Sobota Pływacka Małopolski Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 5/3/2022 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Cetnarowski Jakub | 10 | 04906 | 104906700017 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:53.32 NT NT 1:12.28 NT | 23/5/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Chodur Maja | 10 | 04906 | 104906600037 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT NT NT |
||||
Gasek Jan | 11 | 04906 | 104906700014 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 47.48 1:01.68 NT 1:48.61 | 23/5/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gebler Oliwia | 10 | 04906 | 104906600039 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT NT NT |
||||
Grecki Marcel | 10 | 04906 | 104906700024 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:39.61 1:51.82 2:10.26 54.86 NT | 23/5/2021 23/5/2021 23/5/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kapałka Julia | 11 | 04906 | 104906600036 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT NT NT NT NT |
||||
Kokoszka Emilia | 10 | 04906 | 104906600015 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (1) | 1:47.90 59.94 | 23/5/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kulas Jakub | 10 | 04906 | 104906700009 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:45.77 NT 57.84 NT | 23/5/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Paruch Maciej | 10 | 04906 | 104906700019 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:24.38 NT 1:49.13 43.08 NT | 23/5/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Rzymek Zuzanna | 10 | 04906 | 104906600012 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:31.95 NT 2:12.34 43.12 NT | 23/5/2021 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zienkowska Maja | 10 | 04906 | 104906600020 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT NT 47.23 NT | 29/5/2021 | Krakow (POL) |
||
Śledź Oskar | 09 | 04906 | 104906700004 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 1:25.87 NT 44.00 | 29/5/2021 29/5/2021 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
Ciupka Artur | 09 | 04806 | 104806700017 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:10.48 NT 1:19.63 39.76 2:48.14 | 20/2/2021 21/11/2021 20/2/2021 12/12/2021 | Oswiecim (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dulak Wiktor | 10 | 04806 | 104806700041 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:17.23 1:24.62 NT 43.33 NT | 6/6/2021 2/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jantas Aleksandra | 09 | 04806 | 104806600011 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:18.08 1:32.98 1:39.55 37.11 3:10.17 | 6/6/2021 11/12/2021 2/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kica Aleksander | 10 | 04806 | 104806700040 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:20.79 1:23.82 NT 49.87 NT | 6/11/2021 11/12/2021 30/5/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Klimkowski Adam | 09 | 04806 | 104806700034 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:11.91 1:21.17 1:42.89 NT 3:08.24 | 20/11/2021 20/11/2021 21/11/2021 14/3/2021 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Korpak Maja | 09 | 04806 | 104806600015 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:08.61 1:19.10 1:32.10 39.32 2:55.31 | 12/12/2021 11/12/2021 21/11/2021 20/2/2021 20/6/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuna Alina | 10 | 04806 | 104806600042 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:13.46 1:24.82 NT 40.34 3:03.54 | 6/11/2021 2/10/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Olearczyk Krzysztof | 10 | 04806 | 104806700043 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:13.67 NT NT 37.04 3:17.33 | 12/12/2021 20/11/2021 6/6/2021 | Zabierzow (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) |
||
Palmi Julia | 09 | 04806 | 104806600030 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:24.22 1:27.29 1:31.23 37.63 3:10.45 | 20/2/2021 23/10/2021 23/10/2021 20/11/2021 20/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pasierb Adam | 10 | 04806 | 104806700038 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:27.13 NT 40.32 NT | 20/11/2021 20/11/2021 | Debica (POL) Debica (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 04806 | 104806700012 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:08.56 1:11.09 1:34.25 33.89 2:45.85 | 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) |
||
Smulski Antoni | 10 | 04806 | 104806700039 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:13.17 1:29.74 1:38.42 41.36 NT | 6/6/2021 2/10/2021 21/11/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Debica (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wrześniak Oskar | 09 | 04806 | 104806700014 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:05.54 1:16.23 1:22.53 31.59 2:38.86 | 20/11/2021 23/10/2021 23/10/2021 18/12/2021 12/12/2021 | Debica (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łuczak Agata | 09 | 04806 | 104806600019 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:05.23 1:16.93 1:31.64 31.88 2:52.08 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 2/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łukasik Blanka | 09 | 04806 | 104806600016 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:07.51 1:17.16 1:20.43 33.10 2:45.37 | 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łupińska Barbara | 09 | 04806 | 104806600018 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:12.11 1:21.52 1:30.84 35.17 2:55.52 | 20/2/2021 2/10/2021 13/12/2020 20/2/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śliwa Antonina | 09 | 04806 | 104806600013 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:19.26 1:28.09 1:35.63 40.61 3:01.62 | 20/11/2021 14/3/2021 19/6/2021 20/2/2021 28/3/2021 | Debica (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Żak Zoya | 09 | 04806 | 104806600033 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:03.27 1:18.07 1:24.90 32.17 2:38.25 | 12/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
Adamus Maja | 11 | 00806 | 100806600470 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 52.67 53.14 47.28 1:43.15 | 23/5/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bernatowicz Gaja | 10 | 00806 | 100806600519 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:31.43 1:32.48 NT 45.14 NT | 18/6/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Dabrowa Gornicza (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bogucka Amelia | 11 | 00806 | 100806600472 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 58.25 1:32.27 NT 2:04.20 | 10/6/2021 9/6/2021 5/6/2021 | Bydgoszcz (POL) Bydgoszcz (POL) Oswiecim (POL) |
||
Budzowska Hanna | 11 | 00806 | 100806600462 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:25.69 49.39 44.03 54.28 1:33.49 | 6/11/2021 23/5/2021 18/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Duc Benjamin | 09 | 00806 | 100806700419 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:06.89 1:22.65 1:25.23 35.30 2:49.83 | 12/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 24/4/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Filanowska Martyna | 10 | 00806 | 100806600431 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:25.68 NT 1:39.89 42.76 NT | 12/12/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gieszczyk Anna | 11 | 00806 | 100806600477 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 45.37 49.17 55.37 1:46.11 | 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Godula Karol | 10 | 00806 | 100806700437 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:30.65 1:33.23 1:58.58 1:01.17 NT | 6/6/2021 11/12/2021 23/5/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hoła Tomasz | 11 | 00806 | 100806700468 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:26.72 41.56 45.32 39.78 1:32.19 | 6/11/2021 12/12/2021 20/11/2021 11/12/2021 20/11/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jarosz Adrianna | 09 | 00806 | 100806600416 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:17.04 1:32.17 1:32.84 40.41 3:06.94 | 28/3/2021 23/10/2021 5/6/2021 23/10/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jodłowska Karolina | 10 | 00806 | 100806600441 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:20.64 NT NT 51.11 3:34.62 | 6/11/2021 23/10/2021 23/5/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Juśkiewicz Oliwier | 11 | 00806 | 100806700480 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 44.76 46.10 53.03 1:35.74 | 23/10/2021 20/11/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kiszczak Olga | 09 | 00806 | 100806600426 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:08.31 1:14.63 1:37.72 36.63 2:54.47 | 12/12/2021 18/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kryza Filip | 09 | 00806 | 100806700417 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:17.17 1:25.61 1:35.26 42.62 3:01.64 | 20/2/2021 20/6/2021 19/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Machulak Łukasz | 10 | 00806 | 100806700435 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:16.88 NT 1:33.08 45.20 3:20.62 | 6/11/2021 11/12/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Marcinkowski Adam | 11 | 00806 | 100806700478 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 48.58 52.51 48.38 1:42.45 | 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 20/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matyszkiewicz Paweł | 10 | 00806 | 100806700451 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:42.61 NT 59.55 NT | 5/6/2021 20/2/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mańka Joshua | 10 | 00806 | 100806700439 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:41.08 NT 1:01.69 NT | 11/12/2021 20/2/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Merta Kornelia | 10 | 00806 | 100806600443 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:19.43 1:33.91 1:34.62 41.42 3:22.04 | 12/12/2021 14/3/2021 18/12/2021 11/12/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Michalik Wiktoria | 09 | 00806 | 100806600411 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:11.88 1:25.57 1:29.80 36.26 2:49.70 | 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 6/11/2021 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Myrdko Maja | 11 | 00806 | 100806600458 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 58.49 1:06.26 53.88 2:08.51 | 24/4/2021 23/10/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Niemczyk Leon | 11 | 00806 | 100806700469 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 46.25 48.64 1:00.48 1:51.26 | 20/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Natalia | 10 | 00806 | 100806600454 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT 1:37.69 NT 47.11 NT | 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Nowotarski Tymon | 11 | 00806 | 100806700460 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 49.62 56.43 NT NT | 24/4/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piela Mateusz | 11 | 00806 | 100806700466 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 44.78 59.25 46.78 1:44.11 | 12/12/2021 23/10/2021 20/11/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Pytel Michał | 11 | 00806 | 100806700456 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:28.65 46.98 56.37 48.31 1:37.27 | 6/11/2021 6/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 20/11/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sala Piotr | 09 | 00806 | 100806700418 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:06.29 1:21.36 1:32.03 32.42 2:48.52 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 20/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Saternus Adrian | 09 | 00806 | 100806700408 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:21.46 1:34.23 1:49.04 46.62 3:25.95 | 23/10/2021 28/3/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Starzycka Antonina | 10 | 00806 | 100806600465 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT 1:46.52 46.61 NT | 20/11/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Strama Wojciech | 11 | 00806 | 100806700463 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:39.43 48.24 1:00.22 49.74 1:47.45 | 6/11/2021 12/12/2021 23/10/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szczygieł Konrad | 11 | 00806 | 100806700459 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 42.79 48.71 44.71 1:33.57 | 12/12/2021 20/11/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Tkaczyk Kajetan | 09 | 00806 | 100806700410 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:13.50 1:26.54 1:35.24 35.89 2:55.63 | 20/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wawrzuta Kamila | 10 | 00806 | 100806600436 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT 1:29.50 1:49.30 52.42 3:38.26 | 11/12/2021 23/5/2021 20/2/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wesecki Adrian | 09 | 00806 | 100806700420 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:08.44 1:23.98 1:28.43 33.71 2:50.63 | 18/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wieczorek Michalina | 09 | 00806 | 100806600422 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:08.80 1:15.64 1:32.84 35.18 2:47.82 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilczak Michał | 10 | 00806 | 100806700434 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:33.43 1:40.82 1:53.73 51.67 NT | 6/11/2021 20/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wilkosz Wojciech | 10 | 00806 | 100806700433 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:25.84 NT NT 42.79 3:36.54 | 6/11/2021 20/11/2021 23/5/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Ładniak Oliwier | 10 | 00806 | 100806700446 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:25.91 NT NT 42.18 NT | 6/6/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Śmiechowski Maksymilian | 09 | 00806 | 100806700424 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:17.82 1:34.20 1:48.88 38.54 3:15.37 | 12/12/2021 14/3/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żak Katarzyna | 09 | 00806 | 100806600412 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:16.00 1:26.65 1:41.13 39.72 3:08.59 | 28/3/2021 11/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Żarnowiec Joanna | 11 | 00806 | 100806600464 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 51.67 47.66 55.51 1:45.99 | 23/10/2021 18/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Kapałka Mateusz | 09 | 01906 | 101906700190 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | NT NT 56.13 | 23/10/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Krawczyk Ksawery | 10 | 01906 | 101906700039 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) | NT NT NT |
||||
Stachura Mateusz | 09 | 01906 | 101906700052 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) | NT NT NT |
Brońska Anna | 11 | 01406 | 101406600129 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:18.18 39.03 44.06 39.22 1:26.88 | 6/11/2021 12/12/2021 12/12/2021 5/6/2021 5/6/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kamińska Zofia | 10 | 01406 | 101406600162 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:21.38 1:30.23 1:29.57 40.14 3:18.67 | 6/6/2021 2/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 20/3/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kołodziejczyk Alex | 11 | 01406 | 101406700194 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:27.27 45.52 51.22 47.50 1:45.19 | 2/10/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 101406600116 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:07.74 1:14.73 1:28.02 34.32 2:44.88 | 23/10/2021 2/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 101406600134 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT 1:14.09 1:30.71 32.26 NT | 2/10/2021 14/3/2021 12/12/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 101406600154 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:16.25 37.62 39.61 35.91 1:22.76 | 2/10/2021 23/10/2021 12/12/2021 2/10/2021 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piętka Adam | 10 | 01406 | 101406700157 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:13.22 1:23.65 NT 42.59 3:08.44 | 6/11/2021 6/11/2021 20/2/2021 20/3/2021 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sopata Marcel | 09 | 01406 | 101406700144 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:15.01 1:30.54 1:37.77 42.69 3:12.64 | 6/6/2021 2/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 101406700152 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:03.68 1:11.33 1:26.85 32.38 2:38.27 | 18/12/2021 11/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
Bańdo Wojciech | 10 | 06206 | 106206700003 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:10.55 NT 1:44.63 43.59 NT | 6/11/2021 14/3/2021 29/5/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Baścik Igor | 10 | 06206 | 106206700004 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT NT NT NT NT |
||||
Borys Bartłomiej | 10 | 06206 | 106206700005 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:21.05 1:33.96 NT 40.99 NT | 12/12/2021 11/12/2021 29/5/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Chmielek Adam | 10 | 06206 | 106206700006 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:26.14 1:37.72 NT NT | 20/11/2021 11/12/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Cieniek Kacper | 10 | 06206 | 106206700007 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:32.67 NT 1:34.77 39.55 3:03.59 | 8/11/2020 20/11/2021 29/5/2021 12/12/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Czernecki Leon | 10 | 06206 | 106206700009 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:10.19 NT NT 38.28 NT | 6/11/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Deflorian Laura | 11 | 06206 | 106206600073 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 51.19 54.14 NT 1:46.65 | 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
DeVault Daniel | 11 | 06206 | 106206700011 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT NT 44.01 1:37.78 | 6/11/2021 20/11/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dudek Antoni | 09 | 06206 | 106206700014 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:26.80 1:28.14 39.33 3:01.02 | 14/3/2021 11/12/2021 11/12/2021 24/4/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dunajew Wiktor | 11 | 06206 | 106206700015 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 44.35 51.94 47.61 1:41.63 | 12/12/2021 29/5/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dwernicki Artur | 09 | 06206 | 106206700016 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:24.20 NT 1:34.16 NT NT | 29/5/2021 11/12/2021 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Długopolska Nikola | 09 | 06206 | 106206600013 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:05.22 1:14.81 NT NT 2:46.46 | 29/5/2021 11/12/2021 6/11/2021 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Grzybowski Tomasz | 10 | 06206 | 106206700021 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT NT NT NT NT |
||||
Gulba Jakub | 09 | 06206 | 106206700022 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:19.98 1:35.73 1:55.17 41.16 3:42.50 | 12/12/2021 29/5/2021 8/11/2020 11/12/2021 14/3/2021 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Hus Nikola | 11 | 06206 | 106206600024 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:36.37 44.31 52.79 45.99 1:38.85 | 6/11/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Hus Olivia | 09 | 06206 | 106206600025 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:17.06 1:29.53 1:29.23 36.35 2:52.13 | 13/12/2020 14/3/2021 29/5/2021 11/12/2021 6/11/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Jurkowski Jan | 11 | 06206 | 106206700074 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 51.07 58.90 49.00 1:48.03 | 20/3/2021 12/12/2021 20/11/2021 20/11/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Klimowicz Teresa | 09 | 06206 | 106206600030 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:20.91 1:32.00 1:40.85 40.56 NT | 24/4/2021 14/3/2021 11/12/2021 29/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Kożuch Lena | 11 | 06206 | 106206600031 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 49.22 52.60 NT 1:41.59 | 11/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kwiecień Ignacy | 09 | 06206 | 106206700035 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:26.20 1:35.15 1:45.40 35.60 3:29.46 | 12/12/2020 14/3/2021 11/12/2021 6/11/2021 14/3/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Leśniowska Małgorzata | 11 | 06206 | 106206600036 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:30.39 44.74 51.03 NT 1:38.77 | 6/11/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Małecka Karolina | 09 | 06206 | 106206600039 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT 1:27.11 1:36.18 45.41 NT | 14/3/2021 29/5/2021 8/11/2020 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Peschanskyi Matvii | 10 | 06206 | 106206700044 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:31.22 NT 1:43.90 50.74 NT | 12/12/2021 11/12/2021 20/11/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rawiński Jan | 10 | 06206 | 106206700050 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:32.36 1:48.53 NT NT | 20/11/2021 20/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Safronov Igor | 09 | 06206 | 106206700051 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:17.93 NT 1:38.93 41.78 NT | 12/12/2021 11/12/2021 29/5/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Sekunda Miłosz | 09 | 06206 | 106206700055 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:08.10 1:12.41 NT 33.27 2:45.58 | 12/12/2021 11/12/2021 6/11/2021 6/11/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | 06206 | 106206600060 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:11.59 1:18.00 34.83 NT | 12/12/2021 11/12/2021 6/11/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Targiel Tomasz | 10 | 06206 | 106206700066 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:15.37 NT NT 43.50 NT | 12/12/2021 29/5/2021 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Światłoń Bartosz | 09 | 06206 | 106206700063 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:11.18 NT NT 37.60 3:29.23 | 12/12/2021 11/12/2021 14/3/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Świeży Szymon | 09 | 06206 | 106206700064 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT 1:22.90 1:53.22 NT 3:12.25 | 11/12/2021 12/12/2020 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
Białek Igor | 11 | 06406 | 106406700001 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:41.82 51.94 53.49 59.44 2:00.34 | 6/11/2021 30/5/2021 6/11/2021 5/6/2021 5/6/2021 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gorlach Miłosz | 11 | 06406 | 106406700044 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:35.95 51.18 56.75 NT 1:49.23 | 6/11/2021 12/12/2021 6/11/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Guzik Mia | 11 | 06406 | 106406600034 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 48.35 53.29 NT NT | 12/12/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Horbal Ignacy | 10 | 06406 | 106406700006 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:36.88 NT NT 54.06 NT | 30/5/2021 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Janusz Maciej | 10 | 06406 | 106406700055 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | NT NT NT NT NT |
||||
Kamzol Harold | 11 | 06406 | 106406700054 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT NT NT NT |
||||
Kopeć Alicja | 10 | 06406 | 106406600048 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:35.90 NT 1:46.84 NT NT | 30/5/2021 11/12/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lembas Hugo | 10 | 06406 | 106406700050 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:21.12 1:45.13 NT 45.58 3:27.97 | 12/12/2021 23/5/2021 11/12/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lisowski Daniel | 11 | 06406 | 106406700039 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 52.01 NT 52.04 NT | 12/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Misztal Olaf | 10 | 06406 | 106406700002 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:11.67 1:19.17 1:23.40 36.09 2:49.16 | 20/3/2021 24/4/2021 23/5/2021 20/2/2021 6/6/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Osak Kacper | 10 | 06406 | 106406700014 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:06.59 1:23.50 1:26.52 33.66 2:42.25 | 6/11/2021 14/3/2021 18/12/2021 18/12/2021 12/12/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Pasek Kamil | 10 | 06406 | 106406700012 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:21.66 1:31.60 NT 46.24 3:38.02 | 30/5/2021 23/5/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Permus Maciej | 10 | 06406 | 106406700011 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:09.19 1:14.89 1:30.78 34.27 2:41.97 | 6/6/2021 18/12/2021 23/5/2021 2/10/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piecuch Julia | 10 | 06406 | 106406600013 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:21.52 1:21.82 NT 43.49 3:10.46 | 30/5/2021 11/12/2021 5/6/2021 6/6/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymańska Wiktoria | 10 | 06406 | 106406600010 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:11.73 1:24.49 1:30.63 41.09 3:04.65 | 6/11/2021 2/10/2021 5/6/2021 24/4/2021 6/6/2021 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymański Maksymilian | 11 | 06406 | 106406700028 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:14.82 40.58 45.88 37.00 1:23.02 | 18/12/2021 18/12/2021 20/3/2021 6/11/2021 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
Duch Maja | 11 | 04406 | 104406600059 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 59.24 49.45 NT NT | 27/11/2021 12/12/2021 | Kielce (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jarosz Jakub | 11 | 04406 | 104406700033 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:29.19 50.76 47.48 54.70 1:40.49 | 27/11/2021 2/10/2021 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Kielce (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Miska Antoni | 10 | 04406 | 104406700028 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) | NT NT 1:48.96 56.79 | 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
Bartys Eryk | 11 | 00106 | 100106700525 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 47.07 NT NT NT | 24/4/2021 | Bochnia (POL) |
||
Boboń Amelia | 10 | 00106 | 100106600495 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:19.95 NT NT 46.74 NT | 12/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Błażejczyk Nikola | 09 | 00106 | 100106600461 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:21.53 1:37.18 NT 43.95 3:42.50 | 6/6/2021 5/6/2021 6/11/2021 21/11/2020 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chyłek Martin | 11 | 00106 | 100106700557 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 1:02.74 NT NT NT | 20/11/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 100106600497 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:22.14 1:27.72 2:13.88 48.91 3:17.21 | 6/11/2021 11/12/2021 11/12/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Bydgoszcz (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Czarnecka Maja | 11 | 00106 | 100106600537 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:29.97 43.56 52.75 42.24 1:39.53 | 6/11/2021 24/4/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Darocha Małgorzata | 10 | 00106 | 100106600617 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:27.52 NT 1:44.52 NT NT | 12/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 100106600500 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:38.30 NT 1:39.80 49.97 3:27.26 | 8/11/2020 11/12/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gos Maja | 10 | 00106 | 100106600501 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:16.55 1:30.91 NT 37.68 3:19.03 | 12/12/2021 14/3/2021 12/12/2021 6/6/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Hajto Borys | 11 | 00106 | 100106700526 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:30.92 48.11 54.34 54.91 1:50.70 | 6/11/2021 24/4/2021 20/11/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jeziorska Wiktoria | 10 | 00106 | 100106600503 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:27.68 NT 1:32.70 41.22 3:10.42 | 8/11/2020 20/11/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kalczyński- Kowacki Aleksander | 09 | 00106 | 100106700479 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (10) | 1:32.18 NT | 20/2/2021 | Oswiecim (POL) | ||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 100106600505 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:22.36 NT 1:50.85 42.18 NT | 6/11/2021 24/4/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kita Eryk | 09 | 00106 | 100106700465 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (10) | 1:30.21 1:54.59 | 28/3/2021 27/3/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 100106600506 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:25.13 1:25.82 NT 49.68 3:19.54 | 6/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 100106600450 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:22.80 1:38.08 1:56.63 41.53 3:25.48 | 24/4/2021 14/3/2021 8/11/2020 6/11/2021 20/2/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matyasik Mikołaj | 09 | 00106 | 100106700466 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:14.76 1:20.45 1:45.22 40.11 3:04.49 | 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Matyasik Łucja | 11 | 00106 | 100106600530 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:21.99 40.07 43.66 43.33 1:27.79 | 2/10/2021 12/12/2021 12/12/2021 5/6/2021 11/12/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ochal Antoni | 10 | 00106 | 100106700508 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:41.46 NT 1:42.02 39.99 3:08.87 | 8/11/2020 23/5/2021 23/10/2021 6/6/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piecuch Mateusz | 09 | 00106 | 100106700480 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:07.03 1:19.90 1:29.06 32.34 2:44.46 | 6/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Piwowarczyk Michał | 10 | 00106 | 100106700625 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:19.55 NT 1:36.16 49.86 NT | 6/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rusek Michał | 11 | 00106 | 100106700532 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:15.51 39.95 47.99 39.08 1:27.77 | 6/11/2021 23/10/2021 12/12/2021 23/10/2021 20/11/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rymarczyk Antoni | 09 | 00106 | 100106700471 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) | 1:30.26 1:40.38 | 24/4/2021 14/3/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Siwek Lilianna | 10 | 00106 | 100106600510 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:27.86 1:33.92 NT 43.21 NT | 23/5/2021 23/5/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Stawinoga Bianka | 11 | 00106 | 100106600533 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 49.68 55.31 54.01 1:49.34 | 23/10/2021 20/11/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szydłowski Patryk | 10 | 00106 | 100106700524 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:16.09 NT NT 38.00 3:13.96 | 12/12/2021 11/12/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Trela Sergiusz | 11 | 00106 | 100106700534 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:31.78 45.67 52.45 46.24 1:37.28 | 6/11/2021 29/5/2021 12/12/2021 20/11/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Warunek Emilia | 10 | 00106 | 100106600489 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:27.12 1:37.63 NT 38.78 3:29.78 | 23/5/2021 23/5/2021 20/11/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wolny Wiktor | 11 | 00106 | 100106700541 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:48.76 51.45 56.42 NT 1:55.24 | 6/11/2021 20/11/2021 6/11/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zielińska Maria | 11 | 00106 | 100106600540 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 46.96 49.26 55.94 1:39.41 | 12/12/2021 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zięba Maksymilian | 09 | 00106 | 100106700477 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (10) | NT NT |
Jarosz Hanna | 10 | 03306 | 103306600085 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT 1:22.28 1:22.49 36.57 2:49.43 | 23/5/2021 20/11/2021 2/10/2021 12/12/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Synowiec Szymon | 10 | 03306 | 103306700093 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:10.35 NT NT 34.66 3:01.84 | 6/11/2021 12/12/2021 23/5/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
Bielawa Andrzej | 09 | 04206 | 104206700025 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:22.70 NT 1:34.20 43.22 3:04.94 | 20/2/2021 2/10/2021 20/2/2021 20/11/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 104206600021 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:20.93 1:29.56 NT NT 3:27.52 | 20/3/2021 11/12/2021 21/11/2020 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Polak Iga | 09 | 04206 | 104206600024 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:03.78 1:13.40 1:27.27 34.64 2:39.54 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pęczek Karolina | 09 | 04206 | 104206600028 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:01.73 1:18.78 1:25.37 31.10 2:42.26 | 18/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
Augustyn Marcelina | 10 | 03806 | 103806600093 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:26.00 1:38.95 NT 48.08 NT | 12/12/2021 11/12/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Borczuch Nikola | 11 | 03806 | 103806600102 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:47.53 54.38 1:00.81 55.54 NT | 6/11/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Curyło Emilia | 11 | 03806 | 103806600108 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT NT 57.67 NT NT | 20/11/2021 | Oswiecim (POL) |
||
Gorgosz Martyna | 10 | 03806 | 103806600086 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:17.90 NT NT 41.07 3:28.95 | 12/12/2021 20/11/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Grajdura Nina | 09 | 03806 | 103806600075 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:05.96 1:14.43 1:21.94 32.88 2:38.06 | 23/10/2021 18/12/2021 23/10/2021 18/12/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Gromadzka Natalia | 09 | 03806 | 103806600089 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:27.86 NT 1:51.84 NT NT | 20/11/2021 11/12/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kania Daniel | 09 | 03806 | 103806700083 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:14.95 1:25.40 1:46.14 41.48 3:14.80 | 12/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kuryś Joanna | 11 | 03806 | 103806600099 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:47.67 46.76 55.87 51.30 NT | 6/11/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lizak Salomea | 10 | 03806 | 103806600100 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:19.35 NT 1:44.40 41.49 NT | 12/12/2021 20/11/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Makowski Piotr | 11 | 03806 | 103806700090 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:23.41 41.87 53.04 46.06 1:36.54 | 6/11/2021 20/11/2021 6/6/2021 23/10/2021 14/3/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Srebro Gabriela | 11 | 03806 | 103806600101 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 2:02.25 NT 56.64 NT NT | 6/11/2021 20/11/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szwiec Matylda | 11 | 03806 | 103806600097 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:32.79 48.91 48.57 41.76 1:45.40 | 6/11/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 6/11/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Woźny Izabela | 10 | 03806 | 103806600091 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:15.15 NT 1:29.89 39.47 3:25.11 | 12/12/2021 20/11/2021 23/10/2021 6/6/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Barnaś Kinga | 11 | 04106 | 104106600057 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:26.57 44.71 50.19 45.78 1:36.50 | 6/11/2021 20/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Boroń Adam | 10 | 04106 | 104106700040 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:21.55 1:34.35 NT 44.34 NT | 30/5/2021 23/5/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jamrożek Alex | 10 | 04106 | 104106700052 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:23.19 1:40.03 1:39.36 NT NT | 12/12/2021 14/3/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Leśniakiewicz Julia | 10 | 04106 | 104106600043 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:23.23 1:21.40 1:47.79 41.69 3:08.70 | 6/6/2021 11/12/2021 23/5/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Leśnicki Franciszek | 10 | 04106 | 104106700042 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:17.67 1:19.86 1:38.45 41.04 NT | 6/11/2021 20/11/2021 23/5/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) |
||
Pastwa Jeremi | 10 | 04106 | 104106700045 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:29.17 1:37.87 1:39.22 46.75 NT | 6/11/2021 23/5/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Puźniak Maja | 10 | 04106 | 104106600036 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:21.18 1:29.66 NT 38.77 3:13.88 | 6/6/2021 2/10/2021 11/12/2021 12/12/2021 | Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 104106700046 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:06.45 1:18.44 1:21.90 32.80 NT | 18/12/2021 23/5/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Tolala Lena | 11 | 04106 | 104106600053 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:23.80 44.36 45.34 51.01 1:35.86 | 6/11/2021 20/11/2021 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Trochimiuk Tamara | 10 | 04106 | 104106600039 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT 1:38.16 1:41.95 44.35 NT | 23/5/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Warzecha Alan | 11 | 04106 | 104106700060 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:24.20 40.60 51.31 40.39 1:30.97 | 2/10/2021 6/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wida Adrianna | 11 | 04106 | 104106600055 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:28.42 42.63 54.15 48.93 1:39.16 | 2/10/2021 20/11/2021 2/10/2021 5/6/2021 5/6/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Bętkowska Emilia | 11 | 00606 | 100606600067 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) | 1:14.30 39.54 42.99 | 6/11/2021 12/12/2021 18/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Jezioro Lena | 09 | 00606 | 100606600071 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:24.17 NT 1:55.62 | 6/6/2021 5/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krzyszkowska Amelia | 09 | 00606 | 100606600065 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) | 1:10.69 1:20.94 1:25.76 36.39 | 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Płonka Aleksandra | 09 | 00606 | 100606600058 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:17.30 1:30.00 1:31.42 | 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
Baranowska Maria | 10 | 03606 | 103606600390 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:14.24 1:24.56 1:43.09 37.00 3:05.62 | 6/11/2021 20/11/2021 11/12/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Bodzoń Mia | 10 | 03606 | 103606600411 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:27.43 1:34.11 1:55.55 48.11 NT | 12/12/2021 20/11/2021 24/4/2021 6/11/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Bucci Leonardo | 11 | 03606 | 103606700443 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 52.21 52.96 1:05.56 1:51.43 | 30/5/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bugajski Michał | 11 | 03606 | 103606700444 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 38.58 47.57 42.63 1:29.53 | 23/10/2021 6/11/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Bułacz Antoni | 11 | 03606 | 103606700445 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 43.90 51.27 49.05 1:40.62 | 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Caba Barbara | 11 | 03606 | 103606600426 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 46.59 56.98 50.88 1:43.08 | 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Cebula Monika | 09 | 03606 | 103606600329 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:17.59 1:25.30 1:35.07 37.55 2:59.79 | 12/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chmielowski Piotr | 10 | 03606 | 103606700397 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:31.39 1:39.51 2:00.58 48.88 NT | 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 103606600342 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:06.66 1:10.64 1:28.33 33.13 2:41.21 | 12/12/2021 11/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dejana Laura | 11 | 03606 | 103606600446 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 47.18 52.07 46.35 1:39.82 | 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dygulska Julia | 10 | 03606 | 103606600403 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:26.54 1:28.16 1:40.55 44.92 3:20.13 | 23/5/2021 6/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dziedzic Karol | 10 | 03606 | 103606700391 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:10.63 1:21.11 1:32.11 36.28 3:04.73 | 12/12/2021 6/11/2021 11/12/2021 11/12/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dąbek Zuzanna | 09 | 03606 | 103606600343 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:11.34 1:19.84 1:30.62 35.24 2:56.30 | 6/6/2021 20/6/2021 29/5/2021 23/10/2021 6/6/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | 03606 | 103606700404 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:30.09 1:24.46 1:47.99 37.19 3:30.18 | 8/11/2020 11/12/2021 23/5/2021 11/12/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gościńska Gabriela | 09 | 03606 | 103606600346 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:01.65 1:11.70 1:17.16 31.52 2:27.13 | 23/10/2021 23/10/2021 19/6/2021 23/10/2021 20/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grendus Franciszek | 10 | 03606 | 103606700392 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:22.39 1:36.68 1:43.07 38.55 NT | 12/12/2021 14/3/2021 20/11/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Grochola Kamil | 11 | 03606 | 103606700449 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:36.99 49.65 58.95 57.19 1:48.95 | 6/11/2021 12/12/2021 6/6/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Grzywacz Gabriela | 09 | 03606 | 103606600347 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:06.39 1:16.19 1:28.24 34.11 2:45.50 | 23/10/2021 23/10/2021 29/5/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Korycińska Kaja | 09 | 03606 | 103606600338 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:19.33 1:28.95 1:49.98 41.81 3:22.21 | 12/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kotynia Juliusz | 10 | 03606 | 103606700393 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:14.33 1:22.66 NT 36.05 2:58.50 | 6/6/2021 5/6/2021 18/12/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Kros Karolina | 10 | 03606 | 103606600414 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:23.62 1:30.54 1:46.66 41.92 3:26.75 | 23/5/2021 24/4/2021 14/3/2021 23/5/2021 23/5/2021 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kubis Gabriela | 10 | 03606 | 103606600413 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:20.93 1:23.50 1:35.94 37.42 3:00.63 | 23/5/2021 11/12/2021 20/11/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kubowicz Maciej | 11 | 03606 | 103606700453 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 50.74 57.80 NT 1:56.55 | 23/10/2021 23/10/2021 6/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Majerski Paweł | 10 | 03606 | 103606700407 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:24.55 1:38.67 1:42.19 42.04 3:22.37 | 12/12/2021 6/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Miętus Patricija | 10 | 03606 | 103606600410 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:28.22 1:31.65 1:36.17 43.96 NT | 23/5/2021 11/12/2021 20/11/2021 11/12/2021 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Moskal Tomasz | 11 | 03606 | 103606700430 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:37.99 46.68 53.15 58.24 1:43.29 | 6/11/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Nowacka Emilia | 10 | 03606 | 103606600394 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:10.40 1:17.43 1:20.55 32.66 2:53.45 | 6/11/2021 6/11/2021 20/11/2021 12/12/2021 23/5/2021 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Oskar | 09 | 03606 | 103606700356 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:19.85 1:26.03 1:37.49 44.43 3:08.66 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Nowak Witold | 11 | 03606 | 103606700431 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:32.73 45.56 48.70 46.71 1:42.88 | 5/12/2021 12/12/2021 29/5/2021 5/12/2021 11/12/2021 | Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) Poznan (POL) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) |
||
Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | 03606 | 103606700434 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:37.75 44.28 52.34 42.96 1:38.47 | 6/11/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rachwał Olga | 10 | 03606 | 103606600399 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:09.48 1:21.93 1:29.24 32.93 2:46.21 | 6/6/2021 6/11/2021 20/11/2021 12/12/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Rolnicka Milena | 11 | 03606 | 103606600435 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 42.40 54.43 56.29 1:46.79 | 12/12/2021 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rusek Konrad | 11 | 03606 | 103606700436 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 45.34 53.15 47.98 1:39.14 | 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 6/11/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Siąkała Adam | 11 | 03606 | 103606700457 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:42.07 46.71 56.16 52.91 1:49.75 | 6/11/2021 30/5/2021 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Skrzypek Ada | 09 | 03606 | 103606600360 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:06.18 1:10.67 1:24.91 31.31 2:33.50 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 20/11/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sobolewska Magdalena | 09 | 03606 | 103606600384 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:18.88 1:19.68 1:36.16 41.70 3:09.49 | 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Staszkiewicz Michał | 11 | 03606 | 103606700439 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 50.17 1:03.50 58.90 1:58.72 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Szymacha Aleksy | 10 | 03606 | 103606700402 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:07.08 1:15.77 1:27.72 31.78 2:47.97 | 2/10/2021 6/11/2021 20/11/2021 23/10/2021 23/5/2021 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Słaboń Stanisław | 09 | 03606 | 103606700333 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:14.83 1:23.79 1:39.84 37.82 3:06.00 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Toboła Antoni | 10 | 03606 | 103606700396 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:19.47 1:26.76 NT 38.83 3:33.34 | 12/12/2021 11/12/2021 11/12/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Turchan Antonia | 11 | 03606 | 103606600440 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:42.07 48.24 55.79 56.45 1:48.55 | 6/11/2021 12/12/2021 23/10/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wajda Artur | 09 | 03606 | 103606700366 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:16.89 1:24.70 1:33.36 34.93 2:59.33 | 23/10/2021 18/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 12/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Werner Izabela | 10 | 03606 | 103606600398 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:19.47 1:30.80 1:39.83 43.11 3:24.68 | 12/12/2021 6/11/2021 11/12/2021 20/11/2021 23/5/2021 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Wolnicki Franciszek | 11 | 03606 | 103606700458 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:37.71 48.29 52.60 48.76 1:45.08 | 6/11/2021 23/10/2021 30/5/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Nowy Targ (POL) Oswiecim (POL) Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Wyrwiak Julia | 09 | 03606 | 103606600381 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:20.16 1:27.12 1:35.97 41.68 3:10.68 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zajączkowska Nina | 11 | 03606 | 103606600459 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 47.61 49.94 49.08 1:47.95 | 12/12/2021 6/11/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zięba Oskar | 11 | 03606 | 103606700442 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 44.28 54.84 47.38 1:48.56 | 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 23/10/2021 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Łądka Oktawian | 11 | 03606 | 103606700461 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT 46.76 54.73 55.11 1:43.05 | 23/10/2021 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łętocha Norbert | 09 | 03606 | 103606700331 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:07.26 1:16.90 1:26.72 34.53 2:45.65 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Ślusarczyk Jan | 10 | 03606 | 103606700408 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:25.96 1:38.44 1:41.69 48.18 NT | 12/12/2021 6/11/2021 11/12/2021 29/5/2021 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Żurowska Amelia | 11 | 03606 | 103606600460 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 44.72 54.30 53.97 1:43.00 | 12/12/2021 12/12/2021 23/10/2021 11/12/2021 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) |
Dworak Michał | 10 | 06306 | 106306700026 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:50.42 1:41.27 NT 51.72 NT | 30/5/2021 20/11/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Giełdoń Antoni | 10 | 06306 | 106306700020 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:11.01 1:24.73 NT 34.46 NT | 12/12/2021 2/10/2021 12/12/2021 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Wędzicha Natalia | 09 | 06306 | 106306600015 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:17.00 1:27.45 1:33.65 43.00 3:06.47 | 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Zaziąbł Szymon | 10 | 06306 | 106306700024 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:35.59 NT NT 52.54 NT | 6/6/2021 23/10/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Burliga Adam | 11 | 02706 | 102706700117 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:22.70 39.67 47.73 40.41 1:30.39 | 2/10/2021 20/11/2021 18/12/2021 20/11/2021 18/12/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Chromy Kuba | 11 | 02706 | 102706700119 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | 1:12.41 37.47 41.60 35.36 1:19.44 | 2/10/2021 23/10/2021 12/12/2021 12/12/2021 11/12/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kurowska Martyna | 11 | 02706 | 102706600161 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:35.49 NT NT NT NT | 2/10/2021 | Wieliczka (POL) | ||
Kurowska Wiktoria | 10 | 02706 | 102706600160 | 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT NT NT |
||||
Pawlica Laura | 11 | 02706 | 102706600113 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | 1:32.68 45.75 51.39 45.42 1:37.24 | 2/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 23/10/2021 | Wieliczka (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
||
Sala Jakub | 10 | 02706 | 102706700104 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (16) | 1:09.90 1:19.08 NT 35.34 NT | 18/12/2021 18/12/2021 18/12/2021 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
Baniak Pola | 09 | 01506 | 101506600038 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:15.35 NT 1:36.36 39.81 3:09.84 | 27/11/2021 27/11/2021 20/3/2021 20/3/2021 | Kielce (POL) Kielce (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kacer Maria | 12 | 01506 | 101506600041 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (3) 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (13) | NT 45.14 53.00 43.62 1:37.95 | 23/10/2021 2/10/2021 23/10/2021 25/9/2021 | Lesko (POL) Wieliczka (POL) Lesko (POL) Staszow (POL) |
||
Kuboń Nina | 09 | 01506 | 101506600040 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | NT NT 1:34.06 NT NT | 27/11/2021 | Kielce (POL) |
||
Strąg Kornelia | 09 | 01506 | 101506600043 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:16.58 NT 1:35.38 NT NT | 27/11/2021 27/11/2021 | Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Włodarczyk Mikołaj | 11 | 01506 | 101506700044 | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (4) 50m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (14) | NT NT 50.87 44.84 1:38.80 | 2/10/2021 11/12/2021 11/12/2021 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Łaśko Emilia | 10 | 01506 | 101506600037 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (15) | 1:13.57 NT NT 37.93 3:04.09 | 30/5/2021 14/3/2021 20/3/2021 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |