Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików Oświęcim, 3 - 4/6/2022 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików I | 3/6/2022 - 16:00 |
Konkurencja 1 3/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 16:00 |
3 4 5 | Bugaj Tamara Grajdura Maja Resiuła Weronika | 12 12 12 | Jordan Kraków Peyomi Tarnów UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 15, 16:02 |
2 3 4 5 6 7 | Mączka Lena Kaczmarczyk Rozalia Kalczyńska-Kowacka Barbara Godyń Alicja Jabłońska Wiktoria Mardoń Oliwia | 12 12 12 12 12 12 | Omega Olkusz Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 16:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ścibor Maria Kalisz Małgorzata Półtorak Nadia Czuchra Laura Wójcik Maria Olearczyk Martyna Wisłowska Joanna Bączek Aleksandra | 12 12 12 12 12 12 12 10 | Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Peyomi Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Burek Zuzanna Michalska Aleksandra Cierniak Julia Maj Lidia Dębowska Natalia Surma Justyna Książczyk Liliana Połetek Nikola | 12 12 12 12 11 11 12 12 | Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. Peyomi Tarnów Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 1:03.49 NT NT NT NT |
Seria 5 z 15, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Surówka Amelia Dwernicka Liliana Dejana Chiara Jagłowska Roma Leao Natalia Głogowska Natalia Warunek Hanna Sywak Angelika | 12 12 12 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 58.58 57.56 56.63 52.87 54.00 57.32 57.94 59.21 |
Seria 6 z 15, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Waś Sandra Borczuch Nikola Rzadkosz Matylda Gwiżdż Paulina Dorociak Natalia Szczepaniec Martyna Wiśniewska Matylda Leśniowska Zuzanna | 12 11 12 12 12 12 12 12 | Olimpijczyk Kraków Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków Korona 1919 Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 52.14 51.83 50.99 50.67 50.73 51.13 51.94 52.50 |
Seria 7 z 15, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kupiec Magdalena Skrzypek Weronika Cholewa Magdalena Stawinoga Bianka Krupczak Aleksandra Nowosielecka Karolina Pieniądz Oliwia Kubowicz Natalia | 12 12 12 11 12 12 11 12 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 50.30 49.92 49.38 48.17 48.44 49.57 50.12 50.35 |
Seria 8 z 15, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Judasz Zofia Kursa Julia Idzik Zofia Piech Zofia Rosińska Nina Giebał Nina Migda Maja Piwowar Nadia | 11 12 12 12 11 11 11 12 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Peyomi Tarnów Nika Sport Team Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 47.55 47.08 46.87 46.38 46.71 46.91 47.17 47.80 |
Seria 9 z 15, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stach Lena Werner Aleksandra Burkat Maja Wrzodek Lena Porębska Joanna Biestek Adrianna Przepiórka Agata Muszalska Julia | 12 12 12 12 12 12 12 12 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 46.17 45.79 45.57 45.34 45.43 45.64 46.04 46.31 |
Seria 10 z 15, 16:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kacer Maria Augustyn Marcelina Barnaś Kinga Bernatowicz Gaja Mikuła Maria Bodzoń Mia Pokrywka Zuzanna Miętus Patricija | 12 10 11 10 12 10 12 10 | BOSiR Brzesko Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 44.90 44.31 43.79 43.38 43.65 44.25 44.86 45.11 |
Seria 11 z 15, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świerczek Oliwia Kuryś Joanna Rolnicka Milena Mleczko Anna Para Gabriela Wawrzuta Kamila Podgórska Łucja Modzelewska Blanka | 11 11 11 09 09 10 12 12 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 43.04 42.22 42.00 41.63 41.83 42.11 42.72 43.28 |
Seria 12 z 15, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nadzieja Daria Dygulska Julia Wida Adrianna Skubis Weronika Siwek Lilianna Garbacz Martyna Żak Katarzyna Serafin Matylda | 10 10 11 12 10 09 09 10 | Korona 1919 Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 41.24 41.06 39.92 39.63 39.74 40.58 41.21 41.44 |
Seria 13 z 15, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolbasina Yeva Brońska Anna Wędzicha Natalia Leśniakiewicz Julia Korpak Maja Gąsior Iga Kubis Gabriela Łukasik Greta | 11 11 09 10 09 10 10 12 | Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Korona 1919 Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 39.30 38.36 37.47 36.89 36.92 37.86 38.37 39.48 |
Seria 14 z 15, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobolewska Magdalena Turenko Mariia Kościarz Wiktoria Matysik Alicja Wioska-Kaganiec Wiktoria Janik Aleksandra Panasiuk Agata Łupińska Barbara | 09 10 09 10 09 11 09 09 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko UA Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz KS SMS Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 | 36.64 35.66 35.37 35.31 35.32 35.51 35.92 36.78 |
Seria 15 z 15, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kubicka Gabriela Łuczak Agata Kuźma Katarzyna Skrzypek Ada Dakowicz Lena Gubała Justyna Kiszczak Olga Piecuch Julia | 09 09 10 09 09 09 09 10 | Glosator Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 34.47 34.07 33.36 32.31 32.75 33.91 34.32 34.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2022 - 16:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 16:26 |
3 4 5 | Dyrduł Piotr Moździoch Miłosz Kołaś Feliks | 10 12 11 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 15, 16:28 |
2 3 4 5 6 7 | Gniduła Jan Synoradzki Julian Kwiecień Bartosz Donigiewicz Karol Gąsior Karol Rawiński Jan | 10 12 12 12 09 10 | Omega Olkusz Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kot Mateusz Łątka Mikołaj Nieroda Antoni Lupa Filip Patlakhov Oleksandr Byba Yehor Czachura Bartłomiej Smolec Maciej | 10 12 12 12 12 12 12 12 | Fala Niepołomice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15, 16:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Macuda Rafał Sądel Aleksander Iskra Tomasz Węglarz Filip Litwa Konrad Woszczyna Michał Hałys Aleksander Tokarz Wiktor | 12 12 12 12 12 12 12 12 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 15, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Tymoteusz Mudrov Glib Gawron Antoni Tykhonov Oleh Lach Szymon Skibiński Adam Gąsior Borys Jeleń Aleksander | 12 12 12 12 12 12 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 58.58 57.66 54.90 54.28 54.50 56.07 58.43 58.99 |
Seria 6 z 15, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowicki Franciszek Chyłek Martin Krupski Franciszek Jaje Filip Cybulski Tadeusz Safronov Daniil Panasiuk Jakub Karoń Filip | 12 11 12 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 53.29 53.15 52.51 51.64 52.45 52.80 53.18 53.68 |
Seria 7 z 15, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gawor Leonard Gorlach Miłosz Michniak Kornel Grzyb Kamil Jarosz Wiktor Jurkowski Jan Wolny Wiktor Koczwara Miłosz | 12 11 12 12 12 11 11 12 | Solne Miasto Wieliczka KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 51.55 51.18 50.47 49.82 49.95 51.05 51.45 51.58 |
Seria 8 z 15, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Karwat Adam Wilczak Michał Papavlachos Alexander Leśniakiewicz Andrzej Mańka Joshua Staszkiewicz Michał Barczyk Mikołaj Kubik Stefan | 12 10 12 12 10 11 12 12 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 49.35 48.37 48.02 47.10 47.61 48.33 48.75 49.52 |
Seria 9 z 15, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kopa Tobiasz Wolnicki Franciszek Matyszkiewicz Paweł Lembas Hugo Siąkała Adam Marcinkowski Adam Teper Franciszek Hohenauer Łukasz | 11 11 10 10 11 11 12 11 | Peyomi Tarnów SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 46.85 46.72 46.70 46.43 46.63 46.71 46.75 47.01 |
Seria 10 z 15, 16:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tatarczyński Edmund Nowak Witold Świdrak Oliwier Krupski Jan Piela Mateusz Dudziak Tadeusz Hajduga Ksawery Stolczyk Antoni | 10 11 12 11 11 12 11 12 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 45.86 45.56 45.03 44.53 44.78 45.46 45.62 46.37 |
Seria 11 z 15, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boczar Stanisław Bułacz Antoni Cholewa Kacper Kryza Filip Garbacz Maksym Boroń Adam Bartys Eryk Dunajew Wiktor | 12 11 11 09 12 10 11 11 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Peyomi Tarnów Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 44.03 43.90 43.50 43.37 43.46 43.70 43.95 44.35 |
Seria 12 z 15, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pomorski-Różyk Seweryn Świdrak Marcel Kania Daniel Skoczek Jan Światłoń Bartosz Warzecha Alan Bodziony Filip Borys Bartłomiej | 11 12 09 12 09 11 10 10 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Sokół-Mościce Tarnów BOSiR Brzesko Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 42.70 41.01 39.89 39.33 39.82 40.60 41.76 43.30 |
Seria 13 z 15, 16:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bigos Patryk Dominek Michał Chmielek Adam Piętka Adam Bugajski Michał Frączek-Burkacki Franciszek Dulak Wiktor Burliga Adam | 11 11 10 10 11 10 10 11 | Nika Sport Team Kraków Nika Sport Team Kraków Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 39.28 38.76 38.70 38.51 38.58 38.74 39.08 39.32 |
Seria 14 z 15, 16:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wajda Artur Kotynia Juliusz Klimkowski Adam Martemianow Michał Kica Aleksander Matyasik Mikołaj Leśnicki Franciszek Rusek Michał | 09 10 09 10 10 09 10 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 38.37 37.88 37.30 36.65 37.22 37.62 38.29 38.50 |
Seria 15 z 15, 16:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sala Jakub Permus Maciej Żuchowski Kacper Rozumek Jan Świdrak Kacper Tarasek Igor Janiec Jakub Gumółka Kuba | 10 10 09 09 09 10 10 09 | Jasień Sucha Besk. KS SMS Wieliczka Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 36.02 35.21 34.02 32.43 32.76 34.39 35.63 36.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/6/2022 - 16:53 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 16:53 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pieniądz Oliwia Surma Ewelina Giebał Nina Curyło Emilia Shynkarchuk Anhelina Lytvynova Melaniia Moździoch Aleksandra | 11 10 11 11 09 11 11 | Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. Peyomi Tarnów Sokół-Mościce Tarnów KDUSH #1 Ternopil SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 1:45.36 NT NT NT |
Seria 2 z 9, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borczuch Nikola Caba Barbara Żurowska Amelia Hus Nikola Judasz Zofia Zajączkowska Nina Turchan Antonia Srebro Gabriela | 11 11 11 11 11 11 11 11 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:37.88 1:33.80 1:32.45 1:27.00 1:30.56 1:33.31 1:35.82 1:38.97 |
Seria 3 z 9, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nadzieja Daria Darocha Małgorzata Darowska Zofia Pawlica Laura Leśniowska Małgorzata Nowak Natalia Czarnecka Maja Kuryś Joanna | 10 10 09 11 11 10 11 11 | Korona 1919 Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:23.64 1:22.97 1:22.56 1:22.08 1:22.46 1:22.87 1:23.36 1:24.28 |
Seria 4 z 9, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lew Milena Puźniak Maja Czarnecka Lena Migda Maja Duch Maja Wyrwiak Julia Barnaś Kinga Augustyn Marcelina | 10 10 10 11 11 09 11 10 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Nika Sport Team Kraków Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:21.35 1:21.18 1:20.15 1:19.92 1:19.96 1:20.16 1:21.23 1:21.58 |
Seria 5 z 9, 17:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jeziorska Wiktoria Bernatowicz Gaja Kosmal Maja Boboń Amelia Gąsior Iga Tolala Lena Kielar Julia Zielińska Maria | 10 10 10 10 10 11 10 11 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:19.65 1:19.28 1:18.84 1:17.65 1:18.43 1:19.16 1:19.41 1:19.79 |
Seria 6 z 9, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ruchała Wiktoria Szwiec Matylda Filanowska Martyna Serafin Matylda Korycińska Kaja Jodłowska Karolina Werner Izabela Litewka Gabriela | 10 11 10 10 09 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:17.58 1:17.34 1:16.95 1:16.25 1:16.88 1:17.14 1:17.51 1:17.60 |
Seria 7 z 9, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Merta Kornelia Sacha Paulina Brońska Anna Kros Karolina Lizak Salomea Żak Katarzyna Halkiewicz Maria Gorgosz Martyna | 10 10 11 10 10 09 10 10 | Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Sokół-Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:16.09 1:15.96 1:14.89 1:13.95 1:14.35 1:15.23 1:16.06 1:16.11 |
Seria 8 z 9, 17:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łaśko Emilia Kuna Alina Kubicka Gabriela Stankiewicz-Szpilka Maria Satora Rita Michalik Wiktoria Baranowska Maria Bętkowska Emilia | 10 10 09 09 09 09 10 11 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Glosator Kraków Olimpijczyk Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:12.28 1:10.24 1:09.93 1:07.84 1:08.42 1:10.02 1:12.21 1:12.48 |
Seria 9 z 9, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korpak Maja Długopolska Nikola Polak Iga Pęczek Karolina Żak Zoya Pach Patrycja Rachwał Olga Szymańska Wiktoria | 09 09 09 09 09 09 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:06.88 1:05.22 1:03.24 1:01.73 1:02.57 1:03.31 1:06.30 1:07.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2022 - 17:12 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 17:12 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dyrduł Piotr Bańdura Szymon Razinkov Tymofil Dyrek Michał Cholewa Kacper Dorociak Franciszek Kopa Tobiasz | 10 11 10 10 11 10 11 | Omega Olkusz Jasień Sucha Besk. Spartak Kharkiv Omega Olkusz Peyomi Tarnów Korona 1919 Kraków Peyomi Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rzepa Filip Stawarz Samuel Bałut Bernard Kot Mateusz Kutishchev Hlib Kołaś Feliks Kaverin Artem Skowron Maciej | 10 11 11 10 11 11 11 10 | UKS SP 8 Chrzanów Peyomi Tarnów Peyomi Tarnów Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 17:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hajduga Ksawery Lisowski Daniel Łądka Oktawian Gąsior Karol Zięba Oskar Hohenauer Łukasz Siąkała Adam Jurkowski Jan | 11 11 11 09 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:42.91 1:39.11 1:33.57 1:33.20 1:33.56 1:33.96 1:42.07 1:45.85 |
Seria 4 z 11, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Navozenko Mykhaylo Gorlach Miłosz Rusek Konrad Moskal Tomasz DeVault Daniel Dworak Michał Wilczak Michał Grochola Kamil | 10 11 11 11 11 10 10 11 | Nika Sport Team Kraków KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Korona 1919 Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:31.63 1:31.02 1:29.69 1:28.81 1:28.94 1:30.80 1:31.54 1:32.13 |
Seria 5 z 11, 17:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hajto Borys Peschanskyi Matvii Chmielowski Piotr Zajda Dawid Pytel Michał Godula Karol Tatarczyński Edmund Nowotarski Tymon | 11 10 10 10 11 10 10 11 | Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:28.06 1:25.99 1:25.27 1:21.18 1:24.70 1:25.41 1:26.14 1:28.67 |
Seria 6 z 11, 17:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skraba Marcin Lembas Hugo Pastwa Jeremi Bugajski Michał Burliga Adam Trela Sergiusz Pieniądz Patryk Bodziony Filip | 09 10 10 11 11 11 09 10 | Kmita Zabierzów KS SMS Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:20.76 1:20.31 1:20.14 1:19.93 1:20.09 1:20.15 1:20.73 1:21.04 |
Seria 7 z 11, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Warzecha Alan Safronov Igor Baścik Igor Dwernicki Artur Majerski Paweł Toboła Antoni Janiec Jakub Włodarczyk Mikołaj | 11 09 10 09 10 10 10 11 | Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:19.22 1:17.58 1:17.18 1:16.59 1:16.82 1:17.54 1:18.80 1:19.45 |
Seria 8 z 11, 17:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piwowarczyk Michał Wilkosz Wojciech Kica Aleksander Dulak Wiktor Gut Filip Jamrożek Alex Śmiechowski Maksymilian Dominek Michał | 10 10 10 10 09 10 09 11 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:16.00 1:15.97 1:15.86 1:15.48 1:15.59 1:15.96 1:15.99 1:16.19 |
Seria 9 z 11, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bigos Patryk Szymański Maksymilian Kania Daniel Skiba Wiktor Rusek Michał Piętka Adam Lupa Szymon Martemianow Michał | 11 11 09 09 11 10 10 10 | Nika Sport Team Kraków KS SMS Wieliczka Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Jordan Kraków STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:14.63 1:13.36 1:12.91 1:12.35 1:12.83 1:13.22 1:13.88 1:14.68 |
Seria 10 z 11, 17:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Światłoń Bartosz Klimkowski Adam Synowiec Szymon Wesecki Adrian Duc Benjamin Kolbasin Oleksandr Smulski Antoni Olearczyk Krzysztof | 09 09 10 09 09 09 10 10 | Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:10.68 1:08.31 1:06.87 1:06.40 1:06.63 1:07.13 1:08.69 1:11.42 |
Seria 11 z 11, 17:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piecuch Mateusz Tokarski Szymon Michałek Michał Sala Piotr Szymacha Aleksy Łętocha Norbert Giełdoń Antoni Grabowski Marcel | 09 10 09 09 10 09 10 09 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Korona 1919 Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona 1919 Kraków Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:04.42 1:03.06 1:02.89 1:02.29 1:02.73 1:03.06 1:03.98 1:05.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2022 - 17:36 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 17:36 |
2 3 4 5 6 7 | Połetek Nikola Michalska Aleksandra Kolbasina Yeva Wójcik Maria Dębowska Natalia Dyrek Julia | 12 12 11 12 11 12 | Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 15, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mańka Laura Wisłowska Joanna Zaborska Idalia Kalisz Małgorzata Kubowicz Natalia Kalczyńska-Kowacka Barbara Stach Lena Półtorak Nadia | 12 12 12 12 12 12 12 12 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadek Karolina Bugaj Tamara Burek Zuzanna Kaczmarczyk Rozalia Surma Justyna Przepiórka Agata Waś Sandra Jabłońska Wiktoria | 12 12 12 12 11 12 12 12 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jasień Sucha Besk. Omega Olkusz Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15, 17:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ścibor Maria Resiuła Weronika Zaremba Julia Głogowska Natalia Dejana Chiara Leao Natalia Cierniak Julia Maj Lidia | 12 12 10 12 12 12 12 12 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Alfa Bukowno SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:10.45 1:08.33 1:10.28 1:11.51 NT NT |
Seria 5 z 15, 17:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniewska Matylda Nowosielecka Karolina Krupczak Aleksandra Leśniowska Zuzanna Piwowar Nadia Kursa Julia Warunek Hanna Gwiżdż Paulina | 12 12 12 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:06.86 1:05.45 1:04.54 1:02.91 1:03.73 1:05.10 1:06.50 1:06.93 |
Seria 6 z 15, 17:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skrzypek Weronika Biestek Adrianna Surówka Amelia Kupiec Magdalena Pokrywka Zuzanna Jagłowska Roma Sywak Angelika Dwernicka Liliana | 12 12 12 12 12 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:02.01 1:01.15 1:00.54 1:00.02 1:00.12 1:00.74 1:01.58 1:02.82 |
Seria 7 z 15, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cholewa Magdalena Szczepaniec Martyna Rzadkosz Matylda Burkat Maja Stawinoga Bianka Curyło Emilia Dorociak Natalia Mączka Lena | 12 12 12 12 11 11 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Sokół-Mościce Tarnów Korona 1919 Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 57.09 56.03 55.29 54.86 55.16 55.57 56.27 57.29 |
Seria 8 z 15, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Idzik Zofia Moździoch Aleksandra Turchan Antonia Werner Aleksandra Grajdura Maja Mikuła Maria Mardoń Oliwia Łukasik Greta | 12 11 11 12 12 12 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Peyomi Tarnów Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 54.23 53.76 52.98 52.80 52.81 53.65 53.97 54.48 |
Seria 9 z 15, 17:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Srebro Gabriela Komendera Natasza Książczyk Liliana Zajączkowska Nina Surma Ewelina Kacer Maria Czuchra Laura Bączek Aleksandra | 11 11 12 11 10 12 12 10 | Sokół-Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim Peyomi Tarnów SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. BOSiR Brzesko Peyomi Tarnów Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 52.40 51.01 50.28 49.86 50.15 50.48 52.34 52.41 |
Seria 10 z 15, 17:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Podgórska Łucja Muszalska Julia Orlicka Patrycja Darocha Małgorzata Starzycka Antonina Wrzodek Lena Rosińska Nina Porębska Joanna | 12 12 10 10 10 12 11 12 | STP Nowy Sącz Omega Olkusz Alfa Bukowno Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 49.44 49.29 48.76 48.36 48.48 48.83 49.30 49.59 |
Seria 11 z 15, 17:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Deflorian Laura Szajna Maja Kopeć Alicja Lew Milena Ruchała Wiktoria Sacha Paulina Jezioro Lena Zielińska Maria | 11 10 10 10 10 10 09 11 | Olimpijczyk Kraków CKiS Skawina KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 46.74 46.46 46.05 46.01 46.01 46.26 46.71 47.89 |
Seria 12 z 15, 17:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Modzelewska Blanka Shynkarchuk Anhelina Werner Izabela Trochimiuk Tamara Tolala Lena Skubis Weronika Para Gabriela Gieszczyk Anna | 12 09 10 10 11 12 09 11 | Solne Miasto Wieliczka KDUSH #1 Ternopil SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Omega Olkusz Delfin Nowy Targ Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 | 45.59 45.20 44.31 43.86 43.91 45.08 45.47 45.70 |
Seria 13 z 15, 17:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Budzowska Hanna Gorczyca Klaudia Duch Maja Płonka Aleksandra Kuboń Nina Merta Kornelia Matyasik Łucja Jarosz Adrianna | 11 10 11 09 09 10 11 09 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Alfa Bukowno CKiS Skawina BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 43.41 43.20 42.92 41.66 42.12 42.93 43.31 43.67 |
Seria 14 z 15, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Strąg Kornelia Garbacz Martyna Woźny Izabela Jarosz Hanna Leśnik Milena Dąbek Zuzanna Wędzicha Natalia Miętus Patricija | 09 09 10 10 11 09 09 10 | BOSiR Brzesko Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Omega Olkusz STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Korona 1919 Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 41.21 40.03 39.20 38.47 38.70 39.86 40.79 41.47 |
Seria 15 z 15, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grajdura Nina Skrzypek Ada Kuźma Katarzyna Gościńska Gabriela Łukasik Blanka Krzyszkowska Amelia Nowacka Emilia Kamińska Zofia | 09 09 10 09 09 09 10 10 | Sokół-Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka CKiS Skawina SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 37.65 36.65 36.06 35.54 35.85 36.38 37.12 38.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2022 - 18:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 18:02 |
3 4 5 | Nieroda Antoni Dudziak Tadeusz Stawarz Samuel | 12 12 11 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Peyomi Tarnów | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 14, 18:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grzyb Kamil Harat Stanisław Rawiński Jan Donigiewicz Karol Jeleń Aleksander Woszczyna Michał Hałys Aleksander Cybulski Tadeusz | 12 12 10 12 12 12 12 12 | Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14, 18:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaverin Artem Nowicki Franciszek Byba Yehor Lupa Filip Czachura Bartłomiej Karoń Filip Synoradzki Julian Gniduła Jan | 11 12 12 12 12 12 12 10 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz Kmita Zabierzów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 14, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Duchnik Konrad Patlakhov Oleksandr Łątka Mikołaj Sądel Aleksander Kutishchev Hlib Litwa Konrad Moździoch Miłosz Mudrov Glib | 09 12 12 12 11 12 12 12 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Kmita Zabierzów Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 14, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Teper Franciszek Karwat Adam Chyłek Martin Kubik Stefan Gawron Antoni Skibiński Adam Smolec Maciej Bałut Bernard | 12 12 11 12 12 12 12 11 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Peyomi Tarnów | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 1:14.55 1:07.81 1:06.91 1:07.48 1:10.37 NT NT |
Seria 6 z 14, 18:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jaje Filip Stolczyk Antoni Tykhonov Oleh Panasiuk Jakub Lach Szymon Safronov Daniil Leśniakiewicz Andrzej Michniak Kornel | 12 12 12 12 12 12 12 12 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:05.64 1:04.55 1:02.47 1:00.31 1:02.26 1:02.89 1:05.15 1:06.52 |
Seria 7 z 14, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Tymoteusz Papavlachos Alexander Krupski Franciszek Skoczek Jan Koczwara Miłosz Barczyk Mikołaj Jarosz Wiktor Gawor Leonard | 12 12 12 12 12 12 12 12 | Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Olimpijczyk Kraków BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Olimpijczyk Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 59.35 57.71 57.40 56.91 57.36 57.51 59.22 59.48 |
Seria 8 z 14, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boczar Stanisław Navozenko Mykhaylo Horbal Ignacy Garbacz Maksym Łądka Oktawian Hajto Borys Lisowski Daniel Wolny Wiktor | 12 10 10 12 11 11 11 11 | Olimpijczyk Kraków Nika Sport Team Kraków KS SMS Wieliczka Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Jordan Kraków KS SMS Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 53.78 52.89 52.38 52.08 52.12 52.47 53.33 56.42 |
Seria 9 z 14, 18:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świdrak Marcel Skraba Marcin Nowotarski Tymon Pomorski-Różyk Seweryn Peschanskyi Matvii Dworak Michał Boroń Adam Bańdura Szymon | 12 09 11 11 10 10 10 11 | STP Nowy Sącz Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Korona 1919 Kraków Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 51.24 49.86 49.15 49.10 49.12 49.21 50.73 51.61 |
Seria 10 z 14, 18:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupski Jan Świdrak Oliwier Miska Antoni Iskra Tomasz Żaba Mateusz Szczygieł Konrad Wolnicki Franciszek Dunajew Wiktor | 11 12 10 12 11 11 11 11 | Olimpijczyk Kraków STP Nowy Sącz Alfa Bukowno Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 48.64 48.24 47.09 45.63 46.52 48.18 48.49 48.98 |
Seria 11 z 14, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dorociak Franciszek Juśkiewicz Oliwier Wajda Artur Ślusarczyk Jan Słaboń Stanisław Chmielek Adam Nowak Oskar Ochal Antoni | 10 11 09 10 09 10 09 10 | Korona 1919 Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 45.23 44.96 44.50 44.18 44.27 44.54 45.01 45.27 |
Seria 12 z 14, 18:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leśnicki Franciszek Piwowarczyk Michał Jamrożek Alex Gut Hubert Zajda Dawid Dwernicki Artur Lupa Szymon Pastwa Jeremi | 10 10 10 09 10 09 10 10 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ Jasień Sucha Besk. Olimpijczyk Kraków Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 43.93 43.28 43.02 42.16 42.44 43.25 43.47 43.99 |
Seria 13 z 14, 18:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Safronov Igor Bielawa Andrzej Romantsov Kyrylo Dziedzic Karol Bańdo Wojciech Machulak Łukasz Janiga Filip Cieniek Kacper | 09 09 11 10 10 10 09 10 | Olimpijczyk Kraków Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko UA SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | 42.06 41.91 41.00 40.21 40.35 41.51 41.95 42.13 |
Seria 14 z 14, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gut Filip Misztal Olaf Kadula Kacper Kusz Franciszek Tokarski Szymon Ciupka Artur Duc Benjamin Gumółka Kuba | 09 10 09 09 10 09 09 09 | Delfin Nowy Targ KS SMS Wieliczka Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 39.91 37.12 34.75 33.60 34.74 35.20 38.28 40.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2022 - 18:26 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:26 |
2 3 4 5 6 | Puźniak Maja Lizak Salomea Warunek Emilia Gos Maja Korycińska Kaja | 10 10 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 1:31.69 1:28.59 1:27.51 1:28.17 1:31.13 |
Seria 2 z 3, 18:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halkiewicz Maria Baranowska Maria Satora Rita Matysik Alicja Wioska-Kaganiec Wiktoria Michalik Wiktoria Gubała Justyna Łaśko Emilia | 10 10 09 10 09 09 09 10 | Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:24.61 1:22.63 1:20.45 1:18.42 1:18.62 1:21.31 1:22.78 1:25.90 |
Seria 3 z 3, 18:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rachwał Olga Stankiewicz-Szpilka Maria Kościarz Wiktoria Pęczek Karolina Łuczak Agata Kurzeja Karolina Pach Patrycja Węgrzyn Aleksandra | 10 09 09 09 09 09 09 10 | SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Nika Sport Team Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:15.50 1:13.01 1:11.21 1:10.90 1:11.10 1:12.33 1:14.00 1:18.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2022 - 18:33 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:33 |
3 4 5 6 | Giełdoń Antoni Baścik Igor Dyrek Michał Kolbasin Oleksandr | 10 10 10 09 | Korona 1919 Kraków Olimpijczyk Kraków Omega Olkusz Fala Niepołomice | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 18:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilkosz Wojciech Olearczyk Krzysztof Szydłowski Patryk Śmiechowski Maksymilian Skiba Wiktor Majerski Paweł Borys Bartłomiej Skowron Maciej | 10 10 10 09 09 10 10 10 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków Alfa Bukowno | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:33.92 1:28.00 1:23.70 1:21.15 1:21.59 1:26.91 1:31.37 1:40.32 |
Seria 3 z 3, 18:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Permus Maciej Piecuch Mateusz Wrześniak Oskar Świdrak Kacper Michałek Michał Wesecki Adrian Żuchowski Kacper Tkaczyk Kajetan | 10 09 09 09 09 09 09 09 | KS SMS Wieliczka Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Korona 1919 Kraków Ósemka Oświęcim Fala Niepołomice Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 1:16.68 1:14.71 1:09.72 1:07.23 1:08.08 1:13.69 1:15.31 1:16.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2022 - 18:40 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 18:40 |
2 3 4 5 6 | Szwiec Matylda Świerczek Oliwia Hus Nikola Pawlica Laura Czarnecka Maja | 11 11 11 11 11 | Sokół-Mościce Tarnów Delfin Nowy Targ Olimpijczyk Kraków Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Caba Barbara Adamus Maja Dejana Laura Darowska Zofia Leśnik Milena Żurowska Amelia Janik Aleksandra Rolnicka Milena | 11 11 11 09 11 11 11 11 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT 3:32.13 NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 18:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Deflorian Laura Bodzoń Mia Starzycka Antonina Budzowska Hanna Siwek Lilianna Leśniowska Małgorzata Kielar Julia Gorczyca Klaudia | 11 10 10 11 10 11 10 10 | Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:23.09 3:20.72 3:19.86 3:16.98 3:18.40 3:20.70 3:22.46 3:23.12 |
Seria 4 z 6, 18:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorgosz Martyna Matyasik Łucja Sobolewska Magdalena Palmi Julia Warunek Emilia Jarosz Adrianna Wyrwiak Julia Boboń Amelia | 10 11 09 09 10 09 09 10 | Sokół-Mościce Tarnów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:12.88 3:08.90 3:05.11 3:03.41 3:04.82 3:06.94 3:10.12 3:13.06 |
Seria 5 z 6, 18:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leśniakiewicz Julia Piecuch Julia Łupińska Barbara Jarosz Hanna Szymańska Wiktoria Śliwa Antonina Kubis Gabriela Panasiuk Agata | 10 10 09 10 10 09 10 09 | Delfin Nowy Targ KS SMS Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz KS SMS Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:00.36 2:57.27 2:55.52 2:45.25 2:51.02 2:56.74 2:58.37 3:02.16 |
Seria 6 z 6, 19:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dąbek Zuzanna Węgrzyn Aleksandra Nowacka Emilia Grajdura Nina Kurzeja Karolina Łukasik Blanka Grzywacz Gabriela Turenko Mariia | 09 10 10 09 09 09 09 10 | SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków Sokół-Mościce Tarnów STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko UA | 06 06 06 06 06 06 06 | 2:44.78 2:43.57 2:38.30 2:37.55 2:38.22 2:43.53 2:44.14 2:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2022 - 19:05 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 19:05 |
3 4 5 6 | Duchnik Konrad Zięba Oskar Rusek Konrad Moskal Tomasz | 09 11 11 11 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 19:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sala Jakub Trela Sergiusz Grochola Kamil Szczygieł Konrad DeVault Daniel Nowak Witold Staszkiewicz Michał Szymański Maksymilian | 10 11 11 11 11 11 11 11 | Jasień Sucha Besk. Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Olimpijczyk Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków KS SMS Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:33.35 3:16.08 3:20.37 3:36.43 NT NT |
Seria 3 z 4, 19:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hoła Tomasz Toboła Antoni Frączek-Burkacki Franciszek Słaboń Stanisław Matyasik Mikołaj Machulak Łukasz Ochal Antoni Nowak Oskar | 11 10 10 09 09 10 10 09 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | 3:08.54 3:04.10 3:02.14 3:00.97 3:02.00 3:03.13 3:06.25 3:08.66 |
Seria 4 z 4, 19:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tkaczyk Kajetan Romantsov Kyrylo Osak Kacper Szymacha Aleksy Wrześniak Oskar Kadula Kacper Kotynia Juliusz Cieniek Kacper | 09 11 10 10 09 09 10 10 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko UA KS SMS Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | 2:49.88 2:48.00 2:34.72 2:32.65 2:33.04 2:37.65 2:49.25 2:54.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2022 - 19:21 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 19:21 |
3 4 5 | Czarnecka Lena Gościńska Gabriela Litewka Gabriela | 10 09 09 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 19:34 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dygulska Julia Gos Maja Boboń Amelia Filanowska Martyna Wawrzuta Kamila Kosmal Maja Jeziorska Wiktoria | 10 10 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 19:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Woźny Izabela Mleczko Anna Długopolska Nikola Polak Iga Żak Zoya Kiszczak Olga Dakowicz Lena Kuna Alina | 10 09 09 09 09 09 09 10 | Sokół-Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Olimpijczyk Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT 11:45.94 10:22.24 9:47.59 9:54.76 10:29.76 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2022 - 19:59 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 19:59 |
3 4 5 | Targiel Tomasz Szydłowski Patryk Dziedzic Karol | 10 10 10 | Olimpijczyk Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 20:12 |
2 3 4 5 6 7 | Kusz Franciszek Bańdo Wojciech Osak Kacper Razinkov Tymofil Smulski Antoni Synowiec Szymon | 09 10 10 10 10 10 | SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Kraków KS SMS Wieliczka Spartak Kharkiv Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 20:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ślusarczyk Jan Tarasek Igor Bielawa Andrzej Sala Piotr Rozumek Jan Kryza Filip Gut Hubert Łętocha Norbert | 10 10 09 09 09 09 09 09 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Delfin Nowy Targ SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 06 06 | NT NT 11:58.53 10:14.33 10:26.91 12:08.25 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2022 - 20:38 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 20:38 |
3 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
Adamus Maja, Gieszczyk Anna, Komendera Natasza, Budzowska Hanna |
4 | Sokół-Mościce Tarnów 2 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 5:56.97 |
Borczuch Nikola, Srebro Gabriela, Kuryś Joanna, Szwiec Matylda |
5 | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 6:09.71 |
Hus Nikola, Deflorian Laura, Leśniowska Małgorzata |
Seria 2 z 3, 20:45 |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 5:37.49 |
Zielińska Maria, Stawinoga Bianka, Czarnecka Maja, Matyasik Łucja |
3 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:11.09 |
Dygulska Julia, Miętus Patricija, Werner Izabela, Kubis Gabriela |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:08.49 |
Filanowska Martyna, Wawrzuta Kamila, Jodłowska Karolina, Merta Kornelia |
5 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 06 | 5:10.57 |
Jeziorska Wiktoria, Boboń Amelia, Czarnecka Lena, Gos Maja |
6 | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 06 | 5:22.91 |
Wida Adrianna, Świerczek Oliwia, Tolala Lena, Barnaś Kinga |
7 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:54.43 |
Żurowska Amelia, Rolnicka Milena, Rosińska Nina, Dejana Laura |
Seria 3 z 3, 20:51 |
1 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 5:03.57 |
Gąsior Iga, Ruchała Wiktoria, Leśniakiewicz Julia, Węgrzyn Aleksandra |
2 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:47.97 |
Panasiuk Agata, Halkiewicz Maria, Jarosz Hanna, Wioska-Kaganiec Wiktoria |
3 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:39.66 |
Baranowska Maria, Kros Karolina, Nowacka Emilia, Rachwał Olga |
4 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:11.29 |
Skrzypek Ada, Grzywacz Gabriela, Dakowicz Lena, Gościńska Gabriela |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:18.05 |
Łuczak Agata, Korpak Maja, Łukasik Blanka, Żak Zoya |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:43.52 |
Żak Katarzyna, Michalik Wiktoria, Jarosz Adrianna, Kiszczak Olga |
7 | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 06 | 5:02.42 |
Augustyn Marcelina, Gorgosz Martyna, Lizak Salomea, Woźny Izabela |
8 | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 06 | 5:03.63 |
Piecuch Julia, Kopeć Alicja, Janik Aleksandra, Szymańska Wiktoria |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2022 - 20:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 20:57 |
1 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | NT |
Dyrek Michał, Gumółka Kuba, Żaba Mateusz, Synowiec Szymon |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 6:04.25 |
Bułacz Antoni, Rusek Konrad, Pomorski-Różyk Seweryn, Zięba Oskar |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:35.01 |
Kutishchev Hlib, Moskal Tomasz, Bugajski Michał, Nowak Witold |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:22.72 |
Machulak Łukasz, Godula Karol, Mańka Joshua, Wilkosz Wojciech |
5 | Olimpijczyk Kraków 2 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 5:33.75 |
Chmielek Adam, Rawiński Jan, Peschanskyi Matvii, Borys Bartłomiej |
6 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:36.80 |
Pytel Michał, Marcinkowski Adam, Szczygieł Konrad, Hoła Tomasz |
7 | Olimpijczyk Kraków 3 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 6:27.42 |
Dunajew Wiktor, Krupski Jan, Jurkowski Jan, DeVault Daniel |
Seria 2 z 2, 21:05 |
1 | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 06 | 4:55.26 |
Baścik Igor, Cieniek Kacper, Targiel Tomasz, Bańdo Wojciech |
2 | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 06 | 4:30.56 |
Permus Maciej, Szymański Maksymilian, Misztal Olaf, Osak Kacper |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:25.46 |
Duc Benjamin, Tkaczyk Kajetan, Wesecki Adrian, Sala Piotr |
4 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:20.81 |
Duchnik Konrad, Łętocha Norbert, Wajda Artur, Kusz Franciszek |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 4:25.04 |
Smulski Antoni, Ciupka Artur, Rozumek Jan, Wrześniak Oskar |
6 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:26.88 |
Dziedzic Karol, Kotynia Juliusz, Tarasek Igor, Szymacha Aleksy |
7 | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 06 | 4:52.45 |
Leśnicki Franciszek, Warzecha Alan, Jamrożek Alex, Tokarski Szymon |
8 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | 5:17.09 |
Kaverin Artem, Bartys Eryk, Rusek Michał, Trela Sergiusz |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |