XII Zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 12/3 - 19/6/2022 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Sesje nr 5 - 6 |
Rok ur. |
Białek Laura | 11 | 06411 | 106411600034 | ||||||
Białek Miłosz | 13 | 06411 | |||||||
Goczoł Zuzanna | 13 | 06411 | |||||||
Górny Weronika | 11 | 06411 | 106411600015 | ||||||
Jafernik Kaja | 12 | 06411 | 106411600035 | ||||||
Jafernik Zuzanna | 09 | 06411 | 106411600011 | ||||||
Karatzis Marios | 08 | 06411 | 106411700021 | ||||||
Knapczyk Weronika | 10 | 06411 | 106411600028 | ||||||
Pachowicz Nataniel | 12 | 06411 | 106411700055 | ||||||
Petrenko Oleksandr | 08 | 06411 | 106411700057 | ||||||
Rybarska Amelia | 09 | 06411 | 106411600030 | ||||||
Rybarska Wiktoria | 09 | 06411 | 106411600031 | ||||||
Starczała Dawid | 12 | 06411 | 106411700040 | ||||||
Starczała Maja | 08 | 06411 | 106411600024 | ||||||
Stokłosa Alicja | 11 | 06411 | 106411600041 | ||||||
Stokłosa Elżbieta | 08 | 06411 | 106411600047 | ||||||
Tomaszek Franciszek | 11 | 06411 | 106411700042 | ||||||
Wacięga Martyna | 11 | 06411 | 106411600029 | ||||||
Waluś Anna | 12 | 06411 | 106411600043 | ||||||
Waluś Ewa | 13 | 06411 | |||||||
Waluś Julia | 08 | 06411 | 106411600044 |
Duch Maja | 11 | 04406 | 104406600059 | 50m klasyczny (81) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 42.16 52.43 1:36.41 | 3/6/2022 5/3/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grybska Marlena | 10 | 04406 | 104406600025 | ||||||
Jarosz Jakub | 11 | 04406 | 104406700033 | 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 44.80 45.91 1:31.54 | 2/4/2022 5/3/2022 2/4/2022 | Wola (POL) Bochnia (POL) Wola (POL) |
||
Miska Antoni | 10 | 04406 | 104406700028 | ||||||
Skowron Maciej | 10 | 04406 | 104406700020 |
Turenko Mariia | 10 | KHA | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 35.01 1:14.17 2:45.50 | 3/6/2022 4/6/2022 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Cunningham Hanna | 11 | 04711 | 104711600232 | 200m dowolny (75) 100m grzbietowy (79) 100m zmienny (89) | 2:47.78 1:30.71 1:35.24 | 13/5/2022 21/5/2022 13/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Wyleżyk Natalia | 11 | 04711 | 104711600211 | 200m dowolny (75) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 2:50.14 40.28 1:32.05 | 13/5/2022 3/6/2022 13/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Menet Maria | 12 | 02908 | 102908600037 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 1:22.97 48.07 1:38.37 | 12/3/2022 12/3/2022 12/3/2022 | Nowa Deba (POL) Nowa Deba (POL) Nowa Deba (POL) |
||
Miller Milena | 12 | 02908 | 102908600038 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 1:29.20 41.51 1:35.71 | 12/3/2022 9/4/2022 15/5/2022 | Nowa Deba (POL) Lesko (POL) Mielec (POL) |
Bętkowska Emilia | 11 | 00606 | 100606600067 | 200m dowolny (75) 100m grzbietowy (79) 50m klasyczny (81) | 2:33.30 1:22.12 42.99 | 4/6/2022 12/3/2022 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Chyliński Fryderyk | 14 | 05111 | 10511170021 | ||||||
Ciupa Ewelina | 09 | 05111 | 105111600135 | ||||||
Maik Maja | 10 | 05111 | 105111600160 | ||||||
Maik Victoria | 09 | 05111 | 105111600159 | ||||||
Morgańska Marta | 10 | 05111 | 105111600148 | ||||||
Szubert Oskar | 10 | 05111 | 105111700137 |
Bączek Aleksandra | 10 | 02806 | 102806600122 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | NT 1:51.19 | 4/6/2022 | Oswiecim (POL) |
||
Czapczyńska Zofia | 08 | 02806 | 102806600096 | ||||||
Dzierwa Zuzanna | 08 | 02806 | 102806600056 | ||||||
Grabowski Marcel | 09 | 02806 | 102806700081 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) | 2:32.22 NT | 4/6/2022 | Oswiecim (POL) | ||
Groński Antoni | 08 | 02806 | 102806700117 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | NT NT |
||||
Gubała Jagoda | 12 | 02806 | 102806600110 | 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) | NT NT |
||||
Gubała Justyna | 09 | 02806 | 102806600059 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | NT 33.66 1:13.82 | 3/6/2022 27/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kierońska Maryla | 11 | 02806 | 102806600104 | 200m dowolny (75) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 3:01.38 47.79 1:32.98 | 14/3/2021 3/4/2022 18/12/2021 | Bochnia (POL) Zabrze (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 02806 | 102806700103 | ||||||
Kolbasin Oleksandr | 09 | 02806 | 102806700124 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) | 2:37.81 1:25.50 | 4/6/2022 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kolbasina Yeva | 11 | 02806 | 102806600123 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 50m motylkowy (73) | 39.30 1:28.77 46.23 | 3/4/2022 4/6/2022 18/12/2021 | Zabrze (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuryłek Nikola | 08 | 02806 | 102806600090 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 2:18.10 31.26 1:07.76 | 18/12/2021 12/11/2021 11/11/2021 | Oswiecim (POL) Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kędziora Iga | 13 | 02806 | 102806600132 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | NT NT NT |
||||
Kędziora Wiktor | 10 | 02806 | 102806700131 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | NT NT |
||||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 102806700062 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | NT 36.65 1:20.26 | 3/4/2022 27/3/2022 | Zabrze (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matras Łucja | 09 | 02806 | 102806600108 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m klasyczny (83) | NT 45.42 1:52.63 | 24/4/2021 27/3/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Małek Kacper | 08 | 02806 | 102806700114 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | NT NT |
||||
Procyk Michał | 09 | 02806 | 102806700138 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | NT NT |
||||
Stanisz Mikołaj | 07 | 02806 | 102806700106 | ||||||
Wilczyńska Martyna | 08 | 02806 | 102806600125 | ||||||
Żuchowski Kacper | 09 | 02806 | 102806700070 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | NT 34.02 1:13.74 | 23/4/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m dowolny (94) | Mężczyzn | Open | NT |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m zmienny (86) | Mężczyzn | Open | NT |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | Open | NT |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | Open | NT |
Cholewa Hanna | 14 | 03706 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 22.48 27.14 33.50 | |||||
Tyde Blanka | 14 | 03706 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 26.77 29.26 35.00 |
Dziedzic Karol | 10 | 03606 | 103606700391 | 100m grzbietowy (80) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 1:17.21 1:21.07 2:49.34 | 12/3/2022 26/3/2022 27/3/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kotynia Juliusz | 10 | 03606 | 103606700393 | ||||||
Kros Karolina | 10 | 03606 | 103606600414 | ||||||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 103606600399 | 200m dowolny (75) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 2:30.43 1:10.77 2:37.86 | 18/12/2021 11/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 103606700402 | ||||||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 103606700408 |
Chylińska Matylda | 08 | 01711 | 101711600449 |
Dzieża Antoni | 12 | 00811 | 100811700420 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 50m motylkowy (74) | NT 50.55 48.21 | 26/3/2022 22/5/2022 | Mikolow (POL) Katowice (POL) |
||
Franta Stanisław | 13 | 00811 | 100811700379 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 38.19 48.80 20.50 | 21/5/2022 5/2/2022 14/5/2022 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Kolbuszowa (POL) Pawłowice (POL) |
||
Poduszyńska Hanna | 10 | 00811 | 100811600368 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 3:06.57 40.35 1:40.19 | 21/4/2022 9/3/2022 21/5/2021 | Dabrowa Gornicza (POL) Radlin (POL) Gliwice (POL) |
||
Poduszyńska Maria | 13 | 00811 | 200811600318 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | 42.15 50.70 25.86 | 22/5/2022 28/11/2021 22/5/2021 | Katowice (POL) Kozy (POL) Wola (POL) |
||
Poduszyńska Weronika | 09 | 00811 | 100811600326 | 200m dowolny (75) 100m grzbietowy (79) 100m motylkowy (71) | NT 1:23.59 NT | 28/1/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Wańha Stanisław | 11 | 00811 | 100811700378 |
Deska Karolina | 14 | 05711 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 19.69 24.97 NT | |||||
Dzwonnik Błażej | 12 | 05711 | 105711700034 | ||||||
Klimas Jan | 13 | 05711 | |||||||
Kocznur Alicja | 13 | 05711 | |||||||
Majchrzak Gabriela | 11 | 05711 | 105711600031 | ||||||
Tyras Filip | 11 | 05711 | 105711700023 | ||||||
Wala Borys | 14 | 05711 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 19.83 23.28 NT |
Jaromin Maja | 09 | 05606 | 105606600083 | ||||||
Jałocha Alina | 13 | 05606 | 105606600003 | ||||||
Jałocha Tomasz | 08 | 05606 | 105606700002 | ||||||
Nogaj Wojciech | 13 | 05606 | 105606700035 | ||||||
Skałka Anna | 11 | 05606 | 105606600060 | ||||||
Wilczak Karolina | 10 | 05606 | 105606600006 | ||||||
Wilczak Wojciech | 11 | 05606 | 105606700004 |
Simsak Alan | 13 | AQWAD |
Cetnarowski Adam | 13 | 04906 | 104906700018 | 50m dowolny (62) 25m motylkowy (66) | 50.00 30.00 | ||||
Cetnarowski Jakub | 10 | 04906 | 104906700017 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | NT 2:06.45 | 5/3/2022 | Bochnia (POL) |
||
Chodur Maja | 10 | 04906 | 104906600037 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | NT NT |
||||
Dominik Hubert | 11 | 04906 | 104906700040 | 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) | NT NT |
||||
Gasek Jan | 11 | 04906 | 104906700014 | 50m grzbietowy (88) 100m zmienny (90) | 45.57 1:36.75 | 5/3/2022 5/3/2022 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gasek Zuzanna | 07 | 04906 | 104906600013 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | NT NT |
||||
Grzesiak Oliwia | 08 | 04906 | 104906600005 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | 2:51.89 1:39.78 | 29/5/2021 23/10/2021 | Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kokoszka Emilia | 10 | 04906 | 104906600015 | 200m dowolny (75) 100m motylkowy (71) | NT NT |
||||
Maciuszek Batłomiej | 07 | 04906 | 104906700008 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | NT NT |
||||
Maciuszek Katarzyna | 08 | 04906 | 104906600007 | 200m dowolny (75) | 2:48.10 | 29/5/2021 | Krakow (POL) | ||
Rzymek Zuzanna | 10 | 04906 | 104906600012 | 200m dowolny (75) 100m motylkowy (71) | NT 1:35.89 | 9/4/2022 | Krakow (POL) |
||
Zienkowska Maja | 10 | 04906 | 104906600020 | 200m dowolny (75) 200m zmienny (91) | NT 3:08.67 | 9/4/2022 | Krakow (POL) |
||
Śledź Oskar | 09 | 04906 | 104906700004 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) | NT 1:32.61 | 9/4/2022 | Krakow (POL) |
H2O Bochnia 1 | 04906 | 4 x 50m dowolny (94) | Mężczyzn | Open | NT |
H2O Bochnia 1 | 04906 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | Open | NT |
Biestek Adrianna | 12 | 04806 | 104806600102 | 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 44.10 46.07 1:41.45 | 12/6/2022 23/4/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bułat Jan | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 30.52 30.29 31.37 |
|||||
Całka Piotr | 08 | 04806 | 104806700007 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) 200m zmienny (92) | 2:12.18 1:15.25 2:40.24 | 23/4/2022 12/3/2022 28/3/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Cholewa Hanna | 14 | 04806 | |||||||
Cholewa Magdalena | 12 | 04806 | 104806600101 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) | NT 49.37 57.09 | 3/6/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ciupka Artur | 09 | 04806 | 104806700017 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) 200m zmienny (92) | 2:20.40 1:17.28 2:40.22 | 23/4/2022 26/3/2022 12/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ciupka Marta | 13 | 04806 | 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) 25m motylkowy (65) | NT NT NT |
|||||
Domżał Lena | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 41.28 39.66 NT |
|||||
Drzał Konrad | 13 | 04806 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | NT NT NT |
|||||
Dudziak Tadeusz | 12 | 04806 | 104806700100 | 100m dowolny (78) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | NT 43.31 1:36.81 | 4/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dulak Wiktor | 10 | 04806 | 104806700041 | 200m dowolny (76) 100m grzbietowy (80) 200m zmienny (92) | 2:44.76 1:24.29 3:06.69 | 4/6/2022 5/3/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dyda Artur | 08 | 04806 | 104806700008 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 200m zmienny (92) | 30.08 1:05.05 2:24.65 | 12/12/2021 27/11/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Frys Helena | 13 | 04806 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | NT NT NT |
|||||
Gawinowicz Miłosz | 13 | 04806 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | NT NT NT |
|||||
Gawor Leonard | 12 | 04806 | 104806700058 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 50m klasyczny (82) | NT 50.86 59.48 | 3/6/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gawron Jakub | 13 | 04806 | |||||||
Gałoński Tomasz | 07 | 04806 | 104806700005 | 200m dowolny (76) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | NT 1:05.24 1:13.21 | 13/11/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grzyb Gabriela | 12 | 04806 | 104806600099 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) | NT 50.12 59.65 | 12/6/2022 23/4/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Grzyb Kornel | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 35.09 31.90 NT |
|||||
Gębal Zuzanna | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 42.91 41.53 NT |
|||||
Idzik Zofia | 12 | 04806 | 104806600098 | ||||||
Janiec Jakub | 10 | 04806 | 104806700121 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m motylkowy (72) | 35.63 1:17.45 NT | 23/4/2022 12/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jantas Aleksandra | 09 | 04806 | 104806600011 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) | 41.14 1:27.99 1:33.85 | 30/5/2021 5/3/2022 26/3/2022 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarzębska Hanna | 13 | 04806 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | NT NT NT |
|||||
Jarzęcka Hanna | 13 | 04806 | |||||||
Kapusta Eryk | 08 | 04806 | 104806700009 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 2:22.83 1:24.71 2:39.25 | 23/4/2022 20/2/2021 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kapusta Nikodem | 15 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 21.05 26.35 32.33 |
|||||
Kica Aleksander | 10 | 04806 | 104806700040 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 200m zmienny (92) | 36.34 1:15.33 3:00.41 | 3/6/2022 12/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 04806 | 104806700034 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:39.33 36.23 1:16.42 | 11/12/2021 3/6/2022 4/6/2022 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Koczwara Miłosz | 12 | 04806 | 104806700097 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 50m klasyczny (82) | NT 50.57 57.36 | 3/6/2022 23/4/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Korpak Maja | 09 | 04806 | 104806600015 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 2:32.58 35.47 1:19.10 | 12/3/2022 3/6/2022 11/12/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 04806 | 104806700003 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m motylkowy (72) | 2:10.42 NT 1:10.56 | 23/4/2022 6/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kowalski Tymoteusz | 12 | 04806 | 104806700096 | ||||||
Kubik Stefan | 12 | 04806 | 104806700080 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 100m zmienny (90) | NT 49.02 1:58.96 | 4/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuna Alina | 10 | 04806 | 104806600042 | 200m dowolny (75) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 2:30.16 1:24.82 2:59.36 | 4/6/2022 2/10/2021 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Kuna Jagoda | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 35.20 30.81 35.03 |
|||||
Kupiec Magdalena | 12 | 04806 | 104806600094 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | NT 49.77 1:44.30 | 3/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kursa Julia | 12 | 04806 | 104806600064 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) | NT 47.08 1:05.10 | 23/4/2022 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Lembas Sara | 13 | 04806 | |||||||
Leszczyńska Victoria | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 30.08 40.11 NT |
|||||
Madej Szymon | 13 | 04806 | 50m dowolny (62) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | NT NT NT |
|||||
Michalik Maja | 13 | 04806 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | NT NT NT |
|||||
Michaliszyn Martyna | 13 | 04806 | 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) 25m motylkowy (65) | NT NT NT |
|||||
Mikuła Maria | 12 | 04806 | 104806600062 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | NT 46.27 1:37.78 | 4/6/2022 23/4/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Modzelewska Blanka | 12 | 04806 | 104806600092 | 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 41.59 45.59 1:32.60 | 3/6/2022 23/4/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Dominik | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 38.93 34.42 NT |
|||||
Nowak Szymon | 13 | 04806 | 50m dowolny (62) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | NT NT NT |
|||||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 04806 | 104806700043 | ||||||
Olearczyk Michał | 14 | 04806 | |||||||
Pajęcka Jagoda | 14 | 04806 | |||||||
Palmi Julia | 09 | 04806 | 104806600030 | 50m grzbietowy (87) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 39.47 1:31.23 2:58.72 | 21/11/2021 23/10/2021 3/6/2022 | Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Papużyńska Magdalena | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 32.69 28.05 35.78 |
|||||
Pasek Franciszek | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 26.08 27.68 NT |
|||||
Pasierb Adam | 10 | 04806 | 104806700038 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 200m zmienny (92) | 2:46.41 39.96 NT | 12/3/2022 12/12/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Piech Zofia | 12 | 04806 | 104806600065 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | NT 45.58 1:57.64 | 12/3/2022 12/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piszczek Eliza | 13 | 04806 | |||||||
Pokrywka Zuzanna | 12 | 04806 | 104806600091 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) | NT 44.86 48.11 | 23/4/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 04806 | 104806700004 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 2:12.88 1:13.52 2:33.23 | 23/4/2022 12/11/2021 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ptak Patrycja | 14 | 04806 | |||||||
Ptasznik Natalia | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 34.24 33.74 43.39 |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 04806 | 104806700012 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 200m zmienny (92) | 31.87 1:08.63 2:37.83 | 4/6/2022 27/3/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Sasik Milena | 13 | 04806 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | NT NT NT |
|||||
Sawicki Adam | 13 | 04806 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | NT NT NT |
|||||
Semla Antoni | 13 | 04806 | |||||||
Siemieniecki Filip | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 29.16 30.29 NT |
|||||
Smulski Antoni | 10 | 04806 | 104806700039 | 200m dowolny (76) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | 2:23.64 1:29.74 1:36.43 | 4/6/2022 2/10/2021 11/6/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smulski Miłosz | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 28.54 29.67 30.04 |
|||||
Stec Kalina | 13 | 04806 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | NT NT NT |
|||||
Szałas Amelia | 12 | 04806 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) | PK PK |
|||||
Szpyra Rozalia | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 32.84 33.54 36.30 |
|||||
Słomska Małgorzata | 13 | 04806 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | 42.14 52.00 24.51 |
|||||
Teper Franciszek | 12 | 04806 | 104806700066 | ||||||
Teper Wiktor | 13 | 04806 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | NT NT NT |
|||||
Trzos Hanna | 15 | 04806 | |||||||
Trzos Małgorzata | 12 | 04806 | 104806600090 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | NT 42.78 1:35.34 | 4/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tyde Blanka | 14 | 04806 | |||||||
Wilk Alicja | 14 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 34.09 32.14 50.62 |
|||||
Wrześniak Oskar | 09 | 04806 | 104806700014 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 2:15.12 1:09.07 2:32.82 | 4/6/2022 11/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wójcik Michał | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 32.58 28.55 NT |
|||||
Włoch Filip | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 31.90 25.24 32.38 |
|||||
Włodarczyk Antonina | 13 | 04806 | |||||||
Zawiślan Julia | 07 | 04806 | 104806600006 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 2:16.07 32.75 1:11.07 | 23/4/2022 23/4/2022 13/11/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zych Nicola | 16 | 04806 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) | 41.12 41.12 |
|||||
Łatka Adam | 14 | 04806 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 22.65 26.00 30.91 |
|||||
Łuczak Agata | 09 | 04806 | 104806600019 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m motylkowy (71) | 2:19.61 32.81 1:10.30 | 12/3/2022 3/6/2022 3/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 04806 | 104806600016 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 2:31.82 1:20.43 2:38.78 | 6/11/2021 11/12/2021 3/6/2022 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łukasik Greta | 12 | 04806 | 104806600093 | 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 38.68 41.97 1:32.28 | 3/6/2022 23/4/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łupińska Barbara | 09 | 04806 | 104806600018 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 36.62 1:20.45 2:52.92 | 3/6/2022 27/3/2022 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śliwa Antonina | 09 | 04806 | 104806600013 | ||||||
Ślęczka Szymon | 13 | 04806 | 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | NT NT NT |
|||||
Żak Zoya | 09 | 04806 | 104806600033 | 200m dowolny (75) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 2:15.79 1:10.67 2:36.35 | 12/3/2022 9/4/2022 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żmijewska Nina | 09 | 04806 | 104806600020 | ||||||
Żmijewski Borys | 07 | 04806 | 104806700021 |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 04806 | 4 x 50m dowolny (94) | Mężczyzn | 43 - 52 lat | 1:55.36 |
Kot Kacper Smulski Antoni | 08 10 | Rozumek Jan Wrześniak Oskar | 09 09 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 04806 | 4 x 50m dowolny (94) | Mężczyzn | 42 lat i młodsi | 2:31.45 |
Teper Franciszek Dudziak Tadeusz | 12 12 | Koczwara Miłosz Dulak Wiktor | 12 10 |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 04806 | 4 x 50m zmienny (86) | Mężczyzn | 43 - 52 lat | 2:06.78 |
Rozumek Jan Ciupka Artur | 09 09 | Wrześniak Oskar Klimkowski Adam | 09 09 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 04806 | 4 x 50m zmienny (86) | Mężczyzn | 42 lat i młodsi | NT |
Janiec Jakub Dudziak Tadeusz | 10 12 | Teper Franciszek Gawron Jakub | 12 13 |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 04806 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | 43 - 52 lat | 1:55.71 |
Korpak Maja Łukasik Blanka | 09 09 | Żak Zoya Łuczak Agata | 09 09 |
Solne Miasto Wieliczka 3 | 04806 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | 42 lat i młodsi | 2:37.61 |
Modzelewska Blanka Kursa Julia | 12 12 | Kupiec Magdalena Grzyb Gabriela | 12 12 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 04806 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | 42 lat i młodsi | NT |
Mikuła Maria Łukasik Greta | 12 12 | Trzos Hanna Kuna Jagoda | 15 14 |
Solne Miasto Wieliczka 2 | 04806 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | 43 - 52 lat | 2:09.73 |
Korpak Maja Łukasik Blanka | 09 09 | Łuczak Agata Żak Zoya | 09 09 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 04806 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | 42 lat i młodsi | NT |
Łukasik Greta Modzelewska Blanka | 12 12 | Kuna Jagoda Mikuła Maria | 14 12 |
Solne Miasto Wieliczka 3 | 04806 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | 42 lat i młodsi | NT |
Biestek Adrianna Kupiec Magdalena | 12 12 | Piech Zofia Trzos Hanna | 12 15 |
Broczkowski Bogusz | 08 | 06711 | 106711700026 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) 100m motylkowy (72) | 2:13.65 1:21.98 1:06.73 | 13/12/2021 10/5/2021 23/4/2022 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bławicka Milena | 08 | 06711 | 106711600015 | ||||||
Ferdyn Lena | 10 | 06711 | 106711600029 | 200m dowolny (75) 100m grzbietowy (79) | NT NT |
||||
Flis Bartosz | 11 | 06711 | 106711700034 | 200m dowolny (76) 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) | 2:41.09 45.25 36.22 | 3/6/2022 23/4/2022 21/5/2022 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Greń Wiktor | 13 | 06711 | 106711700047 | 50m dowolny (62) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | 36.37 58.85 17.60 |
||||
Julia Jagieło | 10 | 06711 | 106711600080 | ||||||
Kolanowska Zofia | 11 | 06711 | 106711600036 | 200m dowolny (75) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 2:58.86 44.46 1:38.02 | 12/4/2022 3/6/2022 13/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Kotyza Wojciech | 13 | 06711 | 106711700048 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 44.18 55.34 24.14 |
||||
Kubień Pola | 10 | 06711 | 106711600033 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 2:58.37 1:32.66 3:05.86 | 26/3/2022 3/6/2022 3/6/2022 | Mikolow (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Lotko Karolina | 15 | 06711 | 106711600035 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 20.33 23.63 29.62 |
||||
Lotko Oliwier | 11 | 06711 | 106711700027 | 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 41.38 35.49 1:21.64 | 13/5/2022 13/5/2022 2/4/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Wola (POL) |
||
Makuła Jakub | 14 | 06711 | 106711700046 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 20.55 24.77 30.54 |
||||
Pinczak Mateusz | 08 | 06711 | 106711700002 | 100m grzbietowy (80) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 1:02.46 1:04.14 2:16.19 | 18/12/2021 20/2/2021 26/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Mikolow (POL) |
||
Tomczyk Dawid | 08 | 06711 | 106711700044 | ||||||
Wrotniak Kacper | 12 | 06711 | 106711700037 | 100m dowolny (78) 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) | 1:31.07 54.69 48.45 | 29/5/2022 22/4/2022 22/4/2022 | Knurow (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wrotniak Wiktoria | 10 | 06711 | 106711600030 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 2:42.01 36.69 1:17.40 | 21/4/2022 23/4/2022 3/6/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
||
Ślęczek Zuzanna | 09 | 06711 | 106711600052 |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m dowolny (94) | Mężczyzn | Open | NT |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m zmienny (86) | Mężczyzn | Open | NT |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | Open | NT |
Dragon Będzin 1 | 06711 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | Open | NT |
Romantsov Kyrylo | 11 | KYI | 200m dowolny (76) 50m klasyczny (82) 100m zmienny (90) | 2:36.71 40.44 1:17.94 | 9/4/2022 3/6/2022 4/6/2022 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Bomba Julia | 11 | 02711 | 102711600609 | 200m dowolny (75) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 2:33.21 36.02 1:22.77 | 13/5/2022 13/5/2022 13/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Dudek Lena | 09 | 02711 | 102711600610 | 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 1:07.78 1:14.85 2:24.12 | 12/3/2022 25/3/2022 26/3/2022 | Wieliczka (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Gajocha Nataniel | 11 | 02711 | 102711700605 | 200m dowolny (76) 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) | 2:35.73 57.61 37.44 | 3/6/2022 14/5/2021 3/6/2022 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kapka Antonina | 09 | 02711 | 102711600611 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) | 2:17.62 1:19.01 1:13.32 | 23/4/2022 11/6/2022 25/3/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Gliwice (POL) |
||
Kowalski Adrian | 10 | 02711 | 102711700432 | ||||||
Kulka Milena | 11 | 02711 | 102711600436 | 200m dowolny (75) 50m klasyczny (81) 50m motylkowy (73) | 2:28.71 40.92 34.35 | 3/6/2022 12/4/2022 3/6/2022 | Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) |
||
Michael Emma | 10 | 02711 | 102711600418 | 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 1:25.22 1:19.67 2:47.88 | 9/3/2022 23/4/2022 12/6/2022 | Radlin (POL) Wieliczka (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Pichit Patryk | 10 | 02711 | 102711700416 | 50m grzbietowy (88) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 37.66 1:19.85 2:52.83 | 23/4/2022 3/6/2022 3/6/2022 | Wieliczka (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Robakiewicz Kacper | 11 | 02711 | 102711700604 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 50m klasyczny (82) | 37.94 1:21.65 44.80 | 24/3/2022 13/5/2022 23/4/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) |
||
Skubisz Liliana | 12 | 02711 | 102711600614 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 1:16.69 39.91 1:31.25 | 20/5/2022 22/4/2022 20/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Gliwice (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Spyra Aleksander | 10 | 02711 | 102711700425 | ||||||
Szpernalowska Mila | 08 | 02711 | 102711600419 | ||||||
Słowikowska Kinga | 10 | 02711 | 102711600435 | ||||||
Wdowiak Jakub | 12 | 02711 | 102711700470 | 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 44.49 38.85 1:23.70 | 20/5/2022 20/5/2022 20/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Witecki Wojciech | 10 | 02711 | 102711700437 | ||||||
Więzik Piotr | 11 | 02711 | 102711700587 |
CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | 02711 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | Open | NT |
CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | 02711 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | Open | NT |
Bocheński Szymon | 07 | 06306 | 106306700008 | ||||||
Burek Oskar | 07 | 06306 | 106306700009 | ||||||
Cygal Marcel | 08 | 06306 | 106306700014 | ||||||
Cyz Maciej | 12 | 06306 | 106306700076 | 100m dowolny (78) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | NT 40.84 1:28.21 | 4/6/2022 12/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dorociak Franciszek | 10 | 06306 | 106306700022 | ||||||
Dorociak Natalia | 12 | 06306 | 106306600025 | ||||||
Dworak Michał | 10 | 06306 | 106306700026 | ||||||
Dziuba Bartosz | 08 | 06306 | 106306700023 | ||||||
Giełdoń Antoni | 10 | 06306 | 106306700020 | ||||||
Kubic Agata | 07 | 06306 | 106306600006 | ||||||
Michałek Michał | 09 | 06306 | 106306700010 | ||||||
Nadzieja Daria | 10 | 06306 | 106306600019 | ||||||
Oleksy Mateusz | 08 | 06306 | 106306700018 | ||||||
Szymański Paweł | 08 | 06306 | 106306700011 | ||||||
Tucharz Mikołaj | 08 | 06306 | 106306700012 | ||||||
Wędzicha Magdalena | 12 | 06306 | 106306600021 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | NT NT 1:38.44 | 12/6/2022 | Oswiecim (POL) |
||
Wędzicha Natalia | 09 | 06306 | 106306600015 | ||||||
Zaziąbł Szymon | 10 | 06306 | 106306700024 |
Bubel Bartłomiej | 11 | 02111 | 102111700124 | 200m dowolny (76) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 2:51.90 37.37 1:29.01 | 12/4/2022 28/5/2022 26/3/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Rybnik (POL) Mikolow (POL) |
||
Cembrzyńska Jagoda | 11 | 02111 | 102111600204 | 200m dowolny (75) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 3:29.34 47.52 NT | 12/4/2022 13/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Grzesik Zuzanna | 09 | 02111 | 102111600115 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 2:39.03 1:32.62 NT | 22/10/2021 12/3/2022 | Gliwice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jabłoński Wojciech | 11 | 02111 | 102111700125 | ||||||
Kapka Mikołaj | 12 | 02111 | 102111700122 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 100m zmienny (90) | 1:14.76 38.49 1:23.19 | 18/12/2021 12/3/2022 20/5/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Konopka Wojciech | 11 | 02111 | 102111700118 | 200m dowolny (76) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 2:46.56 37.61 1:29.27 | 13/5/2022 13/5/2022 23/4/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) |
||
Korzeń Adrianna | 13 | 02111 | 102111600145 | 50m dowolny (61) 50m klasyczny (67) 25m motylkowy (65) | 36.37 47.46 19.50 |
||||
Osińska Lena | 13 | 02111 | 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 1:03.78 NT |
|||||
Palkij Filip | 09 | 02111 | 102111700203 | ||||||
Piątkiewicz Martyna | 11 | 02111 | 102111600110 | ||||||
Rumin Zuzanna | 09 | 02111 | 102111600135 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) | 2:31.74 40.16 | 23/4/2022 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ustupski Dawid | 10 | 02111 | 102111700136 |
Bochenek Justyna | 14 | 01406 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) | 30.08 32.02 | |||||
Bocheńska Maja | 11 | 01406 | 101406600202 | 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | NT 53.38 1:47.75 | 12/3/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bocheński Kajetan | 07 | 01406 | 101406700188 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 2:36.36 32.10 NT | 12/3/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 101406700131 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:50.61 41.76 1:30.58 | 4/6/2022 23/4/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bodziony Piotr | 14 | 01406 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 24.07 26.91 32.29 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 101406600129 | 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 36.41 36.82 1:22.03 | 3/6/2022 9/4/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dyrek Mikołaj | 11 | 01406 | 101406700182 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m zmienny (90) | 46.36 NT 1:44.40 | 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 101406600181 | 50m grzbietowy (87) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | NT 1:18.28 2:40.92 | 12/3/2022 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gruca Filip | 14 | 01406 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 18.74 23.46 25.52 |
|||||
Hanula Mateusz | 08 | 01406 | 101406700187 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:35.48 35.92 1:19.24 | 30/5/2021 30/5/2021 2/10/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jojczyk Franciszek | 16 | 01406 | |||||||
Jędrzejczyk Julia | 12 | 01406 | 101406600170 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 100m zmienny (89) | NT 51.21 1:54.28 | 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 101406600162 | 50m grzbietowy (87) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 41.46 1:23.98 3:02.09 | 23/10/2021 4/6/2022 9/4/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Kołodziejczyk Alex | 11 | 01406 | 101406700194 | 200m dowolny (76) 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) | 3:02.78 49.20 45.36 | 12/3/2022 9/4/2022 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kronenberger Filip | 14 | 01406 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 26.17 27.88 NT |
|||||
Kronenberger Franciszek | 10 | 01406 | 101406700147 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | 42.91 1:30.91 1:52.28 | 23/10/2021 12/3/2022 14/3/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Krzak Zofia | 13 | 01406 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 37.21 44.66 49.09 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 101406600116 | 50m grzbietowy (87) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 34.79 1:09.51 2:35.67 | 2/10/2021 3/6/2022 3/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kurzeja Małgorzata | 13 | 01406 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | 36.57 42.36 17.59 |
|||||
Kuźma Filip | 13 | 01406 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) | 57.25 59.50 |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 101406600134 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) | 32.53 1:11.06 1:22.68 | 3/6/2022 4/6/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Legutko Tymoteusz | 13 | 01406 | |||||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 101406600154 | 50m klasyczny (81) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 38.22 35.55 1:21.90 | 3/6/2022 4/6/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Lichowski Łukasz | 13 | 01406 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | NT NT NT |
|||||
Marcisz Nadia | 15 | 01406 | |||||||
Matras Katarzyna | 14 | 01406 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 19.33 23.90 25.10 |
|||||
Mordarska Lilianna | 14 | 01406 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) 25m klasyczny (59) | 20.24 24.23 28.31 |
|||||
Mrowca Szymon | 13 | 01406 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | NT NT NT |
|||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 101406600142 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 32.95 1:12.05 2:45.28 | 18/12/2021 18/12/2021 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nowak Kacper | 16 | 01406 | |||||||
Nowak Piotr | 13 | 01406 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | 37.61 42.10 54.80 |
|||||
Obrzut Mateusz | 10 | 01406 | 101406700199 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 56.59 1:47.11 | 2/10/2021 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ogórek Nikodem | 14 | 01406 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 25.59 30.48 35.97 |
|||||
Opoka Antonina | 13 | 01406 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | 47.58 57.27 25.64 |
|||||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 101406700157 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 200m zmienny (92) | 38.32 1:22.25 2:57.15 | 3/6/2022 4/6/2022 9/4/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||
Piętka Jakub | 13 | 01406 | 50m dowolny (62) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | 39.85 52.87 20.51 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 101406600093 | 200m dowolny (75) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 2:21.68 1:17.35 2:45.55 | 13/12/2020 23/4/2022 12/3/2022 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pociecha Oskar | 14 | 01406 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 22.80 25.42 29.23 |
|||||
Podgórska Łucja | 12 | 01406 | 101406600201 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) | NT 41.09 49.44 | 3/6/2022 23/4/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 101406600104 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 33.96 1:14.32 2:50.49 | 18/12/2021 12/3/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rylewicz Jan | 13 | 01406 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 35.42 41.77 18.23 |
|||||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 101406700144 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 2:47.49 41.47 1:32.03 | 2/10/2021 30/5/2021 5/3/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Volkov Vadym | 10 | 01406 | 101406700203 | ||||||
Wilk Laura | 13 | 01406 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | NT NT NT |
|||||
Zięba Zofia | 13 | 01406 | 50m dowolny (61) 50m klasyczny (67) 25m motylkowy (65) | 42.70 56.82 22.05 |
|||||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 101406700152 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m motylkowy (72) | 30.35 1:07.51 1:06.61 | 3/6/2022 4/6/2022 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Świdrak Marcel | 12 | 01406 | 101406700190 | ||||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 101406700132 | 100m dowolny (78) 50m klasyczny (82) 100m zmienny (90) | NT 46.35 1:29.89 | 3/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | 43 - 52 lat | 1:59.17 |
Gromala Julia Kamińska Zofia | 07 10 | Kurzeja Karolina Kuźma Katarzyna | 09 10 |
STP Nowy Sącz 2 | 01406 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | 42 lat i młodsi | NT |
Leśnik Milena Podgórska Łucja | 11 12 | Kurzeja Małgorzata Brońska Anna | 13 11 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | 43 - 52 lat | 2:09.96 |
Kuźma Katarzyna Kamińska Zofia | 10 10 | Kurzeja Karolina Gromala Julia | 09 07 |
STP Nowy Sącz 2 | 01406 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | 42 lat i młodsi | NT |
Podgórska Łucja Leśnik Milena | 12 11 | Brońska Anna Kurzeja Małgorzata | 11 13 |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 104206700025 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) | 2:46.84 1:27.20 | 6/11/2021 4/6/2022 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bryniarski Michał | 08 | 04206 | 104206700022 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) | 2:33.86 1:19.12 | 12/3/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 104206700015 | ||||||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 104206600021 | ||||||
Polak Iga | 09 | 04206 | 104206600024 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 200m zmienny (91) | 2:13.62 33.93 2:36.48 | 4/6/2022 20/11/2021 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 104206600028 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | 2:17.03 1:25.37 | 2/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Suchecki-Zwijacz Tymoteusz | 10 | 04206 | 104206700031 | ||||||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 104206700017 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m motylkowy (72) | 2:05.20 NT 1:07.70 | 18/12/2021 23/4/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
Terlecki Szymon | 15 | 05501 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 20.49 24.41 30.71 |
Barczyk Mikołaj | 12 | 03306 | 103306700107 | 100m dowolny (78) 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) | NT 57.51 NT | 12/3/2022 | Wieliczka (POL) |
||
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 103306600057 | 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 1:12.97 1:12.70 2:32.27 | 26/3/2022 26/3/2022 12/3/2022 | Mikolow (POL) Mikolow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Docchio Leonardo | 12 | 03306 | 103306700117 | ||||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 103306700058 | ||||||
Goraj Bartłomiej | 07 | 03306 | 103306700114 | 100m klasyczny (84) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 1:19.07 1:02.15 2:30.89 | 13/11/2021 23/4/2022 26/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Mikolow (POL) |
||
Gumółka Kuba | 09 | 03306 | 103306700079 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | 36.55 1:18.06 1:27.08 | 23/4/2022 26/3/2022 26/3/2022 | Wieliczka (POL) Mikolow (POL) Mikolow (POL) |
||
Halkiewicz Maciej | 08 | 03306 | 103306700070 | 100m grzbietowy (80) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 1:11.24 1:06.45 2:22.42 | 23/10/2021 23/4/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Halkiewicz Maria | 10 | 03306 | 103306600097 | 200m dowolny (75) 100m grzbietowy (79) 100m motylkowy (71) | 2:47.66 NT 1:23.61 | 23/5/2021 3/6/2022 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 103306600085 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 2:44.10 1:22.06 2:41.23 | 11/12/2020 4/6/2022 3/6/2022 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Karoń Filip | 12 | 03306 | 103306700112 | 50m grzbietowy (88) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 51.49 50.95 1:47.60 | 3/6/2022 4/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Konieczna Antonina | 08 | 03306 | 103306600088 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 2:28.61 37.23 1:19.01 | 18/12/2021 24/4/2021 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kowalczyk Bartosz | 08 | 03306 | 103306700072 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) 200m zmienny (92) | 2:24.22 1:19.45 2:52.50 | 23/4/2022 12/3/2022 6/11/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Muszalska Julia | 12 | 03306 | 103306600099 | 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 46.31 49.29 1:40.42 | 26/3/2022 26/3/2022 4/6/2022 | Mikolow (POL) Mikolow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mączka Lena | 12 | 03306 | 103306600118 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) 50m motylkowy (73) | 1:45.38 56.00 54.56 | 27/11/2021 3/6/2022 23/4/2022 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Młodzik Maksymilian | 08 | 03306 | 103306700071 | ||||||
Natkaniec Kinga | 12 | 03306 | 103306600121 | ||||||
Panasiuk Agata | 09 | 03306 | 103306600084 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 35.22 1:17.78 3:02.16 | 4/6/2022 4/6/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Panasiuk Jakub | 12 | 03306 | 103306700105 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 50m klasyczny (82) | 1:51.87 50.13 57.62 | 27/11/2021 3/6/2022 3/6/2022 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Przepiórka Agata | 12 | 03306 | 103306600108 | ||||||
Satora Rita | 09 | 03306 | 103306600075 | ||||||
Skubis Weronika | 12 | 03306 | 103306600111 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 1:21.30 42.91 1:23.86 | 27/11/2021 3/6/2022 4/6/2022 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stach Lena | 12 | 03306 | 103306600102 | 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 46.17 51.57 1:39.96 | 23/4/2022 3/6/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Synowiec Szymon | 10 | 03306 | 103306700093 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 2:21.67 1:14.58 2:43.65 | 26/3/2022 9/4/2022 9/4/2022 | Mikolow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Szkarłat Julia | 10 | 03306 | 103306600091 | ||||||
Tomeczek Anna | 12 | 03306 | 103306600100 | ||||||
Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | 03306 | 103306600074 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) | 2:25.84 35.32 1:16.31 | 12/3/2022 18/12/2021 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 103306700066 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:15.16 32.60 1:09.19 | 12/3/2022 23/4/2022 26/3/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Mikolow (POL) |
||
Łaskawiec Szymon | 08 | 03306 | 103306700124 | ||||||
Żaba Mateusz | 11 | 03306 | 103306700113 | 50m klasyczny (82) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 46.52 42.15 1:37.03 | 26/3/2022 6/11/2021 26/3/2022 | Mikolow (POL) Nowy Targ (POL) Mikolow (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (94) | Mężczyzn | Open | NT |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (86) | Mężczyzn | Open | NT |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | Open | NT |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m dowolny (93) | Kobiet | Open | NT |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | Open | NT |
Omega Olkusz 2 | 03306 | 4 x 50m zmienny (85) | Kobiet | Open | NT |
Bednarczyk Karolina | 13 | 06206 | |||||||
Bednarczyk Magadalena | 12 | 06206 | 106206600084 | ||||||
Birycki Szymon | 13 | 06206 | |||||||
Bisping Ludwik | 13 | 06206 | |||||||
Boczar Stanisłąw | 12 | 06206 | 106206700090 | ||||||
Błąkała Hugo | 13 | 06206 | |||||||
Calikowska Zuzanna | 13 | 06206 | |||||||
Dudek Antoni | 09 | 06206 | 106206700014 | ||||||
Dukat Marcin | 14 | 06206 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | NT NT |
|||||
Dwernicka Liliana | 12 | 06206 | 106206600081 | ||||||
Dyrduł Kornelia | 14 | 06206 | |||||||
Galganek Tymon | 14 | 06206 | |||||||
Garpiel Stanisław | 14 | 06206 | |||||||
Gawlik Mikołaj | 13 | 06206 | |||||||
Gawron Antoni | 12 | 06206 | 106206700093 | ||||||
Grawicz Paweł | 13 | 06206 | |||||||
Grzyb Kamil | 12 | 06206 | 106206700094 | ||||||
Gulba Jakub | 09 | 06206 | 106206700022 | ||||||
Gwiżdż Paulina | 12 | 06206 | 106206600079 | ||||||
Gąsior Borys | 12 | 06206 | 106206700092 | ||||||
Hardek Julia | 14 | 06206 | |||||||
Heiza Ignacy | 08 | 06206 | 106206700023 | ||||||
Henclik Michał | 13 | 06206 | |||||||
Hrynczuk Maja | 13 | 06206 | |||||||
Hus Olivia | 09 | 06206 | 106206600025 | ||||||
Jagłowska Roma | 12 | 06206 | 106206600089 | ||||||
Jaje Filip | 12 | 06206 | 106206700083 | ||||||
Jakielarz Antoni | 14 | 06206 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | NT NT |
|||||
Janeczek Stanisław | 14 | 06206 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 27.71 25.53 NT |
|||||
Jarosz Ksawery | 13 | 06206 | |||||||
Jarosz Wiktor | 12 | 06206 | 106206700077 | ||||||
Jaskot Hanna | 15 | 06206 | |||||||
Jaskot Magdalena | 15 | 06206 | |||||||
Jończyk Filip | 12 | 06206 | 106206700078 | ||||||
Kaczka Zuzanna | 14 | 06206 | |||||||
Krupski Franciszek | 12 | 06206 | 106206700080 | ||||||
Kwiecień Ignacy | 09 | 06206 | 106206700035 | ||||||
Kędzior Amelia | 14 | 06206 | 25m dowolny (57) 25m grzbietowy (63) | 30.90 33.32 |
|||||
Leśniowska Zuzanna | 12 | 06206 | 106206600085 | ||||||
Mielech Blanka | 13 | 06206 | |||||||
Mielech Magdalena | 08 | 06206 | 106206600040 | ||||||
Mikosiński Maksymilian | 14 | 06206 | |||||||
Mudrov Glib | 12 | 06206 | 106206700091 | ||||||
Niewiarowski Nikodem | 14 | 06206 | |||||||
Nowosielecka Karolina | 12 | 06206 | 106206600082 | ||||||
Obarzanowski Adam | 13 | 06206 | |||||||
Pasternak Tadeusz | 14 | 06206 | |||||||
Pawelski Franciszek | 13 | 06206 | |||||||
Petryla Oskar | 13 | 06206 | |||||||
Popiołek Jan | 09 | 06206 | 106206700048 | ||||||
Praszkiewicz Jakub | 15 | 06206 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | NT NT |
|||||
Renduda Lucjan | 14 | 06206 | |||||||
Romaniak Hanna | 13 | 06206 | |||||||
Rzadkowski Jan | 13 | 06206 | |||||||
Safronov Daniil | 12 | 06206 | 106206700086 | ||||||
Samek Maciej | 14 | 06206 | |||||||
Sekunda Miłosz | 09 | 06206 | 106206700055 | ||||||
Sikora - Zientarska Maja | 14 | 06206 | |||||||
Stachnik Nadia | 13 | 06206 | |||||||
Stradomska Aleksandra | 13 | 06206 | |||||||
Szostak Antoni | 14 | 06206 | |||||||
Targiel Antoni | 13 | 06206 | |||||||
Tumm Jakub | 14 | 06206 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | 24.74 24.52 |
|||||
Tykhonov Oleh | 12 | 06206 | 106206700095 | ||||||
Warunek Antoni | 08 | 06206 | 106206700068 | ||||||
Warunek Hanna | 12 | 06206 | 106206600087 | ||||||
Wojas Jan | 13 | 06206 | |||||||
Wolański Antoni | 13 | 06206 | |||||||
Woźny Liliana | 08 | 06206 | 106206600069 | ||||||
Łukowicz Hubert | 14 | 06206 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | 28.84 27.30 |
|||||
Śpiewla Jadwiga | 14 | 06206 | |||||||
Światłoń Adam | 13 | 06206 | |||||||
Świerk Michał | 14 | 06206 | |||||||
Świeży Szymon | 09 | 06206 | 106206700064 |
Madzia Antoni | 13 | 03611 | 103611700497 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 52.00 53.20 NT | ||||
Mateja Konrad | 13 | 03611 | 103611700485 | 50m dowolny (62) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | 40.00 45.00 21.70 |
||||
Nowicka Lena | 13 | 03611 | 103611600482 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | 49.00 50.00 25.09 |
Bigos Patryk | 11 | 03906 | 103906700030 | 200m dowolny (76) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 2:42.53 33.76 1:22.05 | 12/3/2022 4/6/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dashkevich Kristina | 13 | 03906 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 38.24 46.37 52.70 | 23/4/2022 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka Wieliczka Wieliczka |
|||
Dominek Michał | 11 | 03906 | 103906700066 | 50m grzbietowy (88) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 36.87 37.91 1:24.06 | 3/6/2022 4/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dracz Jarosław | 14 | 03906 | |||||||
Dracz Władysław | 12 | 03906 | 103906700043 | ||||||
Gil Malwina | 08 | 03906 | 103906600017 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 100m motylkowy (71) | 31.83 1:09.54 1:11.35 | 12/12/2021 11/11/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Wroclaw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Halberda Mateusz | 08 | 03906 | 103906700022 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | 37.90 1:22.61 1:27.89 | 7/11/2021 20/2/2021 5/6/2021 | Radlin (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Halberda Milena | 11 | 03906 | 103906600023 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m zmienny (89) | NT 44.30 1:40.13 | 23/4/2022 20/2/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hohenauer Łukasz | 11 | 03906 | 103906700032 | 50m grzbietowy (88) 50m klasyczny (82) 100m zmienny (90) | 47.01 56.05 1:46.87 | 30/5/2021 2/10/2021 24/4/2021 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Iskra Tomasz | 12 | 03906 | 103906700040 | 100m dowolny (78) 50m klasyczny (82) 100m zmienny (90) | NT 45.63 1:36.20 | 12/3/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Janczura Lea | 11 | 03906 | 103906600070 | 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 51.27 54.83 NT | 12/12/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kadula Kacper | 09 | 03906 | 103906700036 | 100m klasyczny (84) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 1:13.69 NT 2:30.49 | 4/6/2022 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kociołek Leon | 09 | 03906 | 103906700031 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:25.17 35.73 1:17.65 | 4/6/2022 23/4/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 200m dowolny (76) 100m motylkowy (72) | 2:11.25 1:07.06 | 11/11/2021 11/11/2021 | Wroclaw (POL) Wroclaw (POL) |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 2:34.59 1:24.21 2:46.67 | 11/11/2021 11/12/2021 2/10/2021 | Wroclaw (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 50m grzbietowy (87) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 33.52 1:09.13 2:41.99 | 3/6/2022 3/6/2022 12/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Lupa Szymon | 10 | 03906 | 103906700038 | ||||||
Malinowska Liliana | 11 | 03906 | 103906600069 | 200m dowolny (75) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | NT 44.41 1:34.39 | 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 103906600033 | 200m dowolny (75) 50m grzbietowy (87) 100m motylkowy (71) | 2:25.48 34.39 1:15.67 | 23/4/2022 3/6/2022 3/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Małyniuk Magdalena | 13 | 03906 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 48.40 54.99 1:07.31 | 23/4/2022 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka Wieliczka Wieliczka |
|||
Migda Maja | 11 | 03906 | 103906600035 | 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 41.40 39.03 1:31.10 | 3/6/2022 11/12/2021 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Moskalets Alisa | 13 | 03906 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 48.22 57.80 1:02.66 | 23/4/2022 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka Wieliczka Wieliczka |
|||
Navozenko Mykhaylo | 10 | 03906 | 103906700039 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | 45.67 1:37.68 NT | 28/11/2021 2/10/2021 | Kozy (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 103906600016 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) | NT 1:25.72 1:13.96 | 23/10/2021 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Papavlachos Alexander | 12 | 03906 | 103906700041 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 100m zmienny (90) | NT 45.07 1:42.80 | 3/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Reva Anastasiia | 13 | 03906 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 44.39 55.84 59.06 | 23/4/2022 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka Wieliczka Wieliczka |
|||
Sacha Paulina | 10 | 03906 | 103906600019 | 50m grzbietowy (87) 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) | 44.18 1:38.16 1:36.76 | 23/10/2021 7/11/2021 2/10/2021 | Oswiecim (POL) Radlin (POL) Wieliczka (POL) |
||
Serafin Matylda | 10 | 03906 | 103906600021 | 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 1:25.71 1:42.06 NT | 12/3/2022 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stefańska Agata | 11 | 03906 | 103906600042 | 200m dowolny (75) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | NT 47.90 1:35.00 | 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stefański Andrzej | 13 | 03906 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | 47.87 53.24 58.33 | 23/4/2022 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka Wieliczka Wieliczka |
Shynkarchuk Anhelina | 09 | KDTER | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | NT 1:37.82 | 4/6/2022 | Oswiecim (POL) |
Biemek Kamil | 07 | 01707 | 101707700014 | ||||||
Przybyłek Wiktor | 09 | 01707 | 101707700012 | ||||||
Szydłowski Wiktor | 10 | 01707 | 101707700004 | ||||||
Ćwirko Dominik | 09 | 01707 | 101707700007 |
Kawala Szymon | 08 | 00706 | 100706700051 | ||||||
Myrcik Stanisław | 11 | 00706 | 100706700067 | ||||||
Resiuła Weronika | 12 | 00706 | 100706600062 | ||||||
Rzepa Filip | 10 | 00706 | 100706700060 | ||||||
Waligóra Aleksandra | 09 | 00706 | 100706600055 | ||||||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 100706600050 |
Cyran Weronika | 10 | 00108 | 100108600270 |
Białek Igor | 11 | 06406 | 106406700001 | ||||||
Gajerska Jagoda | 11 | 06406 | 106406600056 | ||||||
Gibała Jakub | 10 | 06406 | 106406700051 | ||||||
Gorlach Miłosz | 11 | 06406 | 106406700044 | ||||||
Horbal Ignacy | 10 | 06406 | 106406700006 | ||||||
Janik Aleksandra | 11 | 06406 | 106406600049 | ||||||
Janusz Maciej | 10 | 06406 | 106406700055 | ||||||
Jeziorek Kaja | 11 | 06406 | 106406600036 | ||||||
Kamzol Harold | 11 | 06406 | 106406700054 | ||||||
Kopeć Liliana | 11 | 06406 | 106406600037 | ||||||
Kozioł Alicja | 10 | 06406 | 106406600004 | ||||||
Lembas Hugo | 10 | 06406 | 106406700050 | ||||||
Lisowski Daniel | 11 | 06406 | 106406700039 | ||||||
Małajewicz Jakub | 11 | 06406 | 106406700030 | ||||||
Misztal Olaf | 10 | 06406 | 106406700002 | 100m grzbietowy (80) 100m motylkowy (72) 200m zmienny (92) | 1:18.26 NT 2:45.48 | 5/3/2022 5/3/2022 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Możdżan Hanna | 10 | 06406 | 106406600007 | ||||||
Osak Kacper | 10 | 06406 | 106406700014 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 100m klasyczny (84) | 37.79 1:16.15 1:24.68 | 20/2/2021 5/3/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piecuch Julia | 10 | 06406 | 106406600013 | ||||||
Sobek Michał | 10 | 06406 | 106406700009 | ||||||
Szymańska Wiktoria | 10 | 06406 | 106406600010 | 200m dowolny (75) 100m klasyczny (83) | 2:31.29 1:27.63 | 12/3/2022 11/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymański Maksymilian | 11 | 06406 | 106406700028 | 200m dowolny (76) 100m zmienny (90) | 2:33.56 1:23.02 | 11/6/2022 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Śliwa Jadwiga | 11 | 06406 | 106406600035 |
Barnaś Kinga | 11 | 04106 | 104106600057 | 200m dowolny (75) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 2:59.31 43.52 1:31.74 | 4/6/2022 5/3/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Batkiewicz Przemysław | 14 | 04106 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | NT NT |
|||||
Boroń Adam | 10 | 04106 | 104106700040 | ||||||
Burkat Maja | 12 | 04106 | 104106600066 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) | NT 54.86 | 12/3/2022 | Wieliczka (POL) |
||
Cyrwus - Zając Tadeusz | 15 | 04106 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | NT NT |
|||||
Darowska Zofia | 09 | 04106 | 104106600032 | 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 1:39.38 1:33.61 3:15.74 | 12/3/2022 9/4/2022 3/6/2022 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dziedzic Maksymilian | 14 | 04106 | |||||||
Gabryś Henryk | 13 | 04106 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 39.33 44.11 24.67 |
|||||
Garbacz Maksym | 12 | 04106 | 104106700063 | ||||||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 104106600031 | ||||||
Gut Filip | 09 | 04106 | 104106700047 | 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 38.86 1:25.52 | 23/4/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gut Hubert | 09 | 04106 | 104106700048 | ||||||
Guzik Filip | 13 | 04106 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | 50.22 55.54 54.22 |
|||||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 104106600038 | ||||||
Jamrożek Alex | 10 | 04106 | 104106700052 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 2:40.35 46.05 1:30.70 | 23/4/2022 20/2/2021 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janowiak Michał | 13 | 04106 | |||||||
Jarmułowicz Maksymilian | 14 | 04106 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | 20.16 22.88 | 13/5/2022 13/5/2022 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Jezierska Zuzanna | 13 | 04106 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 47.54 53.00 56.45 |
|||||
Judasz Zofia | 11 | 04106 | 104106600075 | ||||||
Kunc - Jasiński Jakub | 14 | 04106 | 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | NT NT |
|||||
Leśniakiewicz Andrzej | 12 | 04106 | 104106700065 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) | NT 47.06 | 3/6/2022 | Oswiecim (POL) |
||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 104106600043 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) | 35.10 1:17.37 1:31.91 | 3/6/2022 4/6/2022 11/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Leśniakiewicz Marcin | 14 | 04106 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | 23.05 21.99 | 13/5/2022 13/5/2022 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 104106700042 | ||||||
Magiera Rafal | 11 | 04106 | 104106700061 | ||||||
Para Gabriela | 09 | 04106 | 104106600056 | ||||||
Para Kacper | 09 | 04106 | 104106700049 | ||||||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 104106700045 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 3:22.08 42.89 1:33.47 | 23/5/2021 23/10/2021 4/6/2022 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Puźniak Maja | 10 | 04106 | 104106600036 | 50m grzbietowy (87) 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) | 41.58 1:34.07 1:30.03 | 2/10/2021 11/6/2022 11/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rzadkosz Ludwik | 14 | 04106 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) | 20.19 23.55 | 13/5/2022 13/5/2022 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Rzadkosz Matylda | 12 | 04106 | 104106600071 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) | NT 54.94 | 3/6/2022 | Oswiecim (POL) |
||
Starmach Stanisław | 14 | 04106 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 20.89 22.66 27.18 | 13/5/2022 30/5/2022 9/5/2022 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Szczepa Nikola | 13 | 04106 | |||||||
Szczepaniec Martyna | 12 | 04106 | 104106600076 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) | NT 56.03 | 23/4/2022 | Wieliczka (POL) |
||
Szczepaniec Wiktor | 09 | 04106 | 104106700054 | ||||||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 104106700046 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:35.77 34.03 1:11.70 | 11/12/2020 23/4/2022 12/6/2022 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tolala Lena | 11 | 04106 | 104106600053 | 200m dowolny (75) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 2:54.62 43.14 1:30.04 | 12/3/2022 3/6/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Trochimiuk Tamara | 10 | 04106 | 104106600039 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) | 41.30 1:28.13 1:36.37 | 23/4/2022 5/3/2022 11/6/2022 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Warzecha Alan | 11 | 04106 | 104106700060 | 100m grzbietowy (80) 50m motylkowy (74) | 1:29.42 40.39 | 12/3/2022 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 104106700002 | ||||||
Watycha Maksymilian | 11 | 04106 | 104106700064 | ||||||
Wida Adrianna | 11 | 04106 | 104106600055 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 50m motylkowy (73) | 39.07 1:22.75 40.22 | 3/6/2022 4/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wida Hubert | 13 | 04106 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 37.33 43.22 24.67 |
|||||
Worwa Paulina | 13 | 04106 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 50m klasyczny (67) | 43.33 52.10 59.88 |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 104106600037 | ||||||
Łojas Bartłomiej | 14 | 04106 | |||||||
Świerczek Oliwia | 11 | 04106 | 104106600059 | 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 40.43 40.78 1:29.29 | 3/6/2022 11/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Baniak Pola | 09 | 01506 | 101506600038 | 100m klasyczny (83) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 1:34.36 1:30.60 2:58.39 | 5/3/2022 14/3/2021 5/3/2022 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jurek Hanna | 13 | 01506 | 50m dowolny (61) 50m grzbietowy (69) 25m motylkowy (65) | NT 47.00 24.70 |
|||||
Kacer Maria | 12 | 01506 | 101506600041 | 100m dowolny (77) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 1:22.55 40.32 1:30.93 | 9/4/2022 4/6/2022 4/6/2022 | Kielce (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuboń Nina | 09 | 01506 | 101506600040 | 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 1:31.15 3:13.58 | 4/6/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Kuboń Tymon | 14 | 01506 | 25m dowolny (58) 25m grzbietowy (64) 25m klasyczny (60) | 17.50 21.00 25.00 |
|||||
Skoczek Jan | 12 | 01506 | 101506700042 | 100m dowolny (78) 50m grzbietowy (88) 100m zmienny (90) | 1:19.24 39.33 1:34.34 | 9/4/2022 23/4/2022 23/4/2022 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 101506600033 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 100m motylkowy (71) | 33.94 NT 1:14.60 | 23/10/2021 13/12/2020 | Lesko (POL) Zabierzow (POL) |
||
Strąg Kornelia | 09 | 01506 | 101506600043 | 100m klasyczny (83) 200m zmienny (91) | 1:30.29 2:58.10 | 4/6/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 01506 | 101506700044 | 200m dowolny (76) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 3:05.09 39.65 1:30.29 | 12/3/2022 4/6/2022 9/4/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Kielce (POL) |
||
Włodarczyk Olivier | 13 | 01506 | 50m dowolny (62) 50m klasyczny (68) 25m motylkowy (66) | 43.00 NT 24.00 |
|||||
Łaśko Emilia | 10 | 01506 | 101506600037 | 200m dowolny (75) 100m motylkowy (71) 200m zmienny (91) | 2:32.84 1:24.40 3:03.66 | 4/6/2022 3/6/2022 5/3/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
Brysz Emilia | 12 | 07111 | 107111600035 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) | 1:17.46 39.58 37.97 | 20/5/2022 28/11/2021 22/4/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Kozy (POL) Gliwice (POL) |
||
Jastrzembska Aneta | 12 | 07111 | 107111600037 | ||||||
Pająk Agata | 11 | 07111 | 107111600032 | 200m dowolny (75) 50m motylkowy (73) 100m zmienny (89) | 2:42.20 36.58 1:24.89 | 13/5/2022 26/3/2022 13/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Mikolow (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Bałut Bernard | 11 | 06506 | 106506700006 | ||||||
Cholewa Kacper | 11 | 06506 | 106506700002 | ||||||
Czuchra Laura | 12 | 06506 | 106506600008 | ||||||
Giebał Nina | 11 | 06506 | 106506600005 | ||||||
Grajdura Maja | 12 | 06506 | 106506600003 | ||||||
Kopa Tobiasz | 11 | 06506 | 106506700007 | ||||||
Książczyk Liliana | 12 | 06506 | 106506600004 | ||||||
Stawarz Samuel | 11 | 06506 | 106506700001 |
Baran Krzysztof | 09 | 02706 | 102706700103 | ||||||
Bałos Nikola | 08 | 02706 | 102706600137 | 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) | 1:58.26 1:58.27 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Bańdura Szymon | 11 | 02706 | 102706700169 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 50m klasyczny (82) | 47.87 NT 51.61 | 23/4/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bańdura Szymona | 11 | 02706 | 102706700169 | ||||||
Burliga Adam | 11 | 02706 | 102706700117 | 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) 50m motylkowy (74) | 39.07 1:23.99 38.79 | 3/6/2022 4/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chromy Kuba | 11 | 02706 | 102706700119 | 200m dowolny (76) 50m klasyczny (82) 100m zmienny (90) | 2:30.20 40.67 1:19.44 | 11/6/2022 5/3/2022 11/12/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dańko Malwina | 11 | 02706 | 102706600170 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 50m klasyczny (81) | NT NT NT |
||||
Fortuna Natalia | 09 | 02706 | 102706600095 | ||||||
Hiliarovskyi Tymofii | 09 | 02706 | 102706700166 | ||||||
Krupczak Aleksandra | 12 | 02706 | 102706600135 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) | NT 48.44 52.61 | 23/4/2022 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Miklaszewski Szymon | 09 | 02706 | 102706700141 | ||||||
Miklusiak Lidia | 11 | 02706 | 102706600118 | ||||||
Pawlica Laura | 11 | 02706 | 102706600113 | ||||||
Piwowar Nadia | 12 | 02706 | 102706600121 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m motylkowy (73) | NT 46.19 52.10 | 12/6/2022 4/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Porębska Joanna | 12 | 02706 | 102706600163 | 100m dowolny (77) 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) | NT 42.80 48.58 | 3/6/2022 3/6/2022 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Porębska Julia | 08 | 02706 | 102706600164 | ||||||
Sala Jakub | 10 | 02706 | 102706700104 | ||||||
Sarna Bartłomiej | 10 | 02706 | 102706700090 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) 200m zmienny (92) | NT 1:36.32 NT | 12/3/2022 | Wieliczka (POL) |
||
Sarna Mateusz | 08 | 02706 | 102706700091 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 2:57.91 43.52 1:31.82 | 23/4/2022 24/4/2021 12/3/2022 | Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Strzelecka Patrycja | 08 | 02706 | 102706600088 | ||||||
Surma Ewelina | 10 | 02706 | 102706600167 | ||||||
Wietrzyk Nikola | 08 | 02706 | 102706600112 | ||||||
Wrzodek Lena | 12 | 02706 | 102706600110 | 50m grzbietowy (87) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 45.34 48.18 1:41.84 | 12/3/2022 3/6/2022 23/4/2022 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zajda Dawid | 10 | 02706 | 102706700092 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m klasyczny (84) | 3:04.60 44.21 1:31.60 | 23/4/2022 2/10/2021 4/6/2022 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zając Maria | 10 | 02706 | 102706600158 | ||||||
Świerkosz Asia | 09 | 02706 | 102706600148 | 100m grzbietowy (79) 100m klasyczny (83) | 1:48.00 1:56.41 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
Rybkovska Mariia | 11 | SDLUT |
Chrabąszcz Maja | 09 | 00912 | 100912600209 | ||||||
Górski Antoni | 08 | 00912 | 100912700213 | ||||||
Karczewska Oliwia | 09 | 00912 | 100912600205 | ||||||
Konopka Maksymilian | 09 | 00912 | 100912700204 | ||||||
Mucha Kornel | 12 | 00912 | 100912700241 | ||||||
Piekarski Alan | 12 | 00912 | 100912700259 | ||||||
Pietrasiak Tomasz | 12 | 00912 | 100912700260 | ||||||
Prasał Aleksandra | 09 | 00912 | 100912600196 | ||||||
Prasał Bartosz | 12 | 00912 | 100912700243 | ||||||
Szewczyk Ignacy | 12 | 00912 | 100912700242 |
Baran Paulina | 08 | 07611 | 107611600039 | ||||||
Chrapek Maja | 12 | 07611 | 107611600014 | ||||||
Cis Wiktor | 09 | 07611 | 107611700028 | 200m dowolny (76) 100m klasyczny (84) 200m zmienny (92) | 2:19.41 1:15.29 2:44.79 | 23/4/2022 21/5/2022 18/12/2021 | Wieliczka (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grzesik Mikołaj | 10 | 07611 | 107611700013 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m motylkowy (72) | 3:18.29 49.91 NT | 21/4/2022 9/3/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Kabut Sławomir | 10 | 07611 | 107611700003 | 200m dowolny (76) 50m grzbietowy (88) 100m grzbietowy (80) | 2:53.38 41.09 1:30.88 | 21/4/2022 23/4/2022 21/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Maciejczyk Wojciech | 12 | 07611 | 107611700046 | 100m dowolny (78) 50m klasyczny (82) 100m zmienny (90) | 1:24.69 44.41 1:38.06 | 20/5/2022 20/5/2022 15/3/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Marciniak Norbert | 13 | 07611 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 50m klasyczny (68) | 42.03 47.54 NT |
|||||
Maślak Alicja | 12 | 07611 | 107611600052 | 100m dowolny (77) 50m klasyczny (81) 100m zmienny (89) | 1:34.35 54.14 NT | 20/5/2022 20/5/2022 | Dabrowa Gornicza (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
||
Morawa Grzegorz | 08 | 07611 | 107611700036 | ||||||
Operchalski Jan | 13 | 07611 | 107611700031 | 50m dowolny (62) 50m grzbietowy (70) 25m motylkowy (66) | 37.51 45.06 NT |
||||
Piątek Jan | 12 | 07611 | 107611700007 | ||||||
Płatek Adrianna | 12 | 07611 | 107611600018 | ||||||
Stachaczyk Kamil | 13 | 07611 | 107611700042 | ||||||
Szymański Karol | 09 | 07611 | 107611700038 | ||||||
Urbańska Judyta | 08 | 07611 | 107611600044 | ||||||
Wawrzyniak - Zając Kamil | 11 | 07611 | 107611700047 | 100m grzbietowy (80) 50m motylkowy (74) 100m zmienny (90) | 1:44.33 58.42 NT | 21/5/2022 21/5/2022 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Ślęczek Zuzanna | 09 | 07611 | 107611600053 | 50m grzbietowy (87) 100m grzbietowy (79) 200m zmienny (91) | 31.95 1:07.97 2:43.07 | 21/5/2022 21/5/2022 21/5/2022 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |