XII Zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 12/3 - 19/6/2022 |
5 - XII Zawody o Puchar Solnego Miasta FINAŁ BLOK I | 19/6/2022 - 9:00 |
Konkurencja 57 19/6/2022 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:00 |
1 2 3 4 5 | Gębal Zuzanna Zych Nicola Ptasznik Natalia Kuna Jagoda Domżał Lena | 14 16 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | 42.91 41.12 34.24 35.20 41.28 |
Seria 2 z 3, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 | Szpyra Rozalia Kędzior Amelia Bochenek Justyna Leszczyńska Victoria Papużyńska Magdalena Wilk Alicja | 14 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 32.84 30.90 30.08 30.08 32.69 34.09 |
Seria 3 z 3, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Mordarska Lilianna Matras Katarzyna Deska Karolina Lotko Karolina Tyde Blanka | 14 14 14 14 15 14 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Swim Team Częstochowa Dragon Będzin Siemacha Kraków | 06 06 06 11 11 06 | 22.48 20.24 19.33 19.69 20.33 26.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 19/6/2022 - 9:05 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:05 |
2 3 4 | Batkiewicz Przemysław Dukat Marcin Cyrwus - Zając Tadeusz | 14 14 15 | Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:06 |
2 3 4 5 | Praszkiewicz Jakub Grzyb Kornel Nowak Dominik Jakielarz Antoni | 15 14 14 14 | Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 | NT 35.09 38.93 NT |
Seria 3 z 6, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 | Włoch Filip Siemieniecki Filip Smulski Miłosz Łukowicz Hubert Bułat Jan Wójcik Michał | 14 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 31.90 29.16 28.54 28.84 30.52 32.58 |
Seria 4 z 6, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Kronenberger Filip Ogórek Nikodem Bodziony Piotr Tumm Jakub Pasek Franciszek Janeczek Stanisław | 14 14 14 14 14 14 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.17 25.59 24.07 24.74 26.08 27.71 |
Seria 5 z 6, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 | Pociecha Oskar Kapusta Nikodem Makuła Jakub Starmach Stanisław Łatka Adam Leśniakiewicz Marcin | 14 15 14 14 14 14 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Dragon Będzin Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 11 06 06 06 | 22.80 21.05 20.55 20.89 22.65 23.05 |
Seria 6 z 6, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Rzadkosz Ludwik Wala Borys Kuboń Tymon Gruca Filip Jarmułowicz Maksymilian Terlecki Szymon | 14 14 14 14 14 15 | Delfin Nowy Targ Swim Team Częstochowa BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ HS Team Kłodzko | 06 11 06 06 06 01 | 20.19 19.83 17.50 18.74 20.16 20.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 19/6/2022 - 9:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:13 |
2 3 4 | Leszczyńska Victoria Deska Karolina Gębal Zuzanna | 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Swim Team Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 9:15 |
1 2 3 4 5 | Domżał Lena Ptasznik Natalia Papużyńska Magdalena Szpyra Rozalia Wilk Alicja | 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT 43.39 35.78 36.30 50.62 |
Seria 3 z 3, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 | Tyde Blanka Lotko Karolina Matras Katarzyna Mordarska Lilianna Cholewa Hanna Kuna Jagoda | 14 15 14 14 14 14 | Siemacha Kraków Dragon Będzin STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 11 06 06 06 06 | 35.00 29.62 25.10 28.31 33.50 35.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 19/6/2022 - 9:19 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:19 |
2 3 4 5 | Siemieniecki Filip Wójcik Michał Pasek Franciszek Wala Borys | 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Swim Team Częstochowa | 06 06 06 11 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kronenberger Filip Nowak Dominik Ogórek Nikodem Janeczek Stanisław Grzyb Kornel Kunc - Jasiński Jakub | 14 14 14 14 14 14 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 35.97 NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Nikodem Bułat Jan Terlecki Szymon Łatka Adam Bodziony Piotr Włoch Filip | 15 14 15 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka HS Team Kłodzko Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 01 06 06 06 | 32.33 31.37 30.71 30.91 32.29 32.38 |
Seria 4 z 4, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 | Smulski Miłosz Starmach Stanisław Kuboń Tymon Gruca Filip Pociecha Oskar Makuła Jakub | 14 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Dragon Będzin | 06 06 06 06 06 11 | 30.04 27.18 25.00 25.52 29.23 30.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 19/6/2022 - 9:25 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:25 |
2 3 4 5 | Frys Helena Wilk Laura Sasik Milena Jurek Hanna | 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 | Stec Kalina Kędziora Iga Małyniuk Magdalena Nowicka Lena Michalik Maja Jarzębska Hanna | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice Nika Sport Team Kraków Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 06 | NT NT 48.40 49.00 NT NT |
Seria 3 z 4, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 | Opoka Antonina Reva Anastasiia Zięba Zofia Worwa Paulina Jezierska Zuzanna Moskalets Alisa | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.58 44.39 42.70 43.33 47.54 48.22 |
Seria 4 z 4, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Słomska Małgorzata Krzak Zofia Korzeń Adrianna Kurzeja Małgorzata Dashkevich Kristina Poduszyńska Maria | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Górnik Sosnowiec STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Pałac Młodzieży Katowice | 06 06 11 06 06 11 | 42.14 37.21 36.37 36.57 38.24 42.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 19/6/2022 - 9:32 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:32 |
2 3 4 | Sawicki Adam Drzał Konrad Teper Wiktor | 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:33 |
2 3 4 5 | Mrowca Szymon Nowak Szymon Madej Szymon Gawinowicz Miłosz | 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Filip Guzik Filip Stefański Andrzej Cetnarowski Adam Madzia Antoni Lichowski Łukasz | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków H2O Bochnia Piątka Chorzów STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 11 06 | 57.25 50.22 47.87 50.00 52.00 NT |
Seria 4 z 5, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Włodarczyk Olivier Mateja Konrad Gabryś Henryk Piętka Jakub Marciniak Norbert Kotyza Wojciech | 13 13 13 13 13 13 | BOSiR Brzesko Piątka Chorzów Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Dragon Sosnowiec Dragon Będzin | 06 11 06 06 11 11 | 43.00 40.00 39.33 39.85 42.03 44.18 |
Seria 5 z 5, 9:39 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Piotr Wida Hubert Rylewicz Jan Greń Wiktor Operchalski Jan Franta Stanisław | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Dragon Będzin Dragon Sosnowiec Pałac Młodzieży Katowice | 06 06 06 11 11 11 | 37.61 37.33 35.42 36.37 37.51 38.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 19/6/2022 - 9:41 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:41 |
1 2 3 4 5 | Gębal Zuzanna Leszczyńska Victoria Ptasznik Natalia Domżał Lena Zych Nicola | 14 14 14 14 16 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | 41.53 40.11 33.74 39.66 41.12 |
Seria 2 z 3, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kędzior Amelia Bochenek Justyna Tyde Blanka Kuna Jagoda Wilk Alicja Szpyra Rozalia | 14 14 14 14 14 14 | Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz Siemacha Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 33.32 32.02 29.26 30.81 32.14 33.54 |
Seria 3 z 3, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Mordarska Lilianna Lotko Karolina Matras Katarzyna Deska Karolina Papużyńska Magdalena | 14 14 15 14 14 14 | Siemacha Kraków STP Nowy Sącz Dragon Będzin STP Nowy Sącz Swim Team Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 06 06 11 06 11 06 | 27.14 24.23 23.63 23.90 24.97 28.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 64 19/6/2022 - 9:45 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:45 |
2 3 4 | Jakielarz Antoni Batkiewicz Przemysław Kunc - Jasiński Jakub | 14 14 14 | Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:47 |
1 2 3 4 5 | Praszkiewicz Jakub Cyrwus - Zając Tadeusz Grzyb Kornel Nowak Dominik Dukat Marcin | 15 15 14 14 14 | Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 31.90 34.42 NT |
Seria 3 z 6, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 | Bułat Jan Smulski Miłosz Kronenberger Filip Wójcik Michał Siemieniecki Filip Ogórek Nikodem | 14 14 14 14 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 30.29 29.67 27.88 28.55 30.29 30.48 |
Seria 4 z 6, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Łukowicz Hubert Kapusta Nikodem Janeczek Stanisław Łatka Adam Bodziony Piotr Pasek Franciszek | 14 15 14 14 14 14 | Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 27.30 26.35 25.53 26.00 26.91 27.68 |
Seria 5 z 6, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 | Włoch Filip Tumm Jakub Rzadkosz Ludwik Terlecki Szymon Makuła Jakub Pociecha Oskar | 14 14 14 15 14 14 | Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ HS Team Kłodzko Dragon Będzin STP Nowy Sącz | 06 06 06 01 11 06 | 25.24 24.52 23.55 24.41 24.77 25.42 |
Seria 6 z 6, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Wala Borys Starmach Stanisław Kuboń Tymon Leśniakiewicz Marcin Jarmułowicz Maksymilian Gruca Filip | 14 14 14 14 14 14 | Swim Team Częstochowa Delfin Nowy Targ BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 11 06 06 06 06 06 | 23.28 22.66 21.00 21.99 22.88 23.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 19/6/2022 - 9:54 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Ciupka Marta Michaliszyn Martyna Opoka Antonina Poduszyńska Maria Frys Helena Michalik Maja | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Pałac Młodzieży Katowice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 11 06 06 | NT NT 25.64 25.86 NT NT |
Seria 2 z 2, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Jurek Hanna Zięba Zofia Kurzeja Małgorzata Korzeń Adrianna Słomska Małgorzata Nowicka Lena | 13 13 13 13 13 13 | BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Górnik Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka Piątka Chorzów | 06 06 06 11 06 11 | 24.70 22.05 17.59 19.50 24.51 25.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 66 19/6/2022 - 9:57 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:57 |
1 2 3 4 5 | Madzia Antoni Sawicki Adam Nowak Szymon Teper Wiktor Madej Szymon | 13 13 13 13 13 | Piątka Chorzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 11 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 | Operchalski Jan Wida Hubert Kotyza Wojciech Gabryś Henryk Cetnarowski Adam Ślęczka Szymon | 13 13 13 13 13 13 | Dragon Sosnowiec Delfin Nowy Targ Dragon Będzin Delfin Nowy Targ H2O Bochnia Solne Miasto Wieliczka | 11 06 11 06 06 06 | NT 24.67 24.14 24.67 30.00 NT |
Seria 3 z 3, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Mateja Konrad Franta Stanisław Greń Wiktor Rylewicz Jan Piętka Jakub Włodarczyk Olivier | 13 13 13 13 13 13 | Piątka Chorzów Pałac Młodzieży Katowice Dragon Będzin STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko | 11 11 11 06 06 06 | 21.70 20.50 17.60 18.23 20.51 24.00 |
10:01 | Dekoracja Nr 57. Dziewcząt, 25m dowolny |
10:03 | Dekoracja Nr 58. Chłopców, 25m dowolny |
10:05 | Dekoracja Nr 59. Dziewcząt, 25m klasyczny |
10:07 | Dekoracja Nr 60. Chłopców, 25m klasyczny |
10:09 | Dekoracja Nr 61. Dziewcząt, 50m dowolny |
10:11 | Dekoracja Nr 62. Chłopców, 50m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 67 19/6/2022 - 10:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:13 |
1 2 3 4 5 | Sasik Milena Wilk Laura Kędziora Iga Stec Kalina Ciupka Marta | 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Jarzębska Hanna Małyniuk Magdalena Worwa Paulina Moskalets Alisa Osińska Lena Michaliszyn Martyna | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Górnik Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | NT 1:07.31 59.88 1:02.66 NT NT |
Seria 3 z 3, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Zofia Dashkevich Kristina Korzeń Adrianna Krzak Zofia Jezierska Zuzanna Reva Anastasiia | 13 13 13 13 13 13 | STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Górnik Sosnowiec STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków | 06 06 11 06 06 06 | 56.82 52.70 47.46 49.09 56.45 59.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 68 19/6/2022 - 10:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:19 |
2 3 4 | Włodarczyk Olivier Mrowca Szymon Madej Szymon | 13 13 13 | BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Gawinowicz Miłosz Drzał Konrad Lichowski Łukasz Nowak Szymon Marciniak Norbert Ślęczka Szymon | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Dragon Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Stefański Andrzej Guzik Filip Mateja Konrad Piętka Jakub Nowak Piotr Greń Wiktor | 13 13 13 13 13 13 | Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Piątka Chorzów STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Dragon Będzin | 06 06 11 06 06 11 | 58.33 54.22 45.00 52.87 54.80 58.85 |
10:25 | Dekoracja Nr 63. Dziewcząt, 25m grzbietowy |
10:27 | Dekoracja Nr 64. Chłopców, 25m grzbietowy |
10:29 | Dekoracja Nr 65. Dziewcząt, 25m motylkowy |
10:31 | Dekoracja Nr 66. Chłopców, 25m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 69 19/6/2022 - 10:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:33 |
1 2 3 4 5 | Frys Helena Sasik Milena Ciupka Marta Kędziora Iga Michaliszyn Martyna | 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Michalik Maja Stec Kalina Moskalets Alisa Osińska Lena Jarzębska Hanna Wilk Laura | 13 13 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Górnik Sosnowiec Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | NT NT 57.80 1:03.78 NT NT |
Seria 3 z 4, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Reva Anastasiia Jezierska Zuzanna Słomska Małgorzata Worwa Paulina Małyniuk Magdalena Opoka Antonina | 13 13 13 13 13 13 | Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 55.84 53.00 52.00 52.10 54.99 57.27 |
Seria 4 z 4, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Nowicka Lena Dashkevich Kristina Kurzeja Małgorzata Krzak Zofia Jurek Hanna Poduszyńska Maria | 13 13 13 13 13 13 | Piątka Chorzów Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Pałac Młodzieży Katowice | 11 06 06 06 06 11 | 50.00 46.37 42.36 44.66 47.00 50.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 70 19/6/2022 - 10:41 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:41 |
2 3 4 | Lichowski Łukasz Gawinowicz Miłosz Teper Wiktor | 13 13 13 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:43 |
2 3 4 5 | Drzał Konrad Ślęczka Szymon Sawicki Adam Mrowca Szymon | 13 13 13 13 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Guzik Filip Stefański Andrzej Franta Stanisław Madzia Antoni Kotyza Wojciech Kuźma Filip | 13 13 13 13 13 13 | Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Pałac Młodzieży Katowice Piątka Chorzów Dragon Będzin STP Nowy Sącz | 06 06 11 11 11 06 | 55.54 53.24 48.80 53.20 55.34 59.50 |
Seria 4 z 4, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Operchalski Jan Wida Hubert Rylewicz Jan Nowak Piotr Gabryś Henryk Marciniak Norbert | 13 13 13 13 13 13 | Dragon Sosnowiec Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Dragon Sosnowiec | 11 06 06 06 06 11 | 45.06 43.22 41.77 42.10 44.11 47.54 |
10:48 | Dekoracja Nr 67. Dziewcząt, 50m klasyczny |
10:50 | Dekoracja Nr 68. Chłopców, 50m klasyczny |
10:52 | Dekoracja Nr 69. Dziewcząt, 50m grzbietowy |
10:54 | Dekoracja Nr 70. Chłopców, 50m grzbietowy |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |