Małopolskie Igrzyska Młodzieży – Finał Wojewódzki - Pływanie Myślenice, 26/4/2022 |
1 - Małopolskie Igrzyska Młodzieży – Finał Wojewódzki - Pływanie | 26/4/2022 - 9:30 |
Konkurencja 1 26/4/2022 - 9:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 | Głodek Zuzanna Cebula Patrycja Pawlik Iga | 07 07 08 | SP 6 Nowy Targ SP 3 Myślenice SP 2 Andrychów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 | Pająk Monika Mężyk Anastazja Patronik Wiktoria Banek Oliwia Fedek Daria | 08 07 08 07 08 | SP Sułkowice-Bolęcina SP Świniarsko SP Koźmice Wlk. SP 1 Dąbrowa Tarn. PSP Jasień | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepańska Karolina Aleksiejew Zosia Król Zuzanna Zoremba Barbara Chrobak Zofia Maciuszek Katarzyna | 08 08 07 07 08 07 | SP 4 Wieliczka SP 2 Olkusz SP 7 Nowy Sącz PSP 2 Brzesko SP 2 Myślenice SP 2 Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | NT 45.00 39.56 40.69 NT NT |
Seria 4 z 6, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 | Bałos Nikola Ruman Kornelia Chrząszcz Matylda Tupta Katarzyna Matras Kornelia Nowak Ksenia | 08 08 08 07 07 07 | SP Kurów SP Krzyszkowice SP 95 Kraków SP Naprawa SP 3 Limanowa PSP 2 Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 39.27 37.03 35.46 35.76 38.87 39.40 |
Seria 5 z 6, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 | Waligóra Emilia Konieczna Antonina Kozioł Julia Kuraś Maja Grzesiak Oliwia Kuśnierczyk Natasza | 07 08 08 08 08 08 | SP 8 Chrzanów SP 2 Olkusz SP 91 Kraków SP 8 Chrzanów SP 7 Bochnia SP 1 Bukowno | 06 06 06 06 06 06 | 35.12 32.00 30.86 31.19 33.59 35.45 |
Seria 6 z 6, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Zofia Zawiślan Julia Gracjasz Wiktoria Stanek Magdalena Sądel Oliwia Piętka Zuzanna | 07 07 08 07 08 07 | ZSOMS Kraków SP 2 Wieliczka SP 2 Stryszawa ZSOMS Kraków ZSOMS Kraków SP Moszczenica | 06 06 06 06 06 06 | 30.15 27.94 27.00 27.48 29.54 30.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/4/2022 - 9:40 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Tomasz Kapusta Eryk Zieliński Alan | 08 08 08 | SP 15 Nowy Sącz SP 1 Wieliczka SP 4 Andrychów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 | Fałowski Julian Kornacki Antoni Mastalski Kacper Żebracki Szymon Magnuszewski Oskar | 07 08 08 08 08 | SP Świniarsko SP 3 Myślenice SP 11 Nowy Targ SP 4 Andrychów SP 4 Andrychów | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 | Ropicki Dawid Gąsiorek Wiktor Hanula Mateusz Roman Adam Sejdak Krystian Pudełko Michał | 07 07 08 07 08 08 | SP 3 Myślenice SP 1 Wieliczka SP 9 Nowy Sącz SP 4 Andrychów SP 4 Andrychów SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 | Mistela Bartosz Pająk Robert Ludwin Jakub Krzyścin Natan Kalemba Dominik Niechwiej Julian | 08 07 07 08 08 08 | SP 1 Bukowno SP 4 Wadowice SP 8 Chrzanów SP 8 Chrzanów SP Jordanów SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 35.06 33.66 32.30 32.96 33.95 36.50 |
Seria 5 z 7, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 | Łagosz Szymon Kowalski Wojciech Ziobrowski Oskar Korta Maciej Sowa Karol Sukiennik Oliwier | 08 07 07 08 07 07 | PSP 2 Brzesko SP 4 Wadowice SP 1 Limanowa SP 1 Bochnia PSP 2 Brzesko SP 3 Limanowa | 06 06 06 06 06 06 | 31.68 31.56 30.82 31.02 31.56 32.27 |
Seria 6 z 7, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 | Płaczek Mateusz Przybylski Jan Rachwał Patryk Wójcikowski Patryk Idzik Arkadiusz Ziembański Filip | 07 08 08 08 07 08 | SP 5 Kraków SP 1 Bochnia ZSOMS Kraków SP 2 Olkusz SP Grajów SP Bystra Podhalańska | 06 06 06 06 06 06 | 28.76 28.47 27.93 28.12 28.72 30.25 |
Seria 7 z 7, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 | Urbański Jakub Watycha Aleksander Pochopień Paweł Stanisz Mikołaj Babraj Mikołaj Rolnicki Maksymilian | 07 07 07 07 08 08 | ZSOMS Kraków SP 6 Nowy Targ SP 1 Sucha Besk. SP 91 Kraków SP 1 Bochnia ZSOMS Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.14 26.33 26.20 26.25 26.38 27.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/4/2022 - 9:50 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 | Barzycka Natalia Podlipni Maja Cygan Daria Zychowicz Alicja | 08 07 07 08 | SP 2 Stryszawa SPSK Stanisław Górny SP 11 Nowy Sącz SP 2 Niepołomice | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 | Sarota Emilia Bisaga Małgorzata Raputa Gabriela Oszczepalska Karolina Porębska Julia Górowska Nikola | 07 07 08 08 08 07 | SP Świniarsko ZS Maków Podh. SP 3 Skawina SP Świniarsko ZS Maków Podh. SP Świniarsko | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 | Cabaj Adelajda Pałka Emilia Borkowska Aniela Koczwara Maria Witek Kinga Czapczyńska Zofia | 08 08 07 08 07 08 | SP 2 Myślenice SP 3 Limanowa SP 7 Nowy Sącz PSP 2 Brzesko PSP 2 Brzesko SSP LSR Niepołomice | 06 06 06 06 06 | NT 50.88 47.23 48.76 51.16 NT |
Seria 4 z 5, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 | Przybysz Greta Blacha Maja Mączka Klaudia Szostak Natasza Król Maja Gasek Zuzanna | 07 08 08 08 08 07 | SP 91 Kraków ZSOMS Kraków SP 2 Olkusz SP 91 Kraków SP 3 Limanowa SP 4 Bochnia | 06 06 06 06 06 06 | 42.96 41.63 41.00 41.02 41.79 46.40 |
Seria 5 z 5, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Aleksandra Gromala Julia Borkowska Dominika Cholewa Hanna Marciniak Aleksandra Tokarska Justyna | 08 07 07 07 07 08 | SP 1 Kraków ASP Nowy Sącz SP 2 Olkusz SP 3 Wieliczka ZSOMS Kraków SP 11 Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 39.50 36.08 34.11 35.00 36.97 40.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/4/2022 - 9:59 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 | Kwaśniak Wojciech Bobrowski Krzysztof Zając Mateusz Kumor Arkadiusz Polak Oskar | 07 07 08 08 07 | KSP Jadwiga Kraków SP Chełmiec SP 1 Myślenice SP Chełmiec SP 2 Wieprz | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 | Pabian Filip Kowalski Mieszko Przystał Antonio Zadora Wiktor Spisak Hubert Gorczyca Łukasz | 08 08 07 08 07 07 | ZSP Dębno SP 1 Wieliczka SP 1 Wieliczka SP 2 Andrychów SP 2 Wadowice SP Świniarsko | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 | Hudziak Jakub Młynarczyk Bartosz Sadok Tymon Danek Dawid Banaśkiewicz Antoni Całka Piotr | 08 07 08 07 07 08 | SP Jordanów SP 3 Limanowa SP 1 Bukowno SP 1 Sucha Besk. PSP 2 Brzesko SP 1 Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 48.93 46.80 43.45 44.00 48.27 NT |
Seria 4 z 5, 10:04 |
1 2 3 4 5 6 | Filipowski Kajetan Klimowicz Jan Halberda Mateusz Golonka Konrad Gorzkowski Filip Ładka Gabriel | 08 07 08 07 08 08 | PSP 2 Brzesko SP 5 Kraków Społ. SP 4 Kraków SP 3 Limanowa SP 5 Kraków ZSOMS Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.73 40.83 39.82 40.46 41.61 42.74 |
Seria 5 z 5, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Mółka Mateusz Zarzycki Sebastian Glijer Maksym Kowalczyk Bartek Gal Konrad Sobczyk Adrian | 07 07 07 08 07 08 | SP 7 Nowy Sącz SP 91 Kraków ZSOMS Kraków SP 2 Olkusz SP 11 Nowy Targ SP 3 Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 39.69 38.68 34.72 36.33 38.88 39.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/4/2022 - 10:08 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Syjota Łucja Pluta Tola Skoczek Małgorzata | 08 07 07 | SP Zachełmna PSP SPSK Brzezinka SP Gawłów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Wasilewska Zuzanna Parkhomei Asiia Jarmołowska Helena Trąbka Małgorzata | 08 07 08 08 | SP Trzemeśnia SP 2 Andrychów SP 1 Wieliczka SP Stadniki | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Kotas Ewelina Janas Anna Szkarłat Julia Szwed Amelia Słaboń Julia Flis Aleksandra | 07 07 08 08 07 08 | SP Świniarsko PSP 2 Brzesko SP 2 Olkusz SP Kurów SP 4 Olkusz SSP LSR Niepołomice | 06 06 06 06 06 | NT 47.06 43.33 43.99 48.23 NT |
Seria 4 z 5, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Nieciuńska Julia Podgórska Marta Kaczmarczyk Hanna Płaczek Natalia Rajca Lena Łanocha Maja | 07 07 08 07 08 07 | SP 91 Kraków SP 8 Chrzanów SP 91 Kraków SP 5 Kraków SP 8 Chrzanów PSP 2 Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 40.82 39.76 34.92 36.88 40.16 42.78 |
Seria 5 z 5, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Weronika Malecka Inka Czaja Zuzanna Chmiel Zuzanna Król Karolina Wietrzyk Nikola | 08 08 08 08 07 08 | SP 21 Nowy Sącz ZSOMS Kraków SMS Wieliczka ZSOMS Kraków ZSOMS Kraków ZSP Lachowice | 06 06 06 06 06 06 | 33.78 31.96 31.00 31.26 33.39 34.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/4/2022 - 10:16 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Skowron Dominik Grzebyk Maciej Hankus Dawid | 07 07 07 | SP 2 Niepołomice SP 1 Dąbrowa Tarn. SP 1 Wieliczka | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Rybski Mikołaj Hankus Tymoteusz Dyda Artur Janus Michał Chronowki Jakub | 07 07 08 08 07 | SP Klecza Dolna ZPO Osieczany SP 27 Kraków ZPO Osieczany SP Chełmiec | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Kacper Surówka Grzegorz Bołoz Jan Kutkiewicz Maciej Sukiennik Kamil Zamorski Kacper | 08 08 08 08 07 07 | PSP 2 Brzesko SP 3 Nowy Sącz PSP 2 Brzesko SP 4 Wadowice SP 3 Limanowa SP 1 Wadowice | 06 06 06 06 06 06 | 47.28 45.49 41.80 42.60 47.09 NT |
Seria 4 z 5, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Młodzik Maksymilian Jaje Mikołaj Zychowicz Krystian Jałocha Tomasz Kubas Kacper Klakla Kacper | 08 08 07 08 07 07 | SP 2 Olkusz SP 5 Kraków SP 8 Chrzanów SP Jordanów SP 1 Sucha Besk. SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 37.22 34.46 33.98 34.12 35.00 37.59 |
Seria 5 z 5, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kawala Szymon Stawowski Marcin Nowakowski Oliwier Halkiewicz Maciej Gałoński Tomasz Cebula Karol | 08 08 07 08 07 07 | SP 8 Chrzanów ZSOMS Kraków ZSOMS Kraków SP 2 Olkusz SP 3 Wieliczka SSP 5 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.55 30.96 26.96 30.03 31.00 33.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/4/2022 - 10:24 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Brońka Anna Kalata Wiktoria Kapela Karolina Strama Patrycja Chmiel Patrycja Kyć Alicja | 08 07 08 08 08 08 | SP 1 Wieliczka SP Szaflary PSP SPSK Brzezinka SP Szaflary SP Sułkowice-Bolęcina SP 5 Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Sumera Maja Mielech Magdalena Herasymenko Sofiia Stanuch Milena Marańska Matylda Adamczyk Anna | 08 08 08 08 07 07 | SP 2 Stryszawa SP 5 Kraków SP 91 Kraków SP 8 Chrzanów SP 3 Limanowa SP Laskowa | 06 06 06 06 06 06 | NT 39.11 37.54 38.53 40.62 NT |
Seria 3 z 3, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Jałowiecka Gabriela Cicha Zofia Zabawa Emilia Mucha Julia Kryza Jagoda Urbaniec Zofia | 08 07 07 07 08 08 | ZSOMS Kraków ZSOMS Kraków SP 8 Chrzanów KSP Nowy Sącz SMS Wieliczka SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 33.97 32.21 30.75 30.97 33.00 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/4/2022 - 10:29 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Długopolski Ignacy Jurek Maciej Pacelt Filip | 08 08 07 | SP Chełmiec ZS Maków Podh. SP 4 Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Wielgus Kacper Roman Jakub Myszkowski Igor Kurdziel Bartłomiej Kowalik Norbert Woźniak Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | SP 5 Nowy Targ SP Raciborsko SP Węgrzce Wlk. SP Tymbark SP 1 Wieliczka SP 15 Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Syguliński Dawid Żak Bartosz Paluch Igor Warunek Antoni Kołat Dominik Mól Patryk | 07 08 07 08 07 07 | SP 2 Olkusz SP 91 Kraków SP 91 Kraków SP 5 Kraków SP Jordanów SP 3 Limanowa | 06 06 06 06 06 06 | 43.21 37.83 34.54 35.43 38.04 43.94 |
Seria 4 z 4, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 | Spórna Jan Giec Kacper Sakłak Szymon Goraj Bartosz Kot Kacper Fortuna Norbert | 08 07 07 07 08 07 | ZSOMS Kraków SP 2 Olkusz ZSOMS Kraków SSP 3 Olkusz SP 162 Kraków SP Tarnawa Dolna | 06 06 06 06 06 06 | 31.50 28.87 26.78 28.12 29.70 32.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/4/2022 - 10:36 | Dziewcząt, 6 x 50m dowolny | 14 - 15 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 10:36 |
1 2 | SP 3 Myślenice 1 | SP 3 Myślenice | 06 | NT |
Rawło Olga, Bujas Aleksandra, Cebula Patrycja, Górka Róża |
Pachura Julia, Bylica Emilia |
3 | SP 91 Kraków 1 | SP 91 Kraków | 06 | NT |
Szostak Natasza, Sołtysik Łucja, Reguła Alicja, Herasymenko Sofiia |
Kaczmarczyk Hanna, Kozioł Julia |
4 | SP Świniarsko 1 | SP Świniarsko | 06 | NT |
Mężyk Anastazja, Mordarska Wiktoria, Gaik Natalia, Padula Kamila |
Kotas Ewelina, Wyskiel Oliwia |
5 6 |
Seria 2 z 2, 10:40 |
1 2 | PSP 2 Brzesko 1 | PSP 2 Brzesko | 06 | NT |
Witek Kinga, Zoremba Barbara, Łanocha Maja |
Koczwara Maria, Nowak Ksenia |
3 | SP 8 Chrzanów 1 | SP 8 Chrzanów | 06 | 3:12.90 |
Waligóra Emilia, Kuraś Maja, Rajca Lena, Zabawa Emilia |
Stanuch Milena, Podgórska Marta |
4 | ZSOMS Kraków 1 | ZSOMS Kraków | 06 | NT |
Marciniak Aleksandra, Sądel Oliwia, Jałowiecka Gabriela, Całka Zofia |
Malecka Inka, Stanek Magdalena |
5 | SP Węgrzce Wlk. 1 | SP Węgrzce Wlk. | 06 | NT |
Salawa Jagoda, Hrabia Emilia, Sendrorek Julia, Lenda Zuzanna |
Muzyka Maja, Lalicka Zuzanna |
6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/4/2022 - 10:44 | Chłopców, 6 x 50m dowolny | 14 - 15 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 10:44 |
1 2 | SP Chełmiec 1 | SP Chełmiec | 06 | NT |
Chronowki Jakub, Bobrowski Krzysztof, Kumor Arkadiusz, Kluska Paweł |
Orzechowski Bartosz, Długopolski Ignacy |
3 | ZSOMS Kraków 1 | ZSOMS Kraków | 06 | NT |
Urbański Jakub, Glijer Maksym, Rolnicki Maksymilian, Rachwał Patryk |
Nowakowski Oliwier, Sakłak Szymon |
4 | SP 4 Wieliczka 1 | SP 4 Wieliczka | 06 | NT |
Pietras Tomasz, Skubiński Krystian, Chabik Piotr, Kaznowski Stanisław |
Wieleba Michał, Cybula Natan |
5 6 |
Seria 2 z 3, 10:49 |
1 2 | PSP 2 Brzesko 1 | PSP 2 Brzesko | 06 | NT |
Filipowski Kajetan, Banaśkiewicz Antoni, Bołoz Jan, Łagosz Szymon |
Sowa Karol, Wróbel Kacper |
3 | SP 4 Andrychów 1 | SP 4 Andrychów | 06 | NT |
Magnuszewski Oskar, Roman Adam, Żebracki Szymon, Zieliński Alan |
Sejdak Krystian, Smaza Igor |
4 | SP 1 Wadowice 1 | SP 1 Wadowice | 06 | NT |
Ślusarczyk Nikodem, Sitarz Maciej, Świątek Konrad, Zamorski Kamil |
Kaczor Tomasz, Wądolny Kacper |
5 | SP 91 Kraków 1 | SP 91 Kraków | 06 | NT |
Bień Oliwier, Żak Bartosz, Strzyżewski Patryk, Paluch Igor |
Zarzycki Sebastian, Stanisz Mikołaj |
6 |
Seria 3 z 3, 10:53 |
1 | SP 1 Wieliczka 1 | SP 1 Wieliczka | 06 | NT |
Przystał Antonio, Słomski Mikołaj, Całka Piotr, Kowalik Norbert |
Gąsiorek Wiktor, Kapusta Eryk |
2 | SP 3 Myślenice 1 | SP 3 Myślenice | 06 | NT |
Ropicki Dawid, Kapusta Piotr, Kornacki Antoni, Pudełko Michał |
Stalmach Krzysztof, Maj Jakub |
3 | SP 8 Chrzanów 1 | SP 8 Chrzanów | 06 | 3:13.63 |
Kawala Szymon, Zychowicz Krystian, Ludwin Jakub, Klakla Kacper |
Niechwiej Julian, Krzyścin Natan |
4 | SP 7 Nowy Sącz | SP 7 Nowy Sącz | 06 | 3:44.37 |
Ginter Maksymilian, Mółka Mateusz, Gągor Hubert, Szkaradek Kamil |
Wójtowicz Piotr, Chwatsek Jan |
5 | SP 2 Olkusz 1 | SP 2 Olkusz | 06 | NT |
Wójcikowski Patryk, Halkiewicz Maciej, Kowalczyk Bartek, Młodzik Maksymilian |
Syguliński Dawid, Giec Kacper |
6 | SP 3 Limanowa 1 | SP 3 Limanowa | 06 | NT |
Golonka Konrad, Młynarczyk Bartosz, Bieda Cyprian, Sukiennik Oliwier |
Sukiennik Kamil, Mól Patryk |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |