Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików Oświęcim, 3 - 4/6/2022 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Dzieci i Młodzików I | 3/6/2022 - 16:00 |
Konkurencja 1 3/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 30.80 | 574 | |||
2. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 31.75 | 524 | |||
3. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 32.24 | 500 | |||
4. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 32.81 | 475 | |||
5. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 33.07 | 463 | |||
6. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 33.52 | 445 | |||
7. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 33.66 | 439 | |||
8. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 35.47 | 375 | |||
9. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 35.55 | 373 | |||
10. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 35.78 | 366 | |||
11. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 36.62 | 341 | |||
12. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 37.15 | 327 | |||
13. | Wędzicha Natalia | 09 | Korona 1919 Kraków | 37.65 | 314 | |||
14. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 39.15 | 279 | |||
15. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 39.40 | 274 | |||
16. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 40.02 | 261 | |||
17. | Para Gabriela | 09 | Delfin Nowy Targ | 40.94 | 244 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 32.53 | 487 | |||
2. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 33.82 | 433 | |||
3. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 34.39 | 412 | |||
4. | Turenko Mariia | 10 | BOSiR Brzesko UA | 35.01 | 390 | |||
5. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 35.10 | 387 | |||
6. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 36.13 | 355 | |||
7. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 36.65 | 340 | |||
8. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 38.21 | 300 | |||
9. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 38.53 | 293 | |||
10. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 39.60 | 270 | |||
11. | Nadzieja Daria | 10 | Korona 1919 Kraków | 39.89 | 264 | |||
12. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 40.20 | 258 | |||
13. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 40.95 | 244 | |||
14. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 43.63 | 202 | |||
15. | Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 43.73 | 200 | |||
16. | Bączek Aleksandra | 10 | Fala Niepołomice | 47.20 | 159 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 36.41 | 347 | |||
2. | Janik Aleksandra | 11 | KS SMS Wieliczka | 36.55 | 343 | |||
3. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 39.07 | 281 | |||
4. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 40.43 | 253 | |||
5. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 40.95 | 244 | |||
6. | Migda Maja | 11 | Nika Sport Team Kraków | 41.40 | 236 | |||
7. | Kolbasina Yeva | 11 | Fala Niepołomice | 41.42 | 236 | |||
8. | Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 41.60 | 233 | |||
9. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 41.61 | 232 | |||
10. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 44.10 | 195 | |||
11. | Judasz Zofia | 11 | Delfin Nowy Targ | 44.94 | 184 | |||
12. | Giebał Nina | 11 | Peyomi Tarnów | 46.40 | 167 | |||
13. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 48.60 | 146 | |||
14. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 50.79 | 128 | |||
15. | Pieniądz Oliwia | 11 | Kmita Zabierzów | 52.08 | 118 | |||
16. | Surma Justyna | 11 | Jasień Sucha Besk. | 53.85 | 107 | |||
17. | Dębowska Natalia | 11 | Kmita Zabierzów | 53.93 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łukasik Greta | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 38.68 | 289 | ||||
2. | Resiuła Weronika | 12 | UKS SP 8 Chrzanów | 40.67 | 249 | ||||
3. | Podgórska Łucja | 12 | STP Nowy Sącz | 41.09 | 241 | ||||
4. | Modzelewska Blanka | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 41.59 | 233 | ||||
5. | Mikuła Maria | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 42.46 | 219 | ||||
6. | Porębska Joanna | 12 | Jasień Sucha Besk. | 42.80 | 213 | ||||
7. | Kacer Maria | 12 | BOSiR Brzesko | 43.02 | 210 | ||||
8. | Przepiórka Agata | 12 | Omega Olkusz | 44.61 | 188 | ||||
9. | Burkat Maja | 12 | Delfin Nowy Targ | 44.79 | 186 | ||||
10. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.87 | 185 | ||||
11. | Michalska Aleksandra | 12 | Jordan Kraków | 45.23 | 181 | ||||
12. | Książczyk Liliana | 12 | Peyomi Tarnów | 45.46 | 178 | ||||
13. | Biestek Adrianna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 45.65 | 176 | ||||
14. | Czuchra Laura | 12 | Peyomi Tarnów | 45.76 | 175 | ||||
15. | Wrzodek Lena | 12 | Jasień Sucha Besk. | 45.88 | 173 | ||||
16. | Stach Lena | 12 | Omega Olkusz | 46.20 | 170 | ||||
17. | Pokrywka Zuzanna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 46.49 | 166 | ||||
18. | Grajdura Maja | 12 | Peyomi Tarnów | 46.75 | 164 | ||||
19. | Waś Sandra | 12 | Olimpijczyk Kraków | 46.83 | 163 | ||||
20. | Kursa Julia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 47.60 | 155 | ||||
21. | Olearczyk Martyna | 12 | Ósemka Oświęcim | 47.69 | 154 | ||||
22. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 47.79 | 153 | ||||
23. | Nowosielecka Karolina | 12 | Olimpijczyk Kraków | 47.86 | 153 | ||||
24. | Godyń Alicja | 12 | UKS SP 8 Chrzanów | 48.17 | 150 | ||||
25. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.30 | 148 | ||||
26. | Idzik Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 48.36 | 148 | ||||
27. | Gwiżdż Paulina | 12 | Olimpijczyk Kraków | 48.44 | 147 | ||||
28. | Rzadkosz Matylda | 12 | Delfin Nowy Targ | 48.56 | 146 | ||||
29. | Piwowar Nadia | 12 | Jasień Sucha Besk. | 49.10 | 141 | ||||
30. | Jagłowska Roma | 12 | Olimpijczyk Kraków | 49.21 | 140 | ||||
31. | Muszalska Julia | 12 | Omega Olkusz | 49.22 | 140 | ||||
32. | Dorociak Natalia | 12 | Korona 1919 Kraków | 49.36 | 139 | ||||
33. | Cholewa Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 49.37 | 139 | ||||
34. | Wisłowska Joanna | 12 | Jordan Kraków | 49.42 | 138 | ||||
35. | Leśniowska Zuzanna | 12 | Olimpijczyk Kraków | 49.43 | 138 | ||||
36. | Mardoń Oliwia | 12 | BOSiR Brzesko | 49.46 | 138 | ||||
37. | Kupiec Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 49.94 | 134 | ||||
38. | Piech Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.00 | 134 | ||||
39. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 50.19 | 132 | ||||
40. | Maj Lidia | 12 | SMS Galicja Kraków | 50.66 | 129 | ||||
41. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 50.79 | 128 | ||||
42. | Warunek Hanna | 12 | Olimpijczyk Kraków | 51.55 | 122 | ||||
43. | Cierniak Julia | 12 | Jordan Kraków | 51.88 | 120 | ||||
44. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 52.35 | 116 | ||||
45. | Wójcik Maria | 12 | Jordan Kraków | 52.45 | 116 | ||||
46. | Kaczmarczyk Rozalia | 12 | Jordan Kraków | 52.95 | 113 | ||||
47. | Dwernicka Liliana | 12 | Olimpijczyk Kraków | 53.07 | 112 | ||||
48. | Półtorak Nadia | 12 | Jordan Kraków | 53.40 | 110 | ||||
49. | Surówka Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 53.69 | 108 | ||||
50. | Kalczyńska-Kowacka Barbara | 12 | Jordan Kraków | 54.18 | 105 | ||||
51. | Kalisz Małgorzata | 12 | Sokół-Mościce Tarnów | 54.82 | 101 | ||||
52. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 55.43 | 98 | ||||
53. | Mączka Lena | 12 | Omega Olkusz | 56.82 | 91 | ||||
54. | Sywak Angelika | 12 | SMS Galicja Kraków | 57.47 | 88 | ||||
55. | Burek Zuzanna | 12 | Sokół-Mościce Tarnów | 58.24 | 84 | ||||
56. | Jabłońska Wiktoria | 12 | Jordan Kraków | 59.43 | 79 | ||||
57. | Bugaj Tamara | 12 | Jordan Kraków | 1:05.29 | 60 | ||||
DYSKW. | Skubis Weronika | 12 | Omega Olkusz | ||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 16:26) | |||||||||
DYSKW. | Połetek Nikola | 12 | Jordan Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:12) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2022 - 16:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 30.35 | 392 | ||||
2. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 31.98 | 335 | ||||
3. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 36.23 | 230 | ||||
4. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 36.82 | 219 | ||||
5. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 36.85 | 219 | ||||
6. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 37.21 | 212 | ||||
7. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 37.44 | 209 | ||||
8. | Światłoń Bartosz | 09 | Olimpijczyk Kraków | 38.34 | 194 | ||||
9. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 38.52 | 191 | ||||
10. | Gąsior Karol | 09 | Olimpijczyk Kraków | 42.67 | 141 | ||||
DYSKW. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | ||||||
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. (Czas: 16:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2022 - 16:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 32.59 | 316 | |||
2. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 33.93 | 280 | |||
3. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 34.56 | 265 | |||
4. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 35.44 | 246 | |||
5. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 36.34 | 228 | |||
6. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 36.95 | 217 | |||
7. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 37.03 | 216 | |||
8. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 37.07 | 215 | |||
9. | Janiec Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 37.40 | 209 | |||
10. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 38.07 | 198 | |||
11. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 38.32 | 194 | |||
12. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 40.19 | 168 | |||
13. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 41.32 | 155 | |||
14. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 41.37 | 154 | |||
15. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 42.55 | 142 | |||
16. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 42.59 | 142 | |||
17. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 42.82 | 139 | |||
18. | Lembas Hugo | 10 | KS SMS Wieliczka | 42.83 | 139 | |||
Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 42.83 | 139 | ||||
20. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 42.99 | 138 | |||
21. | Kot Mateusz | 10 | Fala Niepołomice | 44.32 | 126 | |||
22. | Gniduła Jan | 10 | Omega Olkusz | 47.43 | 102 | |||
Dyrduł Piotr | 10 | Omega Olkusz | 47.43 | 102 | ||||
24. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 51.95 | 78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2022 - 16:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigos Patryk | 11 | Nika Sport Team Kraków | 36.66 | 222 | |||
2. | Dominek Michał | 11 | Nika Sport Team Kraków | 36.87 | 218 | |||
3. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 37.99 | 200 | |||
4. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 38.32 | 194 | |||
5. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 39.07 | 183 | |||
6. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 40.30 | 167 | |||
7. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.60 | 163 | |||
8. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.86 | 160 | |||
9. | Cholewa Kacper | 11 | Peyomi Tarnów | 41.43 | 154 | |||
10. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 41.72 | 151 | |||
11. | Krupski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 42.16 | 146 | |||
12. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 42.25 | 145 | |||
13. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 44.08 | 128 | |||
14. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 44.23 | 126 | |||
15. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 44.47 | 124 | |||
16. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 45.22 | 118 | |||
17. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 45.30 | 118 | |||
18. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 46.78 | 107 | |||
19. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 46.91 | 106 | |||
20. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 47.77 | 100 | |||
21. | Kopa Tobiasz | 11 | Peyomi Tarnów | 48.44 | 96 | |||
22. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 49.96 | 87 | |||
23. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 51.07 | 82 | |||
24. | Kołaś Feliks | 11 | Jordan Kraków | 53.59 | 71 | |||
25. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 54.62 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/6/2022 - 16:26 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Byba Yehor | 12 | Jordan Kraków | 39.18 | 182 | ||||
2. | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | 39.75 | 174 | ||||
3. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 40.12 | 169 | ||||
4. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 40.18 | 169 | ||||
5. | Boczar Stanisław | 12 | Olimpijczyk Kraków | 42.73 | 140 | ||||
6. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 42.84 | 139 | ||||
7. | Węglarz Filip | 12 | Ósemka Oświęcim | 43.63 | 132 | ||||
8. | Dudziak Tadeusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 43.99 | 128 | ||||
9. | Litwa Konrad | 12 | Olimpijczyk Kraków | 44.09 | 128 | ||||
10. | Michniak Kornel | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.41 | 125 | ||||
11. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.62 | 123 | ||||
12. | Donigiewicz Karol | 12 | Ósemka Oświęcim | 44.95 | 120 | ||||
13. | Synoradzki Julian | 12 | Kmita Zabierzów | 44.99 | 120 | ||||
14. | Barczyk Mikołaj | 12 | Omega Olkusz | 45.02 | 120 | ||||
15. | Papavlachos Alexander | 12 | Nika Sport Team Kraków | 45.07 | 119 | ||||
16. | Iskra Tomasz | 12 | Nika Sport Team Kraków | 45.73 | 114 | ||||
17. | Nieroda Antoni | 12 | Jordan Kraków | 46.55 | 108 | ||||
18. | Patlakhov Oleksandr | 12 | Jordan Kraków | 46.85 | 106 | ||||
19. | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | Delfin Nowy Targ | 47.06 | 105 | ||||
20. | Macuda Rafał | 12 | UKS SP 8 Chrzanów | 47.11 | 104 | ||||
21. | Teper Franciszek | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 47.52 | 102 | ||||
22. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 47.61 | 101 | ||||
23. | Grzyb Kamil | 12 | Olimpijczyk Kraków | 47.81 | 100 | ||||
24. | Jarosz Wiktor | 12 | Olimpijczyk Kraków | 48.03 | 99 | ||||
25. | Sądel Aleksander | 12 | Jordan Kraków | 48.51 | 96 | ||||
26. | Karwat Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.73 | 94 | ||||
27. | Lupa Filip | 12 | Jordan Kraków | 48.92 | 93 | ||||
28. | Safronov Daniil | 12 | Olimpijczyk Kraków | 49.03 | 93 | ||||
29. | Kubik Stefan | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 49.29 | 91 | ||||
30. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 49.33 | 91 | ||||
31. | Cybulski Tadeusz | 12 | Kmita Zabierzów | 50.02 | 87 | ||||
32. | Panasiuk Jakub | 12 | Omega Olkusz | 50.13 | 87 | ||||
33. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 50.32 | 86 | ||||
34. | Moździoch Miłosz | 12 | Kmita Zabierzów | 50.53 | 85 | ||||
35. | Koczwara Miłosz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.57 | 84 | ||||
36. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 50.77 | 83 | ||||
37. | Gawor Leonard | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.86 | 83 | ||||
38. | Woszczyna Michał | 12 | Kmita Zabierzów | 51.04 | 82 | ||||
39. | Jaje Filip | 12 | Olimpijczyk Kraków | 51.36 | 80 | ||||
40. | Karoń Filip | 12 | Omega Olkusz | 51.49 | 80 | ||||
41. | Krupski Franciszek | 12 | Olimpijczyk Kraków | 51.96 | 78 | ||||
42. | Tokarz Wiktor | 12 | Ósemka Oświęcim | 52.13 | 77 | ||||
43. | Tykhonov Oleh | 12 | Olimpijczyk Kraków | 52.27 | 76 | ||||
44. | Hałys Aleksander | 12 | Jordan Kraków | 52.80 | 74 | ||||
45. | Gawron Antoni | 12 | Olimpijczyk Kraków | 53.91 | 70 | ||||
46. | Kowalski Tymoteusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 55.14 | 65 | ||||
47. | Smolec Maciej | 12 | Jordan Kraków | 55.62 | 63 | ||||
48. | Łątka Mikołaj | 12 | Jordan Kraków | 56.49 | 60 | ||||
DYSKW. | Czachura Bartłomiej | 12 | Jordan Kraków | ||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 16:37) | |||||||||
DYSKW. | Mudrov Glib | 12 | Olimpijczyk Kraków | ||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 16:37) | |||||||||
DYSKW. | Gąsior Borys | 12 | Olimpijczyk Kraków | ||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 16:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/6/2022 - 16:53 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 1:01.83 | 536 | 29.62 | 32.21 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:02.64 | 516 | 30.69 | 31.95 | |||
3. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:02.70 | 514 | 30.55 | 32.15 | |||
4. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:02.78 | 512 | 30.16 | 32.62 | |||
5. | Kubicka Gabriela | 09 | Glosator Kraków | 1:03.70 | 490 | 30.91 | 32.79 | |||
6. | Długopolska Nikola | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:03.73 | 490 | 30.70 | 33.03 | |||
7. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:04.20 | 479 | 30.88 | 33.32 | |||
8. | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.10 | 439 | 31.36 | 34.74 | |||
9. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:08.00 | 403 | 32.57 | 35.43 | |||
10. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 1:10.30 | 365 | 33.50 | 36.80 | |||
11. | Żak Katarzyna | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:15.58 | 293 | 36.74 | 38.84 | |||
12. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 1:16.97 | 278 | 36.50 | 40.47 | |||
13. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:17.35 | 274 | 36.80 | 40.55 | |||
14. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:17.38 | 273 | 37.68 | 39.70 | |||
15. | Shynkarchuk Anhelina | 09 | KDUSH #1 Ternopil | 1:18.28 | 264 | 36.69 | 41.59 | |||
16. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:19.07 | 256 | 38.11 | 40.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/6/2022 - 16:53 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:03.91 | 486 | 31.13 | 32.78 | |||
2. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:07.46 | 413 | 32.27 | 35.19 | |||
3. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:08.88 | 388 | 33.02 | 35.86 | |||
4. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 1:09.57 | 376 | 33.68 | 35.89 | |||
5. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:10.13 | 367 | 33.05 | 37.08 | |||
6. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:10.98 | 354 | 35.14 | 35.84 | |||
7. | Gorgosz Martyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:12.08 | 338 | 33.98 | 38.10 | |||
8. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:12.91 | 327 | 34.23 | 38.68 | |||
9. | Halkiewicz Maria | 10 | Omega Olkusz | 1:12.96 | 326 | 34.75 | 38.21 | |||
10. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:13.49 | 319 | 35.55 | 37.94 | |||
11. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 1:14.10 | 311 | |||||
12. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:14.46 | 307 | 35.44 | 39.02 | |||
13. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 1:15.41 | 295 | 36.02 | 39.39 | |||
14. | Sacha Paulina | 10 | Nika Sport Team Kraków | 1:15.57 | 294 | 35.68 | 39.89 | |||
15. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:15.68 | 292 | 36.35 | 39.33 | |||
16. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:16.09 | 288 | 36.08 | 40.01 | |||
17. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:16.13 | 287 | 36.21 | 39.92 | |||
18. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:16.62 | 282 | 36.59 | 40.03 | |||
19. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:17.29 | 274 | 36.06 | 41.23 | |||
Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:17.29 | 274 | 37.17 | 40.12 | ||||
21. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:17.52 | 272 | 37.63 | 39.89 | |||
22. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:17.91 | 268 | 37.17 | 40.74 | |||
23. | Nadzieja Daria | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:20.59 | 242 | 38.49 | 42.10 | |||
24. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 1:20.93 | 239 | 38.54 | 42.39 | |||
25. | Surma Ewelina | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:22.20 | 228 | 38.82 | 43.38 | |||
26. | Darocha Małgorzata | 10 | Jordan Kraków | 1:22.77 | 223 | 38.92 | 43.85 | |||
27. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:22.82 | 223 | 39.06 | 43.76 | |||
28. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:25.81 | 200 | 38.64 | 47.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/6/2022 - 16:53 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bętkowska Emilia | 11 | CKiS Skawina | 1:11.41 | 348 | 34.42 | 36.99 | ||||
2. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:13.32 | 321 | 36.08 | 37.24 | ||||
3. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 1:13.60 | 318 | 35.45 | 38.15 | ||||
4. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:15.05 | 300 | 35.72 | 39.33 | ||||
5. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.67 | 292 | 36.20 | 39.47 | ||||
6. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 1:18.75 | 259 | 39.38 | 39.37 | ||||
Barnaś Kinga | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:18.75 | 259 | 38.41 | 40.34 | |||||
8. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 1:19.61 | 251 | 39.72 | 39.89 | ||||
9. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:20.33 | 244 | 39.44 | 40.89 | ||||
10. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:20.38 | 244 | 39.51 | 40.87 | ||||
11. | Duch Maja | 11 | Alfa Bukowno | 1:22.46 | 226 | 38.32 | 44.14 | ||||
12. | Judasz Zofia | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:24.29 | 211 | 40.78 | 43.51 | ||||
13. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:24.47 | 210 | 39.26 | 45.21 | ||||
14. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:28.37 | 183 | 42.08 | 46.29 | ||||
15. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:28.98 | 180 | 41.82 | 47.16 | ||||
16. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:29.48 | 177 | 43.06 | 46.42 | ||||
17. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:30.18 | 173 | 42.63 | 47.55 | ||||
18. | Curyło Emilia | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:30.26 | 172 | 42.51 | 47.75 | ||||
19. | Moździoch Aleksandra | 11 | Kmita Zabierzów | 1:30.97 | 168 | 43.83 | 47.14 | ||||
20. | Lytvynova Melaniia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:31.04 | 168 | 43.19 | 47.85 | ||||
21. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:35.53 | 145 | 44.60 | 50.93 | ||||
22. | Giebał Nina | 11 | Peyomi Tarnów | 1:39.76 | 127 | 44.48 | 55.28 | ||||
23. | Pieniądz Oliwia | 11 | Kmita Zabierzów | 1:46.73 | 104 | 49.37 | 57.36 | ||||
DYSKW. | Migda Maja | 11 | Nika Sport Team Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2022 - 17:12 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałek Michał | 09 | Korona 1919 Kraków | 1:02.36 | 374 | 30.34 | 32.02 | |||
2. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:02.47 | 372 | 30.38 | 32.09 | |||
3. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:03.00 | 362 | 30.64 | 32.36 | |||
4. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:05.17 | 327 | 32.02 | 33.15 | |||
5. | Grabowski Marcel | 09 | Fala Niepołomice | 1:05.33 | 325 | 31.11 | 34.22 | |||
6. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:05.48 | 323 | 32.09 | 33.39 | |||
7. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:05.74 | 319 | 31.19 | 34.55 | |||
8. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:06.16 | 313 | 30.49 | 35.67 | |||
9. | Kania Daniel | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:09.42 | 271 | 33.30 | 36.12 | |||
10. | Światłoń Bartosz | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:09.64 | 268 | 33.30 | 36.34 | |||
11. | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.84 | 266 | 32.85 | 36.99 | |||
12. | Kolbasin Oleksandr | 09 | Fala Niepołomice | 1:09.88 | 265 | 33.26 | 36.62 | |||
13. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 1:12.50 | 238 | 34.51 | 37.99 | |||
14. | Dwernicki Artur | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:12.53 | 237 | 34.72 | 37.81 | |||
15. | Safronov Igor | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:13.07 | 232 | 36.33 | 36.74 | |||
16. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:16.19 | 205 | 36.82 | 39.37 | |||
17. | Skraba Marcin | 09 | Kmita Zabierzów | 1:16.42 | 203 | 36.10 | 40.32 | |||
18. | Pieniądz Patryk | 09 | Kmita Zabierzów | 1:16.93 | 199 | 36.06 | 40.87 | |||
19. | Gąsior Karol | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.70 | 193 | 37.53 | 40.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2022 - 17:12 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:01.76 | 385 | 29.76 | 32.00 | |||
2. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:02.71 | 368 | 30.83 | 31.88 | |||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:02.91 | 364 | 30.17 | 32.74 | |||
4. | Synowiec Szymon | 10 | Omega Olkusz | 1:04.96 | 331 | 31.01 | 33.95 | |||
5. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.38 | 310 | 31.73 | 34.65 | |||
6. | Razinkov Tymofil | 10 | Spartak Kharkiv | 1:08.29 | 284 | 31.64 | 36.65 | |||
7. | Skowron Maciej | 10 | Alfa Bukowno | 1:11.20 | 251 | 33.95 | 37.25 | |||
8. | Jamrożek Alex | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:12.02 | 242 | 34.51 | 37.51 | |||
9. | Piętka Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 1:12.89 | 234 | 35.12 | 37.77 | |||
10. | Baścik Igor | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:13.29 | 230 | 35.11 | 38.18 | |||
11. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.07 | 223 | 36.27 | 37.80 | |||
12. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 1:14.12 | 222 | 35.28 | 38.84 | |||
13. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.14 | 222 | 34.36 | 39.78 | |||
14. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.03 | 214 | 35.72 | 39.31 | |||
15. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:15.25 | 213 | 35.64 | 39.61 | |||
16. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.52 | 210 | 34.95 | 40.57 | |||
17. | Janiec Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.93 | 207 | 36.69 | 39.24 | |||
18. | Rzepa Filip | 10 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.08 | 206 | 34.37 | 41.71 | |||
19. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:16.79 | 200 | 36.47 | 40.32 | |||
20. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 1:17.15 | 197 | 36.24 | 40.91 | |||
21. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:17.38 | 195 | 36.99 | 40.39 | |||
22. | Dorociak Franciszek | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:18.21 | 189 | 36.77 | 41.44 | |||
23. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 1:20.07 | 176 | 37.59 | 42.48 | |||
24. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:20.65 | 173 | 37.78 | 42.87 | |||
25. | Kot Mateusz | 10 | Fala Niepołomice | 1:20.81 | 171 | 37.06 | 43.75 | |||
26. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:21.32 | 168 | 38.72 | 42.60 | |||
27. | Dyrek Michał | 10 | Omega Olkusz | 1:21.39 | 168 | 36.70 | 44.69 | |||
28. | Lembas Hugo | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:22.14 | 163 | 39.15 | 42.99 | |||
29. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:22.24 | 163 | 38.80 | 43.44 | |||
30. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:22.48 | 161 | 39.44 | 43.04 | |||
31. | Tatarczyński Edmund | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:26.65 | 139 | 40.86 | 45.79 | |||
32. | Dworak Michał | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:27.83 | 133 | 41.70 | 46.13 | |||
33. | Navozenko Mykhaylo | 10 | Nika Sport Team Kraków | 1:30.84 | 121 | 43.54 | 47.30 | |||
34. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:37.56 | 97 | |||||
NIE UK. | Dyrduł Piotr | 10 | Omega Olkusz |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/6/2022 - 17:12 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kutishchev Hlib | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:09.37 | 271 | 32.40 | 36.97 | |||
2. | Bigos Patryk | 11 | Nika Sport Team Kraków | 1:11.86 | 244 | 34.77 | 37.09 | |||
3. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 1:12.12 | 241 | 34.49 | 37.63 | |||
4. | Dominek Michał | 11 | Nika Sport Team Kraków | 1:12.98 | 233 | 34.99 | 37.99 | |||
5. | Cholewa Kacper | 11 | Peyomi Tarnów | 1:13.30 | 230 | 34.48 | 38.82 | |||
6. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 1:13.76 | 226 | 35.55 | 38.21 | |||
7. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:14.02 | 223 | 35.01 | 39.01 | |||
8. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:15.64 | 209 | 37.96 | 37.68 | |||
9. | Kaverin Artem | 11 | Jordan Kraków | 1:16.29 | 204 | 35.96 | 40.33 | |||
10. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.49 | 187 | 37.46 | 41.03 | |||
11. | Włodarczyk Mikołaj | 11 | BOSiR Brzesko | 1:19.03 | 183 | 38.31 | 40.72 | |||
12. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:19.97 | 177 | 39.03 | 40.94 | |||
13. | Warzecha Alan | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:20.12 | 176 | 38.44 | 41.68 | |||
14. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:21.96 | 164 | 37.29 | 44.67 | |||
15. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:22.94 | 159 | 38.02 | 44.92 | |||
16. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 1:24.84 | 148 | 40.50 | 44.34 | |||
17. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:26.05 | 142 | 40.55 | 45.50 | |||
18. | Stawarz Samuel | 11 | Peyomi Tarnów | 1:27.06 | 137 | 39.49 | 47.57 | |||
19. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:27.94 | 133 | 40.55 | 47.39 | |||
20. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:28.06 | 132 | 40.32 | 47.74 | |||
21. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:28.08 | 132 | 41.70 | 46.38 | |||
22. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:28.52 | 130 | 41.24 | 47.28 | |||
23. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:30.27 | 123 | 44.08 | 46.19 | |||
24. | Łądka Oktawian | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:30.89 | 120 | 42.63 | 48.26 | |||
25. | Bańdura Szymon | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:33.78 | 110 | 40.64 | 53.14 | |||
26. | Kopa Tobiasz | 11 | Peyomi Tarnów | 1:35.61 | 103 | 45.83 | 49.78 | |||
27. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:35.89 | 102 | 44.65 | 51.24 | |||
28. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:41.95 | 85 | 50.38 | 51.57 | |||
29. | Kołaś Feliks | 11 | Jordan Kraków | 1:46.13 | 75 | 49.99 | 56.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2022 - 17:36 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 34.78 | 553 | |||
2. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 35.41 | 524 | |||
3. | Krzyszkowska Amelia | 09 | CKiS Skawina | 35.82 | 506 | |||
4. | Skrzypek Ada | 09 | SMS Galicja Kraków | 36.28 | 487 | |||
5. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 36.36 | 484 | |||
6. | Strąg Kornelia | 09 | BOSiR Brzesko | 39.65 | 373 | |||
7. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 40.15 | 359 | |||
8. | Kuboń Nina | 09 | BOSiR Brzesko | 40.76 | 344 | |||
9. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 41.14 | 334 | |||
10. | Wędzicha Natalia | 09 | Korona 1919 Kraków | 41.36 | 329 | |||
11. | Płonka Aleksandra | 09 | CKiS Skawina | 41.57 | 324 | |||
12. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 43.14 | 290 | |||
13. | Shynkarchuk Anhelina | 09 | KDUSH #1 Ternopil | 44.72 | 260 | |||
14. | Para Gabriela | 09 | Delfin Nowy Targ | 45.46 | 247 | |||
15. | Jezioro Lena | 09 | CKiS Skawina | 45.93 | 240 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2022 - 17:36 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 35.49 | 521 | |||
2. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 36.59 | 475 | |||
3. | Kamińska Zofia | 10 | STP Nowy Sącz | 37.57 | 439 | |||
4. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 37.85 | 429 | |||
5. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 38.58 | 405 | |||
6. | Miętus Patricija | 10 | SMS Galicja Kraków | 42.15 | 311 | |||
7. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 42.24 | 309 | |||
8. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 44.08 | 271 | |||
9. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 44.33 | 267 | |||
10. | Szajna Maja | 10 | CKiS Skawina | 44.42 | 265 | |||
11. | Lew Milena | 10 | SMS Galicja Kraków | 44.59 | 262 | |||
12. | Ruchała Wiktoria | 10 | Delfin Nowy Targ | 45.95 | 240 | |||
13. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 47.06 | 223 | |||
14. | Darocha Małgorzata | 10 | Jordan Kraków | 47.08 | 223 | |||
15. | Orlicka Patrycja | 10 | Alfa Bukowno | 47.13 | 222 | |||
16. | Surma Ewelina | 10 | Jasień Sucha Besk. | 47.77 | 213 | |||
17. | Sacha Paulina | 10 | Nika Sport Team Kraków | 47.79 | 213 | |||
18. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 48.55 | 203 | |||
19. | Bączek Aleksandra | 10 | Fala Niepołomice | 51.85 | 167 | |||
20. | Zaremba Julia | 10 | Alfa Bukowno | 56.77 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2022 - 17:36 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 38.22 | 417 | |||
2. | Duch Maja | 11 | Alfa Bukowno | 42.16 | 310 | |||
3. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 42.25 | 308 | |||
4. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 42.44 | 304 | |||
5. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 43.14 | 290 | |||
6. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 46.43 | 232 | |||
7. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 47.48 | 217 | |||
8. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 48.00 | 210 | |||
9. | Komendera Natasza | 11 | Ósemka Oświęcim | 48.15 | 208 | |||
10. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 48.53 | 203 | |||
11. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 48.84 | 199 | |||
12. | Kolbasina Yeva | 11 | Fala Niepołomice | 49.40 | 193 | |||
13. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 51.10 | 174 | |||
14. | Moździoch Aleksandra | 11 | Kmita Zabierzów | 51.25 | 173 | |||
15. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 52.54 | 160 | |||
16. | Surma Justyna | 11 | Jasień Sucha Besk. | 52.80 | 158 | |||
17. | Curyło Emilia | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 55.12 | 139 | |||
18. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 55.56 | 135 | |||
19. | Dębowska Natalia | 11 | Kmita Zabierzów | 1:00.19 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/6/2022 - 17:36 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skubis Weronika | 12 | Omega Olkusz | 42.91 | 294 | ||||
2. | Modzelewska Blanka | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 45.85 | 241 | ||||
3. | Czuchra Laura | 12 | Peyomi Tarnów | 47.02 | 224 | ||||
4. | Wrzodek Lena | 12 | Jasień Sucha Besk. | 48.18 | 208 | ||||
5. | Porębska Joanna | 12 | Jasień Sucha Besk. | 48.58 | 203 | ||||
6. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.70 | 201 | ||||
7. | Muszalska Julia | 12 | Omega Olkusz | 49.55 | 191 | ||||
8. | Podgórska Łucja | 12 | STP Nowy Sącz | 49.62 | 190 | ||||
9. | Książczyk Liliana | 12 | Peyomi Tarnów | 49.72 | 189 | ||||
10. | Kupiec Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 49.77 | 188 | ||||
11. | Resiuła Weronika | 12 | UKS SP 8 Chrzanów | 50.09 | 185 | ||||
12. | Łukasik Greta | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.19 | 184 | ||||
13. | Kacer Maria | 12 | BOSiR Brzesko | 50.29 | 183 | ||||
14. | Mardoń Oliwia | 12 | BOSiR Brzesko | 51.04 | 175 | ||||
15. | Stach Lena | 12 | Omega Olkusz | 51.57 | 169 | ||||
16. | Zaborska Idalia | 12 | Ósemka Oświęcim | 52.51 | 160 | ||||
17. | Biestek Adrianna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 53.97 | 148 | ||||
18. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 54.27 | 145 | ||||
19. | Waś Sandra | 12 | Olimpijczyk Kraków | 54.74 | 142 | ||||
20. | Rzadkosz Matylda | 12 | Delfin Nowy Targ | 54.94 | 140 | ||||
21. | Sywak Angelika | 12 | SMS Galicja Kraków | 55.08 | 139 | ||||
22. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 55.49 | 136 | ||||
23. | Sadek Karolina | 12 | Ósemka Oświęcim | 55.62 | 135 | ||||
24. | Michalska Aleksandra | 12 | Jordan Kraków | 55.72 | 134 | ||||
25. | Mączka Lena | 12 | Omega Olkusz | 56.00 | 132 | ||||
26. | Leśniowska Zuzanna | 12 | Olimpijczyk Kraków | 56.20 | 131 | ||||
27. | Mikuła Maria | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 56.23 | 131 | ||||
28. | Dorociak Natalia | 12 | Korona 1919 Kraków | 56.24 | 130 | ||||
29. | Jagłowska Roma | 12 | Olimpijczyk Kraków | 56.42 | 129 | ||||
Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 56.42 | 129 | |||||
31. | Mańka Laura | 12 | Ósemka Oświęcim | 56.44 | 129 | ||||
32. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 56.47 | 129 | ||||
33. | Wisłowska Joanna | 12 | Jordan Kraków | 56.72 | 127 | ||||
34. | Burkat Maja | 12 | Delfin Nowy Targ | 56.98 | 125 | ||||
35. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 57.10 | 125 | ||||
36. | Dyrek Julia | 12 | Ósemka Oświęcim | 57.29 | 123 | ||||
37. | Przepiórka Agata | 12 | Omega Olkusz | 57.41 | 123 | ||||
38. | Idzik Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 57.65 | 121 | ||||
39. | Kalisz Małgorzata | 12 | Sokół-Mościce Tarnów | 57.95 | 119 | ||||
40. | Pokrywka Zuzanna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 58.40 | 116 | ||||
41. | Cholewa Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 58.66 | 115 | ||||
42. | Surówka Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 59.34 | 111 | ||||
43. | Kaczmarczyk Rozalia | 12 | Jordan Kraków | 1:00.63 | 104 | ||||
44. | Burek Zuzanna | 12 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:01.05 | 102 | ||||
45. | Nowosielecka Karolina | 12 | Olimpijczyk Kraków | 1:01.60 | 99 | ||||
46. | Połetek Nikola | 12 | Jordan Kraków | 1:02.56 | 95 | ||||
47. | Dwernicka Liliana | 12 | Olimpijczyk Kraków | 1:03.00 | 93 | ||||
48. | Piwowar Nadia | 12 | Jasień Sucha Besk. | 1:03.25 | 92 | ||||
49. | Warunek Hanna | 12 | Olimpijczyk Kraków | 1:04.30 | 87 | ||||
50. | Gwiżdż Paulina | 12 | Olimpijczyk Kraków | 1:04.95 | 85 | ||||
51. | Kursa Julia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.09 | 80 | ||||
52. | Maj Lidia | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:07.38 | 76 | ||||
53. | Cierniak Julia | 12 | Jordan Kraków | 1:08.87 | 71 | ||||
54. | Jabłońska Wiktoria | 12 | Jordan Kraków | 1:13.79 | 57 | ||||
DYSKW. | Grajdura Maja | 12 | Peyomi Tarnów | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:46) | |||||||||
DYSKW. | Kalczyńska-Kowacka Barbara | 12 | Jordan Kraków | ||||||
K7 - Pływak wykonał ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie. (Czas: 17:45) | |||||||||
DYSKW. | Półtorak Nadia | 12 | Jordan Kraków | ||||||
K7 - Pływak wykonał ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie. (Czas: 17:45) | |||||||||
DYSKW. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | ||||||
K7 - Pływak wykonał ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie. (Czas: 17:46) | |||||||||
DYSKW. | Wójcik Maria | 12 | Jordan Kraków | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:45) | |||||||||
DYSKW. | Bugaj Tamara | 12 | Jordan Kraków | ||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 17:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2022 - 18:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 32.64 | 462 | |||
2. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 35.04 | 374 | |||
3. | Ciupka Artur | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 36.03 | 344 | |||
4. | Duchnik Konrad | 09 | SMS Galicja Kraków | 38.63 | 279 | |||
5. | Gumółka Kuba | 09 | Omega Olkusz | 38.74 | 276 | |||
6. | Gut Filip | 09 | Delfin Nowy Targ | 39.14 | 268 | |||
7. | Duc Benjamin | 09 | Ósemka Oświęcim | 39.37 | 263 | |||
8. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 40.66 | 239 | |||
9. | Wajda Artur | 09 | SMS Galicja Kraków | 41.07 | 232 | |||
10. | Dwernicki Artur | 09 | Olimpijczyk Kraków | 41.16 | 230 | |||
11. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 41.72 | 221 | |||
12. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 42.07 | 216 | |||
13. | Safronov Igor | 09 | Olimpijczyk Kraków | 42.52 | 209 | |||
14. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 42.58 | 208 | |||
15. | Skraba Marcin | 09 | Kmita Zabierzów | 44.82 | 178 | |||
16. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 45.25 | 173 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2022 - 18:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 35.76 | 352 | |||
2. | Bańdo Wojciech | 10 | Olimpijczyk Kraków | 38.41 | 284 | |||
3. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 38.92 | 273 | |||
4. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 39.18 | 267 | |||
5. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 40.59 | 240 | |||
6. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 41.09 | 232 | |||
7. | Zajda Dawid | 10 | Jasień Sucha Besk. | 41.26 | 229 | |||
8. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 41.80 | 220 | |||
9. | Pastwa Jeremi | 10 | Delfin Nowy Targ | 42.88 | 204 | |||
10. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 42.89 | 204 | |||
11. | Leśnicki Franciszek | 10 | Delfin Nowy Targ | 43.15 | 200 | |||
12. | Jamrożek Alex | 10 | Delfin Nowy Targ | 43.25 | 198 | |||
13. | Miska Antoni | 10 | Alfa Bukowno | 43.68 | 193 | |||
14. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 44.07 | 188 | |||
15. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 44.41 | 183 | |||
16. | Dorociak Franciszek | 10 | Korona 1919 Kraków | 44.85 | 178 | |||
17. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 47.46 | 150 | |||
18. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 47.72 | 148 | |||
19. | Dworak Michał | 10 | Korona 1919 Kraków | 50.28 | 126 | |||
20. | Boroń Adam | 10 | Delfin Nowy Targ | 51.18 | 120 | |||
21. | Gniduła Jan | 10 | Omega Olkusz | 52.80 | 109 | |||
22. | Navozenko Mykhaylo | 10 | Nika Sport Team Kraków | 56.25 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2022 - 18:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kutishchev Hlib | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.00 | 251 | |||
2. | Romantsov Kyrylo | 11 | BOSiR Brzesko UA | 40.44 | 243 | |||
3. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | 43.29 | 198 | |||
4. | Krupski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 47.17 | 153 | |||
5. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 47.19 | 153 | |||
6. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 47.33 | 151 | |||
7. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 47.44 | 150 | |||
8. | Stawarz Samuel | 11 | Peyomi Tarnów | 49.54 | 132 | |||
9. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 49.68 | 131 | |||
10. | Kaverin Artem | 11 | Jordan Kraków | 49.72 | 130 | |||
11. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 50.64 | 123 | |||
12. | Bańdura Szymon | 11 | Jasień Sucha Besk. | 51.64 | 116 | |||
13. | Łądka Oktawian | 11 | SMS Galicja Kraków | 53.11 | 107 | |||
14. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 55.56 | 93 | |||
15. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 55.90 | 92 | |||
16. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 1:00.30 | 73 | |||
17. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 1:03.11 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/6/2022 - 18:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Iskra Tomasz | 12 | Nika Sport Team Kraków | 45.92 | 166 | ||||
2. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 46.35 | 161 | ||||
3. | Synoradzki Julian | 12 | Kmita Zabierzów | 46.42 | 160 | ||||
4. | Byba Yehor | 12 | Jordan Kraków | 48.22 | 143 | ||||
5. | Świdrak Marcel | 12 | STP Nowy Sącz | 49.24 | 134 | ||||
6. | Nieroda Antoni | 12 | Jordan Kraków | 49.52 | 132 | ||||
7. | Boczar Stanisław | 12 | Olimpijczyk Kraków | 49.86 | 129 | ||||
8. | Dudziak Tadeusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.43 | 125 | ||||
9. | Grzyb Kamil | 12 | Olimpijczyk Kraków | 51.04 | 121 | ||||
10. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 51.27 | 119 | ||||
11. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 52.06 | 114 | ||||
12. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 52.16 | 113 | ||||
13. | Donigiewicz Karol | 12 | Ósemka Oświęcim | 53.34 | 106 | ||||
14. | Skoczek Jan | 12 | BOSiR Brzesko | 53.98 | 102 | ||||
15. | Litwa Konrad | 12 | Olimpijczyk Kraków | 54.25 | 100 | ||||
16. | Leśniakiewicz Andrzej | 12 | Delfin Nowy Targ | 54.55 | 99 | ||||
17. | Harat Stanisław | 12 | Ósemka Oświęcim | 54.96 | 96 | ||||
18. | Jarosz Wiktor | 12 | Olimpijczyk Kraków | 56.76 | 88 | ||||
19. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 56.85 | 87 | ||||
20. | Panasiuk Jakub | 12 | Omega Olkusz | 57.62 | 84 | ||||
21. | Tykhonov Oleh | 12 | Olimpijczyk Kraków | 58.18 | 81 | ||||
Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 58.18 | 81 | |||||
23. | Cybulski Tadeusz | 12 | Kmita Zabierzów | 58.40 | 80 | ||||
24. | Papavlachos Alexander | 12 | Nika Sport Team Kraków | 58.48 | 80 | ||||
25. | Mudrov Glib | 12 | Olimpijczyk Kraków | 58.50 | 80 | ||||
26. | Czachura Bartłomiej | 12 | Jordan Kraków | 58.57 | 80 | ||||
Krupski Franciszek | 12 | Olimpijczyk Kraków | 58.57 | 80 | |||||
28. | Moździoch Miłosz | 12 | Kmita Zabierzów | 58.68 | 79 | ||||
29. | Michniak Kornel | 12 | SMS Galicja Kraków | 58.88 | 78 | ||||
30. | Karoń Filip | 12 | Omega Olkusz | 58.95 | 78 | ||||
31. | Koczwara Miłosz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 59.16 | 77 | ||||
32. | Karwat Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:00.25 | 73 | ||||
33. | Sądel Aleksander | 12 | Jordan Kraków | 1:00.79 | 71 | ||||
34. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:01.06 | 70 | ||||
35. | Safronov Daniil | 12 | Olimpijczyk Kraków | 1:01.20 | 70 | ||||
36. | Gawor Leonard | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:01.64 | 68 | ||||
37. | Hałys Aleksander | 12 | Jordan Kraków | 1:02.59 | 65 | ||||
38. | Patlakhov Oleksandr | 12 | Jordan Kraków | 1:03.16 | 63 | ||||
39. | Smolec Maciej | 12 | Jordan Kraków | 1:03.41 | 63 | ||||
40. | Gawron Antoni | 12 | Olimpijczyk Kraków | 1:03.63 | 62 | ||||
41. | Teper Franciszek | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.34 | 55 | ||||
42. | Kubik Stefan | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.82 | 43 | ||||
DYSKW. | Barczyk Mikołaj | 12 | Omega Olkusz | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 18:15) | |||||||||
DYSKW. | Kowalski Tymoteusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
K7 - Pływak wykonał ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie. (Czas: 18:15) | |||||||||
DYSKW. | Woszczyna Michał | 12 | Kmita Zabierzów | ||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. (Czas: 18:14) | |||||||||
DYSKW. | Łątka Mikołaj | 12 | Jordan Kraków | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 18:14) | |||||||||
DYSKW. | Jaje Filip | 12 | Olimpijczyk Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 18:14) | |||||||||
DYSKW. | Lupa Filip | 12 | Jordan Kraków | ||||||
O3 - Pływak podciągał się na linie torowej (dodatkowy ruch napędowy). (Czas: 18:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2022 - 18:26 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 1:09.07 | 494 | 32.15 | 36.92 | |||
2. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:09.13 | 492 | 32.23 | 36.90 | |||
3. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 1:09.51 | 484 | 32.75 | 36.76 | |||
4. | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.30 | 468 | 32.23 | 38.07 | |||
5. | Stankiewicz-Szpilka Maria | 09 | Olimpijczyk Kraków | 1:12.80 | 422 | 33.41 | 39.39 | |||
6. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 1:13.96 | 402 | 33.77 | 40.19 | |||
7. | Gubała Justyna | 09 | Fala Niepołomice | 1:19.87 | 319 | 36.79 | 43.08 | |||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktoria | 09 | Omega Olkusz | 1:21.59 | 299 | 35.91 | 45.68 | |||
9. | Michalik Wiktoria | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:23.27 | 282 | 37.21 | 46.06 | |||
10. | Satora Rita | 09 | Omega Olkusz | 1:23.28 | 281 | 38.10 | 45.18 | |||
11. | Korycińska Kaja | 09 | SMS Galicja Kraków | 1:33.37 | 200 | 43.26 | 50.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/6/2022 - 18:26 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:12.96 | 419 | 34.08 | 38.88 | |||
2. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 1:15.67 | 375 | 34.62 | 41.05 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:17.09 | 355 | 34.45 | 42.64 | |||
4. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:20.38 | 313 | 37.56 | 42.82 | |||
5. | Halkiewicz Maria | 10 | Omega Olkusz | 1:23.61 | 278 | 38.87 | 44.74 | |||
6. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 1:23.75 | 277 | 39.49 | 44.26 | |||
7. | Łaśko Emilia | 10 | BOSiR Brzesko | 1:24.40 | 270 | 38.36 | 46.04 | |||
8. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:27.58 | 242 | 40.59 | 46.99 | |||
9. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:30.74 | 217 | 40.58 | 50.16 | |||
10. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:34.34 | 193 | 43.86 | 50.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2022 - 18:33 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 1:06.61 | 369 | 32.00 | 34.61 | |||
2. | Michałek Michał | 09 | Korona 1919 Kraków | 1:07.48 | 354 | 32.00 | 35.48 | |||
3. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.08 | 316 | 32.35 | 37.73 | |||
4. | Żuchowski Kacper | 09 | Fala Niepołomice | 1:13.86 | 270 | 34.06 | 39.80 | |||
5. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:15.40 | 254 | 35.43 | 39.97 | |||
6. | Skiba Wiktor | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:17.31 | 236 | 35.31 | 42.00 | |||
7. | Piecuch Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 1:17.82 | 231 | 35.87 | 41.95 | |||
8. | Wesecki Adrian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:18.67 | 224 | 35.93 | 42.74 | |||
9. | Śmiechowski Maksymilian | 09 | Ósemka Oświęcim | 1:19.59 | 216 | 37.32 | 42.27 | |||
10. | Kolbasin Oleksandr | 09 | Fala Niepołomice | 1:25.50 | 174 | 39.30 | 46.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/6/2022 - 18:33 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:14.86 | 260 | 34.15 | 40.71 | |||
2. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:14.89 | 259 | 34.85 | 40.04 | |||
3. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 1:22.81 | 192 | 36.82 | 45.99 | |||
4. | Skowron Maciej | 10 | Alfa Bukowno | 1:23.42 | 187 | 40.00 | 43.42 | |||
5. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:24.52 | 180 | 39.76 | 44.76 | |||
6. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:30.41 | 147 | 43.21 | 47.20 | |||
7. | Baścik Igor | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:30.72 | 146 | 40.36 | 50.36 | |||
8. | Olearczyk Krzysztof | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:32.78 | 136 | 43.56 | 49.22 | |||
9. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:38.92 | 112 | 43.96 | 54.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2022 - 18:40 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Grajdura Nina | 09 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:34.17 | 493 | 33.21 | 39.95 | 44.68 | 36.33 | |||
2. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 2:35.67 | 479 | 34.43 | 40.26 | 47.09 | 33.89 | |||
3. | Grzywacz Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:37.20 | 465 | 33.18 | 40.77 | 48.03 | 35.22 | |||
4. | Łukasik Blanka | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:38.78 | 452 | 34.45 | 42.31 | 45.32 | 36.70 | |||
5. | Dąbek Zuzanna | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:45.54 | 398 | 35.08 | 42.03 | 50.03 | 38.40 | |||
6. | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:52.92 | 349 | 36.41 | 44.84 | 50.86 | 40.81 | |||
7. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.72 | 317 | 38.69 | 48.33 | 50.80 | 40.90 | |||
8. | Sobolewska Magdalena | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:00.22 | 309 | 41.76 | 43.83 | 52.51 | 42.12 | |||
9. | Jarosz Adrianna | 09 | Ósemka Oświęcim | 3:02.63 | 297 | 41.45 | 49.13 | 51.18 | 40.87 | |||
10. | Panasiuk Agata | 09 | Omega Olkusz | 3:02.71 | 296 | 41.31 | 44.27 | 57.80 | 39.33 | |||
11. | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 3:03.00 | 295 | 39.80 | 47.90 | 52.03 | 43.27 | |||
12. | Wyrwiak Julia | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:07.94 | 272 | 44.15 | 46.59 | 53.73 | 43.47 | |||
13. | Darowska Zofia | 09 | Delfin Nowy Targ | 3:15.74 | 241 | 41.86 | 53.63 | 56.42 | 43.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2022 - 18:40 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:38.96 | 450 | 34.66 | 40.70 | 46.07 | 37.53 | |||
2. | Jarosz Hanna | 10 | Omega Olkusz | 2:41.23 | 431 | 35.49 | 40.77 | 46.65 | 38.32 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:42.01 | 425 | 36.28 | 37.42 | |||||
4. | Turenko Mariia | 10 | BOSiR Brzesko UA | 2:45.50 | 399 | 37.38 | 41.37 | 49.55 | 37.20 | |||
5. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:47.71 | 383 | 37.31 | 45.01 | 47.54 | 37.85 | |||
6. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:49.24 | 373 | 36.51 | 42.37 | 53.07 | 37.29 | |||
7. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:51.87 | 356 | 38.72 | 42.31 | 50.29 | 40.55 | |||
8. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:58.39 | 318 | 38.35 | 45.23 | 52.77 | 42.04 | |||
9. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 3:04.77 | 286 | 40.19 | 47.14 | 55.97 | 41.47 | |||
10. | Gorgosz Martyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:07.81 | 273 | 40.73 | 49.83 | 55.74 | 41.51 | |||
11. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 3:08.69 | 269 | 41.91 | 54.01 | 53.81 | 38.96 | |||
12. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 3:09.63 | 265 | 40.39 | 48.70 | 56.70 | 43.84 | |||
13. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:16.05 | 240 | 47.34 | 51.70 | 54.56 | 42.45 | |||
14. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 3:17.44 | 235 | 47.92 | 51.01 | 54.83 | 43.68 | |||
15. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:17.94 | 233 | 48.33 | 51.06 | 55.81 | 42.74 | |||
16. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 3:23.44 | 214 | 43.82 | 54.63 | 1:01.92 | 43.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/6/2022 - 18:40 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Leśnik Milena | 11 | STP Nowy Sącz | 2:52.77 | 350 | 38.79 | 44.13 | 47.57 | 42.28 | ||||
2. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:59.12 | 314 | 38.93 | 49.58 | 49.83 | 40.78 | ||||
3. | Janik Aleksandra | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:03.48 | 292 | 42.24 | 41.77 | 57.39 | 42.08 | ||||
4. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 3:07.11 | 276 | 42.08 | 48.00 | 53.45 | 43.58 | ||||
5. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 3:13.54 | 249 | 42.95 | 49.65 | 55.89 | 45.05 | ||||
6. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:16.74 | 237 | 48.86 | 53.31 | 51.59 | 42.98 | ||||
7. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 3:19.12 | 229 | 43.95 | 53.03 | 59.75 | 42.39 | ||||
8. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:20.48 | 224 | 44.15 | 48.05 | 1:00.71 | 47.57 | ||||
9. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:22.15 | 219 | 48.62 | 48.69 | 1:00.14 | 44.70 | ||||
10. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:22.70 | 217 | 48.30 | 52.71 | 58.47 | 43.22 | ||||
11. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:25.64 | 208 | 47.42 | 48.86 | 1:01.07 | 48.29 | ||||
12. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:25.91 | 207 | 53.59 | 52.51 | 55.83 | 43.98 | ||||
13. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:36.20 | 179 | 45.77 | 52.12 | 1:04.59 | 53.72 | ||||
DYSKW. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
M3 - Pływak obrócił się na plecy w czasie wyścigu (z wyjątkiem wykonywania nawrotu, po dotknięciu dłońmi, a przed opuszczeniem ściany). (Czas: 18:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2022 - 19:05 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kadula Kacper | 09 | Nika Sport Team Kraków | 2:30.49 | 386 | 31.97 | 41.11 | 43.10 | 34.31 | |||
2. | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 2:33.71 | 362 | 32.77 | 41.36 | 45.01 | 34.57 | |||
3. | Duchnik Konrad | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:42.01 | 309 | 32.60 | 41.86 | 49.86 | 37.69 | |||
4. | Tkaczyk Kajetan | 09 | Ósemka Oświęcim | 2:47.81 | 278 | 35.85 | 46.68 | 48.12 | 37.16 | |||
5. | Słaboń Stanisław | 09 | SMS Galicja Kraków | 2:53.78 | 251 | 39.67 | 43.94 | 50.37 | 39.80 | |||
6. | Matyasik Mikołaj | 09 | Jordan Kraków | 2:57.59 | 235 | 41.67 | 42.45 | 55.26 | 38.21 | |||
7. | Nowak Oskar | 09 | SMS Galicja Kraków | 3:04.96 | 208 | 44.50 | 45.98 | 53.23 | 41.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2022 - 19:05 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:29.87 | 391 | 32.98 | 38.39 | 43.05 | 35.45 | |||
2. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:37.32 | 338 | 32.57 | 40.18 | 46.29 | 38.28 | |||
3. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:48.56 | 275 | 37.85 | 42.84 | 50.33 | 37.54 | |||
4. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 2:56.16 | 241 | 39.92 | 48.19 | 49.12 | 38.93 | |||
5. | Sala Jakub | 10 | Jasień Sucha Besk. | 2:57.12 | 237 | 38.58 | 44.47 | 56.02 | 38.05 | |||
6. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:01.98 | 218 | 43.11 | 49.37 | 49.99 | 39.51 | |||
7. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:03.20 | 214 | 42.48 | 47.36 | 54.20 | 39.16 | |||
8. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:03.72 | 212 | 41.23 | 46.14 | 56.53 | 39.82 | |||
9. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 3:07.55 | 199 | 41.59 | 49.59 | 52.78 | 43.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/6/2022 - 19:05 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Romantsov Kyrylo | 11 | BOSiR Brzesko UA | 2:47.74 | 279 | 36.46 | 43.81 | 48.69 | 38.78 | ||||
2. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:06.92 | 201 | 42.67 | 47.19 | 56.68 | 40.38 | ||||
3. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:11.74 | 186 | 47.33 | 47.13 | 57.09 | 40.19 | ||||
4. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:12.42 | 184 | 44.07 | |||||||
5. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 3:15.86 | 175 | 43.98 | 49.02 | 1:00.56 | 42.30 | ||||
6. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:25.90 | 150 | 45.54 | 51.39 | 59.39 | 49.58 | ||||
7. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:29.77 | 142 | 49.67 | 51.24 | 1:01.73 | 47.13 | ||||
8. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:31.23 | 139 | 48.83 | 53.58 | 1:02.43 | 46.39 | ||||
9. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:34.38 | 133 | 53.06 | 51.46 | 1:04.40 | 45.46 | ||||
10. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:37.58 | 127 | 52.09 | 54.18 | 1:04.04 | 47.27 | ||||
11. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:48.89 | 109 | 56.23 | 51.34 | 1:08.91 | 52.41 | ||||
DYSKW. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. (Czas: 18:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2022 - 19:21 | Dziewcząt, 800m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 9:31.24 | 590 |
100m: 200m: | 1:06.87 2:18.94 | 1:06.87 1:12.07 | 300m: 400m: | 3:30.42 4:42.49 | 1:11.48 1:12.07 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:08.55 | 1:12.68 1:13.38 | 700m: 800m: | 8:21.13 9:31.24 | 1:12.58 1:10.11 |
2. | Kiszczak Olga | 09 | Ósemka Oświęcim | 9:45.08 | 549 |
100m: 200m: | 1:07.00 2:19.27 | 1:07.00 1:12.27 | 300m: 400m: | 3:33.91 4:48.59 | 1:14.64 1:14.68 | 500m: 600m: | 6:03.61 7:19.75 | 1:15.02 1:16.14 | 700m: 800m: | 8:35.06 9:45.08 | 1:15.31 1:10.02 |
3. | Długopolska Nikola | 09 | Olimpijczyk Kraków | 9:45.95 | 547 |
100m: 200m: | 1:08.65 2:22.45 | 1:08.65 1:13.80 | 300m: 400m: | 3:35.96 4:50.10 | 1:13.51 1:14.14 | 500m: 600m: | 6:04.80 7:20.21 | 1:14.70 1:15.41 | 700m: 800m: | 8:35.74 9:45.95 | 1:15.53 1:10.21 |
4. | Gościńska Gabriela | 09 | SMS Galicja Kraków | 9:49.68 | 537 |
100m: 200m: | 1:11.07 2:25.14 | 1:11.07 1:14.07 | 300m: 400m: | 3:39.61 4:54.53 | 1:14.47 1:14.92 | 500m: 600m: | 6:10.19 7:25.83 | 1:15.66 1:15.64 | 700m: 800m: | 8:40.27 9:49.68 | 1:14.44 1:09.41 |
5. | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 9:59.34 | 511 |
100m: 200m: | 1:06.71 2:21.52 | 1:06.71 1:14.81 | 300m: 400m: | 3:36.59 4:53.06 | 1:15.07 1:16.47 | 500m: 600m: | 6:09.47 7:26.77 | 1:16.41 1:17.30 | 700m: 800m: | 8:44.98 9:59.34 | 1:18.21 1:14.36 |
6. | Dakowicz Lena | 09 | SMS Galicja Kraków | 10:38.29 | 423 |
100m: 200m: | 1:15.31 2:36.58 | 1:15.31 1:21.27 | 300m: 400m: | 3:57.74 5:19.69 | 1:21.16 1:21.95 | 500m: 600m: | 6:41.21 8:01.80 | 1:21.52 1:20.59 | 700m: 800m: | 9:22.92 10:38.29 | 1:21.12 1:15.37 |
7. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 11:33.17 | 330 |
100m: 200m: | 1:20.72 2:45.87 | 1:20.72 1:25.15 | 300m: 400m: | 5:42.71 | 500m: 600m: | 7:11.87 8:39.54 | 1:29.16 1:27.67 | 700m: 800m: | 10:08.06 11:33.17 | 1:28.52 1:25.11 |
8. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 11:47.21 | 311 |
100m: 200m: | 1:21.56 2:50.55 | 1:21.56 1:28.99 | 300m: 400m: | 4:20.68 5:51.63 | 1:30.13 1:30.95 | 500m: 600m: | 7:22.78 8:53.80 | 1:31.15 1:31.02 | 700m: 800m: | 10:24.64 11:47.21 | 1:30.84 1:22.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/6/2022 - 19:21 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 10:43.54 | 413 |
100m: 200m: | 1:16.41 2:35.65 | 1:16.41 1:19.24 | 300m: 400m: | 3:55.93 5:17.73 | 1:20.28 1:21.80 | 500m: 600m: | 6:39.68 8:01.47 | 1:21.95 1:21.79 | 700m: 800m: | 9:23.87 10:43.54 | 1:22.40 1:19.67 |
2. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 11:00.20 | 382 |
100m: 200m: | 1:17.60 2:41.34 | 1:17.60 1:23.74 | 300m: 400m: | 4:05.22 5:29.32 | 1:23.88 1:24.10 | 500m: 600m: | 6:53.16 8:17.90 | 1:23.84 1:24.74 | 700m: 800m: | 9:41.34 11:00.20 | 1:23.44 1:18.86 |
3. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 11:34.53 | 328 |
100m: 200m: | 1:20.98 2:47.04 | 1:20.98 1:26.06 | 300m: 400m: | 4:14.15 5:41.65 | 1:27.11 1:27.50 | 500m: 600m: | 7:10.48 8:40.02 | 1:28.83 1:29.54 | 700m: 800m: | 10:10.61 11:34.53 | 1:30.59 1:23.92 |
4. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 11:42.28 | 317 |
100m: 200m: | 2:46.19 | 300m: 400m: | 5:42.04 | 500m: 600m: | 700m: 800m: | 11:42.28 |
5. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 11:54.48 | 301 |
100m: 200m: | 1:22.23 2:53.10 | 1:22.23 1:30.87 | 300m: 400m: | 4:24.17 5:56.69 | 1:31.07 1:32.52 | 500m: 600m: | 7:27.79 8:58.68 | 1:31.10 1:30.89 | 700m: 800m: | 10:29.05 11:54.48 | 1:30.37 1:25.43 |
6. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 12:07.24 | 286 |
100m: 200m: | 1:28.20 | 1:28.20 | 300m: 400m: | 4:32.02 | 500m: 600m: | 8:21.00 9:06.17 | 45.17 | 700m: 800m: | 10:39.46 12:07.24 | 1:33.29 1:27.78 |
7. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 12:18.58 | 273 |
100m: 200m: | 1:25.78 2:59.46 | 1:25.78 1:33.68 | 300m: 400m: | 4:32.43 6:06.43 | 1:32.97 1:34.00 | 500m: 600m: | 7:42.02 9:16.99 | 1:35.59 1:34.97 | 700m: 800m: | 10:50.93 12:18.58 | 1:33.94 1:27.65 |
8. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 12:35.00 | 255 |
100m: 200m: | 1:28.66 3:05.55 | 1:28.66 1:36.89 | 300m: 400m: | 4:40.88 | 1:35.33 | 500m: 600m: | 7:55.80 9:32.43 | 1:36.63 | 700m: 800m: | 11:10.52 12:35.00 | 1:38.09 1:24.48 |
9. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 12:38.87 | 252 |
100m: 200m: | 1:30.47 3:06.48 | 1:30.47 1:36.01 | 300m: 400m: | 4:43.57 6:22.26 | 1:37.09 1:38.69 | 500m: 600m: | 7:59.03 9:35.87 | 1:36.77 1:36.84 | 700m: 800m: | 11:10.87 12:38.87 | 1:35.00 1:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2022 - 19:59 | Chłopców, 800m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 9:51.94 | 420 |
100m: 200m: | 1:11.58 2:27.45 | 1:11.58 1:15.87 | 300m: 400m: | 3:42.53 4:57.73 | 1:15.08 1:15.20 | 500m: 600m: | 6:11.88 7:27.83 | 1:14.15 1:15.95 | 700m: 800m: | 8:41.27 9:51.94 | 1:13.44 1:10.67 |
2. | Sala Piotr | 09 | Ósemka Oświęcim | 9:52.44 | 419 |
100m: 200m: | 1:09.03 2:23.92 | 1:09.03 1:14.89 | 300m: 400m: | 3:39.92 4:56.00 | 1:16.00 1:16.08 | 500m: 600m: | 6:11.43 7:26.47 | 1:15.43 1:15.04 | 700m: 800m: | 8:42.02 9:52.44 | 1:15.55 1:10.42 |
3. | Kusz Franciszek | 09 | SMS Galicja Kraków | 10:10.99 | 382 |
100m: 200m: | 1:09.98 2:28.82 | 1:09.98 1:18.84 | 300m: 400m: | 3:46.81 5:05.20 | 1:17.99 1:18.39 | 500m: 600m: | 6:23.16 7:41.22 | 1:17.96 1:18.06 | 700m: 800m: | 8:58.77 10:10.99 | 1:17.55 1:12.22 |
4. | Łętocha Norbert | 09 | SMS Galicja Kraków | 10:14.20 | 376 |
100m: 200m: | 1:11.87 2:30.09 | 1:11.87 1:18.22 | 300m: 400m: | 3:47.98 5:06.71 | 1:17.89 1:18.73 | 500m: 600m: | 6:24.86 7:43.11 | 1:18.15 1:18.25 | 700m: 800m: | 9:00.92 10:14.20 | 1:17.81 1:13.28 |
5. | Bielawa Andrzej | 09 | Płetwal Zakopane | 11:09.27 | 290 |
100m: 200m: | 1:17.99 2:42.48 | 1:17.99 1:24.49 | 300m: 400m: | 4:07.54 5:31.96 | 1:25.06 1:24.42 | 500m: 600m: | 6:56.23 8:21.37 | 1:24.27 1:25.14 | 700m: 800m: | 9:45.77 11:09.27 | 1:24.40 1:23.50 |
6. | Gut Hubert | 09 | Delfin Nowy Targ | 11:24.54 | 271 |
100m: 200m: | 1:20.27 2:47.31 | 1:20.27 1:27.04 | 300m: 400m: | 4:14.05 5:41.59 | 1:26.74 1:27.54 | 500m: 600m: | 7:09.00 8:35.76 | 1:27.41 1:26.76 | 700m: 800m: | 10:01.20 11:24.54 | 1:25.44 1:23.34 |
7. | Kryza Filip | 09 | Ósemka Oświęcim | 11:26.50 | 269 |
100m: 200m: | 1:20.53 2:47.37 | 1:20.53 1:26.84 | 300m: 400m: | 4:15.03 5:41.99 | 1:27.66 1:26.96 | 500m: 600m: | 7:09.69 8:36.19 | 1:27.70 1:26.50 | 700m: 800m: | 10:01.71 11:26.50 | 1:25.52 1:24.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/6/2022 - 19:59 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 9:50.17 | 424 |
100m: 200m: | 1:07.74 2:20.66 | 1:07.74 1:12.92 | 300m: 400m: | 3:35.11 4:51.21 | 1:14.45 1:16.10 | 500m: 600m: | 6:06.97 7:23.97 | 1:15.76 1:17.00 | 700m: 800m: | 8:39.45 9:50.17 | 1:15.48 1:10.72 |
2. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 9:57.70 | 408 |
100m: 200m: | 1:09.98 2:26.74 | 1:09.98 1:16.76 | 300m: 400m: | 3:43.14 4:59.83 | 1:16.40 1:16.69 | 500m: 600m: | 6:15.35 7:31.14 | 1:15.52 1:15.79 | 700m: 800m: | 8:46.05 9:57.70 | 1:14.91 1:11.65 |
3. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 10:25.60 | 356 |
100m: 200m: | 1:14.73 2:33.97 | 1:14.73 1:19.24 | 300m: 400m: | 3:53.46 5:12.95 | 1:19.49 1:19.49 | 500m: 600m: | 6:32.29 7:51.56 | 1:19.34 1:19.27 | 700m: 800m: | 9:10.70 10:25.60 | 1:19.14 1:14.90 |
4. | Synowiec Szymon | 10 | Omega Olkusz | 10:26.85 | 353 |
100m: 200m: | 1:14.85 2:34.26 | 1:14.85 1:19.41 | 300m: 400m: | 3:53.35 5:12.97 | 1:19.09 1:19.62 | 500m: 600m: | 6:33.02 7:52.41 | 1:20.05 1:19.39 | 700m: 800m: | 9:11.26 10:26.85 | 1:18.85 1:15.59 |
5. | Bańdo Wojciech | 10 | Olimpijczyk Kraków | 10:42.22 | 329 |
100m: 200m: | 1:14.76 2:36.93 | 1:14.76 1:22.17 | 300m: 400m: | 3:57.98 5:19.91 | 1:21.05 1:21.93 | 500m: 600m: | 6:42.98 8:05.32 | 1:23.07 1:22.34 | 700m: 800m: | 9:25.31 10:42.22 | 1:19.99 1:16.91 |
6. | Razinkov Tymofil | 10 | Spartak Kharkiv | 10:44.66 | 325 |
100m: 200m: | 1:13.12 2:35.37 | 1:13.12 1:22.25 | 300m: 400m: | 3:58.07 5:19.71 | 1:22.70 1:21.64 | 500m: 600m: | 6:42.88 8:05.45 | 1:23.17 1:22.57 | 700m: 800m: | 9:27.42 10:44.66 | 1:21.97 1:17.24 |
7. | Targiel Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | 10:46.28 | 322 |
100m: 200m: | 1:18.63 2:42.19 | 1:18.63 1:23.56 | 300m: 400m: | 4:04.19 5:26.21 | 1:22.00 1:22.02 | 500m: 600m: | 6:48.21 8:09.52 | 1:22.00 1:21.31 | 700m: 800m: | 9:29.91 10:46.28 | 1:20.39 1:16.37 |
8. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 10:58.69 | 305 |
100m: 200m: | 1:18.46 2:42.13 | 1:18.46 1:23.67 | 300m: 400m: | 4:04.36 5:27.83 | 1:22.23 1:23.47 | 500m: 600m: | 6:51.99 8:17.04 | 1:24.16 1:25.05 | 700m: 800m: | 9:40.58 10:58.69 | 1:23.54 1:18.11 |
9. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 11:27.22 | 268 |
100m: 200m: | 1:20.02 | 1:20.02 | 300m: 400m: | 4:16.54 5:43.89 | 1:27.35 | 500m: 600m: | 7:11.57 8:40.44 | 1:27.68 1:28.87 | 700m: 800m: | 10:07.27 11:27.22 | 1:26.83 1:19.95 |
10. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 12:54.87 | 187 |
100m: 200m: | 1:28.20 3:07.53 | 1:28.20 1:39.33 | 300m: 400m: | 4:47.85 6:27.06 | 1:40.32 1:39.21 | 500m: 600m: | 8:07.36 9:44.41 | 1:40.30 1:37.05 | 700m: 800m: | 11:18.17 12:54.87 | 1:33.76 1:36.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2022 - 20:38 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 4:09.11 | 569 |
Skrzypek Ada Grzywacz Gabriela | 09 09 | 29.69 30.57 | 1:01.77 1:03.97 | Dakowicz Lena Gościńska Gabriela | 09 09 | 29.80 28.52 | 1:03.34 1:00.03 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 4:20.12 | 500 |
Łuczak Agata Korpak Maja | 31.25 31.05 | 1:06.12 1:05.38 | Łukasik Blanka Żak Zoya | +0,54 | 31.47 29.94 | 1:04.84 1:03.78 |
3. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 4:41.68 | 394 |
Panasiuk Agata Halkiewicz Maria | 09 10 | 34.85 34.96 | 1:13.77 1:12.98 | Jarosz Hanna Wioska-Kaganiec Wiktoria | 10 09 | 32.12 30.83 | 1:09.39 1:05.54 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:44.74 | 381 |
Żak Katarzyna Michalik Wiktoria | 36.98 31.96 | 1:17.85 1:07.83 | Jarosz Adrianna Kiszczak Olga | +0,52 | 35.53 29.88 | 1:15.60 1:03.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2022 - 20:38 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:36.78 | 415 |
Baranowska Maria Kros Karolina | +0,67 | 34.95 35.49 | 1:11.30 1:14.66 | Nowacka Emilia Rachwał Olga | 31.69 30.59 | 1:06.59 1:04.23 |
2. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 4:52.49 | 352 |
Piecuch Julia Kopeć Alicja | +0,75 +0,94 | 34.14 38.91 | 1:10.45 1:21.94 | Janik Aleksandra Szymańska Wiktoria | +0,74 +0,68 | 34.17 32.41 | 1:12.77 1:07.33 |
3. | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 4:53.16 | 349 |
Augustyn Marcelina Gorgosz Martyna | +0,22 | 36.99 34.87 | 1:18.22 1:14.41 | Lizak Salomea Woźny Izabela | +0,74 | 33.35 32.76 | 1:11.05 1:09.48 |
4. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 4:58.87 | 329 |
Gąsior Iga Ruchała Wiktoria | 10 10 | 36.13 37.21 | 1:16.07 1:17.53 | Leśniakiewicz Julia Węgrzyn Aleksandra | 10 10 | 34.48 32.68 | 1:14.29 1:10.98 |
5. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 5:01.29 | 322 |
Filanowska Martyna Wawrzuta Kamila | 10 10 | 35.47 36.47 | 1:14.89 1:16.78 | Jodłowska Karolina Merta Kornelia | 10 10 | 34.98 | 1:16.25 1:13.37 |
6. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 5:04.05 | 313 |
Jeziorska Wiktoria Boboń Amelia | 10 10 | 36.49 35.11 | 1:17.94 1:14.48 | Czarnecka Lena Gos Maja | 10 10 | 36.85 34.88 | 1:17.05 1:14.58 |
7. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 5:04.51 | 311 |
Dygulska Julia Miętus Patricija | 10 10 | 38.29 37.83 | 1:19.73 1:19.26 | Werner Izabela Kubis Gabriela | 10 10 | 36.46 34.01 | 1:14.40 1:11.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2022 - 20:38 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Delfin Nowy Targ 2 | Delfin Nowy Targ | 5:14.35 | 283 |
Wida Adrianna Świerczek Oliwia | 11 11 | 36.30 38.56 | 1:16.66 1:21.73 | Tolala Lena Barnaś Kinga | 11 11 | 35.73 38.08 | 1:16.69 1:19.27 |
2. | Sokół-Mościce Tarnów 2 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:30.82 | 243 |
Borczuch Nikola Srebro Gabriela | 11 11 | 41.51 41.74 | 1:27.04 1:27.78 | Kuryś Joanna Szwiec Matylda | 11 11 | 37.47 37.11 | 1:18.88 1:17.12 |
3. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 5:32.14 | 240 |
Zielińska Maria Stawinoga Bianka | 11 11 | 40.84 44.43 | 1:20.27 1:35.46 | Czarnecka Maja Matyasik Łucja | 11 11 | 38.72 36.27 | 1:20.11 1:16.30 |
4. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 5:42.53 | 219 |
Turchan Antonia Rolnicka Milena | 11 11 | 41.75 39.04 | 1:28.90 | Rosińska Nina Dejana Laura | 11 11 | 38.05 | 1:20.79 |
5. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 5:45.46 | 213 |
Adamus Maja Gieszczyk Anna | 11 11 | 40.82 45.12 | 1:24.85 1:29.26 | Komendera Natasza Budzowska Hanna | 11 11 | 42.79 37.05 | 1:31.57 1:19.78 |
6. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 5:49.35 | 206 |
Hus Nikola Deflorian Laura | 11 11 | 39.83 41.94 | 1:24.21 1:26.39 | Waś Sandra Leśniowska Małgorzata | 12 11 | 41.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2022 - 20:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 4:16.97 | 361 |
Smulski Antoni Ciupka Artur | +0,32 | 31.08 30.46 | 1:06.03 1:04.73 | Rozumek Jan Wrześniak Oskar | 30.57 29.74 | 1:03.86 1:02.35 |
2. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 4:17.12 | 360 |
Duchnik Konrad Łętocha Norbert | 09 09 | 30.12 30.81 | 1:02.99 1:04.66 | Wajda Artur Kusz Franciszek | 09 09 | 32.67 28.95 | 1:07.94 1:01.53 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:30.69 | 309 |
Duc Benjamin Tkaczyk Kajetan | +0,49 | 32.13 34.60 | 1:07.31 1:11.68 | Wesecki Adrian Sala Piotr | +0,26 | 31.90 31.09 | 1:05.90 1:05.80 |
4. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 5:15.78 | 194 |
Dyrek Michał Gumółka Kuba | 10 09 | 36.89 34.02 | 1:19.84 1:10.83 | Gniduła Jan Synowiec Szymon | 10 10 | 45.35 32.23 | 1:35.16 1:09.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2022 - 20:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 4:26.05 | 325 |
Permus Maciej Szymański Maksymilian | 10 11 | 31.51 34.53 | 1:06.32 1:12.61 | Misztal Olaf Osak Kacper | 10 10 | 30.68 29.30 | 1:04.95 1:02.17 |
2. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:27.33 | 320 |
Dziedzic Karol Kotynia Juliusz | 33.01 33.82 | 1:10.11 1:10.91 | Tarasek Igor Szymacha Aleksy | +0,38 | 30.04 30.08 | 1:02.89 1:03.42 |
3. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 4:54.03 | 241 |
Leśnicki Franciszek Warzecha Alan | 35.13 36.53 | 1:14.25 1:18.89 | Jamrożek Alex Tokarski Szymon | +0,71 +0,79 | 35.62 30.50 | 1:15.93 1:04.96 |
4. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 4:55.07 | 238 |
Baścik Igor Cieniek Kacper | 10 10 | 35.92 34.67 | 1:15.73 1:13.27 | Targiel Tomasz Bańdo Wojciech | 10 10 | 36.01 33.03 | 1:15.07 1:11.00 |
5. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 5:16.23 | 193 |
Machulak Łukasz Godula Karol | 10 10 | 35.01 40.34 | 1:13.33 1:23.75 | Mańka Joshua Wilkosz Wojciech | 10 10 | 40.75 36.35 | 1:24.11 1:15.04 |
6. | Olimpijczyk Kraków 2 | Olimpijczyk Kraków | 5:24.01 | 180 |
Chmielek Adam Rawiński Jan | 10 10 | 36.15 40.06 | 1:17.13 1:25.31 | Peschanskyi Matvii Borys Bartłomiej | 10 10 | 39.88 37.86 | 1:22.96 1:18.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2022 - 20:57 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 5:22.46 | 182 |
Kutishchev Hlib Moskal Tomasz | 11 11 | 33.28 40.85 | 1:11.32 1:26.63 | Bugajski Michał Nowak Witold | 11 11 | 36.93 40.46 | 1:16.64 1:27.87 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 5:22.76 | 182 |
Kaverin Artem Bartys Eryk | +0,73 +0,61 | 37.46 41.03 | 1:18.40 1:28.73 | Rusek Michał Trela Sergiusz | +0,46 +0,59 | 35.58 38.84 | 1:15.51 1:20.12 |
3. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 5:31.84 | 167 |
Pytel Michał Marcinkowski Adam | 11 11 | 40.69 41.23 | 1:23.77 1:28.56 | Szczygieł Konrad Hoła Tomasz | 11 11 | 38.04 37.89 | 1:22.30 1:17.21 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 5:56.71 | 135 |
Bułacz Antoni Rusek Konrad | 11 11 | 44.00 42.02 | 1:29.35 | Pomorski-Różyk Seweryn Zięba Oskar | 11 11 | 40.61 | 1:25.50 |
5. | Olimpijczyk Kraków 3 | Olimpijczyk Kraków | 6:18.09 | 113 |
Dunajew Wiktor Krupski Jan | +0,58 | 42.79 45.01 | 1:29.05 1:34.63 | Jurkowski Jan DeVault Daniel | 49.67 43.42 | 1:42.65 1:31.76 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |