
44. | Ścibiorek Dominika | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:37.80 | 460 | 32.94 | 39.55 | 46.72 | 38.59 | ||||
45. | Tadko Wiktoria | 05 | Victoria Racibórz | 2:37.90 | 459 | 35.26 | 41.33 | 45.29 | 36.02 | ||||
46. | Borowska Oliwia | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:38.24 | 456 | 32.80 | 39.02 | 48.09 | 38.33 | ||||
47. | Kowacka Aleksandra | 04 | Trójka Łódź | 2:38.34 | 455 | 34.41 | 41.63 | 46.74 | 35.56 | ||||
48. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 2:38.42 | 455 | 32.61 | 41.90 | 43.94 | 39.97 | ||||
49. | Drażyk Wiktoria | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:41.77 | 427 | 34.91 | 42.85 | 48.60 | 35.41 | ||||
50. | Węgrzycka Małgorzata | 07 | Trójka Łódź | 2:42.54 | 421 | 34.95 | 41.71 | 50.29 | 35.59 | ||||
51. | Polok Dominika | 07 | UKS MOS Opole | 2:43.09 | 417 | 36.56 | 45.35 | 43.07 | 38.11 | ||||
52. | Baron Antonina | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:46.25 | 393 | 35.99 | 45.11 | 47.57 | 37.58 | ||||
53. | Jeziorska Natalia | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 2:47.82 | 382 | 38.35 | 44.67 | 46.72 | 38.08 | ||||
54. | Brzyska Jagoda | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:55.19 | 336 | 36.61 | 48.12 | 51.89 | 38.57 | ||||
55. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:58.08 | 320 | 40.51 | 45.48 | 49.66 | 42.43 | ||||
DYSKW. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:56) | |||||||||||||
DYSKW. | Grzegorzewska Julia | 07 | UKP Polonia Warszawa | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 12:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 10/10/2021 - 10:03 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kałusowski Jan | 00 | Trójka Łódź | 2:01.43 | 735 | 26.14 | 31.70 | 33.97 | 29.62 | ||||
2. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:03.34 | 702 | 26.62 | 33.02 | 34.96 | 28.74 | ||||
3. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 2:04.97 | 675 | 26.92 | 32.81 | 34.79 | 30.45 | ||||
4. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:05.68 | 663 | 25.19 | 31.15 | 39.14 | 30.20 | ||||
5. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 2:07.68 | 633 | 27.52 | 32.35 | 37.01 | 30.80 | ||||
6. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:07.71 | 632 | 26.60 | 33.11 | 37.60 | 30.40 | ||||
7. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:08.11 | 626 | 28.50 | 31.62 | 37.49 | 30.50 | ||||
8. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:08.20 | 625 | 28.19 | 32.04 | 37.66 | 30.31 | ||||
9. | Sławacki Wojciech | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:08.22 | 625 | 27.45 | 34.20 | 37.16 | 29.41 | ||||
10. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:09.23 | 610 | 28.00 | 32.31 | 38.66 | 30.26 | ||||
11. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 2:09.44 | 607 | 26.91 | 35.37 | 36.92 | 30.24 | ||||
12. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.96 | 600 | 27.20 | 32.48 | 38.43 | 31.85 | ||||
13. | Nowacki Błażej | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:10.23 | 596 | 28.62 | 33.86 | 37.53 | 30.22 | ||||
14. | Plaga Dawid | 05 | Skalar Słupsk | 2:10.78 | 589 | 28.28 | 34.56 | 38.43 | 29.51 | ||||
15. | Olewniczak Maciej | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.74 | 576 | 28.42 | 35.55 | 37.52 | 30.25 | ||||
16. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.80 | 575 | 27.50 | 34.31 | 37.72 | 32.27 | ||||
17. | Łupiński Mateusz | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.93 | 573 | 26.93 | 35.27 | 36.53 | 33.20 | ||||
18. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 2:12.01 | 572 | 28.27 | 33.53 | 38.68 | 31.53 | ||||
19. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.07 | 571 | 27.45 | 35.14 | 38.88 | 30.60 | ||||
20. | Zacharzyński Norbert | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:12.13 | 571 | 27.17 | 34.91 | 37.18 | 32.87 | ||||
21. | Litewski Mikołaj | 04 | UKP Polonia Warszawa | 2:13.01 | 559 | 28.46 | 35.88 | 37.41 | 31.26 | ||||
22. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 2:13.45 | 554 | 28.01 | 35.91 | 37.81 | 31.72 | ||||
23. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:13.88 | 549 | 28.72 | 34.93 | 40.43 | 29.80 | ||||
24. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.21 | 545 | 27.24 | 34.48 | 38.79 | 33.70 | ||||
25. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:14.60 | 540 | 27.79 | 35.55 | 39.05 | 32.21 | ||||
26. | Misztal Oliwier | 05 | Korona Kraków | 2:14.63 | 539 | 30.46 | 36.24 | 36.97 | 30.96 | ||||
27. | Różycki Szymon | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:14.77 | 538 | 27.71 | 35.20 | 39.80 | 32.06 | ||||
28. | Major Erik | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.14 | 533 | 28.45 | 34.61 | 39.15 | 32.93 | ||||
29. | Kucharczyk Paweł | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:15.25 | 532 | 28.41 | 38.69 | 35.88 | 32.27 | ||||
30. | Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.27 | 532 | 28.67 | 35.48 | 38.97 | 32.15 | ||||
31. | Styś Aleksander | 06 | UKP Polonia Warszawa | 2:15.34 | 531 | 28.49 | 33.78 | 40.22 | 32.85 | ||||
32. | Stańczyk Jarema | 02 | AZS AGH Kraków | 2:15.41 | 530 | 30.32 | 37.31 | 36.39 | 31.39 | ||||
33. | Dziewguć Benjamin | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:15.53 | 529 | 27.92 | 35.45 | 41.15 | 31.01 | ||||
34. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:15.59 | 528 | 28.41 | 36.03 | 39.86 | 31.29 | ||||
35. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:16.08 | 522 | 28.93 | 33.31 | 42.40 | 31.44 | ||||
36. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.11 | 522 | 27.86 | 36.48 | 40.54 | 31.23 | ||||
37. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 2:16.62 | 516 | 29.49 | 36.18 | 39.34 | 31.61 | ||||
38. | Buliński Hektor | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:16.85 | 514 | 28.80 | 35.18 | 41.33 | 31.54 | ||||
39. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:17.19 | 510 | 29.46 | 35.62 | 39.74 | 32.37 | ||||
40. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 2:17.27 | 509 | 29.28 | 33.43 | 42.16 | 32.40 | ||||
41. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.58 | 505 | 28.34 | 34.61 | 42.64 | 31.99 | ||||
42. | Porwik Kacper | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.59 | 505 | 30.46 | 36.24 | 38.37 | 32.52 | ||||
43. | Polkowski Krzysztof | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:18.42 | 496 | 28.46 | 36.76 | 42.22 | 30.98 | ||||
44. | Weikum Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:18.65 | 494 | 28.81 | 37.11 | 39.89 | 32.84 | ||||
45. | Ołownia Ignacy | 07 | Delfin Gdynia | 2:18.78 | 492 | 30.38 | 35.26 | 40.59 | 32.55 | ||||
46. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:19.35 | 486 | 28.94 | 37.24 | 40.36 | 32.81 | ||||
47. | Urbaniak Olivier | 07 | Trójka Łódź | 2:19.82 | 482 | 30.93 | 33.86 | 41.81 | 33.22 | ||||
48. | Cur Kacper | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:19.83 | 481 | 31.18 | 35.35 | 41.36 | 31.94 | ||||
49. | Szewczyk Roch | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:19.91 | 481 | 28.94 | 33.61 | 43.02 | 34.34 | ||||
50. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:19.97 | 480 | 30.26 | 35.42 | 40.53 | 33.76 | ||||
51. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:20.55 | 474 | 29.85 | 36.33 | 42.31 | 32.06 | ||||
52. | Sypko Maksymilian | 05 | Śląsk Wrocław | 2:21.13 | 468 | 28.97 | 36.24 | 42.50 | 33.42 | ||||
53. | Gohla Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:21.60 | 464 | 29.57 | 40.93 | 38.17 | 32.93 | ||||
54. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:21.72 | 462 | 30.99 | 36.34 | 42.30 | 32.09 | ||||
55. | Antosik Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.99 | 460 | 29.85 | 36.99 | 43.79 | 31.36 | ||||
56. | Wdowiak Dominik | 07 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 2:22.82 | 452 | 29.81 | 35.53 | 42.69 | 34.79 | ||||
57. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 2:23.17 | 448 | 30.73 | 38.12 | 40.70 | 33.62 | ||||
58. | Kunicki Maksymilian | 07 | Victoria Racibórz | 2:23.29 | 447 | 31.79 | 38.75 | 40.71 | 32.04 | ||||
59. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.99 | 441 | 32.20 | 38.23 | 40.66 | 32.90 | ||||
60. | Mikita Damian | 07 | Ruch Grudziądz | 2:24.38 | 437 | 31.02 | 37.95 | 40.52 | 34.89 | ||||
61. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 2:24.71 | 434 | 31.42 | 39.26 | 40.40 | 33.63 | ||||
62. | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 2:24.72 | 434 | 31.76 | 38.12 | 42.04 | 32.80 | ||||
63. | Kruk Franciszek | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:25.97 | 423 | 34.64 | 39.28 | 39.38 | 32.67 | ||||
64. | Kazanowski Dominik | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.75 | 416 | 31.70 | 42.16 | 39.72 | 33.17 | ||||
65. | Wiśniewski Jakub | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:27.22 | 412 | 33.06 | 40.61 | 39.37 | 34.18 | ||||
66. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 2:27.46 | 410 | 31.27 | 39.59 | 43.08 | 33.52 | ||||
67. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 2:27.72 | 408 | 31.56 | 39.15 | 45.42 | 31.59 | ||||
68. | Głowacki Sebastian | 07 | Nawa Skierniewice | 2:29.45 | 394 | 33.79 | 39.46 | 41.32 | 34.88 | ||||
69. | Janus Filip | 07 | Aquatica Pawłowice | 2:29.73 | 392 | 30.52 | 38.16 | 45.32 | 35.73 | ||||
70. | Biemek Kamil | 07 | Delfin Krapkowice | 2:30.90 | 383 | 33.48 | 40.37 | 44.30 | 32.75 | ||||
71. | Gliński Oskar | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:31.90 | 375 | 32.98 | 41.64 | 42.26 | 35.02 | ||||
72. | Cygański Krzysztof | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:32.08 | 374 | 33.58 | 41.83 | 42.43 | 34.24 | ||||
73. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 2:33.87 | 361 | 31.37 | 40.82 | 43.90 | 37.78 | ||||
74. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:39.80 | 322 | 32.82 | 44.08 | 46.96 | 35.94 | ||||
DYSKW. | Gera Franciszek | 03 | UKP Polonia Warszawa | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 12:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 10/10/2021 - 10:17 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:14.03 | 780 |
50m: 100m: | 29.60 1:01.44 | 29.60 31.84 | 150m: 200m: | 1:33.53 2:05.87 | 32.09 32.34 | 250m: 300m: | 2:38.02 3:09.81 | 32.15 31.79 | 350m: 400m: | 3:41.78 4:14.03 | 31.97 32.25 |
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS UMCS Lublin | 4:15.52 | 767 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.82 | 30.10 32.72 | 150m: 200m: | 1:35.13 2:07.52 | 32.31 32.39 | 250m: 300m: | 2:39.99 3:13.01 | 32.47 33.02 | 350m: 400m: | 3:45.18 4:15.52 | 32.17 30.34 |
3. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:16.10 | 762 |
50m: 100m: | 30.41 1:02.72 | 30.41 32.31 | 150m: 200m: | 1:34.81 2:06.87 | 32.09 32.06 | 250m: 300m: | 2:38.86 3:11.07 | 31.99 32.21 | 350m: 400m: | 3:43.63 4:16.10 | 32.56 32.47 |
4. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 4:19.29 | 734 |
50m: 100m: | 30.79 1:03.49 | 30.79 32.70 | 150m: 200m: | 1:36.43 2:08.88 | 32.94 32.45 | 250m: 300m: | 2:41.27 3:14.03 | 32.39 32.76 | 350m: 400m: | 3:46.62 4:19.29 | 32.59 32.67 |
5. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:22.62 | 706 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.72 | 30.06 32.66 | 150m: 200m: | 1:36.32 2:10.35 | 33.60 34.03 | 250m: 300m: | 2:44.53 3:18.38 | 34.18 33.85 | 350m: 400m: | 3:51.63 4:22.62 | 33.25 30.99 |
6. | Górska Zofia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:24.60 | 690 |
50m: 100m: | 30.12 1:03.08 | 30.12 32.96 | 150m: 200m: | 1:36.81 2:10.63 | 33.73 33.82 | 250m: 300m: | 2:44.55 3:18.36 | 33.92 33.81 | 350m: 400m: | 3:52.00 4:24.60 | 33.64 32.60 |
7. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:26.43 | 676 |
50m: 100m: | 31.12 1:04.47 | 31.12 33.35 | 150m: 200m: | 1:38.02 2:11.94 | 33.55 33.92 | 250m: 300m: | 2:45.87 3:19.76 | 33.93 33.89 | 350m: 400m: | 3:53.64 4:26.43 | 33.88 32.79 |
8. | Kowalska Klara | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:26.68 | 674 |
50m: 100m: | 30.78 1:04.30 | 30.78 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.37 2:12.33 | 34.07 33.96 | 250m: 300m: | 2:46.05 3:19.96 | 33.72 33.91 | 350m: 400m: | 3:53.93 4:26.68 | 33.97 32.75 |
9. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 4:26.98 | 672 |
50m: 100m: | 30.79 1:04.63 | 30.79 33.84 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.08 | 33.62 33.83 | 250m: 300m: | 2:46.10 3:20.59 | 34.02 34.49 | 350m: 400m: | 3:54.84 4:26.98 | 34.25 32.14 |
10. | Lechowska Magdalena | 06 | Śląsk Wrocław | 4:26.99 | 672 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.48 | 30.80 33.68 | 150m: 200m: | 1:37.89 2:12.10 | 33.41 34.21 | 250m: 300m: | 2:45.97 3:20.46 | 33.87 34.49 | 350m: 400m: | 3:54.77 4:26.99 | 34.31 32.22 |
11. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:30.98 | 643 |
50m: 100m: | 30.49 1:03.91 | 30.49 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.03 2:12.57 | 34.12 34.54 | 250m: 300m: | 2:47.28 3:22.36 | 34.71 35.08 | 350m: 400m: | 3:56.98 4:30.98 | 34.62 34.00 |
12. | Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 4:31.10 | 642 |
50m: 100m: | 30.91 1:04.74 | 30.91 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.07 2:13.29 | 34.33 34.22 | 250m: 300m: | 2:47.37 3:23.16 | 34.08 35.79 | 350m: 400m: | 3:57.70 4:31.10 | 34.54 33.40 |
13. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 4:31.69 | 638 |
50m: 100m: | 30.09 1:03.28 | 30.09 33.19 | 150m: 200m: | 1:37.24 2:11.44 | 33.96 34.20 | 250m: 300m: | 2:46.53 3:21.95 | 35.09 35.42 | 350m: 400m: | 3:57.44 4:31.69 | 35.49 34.25 |
14. | Janiszewska Natalia | 06 | Śląsk Wrocław | 4:31.92 | 636 |
50m: 100m: | 30.91 1:04.54 | 30.91 33.63 | 150m: 200m: | 1:38.88 2:13.41 | 34.34 34.53 | 250m: 300m: | 2:47.94 3:22.81 | 34.53 34.87 | 350m: 400m: | 3:58.10 4:31.92 | 35.29 33.82 |
15. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:31.99 | 636 |
50m: 100m: | 30.94 1:04.43 | 30.94 33.49 | 150m: 200m: | 1:38.42 2:12.67 | 33.99 34.25 | 250m: 300m: | 2:47.32 3:22.88 | 34.65 35.56 | 350m: 400m: | 3:57.99 4:31.99 | 35.11 34.00 |
16. | Walczak Barbara | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 4:33.86 | 623 |
50m: 100m: | 31.28 1:05.26 | 31.28 33.98 | 150m: 200m: | 1:40.09 2:14.95 | 34.83 34.86 | 250m: 300m: | 2:49.77 3:24.98 | 34.82 35.21 | 350m: 400m: | 3:59.99 4:33.86 | 35.01 33.87 |
17. | Pasierowska Wiktoria | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:34.82 | 616 |
50m: 100m: | 31.44 1:05.47 | 31.44 34.03 | 150m: 200m: | 1:39.69 2:14.26 | 34.22 34.57 | 250m: 300m: | 2:49.45 3:24.46 | 35.19 35.01 | 350m: 400m: | 3:59.72 4:34.82 | 35.26 35.10 |
18. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:35.03 | 615 |
50m: 100m: | 30.92 1:05.52 | 30.92 34.60 | 150m: 200m: | 1:40.53 2:15.56 | 35.01 35.03 | 250m: 300m: | 2:50.75 3:26.00 | 35.19 35.25 | 350m: 400m: | 4:01.24 4:35.03 | 35.24 33.79 |
19. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS 190 Łódź | 4:35.49 | 612 |
50m: 100m: | 31.76 1:06.35 | 31.76 34.59 | 150m: 200m: | 1:40.82 2:15.60 | 34.47 34.78 | 250m: 300m: | 2:50.59 3:26.05 | 34.99 35.46 | 350m: 400m: | 4:00.44 4:35.49 | 34.39 35.05 |
20. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 4:36.12 | 608 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.72 | 30.27 33.45 | 150m: 200m: | 1:37.97 2:12.70 | 34.25 34.73 | 250m: 300m: | 2:47.66 3:24.44 | 34.96 36.78 | 350m: 400m: | 4:00.49 4:36.12 | 36.05 35.63 |
21. | Krawczyk Maja | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:36.67 | 604 |
50m: 100m: | 31.26 1:05.70 | 31.26 34.44 | 150m: 200m: | 1:40.84 2:16.62 | 35.14 35.78 | 250m: 300m: | 2:51.75 3:26.84 | 35.13 35.09 | 350m: 400m: | 4:02.60 4:36.67 | 35.76 34.07 |
22. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 4:37.26 | 600 |
50m: 100m: | 31.50 1:06.33 | 31.50 34.83 | 150m: 200m: | 1:41.74 2:17.82 | 35.41 36.08 | 250m: 300m: | 2:52.70 3:27.97 | 34.88 35.27 | 350m: 400m: | 4:03.45 4:37.26 | 35.48 33.81 |
23. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:37.56 | 598 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.05 | 31.41 34.64 | 150m: 200m: | 1:41.27 2:16.82 | 35.22 35.55 | 250m: 300m: | 2:52.39 3:27.78 | 35.57 35.39 | 350m: 400m: | 4:03.32 4:37.56 | 35.54 34.24 |
24. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:37.58 | 598 |
50m: 100m: | 31.38 1:05.81 | 31.38 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.72 2:16.11 | 34.91 35.39 | 250m: 300m: | 2:51.92 3:27.58 | 35.81 35.66 | 350m: 400m: | 4:03.06 4:37.58 | 35.48 34.52 |
25. | Chmielewska Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Suwałki | 4:37.60 | 598 |
50m: 100m: | 31.62 1:05.99 | 31.62 34.37 | 150m: 200m: | 1:40.48 2:15.48 | 34.49 35.00 | 250m: 300m: | 2:50.73 3:26.58 | 35.25 35.85 | 350m: 400m: | 4:02.60 4:37.60 | 36.02 35.00 |
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:37.83 | 596 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.27 | 31.71 34.56 | 150m: 200m: | 1:41.60 2:17.19 | 35.33 35.59 | 250m: 300m: | 2:52.66 3:28.22 | 35.47 35.56 | 350m: 400m: | 4:04.01 4:37.83 | 35.79 33.82 |
27. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 4:38.26 | 594 |
50m: 100m: | 31.40 1:06.76 | 31.40 35.36 | 150m: 200m: | 1:42.47 2:18.85 | 35.71 36.38 | 250m: 300m: | 2:54.39 3:29.76 | 35.54 35.37 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:38.26 | 34.91 33.59 |
28. | Ziemacka Julia | 03 | Muszelka Warszawa | 4:38.73 | 591 |
50m: 100m: | 32.09 1:06.86 | 32.09 34.77 | 150m: 200m: | 1:42.33 2:18.12 | 35.47 35.79 | 250m: 300m: | 2:53.53 3:29.12 | 35.41 35.59 | 350m: 400m: | 4:05.21 4:38.73 | 36.09 33.52 |
29. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:38.89 | 590 |
50m: 100m: | 32.64 1:07.70 | 32.64 35.06 | 150m: 200m: | 1:43.14 2:18.64 | 35.44 35.50 | 250m: 300m: | 2:53.91 3:29.57 | 35.27 35.66 | 350m: 400m: | 4:05.03 4:38.89 | 35.46 33.86 |
30. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | Victoria Racibórz | 4:39.11 | 588 |
50m: 100m: | 31.56 1:06.35 | 31.56 34.79 | 150m: 200m: | 1:41.32 2:16.99 | 34.97 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.05 3:29.15 | 36.06 36.10 | 350m: 400m: | 4:05.26 4:39.11 | 36.11 33.85 |
31. | Maksymowicz Nina | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.43 | 586 |
50m: 100m: | 31.35 1:05.74 | 31.35 34.39 | 150m: 200m: | 1:41.41 2:17.57 | 35.67 36.16 | 250m: 300m: | 2:53.41 3:29.44 | 35.84 36.03 | 350m: 400m: | 4:05.37 4:39.43 | 35.93 34.06 |
32. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS AGH Kraków | 4:39.46 | 586 |
50m: 100m: | 31.63 1:06.54 | 31.63 34.91 | 150m: 200m: | 1:42.26 2:18.20 | 35.72 35.94 | 250m: 300m: | 2:54.14 3:30.56 | 35.94 36.42 | 350m: 400m: | 4:06.23 4:39.46 | 35.67 33.23 |
33. | Bocian Roksana | 04 | Unia Oświęcim | 4:39.75 | 584 |
50m: 100m: | 31.53 1:06.29 | 31.53 34.76 | 150m: 200m: | 1:41.33 2:16.70 | 35.04 35.37 | 250m: 300m: | 2:52.49 3:29.04 | 35.79 36.55 | 350m: 400m: | 4:05.36 4:39.75 | 36.32 34.39 |
34. | Palicka Wiktoria | 05 | Skalar Słupsk | 4:39.78 | 584 |
50m: 100m: | 30.56 1:04.80 | 30.56 34.24 | 150m: 200m: | 1:40.38 2:17.10 | 35.58 36.72 | 250m: 300m: | 2:53.72 3:30.18 | 36.62 36.46 | 350m: 400m: | 4:05.67 4:39.78 | 35.49 34.11 |
35. | Kieruzel Martyna | 05 | UKS 190 Łódź | 4:39.93 | 583 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.53 | 31.71 34.82 | 150m: 200m: | 1:41.70 2:17.37 | 35.17 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.40 3:29.43 | 36.03 36.03 | 350m: 400m: | 4:05.55 4:39.93 | 36.12 34.38 |
36. | Biszewska Gabriela | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 4:40.08 | 582 |
50m: 100m: | 31.66 1:06.94 | 31.66 35.28 | 150m: 200m: | 1:42.30 2:18.16 | 35.36 35.86 | 250m: 300m: | 2:53.96 3:30.43 | 35.80 36.47 | 350m: 400m: | 4:05.91 4:40.08 | 35.48 34.17 |
37. | Bukowska Olga | 05 | UKP Ruda Śląska | 4:40.83 | 577 |
50m: 100m: | 32.40 1:07.81 | 32.40 35.41 | 150m: 200m: | 1:43.92 2:19.40 | 36.11 35.48 | 250m: 300m: | 2:55.41 3:31.41 | 36.01 36.00 | 350m: 400m: | 4:07.35 4:40.83 | 35.94 33.48 |
38. | Dadej Julia | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:40.91 | 577 |
50m: 100m: | 32.66 1:07.86 | 32.66 35.20 | 150m: 200m: | 1:42.99 2:18.38 | 35.13 35.39 | 250m: 300m: | 2:54.33 3:30.13 | 35.95 35.80 | 350m: 400m: | 4:06.36 4:40.91 | 36.23 34.55 |
39. | Warchałowska Paulina | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:41.17 | 575 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.56 | 32.36 35.20 | 150m: 200m: | 1:43.34 2:19.03 | 35.78 35.69 | 250m: 300m: | 2:54.77 3:30.93 | 35.74 36.16 | 350m: 400m: | 4:06.54 4:41.17 | 35.61 34.63 |
40. | Brach Oliwia | 04 | UKP Polonia Warszawa | 4:42.02 | 570 |
50m: 100m: | 31.87 1:07.06 | 31.87 35.19 | 150m: 200m: | 1:42.51 2:18.88 | 35.45 36.37 | 250m: 300m: | 2:54.80 3:31.07 | 35.92 36.27 | 350m: 400m: | 4:07.15 4:42.02 | 36.08 34.87 |
41. | Janik Julia | 06 | UKS 190 Łódź | 4:44.62 | 555 |
50m: 100m: | 31.70 1:06.63 | 31.70 34.93 | 150m: 200m: | 1:42.25 2:18.68 | 35.62 36.43 | 250m: 300m: | 2:54.87 3:31.49 | 36.19 36.62 | 350m: 400m: | 4:08.51 4:44.62 | 37.02 36.11 |
42. | Wiernicka Julia | 07 | Piątka Chorzów | 4:45.16 | 551 |
50m: 100m: | 31.14 1:05.35 | 31.14 34.21 | 150m: 200m: | 1:40.79 2:16.11 | 35.44 35.32 | 250m: 300m: | 2:51.94 3:28.70 | 35.83 36.76 | 350m: 400m: | 4:06.63 4:45.16 | 37.93 38.53 |
43. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 4:45.67 | 549 |
50m: 100m: | 33.35 1:08.92 | 33.35 35.57 | 150m: 200m: | 1:44.60 2:20.92 | 35.68 36.32 | 250m: 300m: | 2:56.83 3:33.35 | 35.91 36.52 | 350m: 400m: | 4:10.30 4:45.67 | 36.95 35.37 |
44. | Szabrańska Oliwia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:46.57 | 543 |
50m: 100m: | 33.07 1:08.67 | 33.07 35.60 | 150m: 200m: | 1:45.13 2:21.74 | 36.46 36.61 | 250m: 300m: | 2:58.66 3:34.90 | 36.92 36.24 | 350m: 400m: | 4:11.25 4:46.57 | 36.35 35.32 |
45. | Wilanowska Karina | 06 | UKP Polonia Warszawa | 4:46.66 | 543 |
50m: 100m: | 32.17 1:08.76 | 32.17 36.59 | 150m: 200m: | 1:45.89 2:22.76 | 37.13 36.87 | 250m: 300m: | 2:58.83 3:35.28 | 36.07 36.45 | 350m: 400m: | 4:11.54 4:46.66 | 36.26 35.12 |
46. | Haładyn Kamila | 04 | UKS 190 Łódź | 4:46.87 | 542 |
50m: 100m: | 31.07 1:06.14 | 31.07 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.08 2:18.43 | 35.94 36.35 | 250m: 300m: | 2:55.41 3:32.52 | 36.98 37.11 | 350m: 400m: | 4:09.83 4:46.87 | 37.31 37.04 |
47. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:47.09 | 540 |
50m: 100m: | 32.42 1:08.40 | 32.42 35.98 | 150m: 200m: | 1:44.57 2:21.00 | 36.17 36.43 | 250m: 300m: | 2:57.90 3:35.33 | 36.90 37.43 | 350m: 400m: | 4:12.22 4:47.09 | 36.89 34.87 |
48. | Lipowska Nadia | 06 | Nawa Skierniewice | 4:47.49 | 538 |
50m: 100m: | 33.10 1:08.77 | 33.10 35.67 | 150m: 200m: | 1:44.75 2:21.16 | 35.98 36.41 | 250m: 300m: | 2:57.74 3:34.71 | 36.58 36.97 | 350m: 400m: | 4:12.52 4:47.49 | 37.81 34.97 |
49. | Volkert Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:47.55 | 538 |
50m: 100m: | 33.18 1:08.49 | 33.18 35.31 | 150m: 200m: | 1:44.85 2:21.59 | 36.36 36.74 | 250m: 300m: | 2:58.39 3:35.27 | 36.80 36.88 | 350m: 400m: | 4:11.89 4:47.55 | 36.62 35.66 |
50. | Chąciak Sandra | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:48.00 | 535 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.61 | 32.05 35.56 | 150m: 200m: | 1:44.38 2:21.11 | 36.77 36.73 | 250m: 300m: | 2:58.33 3:35.50 | 37.22 37.17 | 350m: 400m: | 4:12.82 4:48.00 | 37.32 35.18 |
51. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 4:49.01 | 530 |
50m: 100m: | 33.33 1:09.45 | 33.33 36.12 | 150m: 200m: | 1:46.05 2:22.72 | 36.60 36.67 | 250m: 300m: | 2:59.52 3:36.65 | 36.80 37.13 | 350m: 400m: | 4:13.62 4:49.01 | 36.97 35.39 |
52. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 4:50.45 | 522 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.89 | 32.09 35.80 | 150m: 200m: | 1:43.96 2:19.75 | 36.07 35.79 | 250m: 300m: | 2:55.67 3:32.76 | 35.92 37.09 | 350m: 400m: | 4:11.39 4:50.45 | 38.63 39.06 |
53. | Olko Zuzanna | 06 | Delfin Gdynia | 4:52.29 | 512 |
50m: 100m: | 32.85 1:09.11 | 32.85 36.26 | 150m: 200m: | 1:45.87 2:23.19 | 36.76 37.32 | 250m: 300m: | 3:00.85 3:38.48 | 37.66 37.63 | 350m: 400m: | 4:16.08 4:52.29 | 37.60 36.21 |
54. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 4:52.55 | 511 |
50m: 100m: | 32.91 1:09.34 | 32.91 36.43 | 150m: 200m: | 1:46.14 2:23.47 | 36.80 37.33 | 250m: 300m: | 3:01.23 3:38.29 | 37.76 37.06 | 350m: 400m: | 4:15.97 4:52.55 | 37.68 36.58 |
55. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:53.51 | 506 |
50m: 100m: | 32.68 1:09.22 | 32.68 36.54 | 150m: 200m: | 1:45.86 2:23.15 | 36.64 37.29 | 250m: 300m: | 3:00.43 3:38.39 | 37.28 37.96 | 350m: 400m: | 4:15.69 4:53.51 | 37.30 37.82 |
56. | Furmańska Julia | 06 | Nawa Skierniewice | 4:54.97 | 498 |
50m: 100m: | 35.00 1:12.26 | 35.00 37.26 | 150m: 200m: | 1:50.12 2:27.90 | 37.86 37.78 | 250m: 300m: | 3:05.50 3:43.07 | 37.60 37.57 | 350m: 400m: | 4:20.00 4:54.97 | 36.93 34.97 |
57. | Rączkowska Maja | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 4:55.18 | 497 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.99 | 31.71 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.64 2:21.65 | 36.65 38.01 | 250m: 300m: | 3:00.21 3:39.23 | 38.56 39.02 | 350m: 400m: | 4:17.43 4:55.18 | 38.20 37.75 |
58. | Pabisiak Helena | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:55.50 | 496 |
50m: 100m: | 33.56 1:10.44 | 33.56 36.88 | 150m: 200m: | 1:48.02 2:24.98 | 37.58 36.96 | 250m: 300m: | 3:03.18 3:41.98 | 38.20 38.80 | 350m: 400m: | 4:18.90 4:55.50 | 36.92 36.60 |
59. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 4:56.55 | 490 |
50m: 100m: | 34.16 1:13.37 | 34.16 39.21 | 150m: 200m: | 1:51.68 2:29.18 | 38.31 37.50 | 250m: 300m: | 3:06.80 3:44.66 | 37.62 37.86 | 350m: 400m: | 4:21.70 4:56.55 | 37.04 34.85 |
60. | Drążkiewicz Pola | 07 | Nawa Skierniewice | 4:56.92 | 488 |
50m: 100m: | 33.70 1:10.14 | 33.70 36.44 | 150m: 200m: | 1:47.03 2:24.77 | 36.89 37.74 | 250m: 300m: | 3:03.09 3:41.60 | 38.32 38.51 | 350m: 400m: | 4:20.09 4:56.92 | 38.49 36.83 |
61. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:57.89 | 484 |
50m: 100m: | 32.56 1:09.04 | 32.56 36.48 | 150m: 200m: | 1:46.79 2:25.01 | 37.75 38.22 | 250m: 300m: | 3:03.18 3:41.89 | 38.17 38.71 | 350m: 400m: | 4:20.48 4:57.89 | 38.59 37.41 |
62. | Kalata Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 5:00.19 | 473 |
50m: 100m: | 34.14 1:11.37 | 34.14 37.23 | 150m: 200m: | 1:49.36 2:27.79 | 37.99 38.43 | 250m: 300m: | 3:06.43 3:45.20 | 38.64 38.77 | 350m: 400m: | 4:23.99 5:00.19 | 38.79 36.20 |
63. | Skudlik Michalina | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:00.57 | 471 |
50m: 100m: | 35.00 1:13.30 | 35.00 38.30 | 150m: 200m: | 1:51.86 2:30.59 | 38.56 38.73 | 250m: 300m: | 3:09.12 3:46.88 | 38.53 37.76 | 350m: 400m: | 4:24.69 5:00.57 | 37.81 35.88 |
64. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:01.17 | 468 |
50m: 100m: | 32.94 1:09.49 | 32.94 36.55 | 150m: 200m: | 1:47.68 2:26.68 | 38.19 39.00 | 250m: 300m: | 3:05.71 3:44.95 | 39.03 39.24 | 350m: 400m: | 4:23.56 5:01.17 | 38.61 37.61 |
65. | Czerwińska – La Cerra Domenica | 07 | Victoria Racibórz | 5:05.40 | 449 |
50m: 100m: | 35.00 1:12.79 | 35.00 37.79 | 150m: 200m: | 1:51.06 2:30.85 | 38.27 39.79 | 250m: 300m: | 3:09.82 3:48.78 | 38.97 38.96 | 350m: 400m: | 4:28.30 5:05.40 | 39.52 37.10 |
66. | Czuba Julia | 07 | Unia Oświęcim | 5:06.88 | 442 |
50m: 100m: | 34.26 1:12.99 | 34.26 38.73 | 150m: 200m: | 1:52.68 2:32.13 | 39.69 39.45 | 250m: 300m: | 3:11.66 3:51.20 | 39.53 39.54 | 350m: 400m: | 4:30.50 5:06.88 | 39.30 36.38 |
67. | Pustelnik Aurelia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:08.01 | 438 |
50m: 100m: | 33.75 1:12.11 | 33.75 38.36 | 150m: 200m: | 1:51.10 2:29.74 | 38.99 38.64 | 250m: 300m: | 3:09.18 3:49.45 | 39.44 40.27 | 350m: 400m: | 4:30.22 5:08.01 | 40.77 37.79 |
68. | Zarzecka Roksana | 07 | KP Ciechanów | 5:08.54 | 435 |
50m: 100m: | 34.57 1:13.04 | 34.57 38.47 | 150m: 200m: | 1:52.75 2:31.72 | 39.71 38.97 | 250m: 300m: | 3:11.21 3:51.12 | 39.49 39.91 | 350m: 400m: | 4:30.80 5:08.54 | 39.68 37.74 |
69. | Drobna Angelika | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 5:14.57 | 411 |
50m: 100m: | 34.13 1:11.99 | 34.13 37.86 | 150m: 200m: | 1:51.90 2:31.37 | 39.91 39.47 | 250m: 300m: | 3:12.06 3:52.82 | 40.69 40.76 | 350m: 400m: | 4:34.07 5:14.57 | 41.25 40.50 |
70. | Jaśniecka Paulina | 07 | UKS MOS Opole | 5:14.68 | 410 |
50m: 100m: | 33.46 1:13.43 | 33.46 39.97 | 150m: 200m: | 1:53.81 2:34.35 | 40.38 40.54 | 250m: 300m: | 3:15.11 3:55.72 | 40.76 40.61 | 350m: 400m: | 4:35.57 5:14.68 | 39.85 39.11 |
71. | Bocheńska Aleksandra | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 5:32.37 | 348 |
50m: 100m: | 35.76 1:17.53 | 35.76 41.77 | 150m: 200m: | 2:01.41 2:44.62 | 43.88 43.21 | 250m: 300m: | 3:27.10 4:10.00 | 42.48 42.90 | 350m: 400m: | 4:53.29 5:32.37 | 43.29 39.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 10/10/2021 - 10:33 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dereń Kacper | 98 | Śląsk Wrocław | 3:51.62 | 769 |
50m: 100m: | 27.41 56.41 | 27.41 29.00 | 150m: 200m: | 1:25.42 1:54.67 | 29.01 29.25 | 250m: 300m: | 2:24.10 2:53.54 | 29.43 29.44 | 350m: 400m: | 3:22.86 3:51.62 | 29.32 28.76 |
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 3:52.47 | 761 |
50m: 100m: | 26.81 56.17 | 26.81 29.36 | 150m: 200m: | 1:25.97 1:55.37 | 29.80 29.40 | 250m: 300m: | 2:24.70 2:54.44 | 29.33 29.74 | 350m: 400m: | 3:23.99 3:52.47 | 29.55 28.48 |
3. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS AWF Warszawa | 3:53.24 | 753 |
50m: 100m: | 27.46 57.26 | 27.46 29.80 | 150m: 200m: | 1:27.19 1:57.26 | 29.93 30.07 | 250m: 300m: | 2:26.45 2:55.13 | 29.19 28.68 | 350m: 400m: | 3:23.84 3:53.24 | 28.71 29.40 |
4. | Cieśla Oskar | 01 | AZS UMCS Lublin | 3:57.15 | 716 |
50m: 100m: | 27.76 57.98 | 27.76 30.22 | 150m: 200m: | 1:28.32 1:59.22 | 30.34 30.90 | 250m: 300m: | 2:28.99 2:59.43 | 29.77 30.44 | 350m: 400m: | 3:28.87 3:57.15 | 29.44 28.28 |
5. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 3:57.67 | 712 |
50m: 100m: | 26.19 55.21 | 26.19 29.02 | 150m: 200m: | 1:25.35 1:55.53 | 30.14 30.18 | 250m: 300m: | 2:26.03 2:56.90 | 30.50 30.87 | 350m: 400m: | 3:28.00 3:57.67 | 31.10 29.67 |
6. | Rynkiewicz Jakub | 05 | AZS UMCS Lublin | 3:57.70 | 711 |
50m: 100m: | 27.40 57.33 | 27.40 29.93 | 150m: 200m: | 1:27.35 1:57.79 | 30.02 30.44 | 250m: 300m: | 2:28.13 2:58.88 | 30.34 30.75 | 350m: 400m: | 3:29.07 3:57.70 | 30.19 28.63 |
7. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:58.72 | 702 |
50m: 100m: | 27.47 57.38 | 27.47 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.69 1:58.54 | 30.31 30.85 | 250m: 300m: | 2:29.26 2:59.96 | 30.72 30.70 | 350m: 400m: | 3:29.62 3:58.72 | 29.66 29.10 |
8. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 3:59.25 | 698 |
50m: 100m: | 27.31 57.72 | 27.31 30.41 | 150m: 200m: | 1:28.39 1:58.97 | 30.67 30.58 | 250m: 300m: | 2:28.75 2:58.84 | 29.78 30.09 | 350m: 400m: | 3:29.08 3:59.25 | 30.24 30.17 |
9. | Matuszewski Krzysztof | 04 | Astoria Bydgoszcz | 3:59.46 | 696 |
50m: 100m: | 26.69 56.68 | 26.69 29.99 | 150m: 200m: | 1:26.86 1:57.39 | 30.18 30.53 | 250m: 300m: | 2:27.77 2:58.90 | 30.38 31.13 | 350m: 400m: | 3:29.89 3:59.46 | 30.99 29.57 |
10. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | AZS AWF Warszawa | 3:59.57 | 695 |
50m: 100m: | 28.01 57.57 | 28.01 29.56 | 150m: 200m: | 1:27.92 1:58.38 | 30.35 30.46 | 250m: 300m: | 2:28.74 2:59.23 | 30.36 30.49 | 350m: 400m: | 3:29.55 3:59.57 | 30.32 30.02 |
11. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:00.02 | 691 |
50m: 100m: | 28.25 58.60 | 28.25 30.35 | 150m: 200m: | 1:29.77 2:00.58 | 31.17 30.81 | 250m: 300m: | 2:30.30 3:01.44 | 29.72 31.14 | 350m: 400m: | 3:31.24 4:00.02 | 29.80 28.78 |
12. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 4:00.06 | 691 |
50m: 100m: | 27.95 58.03 | 27.95 30.08 | 150m: 200m: | 1:28.70 1:59.28 | 30.67 30.58 | 250m: 300m: | 2:29.60 3:00.12 | 30.32 30.52 | 350m: 400m: | 3:30.44 4:00.06 | 30.32 29.62 |
13. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 4:00.89 | 684 |
50m: 100m: | 27.52 57.88 | 27.52 30.36 | 150m: 200m: | 1:28.77 1:59.51 | 30.89 30.74 | 250m: 300m: | 2:30.93 3:02.39 | 31.42 31.46 | 350m: 400m: | 3:32.36 4:00.89 | 29.97 28.53 |
14. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:01.57 | 678 |
50m: 100m: | 27.50 57.46 | 27.50 29.96 | 150m: 200m: | 1:27.81 1:58.64 | 30.35 30.83 | 250m: 300m: | 2:29.77 3:00.71 | 31.13 30.94 | 350m: 400m: | 3:32.01 4:01.57 | 31.30 29.56 |
15. | Syldatk Wiktor | 03 | Skalar Słupsk | 4:01.61 | 677 |
50m: 100m: | 26.91 57.26 | 26.91 30.35 | 150m: 200m: | 1:27.77 1:58.81 | 30.51 31.04 | 250m: 300m: | 2:30.05 3:01.29 | 31.24 31.24 | 350m: 400m: | 3:32.30 4:01.61 | 31.01 29.31 |
16. | Laryś Jerzy | 06 | Muszelka Warszawa | 4:01.71 | 677 |
50m: 100m: | 28.24 58.48 | 28.24 30.24 | 150m: 200m: | 1:29.05 1:59.88 | 30.57 30.83 | 250m: 300m: | 2:30.77 3:01.62 | 30.89 30.85 | 350m: 400m: | 3:32.13 4:01.71 | 30.51 29.58 |
17. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:01.80 | 676 |
50m: 100m: | 27.47 58.52 | 27.47 31.05 | 150m: 200m: | 1:29.22 2:00.10 | 30.70 30.88 | 250m: 300m: | 2:30.29 3:00.75 | 30.19 30.46 | 350m: 400m: | 3:31.48 4:01.80 | 30.73 30.32 |
18. | Hebel Maciej | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:01.92 | 675 |
50m: 100m: | 27.91 57.94 | 27.91 30.03 | 150m: 200m: | 1:28.33 1:58.86 | 30.39 30.53 | 250m: 300m: | 2:29.51 3:00.33 | 30.65 30.82 | 350m: 400m: | 3:31.41 4:01.92 | 31.08 30.51 |
19. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:02.46 | 670 |
50m: 100m: | 28.09 58.87 | 28.09 30.78 | 150m: 200m: | 1:29.67 1:59.99 | 30.80 30.32 | 250m: 300m: | 2:30.78 3:01.88 | 30.79 31.10 | 350m: 400m: | 3:32.83 4:02.46 | 30.95 29.63 |
20. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:02.90 | 667 |
50m: 100m: | 27.36 58.01 | 27.36 30.65 | 150m: 200m: | 1:28.94 2:00.17 | 30.93 31.23 | 250m: 300m: | 2:31.22 3:02.24 | 31.05 31.02 | 350m: 400m: | 3:33.03 4:02.90 | 30.79 29.87 |
21. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:03.10 | 665 |
50m: 100m: | 27.72 58.08 | 27.72 30.36 | 150m: 200m: | 1:28.68 1:59.81 | 30.60 31.13 | 250m: 300m: | 2:30.84 3:02.18 | 31.03 31.34 | 350m: 400m: | 3:33.34 4:03.10 | 31.16 29.76 |
22. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.95 | 658 |
50m: 100m: | 27.62 58.74 | 27.62 31.12 | 150m: 200m: | 1:30.47 2:02.30 | 31.73 31.83 | 250m: 300m: | 2:32.03 3:02.32 | 29.73 30.29 | 350m: 400m: | 3:32.98 4:03.95 | 30.66 30.97 |
23. | Bolek Stanisław | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:04.19 | 656 |
50m: 100m: | 27.13 57.10 | 27.13 29.97 | 150m: 200m: | 1:28.03 1:59.19 | 30.93 31.16 | 250m: 300m: | 2:30.48 3:02.29 | 31.29 31.81 | 350m: 400m: | 3:33.82 4:04.19 | 31.53 30.37 |
24. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 4:04.21 | 656 |
50m: 100m: | 27.55 58.03 | 27.55 30.48 | 150m: 200m: | 1:28.93 1:59.79 | 30.90 30.86 | 250m: 300m: | 2:30.53 3:01.83 | 30.74 31.30 | 350m: 400m: | 3:33.28 4:04.21 | 31.45 30.93 |
25. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:04.74 | 652 |
50m: 100m: | 27.96 58.59 | 27.96 30.63 | 150m: 200m: | 1:29.79 2:01.12 | 31.20 31.33 | 250m: 300m: | 2:32.34 3:03.58 | 31.22 31.24 | 350m: 400m: | 3:34.91 4:04.74 | 31.33 29.83 |
26. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 4:04.96 | 650 |
50m: 100m: | 27.97 58.86 | 27.97 30.89 | 150m: 200m: | 1:30.85 2:02.90 | 31.99 32.05 | 250m: 300m: | 2:33.43 3:04.36 | 30.53 30.93 | 350m: 400m: | 3:33.90 4:04.96 | 29.54 31.06 |
27. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 4:05.89 | 643 |
50m: 100m: | 26.80 56.54 | 26.80 29.74 | 150m: 200m: | 1:27.29 1:58.83 | 30.75 31.54 | 250m: 300m: | 2:30.35 3:02.09 | 31.52 31.74 | 350m: 400m: | 3:34.16 4:05.89 | 32.07 31.73 |
28. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:07.24 | 632 |
50m: 100m: | 27.11 58.17 | 27.11 31.06 | 150m: 200m: | 1:28.88 2:00.09 | 30.71 31.21 | 250m: 300m: | 2:31.47 3:03.31 | 31.38 31.84 | 350m: 400m: | 3:35.41 4:07.24 | 32.10 31.83 |
29. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 4:07.72 | 629 |
50m: 100m: | 28.18 59.01 | 28.18 30.83 | 150m: 200m: | 1:30.38 2:01.56 | 31.37 31.18 | 250m: 300m: | 2:33.01 3:04.22 | 31.45 31.21 | 350m: 400m: | 3:36.35 4:07.72 | 32.13 31.37 |
30. | Kapała Bartosz | 06 | Kormoran Olsztyn | 4:10.16 | 610 |
50m: 100m: | 29.56 1:01.76 | 29.56 32.20 | 150m: 200m: | 1:34.05 2:05.80 | 32.29 31.75 | 250m: 300m: | 2:37.58 3:09.25 | 31.78 31.67 | 350m: 400m: | 3:40.34 4:10.16 | 31.09 29.82 |
31. | Ćwiek Wiktor | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:10.94 | 605 |
50m: 100m: | 28.03 58.87 | 28.03 30.84 | 150m: 200m: | 1:30.98 2:03.29 | 32.11 32.31 | 250m: 300m: | 2:35.20 3:08.21 | 31.91 33.01 | 350m: 400m: | 3:40.62 4:10.94 | 32.41 30.32 |
32. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 4:11.44 | 601 |
50m: 100m: | 28.89 1:00.13 | 28.89 31.24 | 150m: 200m: | 1:31.28 2:03.48 | 31.15 32.20 | 250m: 300m: | 2:35.34 3:07.28 | 31.86 31.94 | 350m: 400m: | 3:39.68 4:11.44 | 32.40 31.76 |
33. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 4:11.56 | 600 |
50m: 100m: | 27.38 58.48 | 27.38 31.10 | 150m: 200m: | 1:30.43 2:02.90 | 31.95 32.47 | 250m: 300m: | 2:35.20 3:07.55 | 32.30 32.35 | 350m: 400m: | 3:40.13 4:11.56 | 32.58 31.43 |
34. | Roguski Mateusz | 03 | UKP Polonia Warszawa | 4:13.11 | 589 |
50m: 100m: | 27.86 59.09 | 27.86 31.23 | 150m: 200m: | 1:31.11 2:03.45 | 32.02 32.34 | 250m: 300m: | 2:36.06 3:08.84 | 32.61 32.78 | 350m: 400m: | 3:41.51 4:13.11 | 32.67 31.60 |
35. | Piechowski Jakub | 05 | Junior Kluczbork | 4:13.53 | 586 |
50m: 100m: | 27.72 59.32 | 27.72 31.60 | 150m: 200m: | 1:31.82 2:04.78 | 32.50 32.96 | 250m: 300m: | 2:37.53 3:10.70 | 32.75 33.17 | 350m: 400m: | 3:43.43 4:13.53 | 32.73 30.10 |
36. | Żyro Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:13.82 | 584 |
50m: 100m: | 29.36 1:01.14 | 29.36 31.78 | 150m: 200m: | 1:33.57 2:06.25 | 32.43 32.68 | 250m: 300m: | 2:38.51 3:10.90 | 32.26 32.39 | 350m: 400m: | 3:42.84 4:13.82 | 31.94 30.98 |
37. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 4:14.64 | 579 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.83 | 30.06 32.77 | 150m: 200m: | 1:34.88 2:07.28 | 32.05 32.40 | 250m: 300m: | 2:39.52 3:12.13 | 32.24 32.61 | 350m: 400m: | 3:44.20 4:14.64 | 32.07 30.44 |
38. | Dziewguć Benjamin | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:14.68 | 578 |
50m: 100m: | 28.31 1:00.11 | 28.31 31.80 | 150m: 200m: | 1:33.34 2:06.19 | 33.23 32.85 | 250m: 300m: | 2:38.71 3:11.42 | 32.52 32.71 | 350m: 400m: | 3:43.71 4:14.68 | 32.29 30.97 |
39. | Krumplewski Gracjan | 05 | Skalar Słupsk | 4:14.92 | 577 |
50m: 100m: | 28.05 59.72 | 28.05 31.67 | 150m: 200m: | 1:32.92 2:07.02 | 33.20 34.10 | 250m: 300m: | 2:39.28 3:11.90 | 32.26 32.62 | 350m: 400m: | 3:44.05 4:14.92 | 32.15 30.87 |
40. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:15.05 | 576 |
50m: 100m: | 27.88 58.78 | 27.88 30.90 | 150m: 200m: | 1:31.13 2:04.44 | 32.35 33.31 | 250m: 300m: | 2:37.63 3:10.94 | 33.19 33.31 | 350m: 400m: | 3:43.65 4:15.05 | 32.71 31.40 |
41. | Sulkowski Oskar | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:15.62 | 572 |
50m: 100m: | 30.12 1:02.13 | 30.12 32.01 | 150m: 200m: | 1:34.32 2:06.59 | 32.19 32.27 | 250m: 300m: | 2:39.02 3:11.73 | 32.43 32.71 | 350m: 400m: | 3:43.71 4:15.62 | 31.98 31.91 |
42. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:15.74 | 571 |
50m: 100m: | 29.08 1:00.54 | 29.08 31.46 | 150m: 200m: | 1:32.42 2:05.06 | 31.88 32.64 | 250m: 300m: | 2:37.92 3:11.42 | 32.86 33.50 | 350m: 400m: | 3:43.97 4:15.74 | 32.55 31.77 |
43. | Olejnik Adam | 03 | Skalar Słupsk | 4:16.51 | 566 |
50m: 100m: | 28.61 1:00.80 | 28.61 32.19 | 150m: 200m: | 1:33.50 2:06.02 | 32.70 32.52 | 250m: 300m: | 2:38.68 3:11.73 | 32.66 33.05 | 350m: 400m: | 3:44.40 4:16.51 | 32.67 32.11 |
44. | Gera Franciszek | 03 | UKP Polonia Warszawa | 4:16.56 | 566 |
50m: 100m: | 28.29 59.56 | 28.29 31.27 | 150m: 200m: | 1:31.83 2:04.95 | 32.27 33.12 | 250m: 300m: | 2:38.11 3:11.27 | 33.16 33.16 | 350m: 400m: | 3:44.81 4:16.56 | 33.54 31.75 |
45. | Cembala Karol | 05 | Unia Oświęcim | 4:18.37 | 554 |
50m: 100m: | 29.16 1:02.05 | 29.16 32.89 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.00 | 33.00 32.95 | 250m: 300m: | 2:39.89 3:12.71 | 31.89 32.82 | 350m: 400m: | 3:46.03 4:18.37 | 33.32 32.34 |
46. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:18.46 | 553 |
50m: 100m: | 28.14 1:00.13 | 28.14 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.11 2:06.76 | 32.98 33.65 | 250m: 300m: | 2:39.80 3:13.04 | 33.04 33.24 | 350m: 400m: | 3:45.96 4:18.46 | 32.92 32.50 |
47. | Borsuk Łukasz | 01 | AZS AGH Kraków | 4:18.95 | 550 |
50m: 100m: | 28.30 1:00.15 | 28.30 31.85 | 150m: 200m: | 1:32.68 2:05.47 | 32.53 32.79 | 250m: 300m: | 2:38.43 3:11.97 | 32.96 33.54 | 350m: 400m: | 3:45.80 4:18.95 | 33.83 33.15 |
48. | Łukasik Oliwier | 06 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 4:19.03 | 550 |
50m: 100m: | 27.84 59.50 | 27.84 31.66 | 150m: 200m: | 1:32.08 2:04.95 | 32.58 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.23 3:11.90 | 33.28 33.67 | 350m: 400m: | 3:45.87 4:19.03 | 33.97 33.16 |
49. | Leśniewski Wiktor | 06 | UKP Polonia Warszawa | 4:21.12 | 537 |
50m: 100m: | 28.73 1:00.80 | 28.73 32.07 | 150m: 200m: | 1:33.59 2:06.81 | 32.79 33.22 | 250m: 300m: | 2:40.41 3:14.21 | 33.60 33.80 | 350m: 400m: | 3:48.19 4:21.12 | 33.98 32.93 |
50. | Ledzion Szymon | 06 | Trójka Łódź | 4:21.99 | 531 |
50m: 100m: | 29.47 1:02.13 | 29.47 32.66 | 150m: 200m: | 1:35.72 2:09.16 | 33.59 33.44 | 250m: 300m: | 2:42.57 3:16.50 | 33.41 33.93 | 350m: 400m: | 3:50.14 4:21.99 | 33.64 31.85 |
51. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 4:22.03 | 531 |
50m: 100m: | 28.31 59.75 | 28.31 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.24 2:05.51 | 32.49 33.27 | 250m: 300m: | 2:38.72 3:12.78 | 33.21 34.06 | 350m: 400m: | 3:46.94 4:22.03 | 34.16 35.09 |
52. | Ptak Jan | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:22.41 | 529 |
50m: 100m: | 29.67 1:02.82 | 29.67 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.09 2:09.34 | 33.27 33.25 | 250m: 300m: | 2:42.68 3:16.27 | 33.34 33.59 | 350m: 400m: | 3:50.20 4:22.41 | 33.93 32.21 |
53. | Okoń Maksymilian | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:23.62 | 521 |
50m: 100m: | 29.58 1:02.39 | 29.58 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.76 2:09.58 | 33.37 33.82 | 250m: 300m: | 2:43.50 3:17.66 | 33.92 34.16 | 350m: 400m: | 3:51.23 4:23.62 | 33.57 32.39 |
54. | Świderski Julian | 06 | Trójka Łódź | 4:25.73 | 509 |
50m: 100m: | 29.84 1:03.88 | 29.84 34.04 | 150m: 200m: | 1:38.02 2:11.92 | 34.14 33.90 | 250m: 300m: | 2:45.86 3:20.36 | 33.94 34.50 | 350m: 400m: | 3:54.09 4:25.73 | 33.73 31.64 |
55. | Pawlica Mateusz | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:25.79 | 509 |
50m: 100m: | 29.77 1:03.16 | 29.77 33.39 | 150m: 200m: | 1:37.07 2:10.90 | 33.91 33.83 | 250m: 300m: | 2:44.71 3:18.67 | 33.81 33.96 | 350m: 400m: | 3:52.49 4:25.79 | 33.82 33.30 |
56. | Cur Kacper | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:26.11 | 507 |
50m: 100m: | 30.29 1:04.31 | 30.29 34.02 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:12.53 | 34.12 34.10 | 250m: 300m: | 2:46.40 3:20.79 | 33.87 34.39 | 350m: 400m: | 3:54.79 4:26.11 | 34.00 31.32 |
57. | Pera Marcin | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:26.23 | 506 |
50m: 100m: | 29.36 1:02.21 | 29.36 32.85 | 150m: 200m: | 1:36.01 2:09.79 | 33.80 33.78 | 250m: 300m: | 2:44.04 3:18.04 | 34.25 34.00 | 350m: 400m: | 3:52.35 4:26.23 | 34.31 33.88 |
58. | Gajda Jan | 07 | Trójka Łódź | 4:28.22 | 495 |
50m: 100m: | 30.11 1:04.90 | 30.11 34.79 | 150m: 200m: | 1:39.08 2:13.63 | 34.18 34.55 | 250m: 300m: | 2:47.42 3:21.33 | 33.79 33.91 | 350m: 400m: | 3:55.13 4:28.22 | 33.80 33.09 |
59. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:29.32 | 489 |
50m: 100m: | 30.60 1:04.27 | 30.60 33.67 | 150m: 200m: | 1:38.70 2:13.25 | 34.43 34.55 | 250m: 300m: | 2:47.72 3:22.10 | 34.47 34.38 | 350m: 400m: | 3:55.89 4:29.32 | 33.79 33.43 |
60. | Wąsik Marek | 06 | Vega Dobrodzień | 4:29.44 | 488 |
50m: 100m: | 29.94 1:03.11 | 29.94 33.17 | 150m: 200m: | 1:37.49 2:12.29 | 34.38 34.80 | 250m: 300m: | 2:46.79 3:21.43 | 34.50 34.64 | 350m: 400m: | 3:56.12 4:29.44 | 34.69 33.32 |
61. | Selder Krystian | 07 | Trójka Łódź | 4:29.55 | 488 |
50m: 100m: | 29.80 1:03.49 | 29.80 33.69 | 150m: 200m: | 1:37.75 2:12.65 | 34.26 34.90 | 250m: 300m: | 2:47.60 3:22.26 | 34.95 34.66 | 350m: 400m: | 3:56.90 4:29.55 | 34.64 32.65 |
62. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:30.45 | 483 |
50m: 100m: | 29.47 1:03.08 | 29.47 33.61 | 150m: 200m: | 1:36.97 2:11.54 | 33.89 34.57 | 250m: 300m: | 2:46.46 3:21.49 | 34.92 35.03 | 350m: 400m: | 3:56.74 4:30.45 | 35.25 33.71 |
63. | Jarek Oskar | 06 | Unia Oświęcim | 4:30.50 | 483 |
50m: 100m: | 30.47 1:04.88 | 30.47 34.41 | 150m: 200m: | 1:39.81 2:14.57 | 34.93 34.76 | 250m: 300m: | 2:49.13 3:23.03 | 34.56 33.90 | 350m: 400m: | 3:55.65 4:30.50 | 32.62 34.85 |
64. | Wenerski Eryk | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:32.02 | 475 |
50m: 100m: | 30.34 1:04.35 | 30.34 34.01 | 150m: 200m: | 1:39.24 2:13.98 | 34.89 34.74 | 250m: 300m: | 2:48.10 3:22.96 | 34.12 34.86 | 350m: 400m: | 3:57.18 4:32.02 | 34.22 34.84 |
65. | Mikołajczyk Adrian | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 4:32.25 | 473 |
50m: 100m: | 30.42 1:04.74 | 30.42 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.01 2:14.91 | 35.27 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.87 3:24.48 | 34.96 34.61 | 350m: 400m: | 3:59.37 4:32.25 | 34.89 32.88 |
66. | Kusek Mateusz | 07 | Olimpijczyk Suwałki | 4:33.99 | 464 |
50m: 100m: | 30.05 1:03.86 | 30.05 33.81 | 150m: 200m: | 1:38.85 2:13.91 | 34.99 35.06 | 250m: 300m: | 2:50.03 3:26.92 | 36.12 36.89 | 350m: 400m: | 4:01.89 4:33.99 | 34.97 32.10 |
67. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 4:35.84 | 455 |
50m: 100m: | 31.28 1:05.62 | 31.28 34.34 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:16.66 | 35.40 35.64 | 250m: 300m: | 2:52.48 3:28.20 | 35.82 35.72 | 350m: 400m: | 4:03.90 4:35.84 | 35.70 31.94 |
68. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 4:36.58 | 451 |
50m: 100m: | 29.98 1:02.88 | 29.98 32.90 | 150m: 200m: | 1:37.94 2:13.20 | 35.06 35.26 | 250m: 300m: | 2:49.64 3:25.60 | 36.44 35.96 | 350m: 400m: | 4:02.28 4:36.58 | 36.68 34.30 |
69. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 4:38.09 | 444 |
50m: 100m: | 31.21 1:05.99 | 31.21 34.78 | 150m: 200m: | 1:41.88 2:17.33 | 35.89 35.45 | 250m: 300m: | 2:52.12 3:27.98 | 34.79 35.86 | 350m: 400m: | 4:03.48 4:38.09 | 35.50 34.61 |
70. | Konopko Mateusz | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 4:39.50 | 437 |
50m: 100m: | 31.38 1:07.04 | 31.38 35.66 | 150m: 200m: | 1:42.75 2:18.24 | 35.71 35.49 | 250m: 300m: | 2:53.60 3:29.39 | 35.36 35.79 | 350m: 400m: | 4:04.90 4:39.50 | 35.51 34.60 |
71. | Wieczorek Kacper | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:42.98 | 421 |
50m: 100m: | 32.48 1:08.05 | 32.48 35.57 | 150m: 200m: | 1:44.11 2:19.73 | 36.06 35.62 | 250m: 300m: | 2:55.76 3:31.54 | 36.03 35.78 | 350m: 400m: | 4:07.74 4:42.98 | 36.20 35.24 |
72. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:44.99 | 413 |
50m: 100m: | 32.27 1:08.59 | 32.27 36.32 | 150m: 200m: | 1:45.21 2:22.07 | 36.62 36.86 | 250m: 300m: | 2:56.74 3:32.95 | 34.67 36.21 | 350m: 400m: | 4:09.50 4:44.99 | 36.55 35.49 |
73. | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 4:45.05 | 412 |
50m: 100m: | 31.24 1:06.61 | 31.24 35.37 | 150m: 200m: | 1:42.58 2:18.72 | 35.97 36.14 | 250m: 300m: | 2:55.39 3:32.45 | 36.67 37.06 | 350m: 400m: | 4:09.28 4:45.05 | 36.83 35.77 |
74. | Piątkiewicz Piotr | 07 | Trójka Łódź | 4:46.16 | 408 |
50m: 100m: | 32.33 1:09.62 | 32.33 37.29 | 150m: 200m: | 1:46.74 2:24.06 | 37.12 37.32 | 250m: 300m: | 3:00.07 3:36.37 | 36.01 36.30 | 350m: 400m: | 4:11.74 4:46.16 | 35.37 34.42 |
75. | Mleczko Jakub | 06 | Unia Oświęcim | 4:48.17 | 399 |
50m: 100m: | 33.41 1:09.32 | 33.41 35.91 | 150m: 200m: | 1:45.38 2:21.85 | 36.06 36.47 | 250m: 300m: | 2:58.20 3:34.90 | 36.35 36.70 | 350m: 400m: | 4:11.78 4:48.17 | 36.88 36.39 |
76. | Cygański Krzysztof | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:52.00 | 384 |
50m: 100m: | 33.48 1:10.92 | 33.48 37.44 | 150m: 200m: | 1:48.93 2:26.41 | 38.01 37.48 | 250m: 300m: | 3:04.14 3:41.22 | 37.73 37.08 | 350m: 400m: | 4:17.72 4:52.00 | 36.50 34.28 |
77. | Szyniec Jakub | 02 | RMKS Rybnik | 4:52.19 | 383 |
50m: 100m: | 32.84 1:09.87 | 32.84 37.03 | 150m: 200m: | 1:47.41 2:25.00 | 37.54 37.59 | 250m: 300m: | 3:02.48 3:40.43 | 37.48 37.95 | 350m: 400m: | 4:18.26 4:52.19 | 37.83 33.93 |
78. | Hyla Denis | 07 | Vega Dobrodzień | 4:56.47 | 366 |
50m: 100m: | 32.38 1:09.20 | 32.38 36.82 | 150m: 200m: | 1:47.55 2:27.07 | 38.35 39.52 | 250m: 300m: | 3:05.82 3:44.03 | 38.75 38.21 | 350m: 400m: | 4:21.19 4:56.47 | 37.16 35.28 |
79. | Balinowski Oskar | 07 | Delfin Toruń | 4:57.10 | 364 |
50m: 100m: | 33.18 1:11.09 | 33.18 37.91 | 150m: 200m: | 2:27.09 | 250m: 300m: | 3:05.96 3:44.39 | 38.87 38.43 | 350m: 400m: | 4:22.68 4:57.10 | 38.29 34.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 10/10/2021 - 10:47 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woźniak Zofia | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.94 | 724 | 26.88 | 29.06 | |||
2. | Kossakowska Dominika | 01 | AZS AWF Katowice | 55.98 | 723 | 27.24 | 28.74 | |||
3. | Klimek Marta | 03 | Unia Oświęcim | 56.84 | 690 | 27.42 | 29.42 | |||
4. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 57.40 | 670 | 27.87 | 29.53 | |||
5. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.44 | 669 | 27.52 | 29.92 | |||
6. | Kamzol Flawia | 07 | SMS Galicja Kraków | 57.51 | 667 | 27.82 | 29.69 | |||
7. | Kawka Nina | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 57.97 | 651 | 27.76 | 30.21 | |||
8. | Jabłońska Martyna | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 58.04 | 648 | 28.24 | 29.80 | |||
9. | Świstuń Julia | 00 | AZS AWF Katowice | 58.14 | 645 | 28.65 | 29.49 | |||
10. | Król Gabriela | 06 | Wisła Puławy | 58.24 | 642 | 28.50 | 29.74 | |||
11. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS UMCS Lublin | 58.27 | 641 | 28.42 | 29.85 | |||
Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 58.27 | 641 | 28.25 | 30.02 | ||||
13. | Górska Zofia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 58.30 | 640 | 28.36 | 29.94 | |||
14. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 58.79 | 624 | 27.87 | 30.92 | |||
15. | Janiszewska Natalia | 06 | Śląsk Wrocław | 58.85 | 622 | 28.33 | 30.52 | |||
16. | Piotrowska Wiktoria | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.92 | 620 | 27.69 | 31.23 | |||
Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 58.92 | 620 | 28.35 | 30.57 | ||||
18. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 59.18 | 612 | 27.83 | 31.35 | |||
19. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.20 | 611 | 28.89 | 30.31 | |||
20. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 59.30 | 608 | 27.92 | 31.38 | |||
Staroń Aniela | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.30 | 608 | 28.35 | 30.95 | ||||
22. | Szredzińska Gabriela | 04 | UKP Polonia Warszawa | 59.44 | 604 | 28.68 | 30.76 | |||
23. | Janaszek-Seydlitz Zofia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.56 | 600 | 28.32 | 31.24 | |||
24. | Czubik Marta | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.72 | 595 | 28.55 | 31.17 | |||
25. | Walczak Barbara | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.85 | 591 | 28.77 | 31.08 | |||
26. | Hellak Emilia | 03 | Swim-Art Wrocław | 59.86 | 591 | 28.48 | 31.38 | |||
Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS AGH Kraków | 59.86 | 591 | 28.60 | 31.26 | ||||
28. | Próba Oliwia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 59.95 | 588 | 29.04 | 30.91 | |||
29. | Dopart Marcelina | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:00.07 | 585 | 28.82 | 31.25 | |||
30. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:00.14 | 583 | 28.82 | 31.32 | |||
31. | Michalska Julia | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:00.17 | 582 | 29.08 | 31.09 | |||
32. | Maksymowicz Nina | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.32 | 578 | 28.64 | 31.68 | |||
33. | Domżalska Wiktoria | 00 | AZS AWF Katowice | 1:00.35 | 577 | 28.60 | 31.75 | |||
Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 1:00.35 | 577 | 28.92 | 31.43 | ||||
35. | Jagodzińska Klaudia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.37 | 576 | 28.49 | 31.88 | |||
36. | Sojka Oliwia | 06 | Aqua Team Mikołów | 1:00.39 | 576 | 29.28 | 31.11 | |||
37. | Chłąd Zuzanna | 06 | UKS MOS Opole | 1:00.40 | 575 | 28.83 | 31.57 | |||
38. | Figurska Paula | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.41 | 575 | 29.12 | 31.29 | |||
39. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:00.43 | 574 | 29.11 | 31.32 | |||
40. | Chmielewska Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Suwałki | 1:00.44 | 574 | 28.90 | 31.54 | |||
41. | Skalińska Ewa | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:00.49 | 573 | 28.64 | 31.85 | |||
42. | Stawicka Julia | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:00.50 | 572 | 28.52 | 31.98 | |||
43. | Dutkowiak Aleksandra | 03 | Śląsk Wrocław | 1:00.53 | 572 | 29.18 | 31.35 | |||
44. | Giewiada Patrycja | 07 | Krośnicka Przystań Krośnice | 1:00.62 | 569 | 28.96 | 31.66 | |||
45. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:00.74 | 566 | 28.62 | 32.12 | |||
46. | Olko Zuzanna | 06 | Delfin Gdynia | 1:00.82 | 563 | 28.90 | 31.92 | |||
47. | Wiernicka Julia | 07 | Piątka Chorzów | 1:00.86 | 562 | 29.26 | 31.60 | |||
Modlińska Marta | 05 | Śląsk Wrocław | 1:00.86 | 562 | 28.75 | 32.11 | ||||
49. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 1:00.89 | 562 | 29.52 | 31.37 | |||
50. | Włodarkiewicz Magdalena | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.05 | 557 | 28.91 | 32.14 | |||
51. | Nowak Zofia | 03 | AZS AWF Warszawa | 1:01.07 | 557 | 29.08 | 31.99 | |||
52. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:01.37 | 548 | 29.55 | 31.82 | |||
53. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:01.39 | 548 | 29.93 | 31.46 | |||
54. | Gancarz Julia | 03 | Śląsk Wrocław | 1:01.88 | 535 | 29.72 | 32.16 | |||
55. | Grzesiak Oliwia | 07 | Śląsk Wrocław | 1:01.90 | 534 | 30.15 | 31.75 | |||
56. | Beszterda Maria | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.96 | 533 | 29.51 | 32.45 | |||
57. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.08 | 530 | 29.79 | 32.29 | |||
58. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 1:02.13 | 529 | 29.92 | 32.21 | |||
59. | Lipowska Nadia | 06 | Nawa Skierniewice | 1:02.17 | 528 | 29.66 | 32.51 | |||
60. | Przybylska Maja | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:02.20 | 527 | 29.98 | 32.22 | |||
61. | Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 1:02.21 | 527 | 29.80 | 32.41 | |||
62. | Smiczek Julia | 05 | AZS AWF Katowice | 1:02.35 | 523 | 29.87 | 32.48 | |||
63. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 1:02.54 | 518 | 29.81 | 32.73 | |||
64. | Kieruzel Martyna | 05 | UKS 190 Łódź | 1:02.59 | 517 | 30.06 | 32.53 | |||
65. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:02.80 | 512 | 29.67 | 33.13 | |||
66. | Zurel Laura | 07 | Sejwal Rypin | 1:02.83 | 511 | 30.08 | 32.75 | |||
67. | Teodorowicz Michalina | 07 | Victoria Racibórz | 1:02.84 | 511 | 30.40 | 32.44 | |||
68. | Chąciak Sandra | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:02.93 | 509 | 30.37 | 32.56 | |||
69. | Węgrzycka Małgorzata | 07 | Trójka Łódź | 1:03.09 | 505 | 30.46 | 32.63 | |||
70. | Biszewska Gabriela | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 1:03.16 | 503 | 30.03 | 33.13 | |||
71. | Pietrzyk Hanna | 07 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:03.24 | 501 | 29.19 | 34.05 | |||
72. | Volkert Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:03.27 | 500 | 30.61 | 32.66 | |||
73. | Łapeta Iga | 07 | RMKS Rybnik | 1:03.40 | 497 | 30.26 | 33.14 | |||
74. | Karczmarczyk Aleksandra | 06 | Śląsk Wrocław | 1:03.56 | 494 | 31.07 | 32.49 | |||
75. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 1:03.58 | 493 | 30.74 | 32.84 | |||
76. | Głowiak Michalina | 07 | Juvenia Wrocław | 1:03.69 | 491 | 29.85 | 33.84 | |||
77. | Badura Oliwia | 07 | Vega Dobrodzień | 1:03.78 | 489 | 30.54 | 33.24 | |||
78. | Rączkowska Maja | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 1:04.06 | 482 | 30.73 | 33.33 | |||
79. | Okońska Nadia | 06 | UKS Dragon Będzin | 1:04.11 | 481 | 31.00 | 33.11 | |||
80. | Kuder Aleksandra | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:04.16 | 480 | 30.82 | 33.34 | |||
81. | Greń Martyna | 07 | UKS Dragon Będzin | 1:04.20 | 479 | 30.95 | 33.25 | |||
82. | Cnota Natalia | 05 | RMKS Rybnik | 1:04.31 | 477 | 30.59 | 33.72 | |||
83. | Moczyło Kaja | 06 | Jedynka Solex Lębork | 1:04.48 | 473 | 31.09 | 33.39 | |||
84. | Górny Maja | 07 | Skra Bełchatów | 1:04.58 | 471 | 30.86 | 33.72 | |||
85. | Dadej Julia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:04.73 | 467 | 31.05 | 33.68 | |||
86. | Pawlik Julia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.92 | 463 | 30.95 | 33.97 | |||
87. | Wilk Nikola | 05 | Junior Kluczbork | 1:04.94 | 463 | 30.83 | 34.11 | |||
88. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 1:05.04 | 461 | 31.23 | 33.81 | |||
89. | Kowacka Aleksandra | 04 | Trójka Łódź | 1:05.22 | 457 | 31.14 | 34.08 | |||
90. | Szweda Jowita | 06 | Unia Oświęcim | 1:05.24 | 456 | 31.26 | 33.98 | |||
91. | Szolc Zuzanna | 07 | Aqua Team Mikołów | 1:05.70 | 447 | 31.65 | 34.05 | |||
92. | Drobna Angelika | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:05.89 | 443 | 31.59 | 34.30 | |||
93. | Jaśniecka Paulina | 07 | UKS MOS Opole | 1:05.90 | 443 | 31.43 | 34.47 | |||
94. | Borowska Oliwia | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:06.10 | 439 | 31.46 | 34.64 | |||
95. | Kużaj Paulina | 06 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1:06.18 | 437 | 31.54 | 34.64 | |||
96. | Karwacka Kinga | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:06.39 | 433 | 31.73 | 34.66 | |||
97. | Antos Alicja | 07 | Unia Oświęcim | 1:06.43 | 432 | 31.64 | 34.79 | |||
98. | Wróblewska Kaja | 07 | Swim Team Lubartów | 1:06.72 | 427 | 32.32 | 34.40 | |||
99. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:06.87 | 424 | 32.25 | 34.62 | |||
100. | Stachura Natalia | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 1:07.13 | 419 | 31.93 | 35.20 | |||
101. | Nowak Victoria | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:07.21 | 417 | 32.41 | 34.80 | |||
102. | Zakrzewska Barbara | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 1:07.49 | 412 | 32.37 | 35.12 | |||
103. | Krupa Helena | 05 | Victoria Racibórz | 1:08.01 | 403 | 32.97 | 35.04 | |||
104. | Justyńska Jagoda | 07 | UKS MOS Opole | 1:08.67 | 391 | 32.12 | 36.55 | |||
105. | Bobrowska Zofia | 07 | UKS MOS Opole | 1:08.81 | 389 | 33.46 | 35.35 | |||
106. | Sikora Sabina | 84 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.47 | 378 | 33.14 | 36.33 | |||
107. | Brzyska Jagoda | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.85 | 372 | 32.78 | 37.07 | |||
108. | Jarzyna Klaudia | 07 | Unia Oświęcim | 1:10.19 | 366 | 33.06 | 37.13 | |||
109. | Jarek Karolina | 05 | Victoria Racibórz | 1:10.97 | 354 | 33.67 | 37.30 | |||
110. | Bocheńska Aleksandra | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 1:11.96 | 340 | 33.98 | 37.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 10/10/2021 - 11:03 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chowaniec Mateusz | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 47.98 | 821 | 22.98 | 25.00 | ||||
2. | Kosiński Filip | 04 | AZS AWF Warszawa | 50.23 | 716 | 24.12 | 26.11 | ||||
Matuszewski Krzysztof | 04 | Astoria Bydgoszcz | 50.23 | 716 | 24.01 | 26.22 | |||||
4. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 50.42 | 708 | 24.22 | 26.20 | ||||
5. | Guliński Maciej | 04 | UKP Polonia Warszawa | 50.57 | 701 | 24.21 | 26.36 | ||||
6. | Dudys Dominik | 02 | AZS AWF Katowice | 50.59 | 700 | 24.41 | 26.18 | ||||
7. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 50.64 | 698 | 24.27 | 26.37 | ||||
8. | Dudkowiak Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 50.99 | 684 | 24.50 | 26.49 | ||||
9. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 51.21 | 675 | 24.42 | 26.79 | ||||
10. | Duda Kacper | 05 | RMKS Rybnik | 51.32 | 671 | 24.53 | 26.79 | ||||
11. | Karpiński Jakub | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 51.47 | 665 | 24.79 | 26.68 | ||||
12. | Stachurski Jerzy | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 51.49 | 664 | 24.79 | 26.70 | ||||
13. | Sławacki Wojciech | 05 | AZS UMCS Lublin | 51.53 | 663 | 24.99 | 26.54 | ||||
14. | Brzóska Jan | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 51.54 | 662 | 24.49 | 27.05 | ||||
15. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 51.76 | 654 | 24.80 | 26.96 | ||||
16. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 51.82 | 652 | 25.03 | 26.79 | ||||
17. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 51.83 | 651 | 25.15 | 26.68 | ||||
18. | Różycki Szymon | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 51.95 | 647 | 24.85 | 27.10 | ||||
19. | Syldatk Wiktor | 03 | Skalar Słupsk | 52.14 | 640 | 25.54 | 26.60 | ||||
20. | Kowalczyk Piotr | 03 | UKP Polonia Warszawa | 52.16 | 639 | 24.73 | 27.43 | ||||
21. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 52.20 | 638 | 24.51 | 27.69 | ||||
22. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 52.53 | 626 | 25.04 | 27.49 | ||||
23. | Polkowski Krzysztof | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 52.66 | 621 | 25.13 | 27.53 | ||||
24. | Woźniak Antoni | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 52.74 | 618 | 25.47 | 27.27 | ||||
25. | Chupka Patryk | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 52.77 | 617 | 24.94 | 27.83 | ||||
26. | Krumplewski Gracjan | 05 | Skalar Słupsk | 52.78 | 617 | 25.26 | 27.52 | ||||
27. | Górka Oliwier | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 52.86 | 614 | 25.51 | 27.35 | ||||
28. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 52.88 | 613 | 25.35 | 27.53 | ||||
29. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 52.91 | 612 | 25.54 | 27.37 | ||||
30. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 53.08 | 606 | 25.43 | 27.65 | ||||
Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 53.08 | 606 | 25.25 | 27.83 | |||||
32. | Hebel Maciej | 05 | AZS UMCS Lublin | 53.09 | 606 | 25.29 | 27.80 | ||||
33. | Krischke Jakub | 06 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 53.11 | 605 | 25.12 | 27.99 | ||||
34. | Zaremba Adam | 05 | Śląsk Wrocław | 53.13 | 605 | 26.00 | 27.13 | ||||
35. | Chrzanowski Damian | 98 | Śląsk Wrocław | 53.26 | 600 | 25.54 | 27.72 | ||||
36. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 53.27 | 600 | 25.82 | 27.45 | ||||
37. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.34 | 598 | 25.39 | 27.95 | ||||
38. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.45 | 594 | 25.55 | 27.90 | ||||
39. | Malik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 53.46 | 594 | 25.81 | 27.65 | ||||
40. | Leszczyński Maciej | 05 | Victoria Racibórz | 53.49 | 593 | 25.12 | 28.37 | ||||
41. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.60 | 589 | 25.57 | 28.03 | ||||
42. | Baranek Jakub | 04 | UKS MOS Opole | 53.64 | 588 | 25.69 | 27.95 | ||||
43. | Gawron Oliwier | 03 | Śląsk Wrocław | 53.67 | 587 | 25.62 | 28.05 | ||||
44. | Pietroń Przemysław | 07 | AZS UMCS Lublin | 53.69 | 586 | 25.91 | 27.78 | ||||
45. | Plaga Dawid | 05 | Skalar Słupsk | 53.74 | 584 | 26.14 | 27.60 | ||||
46. | Buliński Hektor | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 53.95 | 577 | 25.67 | 28.28 | ||||
47. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.99 | 576 | 25.58 | 28.41 | ||||
48. | Łukasik Oliwier | 06 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 54.04 | 575 | 25.88 | 28.16 | ||||
49. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 54.10 | 573 | 25.83 | 28.27 | ||||
50. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 54.13 | 572 | 25.91 | 28.22 | ||||
51. | Antosik Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 54.34 | 565 | 25.69 | 28.65 | ||||
52. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 54.35 | 565 | 25.80 | 28.55 | ||||
53. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 54.52 | 560 | 25.84 | 28.68 | ||||
54. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS AGH Kraków | 54.54 | 559 | 26.29 | 28.25 | ||||
55. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 54.58 | 558 | 26.01 | 28.57 | ||||
56. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 54.61 | 557 | 26.32 | 28.29 | ||||
57. | Borsuk Łukasz | 01 | AZS AGH Kraków | 54.81 | 551 | 26.27 | 28.54 | ||||
58. | Świderski Julian | 06 | Trójka Łódź | 54.92 | 547 | 26.00 | 28.92 | ||||
59. | Wrzosek Bartosz | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 55.01 | 545 | 26.27 | 28.74 | ||||
60. | Worobij Adrian | 06 | Śląsk Wrocław | 55.10 | 542 | 26.28 | 28.82 | ||||
61. | Gottschling Krzysztof | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 55.11 | 542 | 26.26 | 28.85 | ||||
62. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 55.35 | 535 | 26.62 | 28.73 | ||||
63. | Mróz Adam | 03 | AZS UMCS Lublin | 55.38 | 534 | 26.35 | 29.03 | ||||
64. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 55.54 | 529 | 26.35 | 29.19 | ||||
65. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 55.72 | 524 | 26.48 | 29.24 | ||||
66. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 55.73 | 524 | 26.61 | 29.12 | ||||
67. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 55.76 | 523 | 25.98 | 29.78 | ||||
68. | Sosnowski Oliwier | 05 | UKS MOS Opole | 55.77 | 523 | 27.17 | 28.60 | ||||
69. | Kowalski Patryk | 97 | AZS AGH Kraków | 55.81 | 522 | 26.66 | 29.15 | ||||
70. | Kmiecik Jakub | 91 | AZS AGH Kraków | 55.99 | 517 | 25.95 | 30.04 | ||||
71. | Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 56.02 | 516 | 26.95 | 29.07 | ||||
Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 56.02 | 516 | 27.05 | 28.97 | |||||
73. | Niedziałek Michał | 03 | Kormoran Olsztyn | 56.03 | 515 | 26.87 | 29.16 | ||||
74. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Swim-Art Wrocław | 56.22 | 510 | 26.09 | 30.13 | ||||
75. | Koch Mikołaj | 06 | Trójka Łódź | 56.24 | 510 | 27.01 | 29.23 | ||||
76. | Topolnicki Maksymilian | 06 | UKS MOS Opole | 56.41 | 505 | 27.34 | 29.07 | ||||
77. | Kusek Mateusz | 07 | Olimpijczyk Suwałki | 56.44 | 504 | 27.43 | 29.01 | ||||
78. | Ignar Szymon | 06 | Aquatica Pawłowice | 56.54 | 502 | 26.93 | 29.61 | ||||
79. | Gajda Jan | 07 | Trójka Łódź | 56.67 | 498 | 27.46 | 29.21 | ||||
80. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 56.72 | 497 | 27.15 | 29.57 | ||||
81. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 56.81 | 495 | 27.34 | 29.47 | ||||
82. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 56.85 | 493 | 27.13 | 29.72 | ||||
83. | Oktabowicz Piotr | 06 | Olimpic Warka | 56.89 | 492 | 27.29 | 29.60 | ||||
84. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 57.01 | 489 | 27.12 | 29.89 | ||||
85. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 57.11 | 487 | 27.34 | 29.77 | ||||
86. | Haspert Bartłomiej | 04 | Aquatica Pawłowice | 57.17 | 485 | 27.49 | 29.68 | ||||
87. | Kurek Bartosz | 06 | UKS 190 Łódź | 57.29 | 482 | 27.66 | 29.63 | ||||
88. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 57.33 | 481 | 27.18 | 30.15 | ||||
89. | Kałuża Mateusz | 06 | Aquatica Pawłowice | 57.37 | 480 | 27.38 | 29.99 | ||||
90. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 57.52 | 476 | 27.22 | 30.30 | ||||
91. | Kaczmarek Michał | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 57.67 | 473 | 27.59 | 30.08 | ||||
92. | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 57.71 | 472 | 28.27 | 29.44 | ||||
93. | Hubiński Olivier | 07 | Delfin Gdynia | 57.75 | 471 | 27.29 | 30.46 | ||||
Ptak Jan | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 57.75 | 471 | 27.46 | 30.29 | |||||
95. | Kowalski Maciej | 04 | Orka Iława | 57.96 | 466 | 27.50 | 30.46 | ||||
96. | Korpacki Michał | 06 | UKS MOS Opole | 58.04 | 464 | 27.49 | 30.55 | ||||
97. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 58.19 | 460 | 27.62 | 30.57 | ||||
98. | Nowak Oskar | 06 | Swim-Art Wrocław | 58.26 | 458 | 27.67 | 30.59 | ||||
99. | Cembala Karol | 05 | Unia Oświęcim | 58.39 | 455 | 28.01 | 30.38 | ||||
100. | Selder Krystian | 07 | Trójka Łódź | 58.51 | 453 | 28.23 | 30.28 | ||||
101. | Wąsik Marek | 06 | Vega Dobrodzień | 58.53 | 452 | 28.48 | 30.05 | ||||
102. | Harazim Filip | 05 | Sikret Gliwice | 58.67 | 449 | 28.12 | 30.55 | ||||
103. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 58.74 | 447 | 27.48 | 31.26 | ||||
104. | Jarek Oskar | 06 | Unia Oświęcim | 58.96 | 442 | 27.87 | 31.09 | ||||
105. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 59.14 | 438 | 28.86 | 30.28 | ||||
106. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 59.25 | 436 | 28.43 | 30.82 | ||||
Tobiasz Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 59.25 | 436 | 28.53 | 30.72 | |||||
108. | Konopko Mateusz | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 59.41 | 432 | 28.87 | 30.54 | ||||
109. | Wdowiak Dominik | 07 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 59.43 | 432 | 28.47 | 30.96 | ||||
110. | Sulkowski Oskar | 05 | Kormoran Olsztyn | 59.51 | 430 | 28.83 | 30.68 | ||||
Mikołajczyk Adrian | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 59.51 | 430 | 28.65 | 30.86 | |||||
112. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 59.60 | 428 | 28.98 | 30.62 | ||||
113. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 59.68 | 426 | 29.03 | 30.65 | ||||
114. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 59.83 | 423 | 28.17 | 31.66 | ||||
115. | Sotkowski Kacper | 07 | SMS Galicja Kraków | 59.84 | 423 | 28.64 | 31.20 | ||||
116. | Szyniec Jakub | 02 | RMKS Rybnik | 59.95 | 421 | 29.04 | 30.91 | ||||
117. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:00.02 | 419 | 29.20 | 30.82 | ||||
118. | Melerowicz Jan | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.08 | 418 | 28.99 | 31.09 | ||||
119. | Borysewicz Patryk | 07 | Delfin Krapkowice | 1:00.18 | 416 | 29.24 | 30.94 | ||||
120. | Biemek Kamil | 07 | Delfin Krapkowice | 1:00.43 | 411 | 29.09 | 31.34 | ||||
121. | Kłoda Jakub | 06 | Victoria Racibórz | 1:00.66 | 406 | 29.01 | 31.65 | ||||
122. | Stanisz Mikołaj | 07 | Fala Niepołomice | 1:01.19 | 396 | 28.08 | 33.11 | ||||
123. | Safjański Grzegorz | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.35 | 393 | 29.64 | 31.71 | ||||
124. | Szafranek Szymon | 05 | Sikret Gliwice | 1:01.46 | 390 | 28.68 | 32.78 | ||||
125. | Pyzik Bartosz | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:01.51 | 389 | 29.44 | 32.07 | ||||
126. | Kaszubski Jan | 07 | Trójka Łódź | 1:01.54 | 389 | 29.38 | 32.16 | ||||
127. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:01.58 | 388 | 29.14 | 32.44 | ||||
128. | Gil Amador Kornel | 07 | AZS SMS Jarosław | 1:01.70 | 386 | 29.11 | 32.59 | ||||
129. | Megger Mikołaj | 06 | Delfin Toruń | 1:01.86 | 383 | 29.74 | 32.12 | ||||
130. | Ukleja Szymon | 07 | Olimpic Warka | 1:02.61 | 369 | 30.00 | 32.61 | ||||
131. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 1:02.62 | 369 | 29.91 | 32.71 | ||||
132. | Mendelski Radosław | 07 | Victoria Racibórz | 1:02.86 | 365 | 30.40 | 32.46 | ||||
133. | Burda Paweł | 05 | RMKS Rybnik | 1:02.88 | 365 | 29.90 | 32.98 | ||||
134. | Balinowski Oskar | 07 | Delfin Toruń | 1:02.90 | 364 | 29.91 | 32.99 | ||||
135. | Hyla Denis | 07 | Vega Dobrodzień | 1:03.09 | 361 | 29.93 | 33.16 | ||||
136. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:04.33 | 340 | 30.72 | 33.61 | ||||
137. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:05.09 | 329 | 32.27 | 32.82 | ||||
138. | Szal Mateusz | 00 | UKS MOS Opole | 1:05.36 | 325 | 30.28 | 35.08 | ||||
139. | Sieroń Maciej | 07 | Trójka Łódź | 1:05.44 | 323 | 30.76 | 34.68 | ||||
140. | Głogowski Michał | 96 | Olimpijczyk Kraków | 1:05.88 | 317 | 29.24 | 36.64 | ||||
DYSKW. | Kozłowski Igor | 05 | AZS UMCS Lublin | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 11:06) | |||||||||||
DYSKW. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 11:25 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mazurkiewicz Barbara | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 30.66 | 808 | |||
2. | Sobczak Zofia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.82 | 723 | |||
3. | Hermanowska Natalia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 32.43 | 683 | |||
4. | Włodarkiewicz Magdalena | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.61 | 671 | |||
5. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.68 | 667 | |||
6. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Swim-Art Wrocław | 33.04 | 645 | |||
7. | Wikieł Angelika | 98 | AZS AWF Warszawa | 33.21 | 636 | |||
8. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 33.22 | 635 | |||
9. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 33.55 | 616 | |||
10. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 33.60 | 614 | |||
11. | Skrok Julia | 07 | Śląsk Wrocław | 33.61 | 613 | |||
12. | Strządała Karolina | 04 | UKP Polonia Warszawa | 33.70 | 608 | |||
13. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.92 | 596 | |||
14. | Kubicka Aleksandra | 07 | Sejwal Rypin | 34.23 | 580 | |||
15. | Szydło Amelia | 06 | Victoria Racibórz | 34.26 | 579 | |||
16. | Russek Agata | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 34.27 | 578 | |||
17. | Hellak Emilia | 03 | Swim-Art Wrocław | 34.32 | 576 | |||
18. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.33 | 575 | |||
19. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 34.37 | 573 | |||
20. | Bielawa Anna | 06 | Śląsk Wrocław | 34.41 | 571 | |||
21. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.43 | 570 | |||
22. | Idzikowska Iga | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.49 | 567 | |||
23. | Klejna Weronika | 05 | Jedynka Solex Lębork | 34.52 | 566 | |||
24. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.56 | 564 | |||
25. | Kocjan Victoria | 00 | AZS AWF Katowice | 34.59 | 562 | |||
26. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 34.60 | 562 | |||
27. | Gruszczyńska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 34.65 | 559 | |||
28. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | Trójka Łódź | 34.67 | 559 | |||
29. | Filipowicz Barbara | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 34.84 | 550 | |||
30. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 34.88 | 548 | |||
31. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 34.89 | 548 | |||
32. | Żydek Kinga | 05 | AZS UMCS Lublin | 34.98 | 544 | |||
Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 34.98 | 544 | ||||
34. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.00 | 543 | |||
35. | Adamczewska Zuzanna | 04 | Shark Rudna | 35.10 | 538 | |||
36. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 35.20 | 534 | |||
37. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 35.25 | 531 | |||
38. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 35.34 | 527 | |||
39. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 35.37 | 526 | |||
Janus Patrycja | 05 | Aquatica Pawłowice | 35.37 | 526 | ||||
41. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 35.39 | 525 | |||
42. | Mielnik Hanna | 07 | UKS MOS Opole | 35.52 | 519 | |||
43. | Drążkiewicz Pola | 07 | Nawa Skierniewice | 35.63 | 515 | |||
44. | Kłos Oliwia | 07 | Raw-Swim Rawa Maz. | 35.85 | 505 | |||
45. | Majchrzak Zuzanna | 05 | Śląsk Wrocław | 35.89 | 503 | |||
46. | Boczej Agata | 07 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.01 | 498 | |||
47. | Gawełko Zuzanna | 06 | Wisła Puławy | 36.08 | 495 | |||
48. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 36.24 | 489 | |||
49. | Pszczółkowska Nicole | 04 | Sikret Gliwice | 36.52 | 478 | |||
50. | Polok Dominika | 07 | UKS MOS Opole | 36.53 | 477 | |||
51. | Skrzypczak Natalia | 07 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 37.22 | 451 | |||
52. | Baron Antonina | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.24 | 451 | |||
53. | Grzegorzewska Julia | 07 | UKP Polonia Warszawa | 37.25 | 450 | |||
54. | Pustelnik Aurelia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.28 | 449 | |||
55. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.54 | 440 | |||
56. | Kalata Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 37.82 | 430 | |||
57. | Czerwińska – La Cerra Domenica | 07 | Victoria Racibórz | 37.86 | 429 | |||
58. | Pabisiak Helena | 05 | UKP Polonia Warszawa | 38.01 | 424 | |||
59. | Kampczyk Paulina | 06 | Victoria Racibórz | 38.08 | 421 | |||
Okońska Nadia | 06 | UKS Dragon Będzin | 38.08 | 421 | ||||
61. | Majchrzak Anna | 06 | Victoria Racibórz | 38.11 | 420 | |||
62. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 38.17 | 418 | |||
63. | Krauze Paulina | 05 | Victoria Racibórz | 38.36 | 412 | |||
64. | Hebel Natalia | 05 | AZS UMCS Lublin | 38.44 | 410 | |||
65. | Jeziorska Natalia | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 39.39 | 381 | |||
66. | Sikora Sabina | 84 | Jasień Sucha Besk. | 40.45 | 351 | |||
67. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 41.27 | 331 | |||
68. | Gawenda Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 42.19 | 310 | |||
69. | Filipiak Kinga | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 45.50 | 247 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 11:25 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hermanowska Natalia | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 32.43 | 683 | |||
2. | Włodarkiewicz Magdalena | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.61 | 671 | |||
3. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 32.68 | 667 | |||
4. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Swim-Art Wrocław | 33.04 | 645 | |||
5. | Obajtek Aleksandra | 03 | AZS AWF Warszawa | 33.60 | 614 | |||
6. | Strządała Karolina | 04 | UKP Polonia Warszawa | 33.70 | 608 | |||
7. | Russek Agata | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 34.27 | 578 | |||
8. | Hellak Emilia | 03 | Swim-Art Wrocław | 34.32 | 576 | |||
9. | Rokita Hanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 34.33 | 575 | |||
10. | Dwojak Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 34.43 | 570 | |||
11. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 34.89 | 548 | |||
12. | Krętosz Maria | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.00 | 543 | |||
13. | Adamczewska Zuzanna | 04 | Shark Rudna | 35.10 | 538 | |||
14. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 35.39 | 525 | |||
15. | Buszka Kornelia | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 36.24 | 489 | |||
16. | Pszczółkowska Nicole | 04 | Sikret Gliwice | 36.52 | 478 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 11:25 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.92 | 596 | |||
2. | Idzikowska Iga | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.49 | 567 | |||
3. | Klejna Weronika | 05 | Jedynka Solex Lębork | 34.52 | 566 | |||
4. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | Trójka Łódź | 34.67 | 559 | |||
5. | Żydek Kinga | 05 | AZS UMCS Lublin | 34.98 | 544 | |||
6. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 35.34 | 527 | |||
7. | Janus Patrycja | 05 | Aquatica Pawłowice | 35.37 | 526 | |||
8. | Majchrzak Zuzanna | 05 | Śląsk Wrocław | 35.89 | 503 | |||
9. | Pabisiak Helena | 05 | UKP Polonia Warszawa | 38.01 | 424 | |||
10. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 38.17 | 418 | |||
11. | Krauze Paulina | 05 | Victoria Racibórz | 38.36 | 412 | |||
12. | Hebel Natalia | 05 | AZS UMCS Lublin | 38.44 | 410 | |||
13. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 41.27 | 331 | |||
14. | Filipiak Kinga | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 45.50 | 247 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 11:25 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobczak Zofia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.82 | 723 | |||
2. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 33.22 | 635 | |||
3. | Drynkowska Lena | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 33.55 | 616 | |||
4. | Szydło Amelia | 06 | Victoria Racibórz | 34.26 | 579 | |||
5. | Bielawa Anna | 06 | Śląsk Wrocław | 34.41 | 571 | |||
6. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.56 | 564 | |||
7. | Gruszczyńska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 34.65 | 559 | |||
8. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 34.88 | 548 | |||
9. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 35.20 | 534 | |||
10. | Gawełko Zuzanna | 06 | Wisła Puławy | 36.08 | 495 | |||
11. | Kampczyk Paulina | 06 | Victoria Racibórz | 38.08 | 421 | |||
Okońska Nadia | 06 | UKS Dragon Będzin | 38.08 | 421 | ||||
13. | Majchrzak Anna | 06 | Victoria Racibórz | 38.11 | 420 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 10/10/2021 - 11:25 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skrok Julia | 07 | Śląsk Wrocław | 33.61 | 613 | |||
2. | Kubicka Aleksandra | 07 | Sejwal Rypin | 34.23 | 580 | |||
3. | Filipowicz Barbara | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 34.84 | 550 | |||
4. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 34.98 | 544 | |||
5. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 35.25 | 531 | |||
6. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 35.37 | 526 | |||
7. | Mielnik Hanna | 07 | UKS MOS Opole | 35.52 | 519 | |||
8. | Drążkiewicz Pola | 07 | Nawa Skierniewice | 35.63 | 515 | |||
9. | Kłos Oliwia | 07 | Raw-Swim Rawa Maz. | 35.85 | 505 | |||
10. | Boczej Agata | 07 | Wodnik Siemianowice Śl. | 36.01 | 498 | |||
11. | Polok Dominika | 07 | UKS MOS Opole | 36.53 | 477 | |||
12. | Skrzypczak Natalia | 07 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 37.22 | 451 | |||
13. | Baron Antonina | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.24 | 451 | |||
14. | Grzegorzewska Julia | 07 | UKP Polonia Warszawa | 37.25 | 450 | |||
15. | Pustelnik Aurelia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.28 | 449 | |||
16. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 37.54 | 440 | |||
17. | Kalata Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 37.82 | 430 | |||
18. | Czerwińska – La Cerra Domenica | 07 | Victoria Racibórz | 37.86 | 429 | |||
19. | Jeziorska Natalia | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 39.39 | 381 | |||
20. | Gawenda Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 42.19 | 310 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 11:31 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kałusowski Jan | 00 | Trójka Łódź | 27.11 | 807 | |||
2. | Kusto Robert | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 27.52 | 772 | |||
3. | Smoliński Paweł | 01 | AZS AWF Katowice | 27.89 | 742 | |||
4. | Skóra Bartosz | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.92 | 739 | |||
5. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.30 | 710 | |||
6. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.64 | 685 | |||
7. | Michalczyk Andrzej | 00 | AZS AGH Kraków | 28.76 | 676 | |||
8. | Kozłowski Stanisław | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 28.77 | 676 | |||
9. | Wieciński Andrzej | 01 | Delfin Toruń | 28.84 | 671 | |||
10. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 28.92 | 665 | |||
11. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 28.93 | 664 | |||
12. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 29.03 | 658 | |||
13. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 29.04 | 657 | |||
14. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.08 | 654 | |||
15. | Władyka Marcin | 02 | AZS AWF Katowice | 29.17 | 648 | |||
16. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 29.23 | 644 | |||
17. | Olejnik Adam | 03 | Skalar Słupsk | 29.25 | 643 | |||
18. | Zacharzyński Norbert | 03 | AZS UMCS Lublin | 29.29 | 640 | |||
19. | Łupiński Mateusz | 05 | UKP Polonia Warszawa | 29.42 | 632 | |||
20. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 29.53 | 625 | |||
21. | Łoboda Jakub | 02 | AZS UMCS Lublin | 29.54 | 624 | |||
22. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 29.59 | 621 | |||
23. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.73 | 612 | |||
24. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 598 | |||
Bielawa Dominik | 02 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 598 | ||||
26. | Lis Patryk | 98 | Avia Świdnik | 29.97 | 598 | |||
27. | Cebula Oskar | 03 | Swim-Art Wrocław | 30.00 | 596 | |||
28. | Sagan Jakub | 02 | AZS AWF Katowice | 30.15 | 587 | |||
29. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 30.16 | 586 | |||
30. | Kucharczyk Paweł | 05 | UKP Polonia Warszawa | 30.17 | 586 | |||
31. | Bubak Dawid | 02 | AZS AWF Katowice | 30.30 | 578 | |||
32. | Głowiak Bartosz | 05 | Śląsk Wrocław | 30.54 | 565 | |||
33. | Misztal Oliwier | 05 | Korona Kraków | 30.63 | 560 | |||
34. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.71 | 555 | |||
35. | Gohla Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 30.72 | 555 | |||
36. | Stańczyk Jarema | 02 | AZS AGH Kraków | 30.75 | 553 | |||
37. | Gottschling Krzysztof | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.77 | 552 | |||
38. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 30.86 | 547 | |||
39. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 30.99 | 540 | |||
40. | Kapuśniak Maksym | 06 | AZS UMCS Lublin | 31.06 | 537 | |||
41. | Major Erik | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.23 | 528 | |||
42. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 31.29 | 525 | |||
43. | Litewski Mikołaj | 04 | UKP Polonia Warszawa | 31.37 | 521 | |||
44. | Kobus Bartosz | 05 | UKS 190 Łódź | 31.38 | 520 | |||
45. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.52 | 514 | |||
46. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | 508 | |||
47. | Skrzecz Piotr | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 31.70 | 505 | |||
48. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 31.78 | 501 | |||
49. | Lewenhaupt Oskar | 06 | Trójka Łódź | 31.80 | 500 | |||
50. | Weikum Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.88 | 496 | |||
51. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 32.00 | 491 | |||
52. | Kazanowski Dominik | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 32.02 | 490 | |||
53. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.03 | 489 | |||
54. | Gliński Oskar | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.27 | 479 | |||
55. | Mikita Damian | 07 | Ruch Grudziądz | 32.36 | 475 | |||
56. | Ignar Szymon | 06 | Aquatica Pawłowice | 32.53 | 467 | |||
57. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 32.68 | 461 | |||
58. | Kruk Franciszek | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 32.76 | 457 | |||
59. | Żak Wiktor | 05 | RMKS Rybnik | 32.87 | 453 | |||
60. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 32.98 | 448 | |||
61. | Kania Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.06 | 445 | |||
62. | Kańtoch Bartosz | 05 | RMKS Rybnik | 33.13 | 442 | |||
63. | Wiśniewski Jakub | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 33.23 | 438 | |||
64. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 33.48 | 428 | |||
65. | Jaremek Michał | 05 | Delfin Toruń | 33.71 | 420 | |||
66. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Swim-Art Wrocław | 33.77 | 418 | |||
67. | Głowacki Sebastian | 07 | Nawa Skierniewice | 33.86 | 414 | |||
68. | Kunicki Maksymilian | 07 | Victoria Racibórz | 34.04 | 408 | |||
69. | Kaszubski Jan | 07 | Trójka Łódź | 34.37 | 396 | |||
70. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 34.59 | 388 | |||
71. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.72 | 384 | |||
72. | Megger Mikołaj | 06 | Delfin Toruń | 35.04 | 374 | |||
73. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 35.54 | 358 | |||
74. | Gondek Bartosz | 07 | AZS SMS Jarosław | 35.62 | 356 | |||
75. | Wieczorek Kacper | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 36.13 | 341 | |||
76. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 36.36 | 334 | |||
77. | Sieroń Maciej | 07 | Trójka Łódź | 36.57 | 329 | |||
78. | Drozd Marek | 03 | UKS Dragon Będzin | 37.06 | 316 | |||
79. | Safjański Grzegorz | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 37.16 | 313 | |||
80. | Burda Paweł | 05 | RMKS Rybnik | 37.51 | 305 | |||
81. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.68 | 278 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 11:31 | Chłopców, 50m klasyczny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skóra Bartosz | 03 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.92 | 739 | |||
2. | Barczyk Jan | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 28.64 | 685 | |||
3. | Urbański Filip | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 29.08 | 654 | |||
4. | Szydłowski Erwin | 03 | Unia Oświęcim | 29.23 | 644 | |||
5. | Olejnik Adam | 03 | Skalar Słupsk | 29.25 | 643 | |||
6. | Zacharzyński Norbert | 03 | AZS UMCS Lublin | 29.29 | 640 | |||
7. | Krupa Mateusz | 03 | Unia Oświęcim | 29.53 | 625 | |||
8. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 29.73 | 612 | |||
9. | Staszak Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 29.96 | 598 | |||
10. | Cebula Oskar | 03 | Swim-Art Wrocław | 30.00 | 596 | |||
11. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 30.71 | 555 | |||
12. | Gottschling Krzysztof | 04 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.77 | 552 | |||
13. | Leiman Cezary | 03 | Śląsk Wrocław | 31.29 | 525 | |||
14. | Litewski Mikołaj | 04 | UKP Polonia Warszawa | 31.37 | 521 | |||
15. | Wręczycki Marcin | 04 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 31.52 | 514 | |||
16. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.63 | 508 | |||
17. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 32.98 | 448 | |||
18. | Adamczyk Maksymilian | 03 | Swim-Art Wrocław | 33.77 | 418 | |||
19. | Drozd Marek | 03 | UKS Dragon Będzin | 37.06 | 316 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 11:31 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozłowski Stanisław | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 28.77 | 676 | |||
2. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 29.03 | 658 | |||
3. | Łupiński Mateusz | 05 | UKP Polonia Warszawa | 29.42 | 632 | |||
4. | Kucharczyk Paweł | 05 | UKP Polonia Warszawa | 30.17 | 586 | |||
5. | Głowiak Bartosz | 05 | Śląsk Wrocław | 30.54 | 565 | |||
6. | Misztal Oliwier | 05 | Korona Kraków | 30.63 | 560 | |||
7. | Gohla Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 30.72 | 555 | |||
8. | Kobus Bartosz | 05 | UKS 190 Łódź | 31.38 | 520 | |||
9. | Skrzecz Piotr | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 31.70 | 505 | |||
10. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 32.00 | 491 | |||
11. | Żak Wiktor | 05 | RMKS Rybnik | 32.87 | 453 | |||
12. | Kania Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 33.06 | 445 | |||
13. | Kańtoch Bartosz | 05 | RMKS Rybnik | 33.13 | 442 | |||
14. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 33.48 | 428 | |||
15. | Jaremek Michał | 05 | Delfin Toruń | 33.71 | 420 | |||
16. | Safjański Grzegorz | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 37.16 | 313 | |||
17. | Burda Paweł | 05 | RMKS Rybnik | 37.51 | 305 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 11:31 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 30.16 | 586 | |||
2. | Paprocki Leszek | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 30.86 | 547 | |||
3. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 30.99 | 540 | |||
4. | Kapuśniak Maksym | 06 | AZS UMCS Lublin | 31.06 | 537 | |||
5. | Gorgosz Łukasz | 06 | Aquatica Pawłowice | 31.78 | 501 | |||
6. | Lewenhaupt Oskar | 06 | Trójka Łódź | 31.80 | 500 | |||
7. | Weikum Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 31.88 | 496 | |||
8. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.03 | 489 | |||
9. | Gliński Oskar | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 32.27 | 479 | |||
10. | Ignar Szymon | 06 | Aquatica Pawłowice | 32.53 | 467 | |||
11. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 34.59 | 388 | |||
12. | Megger Mikołaj | 06 | Delfin Toruń | 35.04 | 374 | |||
13. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 36.36 | 334 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 10/10/2021 - 11:31 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Major Erik | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.23 | 528 | |||
2. | Kazanowski Dominik | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 32.02 | 490 | |||
3. | Mikita Damian | 07 | Ruch Grudziądz | 32.36 | 475 | |||
4. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 32.68 | 461 | |||
5. | Kruk Franciszek | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 32.76 | 457 | |||
6. | Wiśniewski Jakub | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 33.23 | 438 | |||
7. | Głowacki Sebastian | 07 | Nawa Skierniewice | 33.86 | 414 | |||
8. | Kunicki Maksymilian | 07 | Victoria Racibórz | 34.04 | 408 | |||
9. | Kaszubski Jan | 07 | Trójka Łódź | 34.37 | 396 | |||
10. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.72 | 384 | |||
11. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 35.54 | 358 | |||
12. | Gondek Bartosz | 07 | AZS SMS Jarosław | 35.62 | 356 | |||
13. | Wieczorek Kacper | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 36.13 | 341 | |||
14. | Sieroń Maciej | 07 | Trójka Łódź | 36.57 | 329 | |||
15. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.68 | 278 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 10/10/2021 - 11:38 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Klusek Aleksandra | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:16.30 | 675 | 30.22 | 34.50 | 34.91 | 36.67 | |||
2. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 2:17.52 | 657 | 31.41 | 35.80 | 35.68 | 34.63 | |||
3. | Kowalska Klara | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:17.57 | 657 | 30.73 | 35.11 | 35.72 | 36.01 | |||
4. | Herbreder Gabriela | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:19.25 | 633 | 31.01 | 36.75 | 36.45 | 35.04 | |||
5. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:22.30 | 593 | 32.54 | 35.98 | 36.61 | 37.17 | |||
6. | Solak Anna | 00 | AZS AGH Kraków | 2:23.47 | 579 | 31.42 | 36.24 | 37.82 | 37.99 | |||
7. | Głowacka Oliwia | 05 | Sejwal Rypin | 2:23.97 | 573 | 31.50 | 36.08 | 38.15 | 38.24 | |||
8. | Haładyn Kamila | 04 | UKS 190 Łódź | 2:24.18 | 570 | 32.35 | 36.70 | 37.76 | 37.37 | |||
9. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS 190 Łódź | 2:25.25 | 558 | 32.25 | 36.76 | 37.37 | 38.87 | |||
10. | Hebel Natalia | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:25.83 | 551 | 31.42 | 36.94 | 38.49 | 38.98 | |||
11. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 2:26.04 | 549 | 31.87 | 37.11 | 38.54 | 38.52 | |||
12. | Warchałowska Paulina | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:26.12 | 548 | 32.33 | 37.08 | 38.27 | 38.44 | |||
13. | Szyszko Karolina | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:26.16 | 548 | 33.11 | 37.25 | 36.94 | 38.86 | |||
14. | Dembowska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:26.48 | 544 | 32.79 | 36.61 | 37.21 | 39.87 | |||
15. | Mleczek Natalia | 05 | Jedność 32 Przyszowice | 2:27.08 | 537 | 32.67 | 37.61 | 38.26 | 38.54 | |||
16. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:28.91 | 518 | 34.02 | 37.71 | 38.58 | 38.60 | |||
17. | Fic Bożena | 04 | Unia Oświęcim | 2:28.92 | 518 | 32.64 | 37.70 | 38.57 | 40.01 | |||
18. | Gorgosz Małgorzata | 07 | Aquatica Pawłowice | 2:29.31 | 514 | 33.17 | 39.24 | 39.11 | 37.79 | |||
19. | Pasierowska Wiktoria | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:29.93 | 507 | 34.14 | 37.39 | 38.21 | 40.19 | |||
20. | Tupalska Oliwia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:31.05 | 496 | 32.91 | 38.84 | 40.06 | 39.24 | |||
21. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:31.15 | 495 | 33.04 | 38.51 | 39.78 | 39.82 | |||
22. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 2:31.21 | 494 | 33.89 | 38.10 | 40.04 | 39.18 | |||
Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 2:31.21 | 494 | 33.41 | 39.25 | 39.52 | 39.03 | ||||
24. | Strządała Karolina | 04 | UKP Polonia Warszawa | 2:31.30 | 494 | 33.53 | 38.26 | 39.41 | 40.10 | |||
25. | Sojka Oliwia | 06 | Aqua Team Mikołów | 2:31.76 | 489 | 32.93 | 39.04 | 39.85 | 39.94 | |||
26. | Walkusz Hanna | 06 | Jedynka Solex Lębork | 2:32.68 | 480 | 33.63 | 38.74 | 40.21 | 40.10 | |||
27. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 2:36.40 | 447 | 35.15 | 41.05 | 40.06 | 40.14 | |||
28. | Furmańska Julia | 06 | Nawa Skierniewice | 2:37.43 | 438 | 34.97 | 40.32 | 41.81 | 40.33 | |||
29. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 2:39.75 | 419 | 35.15 | 41.15 | 41.74 | 41.71 | |||
30. | Zarzecka Roksana | 07 | KP Ciechanów | 2:40.05 | 417 | 35.26 | 40.92 | 42.21 | 41.66 | |||
31. | Rapczewska Aleksandra | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:40.19 | 416 | 34.08 | 40.38 | 42.20 | 43.53 | |||
32. | Szweda Jowita | 06 | Unia Oświęcim | 2:40.50 | 413 | 33.94 | 40.52 | 42.43 | 43.61 | |||
33. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:42.33 | 400 | 35.20 | 41.97 | 43.31 | 41.85 | |||
34. | Szczotka Natalia | 07 | Unia Oświęcim | 2:42.45 | 399 | 34.49 | 41.33 | 43.69 | 42.94 | |||
35. | Tadko Wiktoria | 05 | Victoria Racibórz | 2:42.48 | 398 | 36.42 | 42.10 | 43.21 | 40.75 | |||
36. | Skudlik Michalina | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:43.83 | 389 | 36.12 | 41.82 | 43.07 | 42.82 | |||
37. | Śrutwa Laura | 07 | Victoria Racibórz | 2:44.21 | 386 | 35.70 | 41.99 | 43.16 | 43.36 | |||
38. | Zakrzewska Oliwia | 07 | Nawa Skierniewice | 2:48.64 | 356 | 38.18 | 45.18 | 44.86 | 40.42 | |||
39. | Szabrańska Oliwia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:48.78 | 355 | 37.05 | 42.22 | 45.44 | 44.07 | |||
40. | Wróblewska Kaja | 07 | Swim Team Lubartów | 2:50.70 | 344 | 39.02 | 45.82 | 45.37 | 40.49 | |||
41. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:50.94 | 342 | 38.32 | 45.71 | 45.09 | 41.82 | |||
42. | Kużaj Paulina | 06 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:51.50 | 339 | 36.43 | 42.17 | 46.49 | 46.41 | |||
43. | Zakrzewska Barbara | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 2:56.07 | 313 | 38.44 | 47.51 | 45.94 | 44.18 | |||
44. | Zakrzewska Natalia | 07 | Krośnicka Przystań Krośnice | 2:56.28 | 312 | 38.17 | 45.63 | 45.80 | 46.68 |
PK | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:20.18 | 621 | 32.05 | 35.86 | 35.89 | 36.38 | |||
PK | Mikłos Julia | 05 | Juvenia Wrocław | 2:35.29 | 456 | 33.56 | 38.99 | 41.01 | 41.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 10/10/2021 - 11:42 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 1:56.15 | 809 | 26.54 | 29.99 | 30.42 | 29.20 | ||||
2. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 1:56.20 | 808 | 26.96 | 30.69 | 28.70 | 29.85 | ||||
3. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:58.03 | 771 | 26.88 | 30.42 | 29.84 | 30.89 | ||||
4. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 1:58.49 | 762 | 26.76 | 30.35 | 30.50 | 30.88 | ||||
5. | Chrzanowski Damian | 98 | Śląsk Wrocław | 2:00.06 | 732 | 26.69 | 30.87 | 31.10 | 31.40 | ||||
6. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:00.52 | 724 | 26.51 | 30.44 | 31.13 | 32.44 | ||||
7. | Ćwiek Wiktor | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:01.24 | 711 | 27.13 | 30.78 | 31.58 | 31.75 | ||||
8. | Cieśla Oskar | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:01.66 | 704 | 27.79 | 31.38 | 31.49 | 31.00 | ||||
9. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 2:01.91 | 699 | 26.88 | 30.51 | 31.66 | 32.86 | ||||
10. | Matyjasek Maciej | 02 | AZS AWF Katowice | 2:05.63 | 639 | 28.36 | 32.11 | 32.23 | 32.93 | ||||
11. | Olewniczak Maciej | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:05.89 | 635 | 28.08 | 32.34 | 32.99 | 32.48 | ||||
12. | Walter Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 2:06.34 | 628 | 28.12 | 32.30 | 33.66 | 32.26 | ||||
13. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 2:07.65 | 609 | 28.85 | 32.30 | 33.26 | 33.24 | ||||
14. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 2:07.98 | 604 | 28.66 | 32.86 | 33.55 | 32.91 | ||||
15. | Geisner Kamil | 05 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:08.03 | 604 | 28.86 | 33.10 | 33.40 | 32.67 | ||||
16. | Paszkowski Błażej | 06 | AZS UMCS Lublin | 2:08.98 | 591 | 27.99 | 32.96 | 33.63 | 34.40 | ||||
17. | Tomaszewski Piotr | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:08.99 | 590 | 28.56 | 33.60 | 33.52 | 33.31 | ||||
18. | Laryś Jerzy | 06 | Muszelka Warszawa | 2:09.01 | 590 | 29.72 | 32.81 | 33.20 | 33.28 | ||||
19. | Gera Franciszek | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:09.10 | 589 | 27.33 | 32.28 | 34.51 | 34.98 | ||||
20. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:09.42 | 585 | 29.30 | 32.72 | 33.50 | 33.90 | ||||
21. | Caliński Marcin | 04 | Śląsk Wrocław | 2:10.77 | 567 | 29.08 | 32.42 | 33.95 | 35.32 | ||||
22. | Roguski Mateusz | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.22 | 561 | 29.38 | 33.41 | 34.20 | 34.23 | ||||
23. | Styś Aleksander | 06 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.24 | 561 | 29.34 | 34.31 | 34.50 | 33.09 | ||||
24. | Dzierkacz Igor | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.33 | 559 | 29.41 | 33.26 | 34.16 | 34.50 | ||||
25. | Żyro Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:11.45 | 558 | 29.77 | 33.80 | 33.54 | 34.34 | ||||
26. | Stefanowski Bartosz | 03 | Nawa Skierniewice | 2:11.54 | 557 | 28.77 | 32.44 | 34.27 | 36.06 | ||||
27. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:12.41 | 546 | 29.12 | 33.28 | 35.15 | 34.86 | ||||
28. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:12.46 | 545 | 29.57 | 34.34 | 34.81 | 33.74 | ||||
29. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 2:12.90 | 540 | 29.33 | 34.16 | 35.24 | 34.17 | ||||
30. | Gajda Jan | 07 | Trójka Łódź | 2:13.39 | 534 | 29.58 | 34.39 | 34.63 | 34.79 | ||||
31. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:13.91 | 528 | 27.79 | 34.10 | 35.69 | 36.33 | ||||
32. | Pera Marcin | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:14.50 | 521 | 29.83 | 34.38 | 35.46 | 34.83 | ||||
33. | Koziołek Kewin | 04 | Sikret Gliwice | 2:15.20 | 513 | 29.52 | 34.12 | 34.86 | 36.70 | ||||
34. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 2:15.60 | 508 | 31.34 | 35.07 | 34.91 | 34.28 | ||||
35. | Okoń Maksymilian | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:16.54 | 498 | 30.32 | 35.68 | 35.96 | 34.58 | ||||
36. | Kapała Bartosz | 06 | Kormoran Olsztyn | 2:17.15 | 491 | 31.30 | 35.39 | 35.94 | 34.52 | ||||
37. | Woźnicki Dominik | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.40 | 488 | 31.58 | 36.43 | 34.84 | 34.55 | ||||
38. | Górniak Kamil | 04 | Delfin Cieszyn | 2:17.79 | 484 | 30.13 | 35.10 | 36.41 | 36.15 | ||||
39. | Krysiak Kacper | 04 | Trójka Łódź | 2:20.56 | 456 | 30.58 | 35.49 | 36.23 | 38.26 | ||||
40. | Kurpis Maksymilian | 06 | Aquatica Pawłowice | 2:21.54 | 447 | 29.66 | 34.43 | 37.95 | 39.50 | ||||
41. | Ołownia Ignacy | 07 | Delfin Gdynia | 2:23.40 | 430 | 30.52 | 36.19 | 38.19 | 38.50 | ||||
42. | Wenerski Eryk | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:24.04 | 424 | 30.88 | 36.00 | 38.27 | 38.89 | ||||
43. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 2:26.32 | 404 | 31.94 | 37.82 | 39.66 | 36.90 | ||||
44. | Pawlica Mateusz | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:28.91 | 384 | 30.58 | 38.24 | 40.42 | 39.67 | ||||
45. | Jańczyk Maksymilian | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:28.95 | 383 | 30.81 | 37.22 | 39.84 | 41.08 | ||||
46. | Ciapuła Michał | 07 | Unia Oświęcim | 2:29.90 | 376 | 31.53 | 37.03 | 40.95 | 40.39 | ||||
47. | Wentland Miłosz | 07 | Trójka Łódź | 2:30.79 | 369 | 31.21 | 37.39 | 39.87 | 42.32 | ||||
48. | Kołodziej Jan | 07 | Unia Oświęcim | 2:38.78 | 316 | 36.20 | 40.14 | 42.13 | 40.31 | ||||
49. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:53.42 | 243 | 36.60 | 43.25 | 46.42 | 47.15 | ||||
DYSKW. | Rak Jan | 06 | Aquatica Pawłowice | ||||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 11:45) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 10/10/2021 - 11:50 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piskorska Adela | 03 | Shark Rudna | 58.46 | 827 | 28.04 | 30.42 | |||
2. | Naskręt Agata | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 58.89 | 809 | 28.71 | 30.18 | |||
3. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 1:00.78 | 736 | 29.93 | 30.85 | |||
4. | Bernat Laura | 05 | AZS UMCS Lublin | 1:00.95 | 730 | 30.02 | 30.93 | |||
5. | Trentkiewicz Dominika | 04 | UKS MOS Opole | 1:01.72 | 703 | 29.99 | 31.73 | |||
6. | Piesko Martyna | 03 | AZS UMCS Lublin | 1:02.03 | 692 | 29.73 | 32.30 | |||
7. | Palicka Wiktoria | 05 | Skalar Słupsk | 1:02.47 | 678 | 30.31 | 32.16 | |||
8. | Maciuszek Wiktoria | 04 | Swim-Art Wrocław | 1:03.25 | 653 | 30.48 | 32.77 | |||
9. | Kamzol Flawia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:03.88 | 634 | 31.16 | 32.72 | |||
10. | Biernat Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:04.93 | 604 | 31.65 | 33.28 | |||
11. | Wiśniewska Aleksandra | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:04.95 | 603 | 31.08 | 33.87 | |||
12. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 1:04.96 | 603 | 31.77 | 33.19 | |||
13. | Ścibiorek Dominika | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.24 | 595 | 31.32 | 33.92 | |||
14. | Krawczyk Maja | 05 | UKP Polonia Warszawa | 1:05.72 | 582 | 31.91 | 33.81 | |||
15. | Sobuń Julia | 04 | Unia Oświęcim | 1:05.78 | 581 | 31.56 | 34.22 | |||
16. | Kozińska Anna | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:06.06 | 573 | 32.05 | 34.01 | |||
17. | Zawadzka Zofia | 05 | Śląsk Wrocław | 1:06.26 | 568 | 32.09 | 34.17 | |||
18. | Cieplak Aleksandra | 01 | AZS AWF Katowice | 1:06.33 | 566 | 32.02 | 34.31 | |||
19. | Janik Julia | 06 | UKS 190 Łódź | 1:06.39 | 565 | 32.29 | 34.10 | |||
20. | Próba Oliwia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.77 | 555 | 32.10 | 34.67 | |||
21. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:06.89 | 552 | 32.53 | 34.36 | |||
22. | Staroń Aniela | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:06.99 | 550 | 32.39 | 34.60 | |||
23. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 1:07.05 | 548 | 31.87 | 35.18 | |||
24. | Smiczek Julia | 05 | AZS AWF Katowice | 1:07.22 | 544 | 32.34 | 34.88 | |||
25. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 1:07.45 | 538 | 32.56 | 34.89 | |||
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:07.72 | 532 | 32.61 | 35.11 | |||
27. | Greń Martyna | 07 | UKS Dragon Będzin | 1:07.75 | 531 | 32.86 | 34.89 | |||
28. | Macura Kinga | 06 | Unia Oświęcim | 1:07.99 | 526 | 33.15 | 34.84 | |||
29. | Filipowicz Barbara | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:08.15 | 522 | 32.56 | 35.59 | |||
30. | Górska Natalia | 05 | Nawa Skierniewice | 1:08.25 | 520 | 33.44 | 34.81 | |||
31. | Domoradzka Julia | 07 | AZS UMCS Lublin | 1:08.71 | 509 | 33.37 | 35.34 | |||
32. | Badura Oliwia | 07 | Vega Dobrodzień | 1:08.97 | 504 | 34.13 | 34.84 | |||
33. | Janik Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:09.10 | 501 | 33.04 | 36.06 | |||
34. | Stawicka Julia | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:09.31 | 496 | 33.14 | 36.17 | |||
35. | Dwojak Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 1:09.33 | 496 | 34.05 | 35.28 | |||
36. | Zakrzewska Oliwia | 07 | Nawa Skierniewice | 1:09.35 | 495 | 33.80 | 35.55 | |||
37. | Trzaska Alicja | 05 | Delfin Legionowo | 1:09.41 | 494 | 33.33 | 36.08 | |||
38. | Ziemacka Julia | 03 | Muszelka Warszawa | 1:09.52 | 492 | 33.68 | 35.84 | |||
39. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 1:09.62 | 490 | 33.80 | 35.82 | |||
40. | Tuszyńska Matylda | 05 | AZS AWF Katowice | 1:09.63 | 489 | 33.51 | 36.12 | |||
41. | Brojanowska Natalia | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:09.73 | 487 | 32.98 | 36.75 | |||
42. | Wiernicka Julia | 07 | Piątka Chorzów | 1:09.99 | 482 | 34.14 | 35.85 | |||
43. | Grech Natalia | 07 | Aquatica Pawłowice | 1:10.19 | 478 | 33.93 | 36.26 | |||
44. | Skalińska Ewa | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:10.38 | 474 | 34.03 | 36.35 | |||
45. | Kołakowska Weronika | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.71 | 467 | 34.57 | 36.14 | |||
46. | Wilanowska Karina | 06 | UKP Polonia Warszawa | 1:11.24 | 457 | 33.92 | 37.32 | |||
47. | Wilk Nikola | 05 | Junior Kluczbork | 1:11.55 | 451 | 34.82 | 36.73 | |||
48. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:11.62 | 450 | 34.57 | 37.05 | |||
49. | Gilowska Maria | 06 | UKS MOS Opole | 1:12.07 | 441 | 34.38 | 37.69 | |||
50. | Śrutwa Laura | 07 | Victoria Racibórz | 1:12.45 | 434 | 35.56 | 36.89 | |||
51. | Łapeta Iga | 07 | RMKS Rybnik | 1:13.21 | 421 | 35.50 | 37.71 | |||
52. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:13.51 | 416 | 36.06 | 37.45 | |||
53. | Lepszy-Bayaraa Julia | 07 | Unia Oświęcim | 1:14.35 | 402 | 35.99 | 38.36 | |||
Drażyk Wiktoria | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:14.35 | 402 | 35.55 | 38.80 | ||||
55. | Zurel Laura | 07 | Sejwal Rypin | 1:15.36 | 386 | 37.26 | 38.10 | |||
56. | Przybylska Maja | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:15.41 | 385 | 36.20 | 39.21 | |||
57. | Szolc Zuzanna | 07 | Aqua Team Mikołów | 1:15.48 | 384 | 36.94 | 38.54 | |||
58. | Lech Agata | 06 | UKS MOS Opole | 1:16.13 | 374 | 37.00 | 39.13 | |||
59. | Kuczera Dominika | 02 | RMKS Rybnik | 1:16.40 | 370 | 36.27 | 40.13 | |||
60. | Nowak Victoria | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:18.38 | 343 | 37.25 | 41.13 | |||
61. | Gawenda Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 1:23.26 | 286 | 40.70 | 42.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 10/10/2021 - 11:56 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kosiński Filip | 04 | AZS AWF Warszawa | 52.48 | 781 | 25.59 | 26.89 | |||
2. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 52.70 | 771 | 25.03 | 27.67 | |||
3. | Masiuk Ksawery | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 53.97 | 718 | 26.25 | 27.72 | |||
4. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 55.25 | 669 | 26.63 | 28.62 | |||
5. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 55.81 | 649 | 26.56 | 29.25 | |||
6. | Zając Mateusz | 02 | AZS AWF Katowice | 55.83 | 648 | 26.90 | 28.93 | |||
7. | Sieczek Oliwier | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 56.01 | 642 | 27.11 | 28.90 | |||
8. | Kowalczyk Piotr | 03 | UKP Polonia Warszawa | 56.27 | 633 | 26.61 | 29.66 | |||
9. | Krischke Jakub | 06 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 56.61 | 622 | 27.08 | 29.53 | |||
10. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 57.02 | 608 | 27.12 | 29.90 | |||
11. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 57.03 | 608 | 26.79 | 30.24 | |||
12. | Rybiński Filip | 02 | Orka Iława | 57.04 | 608 | 27.06 | 29.98 | |||
13. | Paszkowski Błażej | 06 | AZS UMCS Lublin | 57.18 | 603 | 27.63 | 29.55 | |||
14. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS AGH Kraków | 58.12 | 575 | 27.96 | 30.16 | |||
15. | Popiel Mikołaj | 06 | Meduza Pajęczno | 58.21 | 572 | 28.60 | 29.61 | |||
16. | Brzozowski Bartosz | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 58.32 | 569 | 28.31 | 30.01 | |||
17. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 58.42 | 566 | 28.41 | 30.01 | |||
18. | Ślesik Oskar | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 58.65 | 559 | 28.19 | 30.46 | |||
19. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 58.67 | 558 | 28.31 | 30.36 | |||
20. | Tomaszewski Piotr | 05 | AZS UMCS Lublin | 58.86 | 553 | 28.70 | 30.16 | |||
21. | Jędrzejkiewicz Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.04 | 548 | 28.41 | 30.63 | |||
22. | Styś Aleksander | 06 | UKP Polonia Warszawa | 59.22 | 543 | 28.70 | 30.52 | |||
23. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 59.31 | 541 | 28.82 | 30.49 | |||
24. | Paszek Jakub | 04 | Sikret Gliwice | 59.45 | 537 | 28.87 | 30.58 | |||
25. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 1:00.18 | 517 | 29.70 | 30.48 | |||
26. | Krupa Jakub | 07 | Unia Oświęcim | 1:00.33 | 514 | 29.54 | 30.79 | |||
27. | Skliński Wiktor | 04 | Śląsk Wrocław | 1:00.43 | 511 | 28.89 | 31.54 | |||
28. | Szewczyk Roch | 05 | UKP Polonia Warszawa | 1:00.50 | 509 | 29.10 | 31.40 | |||
29. | Lucow Jan | 06 | UKP Polonia Warszawa | 1:00.68 | 505 | 29.28 | 31.40 | |||
30. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 1:00.91 | 499 | 29.53 | 31.38 | |||
31. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:00.94 | 498 | 29.69 | 31.25 | |||
32. | Bolek Stanisław | 05 | UKP Polonia Warszawa | 1:01.24 | 491 | 29.85 | 31.39 | |||
33. | Piecha Kacper | 05 | Unia Oświęcim | 1:01.30 | 490 | 29.35 | 31.95 | |||
34. | Lesiński Jakub | 05 | Nawa Skierniewice | 1:01.52 | 484 | 29.80 | 31.72 | |||
35. | Urbaniak Olivier | 07 | Trójka Łódź | 1:01.53 | 484 | 30.15 | 31.38 | |||
36. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:01.60 | 482 | 29.77 | 31.83 | |||
37. | Lipus Bartosz | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:01.77 | 478 | 29.69 | 32.08 | |||
38. | Koch Mikołaj | 06 | Trójka Łódź | 1:02.10 | 471 | 30.06 | 32.04 | |||
39. | Kaczmarek Michał | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.31 | 444 | 30.37 | 32.94 | |||
40. | Kałuża Mateusz | 06 | Aquatica Pawłowice | 1:03.71 | 436 | 30.47 | 33.24 | |||
41. | Hubiński Olivier | 07 | Delfin Gdynia | 1:03.95 | 431 | 30.67 | 33.28 | |||
42. | Wasilewski Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.65 | 417 | 31.52 | 33.13 | |||
43. | Tobiasz Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.65 | 398 | 31.40 | 34.25 | |||
44. | Piątkiewicz Piotr | 07 | Trójka Łódź | 1:06.07 | 391 | 31.15 | 34.92 | |||
45. | Szczygieł Stanisław | 07 | UKS MOS Opole | 1:09.74 | 332 | 33.99 | 35.75 | |||
46. | Melerowicz Jan | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.92 | 291 | 35.62 | 37.30 | |||
47. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.51 | 252 | 37.52 | 38.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 10/10/2021 - 12:00 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 2:16.48 | 711 | 31.11 | 33.52 | 40.49 | 31.36 | ||||
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS UMCS Lublin | 2:16.63 | 709 | 29.81 | 35.02 | 40.33 | 31.47 | ||||
Famulok Zuzanna | 03 | Unia Oświęcim | 2:16.63 | 709 | 29.61 | 35.06 | 39.91 | 32.05 | |||||
4. | Piskorska Adela | 03 | Shark Rudna | 2:17.24 | 700 | 31.06 | 32.84 | 41.83 | 31.51 | ||||
5. | Bernat Laura | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:19.17 | 671 | 31.41 | 33.97 | 41.99 | 31.80 | ||||
6. | Klusek Aleksandra | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:20.16 | 657 | 30.12 | 35.22 | 41.35 | 33.47 | ||||
7. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 2:21.31 | 641 | 30.22 | 37.18 | 40.59 | 33.32 | ||||
8. | Król Gabriela | 06 | Wisła Puławy | 2:22.32 | 627 | 31.49 | 35.62 | 42.25 | 32.96 | ||||
9. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 2:22.99 | 618 | 30.98 | 37.10 | 42.27 | 32.64 | ||||
10. | Sobczak Zofia | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.17 | 616 | 29.38 | 35.77 | 41.56 | 36.46 | ||||
11. | Słabosz Emilia | 05 | MOSM Tychy | 2:24.54 | 599 | 32.44 | 36.83 | 42.33 | 32.94 | ||||
12. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 2:24.62 | 598 | 30.96 | 37.01 | 42.19 | 34.46 | ||||
13. | Kaczorowska Alicja | 04 | G-8 Bielany Warszawa | 2:24.95 | 594 | 30.85 | 37.66 | 41.83 | 34.61 | ||||
14. | Herbreder Gabriela | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:25.27 | 590 | 30.71 | 38.39 | 40.98 | 35.19 | ||||
15. | Woś Weronika | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:25.33 | 589 | 31.80 | 37.61 | 41.75 | 34.17 | ||||
16. | Janaszek-Seydlitz Zofia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:26.46 | 576 | 32.28 | 38.48 | 41.84 | 33.86 | ||||
17. | Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:27.00 | 569 | 31.75 | 36.41 | 43.73 | 35.11 | ||||
18. | Jach Tamara | 06 | Śląsk Wrocław | 2:27.01 | 569 | 32.07 | 37.55 | 42.61 | 34.78 | ||||
19. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:27.27 | 566 | 32.08 | 38.47 | 42.40 | 34.32 | ||||
20. | Rakowska Marta | 06 | UKS MOS Opole | 2:27.35 | 565 | 32.00 | 37.64 | 43.30 | 34.41 | ||||
21. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:27.93 | 559 | 31.66 | 38.39 | 42.36 | 35.52 | ||||
22. | Pietrzyk Hanna | 07 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 2:28.26 | 555 | 31.99 | 38.64 | 42.03 | 35.60 | ||||
23. | Tupalska Oliwia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:28.44 | 553 | 30.91 | 38.20 | 44.84 | 34.49 | ||||
24. | Szyszko Karolina | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:28.45 | 553 | 31.29 | 37.70 | 43.51 | 35.95 | ||||
25. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS 190 Łódź | 2:28.50 | 552 | 32.16 | 39.18 | 42.20 | 34.96 | ||||
26. | Wysocka Amelia | 07 | Fala Kraśnik | 2:29.74 | 538 | 32.16 | 40.62 | 44.24 | 32.72 | ||||
27. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 2:29.93 | 536 | 32.27 | 40.85 | 43.79 | 33.02 | ||||
28. | Kozińska Anna | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:30.03 | 535 | 32.53 | 37.39 | 43.85 | 36.26 | ||||
29. | Bukowska Olga | 05 | UKP Ruda Śląska | 2:31.45 | 520 | 33.11 | 39.78 | 44.13 | 34.43 | ||||
30. | Piotrowicz Maja | 02 | AZS UMCS Lublin | 2:31.68 | 518 | 32.29 | 39.83 | 43.72 | 35.84 | ||||
31. | Koral Milena | 05 | Aquatica Pawłowice | 2:31.88 | 516 | 33.68 | 36.85 | 45.18 | 36.17 | ||||
32. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:32.12 | 514 | 33.09 | 40.34 | 43.77 | 34.92 | ||||
33. | Figurska Paula | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:32.44 | 510 | 32.56 | 40.26 | 44.83 | 34.79 | ||||
34. | Giewiada Patrycja | 07 | Krośnicka Przystań Krośnice | 2:33.01 | 505 | 33.74 | 39.94 | 44.35 | 34.98 | ||||
35. | Gorgosz Małgorzata | 07 | Aquatica Pawłowice | 2:33.63 | 499 | 32.72 | 38.96 | 46.86 | 35.09 | ||||
36. | Domoradzka Julia | 07 | AZS UMCS Lublin | 2:33.71 | 498 | 32.39 | 38.79 | 45.00 | 37.53 | ||||
37. | Kowalczyk Katarzyna | 05 | Trójka Łódź | 2:34.33 | 492 | 33.02 | 42.97 | 41.77 | 36.57 | ||||
38. | Ryznar Katarzyna | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:34.94 | 486 | 32.67 | 41.51 | 43.42 | 37.34 | ||||
39. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:35.81 | 478 | 32.46 | 37.80 | 47.14 | 38.41 | ||||
40. | Karczmarczyk Aleksandra | 06 | Śląsk Wrocław | 2:36.10 | 475 | 33.29 | 41.34 | 44.42 | 37.05 | ||||
41. | Skrzypczak Natalia | 07 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:36.44 | 472 | 35.16 | 39.36 | 46.36 | 35.56 | ||||
42. | Kurysia Anna | 07 | Unia Oświęcim | 2:36.48 | 472 | 35.02 | 40.15 | 45.43 | 35.88 | ||||
43. | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 2:36.86 | 468 | 31.69 | 40.68 | 48.19 | 36.30 | ||||
44. | Ścibiorek Dominika | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:37.80 | 460 | 32.94 | 39.55 | 46.72 | 38.59 | ||||
45. | Tadko Wiktoria | 05 | Victoria Racibórz | 2:37.90 | 459 | 35.26 | 41.33 | 45.29 | 36.02 | ||||
46. | Borowska Oliwia | 06 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:38.24 | 456 | 32.80 | 39.02 | 48.09 | 38.33 | ||||
47. | Kowacka Aleksandra | 04 | Trójka Łódź | 2:38.34 | 455 | 34.41 | 41.63 | 46.74 | 35.56 | ||||
48. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 2:38.42 | 455 | 32.61 | 41.90 | 43.94 | 39.97 | ||||
49. | Drażyk Wiktoria | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:41.77 | 427 | 34.91 | 42.85 | 48.60 | 35.41 | ||||
50. | Węgrzycka Małgorzata | 07 | Trójka Łódź | 2:42.54 | 421 | 34.95 | 41.71 | 50.29 | 35.59 | ||||
51. | Polok Dominika | 07 | UKS MOS Opole | 2:43.09 | 417 | 36.56 | 45.35 | 43.07 | 38.11 | ||||
52. | Baron Antonina | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:46.25 | 393 | 35.99 | 45.11 | 47.57 | 37.58 | ||||
53. | Jeziorska Natalia | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 2:47.82 | 382 | 38.35 | 44.67 | 46.72 | 38.08 | ||||
54. | Brzyska Jagoda | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:55.19 | 336 | 36.61 | 48.12 | 51.89 | 38.57 | ||||
55. | Filapek Wiktoria | 05 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:58.08 | 320 | 40.51 | 45.48 | 49.66 | 42.43 | ||||
DYSKW. | Wojtkowiak Alicja | 03 | G-8 Bielany Warszawa | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 9:56) | |||||||||||||
DYSKW. | Grzegorzewska Julia | 07 | UKP Polonia Warszawa | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 12:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 10/10/2021 - 12:11 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kałusowski Jan | 00 | Trójka Łódź | 2:01.43 | 735 | 26.14 | 31.70 | 33.97 | 29.62 | ||||
2. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:03.34 | 702 | 26.62 | 33.02 | 34.96 | 28.74 | ||||
3. | Cerlich Maksymilian | 00 | AZS AWF Katowice | 2:04.97 | 675 | 26.92 | 32.81 | 34.79 | 30.45 | ||||
4. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 2:05.68 | 663 | 25.19 | 31.15 | 39.14 | 30.20 | ||||
5. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 2:07.68 | 633 | 27.52 | 32.35 | 37.01 | 30.80 | ||||
6. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:07.71 | 632 | 26.60 | 33.11 | 37.60 | 30.40 | ||||
7. | Michalak Jan | 03 | Nawa Skierniewice | 2:08.11 | 626 | 28.50 | 31.62 | 37.49 | 30.50 | ||||
8. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:08.20 | 625 | 28.19 | 32.04 | 37.66 | 30.31 | ||||
9. | Sławacki Wojciech | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:08.22 | 625 | 27.45 | 34.20 | 37.16 | 29.41 | ||||
10. | Adamczyk Jan | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:09.23 | 610 | 28.00 | 32.31 | 38.66 | 30.26 | ||||
11. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 2:09.44 | 607 | 26.91 | 35.37 | 36.92 | 30.24 | ||||
12. | Uryniuk Paweł | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.96 | 600 | 27.20 | 32.48 | 38.43 | 31.85 | ||||
13. | Nowacki Błażej | 05 | AZS UMCS Lublin | 2:10.23 | 596 | 28.62 | 33.86 | 37.53 | 30.22 | ||||
14. | Plaga Dawid | 05 | Skalar Słupsk | 2:10.78 | 589 | 28.28 | 34.56 | 38.43 | 29.51 | ||||
15. | Olewniczak Maciej | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.74 | 576 | 28.42 | 35.55 | 37.52 | 30.25 | ||||
16. | Przystał Adam | 03 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.80 | 575 | 27.50 | 34.31 | 37.72 | 32.27 | ||||
17. | Łupiński Mateusz | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:11.93 | 573 | 26.93 | 35.27 | 36.53 | 33.20 | ||||
18. | Walczysko Jakub | 00 | AZS AGH Kraków | 2:12.01 | 572 | 28.27 | 33.53 | 38.68 | 31.53 | ||||
19. | Fałek Szymon | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 2:12.07 | 571 | 27.45 | 35.14 | 38.88 | 30.60 | ||||
20. | Zacharzyński Norbert | 03 | AZS UMCS Lublin | 2:12.13 | 571 | 27.17 | 34.91 | 37.18 | 32.87 | ||||
21. | Litewski Mikołaj | 04 | UKP Polonia Warszawa | 2:13.01 | 559 | 28.46 | 35.88 | 37.41 | 31.26 | ||||
22. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 2:13.45 | 554 | 28.01 | 35.91 | 37.81 | 31.72 | ||||
23. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 2:13.88 | 549 | 28.72 | 34.93 | 40.43 | 29.80 | ||||
24. | Piela Michał | 04 | Unia Oświęcim | 2:14.21 | 545 | 27.24 | 34.48 | 38.79 | 33.70 | ||||
25. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:14.60 | 540 | 27.79 | 35.55 | 39.05 | 32.21 | ||||
26. | Misztal Oliwier | 05 | Korona Kraków | 2:14.63 | 539 | 30.46 | 36.24 | 36.97 | 30.96 | ||||
27. | Różycki Szymon | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:14.77 | 538 | 27.71 | 35.20 | 39.80 | 32.06 | ||||
28. | Major Erik | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.14 | 533 | 28.45 | 34.61 | 39.15 | 32.93 | ||||
29. | Kucharczyk Paweł | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:15.25 | 532 | 28.41 | 38.69 | 35.88 | 32.27 | ||||
30. | Proszowski Paweł | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.27 | 532 | 28.67 | 35.48 | 38.97 | 32.15 | ||||
31. | Styś Aleksander | 06 | UKP Polonia Warszawa | 2:15.34 | 531 | 28.49 | 33.78 | 40.22 | 32.85 | ||||
32. | Stańczyk Jarema | 02 | AZS AGH Kraków | 2:15.41 | 530 | 30.32 | 37.31 | 36.39 | 31.39 | ||||
33. | Dziewguć Benjamin | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:15.53 | 529 | 27.92 | 35.45 | 41.15 | 31.01 | ||||
34. | Procnal Adam | 04 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:15.59 | 528 | 28.41 | 36.03 | 39.86 | 31.29 | ||||
35. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:16.08 | 522 | 28.93 | 33.31 | 42.40 | 31.44 | ||||
36. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 2:16.11 | 522 | 27.86 | 36.48 | 40.54 | 31.23 | ||||
37. | Szwedzki Jakub | 00 | Trójka Łódź | 2:16.62 | 516 | 29.49 | 36.18 | 39.34 | 31.61 | ||||
38. | Buliński Hektor | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:16.85 | 514 | 28.80 | 35.18 | 41.33 | 31.54 | ||||
39. | Filozof Adam | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:17.19 | 510 | 29.46 | 35.62 | 39.74 | 32.37 | ||||
40. | Pacewicz Wiktor | 06 | UKS 190 Łódź | 2:17.27 | 509 | 29.28 | 33.43 | 42.16 | 32.40 | ||||
41. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.58 | 505 | 28.34 | 34.61 | 42.64 | 31.99 | ||||
42. | Porwik Kacper | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.59 | 505 | 30.46 | 36.24 | 38.37 | 32.52 | ||||
43. | Polkowski Krzysztof | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:18.42 | 496 | 28.46 | 36.76 | 42.22 | 30.98 | ||||
44. | Weikum Kacper | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:18.65 | 494 | 28.81 | 37.11 | 39.89 | 32.84 | ||||
45. | Ołownia Ignacy | 07 | Delfin Gdynia | 2:18.78 | 492 | 30.38 | 35.26 | 40.59 | 32.55 | ||||
46. | Plewka Przemysław | 04 | Sikret Gliwice | 2:19.35 | 486 | 28.94 | 37.24 | 40.36 | 32.81 | ||||
47. | Urbaniak Olivier | 07 | Trójka Łódź | 2:19.82 | 482 | 30.93 | 33.86 | 41.81 | 33.22 | ||||
48. | Cur Kacper | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:19.83 | 481 | 31.18 | 35.35 | 41.36 | 31.94 | ||||
49. | Szewczyk Roch | 05 | UKP Polonia Warszawa | 2:19.91 | 481 | 28.94 | 33.61 | 43.02 | 34.34 | ||||
50. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:19.97 | 480 | 30.26 | 35.42 | 40.53 | 33.76 | ||||
51. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:20.55 | 474 | 29.85 | 36.33 | 42.31 | 32.06 | ||||
52. | Sypko Maksymilian | 05 | Śląsk Wrocław | 2:21.13 | 468 | 28.97 | 36.24 | 42.50 | 33.42 | ||||
53. | Gohla Kamil | 05 | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2:21.60 | 464 | 29.57 | 40.93 | 38.17 | 32.93 | ||||
54. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:21.72 | 462 | 30.99 | 36.34 | 42.30 | 32.09 | ||||
55. | Antosik Kacper | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:21.99 | 460 | 29.85 | 36.99 | 43.79 | 31.36 | ||||
56. | Wdowiak Dominik | 07 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 2:22.82 | 452 | 29.81 | 35.53 | 42.69 | 34.79 | ||||
57. | Żaba Mateusz | 05 | UKS MOS Opole | 2:23.17 | 448 | 30.73 | 38.12 | 40.70 | 33.62 | ||||
58. | Kunicki Maksymilian | 07 | Victoria Racibórz | 2:23.29 | 447 | 31.79 | 38.75 | 40.71 | 32.04 | ||||
59. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.99 | 441 | 32.20 | 38.23 | 40.66 | 32.90 | ||||
60. | Mikita Damian | 07 | Ruch Grudziądz | 2:24.38 | 437 | 31.02 | 37.95 | 40.52 | 34.89 | ||||
61. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 2:24.71 | 434 | 31.42 | 39.26 | 40.40 | 33.63 | ||||
62. | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 2:24.72 | 434 | 31.76 | 38.12 | 42.04 | 32.80 | ||||
63. | Kruk Franciszek | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:25.97 | 423 | 34.64 | 39.28 | 39.38 | 32.67 | ||||
64. | Kazanowski Dominik | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:26.75 | 416 | 31.70 | 42.16 | 39.72 | 33.17 | ||||
65. | Wiśniewski Jakub | 07 | G-8 Bielany Warszawa | 2:27.22 | 412 | 33.06 | 40.61 | 39.37 | 34.18 | ||||
66. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 2:27.46 | 410 | 31.27 | 39.59 | 43.08 | 33.52 | ||||
67. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 2:27.72 | 408 | 31.56 | 39.15 | 45.42 | 31.59 | ||||
68. | Głowacki Sebastian | 07 | Nawa Skierniewice | 2:29.45 | 394 | 33.79 | 39.46 | 41.32 | 34.88 | ||||
69. | Janus Filip | 07 | Aquatica Pawłowice | 2:29.73 | 392 | 30.52 | 38.16 | 45.32 | 35.73 | ||||
70. | Biemek Kamil | 07 | Delfin Krapkowice | 2:30.90 | 383 | 33.48 | 40.37 | 44.30 | 32.75 | ||||
71. | Gliński Oskar | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 2:31.90 | 375 | 32.98 | 41.64 | 42.26 | 35.02 | ||||
72. | Cygański Krzysztof | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:32.08 | 374 | 33.58 | 41.83 | 42.43 | 34.24 | ||||
73. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 2:33.87 | 361 | 31.37 | 40.82 | 43.90 | 37.78 | ||||
74. | Kłoska Tymoteusz | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:39.80 | 322 | 32.82 | 44.08 | 46.96 | 35.94 | ||||
DYSKW. | Gera Franciszek | 03 | UKP Polonia Warszawa | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 12:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 10/10/2021 - 12:27 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 4:14.03 | 780 |
50m: 100m: | 29.60 1:01.44 | 29.60 31.84 | 150m: 200m: | 1:33.53 2:05.87 | 32.09 32.34 | 250m: 300m: | 2:38.02 3:09.81 | 32.15 31.79 | 350m: 400m: | 3:41.78 4:14.03 | 31.97 32.25 |
2. | Żukowska Paula | 93 | AZS UMCS Lublin | 4:15.52 | 767 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.82 | 30.10 32.72 | 150m: 200m: | 1:35.13 2:07.52 | 32.31 32.39 | 250m: 300m: | 2:39.99 3:13.01 | 32.47 33.02 | 350m: 400m: | 3:45.18 4:15.52 | 32.17 30.34 |
3. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:16.10 | 762 |
50m: 100m: | 30.41 1:02.72 | 30.41 32.31 | 150m: 200m: | 1:34.81 2:06.87 | 32.09 32.06 | 250m: 300m: | 2:38.86 3:11.07 | 31.99 32.21 | 350m: 400m: | 3:43.63 4:16.10 | 32.56 32.47 |
4. | Herasimowicz Zuzanna | 02 | AZS AWF Warszawa | 4:19.29 | 734 |
50m: 100m: | 30.79 1:03.49 | 30.79 32.70 | 150m: 200m: | 1:36.43 2:08.88 | 32.94 32.45 | 250m: 300m: | 2:41.27 3:14.03 | 32.39 32.76 | 350m: 400m: | 3:46.62 4:19.29 | 32.59 32.67 |
5. | Kraszewska Martyna | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:22.62 | 706 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.72 | 30.06 32.66 | 150m: 200m: | 1:36.32 2:10.35 | 33.60 34.03 | 250m: 300m: | 2:44.53 3:18.38 | 34.18 33.85 | 350m: 400m: | 3:51.63 4:22.62 | 33.25 30.99 |
6. | Górska Zofia | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:24.60 | 690 |
50m: 100m: | 30.12 1:03.08 | 30.12 32.96 | 150m: 200m: | 1:36.81 2:10.63 | 33.73 33.82 | 250m: 300m: | 2:44.55 3:18.36 | 33.92 33.81 | 350m: 400m: | 3:52.00 4:24.60 | 33.64 32.60 |
7. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:26.43 | 676 |
50m: 100m: | 31.12 1:04.47 | 31.12 33.35 | 150m: 200m: | 1:38.02 2:11.94 | 33.55 33.92 | 250m: 300m: | 2:45.87 3:19.76 | 33.93 33.89 | 350m: 400m: | 3:53.64 4:26.43 | 33.88 32.79 |
8. | Kowalska Klara | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:26.68 | 674 |
50m: 100m: | 30.78 1:04.30 | 30.78 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.37 2:12.33 | 34.07 33.96 | 250m: 300m: | 2:46.05 3:19.96 | 33.72 33.91 | 350m: 400m: | 3:53.93 4:26.68 | 33.97 32.75 |
9. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 4:26.98 | 672 |
50m: 100m: | 30.79 1:04.63 | 30.79 33.84 | 150m: 200m: | 1:38.25 2:12.08 | 33.62 33.83 | 250m: 300m: | 2:46.10 3:20.59 | 34.02 34.49 | 350m: 400m: | 3:54.84 4:26.98 | 34.25 32.14 |
10. | Lechowska Magdalena | 06 | Śląsk Wrocław | 4:26.99 | 672 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.48 | 30.80 33.68 | 150m: 200m: | 1:37.89 2:12.10 | 33.41 34.21 | 250m: 300m: | 2:45.97 3:20.46 | 33.87 34.49 | 350m: 400m: | 3:54.77 4:26.99 | 34.31 32.22 |
11. | Siwko Natalia | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:30.98 | 643 |
50m: 100m: | 30.49 1:03.91 | 30.49 33.42 | 150m: 200m: | 1:38.03 2:12.57 | 34.12 34.54 | 250m: 300m: | 2:47.28 3:22.36 | 34.71 35.08 | 350m: 400m: | 3:56.98 4:30.98 | 34.62 34.00 |
12. | Maciak Julia | 06 | Muszelka Warszawa | 4:31.10 | 642 |
50m: 100m: | 30.91 1:04.74 | 30.91 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.07 2:13.29 | 34.33 34.22 | 250m: 300m: | 2:47.37 3:23.16 | 34.08 35.79 | 350m: 400m: | 3:57.70 4:31.10 | 34.54 33.40 |
13. | Lala Nadia | 04 | Unia Oświęcim | 4:31.69 | 638 |
50m: 100m: | 30.09 1:03.28 | 30.09 33.19 | 150m: 200m: | 1:37.24 2:11.44 | 33.96 34.20 | 250m: 300m: | 2:46.53 3:21.95 | 35.09 35.42 | 350m: 400m: | 3:57.44 4:31.69 | 35.49 34.25 |
14. | Janiszewska Natalia | 06 | Śląsk Wrocław | 4:31.92 | 636 |
50m: 100m: | 30.91 1:04.54 | 30.91 33.63 | 150m: 200m: | 1:38.88 2:13.41 | 34.34 34.53 | 250m: 300m: | 2:47.94 3:22.81 | 34.53 34.87 | 350m: 400m: | 3:58.10 4:31.92 | 35.29 33.82 |
15. | Lewandowska Natalia | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:31.99 | 636 |
50m: 100m: | 30.94 1:04.43 | 30.94 33.49 | 150m: 200m: | 1:38.42 2:12.67 | 33.99 34.25 | 250m: 300m: | 2:47.32 3:22.88 | 34.65 35.56 | 350m: 400m: | 3:57.99 4:31.99 | 35.11 34.00 |
16. | Walczak Barbara | 06 | G-8 Bielany Warszawa | 4:33.86 | 623 |
50m: 100m: | 31.28 1:05.26 | 31.28 33.98 | 150m: 200m: | 1:40.09 2:14.95 | 34.83 34.86 | 250m: 300m: | 2:49.77 3:24.98 | 34.82 35.21 | 350m: 400m: | 3:59.99 4:33.86 | 35.01 33.87 |
17. | Pasierowska Wiktoria | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:34.82 | 616 |
50m: 100m: | 31.44 1:05.47 | 31.44 34.03 | 150m: 200m: | 1:39.69 2:14.26 | 34.22 34.57 | 250m: 300m: | 2:49.45 3:24.46 | 35.19 35.01 | 350m: 400m: | 3:59.72 4:34.82 | 35.26 35.10 |
18. | Domoradzka Aleksandra | 03 | AZS UMCS Lublin | 4:35.03 | 615 |
50m: 100m: | 30.92 1:05.52 | 30.92 34.60 | 150m: 200m: | 1:40.53 2:15.56 | 35.01 35.03 | 250m: 300m: | 2:50.75 3:26.00 | 35.19 35.25 | 350m: 400m: | 4:01.24 4:35.03 | 35.24 33.79 |
19. | Mikołajczyk Maja | 04 | UKS 190 Łódź | 4:35.49 | 612 |
50m: 100m: | 31.76 1:06.35 | 31.76 34.59 | 150m: 200m: | 1:40.82 2:15.60 | 34.47 34.78 | 250m: 300m: | 2:50.59 3:26.05 | 34.99 35.46 | 350m: 400m: | 4:00.44 4:35.49 | 34.39 35.05 |
20. | Gwaj Julia | 04 | Olimpijczyk Suwałki | 4:36.12 | 608 |
50m: 100m: | 30.27 1:03.72 | 30.27 33.45 | 150m: 200m: | 1:37.97 2:12.70 | 34.25 34.73 | 250m: 300m: | 2:47.66 3:24.44 | 34.96 36.78 | 350m: 400m: | 4:00.49 4:36.12 | 36.05 35.63 |
21. | Krawczyk Maja | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:36.67 | 604 |
50m: 100m: | 31.26 1:05.70 | 31.26 34.44 | 150m: 200m: | 1:40.84 2:16.62 | 35.14 35.78 | 250m: 300m: | 2:51.75 3:26.84 | 35.13 35.09 | 350m: 400m: | 4:02.60 4:36.67 | 35.76 34.07 |
22. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 4:37.26 | 600 |
50m: 100m: | 31.50 1:06.33 | 31.50 34.83 | 150m: 200m: | 1:41.74 2:17.82 | 35.41 36.08 | 250m: 300m: | 2:52.70 3:27.97 | 34.88 35.27 | 350m: 400m: | 4:03.45 4:37.26 | 35.48 33.81 |
23. | Miernik Wiktoria | 04 | Unia Oświęcim | 4:37.56 | 598 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.05 | 31.41 34.64 | 150m: 200m: | 1:41.27 2:16.82 | 35.22 35.55 | 250m: 300m: | 2:52.39 3:27.78 | 35.57 35.39 | 350m: 400m: | 4:03.32 4:37.56 | 35.54 34.24 |
24. | Poppe Marta | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:37.58 | 598 |
50m: 100m: | 31.38 1:05.81 | 31.38 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.72 2:16.11 | 34.91 35.39 | 250m: 300m: | 2:51.92 3:27.58 | 35.81 35.66 | 350m: 400m: | 4:03.06 4:37.58 | 35.48 34.52 |
25. | Chmielewska Aleksandra | 06 | Olimpijczyk Suwałki | 4:37.60 | 598 |
50m: 100m: | 31.62 1:05.99 | 31.62 34.37 | 150m: 200m: | 1:40.48 2:15.48 | 34.49 35.00 | 250m: 300m: | 2:50.73 3:26.58 | 35.25 35.85 | 350m: 400m: | 4:02.60 4:37.60 | 36.02 35.00 |
26. | Karwowska Wiktoria | 04 | AZS UMCS Lublin | 4:37.83 | 596 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.27 | 31.71 34.56 | 150m: 200m: | 1:41.60 2:17.19 | 35.33 35.59 | 250m: 300m: | 2:52.66 3:28.22 | 35.47 35.56 | 350m: 400m: | 4:04.01 4:37.83 | 35.79 33.82 |
27. | Piekarska Natalia | 06 | UKS 190 Łódź | 4:38.26 | 594 |
50m: 100m: | 31.40 1:06.76 | 31.40 35.36 | 150m: 200m: | 1:42.47 2:18.85 | 35.71 36.38 | 250m: 300m: | 2:54.39 3:29.76 | 35.54 35.37 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:38.26 | 34.91 33.59 |
28. | Ziemacka Julia | 03 | Muszelka Warszawa | 4:38.73 | 591 |
50m: 100m: | 32.09 1:06.86 | 32.09 34.77 | 150m: 200m: | 1:42.33 2:18.12 | 35.47 35.79 | 250m: 300m: | 2:53.53 3:29.12 | 35.41 35.59 | 350m: 400m: | 4:05.21 4:38.73 | 36.09 33.52 |
29. | Nikiel Natalia | 06 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:38.89 | 590 |
50m: 100m: | 32.64 1:07.70 | 32.64 35.06 | 150m: 200m: | 1:43.14 2:18.64 | 35.44 35.50 | 250m: 300m: | 2:53.91 3:29.57 | 35.27 35.66 | 350m: 400m: | 4:05.03 4:38.89 | 35.46 33.86 |
30. | Wiktorowicz Patrycja | 04 | Victoria Racibórz | 4:39.11 | 588 |
50m: 100m: | 31.56 1:06.35 | 31.56 34.79 | 150m: 200m: | 1:41.32 2:16.99 | 34.97 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.05 3:29.15 | 36.06 36.10 | 350m: 400m: | 4:05.26 4:39.11 | 36.11 33.85 |
31. | Maksymowicz Nina | 05 | G-8 Bielany Warszawa | 4:39.43 | 586 |
50m: 100m: | 31.35 1:05.74 | 31.35 34.39 | 150m: 200m: | 1:41.41 2:17.57 | 35.67 36.16 | 250m: 300m: | 2:53.41 3:29.44 | 35.84 36.03 | 350m: 400m: | 4:05.37 4:39.43 | 35.93 34.06 |
32. | Kwiatkowska Zofia | 01 | AZS AGH Kraków | 4:39.46 | 586 |
50m: 100m: | 31.63 1:06.54 | 31.63 34.91 | 150m: 200m: | 1:42.26 2:18.20 | 35.72 35.94 | 250m: 300m: | 2:54.14 3:30.56 | 35.94 36.42 | 350m: 400m: | 4:06.23 4:39.46 | 35.67 33.23 |
33. | Bocian Roksana | 04 | Unia Oświęcim | 4:39.75 | 584 |
50m: 100m: | 31.53 1:06.29 | 31.53 34.76 | 150m: 200m: | 1:41.33 2:16.70 | 35.04 35.37 | 250m: 300m: | 2:52.49 3:29.04 | 35.79 36.55 | 350m: 400m: | 4:05.36 4:39.75 | 36.32 34.39 |
34. | Palicka Wiktoria | 05 | Skalar Słupsk | 4:39.78 | 584 |
50m: 100m: | 30.56 1:04.80 | 30.56 34.24 | 150m: 200m: | 1:40.38 2:17.10 | 35.58 36.72 | 250m: 300m: | 2:53.72 3:30.18 | 36.62 36.46 | 350m: 400m: | 4:05.67 4:39.78 | 35.49 34.11 |
35. | Kieruzel Martyna | 05 | UKS 190 Łódź | 4:39.93 | 583 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.53 | 31.71 34.82 | 150m: 200m: | 1:41.70 2:17.37 | 35.17 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.40 3:29.43 | 36.03 36.03 | 350m: 400m: | 4:05.55 4:39.93 | 36.12 34.38 |
36. | Biszewska Gabriela | 05 | Olimpijczyk Suwałki | 4:40.08 | 582 |
50m: 100m: | 31.66 1:06.94 | 31.66 35.28 | 150m: 200m: | 1:42.30 2:18.16 | 35.36 35.86 | 250m: 300m: | 2:53.96 3:30.43 | 35.80 36.47 | 350m: 400m: | 4:05.91 4:40.08 | 35.48 34.17 |
37. | Bukowska Olga | 05 | UKP Ruda Śląska | 4:40.83 | 577 |
50m: 100m: | 32.40 1:07.81 | 32.40 35.41 | 150m: 200m: | 1:43.92 2:19.40 | 36.11 35.48 | 250m: 300m: | 2:55.41 3:31.41 | 36.01 36.00 | 350m: 400m: | 4:07.35 4:40.83 | 35.94 33.48 |
38. | Dadej Julia | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:40.91 | 577 |
50m: 100m: | 32.66 1:07.86 | 32.66 35.20 | 150m: 200m: | 1:42.99 2:18.38 | 35.13 35.39 | 250m: 300m: | 2:54.33 3:30.13 | 35.95 35.80 | 350m: 400m: | 4:06.36 4:40.91 | 36.23 34.55 |
39. | Warchałowska Paulina | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:41.17 | 575 |
50m: 100m: | 32.36 1:07.56 | 32.36 35.20 | 150m: 200m: | 1:43.34 2:19.03 | 35.78 35.69 | 250m: 300m: | 2:54.77 3:30.93 | 35.74 36.16 | 350m: 400m: | 4:06.54 4:41.17 | 35.61 34.63 |
40. | Brach Oliwia | 04 | UKP Polonia Warszawa | 4:42.02 | 570 |
50m: 100m: | 31.87 1:07.06 | 31.87 35.19 | 150m: 200m: | 1:42.51 2:18.88 | 35.45 36.37 | 250m: 300m: | 2:54.80 3:31.07 | 35.92 36.27 | 350m: 400m: | 4:07.15 4:42.02 | 36.08 34.87 |
41. | Janik Julia | 06 | UKS 190 Łódź | 4:44.62 | 555 |
50m: 100m: | 31.70 1:06.63 | 31.70 34.93 | 150m: 200m: | 1:42.25 2:18.68 | 35.62 36.43 | 250m: 300m: | 2:54.87 3:31.49 | 36.19 36.62 | 350m: 400m: | 4:08.51 4:44.62 | 37.02 36.11 |
42. | Wiernicka Julia | 07 | Piątka Chorzów | 4:45.16 | 551 |
50m: 100m: | 31.14 1:05.35 | 31.14 34.21 | 150m: 200m: | 1:40.79 2:16.11 | 35.44 35.32 | 250m: 300m: | 2:51.94 3:28.70 | 35.83 36.76 | 350m: 400m: | 4:06.63 4:45.16 | 37.93 38.53 |
43. | Jainta Sara | 07 | Vega Dobrodzień | 4:45.67 | 549 |
50m: 100m: | 33.35 1:08.92 | 33.35 35.57 | 150m: 200m: | 1:44.60 2:20.92 | 35.68 36.32 | 250m: 300m: | 2:56.83 3:33.35 | 35.91 36.52 | 350m: 400m: | 4:10.30 4:45.67 | 36.95 35.37 |
44. | Szabrańska Oliwia | 06 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:46.57 | 543 |
50m: 100m: | 33.07 1:08.67 | 33.07 35.60 | 150m: 200m: | 1:45.13 2:21.74 | 36.46 36.61 | 250m: 300m: | 2:58.66 3:34.90 | 36.92 36.24 | 350m: 400m: | 4:11.25 4:46.57 | 36.35 35.32 |
45. | Wilanowska Karina | 06 | UKP Polonia Warszawa | 4:46.66 | 543 |
50m: 100m: | 32.17 1:08.76 | 32.17 36.59 | 150m: 200m: | 1:45.89 2:22.76 | 37.13 36.87 | 250m: 300m: | 2:58.83 3:35.28 | 36.07 36.45 | 350m: 400m: | 4:11.54 4:46.66 | 36.26 35.12 |
46. | Haładyn Kamila | 04 | UKS 190 Łódź | 4:46.87 | 542 |
50m: 100m: | 31.07 1:06.14 | 31.07 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.08 2:18.43 | 35.94 36.35 | 250m: 300m: | 2:55.41 3:32.52 | 36.98 37.11 | 350m: 400m: | 4:09.83 4:46.87 | 37.31 37.04 |
47. | Jakubik Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:47.09 | 540 |
50m: 100m: | 32.42 1:08.40 | 32.42 35.98 | 150m: 200m: | 1:44.57 2:21.00 | 36.17 36.43 | 250m: 300m: | 2:57.90 3:35.33 | 36.90 37.43 | 350m: 400m: | 4:12.22 4:47.09 | 36.89 34.87 |
48. | Lipowska Nadia | 06 | Nawa Skierniewice | 4:47.49 | 538 |
50m: 100m: | 33.10 1:08.77 | 33.10 35.67 | 150m: 200m: | 1:44.75 2:21.16 | 35.98 36.41 | 250m: 300m: | 2:57.74 3:34.71 | 36.58 36.97 | 350m: 400m: | 4:12.52 4:47.49 | 37.81 34.97 |
49. | Volkert Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:47.55 | 538 |
50m: 100m: | 33.18 1:08.49 | 33.18 35.31 | 150m: 200m: | 1:44.85 2:21.59 | 36.36 36.74 | 250m: 300m: | 2:58.39 3:35.27 | 36.80 36.88 | 350m: 400m: | 4:11.89 4:47.55 | 36.62 35.66 |
50. | Chąciak Sandra | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:48.00 | 535 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.61 | 32.05 35.56 | 150m: 200m: | 1:44.38 2:21.11 | 36.77 36.73 | 250m: 300m: | 2:58.33 3:35.50 | 37.22 37.17 | 350m: 400m: | 4:12.82 4:48.00 | 37.32 35.18 |
51. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 4:49.01 | 530 |
50m: 100m: | 33.33 1:09.45 | 33.33 36.12 | 150m: 200m: | 1:46.05 2:22.72 | 36.60 36.67 | 250m: 300m: | 2:59.52 3:36.65 | 36.80 37.13 | 350m: 400m: | 4:13.62 4:49.01 | 36.97 35.39 |
52. | Świderska Joanna | 05 | Nawa Skierniewice | 4:50.45 | 522 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.89 | 32.09 35.80 | 150m: 200m: | 1:43.96 2:19.75 | 36.07 35.79 | 250m: 300m: | 2:55.67 3:32.76 | 35.92 37.09 | 350m: 400m: | 4:11.39 4:50.45 | 38.63 39.06 |
53. | Olko Zuzanna | 06 | Delfin Gdynia | 4:52.29 | 512 |
50m: 100m: | 32.85 1:09.11 | 32.85 36.26 | 150m: 200m: | 1:45.87 2:23.19 | 36.76 37.32 | 250m: 300m: | 3:00.85 3:38.48 | 37.66 37.63 | 350m: 400m: | 4:16.08 4:52.29 | 37.60 36.21 |
54. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 4:52.55 | 511 |
50m: 100m: | 32.91 1:09.34 | 32.91 36.43 | 150m: 200m: | 1:46.14 2:23.47 | 36.80 37.33 | 250m: 300m: | 3:01.23 3:38.29 | 37.76 37.06 | 350m: 400m: | 4:15.97 4:52.55 | 37.68 36.58 |
55. | Bidnik Wiktoria | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:53.51 | 506 |
50m: 100m: | 32.68 1:09.22 | 32.68 36.54 | 150m: 200m: | 1:45.86 2:23.15 | 36.64 37.29 | 250m: 300m: | 3:00.43 3:38.39 | 37.28 37.96 | 350m: 400m: | 4:15.69 4:53.51 | 37.30 37.82 |
56. | Furmańska Julia | 06 | Nawa Skierniewice | 4:54.97 | 498 |
50m: 100m: | 35.00 1:12.26 | 35.00 37.26 | 150m: 200m: | 1:50.12 2:27.90 | 37.86 37.78 | 250m: 300m: | 3:05.50 3:43.07 | 37.60 37.57 | 350m: 400m: | 4:20.00 4:54.97 | 36.93 34.97 |
57. | Rączkowska Maja | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 4:55.18 | 497 |
50m: 100m: | 31.71 1:06.99 | 31.71 35.28 | 150m: 200m: | 1:43.64 2:21.65 | 36.65 38.01 | 250m: 300m: | 3:00.21 3:39.23 | 38.56 39.02 | 350m: 400m: | 4:17.43 4:55.18 | 38.20 37.75 |
58. | Pabisiak Helena | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:55.50 | 496 |
50m: 100m: | 33.56 1:10.44 | 33.56 36.88 | 150m: 200m: | 1:48.02 2:24.98 | 37.58 36.96 | 250m: 300m: | 3:03.18 3:41.98 | 38.20 38.80 | 350m: 400m: | 4:18.90 4:55.50 | 36.92 36.60 |
59. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 4:56.55 | 490 |
50m: 100m: | 34.16 1:13.37 | 34.16 39.21 | 150m: 200m: | 1:51.68 2:29.18 | 38.31 37.50 | 250m: 300m: | 3:06.80 3:44.66 | 37.62 37.86 | 350m: 400m: | 4:21.70 4:56.55 | 37.04 34.85 |
60. | Drążkiewicz Pola | 07 | Nawa Skierniewice | 4:56.92 | 488 |
50m: 100m: | 33.70 1:10.14 | 33.70 36.44 | 150m: 200m: | 1:47.03 2:24.77 | 36.89 37.74 | 250m: 300m: | 3:03.09 3:41.60 | 38.32 38.51 | 350m: 400m: | 4:20.09 4:56.92 | 38.49 36.83 |
61. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:57.89 | 484 |
50m: 100m: | 32.56 1:09.04 | 32.56 36.48 | 150m: 200m: | 1:46.79 2:25.01 | 37.75 38.22 | 250m: 300m: | 3:03.18 3:41.89 | 38.17 38.71 | 350m: 400m: | 4:20.48 4:57.89 | 38.59 37.41 |
62. | Kalata Zuzanna | 07 | Victoria Racibórz | 5:00.19 | 473 |
50m: 100m: | 34.14 1:11.37 | 34.14 37.23 | 150m: 200m: | 1:49.36 2:27.79 | 37.99 38.43 | 250m: 300m: | 3:06.43 3:45.20 | 38.64 38.77 | 350m: 400m: | 4:23.99 5:00.19 | 38.79 36.20 |
63. | Skudlik Michalina | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:00.57 | 471 |
50m: 100m: | 35.00 1:13.30 | 35.00 38.30 | 150m: 200m: | 1:51.86 2:30.59 | 38.56 38.73 | 250m: 300m: | 3:09.12 3:46.88 | 38.53 37.76 | 350m: 400m: | 4:24.69 5:00.57 | 37.81 35.88 |
64. | Matwin Julia | 05 | Unia Oświęcim | 5:01.17 | 468 |
50m: 100m: | 32.94 1:09.49 | 32.94 36.55 | 150m: 200m: | 1:47.68 2:26.68 | 38.19 39.00 | 250m: 300m: | 3:05.71 3:44.95 | 39.03 39.24 | 350m: 400m: | 4:23.56 5:01.17 | 38.61 37.61 |
65. | Czerwińska – La Cerra Domenica | 07 | Victoria Racibórz | 5:05.40 | 449 |
50m: 100m: | 35.00 1:12.79 | 35.00 37.79 | 150m: 200m: | 1:51.06 2:30.85 | 38.27 39.79 | 250m: 300m: | 3:09.82 3:48.78 | 38.97 38.96 | 350m: 400m: | 4:28.30 5:05.40 | 39.52 37.10 |
66. | Czuba Julia | 07 | Unia Oświęcim | 5:06.88 | 442 |
50m: 100m: | 34.26 1:12.99 | 34.26 38.73 | 150m: 200m: | 1:52.68 2:32.13 | 39.69 39.45 | 250m: 300m: | 3:11.66 3:51.20 | 39.53 39.54 | 350m: 400m: | 4:30.50 5:06.88 | 39.30 36.38 |
67. | Pustelnik Aurelia | 07 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:08.01 | 438 |
50m: 100m: | 33.75 1:12.11 | 33.75 38.36 | 150m: 200m: | 1:51.10 2:29.74 | 38.99 38.64 | 250m: 300m: | 3:09.18 3:49.45 | 39.44 40.27 | 350m: 400m: | 4:30.22 5:08.01 | 40.77 37.79 |
68. | Zarzecka Roksana | 07 | KP Ciechanów | 5:08.54 | 435 |
50m: 100m: | 34.57 1:13.04 | 34.57 38.47 | 150m: 200m: | 1:52.75 2:31.72 | 39.71 38.97 | 250m: 300m: | 3:11.21 3:51.12 | 39.49 39.91 | 350m: 400m: | 4:30.80 5:08.54 | 39.68 37.74 |
69. | Drobna Angelika | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 5:14.57 | 411 |
50m: 100m: | 34.13 1:11.99 | 34.13 37.86 | 150m: 200m: | 1:51.90 2:31.37 | 39.91 39.47 | 250m: 300m: | 3:12.06 3:52.82 | 40.69 40.76 | 350m: 400m: | 4:34.07 5:14.57 | 41.25 40.50 |
70. | Jaśniecka Paulina | 07 | UKS MOS Opole | 5:14.68 | 410 |
50m: 100m: | 33.46 1:13.43 | 33.46 39.97 | 150m: 200m: | 1:53.81 2:34.35 | 40.38 40.54 | 250m: 300m: | 3:15.11 3:55.72 | 40.76 40.61 | 350m: 400m: | 4:35.57 5:14.68 | 39.85 39.11 |
71. | Bocheńska Aleksandra | 05 | Krośnicka Przystań Krośnice | 5:32.37 | 348 |
50m: 100m: | 35.76 1:17.53 | 35.76 41.77 | 150m: 200m: | 2:01.41 2:44.62 | 43.88 43.21 | 250m: 300m: | 3:27.10 4:10.00 | 42.48 42.90 | 350m: 400m: | 4:53.29 5:32.37 | 43.29 39.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 10/10/2021 - 13:01 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dereń Kacper | 98 | Śląsk Wrocław | 3:51.62 | 769 |
50m: 100m: | 27.41 56.41 | 27.41 29.00 | 150m: 200m: | 1:25.42 1:54.67 | 29.01 29.25 | 250m: 300m: | 2:24.10 2:53.54 | 29.43 29.44 | 350m: 400m: | 3:22.86 3:51.62 | 29.32 28.76 |
2. | Chmielewski Krzysztof | 04 | Muszelka Warszawa | 3:52.47 | 761 |
50m: 100m: | 26.81 56.17 | 26.81 29.36 | 150m: 200m: | 1:25.97 1:55.37 | 29.80 29.40 | 250m: 300m: | 2:24.70 2:54.44 | 29.33 29.74 | 350m: 400m: | 3:23.99 3:52.47 | 29.55 28.48 |
3. | Koziejko Bartłomiej | 00 | AZS AWF Warszawa | 3:53.24 | 753 |
50m: 100m: | 27.46 57.26 | 27.46 29.80 | 150m: 200m: | 1:27.19 1:57.26 | 29.93 30.07 | 250m: 300m: | 2:26.45 2:55.13 | 29.19 28.68 | 350m: 400m: | 3:23.84 3:53.24 | 28.71 29.40 |
4. | Cieśla Oskar | 01 | AZS UMCS Lublin | 3:57.15 | 716 |
50m: 100m: | 27.76 57.98 | 27.76 30.22 | 150m: 200m: | 1:28.32 1:59.22 | 30.34 30.90 | 250m: 300m: | 2:28.99 2:59.43 | 29.77 30.44 | 350m: 400m: | 3:28.87 3:57.15 | 29.44 28.28 |
5. | Mamcarz Mateusz | 04 | Unia Oświęcim | 3:57.67 | 712 |
50m: 100m: | 26.19 55.21 | 26.19 29.02 | 150m: 200m: | 1:25.35 1:55.53 | 30.14 30.18 | 250m: 300m: | 2:26.03 2:56.90 | 30.50 30.87 | 350m: 400m: | 3:28.00 3:57.67 | 31.10 29.67 |
6. | Rynkiewicz Jakub | 05 | AZS UMCS Lublin | 3:57.70 | 711 |
50m: 100m: | 27.40 57.33 | 27.40 29.93 | 150m: 200m: | 1:27.35 1:57.79 | 30.02 30.44 | 250m: 300m: | 2:28.13 2:58.88 | 30.34 30.75 | 350m: 400m: | 3:29.07 3:57.70 | 30.19 28.63 |
7. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:58.72 | 702 |
50m: 100m: | 27.47 57.38 | 27.47 29.91 | 150m: 200m: | 1:27.69 1:58.54 | 30.31 30.85 | 250m: 300m: | 2:29.26 2:59.96 | 30.72 30.70 | 350m: 400m: | 3:29.62 3:58.72 | 29.66 29.10 |
8. | Chmielewski Michał | 04 | Muszelka Warszawa | 3:59.25 | 698 |
50m: 100m: | 27.31 57.72 | 27.31 30.41 | 150m: 200m: | 1:28.39 1:58.97 | 30.67 30.58 | 250m: 300m: | 2:28.75 2:58.84 | 29.78 30.09 | 350m: 400m: | 3:29.08 3:59.25 | 30.24 30.17 |
9. | Matuszewski Krzysztof | 04 | Astoria Bydgoszcz | 3:59.46 | 696 |
50m: 100m: | 26.69 56.68 | 26.69 29.99 | 150m: 200m: | 1:26.86 1:57.39 | 30.18 30.53 | 250m: 300m: | 2:27.77 2:58.90 | 30.38 31.13 | 350m: 400m: | 3:29.89 3:59.46 | 30.99 29.57 |
10. | Grzegorczyk Wiktor | 02 | AZS AWF Warszawa | 3:59.57 | 695 |
50m: 100m: | 28.01 57.57 | 28.01 29.56 | 150m: 200m: | 1:27.92 1:58.38 | 30.35 30.46 | 250m: 300m: | 2:28.74 2:59.23 | 30.36 30.49 | 350m: 400m: | 3:29.55 3:59.57 | 30.32 30.02 |
11. | Woźniak Piotr | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:00.02 | 691 |
50m: 100m: | 28.25 58.60 | 28.25 30.35 | 150m: 200m: | 1:29.77 2:00.58 | 31.17 30.81 | 250m: 300m: | 2:30.30 3:01.44 | 29.72 31.14 | 350m: 400m: | 3:31.24 4:00.02 | 29.80 28.78 |
12. | Kapała Szymon | 03 | Kormoran Olsztyn | 4:00.06 | 691 |
50m: 100m: | 27.95 58.03 | 27.95 30.08 | 150m: 200m: | 1:28.70 1:59.28 | 30.67 30.58 | 250m: 300m: | 2:29.60 3:00.12 | 30.32 30.52 | 350m: 400m: | 3:30.44 4:00.06 | 30.32 29.62 |
13. | Zieliński Konrad | 03 | UKS 190 Łódź | 4:00.89 | 684 |
50m: 100m: | 27.52 57.88 | 27.52 30.36 | 150m: 200m: | 1:28.77 1:59.51 | 30.89 30.74 | 250m: 300m: | 2:30.93 3:02.39 | 31.42 31.46 | 350m: 400m: | 3:32.36 4:00.89 | 29.97 28.53 |
14. | Konarski Maciej | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:01.57 | 678 |
50m: 100m: | 27.50 57.46 | 27.50 29.96 | 150m: 200m: | 1:27.81 1:58.64 | 30.35 30.83 | 250m: 300m: | 2:29.77 3:00.71 | 31.13 30.94 | 350m: 400m: | 3:32.01 4:01.57 | 31.30 29.56 |
15. | Syldatk Wiktor | 03 | Skalar Słupsk | 4:01.61 | 677 |
50m: 100m: | 26.91 57.26 | 26.91 30.35 | 150m: 200m: | 1:27.77 1:58.81 | 30.51 31.04 | 250m: 300m: | 2:30.05 3:01.29 | 31.24 31.24 | 350m: 400m: | 3:32.30 4:01.61 | 31.01 29.31 |
16. | Laryś Jerzy | 06 | Muszelka Warszawa | 4:01.71 | 677 |
50m: 100m: | 28.24 58.48 | 28.24 30.24 | 150m: 200m: | 1:29.05 1:59.88 | 30.57 30.83 | 250m: 300m: | 2:30.77 3:01.62 | 30.89 30.85 | 350m: 400m: | 3:32.13 4:01.71 | 30.51 29.58 |
17. | Szczerba Adam | 02 | AZS UMCS Lublin | 4:01.80 | 676 |
50m: 100m: | 27.47 58.52 | 27.47 31.05 | 150m: 200m: | 1:29.22 2:00.10 | 30.70 30.88 | 250m: 300m: | 2:30.29 3:00.75 | 30.19 30.46 | 350m: 400m: | 3:31.48 4:01.80 | 30.73 30.32 |
18. | Hebel Maciej | 05 | AZS UMCS Lublin | 4:01.92 | 675 |
50m: 100m: | 27.91 57.94 | 27.91 30.03 | 150m: 200m: | 1:28.33 1:58.86 | 30.39 30.53 | 250m: 300m: | 2:29.51 3:00.33 | 30.65 30.82 | 350m: 400m: | 3:31.41 4:01.92 | 31.08 30.51 |
19. | Nowacki Jacek | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:02.46 | 670 |
50m: 100m: | 28.09 58.87 | 28.09 30.78 | 150m: 200m: | 1:29.67 1:59.99 | 30.80 30.32 | 250m: 300m: | 2:30.78 3:01.88 | 30.79 31.10 | 350m: 400m: | 3:32.83 4:02.46 | 30.95 29.63 |
20. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 4:02.90 | 667 |
50m: 100m: | 27.36 58.01 | 27.36 30.65 | 150m: 200m: | 1:28.94 2:00.17 | 30.93 31.23 | 250m: 300m: | 2:31.22 3:02.24 | 31.05 31.02 | 350m: 400m: | 3:33.03 4:02.90 | 30.79 29.87 |
21. | Szarpak Marcin | 01 | AZS AWF Katowice | 4:03.10 | 665 |
50m: 100m: | 27.72 58.08 | 27.72 30.36 | 150m: 200m: | 1:28.68 1:59.81 | 30.60 31.13 | 250m: 300m: | 2:30.84 3:02.18 | 31.03 31.34 | 350m: 400m: | 3:33.34 4:03.10 | 31.16 29.76 |
22. | Jaśkiewicz Adrian | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.95 | 658 |
50m: 100m: | 27.62 58.74 | 27.62 31.12 | 150m: 200m: | 1:30.47 2:02.30 | 31.73 31.83 | 250m: 300m: | 2:32.03 3:02.32 | 29.73 30.29 | 350m: 400m: | 3:32.98 4:03.95 | 30.66 30.97 |
23. | Bolek Stanisław | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:04.19 | 656 |
50m: 100m: | 27.13 57.10 | 27.13 29.97 | 150m: 200m: | 1:28.03 1:59.19 | 30.93 31.16 | 250m: 300m: | 2:30.48 3:02.29 | 31.29 31.81 | 350m: 400m: | 3:33.82 4:04.19 | 31.53 30.37 |
24. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 4:04.21 | 656 |
50m: 100m: | 27.55 58.03 | 27.55 30.48 | 150m: 200m: | 1:28.93 1:59.79 | 30.90 30.86 | 250m: 300m: | 2:30.53 3:01.83 | 30.74 31.30 | 350m: 400m: | 3:33.28 4:04.21 | 31.45 30.93 |
25. | Rodkiewicz Radosław | 03 | Muszelka Warszawa | 4:04.74 | 652 |
50m: 100m: | 27.96 58.59 | 27.96 30.63 | 150m: 200m: | 1:29.79 2:01.12 | 31.20 31.33 | 250m: 300m: | 2:32.34 3:03.58 | 31.22 31.24 | 350m: 400m: | 3:34.91 4:04.74 | 31.33 29.83 |
26. | Zubik Jan | 03 | UKP Polonia Warszawa | 4:04.96 | 650 |
50m: 100m: | 27.97 58.86 | 27.97 30.89 | 150m: 200m: | 1:30.85 2:02.90 | 31.99 32.05 | 250m: 300m: | 2:33.43 3:04.36 | 30.53 30.93 | 350m: 400m: | 3:33.90 4:04.96 | 29.54 31.06 |
27. | Maksajda Kacper | 06 | Skalar Słupsk | 4:05.89 | 643 |
50m: 100m: | 26.80 56.54 | 26.80 29.74 | 150m: 200m: | 1:27.29 1:58.83 | 30.75 31.54 | 250m: 300m: | 2:30.35 3:02.09 | 31.52 31.74 | 350m: 400m: | 3:34.16 4:05.89 | 32.07 31.73 |
28. | Leśniak Maksymilian | 04 | UKS 190 Łódź | 4:07.24 | 632 |
50m: 100m: | 27.11 58.17 | 27.11 31.06 | 150m: 200m: | 1:28.88 2:00.09 | 30.71 31.21 | 250m: 300m: | 2:31.47 3:03.31 | 31.38 31.84 | 350m: 400m: | 3:35.41 4:07.24 | 32.10 31.83 |
29. | Kuczak Adam | 00 | AZS AWF Katowice | 4:07.72 | 629 |
50m: 100m: | 28.18 59.01 | 28.18 30.83 | 150m: 200m: | 1:30.38 2:01.56 | 31.37 31.18 | 250m: 300m: | 2:33.01 3:04.22 | 31.45 31.21 | 350m: 400m: | 3:36.35 4:07.72 | 32.13 31.37 |
30. | Kapała Bartosz | 06 | Kormoran Olsztyn | 4:10.16 | 610 |
50m: 100m: | 29.56 1:01.76 | 29.56 32.20 | 150m: 200m: | 1:34.05 2:05.80 | 32.29 31.75 | 250m: 300m: | 2:37.58 3:09.25 | 31.78 31.67 | 350m: 400m: | 3:40.34 4:10.16 | 31.09 29.82 |
31. | Ćwiek Wiktor | 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:10.94 | 605 |
50m: 100m: | 28.03 58.87 | 28.03 30.84 | 150m: 200m: | 1:30.98 2:03.29 | 32.11 32.31 | 250m: 300m: | 2:35.20 3:08.21 | 31.91 33.01 | 350m: 400m: | 3:40.62 4:10.94 | 32.41 30.32 |
32. | Gołacki Sergiusz | 04 | UKS 190 Łódź | 4:11.44 | 601 |
50m: 100m: | 28.89 1:00.13 | 28.89 31.24 | 150m: 200m: | 1:31.28 2:03.48 | 31.15 32.20 | 250m: 300m: | 2:35.34 3:07.28 | 31.86 31.94 | 350m: 400m: | 3:39.68 4:11.44 | 32.40 31.76 |
33. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Unia Oświęcim | 4:11.56 | 600 |
50m: 100m: | 27.38 58.48 | 27.38 31.10 | 150m: 200m: | 1:30.43 2:02.90 | 31.95 32.47 | 250m: 300m: | 2:35.20 3:07.55 | 32.30 32.35 | 350m: 400m: | 3:40.13 4:11.56 | 32.58 31.43 |
34. | Roguski Mateusz | 03 | UKP Polonia Warszawa | 4:13.11 | 589 |
50m: 100m: | 27.86 59.09 | 27.86 31.23 | 150m: 200m: | 1:31.11 2:03.45 | 32.02 32.34 | 250m: 300m: | 2:36.06 3:08.84 | 32.61 32.78 | 350m: 400m: | 3:41.51 4:13.11 | 32.67 31.60 |
35. | Piechowski Jakub | 05 | Junior Kluczbork | 4:13.53 | 586 |
50m: 100m: | 27.72 59.32 | 27.72 31.60 | 150m: 200m: | 1:31.82 2:04.78 | 32.50 32.96 | 250m: 300m: | 2:37.53 3:10.70 | 32.75 33.17 | 350m: 400m: | 3:43.43 4:13.53 | 32.73 30.10 |
36. | Żyro Ignacy | 04 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:13.82 | 584 |
50m: 100m: | 29.36 1:01.14 | 29.36 31.78 | 150m: 200m: | 1:33.57 2:06.25 | 32.43 32.68 | 250m: 300m: | 2:38.51 3:10.90 | 32.26 32.39 | 350m: 400m: | 3:42.84 4:13.82 | 31.94 30.98 |
37. | Kozłowski Konrad | 04 | Kormoran Olsztyn | 4:14.64 | 579 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.83 | 30.06 32.77 | 150m: 200m: | 1:34.88 2:07.28 | 32.05 32.40 | 250m: 300m: | 2:39.52 3:12.13 | 32.24 32.61 | 350m: 400m: | 3:44.20 4:14.64 | 32.07 30.44 |
38. | Dziewguć Benjamin | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:14.68 | 578 |
50m: 100m: | 28.31 1:00.11 | 28.31 31.80 | 150m: 200m: | 1:33.34 2:06.19 | 33.23 32.85 | 250m: 300m: | 2:38.71 3:11.42 | 32.52 32.71 | 350m: 400m: | 3:43.71 4:14.68 | 32.29 30.97 |
39. | Krumplewski Gracjan | 05 | Skalar Słupsk | 4:14.92 | 577 |
50m: 100m: | 28.05 59.72 | 28.05 31.67 | 150m: 200m: | 1:32.92 2:07.02 | 33.20 34.10 | 250m: 300m: | 2:39.28 3:11.90 | 32.26 32.62 | 350m: 400m: | 3:44.05 4:14.92 | 32.15 30.87 |
40. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:15.05 | 576 |
50m: 100m: | 27.88 58.78 | 27.88 30.90 | 150m: 200m: | 1:31.13 2:04.44 | 32.35 33.31 | 250m: 300m: | 2:37.63 3:10.94 | 33.19 33.31 | 350m: 400m: | 3:43.65 4:15.05 | 32.71 31.40 |
41. | Sulkowski Oskar | 05 | Kormoran Olsztyn | 4:15.62 | 572 |
50m: 100m: | 30.12 1:02.13 | 30.12 32.01 | 150m: 200m: | 1:34.32 2:06.59 | 32.19 32.27 | 250m: 300m: | 2:39.02 3:11.73 | 32.43 32.71 | 350m: 400m: | 3:43.71 4:15.62 | 31.98 31.91 |
42. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:15.74 | 571 |
50m: 100m: | 29.08 1:00.54 | 29.08 31.46 | 150m: 200m: | 1:32.42 2:05.06 | 31.88 32.64 | 250m: 300m: | 2:37.92 3:11.42 | 32.86 33.50 | 350m: 400m: | 3:43.97 4:15.74 | 32.55 31.77 |
43. | Olejnik Adam | 03 | Skalar Słupsk | 4:16.51 | 566 |
50m: 100m: | 28.61 1:00.80 | 28.61 32.19 | 150m: 200m: | 1:33.50 2:06.02 | 32.70 32.52 | 250m: 300m: | 2:38.68 3:11.73 | 32.66 33.05 | 350m: 400m: | 3:44.40 4:16.51 | 32.67 32.11 |
44. | Gera Franciszek | 03 | UKP Polonia Warszawa | 4:16.56 | 566 |
50m: 100m: | 28.29 59.56 | 28.29 31.27 | 150m: 200m: | 1:31.83 2:04.95 | 32.27 33.12 | 250m: 300m: | 2:38.11 3:11.27 | 33.16 33.16 | 350m: 400m: | 3:44.81 4:16.56 | 33.54 31.75 |
45. | Cembala Karol | 05 | Unia Oświęcim | 4:18.37 | 554 |
50m: 100m: | 29.16 1:02.05 | 29.16 32.89 | 150m: 200m: | 1:35.05 2:08.00 | 33.00 32.95 | 250m: 300m: | 2:39.89 3:12.71 | 31.89 32.82 | 350m: 400m: | 3:46.03 4:18.37 | 33.32 32.34 |
46. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:18.46 | 553 |
50m: 100m: | 28.14 1:00.13 | 28.14 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.11 2:06.76 | 32.98 33.65 | 250m: 300m: | 2:39.80 3:13.04 | 33.04 33.24 | 350m: 400m: | 3:45.96 4:18.46 | 32.92 32.50 |
47. | Borsuk Łukasz | 01 | AZS AGH Kraków | 4:18.95 | 550 |
50m: 100m: | 28.30 1:00.15 | 28.30 31.85 | 150m: 200m: | 1:32.68 2:05.47 | 32.53 32.79 | 250m: 300m: | 2:38.43 3:11.97 | 32.96 33.54 | 350m: 400m: | 3:45.80 4:18.95 | 33.83 33.15 |
48. | Łukasik Oliwier | 06 | CSiR MOS Dabrowa Grn. | 4:19.03 | 550 |
50m: 100m: | 27.84 59.50 | 27.84 31.66 | 150m: 200m: | 1:32.08 2:04.95 | 32.58 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.23 3:11.90 | 33.28 33.67 | 350m: 400m: | 3:45.87 4:19.03 | 33.97 33.16 |
49. | Leśniewski Wiktor | 06 | UKP Polonia Warszawa | 4:21.12 | 537 |
50m: 100m: | 28.73 1:00.80 | 28.73 32.07 | 150m: 200m: | 1:33.59 2:06.81 | 32.79 33.22 | 250m: 300m: | 2:40.41 3:14.21 | 33.60 33.80 | 350m: 400m: | 3:48.19 4:21.12 | 33.98 32.93 |
50. | Ledzion Szymon | 06 | Trójka Łódź | 4:21.99 | 531 |
50m: 100m: | 29.47 1:02.13 | 29.47 32.66 | 150m: 200m: | 1:35.72 2:09.16 | 33.59 33.44 | 250m: 300m: | 2:42.57 3:16.50 | 33.41 33.93 | 350m: 400m: | 3:50.14 4:21.99 | 33.64 31.85 |
51. | Łabik Marcin | 04 | Skalar Słupsk | 4:22.03 | 531 |
50m: 100m: | 28.31 59.75 | 28.31 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.24 2:05.51 | 32.49 33.27 | 250m: 300m: | 2:38.72 3:12.78 | 33.21 34.06 | 350m: 400m: | 3:46.94 4:22.03 | 34.16 35.09 |
52. | Ptak Jan | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:22.41 | 529 |
50m: 100m: | 29.67 1:02.82 | 29.67 33.15 | 150m: 200m: | 1:36.09 2:09.34 | 33.27 33.25 | 250m: 300m: | 2:42.68 3:16.27 | 33.34 33.59 | 350m: 400m: | 3:50.20 4:22.41 | 33.93 32.21 |
53. | Okoń Maksymilian | 05 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:23.62 | 521 |
50m: 100m: | 29.58 1:02.39 | 29.58 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.76 2:09.58 | 33.37 33.82 | 250m: 300m: | 2:43.50 3:17.66 | 33.92 34.16 | 350m: 400m: | 3:51.23 4:23.62 | 33.57 32.39 |
54. | Świderski Julian | 06 | Trójka Łódź | 4:25.73 | 509 |
50m: 100m: | 29.84 1:03.88 | 29.84 34.04 | 150m: 200m: | 1:38.02 2:11.92 | 34.14 33.90 | 250m: 300m: | 2:45.86 3:20.36 | 33.94 34.50 | 350m: 400m: | 3:54.09 4:25.73 | 33.73 31.64 |
55. | Pawlica Mateusz | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:25.79 | 509 |
50m: 100m: | 29.77 1:03.16 | 29.77 33.39 | 150m: 200m: | 1:37.07 2:10.90 | 33.91 33.83 | 250m: 300m: | 2:44.71 3:18.67 | 33.81 33.96 | 350m: 400m: | 3:52.49 4:25.79 | 33.82 33.30 |
56. | Cur Kacper | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:26.11 | 507 |
50m: 100m: | 30.29 1:04.31 | 30.29 34.02 | 150m: 200m: | 1:38.43 2:12.53 | 34.12 34.10 | 250m: 300m: | 2:46.40 3:20.79 | 33.87 34.39 | 350m: 400m: | 3:54.79 4:26.11 | 34.00 31.32 |
57. | Pera Marcin | 06 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:26.23 | 506 |
50m: 100m: | 29.36 1:02.21 | 29.36 32.85 | 150m: 200m: | 1:36.01 2:09.79 | 33.80 33.78 | 250m: 300m: | 2:44.04 3:18.04 | 34.25 34.00 | 350m: 400m: | 3:52.35 4:26.23 | 34.31 33.88 |
58. | Gajda Jan | 07 | Trójka Łódź | 4:28.22 | 495 |
50m: 100m: | 30.11 1:04.90 | 30.11 34.79 | 150m: 200m: | 1:39.08 2:13.63 | 34.18 34.55 | 250m: 300m: | 2:47.42 3:21.33 | 33.79 33.91 | 350m: 400m: | 3:55.13 4:28.22 | 33.80 33.09 |
59. | Cierpiał Wiktor | 04 | UKS 190 Łódź | 4:29.32 | 489 |
50m: 100m: | 30.60 1:04.27 | 30.60 33.67 | 150m: 200m: | 1:38.70 2:13.25 | 34.43 34.55 | 250m: 300m: | 2:47.72 3:22.10 | 34.47 34.38 | 350m: 400m: | 3:55.89 4:29.32 | 33.79 33.43 |
60. | Wąsik Marek | 06 | Vega Dobrodzień | 4:29.44 | 488 |
50m: 100m: | 29.94 1:03.11 | 29.94 33.17 | 150m: 200m: | 1:37.49 2:12.29 | 34.38 34.80 | 250m: 300m: | 2:46.79 3:21.43 | 34.50 34.64 | 350m: 400m: | 3:56.12 4:29.44 | 34.69 33.32 |
61. | Selder Krystian | 07 | Trójka Łódź | 4:29.55 | 488 |
50m: 100m: | 29.80 1:03.49 | 29.80 33.69 | 150m: 200m: | 1:37.75 2:12.65 | 34.26 34.90 | 250m: 300m: | 2:47.60 3:22.26 | 34.95 34.66 | 350m: 400m: | 3:56.90 4:29.55 | 34.64 32.65 |
62. | Basaez Claudio | 05 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:30.45 | 483 |
50m: 100m: | 29.47 1:03.08 | 29.47 33.61 | 150m: 200m: | 1:36.97 2:11.54 | 33.89 34.57 | 250m: 300m: | 2:46.46 3:21.49 | 34.92 35.03 | 350m: 400m: | 3:56.74 4:30.45 | 35.25 33.71 |
63. | Jarek Oskar | 06 | Unia Oświęcim | 4:30.50 | 483 |
50m: 100m: | 30.47 1:04.88 | 30.47 34.41 | 150m: 200m: | 1:39.81 2:14.57 | 34.93 34.76 | 250m: 300m: | 2:49.13 3:23.03 | 34.56 33.90 | 350m: 400m: | 3:55.65 4:30.50 | 32.62 34.85 |
64. | Wenerski Eryk | 05 | UKP Polonia Warszawa | 4:32.02 | 475 |
50m: 100m: | 30.34 1:04.35 | 30.34 34.01 | 150m: 200m: | 1:39.24 2:13.98 | 34.89 34.74 | 250m: 300m: | 2:48.10 3:22.96 | 34.12 34.86 | 350m: 400m: | 3:57.18 4:32.02 | 34.22 34.84 |
65. | Mikołajczyk Adrian | 07 | SKS 137 Delfin Łódź | 4:32.25 | 473 |
50m: 100m: | 30.42 1:04.74 | 30.42 34.32 | 150m: 200m: | 1:40.01 2:14.91 | 35.27 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.87 3:24.48 | 34.96 34.61 | 350m: 400m: | 3:59.37 4:32.25 | 34.89 32.88 |
66. | Kusek Mateusz | 07 | Olimpijczyk Suwałki | 4:33.99 | 464 |
50m: 100m: | 30.05 1:03.86 | 30.05 33.81 | 150m: 200m: | 1:38.85 2:13.91 | 34.99 35.06 | 250m: 300m: | 2:50.03 3:26.92 | 36.12 36.89 | 350m: 400m: | 4:01.89 4:33.99 | 34.97 32.10 |
67. | Kraska Mateusz | 07 | Piątka Chorzów | 4:35.84 | 455 |
50m: 100m: | 31.28 1:05.62 | 31.28 34.34 | 150m: 200m: | 1:41.02 2:16.66 | 35.40 35.64 | 250m: 300m: | 2:52.48 3:28.20 | 35.82 35.72 | 350m: 400m: | 4:03.90 4:35.84 | 35.70 31.94 |
68. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 4:36.58 | 451 |
50m: 100m: | 29.98 1:02.88 | 29.98 32.90 | 150m: 200m: | 1:37.94 2:13.20 | 35.06 35.26 | 250m: 300m: | 2:49.64 3:25.60 | 36.44 35.96 | 350m: 400m: | 4:02.28 4:36.58 | 36.68 34.30 |
69. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 4:38.09 | 444 |
50m: 100m: | 31.21 1:05.99 | 31.21 34.78 | 150m: 200m: | 1:41.88 2:17.33 | 35.89 35.45 | 250m: 300m: | 2:52.12 3:27.98 | 34.79 35.86 | 350m: 400m: | 4:03.48 4:38.09 | 35.50 34.61 |
70. | Konopko Mateusz | 07 | Jedność 32 Przyszowice | 4:39.50 | 437 |
50m: 100m: | 31.38 1:07.04 | 31.38 35.66 | 150m: 200m: | 1:42.75 2:18.24 | 35.71 35.49 | 250m: 300m: | 2:53.60 3:29.39 | 35.36 35.79 | 350m: 400m: | 4:04.90 4:39.50 | 35.51 34.60 |
71. | Wieczorek Kacper | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:42.98 | 421 |
50m: 100m: | 32.48 1:08.05 | 32.48 35.57 | 150m: 200m: | 1:44.11 2:19.73 | 36.06 35.62 | 250m: 300m: | 2:55.76 3:31.54 | 36.03 35.78 | 350m: 400m: | 4:07.74 4:42.98 | 36.20 35.24 |
72. | Boryczka Maciej | 07 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:44.99 | 413 |
50m: 100m: | 32.27 1:08.59 | 32.27 36.32 | 150m: 200m: | 1:45.21 2:22.07 | 36.62 36.86 | 250m: 300m: | 2:56.74 3:32.95 | 34.67 36.21 | 350m: 400m: | 4:09.50 4:44.99 | 36.55 35.49 |
73. | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 4:45.05 | 412 |
50m: 100m: | 31.24 1:06.61 | 31.24 35.37 | 150m: 200m: | 1:42.58 2:18.72 | 35.97 36.14 | 250m: 300m: | 2:55.39 3:32.45 | 36.67 37.06 | 350m: 400m: | 4:09.28 4:45.05 | 36.83 35.77 |
74. | Piątkiewicz Piotr | 07 | Trójka Łódź | 4:46.16 | 408 |
50m: 100m: | 32.33 1:09.62 | 32.33 37.29 | 150m: 200m: | 1:46.74 2:24.06 | 37.12 37.32 | 250m: 300m: | 3:00.07 3:36.37 | 36.01 36.30 | 350m: 400m: | 4:11.74 4:46.16 | 35.37 34.42 |
75. | Mleczko Jakub | 06 | Unia Oświęcim | 4:48.17 | 399 |
50m: 100m: | 33.41 1:09.32 | 33.41 35.91 | 150m: 200m: | 1:45.38 2:21.85 | 36.06 36.47 | 250m: 300m: | 2:58.20 3:34.90 | 36.35 36.70 | 350m: 400m: | 4:11.78 4:48.17 | 36.88 36.39 |
76. | Cygański Krzysztof | 07 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:52.00 | 384 |
50m: 100m: | 33.48 1:10.92 | 33.48 37.44 | 150m: 200m: | 1:48.93 2:26.41 | 38.01 37.48 | 250m: 300m: | 3:04.14 3:41.22 | 37.73 37.08 | 350m: 400m: | 4:17.72 4:52.00 | 36.50 34.28 |
77. | Szyniec Jakub | 02 | RMKS Rybnik | 4:52.19 | 383 |
50m: 100m: | 32.84 1:09.87 | 32.84 37.03 | 150m: 200m: | 1:47.41 2:25.00 | 37.54 37.59 | 250m: 300m: | 3:02.48 3:40.43 | 37.48 37.95 | 350m: 400m: | 4:18.26 4:52.19 | 37.83 33.93 |
78. | Hyla Denis | 07 | Vega Dobrodzień | 4:56.47 | 366 |
50m: 100m: | 32.38 1:09.20 | 32.38 36.82 | 150m: 200m: | 1:47.55 2:27.07 | 38.35 39.52 | 250m: 300m: | 3:05.82 3:44.03 | 38.75 38.21 | 350m: 400m: | 4:21.19 4:56.47 | 37.16 35.28 |
79. | Balinowski Oskar | 07 | Delfin Toruń | 4:57.10 | 364 |
50m: 100m: | 33.18 1:11.09 | 33.18 37.91 | 150m: 200m: | 2:27.09 | 250m: 300m: | 3:05.96 3:44.39 | 38.87 38.43 | 350m: 400m: | 4:22.68 4:57.10 | 38.29 34.42 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myś¶lenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |