Sobota Pływacka Małopolski Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 5/3/2022 |
2 - SP Małopolski Puchar Wszechstronności Stylowej II | 5/3/2022 - 15:45 |
Konkurencja 11 5/3/2022 - 15:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:02.15 | 528 | 30.15 | 32.00 | |||
2. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:02.57 | 517 | 30.24 | 32.33 | |||
3. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 1:03.11 | 504 | 30.43 | 32.68 | |||
4. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:03.24 | 501 | 30.62 | 32.62 | |||
5. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:03.48 | 496 | 30.25 | 33.23 | |||
6. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.52 | 472 | 31.18 | 33.34 | |||
7. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 1:05.73 | 446 | 31.60 | 34.13 | |||
8. | Długopolska Nikola | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:06.00 | 441 | 31.77 | 34.23 | |||
9. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce | 1:06.07 | 439 | 31.32 | 34.75 | |||
10. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:06.08 | 439 | 32.05 | 34.03 | |||
11. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:06.44 | 432 | 32.30 | 34.14 | |||
12. | Wieczorek Michalina | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:06.49 | 431 | 32.53 | 33.96 | |||
13. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.64 | 428 | 31.73 | 34.91 | |||
14. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:06.77 | 426 | 31.53 | 35.24 | |||
15. | Krzyszkowska Amelia | 09 | CKiS Skawina | 1:07.16 | 418 | 32.35 | 34.81 | |||
16. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.65 | 409 | 32.28 | 35.37 | |||
17. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:07.84 | 406 | 32.16 | 35.68 | |||
18. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:09.83 | 372 | 33.20 | 36.63 | |||
19. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:10.02 | 369 | 33.78 | 36.24 | |||
20. | Strąg Kornelia | 09 | BOSiR Brzesko | 1:11.45 | 347 | 33.88 | 37.57 | |||
21. | Wędzicha Natalia | 09 | Korona 1919 Kraków | 1:12.53 | 332 | 35.16 | 37.37 | |||
22. | Hus Olivia | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:12.61 | 331 | 34.51 | 38.10 | |||
23. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.98 | 326 | 34.20 | 38.78 | |||
24. | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 1:14.25 | 309 | 35.68 | 38.57 | |||
25. | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 1:14.71 | 304 | 35.04 | 39.67 | |||
26. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:16.05 | 288 | 36.36 | 39.69 | |||
27. | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.59 | 282 | 36.44 | 40.15 | |||
28. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:16.71 | 281 | 36.64 | 40.07 | |||
29. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 1:17.08 | 277 | 37.86 | 39.22 | |||
30. | Małecka Karolina | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.25 | 275 | 39.08 | 38.17 | |||
31. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:17.45 | 273 | 37.61 | 39.84 | |||
32. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 1:17.60 | 271 | 36.88 | 40.72 | |||
33. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.54 | 261 | 38.25 | 40.29 | |||
34. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:18.81 | 259 | 38.03 | 40.78 | |||
35. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.86 | 258 | 37.89 | 40.97 | |||
36. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:18.87 | 258 | 37.95 | 40.92 | |||
37. | Kuboń Nina | 09 | BOSiR Brzesko | 1:19.49 | 252 | 36.25 | 43.24 | |||
38. | Jezioro Lena | 09 | CKiS Skawina | 1:19.75 | 250 | 37.93 | 41.82 | |||
39. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:20.57 | 242 | 39.46 | 41.11 | |||
40. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 1:21.33 | 235 | 39.14 | 42.19 | |||
41. | Klimowicz Teresa | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:21.51 | 234 | 38.97 | 42.54 | |||
42. | Gromadzka Natalia | 09 | Sokół-Mościce | 1:29.03 | 179 | 43.29 | 45.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5/3/2022 - 15:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:07.59 | 410 | ||||||
2. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:08.70 | 391 | 32.64 | 36.06 | ||||
3. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:09.65 | 375 | 33.23 | 36.42 | ||||
4. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.58 | 360 | 33.19 | 37.39 | ||||
5. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce | 1:11.88 | 341 | 35.25 | 36.63 | ||||
6. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 1:12.33 | 335 | 34.62 | 37.71 | ||||
7. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:13.20 | 323 | 36.84 | 36.36 | ||||
8. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 1:13.46 | 320 | 36.30 | 37.16 | ||||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:14.62 | 305 | 36.35 | 38.27 | ||||
10. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:15.14 | 299 | 37.26 | 37.88 | ||||
11. | Gorgosz Martyna | 10 | Sokół-Mościce | 1:16.11 | 287 | 36.36 | 39.75 | ||||
12. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:17.21 | 275 | 36.51 | 40.70 | ||||
13. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce | 1:17.28 | 274 | 36.78 | 40.50 | ||||
14. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 1:17.73 | 270 | 38.37 | 39.36 | ||||
15. | Rzymek Zuzanna | 10 | H2O Bochnia | 1:17.74 | 270 | 35.70 | 42.04 | ||||
16. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:17.90 | 268 | 37.12 | 40.78 | ||||
17. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:17.91 | 268 | 38.32 | 39.59 | ||||
18. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:18.03 | 267 | 38.01 | 40.02 | ||||
19. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:18.19 | 265 | 37.38 | 40.81 | ||||
20. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 1:18.27 | 264 | 37.48 | 40.79 | ||||
21. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:18.84 | 258 | 38.36 | 40.48 | ||||
22. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 1:19.65 | 251 | 38.93 | 40.72 | ||||
23. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:19.81 | 249 | 38.89 | 40.92 | ||||
24. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:19.94 | 248 | 37.61 | 42.33 | ||||
25. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:20.15 | 246 | 39.18 | 40.97 | ||||
26. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:20.54 | 242 | 39.33 | 41.21 | ||||
27. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 1:20.81 | 240 | 38.88 | 41.93 | ||||
28. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 1:20.84 | 240 | 39.26 | 41.58 | ||||
29. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 1:21.04 | 238 | 38.42 | 42.62 | ||||
30. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:21.69 | 232 | 37.61 | 44.08 | ||||
31. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:21.78 | 231 | 39.27 | 42.51 | ||||
32. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:22.27 | 227 | 40.02 | 42.25 | ||||
33. | Zienkowska Maja | 10 | H2O Bochnia | 1:23.48 | 218 | 38.97 | 44.51 | ||||
34. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce | 1:23.70 | 216 | 40.28 | 43.42 | ||||
35. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:24.38 | 211 | 41.77 | 42.61 | ||||
36. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:24.53 | 210 | 40.95 | 43.58 | ||||
37. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 1:24.64 | 209 | 43.08 | 41.56 | ||||
38. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:26.46 | 196 | 41.39 | 45.07 | ||||
39. | Darocha Małgorzata | 10 | Jordan Kraków | 1:27.60 | 188 | 41.59 | 46.01 | ||||
40. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:27.98 | 186 | 42.23 | 45.75 | ||||
41. | Kurowska Wiktoria | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.60 | 176 | 42.52 | 47.08 | ||||
42. | Gebler Oliwia | 10 | H2O Bochnia | 1:49.34 | 97 | 51.70 | 57.64 | ||||
DYSKW. | Kokoszka Emilia | 10 | H2O Bochnia | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5/3/2022 - 15:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | CKiS Skawina | 1:12.48 | 333 | 35.29 | 37.19 | ||||
2. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 1:15.08 | 299 | 35.47 | 39.61 | ||||
3. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 1:17.01 | 277 | 36.33 | 40.68 | ||||
4. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce | 1:17.34 | 274 | 37.34 | 40.00 | ||||
5. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 1:18.89 | 258 | 38.12 | 40.77 | ||||
6. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 1:19.79 | 249 | 39.54 | 40.25 | ||||
7. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:20.28 | 245 | 38.51 | 41.77 | ||||
8. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:22.44 | 226 | 38.05 | 44.39 | ||||
9. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:22.46 | 226 | 40.56 | 41.90 | ||||
Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:22.46 | 226 | 39.14 | 43.32 | |||||
11. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:22.98 | 222 | 40.66 | 42.32 | ||||
12. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 1:23.36 | 219 | 42.08 | 41.28 | ||||
13. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:23.83 | 215 | 39.79 | 44.04 | ||||
14. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:24.23 | 212 | 39.62 | 44.61 | ||||
15. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce | 1:24.28 | 211 | 41.05 | 43.23 | ||||
16. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:24.33 | 211 | 41.08 | 43.25 | ||||
17. | Kożuch Lena | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:24.63 | 209 | 41.09 | 43.54 | ||||
18. | Duch Maja | 11 | Alfa Bukowno | 1:26.60 | 195 | 42.03 | 44.57 | ||||
19. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:27.00 | 192 | 40.52 | 46.48 | ||||
20. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:27.13 | 191 | 42.69 | 44.44 | ||||
21. | Żarnowiec Joanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:30.57 | 170 | 43.59 | 46.98 | ||||
22. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:31.45 | 165 | 47.99 | 43.46 | ||||
23. | Kurowska Martyna | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:32.17 | 162 | 43.17 | 49.00 | ||||
24. | Żurowska Amelia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:32.45 | 160 | 43.86 | 48.59 | ||||
25. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:32.74 | 159 | 42.34 | 50.40 | ||||
26. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:33.31 | 156 | 43.37 | 49.94 | ||||
27. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:33.80 | 153 | 44.92 | 48.88 | ||||
28. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:35.82 | 144 | 45.69 | 50.13 | ||||
29. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 1:36.95 | 139 | 44.96 | 51.99 | ||||
30. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce | 1:37.88 | 135 | 46.75 | 51.13 | ||||
31. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce | 1:38.97 | 130 | 46.68 | 52.29 | ||||
32. | Kapałka Julia | 11 | H2O Bochnia | 1:44.44 | 111 | 48.20 | 56.24 | ||||
33. | Curyło Emilia | 11 | Sokół-Mościce | 1:45.36 | 108 | 49.44 | 55.92 | ||||
34. | Bogucka Amelia | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:52.48 | 89 | 51.66 | 1:00.82 | ||||
35. | Myrdko Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:54.37 | 84 | 51.55 | 1:02.82 | ||||
DYSKW. | Guzik Mia | 11 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 15:46) |
PK | Kacer Maria | 12 | BOSiR Brzesko | 1:23.42 | 218 | 39.31 | 44.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/3/2022 - 16:31 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:02.17 | 377 | 30.42 | 31.75 | ||||
2. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:03.65 | 351 | 30.88 | 32.77 | ||||
3. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:03.78 | 349 | 30.95 | 32.83 | ||||
4. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:04.22 | 342 | 30.80 | 33.42 | ||||
5. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:06.63 | 306 | 32.33 | 34.30 | ||||
6. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.65 | 306 | 31.69 | 34.96 | ||||
7. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:07.25 | 298 | 32.05 | 35.20 | ||||
8. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:07.27 | 298 | 33.02 | 34.25 | ||||
9. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.41 | 296 | 32.01 | 35.40 | ||||
10. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:10.28 | 261 | 34.38 | 35.90 | ||||
11. | Światłoń Bartosz | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:10.68 | 257 | 33.58 | 37.10 | ||||
12. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.96 | 254 | 33.34 | 37.62 | ||||
13. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:11.64 | 246 | 34.54 | 37.10 | ||||
14. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 1:12.41 | 239 | 34.86 | 37.55 | ||||
15. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce | 1:13.33 | 230 | 34.85 | 38.48 | ||||
16. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 1:13.96 | 224 | 36.07 | 37.89 | ||||
17. | Kwiecień Ignacy | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:14.42 | 220 | 35.22 | 39.20 | ||||
18. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:14.89 | 216 | 36.15 | 38.74 | ||||
19. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 1:15.66 | 209 | 36.06 | 39.60 | ||||
20. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:16.43 | 203 | 36.84 | 39.59 | ||||
21. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:16.52 | 202 | 36.34 | 40.18 | ||||
22. | Dwernicki Artur | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:16.59 | 202 | 36.63 | 39.96 | ||||
23. | Safronov Igor | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.58 | 194 | 36.42 | 41.16 | ||||
24. | Świeży Szymon | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.60 | 194 | 37.27 | 40.33 | ||||
25. | Dudek Antoni | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.73 | 193 | 37.07 | 40.66 | ||||
26. | Śledź Oskar | 09 | H2O Bochnia | 1:19.44 | 181 | 36.05 | 43.39 | ||||
27. | Kapałka Mateusz | 09 | Pływak Bochnia | 1:20.80 | 172 | 39.19 | 41.61 | ||||
28. | Kalczyński- Kowacki Aleksander | 09 | Jordan Kraków | 1:21.12 | 170 | ||||||
29. | Gulba Jakub | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:22.45 | 161 | 39.69 | 42.76 | ||||
30. | Stachura Mateusz | 09 | Pływak Bochnia | 1:23.45 | 156 | 40.48 | 42.97 | ||||
31. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:23.66 | 155 | ||||||
32. | Rymarczyk Antoni | 09 | Jordan Kraków | 1:25.09 | 147 | 41.05 | 44.04 | ||||
33. | Kita Eryk | 09 | Jordan Kraków | 1:29.54 | 126 | 40.90 | 48.64 | ||||
DYSKW. | Zięba Maksymilian | 09 | Jordan Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/3/2022 - 16:31 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:03.11 | 361 | 30.10 | 33.01 | ||||
2. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:04.03 | 345 | 30.82 | 33.21 | ||||
3. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:05.59 | 321 | 31.47 | 34.12 | ||||
4. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:06.46 | 309 | 32.74 | 33.72 | ||||
5. | Synowiec Szymon | 10 | Omega Olkusz | 1:06.87 | 303 | 32.44 | 34.43 | ||||
6. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:07.72 | 292 | 32.52 | 35.20 | ||||
7. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:08.18 | 286 | 32.74 | 35.44 | ||||
8. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:08.43 | 283 | 33.59 | 34.84 | ||||
9. | Czernecki Leon | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:08.74 | 279 | 32.77 | 35.97 | ||||
10. | Bańdo Wojciech | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:09.15 | 274 | 33.08 | 36.07 | ||||
11. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.28 | 261 | 33.56 | 36.72 | ||||
12. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:10.32 | 261 | 33.66 | 36.66 | ||||
13. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.42 | 249 | 34.14 | 37.28 | ||||
14. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:12.61 | 237 | 35.03 | 37.58 | ||||
15. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:12.66 | 236 | 35.07 | 37.59 | ||||
16. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:13.46 | 228 | 36.25 | 37.21 | ||||
17. | Targiel Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:13.72 | 226 | 35.61 | 38.11 | ||||
18. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 1:13.96 | 224 | 36.09 | 37.87 | ||||
19. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 1:14.18 | 222 | 34.62 | 39.56 | ||||
20. | Paruch Maciej | 10 | H2O Bochnia | 1:14.95 | 215 | 35.50 | 39.45 | ||||
21. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:16.61 | 201 | 36.83 | 39.78 | ||||
22. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:16.71 | 201 | 37.10 | 39.61 | ||||
23. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 1:16.84 | 200 | 36.64 | 40.20 | ||||
24. | Baścik Igor | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.18 | 197 | 37.01 | 40.17 | ||||
25. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.36 | 196 | 36.20 | 41.16 | ||||
26. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 1:18.94 | 184 | 38.39 | 40.55 | ||||
27. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.26 | 182 | 37.78 | 41.48 | ||||
28. | Pasierb Adam | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.39 | 181 | 37.74 | 41.65 | ||||
29. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:19.63 | 179 | 37.15 | 42.48 | ||||
30. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:20.11 | 176 | 37.94 | 42.17 | ||||
31. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:20.92 | 171 | 39.08 | 41.84 | ||||
32. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:21.58 | 167 | 38.90 | 42.68 | ||||
33. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:23.50 | 155 | 40.36 | 43.14 | ||||
34. | Lembas Hugo | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:24.09 | 152 | 40.24 | 43.85 | ||||
35. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:24.10 | 152 | 40.36 | 43.74 | ||||
36. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:25.27 | 146 | 41.90 | 43.37 | ||||
37. | Zaziąbł Szymon | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:25.32 | 146 | 41.40 | 43.92 | ||||
38. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:25.44 | 145 | 40.57 | 44.87 | ||||
39. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:25.80 | 143 | 39.92 | 45.88 | ||||
40. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:25.99 | 142 | 41.28 | 44.71 | ||||
41. | Grzybowski Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:26.49 | 140 | 42.60 | 43.89 | ||||
42. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:27.47 | 135 | 41.52 | 45.95 | ||||
43. | Grecki Marcel | 10 | H2O Bochnia | 1:28.06 | 132 | 40.69 | 47.37 | ||||
44. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:28.10 | 132 | 40.75 | 47.35 | ||||
45. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:28.18 | 132 | 39.99 | 48.19 | ||||
46. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:30.23 | 123 | 43.39 | 46.84 | ||||
47. | Krawczyk Ksawery | 10 | Pływak Bochnia | 1:32.31 | 115 | 40.65 | 51.66 | ||||
48. | Miska Antoni | 10 | Alfa Bukowno | 1:32.76 | 113 | 43.43 | 49.33 | ||||
49. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:35.35 | 104 | 45.89 | 49.46 | ||||
50. | Dworak Michał | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:36.92 | 99 | 44.34 | 52.58 | ||||
51. | Horbal Ignacy | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:39.86 | 91 | 44.29 | 55.57 | ||||
52. | Cetnarowski Jakub | 10 | H2O Bochnia | 1:41.81 | 86 | 47.76 | 54.05 | ||||
DYSKW. | Grendus Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:51) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5/3/2022 - 16:31 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chromy Kuba | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.41 | 249 | 34.11 | 37.30 | ||||
2. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 1:12.83 | 234 | 34.40 | 38.43 | ||||
3. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:13.36 | 229 | 35.37 | 37.99 | ||||
4. | Makowski Piotr | 11 | Sokół-Mościce | 1:15.12 | 214 | 35.25 | 39.87 | ||||
5. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:19.22 | 182 | 36.76 | 42.46 | ||||
6. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | BOSiR Brzesko | 1:19.74 | 179 | 37.39 | 42.35 | ||||
7. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:19.93 | 177 | 38.16 | 41.77 | ||||
8. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:20.09 | 176 | 38.52 | 41.57 | ||||
9. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 1:20.15 | 176 | 39.41 | 40.74 | ||||
10. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:20.19 | 176 | 39.41 | 40.78 | ||||
11. | Jarosz Jakub | 11 | Alfa Bukowno | 1:23.41 | 156 | 38.44 | 44.97 | ||||
12. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:24.48 | 150 | 39.77 | 44.71 | ||||
13. | Kołodziejczyk Alex | 11 | STP Nowy Sącz | 1:24.56 | 150 | 40.24 | 44.32 | ||||
14. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:24.70 | 149 | 41.40 | 43.30 | ||||
15. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:25.78 | 143 | 40.60 | 45.18 | ||||
16. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 1:27.78 | 134 | 41.54 | 46.24 | ||||
17. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 1:28.06 | 132 | 41.72 | 46.34 | ||||
18. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:28.67 | 130 | 42.10 | 46.57 | ||||
19. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:28.81 | 129 | 42.28 | 46.53 | ||||
20. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:28.93 | 129 | 41.99 | 46.94 | ||||
21. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:28.94 | 129 | 42.33 | 46.61 | ||||
22. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:29.21 | 127 | 41.82 | 47.39 | ||||
23. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:29.55 | 126 | 43.09 | 46.46 | ||||
24. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:29.69 | 125 | 42.00 | 47.69 | ||||
25. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:29.79 | 125 | 42.60 | 47.19 | ||||
26. | Strama Wojciech | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:30.12 | 124 | 42.43 | 47.69 | ||||
27. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:31.02 | 120 | 41.74 | 49.28 | ||||
28. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:31.18 | 119 | 44.47 | 46.71 | ||||
29. | Kamzol Harold | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:31.37 | 118 | 44.21 | 47.16 | ||||
30. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:31.39 | 118 | 42.12 | 49.27 | ||||
31. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:32.13 | 116 | 43.73 | 48.40 | ||||
32. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:32.71 | 113 | 46.16 | 46.55 | ||||
33. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:33.56 | 110 | 44.32 | 49.24 | ||||
34. | Łądka Oktawian | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:33.57 | 110 | 44.27 | 49.30 | ||||
35. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:39.11 | 93 | 46.27 | 52.84 | ||||
36. | Niemczyk Leon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:39.90 | 91 | 48.49 | 51.41 | ||||
37. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 1:44.02 | 80 | 49.28 | 54.74 | ||||
38. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:44.27 | 80 | 50.45 | 53.82 | ||||
39. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:44.47 | 79 | 49.18 | 55.29 | ||||
40. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:45.85 | 76 | 49.96 | 55.89 | ||||
41. | Kubowicz Maciej | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:47.71 | 72 | 52.02 | 55.69 | ||||
42. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:50.96 | 66 | 53.47 | 57.49 | ||||
43. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 1:51.79 | 64 | 51.69 | 1:00.10 | ||||
DYSKW. | Gasek Jan | 11 | H2O Bochnia | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:29) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5/3/2022 - 17:24 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 1:21.90 | 328 | 37.87 | 44.03 | ||||
2. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 1:24.00 | 304 | 38.66 | 45.34 | ||||
3. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 1:28.45 | 260 | 41.35 | 47.10 | ||||
4. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce | 1:28.63 | 259 | 40.48 | 48.15 | ||||
5. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:33.66 | 219 | 43.44 | 50.22 | ||||
6. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:33.92 | 217 | 46.24 | 47.68 | ||||
7. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:34.20 | 215 | 42.60 | 51.60 | ||||
8. | Kożuch Lena | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:34.29 | 215 | 45.16 | 49.13 | ||||
9. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:35.35 | 208 | 45.87 | 49.48 | ||||
10. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:35.51 | 207 | 46.82 | 48.69 | ||||
11. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:35.80 | 205 | 45.37 | 50.43 | ||||
12. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce | 1:36.37 | 201 | 45.20 | 51.17 | ||||
13. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 1:36.83 | 198 | 47.15 | 49.68 | ||||
14. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:36.91 | 198 | ||||||
15. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:38.37 | 189 | 48.18 | 50.19 | ||||
16. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:39.44 | 183 | 47.96 | 51.48 | ||||
17. | Kurowska Martyna | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:40.30 | 178 | 48.64 | 51.66 | ||||
18. | Żurowska Amelia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:40.75 | 176 | 47.88 | 52.87 | ||||
19. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 1:41.25 | 173 | 51.17 | 50.08 | ||||
20. | Guzik Mia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:41.36 | 173 | 48.86 | 52.50 | ||||
21. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:41.83 | 170 | 45.78 | 56.05 | ||||
22. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:42.89 | 165 | 47.54 | 55.35 | ||||
23. | Żarnowiec Joanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:42.92 | 165 | 52.95 | 49.97 | ||||
24. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:43.54 | 162 | 54.61 | 48.93 | ||||
25. | Duch Maja | 11 | Alfa Bukowno | 1:44.60 | 157 | 53.77 | 50.83 | ||||
26. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:45.00 | 155 | 48.97 | 56.03 | ||||
27. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce | 1:49.47 | 137 | 53.62 | 55.85 | ||||
28. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 1:50.24 | 134 | 54.08 | 56.16 | ||||
29. | Curyło Emilia | 11 | Sokół-Mościce | 1:55.81 | 116 | 59.35 | 56.46 | ||||
30. | Kapałka Julia | 11 | H2O Bochnia | 2:02.52 | 98 | 1:01.04 | 1:01.48 | ||||
31. | Myrdko Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:04.12 | 94 | 57.22 | 1:06.90 | ||||
DYSKW. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 17:22) | |||||||||||
DYSKW. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu. (Czas: 17:18) | |||||||||||
DYSKW. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce | ||||||||
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu. (Czas: 17:17) | |||||||||||
DYSKW. | Bogucka Amelia | 11 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5/3/2022 - 17:40 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chromy Kuba | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:22.28 | 214 | 38.44 | 43.84 | ||||
2. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 1:26.54 | 184 | 40.47 | 46.07 | ||||
3. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:30.39 | 162 | 41.60 | 48.79 | ||||
4. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:30.52 | 161 | 43.74 | 46.78 | ||||
5. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:32.18 | 152 | 41.70 | 50.48 | ||||
6. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:32.63 | 150 | 42.20 | 50.43 | ||||
7. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 1:33.52 | 146 | 44.32 | 49.20 | ||||
8. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:33.70 | 145 | 45.62 | 48.08 | ||||
9. | Makowski Piotr | 11 | Sokół-Mościce | 1:33.74 | 145 | 43.09 | 50.65 | ||||
10. | Jarosz Jakub | 11 | Alfa Bukowno | 1:34.69 | 140 | 45.73 | 48.96 | ||||
11. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:34.77 | 140 | 43.61 | 51.16 | ||||
12. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | BOSiR Brzesko | 1:35.25 | 138 | 44.87 | 50.38 | ||||
13. | Gasek Jan | 11 | H2O Bochnia | 1:36.75 | 132 | 44.48 | 52.27 | ||||
14. | Kołodziejczyk Alex | 11 | STP Nowy Sącz | 1:36.77 | 132 | 45.72 | 51.05 | ||||
15. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:37.26 | 130 | 45.35 | 51.91 | ||||
16. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:37.63 | 128 | 46.77 | 50.86 | ||||
17. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:38.70 | 124 | 46.20 | 52.50 | ||||
18. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:38.85 | 123 | 46.28 | 52.57 | ||||
19. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:38.96 | 123 | 47.09 | 51.87 | ||||
20. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:39.85 | 120 | 45.76 | 54.09 | ||||
21. | Strama Wojciech | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:39.87 | 120 | 46.64 | 53.23 | ||||
22. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:40.29 | 118 | 47.28 | 53.01 | ||||
23. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:42.64 | 110 | 47.14 | 55.50 | ||||
24. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:43.12 | 109 | 49.30 | 53.82 | ||||
25. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:43.35 | 108 | 47.01 | 56.34 | ||||
26. | Łądka Oktawian | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:44.06 | 106 | 50.72 | 53.34 | ||||
27. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:44.36 | 105 | 49.54 | 54.82 | ||||
28. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:44.40 | 105 | 50.14 | 54.26 | ||||
29. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:45.80 | 101 | 50.51 | 55.29 | ||||
30. | Niemczyk Leon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:46.04 | 100 | 51.03 | 55.01 | ||||
31. | Kamzol Harold | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:46.51 | 99 | 51.21 | 55.30 | ||||
32. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:48.37 | 94 | 51.65 | 56.72 | ||||
33. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 1:49.04 | 92 | 48.89 | 1:00.15 | ||||
34. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:50.16 | 89 | 51.06 | 59.10 | ||||
35. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 1:50.24 | 89 | ||||||
36. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 1:51.22 | 86 | 52.46 | 58.76 | ||||
37. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:53.35 | 82 | 51.96 | 1:01.39 | ||||
38. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:53.44 | 81 | 51.31 | 1:02.13 | ||||
39. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 2:04.22 | 62 | 1:00.06 | 1:04.16 | ||||
DYSKW. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:39) | |||||||||||
DYSKW. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:39) | |||||||||||
DYSKW. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:33) | |||||||||||
DYSKW. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 17:33) | |||||||||||
DYSKW. | Kubowicz Maciej | 11 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 17:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5/3/2022 - 17:59 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:29.87 | 537 | 31.88 | 38.35 | 44.01 | 35.63 | ||||
2. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:33.05 | 504 | 31.37 | 36.59 | 46.39 | 38.70 | ||||
3. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce | 2:37.55 | 462 | 34.08 | 40.46 | 45.34 | 37.67 | ||||
4. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 2:37.74 | 461 | 33.83 | 40.16 | 49.55 | 34.20 | ||||
5. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 2:38.22 | 456 | 34.11 | 40.82 | 48.06 | 35.23 | ||||
6. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:39.68 | 444 | 34.45 | 38.66 | 48.82 | 37.75 | ||||
7. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:43.53 | 413 | 37.45 | 42.85 | 46.24 | 36.99 | ||||
8. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:44.14 | 409 | 35.23 | 42.19 | 49.36 | 37.36 | ||||
9. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:46.85 | 389 | 34.88 | 43.34 | 52.32 | 36.31 | ||||
10. | Długopolska Nikola | 09 | Olimpijczyk Kraków | 2:47.94 | 382 | 37.96 | 40.32 | 54.53 | 35.13 | ||||
11. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:48.11 | 380 | 36.34 | 41.93 | 51.92 | 37.92 | ||||
12. | Wieczorek Michalina | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:48.44 | 378 | 37.03 | 43.57 | 50.49 | 37.35 | ||||
13. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:49.17 | 373 | 35.52 | 44.53 | 49.99 | 39.13 | ||||
14. | Wędzicha Natalia | 09 | Korona 1919 Kraków | 2:51.20 | 360 | 38.69 | 44.07 | 48.99 | 39.45 | ||||
15. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:51.63 | 357 | 37.72 | 44.97 | 50.69 | 38.25 | ||||
16. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:52.19 | 354 | 35.39 | 44.41 | 52.36 | 40.03 | ||||
17. | Hus Olivia | 09 | Olimpijczyk Kraków | 2:57.94 | 321 | 39.28 | 47.86 | 50.20 | 40.60 | ||||
18. | Cebula Monika | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:58.06 | 320 | 39.41 | 46.51 | 50.59 | 41.55 | ||||
19. | Strąg Kornelia | 09 | BOSiR Brzesko | 2:58.10 | 320 | 38.14 | 48.26 | 52.66 | 39.04 | ||||
20. | Baniak Pola | 09 | BOSiR Brzesko | 2:58.39 | 318 | 37.85 | 47.87 | 51.82 | 40.85 | ||||
21. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Olimpijczyk Kraków | 2:59.28 | 314 | 36.05 | 44.17 | 58.43 | 40.63 | ||||
22. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.18 | 294 | 39.21 | 48.13 | 53.15 | 42.69 | ||||
23. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.41 | 293 | 41.34 | 49.53 | 49.58 | 42.96 | ||||
24. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:05.11 | 285 | 43.14 | 44.67 | 54.12 | 43.18 | ||||
25. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:10.12 | 263 | 44.75 | 48.54 | 54.21 | 42.62 | ||||
26. | Klimowicz Teresa | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:13.57 | 249 | 44.91 | 48.71 | 56.02 | 43.93 | ||||
27. | Kuboń Nina | 09 | BOSiR Brzesko | 3:13.58 | 249 | 40.97 | 53.21 | 52.87 | 46.53 | ||||
28. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:13.88 | 248 | 45.82 | 49.17 | 55.94 | 42.95 | ||||
29. | Małecka Karolina | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:14.07 | 247 | 46.82 | 48.77 | 54.61 | 43.87 | ||||
30. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 3:17.25 | 235 | 50.38 | 45.91 | 59.16 | 41.80 | ||||
31. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:18.16 | 232 | 46.18 | 48.57 | 58.21 | 45.20 | ||||
32. | Błażejczyk Nikola | 09 | Jordan Kraków | 3:20.94 | 223 | 45.66 | 54.40 | 56.15 | 44.73 | ||||
33. | Gromadzka Natalia | 09 | Sokół-Mościce | 3:35.77 | 180 | 51.42 | 55.01 | 1:00.55 | 48.79 | ||||
DYSKW. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 18:33) | |||||||||||||
DYSKW. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 18:15) | |||||||||||||
DYSKW. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | ||||||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 18:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5/3/2022 - 17:59 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:42.60 | 420 | 35.40 | 43.03 | 46.85 | 37.32 | |||
2. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:47.15 | 387 | 36.61 | 43.60 | 50.31 | 36.63 | |||
3. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 2:51.58 | 358 | 37.73 | 43.86 | 49.69 | 40.30 | |||
4. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:54.56 | 340 | 38.17 | 1:36.77 | |||||
5. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce | 2:58.04 | 320 | 40.91 | 50.42 | 47.47 | 39.24 | |||
6. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:59.36 | 313 | 38.78 | 46.28 | 54.68 | 39.62 | |||
7. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:00.56 | 307 | 40.78 | 43.72 | 55.74 | 40.32 | |||
8. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:00.83 | 306 | 41.00 | 45.02 | 54.40 | 40.41 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 3:01.61 | 302 | 41.63 | 48.02 | 52.77 | 39.19 | |||
10. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 3:02.68 | 296 | 45.94 | 47.86 | 47.25 | 41.63 | |||
11. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 3:03.66 | 292 | 39.08 | 45.82 | 58.82 | 39.94 | |||
12. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:05.99 | 281 | 42.18 | 49.25 | 52.87 | 41.69 | |||
13. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:06.62 | 278 | 39.61 | 49.49 | 55.24 | 42.28 | |||
14. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:08.26 | 271 | 42.89 | 45.93 | 54.96 | 44.48 | |||
15. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce | 3:08.99 | 268 | 39.92 | 52.35 | 54.43 | 42.29 | |||
16. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:09.05 | 267 | 40.64 | 50.46 | 54.79 | 43.16 | |||
17. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 3:09.62 | 265 | 43.99 | 50.52 | 51.68 | 43.43 | |||
18. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 3:09.97 | 263 | 40.39 | 51.72 | 55.11 | 42.75 | |||
19. | Zienkowska Maja | 10 | H2O Bochnia | 3:11.65 | 257 | 41.42 | 47.45 | 58.86 | 43.92 | |||
20. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:12.08 | 255 | 44.39 | 49.86 | 52.94 | 44.89 | |||
21. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 3:12.78 | 252 | 46.18 | 49.90 | 53.55 | 43.15 | |||
22. | Gorgosz Martyna | 10 | Sokół-Mościce | 3:12.88 | 252 | 43.54 | 51.56 | 55.63 | 42.15 | |||
23. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:13.13 | 251 | 47.33 | 49.31 | 53.20 | 43.29 | |||
24. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:17.72 | 234 | 49.56 | 47.99 | 56.86 | 43.31 | |||
25. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 3:18.40 | 231 | 46.14 | 48.35 | 59.50 | 44.41 | |||
26. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:19.12 | 229 | 46.95 | 47.88 | 58.99 | 45.30 | |||
27. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce | 3:20.89 | 223 | 47.10 | 54.32 | 55.48 | 43.99 | |||
28. | Rzymek Zuzanna | 10 | H2O Bochnia | 3:22.08 | 219 | 42.68 | 49.54 | 1:05.02 | 44.84 | |||
29. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:22.14 | 219 | 47.12 | 50.18 | 59.77 | 45.07 | |||
30. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 3:22.78 | 217 | 51.11 | 49.14 | 57.73 | 44.80 | |||
31. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:22.92 | 216 | 48.69 | 1:48.55 | |||||
32. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 3:23.12 | 215 | 51.56 | 52.10 | 55.12 | 44.34 | |||
33. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:24.10 | 212 | 52.61 | 51.47 | 57.23 | 42.79 | |||
34. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 3:24.42 | 211 | 46.38 | 1:54.65 | |||||
35. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:26.97 | 204 | 52.22 | 54.79 | 57.26 | 42.70 | |||
36. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 3:28.74 | 198 | 48.39 | 54.85 | 1:01.85 | 43.65 | |||
37. | Darocha Małgorzata | 10 | Jordan Kraków | 3:30.03 | 195 | 50.81 | 55.53 | 57.02 | 46.67 | |||
38. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:31.23 | 192 | 51.43 | 53.92 | 57.85 | 48.03 | |||
39. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:31.27 | 191 | 51.19 | 49.55 | 1:01.97 | 48.56 | |||
40. | Gebler Oliwia | 10 | H2O Bochnia | 4:13.98 | 110 | 1:00.48 | 1:10.41 | 1:06.09 | 57.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5/3/2022 - 18:59 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 2:32.27 | 373 | 33.66 | 37.25 | 47.43 | 33.93 | ||||
2. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:37.77 | 335 | 36.36 | 40.83 | 45.69 | 34.89 | ||||
3. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:37.83 | 335 | 34.75 | 38.06 | 49.70 | 35.32 | ||||
4. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:38.92 | 328 | 33.27 | 37.47 | ||||||
5. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:41.83 | 310 | 38.37 | 41.68 | 45.10 | 36.68 | ||||
6. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:43.86 | 299 | 34.48 | 45.77 | 48.68 | 34.93 | ||||
7. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 2:45.10 | 292 | 36.38 | 42.69 | 49.51 | 36.52 | ||||
8. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:45.57 | 290 | 36.26 | 45.92 | 47.73 | 35.66 | ||||
9. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:46.12 | 287 | 37.53 | 45.01 | 47.74 | 35.84 | ||||
10. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:51.58 | 260 | 36.42 | 45.14 | 51.08 | 38.94 | ||||
11. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:52.34 | 257 | 36.48 | 47.50 | 50.31 | 38.05 | ||||
12. | Dudek Antoni | 09 | Olimpijczyk Kraków | 2:54.22 | 249 | 41.16 | 43.69 | 47.77 | 41.60 | ||||
13. | Sopata Marcel | 09 | STP Nowy Sącz | 2:57.87 | 234 | 40.94 | 46.07 | 51.05 | 39.81 | ||||
14. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce | 2:59.17 | 229 | 40.26 | 45.85 | 53.10 | 39.96 | ||||
15. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:00.97 | 222 | 37.91 | 45.30 | 57.03 | 40.73 | ||||
16. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 3:01.39 | 220 | 47.32 | 46.88 | 47.25 | 39.94 | ||||
17. | Światłoń Bartosz | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:01.73 | 219 | 41.21 | 47.32 | 57.13 | 36.07 | ||||
18. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 3:02.00 | 218 | 42.21 | 38.37 | ||||||
19. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:04.24 | 210 | 45.92 | 46.42 | 50.00 | 41.90 | ||||
20. | Safronov Igor | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:07.68 | 199 | 43.81 | 46.72 | 52.58 | 44.57 | ||||
21. | Świeży Szymon | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:08.88 | 195 | 43.93 | 45.72 | 56.80 | 42.43 | ||||
22. | Dwernicki Artur | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:10.27 | 191 | 47.11 | 48.67 | 51.03 | 43.46 | ||||
23. | Kwiecień Ignacy | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:10.66 | 190 | 41.31 | 50.11 | 57.45 | 41.79 | ||||
24. | Gulba Jakub | 09 | Olimpijczyk Kraków | 3:22.96 | 157 | 45.99 | 45.22 | ||||||
25. | Saternus Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:29.42 | 143 | 51.74 | 51.82 | 1:00.77 | 45.09 | ||||
DYSKW. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 19:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5/3/2022 - 18:59 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:38.04 | 333 | 34.67 | 40.86 | 46.79 | 35.72 | ||||
2. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:40.07 | 321 | 35.04 | 40.05 | 48.53 | 36.45 | ||||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:41.04 | 315 | 36.21 | 40.47 | 47.78 | 36.58 | ||||
4. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 2:41.34 | 313 | 34.76 | 41.64 | 46.02 | 38.92 | ||||
5. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:43.40 | 302 | 36.36 | 42.66 | 47.76 | 36.62 | ||||
6. | Synowiec Szymon | 10 | Omega Olkusz | 2:45.26 | 291 | 35.87 | 44.43 | 47.72 | 37.24 | ||||
7. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:45.48 | 290 | 38.30 | 44.79 | 46.50 | 35.89 | ||||
8. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:50.12 | 267 | 37.37 | 42.48 | 50.26 | 40.01 | ||||
9. | Czernecki Leon | 10 | Olimpijczyk Kraków | 2:51.77 | 259 | 38.57 | 42.98 | 51.57 | 38.65 | ||||
10. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:53.15 | 253 | 39.41 | 44.73 | 50.46 | 38.55 | ||||
11. | Bańdo Wojciech | 10 | Olimpijczyk Kraków | 2:54.35 | 248 | 39.70 | 48.03 | 48.64 | 37.98 | ||||
12. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 2:58.34 | 232 | 41.40 | 45.91 | 52.08 | 38.95 | ||||
13. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 2:59.72 | 226 | 39.75 | 48.46 | 50.37 | 41.14 | ||||
14. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:01.80 | 219 | 43.08 | 45.81 | 51.83 | 41.08 | ||||
15. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:02.14 | 218 | 41.09 | 46.01 | 55.33 | 39.71 | ||||
16. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 3:03.60 | 212 | 41.43 | 46.32 | 56.04 | 39.81 | ||||
17. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:04.24 | 210 | 41.83 | 46.02 | 52.86 | 43.53 | ||||
18. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:08.86 | 195 | 44.86 | 50.60 | 52.71 | 40.69 | ||||
19. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:10.16 | 191 | 43.62 | 46.73 | 57.42 | 42.39 | ||||
20. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 3:10.70 | 189 | 41.93 | 50.90 | 53.62 | 44.25 | ||||
21. | Baścik Igor | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:10.85 | 189 | 43.23 | 48.33 | 57.37 | 41.92 | ||||
22. | Grendus Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:11.25 | 188 | 41.12 | 49.28 | 57.56 | 43.29 | ||||
23. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:16.34 | 174 | 46.47 | 50.76 | 54.99 | 44.12 | ||||
24. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:18.72 | 167 | 44.10 | 51.29 | 1:02.06 | 41.27 | ||||
25. | Zaziąbł Szymon | 10 | Korona 1919 Kraków | 3:22.80 | 157 | 47.76 | 51.43 | 59.29 | 44.32 | ||||
26. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 3:22.89 | 157 | 53.04 | 51.40 | 56.30 | 42.15 | ||||
27. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:24.59 | 153 | 44.50 | 52.19 | 1:00.18 | 47.72 | ||||
28. | Grzybowski Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:25.46 | 151 | 49.92 | 52.65 | 56.67 | 46.22 | ||||
29. | Lembas Hugo | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:27.02 | 148 | 46.91 | 54.55 | 59.75 | 45.81 | ||||
30. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:27.29 | 147 | 44.52 | 55.66 | 1:04.99 | 42.12 | ||||
31. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:27.81 | 146 | 49.82 | 50.48 | 58.43 | 49.08 | ||||
32. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:29.35 | 143 | 50.25 | 50.08 | 58.46 | 50.56 | ||||
33. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:33.62 | 135 | 49.78 | 55.40 | 1:00.14 | 48.30 | ||||
34. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:35.24 | 132 | 53.31 | 53.26 | 59.40 | 49.27 | ||||
35. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:35.36 | 131 | 56.00 | 51.38 | 1:02.10 | 45.88 | ||||
36. | Dworak Michał | 10 | Korona 1919 Kraków | 3:36.80 | 129 | 50.03 | 54.25 | 1:01.04 | 51.48 | ||||
37. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:42.11 | 120 | 59.16 | 53.82 | 1:01.34 | 47.79 | ||||
38. | Grecki Marcel | 10 | H2O Bochnia | 3:44.51 | 116 | 50.94 | 49.00 | ||||||
39. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:47.62 | 111 | 59.06 | 58.64 | 1:01.26 | 48.66 | ||||
40. | Horbal Ignacy | 10 | KS SMS Wieliczka | 4:11.05 | 83 | 58.89 | 1:07.13 | 1:08.66 | 56.37 | ||||
41. | Cetnarowski Jakub | 10 | H2O Bochnia | 4:11.31 | 83 | 1:04.44 | 1:02.03 | 1:08.57 | 56.27 | ||||
DYSKW. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 18:50) | |||||||||||||
DYSKW. | Targiel Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | ||||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 18:55) | |||||||||||||
DYSKW. | Paruch Maciej | 10 | H2O Bochnia | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 18:53) | |||||||||||||
DYSKW. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 18:40) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |