Akademickie Mistrzostwa Małopolski Rzut II Kraków, 5/3/2022 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Augustyn Aleksander | UEKR | 100m dowolny (17) 100m motylkowy (11) | 1:01.17 1:06.37 | ||||||
Czech Mateusz | UEKR | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | 29.25 1:22.45 |
||||||
Dutkiewicz Mikołaj | UEKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 27.88 1:09.45 |
||||||
Jakóbczyk Jakub | UEKR | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (19) | 26.99 1:14.55 |
||||||
Klimczyk Emilia | UEKR | 50m dowolny (8) 100m zmienny (18) | 33.58 1:22.78 |
||||||
Kobiałka Marcin | UEKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 38.22 1:26.44 |
||||||
Krzanowska Aleksandra | UEKR | 100m dowolny (16) | 1:33.58 | ||||||
Książnicki Dawid | UEKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 29.91 1:04.68 |
||||||
Liszczyna Nika | UEKR | 50m klasyczny (6) 100m zmienny (18) | 38.60 1:19.56 |
||||||
Mysiakowski Nataniel | UEKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 34.28 1:14.88 |
||||||
Naumenko Artem | UEKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 24.05 25.65 |
||||||
Palcar Marta | UEKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | 35.97 1:20.00 |
||||||
Siembida Hubert | UEKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 25.15 26.98 |
||||||
Spórna Weronika | UEKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | 36.57 2:12.05 |
||||||
Staniszewska Maryla | UEKR | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (2) | 29.31 31.90 |
||||||
Stasik Dominika | UEKR | 100m klasyczny (14) | 1:42.90 | ||||||
Stawowski Bartłomiej | UEKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 34.73 1:16.85 |
||||||
Suchan Przemysław | UEKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | 25.42 55.79 |
||||||
Sumara Katarzyna | UEKR | 100m dowolny (16) | 1:19.44 | ||||||
Szkoda Klaudia | UEKR | 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (10) | 35.75 1:18.64 |
||||||
Szuba-Łata Daria | UEKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | 38.78 1:22.28 |
||||||
Tyrawa Jan | UEKR | 50m dowolny (9) | 29.95 | ||||||
Woźniak Łukasz | UEKR | 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 31.98 1:09.15 |
UEK Kraków 1 | UEKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:52.66 |
UEK Kraków 2 | UEKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:57.87 |
UEK Kraków 1 | UEKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:14.67 |
UEK Kraków 1 | UEKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 1:49.89 |
Bartula Julia | URKR | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (6) | 50.10 55.10 | 5/3/2022 | |||||
Borcuch Kamil | URKR | 50m grzbietowy (5) 50m klasyczny (7) | 39.40 42.70 |
||||||
Dudzik Sebastian | URKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 29.00 1:04.10 |
||||||
Król Zuzanna | URKR | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (18) | 36.64 1:25.00 |
||||||
Wojciechowska Wiktoria | URKR | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (6) | 38.30 46.00 |
Berwecki Arek | AWFKR | 50m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 31.99 28.00 | ||||||
Bogucka Karolina | AWFKR | 100m dowolny (16) | 1:05.00 | ||||||
Czaja Basia | AWFKR | 50m dowolny (8) 100m klasyczny (14) | 28.50 1:20.00 |
||||||
Głogowski Michał | AWFKR | 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 38.00 1:10.00 |
||||||
Henke Marek | AWFKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 25.50 26.50 |
||||||
Krzysztyński Jan | AWFKR | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (13) | 55.00 1:05.00 |
||||||
Król Wiktoria | AWFKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | 31.00 1:07.00 |
||||||
Kurzeja Jakub | AWFKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 29.00 1:04.00 |
||||||
Lechowicz Filip | AWFKR | 100m klasyczny (15) 100m motylkowy (11) | 1:01.00 56.00 |
||||||
Mazur Patrycja | AWFKR | 100m dowolny (16) 50m klasyczny (6) | 1:12.00 40.00 |
||||||
Pisarczyk Amelia | AWFKR | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (2) | 28.00 29.00 |
||||||
Pisarek Justyna | AWFKR | 50m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) | 37.00 30.00 |
||||||
Piętka Marcin | AWFKR | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (7) | 25.60 31.60 |
||||||
Pogorzelska Laura | AWFKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | 30.00 1:05.00 |
||||||
Skrok Zuzanna | AWFKR | 50m klasyczny (6) 100m zmienny (18) | 38.00 1:24.00 |
||||||
Solak Anna | AWFKR | 100m motylkowy (10) 100m zmienny (18) | 1:01.00 1:05.00 |
||||||
Widurska Kinga | AWFKR | 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (10) | 30.00 1:05.00 |
||||||
Woźniak Kamil | AWFKR | 100m dowolny (17) 100m motylkowy (11) | 57.50 1:02.00 |
AWF Kraków 1 | AWFKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:41.00 |
Henke Marek Woźniak Kamil | Piętka Marcin Lechowicz Filip |
AWF Kraków 1 | AWFKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:14.00 |
Pisarek Justyna Pogorzelska Laura | Pisarczyk Amelia Solak Anna |
AWF Kraków 2 | AWFKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:22.00 |
Czaja Basia Skrok Zuzanna | Widurska Kinga Król Wiktoria |
AWF Kraków 1 | AWFKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 1:41.00 |
Pogorzelska Laura Lechowicz Filip | Solak Anna Henke Marek |
AWF Kraków 2 | AWFKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 1:44.00 |
Kurzeja Jakub Pisarek Justyna | Pisarczyk Amelia Piętka Marcin |
Bachlaj Dorian | AGHKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 27.80 1:00.90 | ||||||
Badaczewska Julia | AGHKR | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (6) | 36.45 43.00 |
||||||
Banaczkowska Aleksandra | AGHKR | 50m klasyczny (6) 100m motylkowy (10) | 36.10 1:15.55 |
||||||
Borkowski Kacper | AGHKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 26.00 58.00 |
||||||
Borsuk Łukasz | AGHKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 25.36 56.84 |
||||||
Dyrek Michał | AGHKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 26.00 27.00 |
||||||
Herman Aleksandra | AGHKR | 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (10) | 34.92 1:23.05 |
||||||
Horwacik Joanna | AGHKR | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (2) | 1:03.00 29.30 |
||||||
Kania Szymon | AGHKR | 50m dowolny (9) 100m zmienny (19) | 25.55 1:07.00 |
||||||
Kmiecik Jakub | AGHKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | PK PK |
||||||
Kogut Aleksandra | AGHKR | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (4) | 30.89 36.63 |
||||||
Kowalski Patryk | AGHKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | 25.40 55.00 |
||||||
Król Jan | AGHKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 25.03 54.62 |
||||||
Kwiatkowska Zofia | AGHKR | 50m dowolny (8) 100m dowolny (16) | 26.00 57.00 |
||||||
Lemiasheuski Mikhail | AGHKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 28.00 1:01.50 |
||||||
Marchand Maximilian | AGHKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 30.00 1:05.00 |
||||||
Peciak Katarzyna | AGHKR | 100m grzbietowy (12) 50m motylkowy (2) | 1:09.00 31.80 |
||||||
Pniak Bartosz | AGHKR | 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 31.00 1:08.00 |
||||||
Raczkowski Krzysztof | AGHKR | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (7) | 24.60 29.00 |
||||||
Rygiel Julia | AGHKR | 100m klasyczny (14) 100m zmienny (18) | 1:28.05 1:20.07 |
||||||
Ryś Szymon | AGHKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 27.98 1:03.83 |
||||||
Ryś Tymon | AGHKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 29.04 1:02.34 |
||||||
Skierski Radosław | AGHKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 25.50 56.00 |
||||||
Solak Łukasz | AGHKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 27.00 58.88 |
||||||
Stańczyk Jarema | AGHKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 29.67 1:03.19 |
||||||
Tombarkiewicz Józef | AGHKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 23.20 24.45 |
||||||
Waga Mateusz | AGHKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | 26.00 59.00 |
AZS AGH Kraków 1 | AGHKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:39.00 |
Król Jan Lemiasheuski Mikhail | Borsuk Łukasz Borkowski Kacper |
AZS AGH Kraków 2 | AGHKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:40.00 |
Ryś Tymon Stańczyk Jarema | Skierski Radosław Kowalski Patryk |
AZS AGH Kraków 3 | AGHKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:41.00 |
Tombarkiewicz Józef Bachlaj Dorian | Ryś Szymon Dyrek Michał |
AZS AGH Kraków 1 | AGHKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:15.00 |
Peciak Katarzyna Banaczkowska Aleksandra | Kwiatkowska Zofia Horwacik Joanna |
AZS AGH Kraków 2 | AGHKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:18.00 |
Kogut Aleksandra Rygiel Julia | Herman Aleksandra Badaczewska Julia |
AZS AGH Kraków 1 | AGHKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 1:40.40 |
Solak Łukasz Raczkowski Krzysztof | Peciak Katarzyna Kwiatkowska Zofia |
Adamovich Raman | UJKR | 100m klasyczny (15) 100m zmienny (19) | 1:20.00 1:13.00 | ||||||
Burzyński Kamil | UJKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 26.70 28.10 |
||||||
Całka Jakub | UJKR | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | 25.90 1:12.50 |
||||||
Czudej Amanda | UJKR | 50m dowolny (8) | 32.34 | ||||||
Gromada Karolina | UJKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | 41.52 1:26.85 |
||||||
Hałucha Julia | UJKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | 37.74 1:20.00 |
||||||
Jagiełka Nicole | UJKR | 50m dowolny (8) | 36.90 | ||||||
Kaczmarek Małgorzata | UJKR | 100m dowolny (16) 50m klasyczny (6) | NT 43.05 |
||||||
Kikiel Wiktoria | UJKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | 37.00 1:24.60 |
||||||
Klasińska Patrycja | UJKR | 50m grzbietowy (4) | 39.81 | ||||||
Marczak Natalia | UJKR | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (2) | 1:13.00 38.10 |
||||||
Melnyk Roman | UJKR | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 31.80 1:20.90 |
||||||
Miśkowiec Patrycja | UJKR | 50m dowolny (8) 100m grzbietowy (12) | 34.72 1:35.00 |
||||||
Nabihuz Artem | UJKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 35.90 1:20.90 |
||||||
Nowak Karol | UJKR | 100m dowolny (17) 50m klasyczny (7) | 1:10.50 35.55 |
||||||
Rudnicki Gilbert | UJKR | 50m klasyczny (7) 100m motylkowy (11) | 33.00 1:06.80 |
||||||
Rutka Filip | UJKR | 100m dowolny (17) 100m zmienny (19) | 1:05.20 1:14.00 |
||||||
Saborski Jakub | UJKR | 50m grzbietowy (5) 100m zmienny (19) | 32.00 1:07.85 |
||||||
Sochoń Marika | UJKR | 50m klasyczny (6) 100m zmienny (18) | 40.00 NT |
||||||
Stoszek Kacper | UJKR | 50m grzbietowy (5) 50m klasyczny (7) | 30.00 33.05 |
||||||
Szewc Karolina | UJKR | 50m klasyczny (6) | 48.47 | ||||||
Szewc Paulina | UJKR | 100m dowolny (16) | 1:22.00 | ||||||
Szumny Alicja | UJKR | 100m klasyczny (14) 100m zmienny (18) | 1:28.00 1:19.00 |
||||||
Szyndler Michał | UJKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 26.90 59.80 |
||||||
Tomala Kinga | UJKR | 50m klasyczny (6) 100m zmienny (18) | 47.10 1:32.00 |
||||||
Wcisło Kacper | UJKR | 50m grzbietowy (5) | 32.30 | ||||||
Zarychta Anita | UJKR | 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (10) | NT NT |
AZS UJ Kraków 1 | UJKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:55.00 |
AZS UJ Kraków 2 | UJKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 2:09.00 |
AZS UJ Kraków 1 | UJKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:24.00 |
AZS UJ Kraków 2 | UJKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:30.00 |
AZS UJ Kraków 1 | UJKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | 1:53.00 |
Donhefner Natalia | UPKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | NT NT | ||||||
Drewniak Adriana | UPKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | NT NT |
||||||
Gwiżdż Natalia | UPKR | 100m dowolny (16) 50m klasyczny (6) | NT NT |
||||||
Górska Sonia | UPKR | 50m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | NT 45.23 |
||||||
Hałka Wiktoria | UPKR | 50m dowolny (8) | 32.10 | ||||||
Kozieja Natalia | UPKR | 100m dowolny (16) 50m klasyczny (6) | NT NT |
||||||
Kurowska Izabela | UPKR | 100m grzbietowy (12) 100m zmienny (18) | NT NT |
||||||
Micyk Magdalena | UPKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | NT NT |
||||||
Mrozicka Weronika | UPKR | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (4) | NT NT |
||||||
Mydlarz Karolina | UPKR | 50m dowolny (8) 100m grzbietowy (12) | NT NT |
||||||
Nowiczkow Jakub | UPKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 27.65 56.00 |
||||||
Podleśny Emilia | UPKR | 50m dowolny (8) 100m motylkowy (10) | NT NT |
||||||
Pryjda Piotr | UPKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | 36.53 1:29.29 |
||||||
Wagner Aleksandra | UPKR | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (18) | 43.19 NT |
||||||
Wołoszyn Roman | UPKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 26.93 56.00 |
AZS UP Kraków 1 | UPKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | NT |
AZS UP Kraków 1 | UPKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Jędrszczyk Kacper | 02 | KAKR | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (19) | 28.68 1:04.16 | (POL) (POL) |
Backiel Julia | PKKR | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (4) | 38.00 44.02 | ||||||
Budzyń Zuzanna | PKKR | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (6) | 36.01 44.12 |
||||||
Cender Jędrzej | PKKR | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (5) | 28.80 36.12 |
||||||
Fajger Barbara | PKKR | 50m dowolny (8) 100m zmienny (18) | 30.50 1:29.03 |
||||||
Gonet Barbara | PKKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | 37.26 1:20.70 |
||||||
Jodłowski Mateusz | PKKR | 50m grzbietowy (5) 100m zmienny (19) | 33.10 1:15.10 |
||||||
Kapera Jakub | PKKR | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 29.40 1:16.50 |
||||||
Kałuża Stanisław | PKKR | 100m dowolny (17) | 1:08.00 | ||||||
Kotliński Jakub | PKKR | ||||||||
Kłaput Bartosz | PKKR | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (3) | 26.12 28.21 |
||||||
Leja Bogusz | PKKR | ||||||||
Michta Kacper | PKKR | 100m dowolny (17) 50m motylkowy (3) | 1:04.00 31.00 |
||||||
Ponikiewski Karol | PKKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 37.13 1:20.11 |
||||||
Smyrdek Katarzyna | PKKR | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (4) | 37.01 43.90 |
||||||
Stachura Alicja | PKKR | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (4) | 1:32.00 45.11 |
||||||
Wojtowicz Hubert | PKKR | 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 34.20 1:15.12 |
||||||
Włodarczyk Bruno | PKKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 27.70 1:06.00 |
||||||
Zając Aleksander | PKKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | 27.00 1:05.00 |
Politechnika Krakowska 1 | PKKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 1:56.00 |
Politechnika Krakowska 2 | PKKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | 2:05.00 |
Politechnika Krakowska 1 | PKKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | 2:25.00 |
Cerlich Oliwia | CMUJKR | 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (10) | 32.01 1:10.26 | ||||||
Gonet Katarzyna | CMUJKR | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (18) | NT NT |
||||||
Jarocha Wiktoria | CMUJKR | 50m grzbietowy (4) 100m zmienny (18) | 38.18 1:22.96 |
||||||
Kasza Natalia | CMUJKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | 39.46 1:26.94 |
||||||
Koss Kacper | 99 | CMUJKR | 100m dowolny (17) 100m zmienny (19) | 1:10.71 NT |
|||||
Kot Alicja | CMUJKR | 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (6) | NT NT |
||||||
Kowalski Karol | 00 | CMUJKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 30.60 1:08.90 |
|||||
Kulisiewicz Adrianna | CMUJKR | 100m dowolny (16) 50m klasyczny (6) | 1:13.89 41.83 |
||||||
Kwiatkowski Jacek | 57 | CMUJKR | 100m dowolny (17) 100m motylkowy (11) | 1:17.86 NT |
|||||
Leśniak Magdalena | CMUJKR | 50m grzbietowy (4) 100m grzbietowy (12) | 43.26 1:36.45 |
||||||
Moroz Volodymyr | 03 | CMUJKR | 50m grzbietowy (5) 100m grzbietowy (13) | 31.36 1:06.50 |
|||||
Pająk Mikołaj | 01 | CMUJKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | NT NT |
|||||
Paluch Katarzyna | CMUJKR | 100m dowolny (16) 100m grzbietowy (12) | 1:21.21 1:36.50 |
||||||
Shynkarenko Myroslav | 98 | CMUJKR | 50m klasyczny (7) 100m klasyczny (15) | 34.79 1:19.44 |
|||||
Szkudlarek Karolina | CMUJKR | 50m dowolny (8) 100m dowolny (16) | 29.49 1:04.71 |
||||||
Torbicz Grzegorz | 98 | CMUJKR | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (13) | 31.87 NT |
|||||
Wojarska Magdalena | CMUJKR | 50m motylkowy (2) | NT | ||||||
Woszczek Krzysztof | 01 | CMUJKR | 50m motylkowy (3) 100m motylkowy (11) | 36.31 NT |
|||||
Wożniak Mirosław | 69 | CMUJKR | 50m grzbietowy (5) 100m zmienny (19) | 35.00 1:13.86 |
|||||
Wyka Michał | 98 | CMUJKR | 50m dowolny (9) 100m dowolny (17) | 33.00 NT |
|||||
Wójtowicz Aleksandra | CMUJKR | 50m dowolny (8) 100m klasyczny (14) | NT NT |
||||||
Śpiewak Michalina | CMUJKR | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) | 43.20 1:40.45 |
UJ Collegium Medicum Kraków 2 | CMUJKR | 4 x 50m zmienny (21) | Mężczyzn | Open | NT |
Moroz Volodymyr Kowalski Karol | 03 00 | Pająk Mikołaj Shynkarenko Myroslav | 01 98 |
UJ Collegium Medicum Kraków 1 | CMUJKR | 4 x 50m zmienny (20) | Kobiet | Open | NT |
Jarocha Wiktoria Kasza Natalia | Cerlich Oliwia Szkudlarek Karolina |
UJ Collegium Medicum Kraków 1 | CMUJKR | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | Open | NT |
Kowalski Karol Szkudlarek Karolina | 00 | Cerlich Oliwia Shynkarenko Myroslav | 98 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |