Szkolne Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza MiG Myślenice Myślenice, 5/5/2022 |
1 - Szkolne Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza MiG Myślenice | 5/5/2022 - 9:00 |
Konkurencja 1 5/5/2022 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:00 |
2 3 4 | Cyrek Ewa Suder Zofia Skolarus Kaja | 14 14 12 | SP 2 Myślenice SP Zawada SP 3 Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:02 |
2 3 4 5 | Żarska Emilia Pitala Hanna Gawlik Julia Burek Zuzanna | 12 13 12 12 | SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP Borzęta SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Agnieszka Żontołw Aleksandra Skolarus Maja Chrobak Łucja Ćwierz Martyna Stasiak Alicja | 13 12 12 12 12 13 | SP Zawada SP 4 Myślenice SP 3 Myślenice SP Bęczarka SP Borzęta SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jeleń Julia Boczkaja Nikola Zając Julia Nowotyńska Łucja Brózda Maja Sidor Liliana | 12 12 12 14 12 12 | SP Zawada SP Jawornik SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT 50.00 22.14 36.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/5/2022 - 9:07 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 9:07 |
1 2 3 4 5 | Pulchny Radosław Kwaśny Sebastian Święch Nikodem Jania Kacper Kalemba Jan | 12 12 12 12 13 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP Poręba SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 | Dulski Kornel Krzemień Artur Surówka Wojciech Szuba Adam Senecki Alan Opydo Wiktor | 12 14 12 12 14 12 | SP Borzęta SP 2 Myślenice SP Borzęta SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP Polanka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 | Ryś Franciszek Trytko Maksymilian Pietrzyk Aleksander Rykała Jan Suder Dominik Ostrowski Dariusz | 13 12 13 13 13 13 | SP Bęczarka SP Trzemeśnia SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 | Boryczko Bartłomiej Szlachetka Adam Jakub Błażej Kaperek Oliwier Ambroży Bartłomiej Leśniewski Antoni | 13 14 12 12 12 12 | SP 2 Myślenice SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP 2 Myślenice SP Trzemeśnia | 06 06 06 06 06 06 | NT 35.00 25.00 26.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5/5/2022 - 9:13 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:13 |
2 3 4 | Walczak Amelia Kochan Laura Makselon Amelia | 12 12 12 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP Trzemeśnia | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 9:15 |
1 2 3 4 5 | Leksander Zuzanna Kęsek Oliwia Jędrycha Oliwia Serafin Sara Stempień Nadia | 12 13 12 12 12 | SP 2 Myślenice SP Zasań SP 2 Myślenice SP Polanka SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 | Szwab Matylda Turczyk Hanna Jędrocha Maria Dziadkowiec Maria Wilk Wiktoria Boryczko Gabriela | 12 13 12 14 12 12 | SP 4 Myślenice SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP Jawornik SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT 27.00 23.30 26.00 50.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/5/2022 - 9:19 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:19 |
2 3 4 | Chlebda Jakub Rorat Jakub Dąbrowski Szymon | 12 14 12 | SP Trzemeśnia SP 3 Myślenice SP Poręba | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 9:21 |
2 3 4 5 | Szuba Antoni Kiełbowicz Filip Jania Przemysław Motyka Karol | 12 13 12 12 | SP 3 Myślenice SP Jawornik SP Jawornik SP Krzyszkowice | 06 06 06 06 | NT 50.00 50.00 NT |
9:22 | Dekoracje zawodników pływających na dystansie 25m |
9:44 | Rozgrzewka dla zawodników pływających na dystansie 50m |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/5/2022 - 10:06 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 | Cebula Patrycja Jopek Ilona Frączek Hanna Stempień Gaia Tylek Lena Ruman Kornelia | 07 09 11 09 10 08 | SP 3 Myślenice SP Zawada SP Borzęta SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP Krzyszkowice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Korus Anna Miśko Alicja Habrzyk Gabriela Siatka Julia Bylica Magdalena Łokcik Karolina | 11 11 11 07 11 10 | SP Borzęta SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP Zawada SP 3 Myślenice SP Bęczarka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 | Payne Emma Figuła Laura Kochan Nadia Ambroży Amelia Payne Sarah Suder Zuzanna | 09 08 09 10 09 11 | SP Zawada SP Borzęta SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP Zawada SP Bęczarka | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7, 10:11 |
1 2 3 4 5 6 | Kruszec Emilia Kuczyńska Alicja Kostrz Lena Wołek Oliwia Dąbrowa Anna Przybyś Wiktoria | 07 09 09 11 08 08 | SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP Bęczarka SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Bębenek Kinga Lech Małgorzata Tomal Martyna Pudełko Anna Pachoń Nikola Chrobak Zofia | 09 09 11 11 09 08 | SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP Bysina SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Żarska Zuzanna Górka Róża Bylica Emilia Żądło Gabriela Wójcik Barbara Piotrowska Antonina | 09 07 08 11 11 09 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP Polanka SP Trzemeśnia | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Skoczylas Laura Jurek Iga Kuchnia Amelia Rawło Olga Drzymalska Alicja Zięba Natalia | 08 11 08 08 07 09 | SP Bęczarka SP 3 Myślenice SP Borzęta SP 3 Myślenice SP Zawada SP 4 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/5/2022 - 10:16 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:16 |
2 3 4 | Bogdan Witold Nosal Filip Komperda Błażej | 11 09 11 | SP 2 Myślenice SP Poręba SP 3 Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Borczak Kacper Hodurek Patryk Leńczowski Jakub Dąbrowa Kacper Cywiński Manuel Maj Jakub | 10 09 07 07 09 08 | SP 3 Myślenice SP Zawada SP Bęczarka SP Bęczarka SP Trzemeśnia SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalówka Szymon Szlachetka Bartłomiej Pudełko Michał Szymula Stanisław Wójcik Patryk Kapusta Piotr | 09 10 08 08 07 07 | SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP 4 Myślenice SP Polanka SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Nalepa Dawid Durlatka Wojciech Sadovskyi Andrii Stelmach Krzysztof Dobosz Mikołaj Cuprjan Mikołaj | 08 09 08 08 11 09 | SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 8, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Domanus Przemysław Loose Maksymilian Półtorak Marcin Wołek Dominik Morze Michał Ćwierz Tomasz | 11 11 07 08 07 07 | SP Bęczarka SP 2 Myślenice SP Borzęta SP 3 Myślenice SP Trzemeśnia SP Borzęta | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 8, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kornecki Antoni Strzałka Daniel Nowak Jakub Łotocki Patryk Cichoń Maciej Poznański Mateusz | 08 09 10 10 09 10 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP Zawada | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Więsek Rafał Zegiel Wiktor Łapa Szymon Ropicki Dawid Ćwierz Kacper Dąbrowski Patryk | 09 08 10 07 08 09 | SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP Jawornik SP 3 Myślenice SP Borzęta SP Zawada | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 50.00 NT NT NT |
Seria 8 z 8, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Pudlik Igor Koniuszy Jan Nowotyński Patryk Wójcik Mateusz Mirek Mateusz Kłeczek Jan | 10 07 11 09 09 08 | SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP 1 Myślenice SP Droginia SP 1 Myślenice SP Jawornik | 06 06 06 06 06 06 | 43.13 40.00 36.00 39.68 42.00 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/5/2022 - 10:30 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:30 |
2 3 4 | Górka Zofia Pachura Julia Bierówka Julia | 10 08 10 | SP Trzemeśnia SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Kędziora Natalia Kowal Patrycja Pasionek Karolina Górka Lena Wasilewska Zuzanna Miętka Łucja | 11 09 11 10 08 08 | SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP Krzyszkowice SP Trzemeśnia SP Trzemeśnia SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Chlebda Justyna` Bicz Magdalena Budzińska Nadia Burkat Aleksandra Suruło Maja Brózda Oliwia | 11 09 08 08 11 10 | SP Krzyszkowice SP 3 Myślenice SP Bęczarka SP Trzemeśnia SP Borzęta SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Ćwierz Aleksandra Baran Aleksandra Szczepańska Łucja Gryglak Aleksandra Gruchacz Magdalena Bujas Aleksandra | 11 11 09 10 11 07 | SP Borzęta SP 3 Myślenice SP Droginia SP Droginia SP Droginia SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 56.10 1:10.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/5/2022 - 10:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:39 |
2 3 4 | Bisztyga Kacper Tykhonov Anton Cienkosz Bartłomiej | 07 09 10 | SP 3 Myślenice SP 4 Myślenice SP 2 Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 10:41 |
2 3 4 5 | Mazur Patryk Owczarkiewicz Igor Pitala Antoni Madej Józef | 07 08 11 10 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice SP Krzyszkowice SP Borzęta | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Pufala Maciej Suruło Eryk Janus Michał Konstanty Jan Piechnik Piotr Pasionek Wojciech | 11 09 08 10 09 11 | SP Krzyszkowice SP Borzęta SP Osieczany SP 2 Myślenice SP 2 Myślenice SP Krzyszkowice | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 59.00 NT NT NT |
Seria 4 z 4, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Burnos Wiktor Szlachetka Maciej Hobot Szymon Hudaszek Antoni Jania Szymon Hankus Tymoteusz | 07 09 08 09 10 07 | SP Jawornik SP Jawornik SP Jawornik SP Jawornik SP Jawornik SP Osieczany | 06 06 06 06 06 06 | 50.00 50.00 46.00 46.00 50.00 55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5/5/2022 - 10:47 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:47 |
1 2 3 4 5 | Baran Anna Cabaj Adela Domanus Magdalena Miłek Anna Frosztęga Lena | 10 08 09 11 09 | SP Zawada SP 2 Myślenice SP Bęczarka SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Kraus Oliwia Jawor Wiktoria Zawrotny Martyna Stasiak Emma Sołtys Aleksandra Panek Małgorzata | 08 08 09 11 10 09 | SP Zawada SP 3 Myślenice SP Osieczany SP 2 Myślenice SP Poręba SP Zawada | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 55.00 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5/5/2022 - 10:50 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:50 |
2 3 4 | Krzemień Daniel Skurzyński Szymon Mika Wiktor | 11 08 08 | SP 2 Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Krupa Jan Boryczko Radosław Pacelt Filip Fąfara Mieszko Dąbrowski Mateusz Wincenciak Karol | 10 10 07 09 08 07 | SP 3 Myślenice SP 2 Myślenice SP 4 Myślenice SP 2 Myślenice SP Poręba SP Trzemeśnia | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kus Mikołaj Czyżowski Daniel Zając Mateusz Maślerz Karol Szczepański Gustaw Szczepaniak Bartłomiej | 09 07 08 11 11 08 | SP 2 Myślenice SP Jawornik SP 1 Myślenice SP Jawornik SP Droginia SP 2 Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | NT 55.00 38.13 50.00 1:09.30 NT |
10:57 | Dekoracje dla zawodników pływających na dystansie 50m |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |