Szkolne Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza MiG Myślenice Myślenice, 5/5/2022 |
1 - Szkolne Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza MiG Myślenice | 5/5/2022 - 9:00 |
Konkurencja 1 5/5/2022 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zając Julia | 12 | SP 1 Myślenice | 22.14 | |||
2 | Nowotyńska Łucja | 14 | SP 1 Myślenice | 36.00 | |||
3 | Boczkaja Nikola | 12 | SP Jawornik | 50.00 | |||
4 | Pitala Hanna | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
5 | Stasiak Alicja | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
6 | Brózda Maja | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
7 | Cyrek Ewa | 14 | SP 2 Myślenice | NT | |||
8 | Żontołw Aleksandra | 12 | SP 4 Myślenice | NT | |||
9 | Chrobak Łucja | 12 | SP Bęczarka | NT | |||
10 | Żarska Emilia | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
11 | Skolarus Maja | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
12 | Skolarus Kaja | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
13 | Sidor Liliana | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
14 | Burek Zuzanna | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
15 | Gawlik Julia | 12 | SP Borzęta | NT | |||
16 | Ćwierz Martyna | 12 | SP Borzęta | NT | |||
17 | Suder Zofia | 14 | SP Zawada | NT | |||
18 | Baran Agnieszka | 13 | SP Zawada | NT | |||
19 | Jeleń Julia | 12 | SP Zawada | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5/5/2022 - 9:07 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jakub Błażej | 12 | SP 1 Myślenice | 25.00 | |||
2 | Kaperek Oliwier | 12 | SP 1 Myślenice | 26.00 | |||
3 | Szlachetka Adam | 14 | SP 1 Myślenice | 35.00 | |||
4 | Opydo Wiktor | 12 | SP Polanka | NT | |||
5 | Senecki Alan | 14 | SP 2 Myślenice | NT | |||
6 | Krzemień Artur | 14 | SP 2 Myślenice | NT | |||
7 | Boryczko Bartłomiej | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
8 | Kalemba Jan | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
9 | Suder Dominik | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
10 | Rykała Jan | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
11 | Pietrzyk Aleksander | 13 | SP 2 Myślenice | NT | |||
12 | Ambroży Bartłomiej | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
13 | Święch Nikodem | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
14 | Trytko Maksymilian | 12 | SP Trzemeśnia | NT | |||
15 | Leśniewski Antoni | 12 | SP Trzemeśnia | NT | |||
16 | Ryś Franciszek | 13 | SP Bęczarka | NT | |||
17 | Ostrowski Dariusz | 13 | SP 3 Myślenice | NT | |||
18 | Kwaśny Sebastian | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
19 | Szuba Adam | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
20 | Pulchny Radosław | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
21 | Dulski Kornel | 12 | SP Borzęta | NT | |||
22 | Surówka Wojciech | 12 | SP Borzęta | NT | |||
23 | Jania Kacper | 12 | SP Poręba | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5/5/2022 - 9:13 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jędrocha Maria | 12 | SP 1 Myślenice | 23.30 | |||
2 | Dziadkowiec Maria | 14 | SP 1 Myślenice | 26.00 | |||
3 | Turczyk Hanna | 13 | SP 1 Myślenice | 27.00 | |||
4 | Wilk Wiktoria | 12 | SP Jawornik | 50.00 | |||
5 | Serafin Sara | 12 | SP Polanka | NT | |||
6 | Kęsek Oliwia | 13 | SP Zasań | NT | |||
7 | Leksander Zuzanna | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
8 | Boryczko Gabriela | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
9 | Jędrycha Oliwia | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
10 | Stempień Nadia | 12 | SP 2 Myślenice | NT | |||
11 | Szwab Matylda | 12 | SP 4 Myślenice | NT | |||
12 | Makselon Amelia | 12 | SP Trzemeśnia | NT | |||
13 | Walczak Amelia | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
14 | Kochan Laura | 12 | SP 3 Myślenice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/5/2022 - 9:19 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jania Przemysław | 12 | SP Jawornik | 50.00 | |||
2 | Kiełbowicz Filip | 13 | SP Jawornik | 50.00 | |||
3 | Chlebda Jakub | 12 | SP Trzemeśnia | NT | |||
4 | Rorat Jakub | 14 | SP 3 Myślenice | NT | |||
5 | Szuba Antoni | 12 | SP 3 Myślenice | NT | |||
6 | Motyka Karol | 12 | SP Krzyszkowice | NT | |||
7 | Dąbrowski Szymon | 12 | SP Poręba | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5/5/2022 - 10:06 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Miśko Alicja | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
2 | Ambroży Amelia | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
3 | Stempień Gaia | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
4 | Lech Małgorzata | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
5 | Przybyś Wiktoria | 08 | SP 2 Myślenice | NT | |||
6 | Kostrz Lena | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
7 | Chrobak Zofia | 08 | SP 2 Myślenice | NT | |||
8 | Kuczyńska Alicja | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
9 | Kruszec Emilia | 07 | SP 2 Myślenice | NT | |||
10 | Wójcik Barbara | 11 | SP Polanka | NT | |||
11 | Zięba Natalia | 09 | SP 4 Myślenice | NT | |||
12 | Piotrowska Antonina | 09 | SP Trzemeśnia | NT | |||
13 | Suder Zuzanna | 11 | SP Bęczarka | NT | |||
14 | Dąbrowa Anna | 08 | SP Bęczarka | NT | |||
15 | Łokcik Karolina | 10 | SP Bęczarka | NT | |||
16 | Skoczylas Laura | 08 | SP Bęczarka | NT | |||
17 | Bylica Magdalena | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
18 | Habrzyk Gabriela | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
19 | Jurek Iga | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
20 | Pudełko Anna | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
21 | Tomal Martyna | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
22 | Tylek Lena | 10 | SP 3 Myślenice | NT | |||
23 | Wołek Oliwia | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
24 | Żądło Gabriela | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
25 | Kochan Nadia | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
26 | Bębenek Kinga | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
27 | Bylica Emilia | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
28 | Rawło Olga | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
29 | Żarska Zuzanna | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
30 | Cebula Patrycja | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
31 | Górka Róża | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
32 | Kuchnia Amelia | 08 | SP Borzęta | NT | |||
33 | Figuła Laura | 08 | SP Borzęta | NT | |||
34 | Frączek Hanna | 11 | SP Borzęta | NT | |||
35 | Korus Anna | 11 | SP Borzęta | NT | |||
36 | Jopek Ilona | 09 | SP Zawada | NT | |||
37 | Payne Emma | 09 | SP Zawada | NT | |||
38 | Payne Sarah | 09 | SP Zawada | NT | |||
39 | Drzymalska Alicja | 07 | SP Zawada | NT | |||
40 | Siatka Julia | 07 | SP Zawada | NT | |||
41 | Pachoń Nikola | 09 | SP Bysina | NT | |||
42 | Ruman Kornelia | 08 | SP Krzyszkowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5/5/2022 - 10:16 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Nowotyński Patryk | 11 | SP 1 Myślenice | 36.00 | |||
2 | Wójcik Mateusz | 09 | SP Droginia | 39.68 | |||
3 | Koniuszy Jan | 07 | SP 1 Myślenice | 40.00 | |||
4 | Mirek Mateusz | 09 | SP 1 Myślenice | 42.00 | |||
5 | Pudlik Igor | 10 | SP 1 Myślenice | 43.13 | |||
6 | Kłeczek Jan | 08 | SP Jawornik | 50.00 | |||
7 | Łapa Szymon | 10 | SP Jawornik | 50.00 | |||
8 | Loose Maksymilian | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
9 | Bogdan Witold | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
10 | Dobosz Mikołaj | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
11 | Szlachetka Bartłomiej | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
12 | Nowak Jakub | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
13 | Łotocki Patryk | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
14 | Cichoń Maciej | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
15 | Nalepa Dawid | 08 | SP 2 Myślenice | NT | |||
16 | Zegiel Wiktor | 08 | SP 2 Myślenice | NT | |||
17 | Wójcik Patryk | 07 | SP Polanka | NT | |||
18 | Szymula Stanisław | 08 | SP 4 Myślenice | NT | |||
19 | Morze Michał | 07 | SP Trzemeśnia | NT | |||
20 | Cywiński Manuel | 09 | SP Trzemeśnia | NT | |||
21 | Domanus Przemysław | 11 | SP Bęczarka | NT | |||
22 | Leńczowski Jakub | 07 | SP Bęczarka | NT | |||
23 | Dąbrowa Kacper | 07 | SP Bęczarka | NT | |||
24 | Borczak Kacper | 10 | SP 3 Myślenice | NT | |||
25 | Komperda Błażej | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
26 | Cuprjan Mikołaj | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
27 | Durlatka Wojciech | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
28 | Strzałka Daniel | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
29 | Więsek Rafał | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
30 | Sadovskyi Andrii | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
31 | Kowalówka Szymon | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
32 | Maj Jakub | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
33 | Kapusta Piotr | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
34 | Kornecki Antoni | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
35 | Pudełko Michał | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
36 | Ropicki Dawid | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
37 | Stelmach Krzysztof | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
38 | Wołek Dominik | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
39 | Półtorak Marcin | 07 | SP Borzęta | NT | |||
40 | Ćwierz Tomasz | 07 | SP Borzęta | NT | |||
41 | Ćwierz Kacper | 08 | SP Borzęta | NT | |||
42 | Poznański Mateusz | 10 | SP Zawada | NT | |||
43 | Hodurek Patryk | 09 | SP Zawada | NT | |||
44 | Dąbrowski Patryk | 09 | SP Zawada | NT | |||
45 | Nosal Filip | 09 | SP Poręba | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5/5/2022 - 10:30 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Szczepańska Łucja | 09 | SP Droginia | 56.10 | |||
2 | Gryglak Aleksandra | 10 | SP Droginia | 1:10.00 | |||
3 | Bierówka Julia | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
4 | Brózda Oliwia | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
5 | Kowal Patrycja | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
6 | Górka Zofia | 10 | SP Trzemeśnia | NT | |||
7 | Górka Lena | 10 | SP Trzemeśnia | NT | |||
8 | Burkat Aleksandra | 08 | SP Trzemeśnia | NT | |||
9 | Wasilewska Zuzanna | 08 | SP Trzemeśnia | NT | |||
10 | Budzińska Nadia | 08 | SP Bęczarka | NT | |||
11 | Baran Aleksandra | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
12 | Kędziora Natalia | 11 | SP 3 Myślenice | NT | |||
13 | Bicz Magdalena | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
14 | Miętka Łucja | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
15 | Bujas Aleksandra | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
16 | Pachura Julia | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
17 | Suruło Maja | 11 | SP Borzęta | NT | |||
18 | Ćwierz Aleksandra | 11 | SP Borzęta | NT | |||
19 | Pasionek Karolina | 11 | SP Krzyszkowice | NT | |||
20 | Chlebda Justyna` | 11 | SP Krzyszkowice | NT | |||
21 | Gruchacz Magdalena | 11 | SP Droginia | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5/5/2022 - 10:39 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Hobot Szymon | 08 | SP Jawornik | 46.00 | |||
2 | Hudaszek Antoni | 09 | SP Jawornik | 46.00 | |||
3 | Burnos Wiktor | 07 | SP Jawornik | 50.00 | |||
4 | Szlachetka Maciej | 09 | SP Jawornik | 50.00 | |||
5 | Jania Szymon | 10 | SP Jawornik | 50.00 | |||
6 | Hankus Tymoteusz | 07 | SP Osieczany | 55.00 | |||
7 | Janus Michał | 08 | SP Osieczany | 59.00 | |||
8 | Cienkosz Bartłomiej | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
9 | Konstanty Jan | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
10 | Piechnik Piotr | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
11 | Tykhonov Anton | 09 | SP 4 Myślenice | NT | |||
12 | Owczarkiewicz Igor | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
13 | Mazur Patryk | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
14 | Bisztyga Kacper | 07 | SP 3 Myślenice | NT | |||
15 | Suruło Eryk | 09 | SP Borzęta | NT | |||
16 | Madej Józef | 10 | SP Borzęta | NT | |||
17 | Pasionek Wojciech | 11 | SP Krzyszkowice | NT | |||
18 | Pufala Maciej | 11 | SP Krzyszkowice | NT | |||
19 | Pitala Antoni | 11 | SP Krzyszkowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5/5/2022 - 10:47 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zawrotny Martyna | 09 | SP Osieczany | 55.00 | |||
2 | Stasiak Emma | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
3 | Miłek Anna | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
4 | Cabaj Adela | 08 | SP 2 Myślenice | NT | |||
5 | Domanus Magdalena | 09 | SP Bęczarka | NT | |||
6 | Frosztęga Lena | 09 | SP 3 Myślenice | NT | |||
7 | Jawor Wiktoria | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
8 | Baran Anna | 10 | SP Zawada | NT | |||
9 | Panek Małgorzata | 09 | SP Zawada | NT | |||
10 | Kraus Oliwia | 08 | SP Zawada | NT | |||
11 | Sołtys Aleksandra | 10 | SP Poręba | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5/5/2022 - 10:50 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Zając Mateusz | 08 | SP 1 Myślenice | 38.13 | |||
2 | Maślerz Karol | 11 | SP Jawornik | 50.00 | |||
3 | Czyżowski Daniel | 07 | SP Jawornik | 55.00 | |||
4 | Szczepański Gustaw | 11 | SP Droginia | 1:09.30 | |||
5 | Krzemień Daniel | 11 | SP 2 Myślenice | NT | |||
6 | Boryczko Radosław | 10 | SP 2 Myślenice | NT | |||
7 | Fąfara Mieszko | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
8 | Kus Mikołaj | 09 | SP 2 Myślenice | NT | |||
9 | Szczepaniak Bartłomiej | 08 | SP 2 Myślenice | NT | |||
10 | Pacelt Filip | 07 | SP 4 Myślenice | NT | |||
11 | Wincenciak Karol | 07 | SP Trzemeśnia | NT | |||
12 | Krupa Jan | 10 | SP 3 Myślenice | NT | |||
13 | Mika Wiktor | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
14 | Skurzyński Szymon | 08 | SP 3 Myślenice | NT | |||
15 | Dąbrowski Mateusz | 08 | SP Poręba | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |