Zawody Pływackie o Puchar Prezesa TG Sokół Myślenice Myślenice, 13/2/2022 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Cichy Julia | 06 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.00 43.00 | |||||
Cywiński Franciszek | 09 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 37.00 49.00 |
|||||
Dobrek Maja | 05 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 38.00 52.00 |
|||||
Gołąb Jakub | 09 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 41.00 52.00 |
|||||
Gołąb Krzysztof | 07 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 34.00 41.00 |
|||||
Krzysztofiak Adam | 08 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 42.00 52.00 |
|||||
Oramus Leo | 08 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 40.00 50.00 |
|||||
Ostrowski Dariusz | 13 | 02106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 35.00 35.00 35.00 |
|||||
Ostrowski Konrad | 12 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 34.00 34.00 |
|||||
Piechnik Piotr | 09 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 40.00 44.00 |
|||||
Wiekiera Maciej | 10 | 02106 | 50m dowolny (11) | 40.00 |
Sokół Myślenice 1 | 02106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:30.00 |
Bałon Grzegorz | 12 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 48.49 49.50 1:00.00 | |||||
Bobola Emil | 11 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 45.05 48.42 50.00 |
|||||
Hajduk Oliwier | 12 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 51.52 51.00 |
|||||
Krawczyk Szymon | 06 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 26.31 30.21 29.90 |
|||||
Lech Dawid | 09 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 32.00 35.35 34.00 |
|||||
Lech Szymon | 06 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 26.16 29.62 29.00 |
|||||
Marszałek Gabrela | 13 | DEGOR | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.00 24.00 24.25 24.00 |
|||||
Mirek Elena | 12 | DEGOR | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 51.00 52.00 |
|||||
Obrzut Olaf | 12 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 47.00 49.00 |
|||||
Paszyński Jakub | 06 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 31.41 43.78 36.00 |
|||||
Paszyński Nataniel | 08 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 38.54 39.41 50.00 |
|||||
Patrzyk Arkadiusz | 09 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 40.00 42.11 |
|||||
Potyrała Martyna | 10 | DEGOR | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 42.11 48.00 49.00 |
|||||
Stec Jan | 10 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 49.00 52.00 |
|||||
Stępień Hanna | 11 | DEGOR | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 51.23 59.00 59.00 |
|||||
Wypych Amadeusz | 12 | DEGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 46.00 48.00 49.00 |
|||||
Zaręba Mia | 10 | DEGOR | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 42.00 46.00 57.00 |
Delfin Gorlice 1 | DEGOR | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 1:56.00 |
Jagos Olivier | 09 | 05606 | 105606700077 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 34.82 41.49 NT | ||||
Jaromin Maja | 09 | 05606 | 105606600083 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 34.50 44.41 NT |
||||
Jałocha Alina | 13 | 05606 | 105606600003 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.13 21.44 23.84 20.11 |
||||
Jałocha Kacper | 06 | 05606 | 105606700001 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 28.70 33.50 31.11 |
||||
Jałocha Tomasz | 08 | 05606 | 105606700002 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 36.86 39.23 34.54 |
||||
Kołat Dominik | 07 | 05606 | 105606700030 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 35.25 42.80 NT |
||||
Nogaj Wojciech | 13 | 05606 | 105606700035 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.44 21.56 NT NT |
||||
Skałka Anna | 11 | 05606 | 105606600060 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 39.86 52.32 46.53 |
||||
Skałka Natalia | 12 | 05606 | 105606600061 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
||||
Wilczak Franciszek | 10 | 05606 | 105606700007 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 37.12 43.83 41.20 |
||||
Wilczak Karolina | 10 | 05606 | 105606600006 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 40.33 46.44 40.15 |
||||
Wilczak Piotr | 05 | 05606 | 105606700005 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 34.87 38.30 NT |
||||
Wilczak Wojciech | 11 | 05606 | 105606700004 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 46.40 47.84 50.60 |
||||
Ziembański Filip | 08 | 05606 | 105606700065 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 32.18 39.94 NT |
||||
Żur Emilia | 12 | 05606 | 105606600117 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
Vigor Łętownia 1 | 05606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Jałocha Kacper Wilczak Karolina | 06 10 | Jałocha Tomasz Jaromin Maja | 08 09 |
Gurgul Mikołaj | 12 | 03706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT NT | |||||
Jodłowska Emilia | 11 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Malik Natalia | 13 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Pietrusa Konrad | 12 | 03706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Piskosz Jan | 11 | 03706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Mirosław | 11 | 03706 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | NT NT |
Kuboń Nina | 09 | 01506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 33.60 41.50 | |||||
Kuboń Tymon | 14 | 01506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.50 25.00 25.00 25.00 |
|||||
Skoczek Jan | 12 | 01506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 37.00 41.40 |
|||||
Skoczek Malgorzata | 07 | 01506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 31.00 36.50 33.90 |
Bałos Nikola | 09 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 41.00 52.00 | |||||
Bałos Oliwier | 11 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 48.00 55.00 |
|||||
Bańdura Natalia | 10 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 48.00 51.00 |
|||||
Bańdura Szymon | 11 | 02706 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Bisaga Wojciech | 06 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 27.00 32.00 31.00 |
|||||
Burliga Adam | 11 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 34.00 40.00 39.00 |
|||||
Chromy Kuba | 11 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 32.00 41.00 38.00 |
|||||
Chromy Milena | 14 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.00 31.00 |
|||||
Daćko Malwina | 11 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 44.00 50.00 |
|||||
Fortuna Norbert | 07 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 30.00 37.00 31.00 |
|||||
Kozioł Krystian | 09 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 32.00 35.00 |
|||||
Krupczyk Aleksandra | 12 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 46.00 49.00 |
|||||
Kurowska Martyna | 11 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 39.00 44.00 NT |
|||||
Kurowska Natalia | 14 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.00 26.00 35.00 |
|||||
Kurowska Wiktoria | 10 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 38.00 51.00 |
|||||
Miklaszewski Szymon | 09 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 33.00 36.00 NT |
|||||
Mirocha Amelia | 07 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 49.00 52.00 |
|||||
Pawlica Laura | 11 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 37.00 48.00 NT |
|||||
Piwowar Nadia | 12 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 44.00 51.00 |
|||||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 31.00 45.00 33.00 |
|||||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | 102706700059 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 27.00 37.00 31.00 |
||||
Porębska Joanna | 12 | 02706 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 46.00 52.00 |
|||||
Porębska Julia | 08 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 38.00 39.00 42.00 |
|||||
Sala Jakub | 10 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.00 33.00 35.00 |
|||||
Sarna Bartłomiej | 10 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 38.00 43.00 |
|||||
Sarna Mateusz | 08 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 36.00 40.00 |
|||||
Sikora Samuel | 08 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 41.00 51.00 |
|||||
Strzelecka Patrycja | 08 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.00 38.00 |
|||||
Surma Ewelina | 10 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 49.00 55.00 |
|||||
Surma Justyna | 12 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 51.00 56.00 |
|||||
Surmiak Kacper | 08 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 28.00 35.00 31.00 |
|||||
Wietrzyk Nikola | 08 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 31.00 33.00 33.00 |
|||||
Wrzodek Lena | 12 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 41.00 50.00 NT |
|||||
Zając Maria | 07 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 49.00 52.00 |
|||||
Świerkosz Joanna | 09 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 46.00 52.00 |
|||||
Świętek Krzysztof | 06 | 02706 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 29.00 36.00 30.00 |
Bochenek Justyna | 14 | 01406 | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Bocheńska Maja | 11 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 46.39 55.03 NT |
|||||
Bocheński Kajetan | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 29.54 34.56 33.21 |
|||||
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 36.56 43.35 53.07 |
|||||
Bodziony Piotr | 14 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 25.56 29.25 NT NT |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 34.89 39.03 39.22 |
|||||
Dyrek Mikołaj | 11 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 43.90 47.17 NT |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 29.42 36.12 35.26 |
|||||
Gruca Filip | 14 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 20.00 26.14 28.50 27.24 |
|||||
Hanula Mateusz | 08 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 29.94 36.01 35.21 |
|||||
Jojczyk Franciszek | 16 | 01406 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Jędrzejczyk Julia | 12 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 53.34 1:00.82 1:03.59 |
|||||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 35.09 40.40 40.14 |
|||||
Kołodziejczyk Alex | 11 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 38.81 51.22 45.79 |
|||||
Krzak Zofia | 13 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.72 20.88 21.84 23.12 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 30.65 34.79 34.32 |
|||||
Kurzeja Małgorzata | 13 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 16.88 20.14 22.56 20.31 |
|||||
Kuźma Filip | 13 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 34.54 |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 29.87 33.36 32.26 |
|||||
Legutko Tymoteusz | 13 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 33.33 39.61 35.91 |
|||||
Lichowski Łukasz | 13 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 21.64 26.66 27.84 NT |
|||||
Lorek Adam | 12 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | NT NT NT |
|||||
Marcisz Nadia | 15 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Matras Katarzyna | 14 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.78 25.40 27.07 NT |
|||||
Mordarska Liliana | 14 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 20.24 24.65 31.15 27.19 |
|||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 29.83 32.95 30.97 |
|||||
Nowak Kacper | 16 | 01406 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Nowak Piotr | 13 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.41 20.57 26.77 21.97 |
|||||
Obrzut Mateusz | 10 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 40.16 56.59 NT |
|||||
Ogórek Nikodem | 14 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 27.35 31.68 NT NT |
|||||
Opoka Antonina | 13 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.83 29.30 NT 28.63 |
|||||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 34.48 38.51 42.59 |
|||||
Piętka Jakub | 13 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.75 22.48 26.94 23.72 |
|||||
Pociecha Oskar | 14 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 24.25 27.17 NT NT |
|||||
Podgórska Łucja | 12 | 01406 | 101406600201 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 51.23 1:00.92 NT |
||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 33.96 38.64 34.60 |
|||||
Rylewicz Jan | 13 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 16.47 20.70 24.43 20.90 |
|||||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 32.94 42.77 42.69 |
|||||
Tkaczyk Helena | 11 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 48.35 55.09 |
|||||
Zięba Zofia | 13 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.64 24.05 27.56 24.84 |
|||||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 29.47 32.76 32.38 |
|||||
Świdrak Marcel | 12 | 01406 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 46.25 54.62 NT |
|||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | NT 48.87 48.63 |
STP Batmani | 01406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:14.19 |
STP Jedi | 01406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:19.36 |
STP Avengers | 01406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:29.29 |
STP Furia | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 1:56.11 |
STP Chicken attack | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:12.12 |
STP Warriors | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:18.76 |
STP HERO | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:24.89 |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 27.00 39.00 29.00 | |||||
Bajda Karol | 06 | 01906 | 50m dowolny (11) | 29.00 | |||||
Całka Antoni | 12 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 41.00 50.00 |
|||||
Czajkowski Beniamin | 05 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 29.50 42.00 |
|||||
Imiołek Michał | 06 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 40.00 50.00 |
|||||
Kapałka Mateusz | 09 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 45.00 52.00 |
|||||
Krawczyk Ksawery | 10 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 45.00 55.00 |
|||||
Kurek Marcin | 06 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 29.50 36.00 |
|||||
Oświęcimka Aleksandra | 05 | 01906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.00 40.00 |
|||||
Stachura Mateusz | 09 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 40.00 47.00 |
|||||
Wojciechowski Aleksander | 11 | 01906 | 50m dowolny (11) | 42.00 | |||||
Wojciechowski Tymon | 15 | 01906 | 25m dowolny (2) | 25.00 |
Pływak Bochnia 1 | 01906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:00.00 |
Robakiewicz Kacper | 11 | 02711 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 38.52 47.59 | 13/12/2021 13/12/2021 | (POL) (POL) |
|||
Wdowiak Dominik | 07 | 02711 | 102711700469 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 26.60 31.15 27.60 | 23/1/2022 13/11/2021 13/11/2021 | (POL) (POL) (POL) |
||
Wdowiak Jakub | 12 | 02711 | 102711700470 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 33.97 44.53 39.53 | 11/12/2021 23/1/2022 11/12/2021 | (POL) (POL) (POL) |
Biestek Adrianna | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 44.47 50.19 1:01.00 | |||||
Bułat Jan | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Cholewa Hanna | 14 | 04806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Cholewa Magdalena | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 50.68 1:02.41 |
|||||
Ciupka Artur | 09 | 04806 | 104806700017 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 30.76 35.20 |
||||
Domżał Lena | 14 | 04806 | 25m grzbietowy (3) | 53.63 | |||||
Dudziak Tadeusz | 12 | 04806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 41.01 48.12 1:00.00 |
|||||
Gawor Leonard | 12 | 04806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 46.79 53.19 |
|||||
Grzyb Gabriela | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 50.00 56.00 |
|||||
Grzyb Kornel | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Idzik Zofia | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 46.61 59.26 |
|||||
Kapusta Nikodem | 15 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.86 26.08 |
|||||
Kowalski Tymoteusz | 12 | 04806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 53.29 1:20.00 |
|||||
Kubik Stefan | 12 | 04806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 51.12 51.44 |
|||||
Kursa Julia | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 44.82 52.77 |
|||||
Leszczyńska Victoria | 14 | 04806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 35.01 33.87 NT |
|||||
Mikuła Maria | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 40.63 48.39 1:00.00 |
|||||
Modzelewska Blanka | 12 | 04806 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 45.73 50.58 1:00.00 |
|||||
Olearczyk Michał | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 38.53 34.91 NT |
|||||
Pasek Franciszek | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.67 30.26 |
|||||
Piech Zofia | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 43.31 50.05 |
|||||
Pokrywka Zuzanna | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 47.64 51.13 1:01.00 |
|||||
Ptak Patrycja | 14 | 04806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 38.47 35.84 NT |
|||||
Ptasznik Natalia | 14 | 04806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 39.11 NT |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 04806 | 104806700012 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.54 33.44 33.89 |
||||
Siemieniecki Filip | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 30.78 |
|||||
Smulski Miłosz | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Szpyra Rozalia | 14 | 04806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 38.61 38.05 NT |
|||||
Słomska Małgorzata | 13 | 04806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.73 24.59 |
|||||
Trzos Małgorzata | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.67 47.96 |
|||||
Tyde Blanka | 14 | 04806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Wilk Alicja | 14 | 04806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Włoch Filip | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Zych Nicola | 16 | 04806 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Łatka Adam | 14 | 04806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 25.64 27.65 NT |
|||||
Łuczak Agata | 09 | 04806 | 104806600019 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 29.74 31.88 |
||||
Łukasik Blanka | 09 | 04806 | 104806600016 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 30.36 35.85 |
||||
Łukasik Greta | 12 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 39.36 44.67 1:00.00 |
|||||
Żak Zoya | 09 | 04806 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 29.49 32.17 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 04806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:00.03 |
Rozumek Jan Ciupka Artur | 09 09 | Łuczak Agata Żak Zoya | 09 09 |
Batkiewicz Przemysław | 14 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Cyrwus - Zając Tadeusz | 15 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Dziedzic Maksymilian | 14 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT NT |
|||||
Jarmułowicz Maksymilian | 14 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.55 NT |
|||||
Leśniakiewicz Marcin | 14 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Starmach Stanisław | 14 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 28.88 29.05 NT |
|||||
Łojas Bartłomiej | 14 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
Bukowiec Kamila | 06 | MOLIM | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | NT NT | |||||
Duchnik Konrad | 09 | MOLIM | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 28.06 NT | 7/12/2021 | Limanowa (POL) | |||
Gawron Zuzanna | 11 | MOLIM | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Marańska Matylda | 07 | MOLIM | 50m motylkowy (16) | NT | |||||
Twaróg Lena | 11 | MOLIM | 50m klasyczny (14) | NT | |||||
Wojtas Jakub | 04 | MOLIM | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | NT 34.74 | 7/12/2021 | Limanowa (POL) |
MOS Limanowa | MOLIM | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Pluta Tola | 07 | TIAND | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 49.22 51.39 | |||||
Pluta Wojciech | 10 | TIAND | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 41.22 48.63 |
Bałut Bernard | 11 | 06506 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 38.30 55.00 | |||||
Cholewa Kacper | 11 | 06506 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 35.05 40.50 |
|||||
Czuchra Laura | 12 | 06506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 50.00 55.00 |
|||||
Giebał Nina | 11 | 06506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 55.22 53.37 |
|||||
Grajdura Maja | 12 | 06506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 42.98 54.00 |
|||||
Kopa Tobiasz | 11 | 06506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 44.13 50.10 |
|||||
Książczyk Lilianna | 12 | 06506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 44.59 53.88 |
|||||
Stawarz Samuel | 11 | 06506 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 49.23 48.22 |
Peyomi Tarnów 1 | 06506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:30.12 |
Książczyk Lilianna Cholewa Kacper | 12 11 | Grajdura Maja Bałut Bernard | 12 11 |
Peyomi Tarnów 2 | 06506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Stawarz Samuel Giebał Nina | 11 11 | Czuchra Laura Kopa Tobiasz | 12 11 |
Cetnarowski Adam | 13 | 04906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 20.03 22.30 28.11 26.25 | |||||
Cetnarowski Jakub | 10 | 04906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | NT NT NT |
|||||
Gasek Jan | 11 | 04906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 19.01 21.15 NT |
|||||
Gasek Zuzanna | 07 | 04906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 37.15 NT NT |
|||||
Gebler Oliwia | 10 | 04906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | NT NT NT |
|||||
Grzesiak Oliwia | 08 | 04906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 33.20 36.20 35.25 |
|||||
Kapałka Julia | 11 | 04906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | NT NT NT |
|||||
Kulas Jakub | 10 | 04906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | NT NT NT |
|||||
Padula Tomasz | 10 | 04906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | NT NT NT |
|||||
Paruch Maciej | 10 | 04906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 33.12 37.30 36.11 |
|||||
Rzymek Zuzanna | 10 | 04906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 35.14 38.22 41.17 |
|||||
Zieńkowska Maja | 10 | 04906 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 36.18 NT 39.12 |
|||||
Śledź Oskar | 09 | 04906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 32.09 36.15 NT |
H2O Bochnia 1 | 04906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Paruch Maciej Grzesiak Oliwia | 10 08 | Zieńkowska Maja Śledź Oskar | 10 09 |
H2O Bochnia 2 | 04906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Rzymek Zuzanna Gasek Jan | 10 11 | Padula Tomasz Zieńkowska Maja | 10 10 |
H2O Bochnia 3 | 04906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | NT |
Cetnarowski Jakub Kapałka Julia | 10 11 | Gebler Oliwia Kulas Jakub | 10 10 |
Carlomagno Mirko | 12 | ZAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT | |||||
Krasowski Jakub | 15 | ZAKRA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Miazek Dawid | 12 | ZAKRA | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Szkudlarek Karolina | 96 | ZAKRA | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 28.50 37.00 |
|||||
Wieleba Bartosz | 13 | ZAKRA | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | NT NT |
Bednarz Tymoteusz | 11 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 42.02 55.55 | |||||
Frosztęga Lena | 09 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 34.92 42.88 |
|||||
Jania Kinga | 11 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 54.45 54.84 |
|||||
Jania Zofia | 10 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 40.32 55.55 |
|||||
Kowal Patrycja | 09 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 33.56 39.79 |
|||||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 28.89 33.87 33.32 |
|||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 29.02 36.22 35.02 |
|||||
Walancik Dorota | 10 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 45.66 55.67 |
|||||
Łopata Martyna | 12 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 39.98 49.78 |
|||||
Łopata Michał | 10 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 32.77 38.91 35.25 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 10 lat i starsi | 2:04.06 |
Szybowski Grzegorz Madej Justyna | 08 05 | Łopata Michał Kowal Patrycja | 10 09 |
Borówka Błażej | 09 | 00006 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 48.83 NT |
Simsak Alan | 13 | AQWAD | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.97 21.00 23.57 23.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |