XII Zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 12/3 - 23/4/2022 |
3 - XII Zawody o Puchar Solnego Miasta RUNDA II BLOK I | 23/4/2022 - 9:00 |
Konkurencja 27 23/4/2022 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:00 |
2 3 4 5 | Domżał Lena Ptasznik Natalia Kuna Jagoda Tyde Blanka | 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | LT | 41.28 34.24 35.20 NT |
Seria 2 z 3, 9:02 |
2 3 4 5 | Szpyra Rozalia Ptak Patrycja Papużyńska Magdalena Wilk Alicja | 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | 32.84 31.69 32.69 34.09 |
Seria 3 z 3, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyńska Victoria Deska Karolina Matras Katarzyna Lotko Karolina Cholewa Hanna Pajęcka Jagoda | 14 14 14 15 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Swim Team Częstochowa STP Nowy Sącz Dragon Będzin Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 11 06 06 | 30.08 24.51 20.56 22.41 26.24 30.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 23/4/2022 - 9:05 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:05 |
2 3 4 5 | Łojas Bartłomiej Cyrwus - Zając Tadeusz Batkiewicz Przemysław Bułat Jan | 14 15 14 14 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:06 |
2 3 4 5 | Grzyb Kornel Włoch Filip Wójcik Michał Nowak Dominik | 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | 35.09 31.90 32.58 38.93 |
Seria 3 z 5, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Maksymilian Pasek Franciszek Ogórek Nikodem Kapusta Nikodem Smulski Miłosz Siemieniecki Filip | 14 14 14 15 14 14 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 28.55 26.08 25.59 26.05 27.15 29.16 |
Seria 4 z 5, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Bodziony Piotr Starmach Stanisław Makuła Jakub Łatka Adam Leśniakiewicz Marcin Wala Borys | 14 14 14 14 14 14 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Swim Team Częstochowa | 06 06 11 06 06 11 | 24.60 24.55 23.17 24.28 24.58 24.77 |
Seria 5 z 5, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 | Rzadkosz Ludwik Dracz Jarosław Kuboń Tymon Gruca Filip Jarmułowicz Maksymilian Pociecha Oskar | 14 14 14 14 14 14 | Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 22.02 21.34 19.00 19.15 21.58 22.88 |
9:12 | Dekoracja Nr 27. Dziewcząt, 25m dowolny |
9:14 | Dekoracja Nr 28. Chłopców, 25m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 23/4/2022 - 9:16 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 | Domżał Lena Pajęcka Jagoda Wilk Alicja Leszczyńska Victoria Papużyńska Magdalena Kuna Jagoda | 14 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 50.62 NT NT NT |
Seria 2 z 2, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 | Ptasznik Natalia Szpyra Rozalia Matras Katarzyna Lotko Karolina Cholewa Hanna Ptak Patrycja | 14 14 14 15 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Dragon Będzin Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 06 | 43.39 36.30 27.07 30.39 42.20 46.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 23/4/2022 - 9:20 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:20 |
2 3 4 5 | Smulski Miłosz Wójcik Michał Siemieniecki Filip Bułat Jan | 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:21 |
2 3 4 5 | Rzadkosz Ludwik Grzyb Kornel Nowak Dominik Kapusta Nikodem | 14 14 14 15 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 | Pasek Franciszek Makuła Jakub Bodziony Piotr Łatka Adam Ogórek Nikodem Włoch Filip | 14 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 06 06 06 | NT 37.71 33.87 34.09 38.21 NT |
Seria 4 z 4, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 | Pociecha Oskar Dracz Jarosław Kuboń Tymon Gruca Filip Dziedzic Maksymilian Starmach Stanisław | 14 14 14 14 14 14 | STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 32.25 29.21 25.00 27.25 31.85 33.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 23/4/2022 - 9:26 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:26 |
2 3 4 | Opoka Antonina Słomska Małgorzata Piszczek Eliza | 13 13 13 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Krzak Zofia Zięba Zofia Sasik Milena Ciupka Marta Michalik Maja Małyniuk Magdalena | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Lembas Sara Moskalets Alisa Frys Helena Stec Kalina Dashkevich Kristina Michaliszyn Martyna | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Reva Anastasiia Worwa Paulina Korzeń Adrianna Jałocha Alina Jezierska Zuzanna Osińska Lena | 13 13 13 13 13 13 | Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Górnik Sosnowiec Vigor Łętownia Delfin Nowy Targ Górnik Sosnowiec | 06 06 11 06 06 11 | 50.24 45.47 37.53 42.30 50.23 1:10.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 23/4/2022 - 9:34 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 | Sawicki Adam Nowak Szymon Madej Szymon Semla Antoni Gawron Jakub Rylewicz Jan | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 | Drzał Konrad Teper Wiktor Kuźma Filip Nowak Piotr Stachaczyk Kamil Gawinowicz Miłosz | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Dragon Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Jakub Guzik Filip Nogaj Wojciech Janowiak Michał Stefański Andrzej Ślęczka Szymon | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Vigor Łętownia Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT 52.45 44.45 49.25 53.00 NT |
Seria 4 z 4, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Wida Hubert Operchalski Jan Włodarczyk Olivier Greń Wiktor Simsak Alan Kotyza Wojciech | 13 13 13 13 13 13 | Delfin Nowy Targ Dragon Sosnowiec BOSiR Brzesko Dragon Będzin Aquaman Wadowice Dragon Będzin | 06 11 06 11 06 11 | 40.33 37.51 19.00 36.37 39.11 44.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 23/4/2022 - 9:42 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:42 |
2 3 4 5 | Zych Nicola Domżał Lena Leszczyńska Victoria Tyde Blanka | 16 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | LT | 41.04 39.66 40.11 NT |
Seria 2 z 3, 9:43 |
1 2 3 4 5 | Kuna Jagoda Szpyra Rozalia Ptak Patrycja Papużyńska Magdalena Ptasznik Natalia | 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | 36.63 33.54 33.02 33.21 33.74 |
Seria 3 z 3, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Pajęcka Jagoda Matras Katarzyna Lotko Karolina Deska Karolina Wilk Alicja | 14 14 14 15 14 14 | Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Dragon Będzin Swim Team Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 11 06 | 28.95 25.69 24.78 25.55 26.64 32.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/4/2022 - 9:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:46 |
2 3 4 5 | Batkiewicz Przemysław Łojas Bartłomiej Cyrwus - Zając Tadeusz Bułat Jan | 14 14 15 14 | Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:48 |
2 3 4 5 | Grzyb Kornel Siemieniecki Filip Ogórek Nikodem Nowak Dominik | 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | 31.90 30.29 31.73 34.42 |
Seria 3 z 5, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Michał Pasek Franciszek Kapusta Nikodem Dracz Jarosław Bodziony Piotr Smulski Miłosz | 14 14 15 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 28.95 27.68 26.75 27.02 27.72 29.67 |
Seria 4 z 5, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Makuła Jakub Jarmułowicz Maksymilian Łatka Adam Pociecha Oskar Starmach Stanisław Dziedzic Maksymilian | 14 14 14 14 14 14 | Dragon Będzin Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 11 06 06 06 06 06 | 26.46 26.19 26.06 26.09 26.31 26.69 |
Seria 5 z 5, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Filip Rzadkosz Ludwik Kuboń Tymon Leśniakiewicz Marcin Wala Borys Włoch Filip | 14 14 14 14 14 14 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ Swim Team Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 24.89 24.07 22.00 23.60 24.43 26.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 23/4/2022 - 9:54 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:54 |
2 3 4 | Włodarczyk Antonina Opoka Antonina Słomska Małgorzata | 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT 28.79 NT |
Seria 2 z 2, 9:55 |
1 2 3 4 5 | Piszczek Eliza Zięba Zofia Jałocha Alina Korzeń Adrianna Michalik Maja | 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Vigor Łętownia Górnik Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 | 27.00 22.05 19.37 19.50 26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 23/4/2022 - 9:57 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:57 |
2 3 4 5 | Stachaczyk Kamil Kotyza Wojciech Nowak Szymon Operchalski Jan | 13 13 13 13 | Dragon Sosnowiec Dragon Będzin Solne Miasto Wieliczka Dragon Sosnowiec | 11 11 06 11 | NT 24.14 30.00 NT |
Seria 2 z 2, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Piętka Jakub Simsak Alan Greń Wiktor Rylewicz Jan Nogaj Wojciech Włodarczyk Olivier | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Aquaman Wadowice Dragon Będzin STP Nowy Sącz Vigor Łętownia BOSiR Brzesko | 06 06 11 06 06 06 | 21.56 20.45 17.60 20.06 21.16 24.00 |
10:00 | Dekoracja Nr 29. Dziewcząt, 25m klasyczny |
10:02 | Dekoracja Nr 30. Chłopców, 25m klasyczny |
10:04 | Dekoracja Nr 31. Dziewcząt, 50m dowolny |
10:06 | Dekoracja Nr 32. Chłopców, 50m dowolny |
10:08 | Dekoracja Nr 33. Dziewcząt, 25m grzbietowy |
10:10 | Dekoracja Nr 34. Chłopców, 25m grzbietowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 23/4/2022 - 10:12 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:12 |
1 2 3 4 5 | Michaliszyn Martyna Stec Kalina Dashkevich Kristina Worwa Paulina Sasik Milena | 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Krzak Zofia Małyniuk Magdalena Zięba Zofia Słomska Małgorzata Moskalets Alisa Ciupka Marta | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Osińska Lena Jezierska Zuzanna Korzeń Adrianna Jałocha Alina Reva Anastasiia Lembas Sara | 13 13 13 13 13 13 | Górnik Sosnowiec Delfin Nowy Targ Górnik Sosnowiec Vigor Łętownia Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 11 06 11 06 06 06 | NT 58.77 47.46 47.80 1:06.26 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 23/4/2022 - 10:18 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:18 |
2 3 4 | Nowak Piotr Gawinowicz Miłosz Ślęczka Szymon | 13 13 13 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Szymon Wida Hubert Piętka Jakub Guzik Filip Drzał Konrad Gawron Jakub | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Sawicki Adam Greń Wiktor Włodarczyk Olivier Simsak Alan Stefański Andrzej Teper Wiktor | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin BOSiR Brzesko Aquaman Wadowice Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 06 06 06 | NT 58.85 26.00 49.50 NT NT |
10:24 | Dekoracja Nr 35. Dziewcząt, 25m motylkowy |
10:26 | Dekoracja Nr 36. Chłopców, 25m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 23/4/2022 - 10:28 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:28 |
1 2 3 4 5 | Krzak Zofia Małyniuk Magdalena Frys Helena Moskalets Alisa Włodarczyk Antonina | 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Reva Anastasiia Osińska Lena Worwa Paulina Jezierska Zuzanna Opoka Antonina Dashkevich Kristina | 13 13 13 13 13 13 | Nika Sport Team Kraków Górnik Sosnowiec Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 11 06 06 06 06 | NT 1:03.78 55.85 56.44 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 23/4/2022 - 10:32 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Piotr Kuźma Filip Stefański Andrzej Semla Antoni Rylewicz Jan Stachaczyk Kamil | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Dragon Sosnowiec | 06 06 06 06 06 11 | NT NT 1:00.07 NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Guzik Filip Kotyza Wojciech Wida Hubert Operchalski Jan Nogaj Wojciech Janowiak Michał | 13 13 13 13 13 13 | Delfin Nowy Targ Dragon Będzin Delfin Nowy Targ Dragon Sosnowiec Vigor Łętownia Delfin Nowy Targ | 06 11 06 11 06 06 | 58.34 48.45 44.47 45.06 50.33 58.44 |
10:36 | Dekoracja Nr 37. Dziewcząt, 50m klasyczny |
10:38 | Dekoracja Nr 38. Chłopców, 50m klasyczny |
10:40 | Dekoracja Nr 39. Dziewcząt, 50m grzbietowy |
10:42 | Dekoracja Nr 40. Chłopców, 50m grzbietowy |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |