XII Zawody o Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 12/3 - 19/6/2022 |
5 - XII Zawody o Puchar Solnego Miasta FINAŁ BLOK I | 19/6/2022 - 9:00 |
Konkurencja 57 19/6/2022 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarska Lilianna | 14 | STP Nowy Sącz | 19.29 | 159 | |||
2. | Matras Katarzyna | 14 | STP Nowy Sącz | 20.06 | 141 | |||
3. | Deska Karolina | 14 | Swim Team Częstochowa | 20.72 | 128 | |||
4. | Lotko Karolina | 15 | Dragon Będzin | 21.03 | 123 | |||
5. | Cholewa Hanna | 14 | Siemacha Kraków | 22.14 | 105 | |||
6. | Tyde Blanka | 14 | Siemacha Kraków | 22.38 | 102 | |||
7. | Leszczyńska Victoria | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 28.19 | 51 | |||
8. | Kędzior Amelia | 14 | Olimpijczyk Kraków | 29.44 | 44 | |||
9. | Szpyra Rozalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.64 | 43 | |||
10. | Papużyńska Magdalena | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.87 | 42 | |||
11. | Wilk Alicja | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 30.67 | 39 | |||
12. | Kuna Jagoda | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 31.24 | 37 | |||
13. | Bochenek Justyna | 14 | STP Nowy Sącz | 32.83 | 32 | |||
14. | Ptasznik Natalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 43.26 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 19/6/2022 - 9:05 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuboń Tymon | 14 | BOSiR Brzesko | 17.89 | 130 | |||
2. | Gruca Filip | 14 | STP Nowy Sącz | 18.29 | 122 | |||
3. | Terlecki Szymon | 15 | HS Team Kłodzko | 19.60 | 99 | |||
4. | Starmach Stanisław | 14 | Delfin Nowy Targ | 19.89 | 95 | |||
5. | Wala Borys | 14 | Swim Team Częstochowa | 20.39 | 88 | |||
6. | Pociecha Oskar | 14 | STP Nowy Sącz | 20.94 | 81 | |||
7. | Jarmułowicz Maksymilian | 14 | Delfin Nowy Targ | 21.06 | 80 | |||
8. | Rzadkosz Ludwik | 14 | Delfin Nowy Targ | 21.09 | 79 | |||
9. | Kapusta Nikodem | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 21.48 | 75 | |||
10. | Łukowicz Hubert | 14 | Olimpijczyk Kraków | 21.64 | 73 | |||
11. | Włoch Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 22.09 | 69 | |||
12. | Makuła Jakub | 14 | Dragon Będzin | 22.64 | 64 | |||
13. | Dukat Marcin | 14 | Olimpijczyk Kraków | 22.78 | 63 | |||
14. | Tumm Jakub | 14 | Olimpijczyk Kraków | 22.89 | 62 | |||
15. | Łatka Adam | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 23.34 | 58 | |||
16. | Leśniakiewicz Marcin | 14 | Delfin Nowy Targ | 23.95 | 54 | |||
17. | Bodziony Piotr | 14 | STP Nowy Sącz | 24.43 | 51 | |||
18. | Pasek Franciszek | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 24.67 | 49 | |||
19. | Kronenberger Filip | 14 | STP Nowy Sącz | 25.89 | 43 | |||
20. | Ogórek Nikodem | 14 | STP Nowy Sącz | 26.51 | 40 | |||
21. | Siemieniecki Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 26.60 | 39 | |||
22. | Janeczek Stanisław | 14 | Olimpijczyk Kraków | 27.01 | 37 | |||
23. | Bułat Jan | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 27.23 | 37 | |||
24. | Smulski Miłosz | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 27.45 | 36 | |||
25. | Batkiewicz Przemysław | 14 | Delfin Nowy Targ | 27.64 | 35 | |||
26. | Cyrwus - Zając Tadeusz | 15 | Delfin Nowy Targ | 29.05 | 30 | |||
27. | Nowak Dominik | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.42 | 29 | |||
28. | Grzyb Kornel | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 30.53 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 19/6/2022 - 9:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matras Katarzyna | 14 | STP Nowy Sącz | 24.42 | 160 | |||
2. | Mordarska Lilianna | 14 | STP Nowy Sącz | 27.44 | 113 | |||
3. | Lotko Karolina | 15 | Dragon Będzin | 29.10 | 95 | |||
4. | Szpyra Rozalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.52 | 91 | |||
5. | Tyde Blanka | 14 | Siemacha Kraków | 31.80 | 72 | |||
6. | Cholewa Hanna | 14 | Siemacha Kraków | 33.63 | 61 | |||
7. | Kuna Jagoda | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 33.82 | 60 | |||
8. | Deska Karolina | 14 | Swim Team Częstochowa | 33.99 | 59 | |||
9. | Leszczyńska Victoria | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 35.29 | 53 | |||
10. | Wilk Alicja | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 36.84 | 46 | |||
11. | Papużyńska Magdalena | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 37.66 | 43 | |||
12. | Ptasznik Natalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 40.08 | 36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 19/6/2022 - 9:19 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuboń Tymon | 14 | BOSiR Brzesko | 23.65 | 118 | |||
2. | Gruca Filip | 14 | STP Nowy Sącz | 24.43 | 107 | |||
3. | Starmach Stanisław | 14 | Delfin Nowy Targ | 26.63 | 83 | |||
4. | Terlecki Szymon | 15 | HS Team Kłodzko | 27.11 | 78 | |||
5. | Pociecha Oskar | 14 | STP Nowy Sącz | 27.47 | 75 | |||
6. | Janeczek Stanisław | 14 | Olimpijczyk Kraków | 28.66 | 66 | |||
7. | Makuła Jakub | 14 | Dragon Będzin | 29.54 | 60 | |||
8. | Smulski Miłosz | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.84 | 59 | |||
9. | Bułat Jan | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.90 | 58 | |||
10. | Łatka Adam | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 30.61 | 54 | |||
11. | Kunc - Jasiński Jakub | 14 | Delfin Nowy Targ | 30.68 | 54 | |||
12. | Kapusta Nikodem | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 32.14 | 47 | |||
13. | Bodziony Piotr | 14 | STP Nowy Sącz | 32.88 | 44 | |||
14. | Wala Borys | 14 | Swim Team Częstochowa | 33.80 | 40 | |||
15. | Siemieniecki Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 33.93 | 40 | |||
16. | Włoch Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 34.98 | 36 | |||
17. | Pasek Franciszek | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 35.09 | 36 | |||
18. | Nowak Dominik | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 35.64 | 34 | |||
19. | Grzyb Kornel | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 43.65 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 19/6/2022 - 9:25 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Korzeń Adrianna | 13 | Górnik Sosnowiec | 35.79 | 262 | |||
2. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 37.23 | 233 | |||
3. | Dashkevich Kristina | 13 | Nika Sport Team Kraków | 37.55 | 227 | |||
4. | Krzak Zofia | 13 | STP Nowy Sącz | 38.67 | 208 | |||
5. | Słomska Małgorzata | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 42.97 | 151 | |||
6. | Reva Anastasiia | 13 | Nika Sport Team Kraków | 43.17 | 149 | |||
7. | Poduszyńska Maria | 13 | Pałac Młodzieży Katowice | 44.15 | 140 | |||
8. | Michalik Maja | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 44.42 | 137 | |||
9. | Kędziora Iga | 13 | Fala Niepołomice | 44.77 | 134 | |||
10. | Zięba Zofia | 13 | STP Nowy Sącz | 44.87 | 133 | |||
11. | Jurek Hanna | 13 | BOSiR Brzesko | 45.23 | 130 | |||
12. | Nowicka Lena | 13 | Piątka Chorzów | 45.31 | 129 | |||
13. | Frys Helena | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 46.63 | 118 | |||
14. | Worwa Paulina | 13 | Delfin Nowy Targ | 47.25 | 114 | |||
15. | Małyniuk Magdalena | 13 | Nika Sport Team Kraków | 47.30 | 113 | |||
16. | Opoka Antonina | 13 | STP Nowy Sącz | 48.01 | 108 | |||
17. | Wilk Laura | 13 | STP Nowy Sącz | 48.96 | 102 | |||
18. | Jarzębska Hanna | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 52.37 | 83 | |||
19. | Sasik Milena | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 52.72 | 82 | |||
20. | Jezierska Zuzanna | 13 | Delfin Nowy Targ | 53.37 | 79 | |||
21. | Stec Kalina | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:00.22 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 19/6/2022 - 9:32 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rylewicz Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 34.35 | 202 | |||
2. | Operchalski Jan | 13 | Dragon Sosnowiec | 35.32 | 185 | |||
3. | Franta Stanisław | 13 | Pałac Młodzieży Katowice | 37.50 | 155 | |||
4. | Greń Wiktor | 13 | Dragon Będzin | 37.85 | 151 | |||
5. | Mateja Konrad | 13 | Piątka Chorzów | 37.95 | 149 | |||
6. | Nowak Piotr | 13 | STP Nowy Sącz | 38.44 | 144 | |||
7. | Marciniak Norbert | 13 | Dragon Sosnowiec | 39.33 | 134 | |||
8. | Piętka Jakub | 13 | STP Nowy Sącz | 39.57 | 132 | |||
9. | Wida Hubert | 13 | Delfin Nowy Targ | 39.90 | 128 | |||
10. | Włodarczyk Olivier | 13 | BOSiR Brzesko | 43.14 | 102 | |||
11. | Kotyza Wojciech | 13 | Dragon Będzin | 43.43 | 100 | |||
12. | Gabryś Henryk | 13 | Delfin Nowy Targ | 43.59 | 98 | |||
13. | Cetnarowski Adam | 13 | H2O Bochnia | 43.88 | 96 | |||
14. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 46.00 | 84 | |||
15. | Madej Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 48.20 | 73 | |||
16. | Sawicki Adam | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 48.52 | 71 | |||
17. | Stefański Andrzej | 13 | Nika Sport Team Kraków | 48.71 | 70 | |||
18. | Mrowca Szymon | 13 | STP Nowy Sącz | 49.22 | 68 | |||
19. | Kuźma Filip | 13 | STP Nowy Sącz | 49.58 | 67 | |||
20. | Nowak Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 50.23 | 64 | |||
21. | Guzik Filip | 13 | Delfin Nowy Targ | 50.44 | 63 | |||
22. | Gawinowicz Miłosz | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 54.55 | 50 | |||
23. | Madzia Antoni | 13 | Piątka Chorzów | 59.70 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 63 19/6/2022 - 9:41 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarska Lilianna | 14 | STP Nowy Sącz | 22.97 | 144 | |||
2. | Lotko Karolina | 15 | Dragon Będzin | 23.18 | 140 | |||
3. | Matras Katarzyna | 14 | STP Nowy Sącz | 23.82 | 129 | |||
4. | Deska Karolina | 14 | Swim Team Częstochowa | 26.34 | 95 | |||
5. | Cholewa Hanna | 14 | Siemacha Kraków | 26.60 | 92 | |||
6. | Tyde Blanka | 14 | Siemacha Kraków | 27.67 | 82 | |||
7. | Kędzior Amelia | 14 | Olimpijczyk Kraków | 27.75 | 81 | |||
8. | Ptasznik Natalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 28.43 | 76 | |||
9. | Papużyńska Magdalena | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 29.37 | 69 | |||
10. | Bochenek Justyna | 14 | STP Nowy Sącz | 30.57 | 61 | |||
11. | Leszczyńska Victoria | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 31.35 | 56 | |||
12. | Szpyra Rozalia | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 32.21 | 52 | |||
13. | Wilk Alicja | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 34.12 | 44 | |||
14. | Kuna Jagoda | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 34.55 | 42 | |||
15. | Zych Nicola | 16 | Solne Miasto Wieliczka | 35.79 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 64 19/6/2022 - 9:45 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuboń Tymon | 14 | BOSiR Brzesko | 22.23 | 101 | |||
2. | Łukowicz Hubert | 14 | Olimpijczyk Kraków | 22.55 | 96 | |||
3. | Starmach Stanisław | 14 | Delfin Nowy Targ | 22.68 | 95 | |||
4. | Wala Borys | 14 | Swim Team Częstochowa | 22.80 | 93 | |||
5. | Gruca Filip | 14 | STP Nowy Sącz | 23.10 | 90 | |||
6. | Rzadkosz Ludwik | 14 | Delfin Nowy Targ | 23.86 | 81 | |||
7. | Leśniakiewicz Marcin | 14 | Delfin Nowy Targ | 24.16 | 78 | |||
8. | Terlecki Szymon | 15 | HS Team Kłodzko | 24.64 | 74 | |||
9. | Dukat Marcin | 14 | Olimpijczyk Kraków | 24.83 | 72 | |||
10. | Tumm Jakub | 14 | Olimpijczyk Kraków | 25.32 | 68 | |||
11. | Pociecha Oskar | 14 | STP Nowy Sącz | 25.38 | 68 | |||
12. | Łatka Adam | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 25.76 | 65 | |||
13. | Makuła Jakub | 14 | Dragon Będzin | 25.81 | 64 | |||
14. | Jarmułowicz Maksymilian | 14 | Delfin Nowy Targ | 25.93 | 63 | |||
15. | Janeczek Stanisław | 14 | Olimpijczyk Kraków | 26.08 | 62 | |||
16. | Pasek Franciszek | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 26.27 | 61 | |||
17. | Kapusta Nikodem | 15 | Solne Miasto Wieliczka | 26.92 | 56 | |||
18. | Batkiewicz Przemysław | 14 | Delfin Nowy Targ | 27.21 | 55 | |||
19. | Włoch Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 27.24 | 55 | |||
20. | Smulski Miłosz | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 27.50 | 53 | |||
21. | Kunc - Jasiński Jakub | 14 | Delfin Nowy Targ | 27.82 | 51 | |||
22. | Kronenberger Filip | 14 | STP Nowy Sącz | 28.64 | 47 | |||
23. | Bodziony Piotr | 14 | STP Nowy Sącz | 30.00 | 41 | |||
24. | Cyrwus - Zając Tadeusz | 15 | Delfin Nowy Targ | 30.57 | 38 | |||
25. | Grzyb Kornel | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 31.16 | 36 | |||
26. | Bułat Jan | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 31.19 | 36 | |||
27. | Siemieniecki Filip | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 31.49 | 35 | |||
28. | Ogórek Nikodem | 14 | STP Nowy Sącz | 31.99 | 33 | |||
29. | Nowak Dominik | 14 | Solne Miasto Wieliczka | 32.54 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 65 19/6/2022 - 9:54 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 18.65 | 216 | |||
2. | Korzeń Adrianna | 13 | Górnik Sosnowiec | 19.37 | 192 | |||
3. | Michalik Maja | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 23.14 | 113 | |||
4. | Zięba Zofia | 13 | STP Nowy Sącz | 23.52 | 107 | |||
5. | Poduszyńska Maria | 13 | Pałac Młodzieży Katowice | 23.56 | 107 | |||
6. | Jurek Hanna | 13 | BOSiR Brzesko | 24.24 | 98 | |||
7. | Słomska Małgorzata | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 24.77 | 92 | |||
8. | Opoka Antonina | 13 | STP Nowy Sącz | 25.87 | 80 | |||
9. | Ciupka Marta | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 26.56 | 74 | |||
10. | Nowicka Lena | 13 | Piątka Chorzów | 26.89 | 72 | |||
11. | Frys Helena | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 27.66 | 66 | |||
12. | Michaliszyn Martyna | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 29.22 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 66 19/6/2022 - 9:57 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Greń Wiktor | 13 | Dragon Będzin | 17.80 | 170 | |||
2. | Rylewicz Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 18.11 | 161 | |||
3. | Operchalski Jan | 13 | Dragon Sosnowiec | 19.76 | 124 | |||
4. | Wida Hubert | 13 | Delfin Nowy Targ | 20.74 | 107 | |||
5. | Mateja Konrad | 13 | Piątka Chorzów | 20.83 | 106 | |||
6. | Piętka Jakub | 13 | STP Nowy Sącz | 21.51 | 96 | |||
7. | Włodarczyk Olivier | 13 | BOSiR Brzesko | 22.21 | 87 | |||
8. | Franta Stanisław | 13 | Pałac Młodzieży Katowice | 22.88 | 80 | |||
9. | Cetnarowski Adam | 13 | H2O Bochnia | 23.35 | 75 | |||
10. | Gabryś Henryk | 13 | Delfin Nowy Targ | 25.51 | 57 | |||
11. | Kotyza Wojciech | 13 | Dragon Będzin | 25.87 | 55 | |||
12. | Ślęczka Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 26.57 | 51 | |||
13. | Madej Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 28.48 | 41 | |||
14. | Nowak Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 29.13 | 38 | |||
15. | Madzia Antoni | 13 | Piątka Chorzów | 30.85 | 32 | |||
16. | Sawicki Adam | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 31.88 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 67 19/6/2022 - 10:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Korzeń Adrianna | 13 | Górnik Sosnowiec | 46.66 | 229 | |||
2. | Krzak Zofia | 13 | STP Nowy Sącz | 50.03 | 186 | |||
3. | Dashkevich Kristina | 13 | Nika Sport Team Kraków | 50.23 | 183 | |||
4. | Zięba Zofia | 13 | STP Nowy Sącz | 57.62 | 121 | |||
5. | Reva Anastasiia | 13 | Nika Sport Team Kraków | 57.81 | 120 | |||
6. | Ciupka Marta | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 57.88 | 120 | |||
7. | Worwa Paulina | 13 | Delfin Nowy Targ | 1:00.26 | 106 | |||
8. | Kędziora Iga | 13 | Fala Niepołomice | 1:02.07 | 97 | |||
9. | Michaliszyn Martyna | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:03.55 | 90 | |||
10. | Wilk Laura | 13 | STP Nowy Sącz | 1:03.65 | 90 | |||
11. | Jezierska Zuzanna | 13 | Delfin Nowy Targ | 1:04.40 | 87 | |||
12. | Małyniuk Magdalena | 13 | Nika Sport Team Kraków | 1:06.10 | 80 | |||
13. | Sasik Milena | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.09 | 77 | |||
14. | Osińska Lena | 13 | Górnik Sosnowiec | 1:10.59 | 66 | |||
15. | Jarzębska Hanna | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.45 | 61 | |||
16. | Stec Kalina | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.40 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 68 19/6/2022 - 10:19 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Jakub | 13 | STP Nowy Sącz | 50.88 | 122 | |||
2. | Nowak Piotr | 13 | STP Nowy Sącz | 53.00 | 108 | |||
3. | Greń Wiktor | 13 | Dragon Będzin | 53.88 | 102 | |||
4. | Mateja Konrad | 13 | Piątka Chorzów | 55.30 | 95 | |||
5. | Marciniak Norbert | 13 | Dragon Sosnowiec | 55.58 | 93 | |||
6. | Ślęczka Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 56.97 | 87 | |||
7. | Stefański Andrzej | 13 | Nika Sport Team Kraków | 57.49 | 84 | |||
8. | Madej Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 58.53 | 80 | |||
9. | Mrowca Szymon | 13 | STP Nowy Sącz | 59.55 | 76 | |||
10. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 1:00.42 | 72 | |||
11. | Włodarczyk Olivier | 13 | BOSiR Brzesko | 1:00.96 | 71 | |||
12. | Gawinowicz Miłosz | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.33 | 60 | |||
13. | Guzik Filip | 13 | Delfin Nowy Targ | 1:08.17 | 50 | |||
14. | Nowak Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.01 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 69 19/6/2022 - 10:33 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Małgorzata | 13 | STP Nowy Sącz | 42.16 | 223 | |||
2. | Krzak Zofia | 13 | STP Nowy Sącz | 45.82 | 174 | |||
3. | Jurek Hanna | 13 | BOSiR Brzesko | 45.90 | 173 | |||
4. | Dashkevich Kristina | 13 | Nika Sport Team Kraków | 46.30 | 169 | |||
5. | Słomska Małgorzata | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 49.24 | 140 | |||
6. | Frys Helena | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 49.25 | 140 | |||
7. | Reva Anastasiia | 13 | Nika Sport Team Kraków | 49.93 | 134 | |||
8. | Nowicka Lena | 13 | Piątka Chorzów | 50.35 | 131 | |||
9. | Kędziora Iga | 13 | Fala Niepołomice | 51.07 | 125 | |||
10. | Poduszyńska Maria | 13 | Pałac Młodzieży Katowice | 51.31 | 124 | |||
11. | Michalik Maja | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 51.52 | 122 | |||
12. | Ciupka Marta | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 52.66 | 114 | |||
13. | Wilk Laura | 13 | STP Nowy Sącz | 53.90 | 107 | |||
14. | Małyniuk Magdalena | 13 | Nika Sport Team Kraków | 54.20 | 105 | |||
15. | Michaliszyn Martyna | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 54.68 | 102 | |||
16. | Opoka Antonina | 13 | STP Nowy Sącz | 55.42 | 98 | |||
17. | Worwa Paulina | 13 | Delfin Nowy Targ | 55.86 | 96 | |||
18. | Sasik Milena | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 57.50 | 88 | |||
19. | Jezierska Zuzanna | 13 | Delfin Nowy Targ | 57.66 | 87 | |||
20. | Jarzębska Hanna | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 57.93 | 86 | |||
21. | Osińska Lena | 13 | Górnik Sosnowiec | 1:07.38 | 54 | |||
22. | Stec Kalina | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.63 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 70 19/6/2022 - 10:41 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 13 | STP Nowy Sącz | 41.28 | 155 | |||
2. | Rylewicz Jan | 13 | STP Nowy Sącz | 41.71 | 151 | |||
3. | Operchalski Jan | 13 | Dragon Sosnowiec | 41.86 | 149 | |||
4. | Wida Hubert | 13 | Delfin Nowy Targ | 43.46 | 133 | |||
5. | Marciniak Norbert | 13 | Dragon Sosnowiec | 46.56 | 108 | |||
6. | Franta Stanisław | 13 | Pałac Młodzieży Katowice | 49.37 | 91 | |||
7. | Kotyza Wojciech | 13 | Dragon Będzin | 51.71 | 79 | |||
8. | Lichowski Łukasz | 13 | STP Nowy Sącz | 52.28 | 76 | |||
9. | Gabryś Henryk | 13 | Delfin Nowy Targ | 53.20 | 72 | |||
10. | Stefański Andrzej | 13 | Nika Sport Team Kraków | 54.18 | 68 | |||
11. | Guzik Filip | 13 | Delfin Nowy Targ | 54.73 | 66 | |||
12. | Gawinowicz Miłosz | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 55.23 | 65 | |||
13. | Sawicki Adam | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 56.98 | 59 | |||
14. | Mrowca Szymon | 13 | STP Nowy Sącz | 57.27 | 58 | |||
15. | Madzia Antoni | 13 | Piątka Chorzów | 57.40 | 58 | |||
16. | Ślęczka Szymon | 13 | Solne Miasto Wieliczka | 57.48 | 57 | |||
17. | Kuźma Filip | 13 | STP Nowy Sącz | 57.93 | 56 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |