Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat Runda II Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat Oświęcim, 11 - 12/6/2022 |
1 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat Runda II Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci | 11/6/2022 - 16:00 |
Konkurencja 1 11/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:10.77 | 459 | 32.22 | 38.55 | |||
2. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:16.42 | 364 | 34.11 | 42.31 | |||
3. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:18.71 | 333 | 37.08 | 41.63 | |||
4. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:19.31 | 326 | 35.66 | 43.65 | |||
5. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:19.40 | 325 | 37.49 | 41.91 | |||
6. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 1:23.62 | 278 | 38.45 | 45.17 | |||
7. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:25.41 | 261 | 39.72 | 45.69 | |||
8. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.83 | 257 | 38.97 | 46.86 | |||
9. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:26.67 | 250 | 39.40 | 47.27 | |||
10. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:27.94 | 239 | 38.88 | 49.06 | |||
11. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:30.03 | 223 | 39.47 | 50.56 | |||
12. | Wójcik Joanna | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:33.50 | 199 | 41.46 | 52.04 | |||
13. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:35.39 | 187 | 44.59 | 50.80 | |||
14. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:38.39 | 170 | 45.30 | 53.09 | |||
15. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:40.63 | 159 | 46.45 | 54.18 | |||
16. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:42.01 | 153 | 47.37 | 54.64 | |||
17. | Fidelus Amelia | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:45.17 | 140 | 47.35 | 57.82 | |||
18. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:46.29 | 135 | 47.79 | 58.50 | |||
19. | Kozioł Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:49.17 | 125 | 49.73 | 59.44 | |||
20. | Możdzan Hanna | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:04.41 | 84 | 59.98 | 1:04.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/6/2022 - 16:08 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:10.21 | 315 | 32.84 | 37.37 | |||
2. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:10.33 | 313 | 32.55 | 37.78 | |||
3. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:12.90 | 281 | 33.63 | 39.27 | |||
4. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:13.52 | 274 | 33.83 | 39.69 | |||
5. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:15.92 | 249 | 33.77 | 42.15 | |||
6. | Kuśmierz Igor | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:21.46 | 201 | 37.23 | 44.23 | |||
7. | Oleksiuk Markiian | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:22.04 | 197 | 35.73 | 46.31 | |||
8. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:22.68 | 192 | 37.52 | 45.16 | |||
9. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:23.20 | 189 | 37.97 | 45.23 | |||
10. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:25.37 | 175 | 40.00 | 45.37 | |||
11. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:26.30 | 169 | 40.91 | 45.39 | |||
12. | Baścik Igor | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:26.49 | 168 | 38.72 | 47.77 | |||
13. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:28.13 | 159 | 41.07 | 47.06 | |||
14. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:29.91 | 150 | 41.19 | 48.72 | |||
15. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.35 | 129 | 42.14 | 52.21 | |||
16. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:34.43 | 129 | 43.34 | 51.09 | |||
17. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.81 | 116 | 43.27 | 54.54 | |||
18. | Zaziąbł Szymon | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:38.07 | 115 | 46.24 | 51.83 | |||
19. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 2:02.12 | 59 | 57.35 | 1:04.77 | |||
20. | Horbal Ignacy | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:07.60 | 52 | 56.26 | 1:11.34 |
PK | Razinkov Timofii | 10 | Spartak Kharkiv | 1:34.39 | 129 | 40.12 | 54.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/6/2022 - 16:15 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 36.97 | 286 | ||||
2. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 38.27 | 258 | ||||
3. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 39.22 | 240 | ||||
4. | Laszczak Julia | 11 | NKP Bielsko Biała | 40.17 | 223 | ||||
5. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 40.47 | 218 | ||||
6. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 40.78 | 213 | ||||
7. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 41.14 | 208 | ||||
8. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 41.40 | 204 | ||||
9. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 42.82 | 184 | ||||
10. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 44.63 | 163 | ||||
11. | Janica Maja | 11 | NKP Bielsko Biała | 44.97 | 159 | ||||
12. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 45.16 | 157 | ||||
13. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 45.25 | 156 | ||||
14. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 45.81 | 150 | ||||
15. | Lytvynova Melaniia | 11 | SMS Galicja Kraków | 45.97 | 149 | ||||
16. | Angielczyk-Nowicka Barbara | 11 | NKP Bielsko Biała | 46.56 | 143 | ||||
17. | Guzik Mia | 11 | KS SMS Wieliczka | 48.80 | 124 | ||||
18. | Prokopczyk Zuzanna | 11 | NKP Bielsko Biała | 48.87 | 124 | ||||
19. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 49.29 | 121 | ||||
20. | Kopeć Liliana | 11 | KS SMS Wieliczka | 49.97 | 116 | ||||
21. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 51.25 | 107 | ||||
22. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 51.26 | 107 | ||||
23. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 51.91 | 103 | ||||
24. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 53.48 | 94 | ||||
25. | Jeziorek Kaja | 11 | KS SMS Wieliczka | 53.56 | 94 | ||||
26. | Mrowiec Wiktoria | 11 | NKP Bielsko Biała | 57.02 | 78 | ||||
27. | Myrdko Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 57.34 | 76 | ||||
28. | Pitala Oliwia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:00.81 | 64 | ||||
29. | Kubala Marcelina | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:02.57 | 59 | ||||
30. | Szpyra Antonina | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:07.10 | 47 | ||||
DYSKW. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/6/2022 - 16:22 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chromy Kuba | 11 | Jasień Sucha Besk. | 34.54 | 249 | ||||
2. | Kutishchev Hlib | 11 | SMS Galicja Kraków | 36.41 | 213 | ||||
3. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 36.54 | 210 | ||||
4. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 38.66 | 178 | ||||
5. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 38.97 | 173 | ||||
6. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 40.08 | 159 | ||||
7. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 40.19 | 158 | ||||
8. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | 40.31 | 157 | ||||
9. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 41.49 | 144 | ||||
10. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 43.24 | 127 | ||||
11. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 43.30 | 126 | ||||
12. | Kaverin Artem | 11 | Jordan Kraków | 43.31 | 126 | ||||
13. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 43.45 | 125 | ||||
14. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 43.63 | 123 | ||||
15. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 43.92 | 121 | ||||
16. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 46.26 | 103 | ||||
17. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 46.63 | 101 | ||||
18. | Kamzol Harold | 11 | KS SMS Wieliczka | 46.64 | 101 | ||||
19. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 46.66 | 101 | ||||
20. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 47.56 | 95 | ||||
21. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 47.75 | 94 | ||||
22. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 48.48 | 90 | ||||
23. | Żebrowski Daniel | 11 | NKP Bielsko Biała | 48.96 | 87 | ||||
24. | Trzmiel Wojciech | 11 | NKP Bielsko Biała | 49.19 | 86 | ||||
25. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 49.62 | 84 | ||||
26. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 50.73 | 78 | ||||
27. | Białek Igor | 11 | KS SMS Wieliczka | 52.03 | 73 | ||||
28. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 52.41 | 71 | ||||
29. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 1:02.15 | 42 | ||||
DYSKW. | Małajewicz Jakub | 11 | KS SMS Wieliczka | ||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/6/2022 - 16:29 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trzos Małgorzata | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 36.71 | 243 | |||
2. | Łukasik Greta | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 36.75 | 242 | |||
3. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 36.95 | 238 | |||
4. | Mikuła Maria | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 37.20 | 234 | |||
5. | Wędzicha Magdalena | 12 | Korona 1919 Kraków | 41.02 | 174 | |||
6. | Grzyb Gabriela | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 41.23 | 172 | |||
7. | Kupiec Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 41.25 | 171 | |||
8. | Kubowicz Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 41.38 | 170 | |||
9. | Zaborska Idalia | 12 | Ósemka Oświęcim | 41.47 | 169 | |||
10. | Michalska Aleksandra | 12 | Jordan Kraków | 41.48 | 168 | |||
11. | Biestek Adrianna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 41.72 | 166 | |||
12. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 42.39 | 158 | |||
13. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 42.61 | 155 | |||
14. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 42.97 | 151 | |||
15. | Dyrek Julia | 12 | Ósemka Oświęcim | 43.11 | 150 | |||
16. | Piech Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 43.53 | 146 | |||
17. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.17 | 139 | |||
18. | Wisłowska Joanna | 12 | Jordan Kraków | 44.56 | 136 | |||
19. | Idzik Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 45.63 | 126 | |||
20. | Surówka Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.01 | 108 | |||
21. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.39 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/6/2022 - 16:34 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Byba Yehor | 12 | Jordan Kraków | 33.15 | 224 | ||||
2. | Cyz Maciej | 12 | Korona 1919 Kraków | 36.44 | 169 | ||||
3. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 37.05 | 161 | ||||
4. | Dudziak Tadeusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 38.43 | 144 | ||||
5. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 38.67 | 141 | ||||
6. | Teper Franciszek | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 39.24 | 135 | ||||
7. | Donigiewicz Karol | 12 | Ósemka Oświęcim | 39.44 | 133 | ||||
8. | Harat Stanisław | 12 | Ósemka Oświęcim | 39.80 | 129 | ||||
9. | Węglarz Filip | 12 | Ósemka Oświęcim | 39.99 | 128 | ||||
10. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 40.20 | 126 | ||||
11. | Tokarz Wiktor | 12 | Ósemka Oświęcim | 41.19 | 117 | ||||
12. | Koczwara Miłosz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 41.81 | 112 | ||||
13. | Kubik Stefan | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 43.22 | 101 | ||||
14. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 43.51 | 99 | ||||
15. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 45.01 | 89 | ||||
16. | Tyc Adrian | 12 | NKP Bielsko Biała | 45.13 | 89 | ||||
17. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 45.20 | 88 | ||||
DYSKW. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/6/2022 - 16:39 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:20.02 | 473 | 36.86 | 43.16 | |||
2. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:22.96 | 424 | 38.95 | 44.01 | |||
3. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:26.41 | 375 | 40.67 | 45.74 | |||
4. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:27.63 | 360 | 41.37 | 46.26 | |||
5. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 1:28.75 | 346 | 40.85 | 47.90 | |||
6. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:31.91 | 312 | 43.39 | 48.52 | |||
7. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:32.55 | 305 | 43.28 | 49.27 | |||
8. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:33.74 | 294 | 44.12 | 49.62 | |||
9. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:34.07 | 291 | 44.14 | 49.93 | |||
10. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:34.48 | 287 | 44.96 | 49.52 | |||
11. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:36.29 | 271 | 46.72 | 49.57 | |||
12. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:36.37 | 270 | 43.74 | 52.63 | |||
13. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:36.61 | 268 | 46.41 | 50.20 | |||
14. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:37.58 | 260 | 47.08 | 50.50 | |||
15. | Fidelus Amelia | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:37.84 | 258 | 45.76 | 52.08 | |||
16. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:38.51 | 253 | 47.09 | 51.42 | |||
17. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 1:39.31 | 247 | 46.56 | 52.75 | |||
18. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:39.51 | 246 | 46.28 | 53.23 | |||
19. | Nadzieja Daria | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:41.02 | 235 | 47.50 | 53.52 | |||
20. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:41.36 | 232 | 47.41 | 53.95 | |||
21. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 1:41.48 | 232 | 47.56 | 53.92 | |||
22. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:42.42 | 225 | 48.70 | 53.72 | |||
23. | Kozioł Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:45.26 | 207 | 49.59 | 55.67 | |||
24. | Zacny Zuzanna | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:46.19 | 202 | 49.08 | 57.11 | |||
25. | Działach Magdalena | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:50.39 | 180 | 49.15 | 1:01.24 | |||
26. | Semik Zuzanna | 10 | NKP Bielsko Biała | 2:02.00 | 133 | 54.39 | 1:07.61 | |||
27. | Możdzan Hanna | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:02.87 | 130 | 58.74 | 1:04.13 | |||
28. | Grabska Matylda | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:05.49 | 122 | 55.08 | 1:10.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/6/2022 - 16:49 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:16.51 | 378 | 36.43 | 40.08 | ||||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:16.77 | 374 | 36.60 | 40.17 | ||||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:24.77 | 278 | 39.99 | 44.78 | ||||
4. | Pawelec Sebastian | 10 | Swim2Win Krosno | 1:27.45 | 253 | 40.24 | 47.21 | ||||
5. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:29.08 | 239 | 40.93 | 48.15 | ||||
6. | Kuśmierz Igor | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:29.38 | 237 | 42.48 | 46.90 | ||||
7. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:29.53 | 236 | 41.85 | 47.68 | ||||
8. | Jamrożek Alex | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:30.92 | 225 | 42.94 | 47.98 | ||||
9. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:32.26 | 215 | 43.92 | 48.34 | ||||
10. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 1:32.46 | 214 | 43.37 | 49.09 | ||||
11. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:32.53 | 213 | 43.76 | 48.77 | ||||
12. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:33.89 | 204 | 44.22 | 49.67 | ||||
13. | Dorociak Franciszek | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:34.15 | 203 | 44.29 | 49.86 | ||||
14. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:35.16 | 196 | 44.91 | 50.25 | ||||
15. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.43 | 189 | 44.84 | 51.59 | ||||
16. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 1:38.87 | 175 | 46.87 | 52.00 | ||||
17. | Targiel Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:40.64 | 166 | 47.31 | 53.33 | ||||
18. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:41.99 | 159 | 48.89 | 53.10 | ||||
19. | Kastura Piotr | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:43.24 | 154 | 48.44 | 54.80 | ||||
20. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:43.74 | 151 | 49.24 | 54.50 | ||||
21. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:43.98 | 150 | 48.60 | 55.38 | ||||
22. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:44.84 | 147 | 49.96 | 54.88 | ||||
23. | Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:47.07 | 138 | 50.22 | 56.85 | ||||
24. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:47.26 | 137 | 50.56 | 56.70 | ||||
25. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:51.50 | 122 | 53.91 | 57.59 | ||||
26. | Horbal Ignacy | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:54.37 | 113 | 53.41 | 1:00.96 | ||||
27. | Sobek Michał | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:09.84 | 77 | 1:00.43 | 1:09.41 | ||||
DYSKW. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 16:46) | |||||||||||
DYSKW. | Janusz Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:46) | |||||||||||
DYSKW. | Gibała Jakub | 10 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/6/2022 - 16:59 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janik Aleksandra | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:14.98 | 392 | 34.88 | 40.10 | ||||
2. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:25.02 | 269 | 41.43 | 43.59 | ||||
3. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 1:25.96 | 260 | 41.69 | 44.27 | ||||
4. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:28.20 | 241 | 42.14 | 46.06 | ||||
5. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:28.46 | 238 | 43.35 | 45.11 | ||||
6. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:29.55 | 230 | 43.15 | 46.40 | ||||
7. | Judasz Zofia | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:31.03 | 219 | 44.96 | 46.07 | ||||
8. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:34.04 | 198 | ||||||
9. | Dancik Laura | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:34.59 | 195 | 45.20 | 49.39 | ||||
10. | Krzysztofowicz Julia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:35.35 | 190 | 47.33 | 48.02 | ||||
11. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:36.21 | 185 | 47.38 | 48.83 | ||||
12. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:37.03 | 181 | 45.34 | 51.69 | ||||
13. | Caba Barbara | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:37.45 | 178 | 48.56 | 48.89 | ||||
14. | Popiołek Barbara | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:38.90 | 170 | 48.60 | 50.30 | ||||
Lytvynova Melaniia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:38.90 | 170 | |||||||
16. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:41.63 | 157 | 51.36 | 50.27 | ||||
17. | Jeziorek Kaja | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:44.50 | 144 | 50.87 | 53.63 | ||||
18. | Kopeć Liliana | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:45.67 | 140 | 49.94 | 55.73 | ||||
19. | Lorańczyk Jagoda | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:51.80 | 118 | 52.52 | 59.28 | ||||
20. | Pitala Oliwia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:56.84 | 103 | 55.46 | 1:01.38 | ||||
21. | Mrowiec Wiktoria | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:01.83 | 91 | 58.02 | 1:03.81 | ||||
DYSKW. | Żabnicka Zofia | 11 | NKP Bielsko Biała | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 17:01) | |||||||||||
DYSKW. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | ||||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. (Czas: 17:00) | |||||||||||
DYSKW. | Curyło Emilia | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | ||||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 17:01) | |||||||||||
DYSKW. | Szpyra Antonina | 11 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 17:01) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/6/2022 - 17:10 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:19.44 | 225 | 38.82 | 40.62 | ||||
2. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 1:20.44 | 216 | 39.24 | 41.20 | ||||
3. | Moiseienko Valerii | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:24.36 | 188 | 41.86 | 42.50 | ||||
4. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.30 | 175 | 42.25 | 44.05 | ||||
5. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:26.79 | 172 | 44.13 | 42.66 | ||||
6. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:27.20 | 170 | 42.93 | 44.27 | ||||
7. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:27.36 | 169 | 42.48 | 44.88 | ||||
8. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:30.16 | 154 | ||||||
9. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:32.00 | 144 | 44.13 | 47.87 | ||||
10. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:32.09 | 144 | 45.75 | 46.34 | ||||
11. | Krupski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:32.98 | 140 | 44.75 | 48.23 | ||||
12. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:33.01 | 140 | 45.69 | 47.32 | ||||
13. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 1:33.40 | 138 | 45.27 | 48.13 | ||||
14. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:33.41 | 138 | 46.07 | 47.34 | ||||
15. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:36.28 | 126 | 47.67 | 48.61 | ||||
16. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 1:36.32 | 126 | 47.89 | 48.43 | ||||
17. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:37.23 | 122 | 48.15 | 49.08 | ||||
18. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:38.18 | 119 | 48.18 | 50.00 | ||||
19. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:38.25 | 119 | 49.01 | 49.24 | ||||
20. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:38.31 | 118 | 48.41 | 49.90 | ||||
21. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:38.82 | 116 | 48.57 | 50.25 | ||||
22. | Białek Igor | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:41.09 | 109 | 48.95 | 52.14 | ||||
23. | Kulik Maciej | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:43.15 | 102 | 48.27 | 54.88 | ||||
24. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:44.30 | 99 | 51.80 | 52.50 | ||||
25. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:46.08 | 94 | 53.05 | 53.03 | ||||
26. | Trzmiel Wojciech | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:46.25 | 94 | ||||||
27. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 1:47.38 | 91 | ||||||
28. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 1:47.80 | 90 | 53.01 | 54.79 | ||||
29. | Kołaś Feliks | 11 | Jordan Kraków | 1:59.33 | 66 | ||||||
30. | Sulawa Krystian | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:07.50 | 54 | 1:00.41 | 1:07.09 | ||||
DYSKW. | Kamzol Harold | 11 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
G5 - Pływak nie rozpoczął pociągnięcia ramieniem w celu zapoczątkowania nawrotu (lub obydwoma ramionami równocześnie) natychmiast po obróceniu się na piersi. (Czas: 17:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/6/2022 - 17:23 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 2:35.48 | 447 | 35.59 | 39.83 | |||||
2. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:38.93 | 419 | 36.60 | 39.82 | 41.72 | 40.79 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:41.26 | 401 | 36.99 | 40.92 | 41.94 | 41.41 | |||
4. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:43.33 | 386 | 37.11 | 41.63 | 43.29 | 41.30 | |||
5. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:48.80 | 349 | 40.10 | 43.83 | 43.15 | 41.72 | |||
6. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:49.20 | 347 | 38.50 | 44.17 | 44.03 | 42.50 | |||
7. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:50.95 | 336 | 41.67 | 43.43 | 44.71 | 41.14 | |||
8. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 2:51.56 | 333 | 41.33 | 44.95 | 43.58 | 41.70 | |||
9. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 2:52.10 | 330 | 41.43 | 43.41 | 43.95 | 43.31 | |||
10. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:52.66 | 326 | 40.18 | 44.41 | 45.53 | 42.54 | |||
11. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:55.09 | 313 | 40.21 | 45.45 | 46.62 | 42.81 | |||
12. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:55.64 | 310 | 41.64 | 45.47 | 44.83 | 43.70 | |||
13. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 2:57.63 | 300 | 41.89 | 45.44 | 46.73 | 43.57 | |||
14. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:00.48 | 286 | 42.99 | 45.93 | 46.99 | 44.57 | |||
15. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:01.87 | 279 | 44.33 | 47.83 | 46.24 | 43.47 | |||
16. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:06.77 | 258 | 42.81 | 48.38 | 49.05 | 46.53 | |||
17. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:08.36 | 251 | |||||||
18. | Nadzieja Daria | 10 | Korona 1919 Kraków | 3:10.57 | 243 | 45.56 | 50.41 | 49.99 | 44.61 | |||
19. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:12.23 | 236 | 45.99 | 48.11 | 51.03 | 47.10 | |||
20. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:14.41 | 228 | 46.08 | 49.71 | 49.60 | 49.02 | |||
21. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:21.72 | 204 | 49.21 | 52.37 | 52.27 | 47.87 | |||
22. | Działach Magdalena | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:26.06 | 192 | 46.24 | 52.79 | 55.09 | 51.94 | |||
23. | Zacny Zuzanna | 10 | NKP Bielsko Biała | 3:26.31 | 191 | 47.52 | 50.45 | 54.75 | 53.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/6/2022 - 17:36 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:26.69 | 373 | 35.07 | 37.12 | 37.92 | 36.58 | |||
2. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:35.09 | 315 | 36.24 | 39.43 | 40.02 | 39.40 | |||
3. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:36.49 | 307 | 36.09 | 40.05 | 41.60 | 38.75 | |||
4. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.41 | 285 | 37.39 | 40.39 | 42.29 | 40.34 | |||
5. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:40.46 | 285 | 37.78 | 42.24 | 42.38 | 38.06 | |||
6. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:43.67 | 268 | 37.86 | 42.38 | 42.91 | 40.52 | |||
7. | Janiec Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.04 | 267 | 39.08 | 41.64 | 42.34 | 40.98 | |||
8. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:52.08 | 231 | 41.30 | 43.98 | 44.66 | 42.14 | |||
9. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:55.59 | 217 | |||||||
10. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:00.41 | 200 | 43.29 | 46.91 | 46.94 | 43.27 | |||
11. | Gębusia Adam | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:01.54 | 196 | 40.83 | 46.18 | 47.85 | 46.68 | |||
12. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:07.03 | 180 | 45.54 | 47.42 | 47.49 | 46.58 | |||
13. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:09.33 | 173 | 45.33 | 48.24 | 48.62 | 47.14 | |||
14. | Zaziąbł Szymon | 10 | Korona 1919 Kraków | 3:10.83 | 169 | 47.71 | 49.77 | |||||
15. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:13.83 | 161 | 46.65 | 49.49 | 50.39 | 47.30 | |||
16. | Pasek Kamil | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:18.58 | 150 | 46.07 | 49.11 | 51.24 | 52.16 | |||
17. | Kastura Piotr | 10 | NKP Bielsko Biała | 3:24.11 | 138 | 48.73 | 51.78 | |||||
18. | Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:25.79 | 135 | |||||||
19. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:45.86 | 102 | 55.42 | 58.33 | 58.26 | 53.85 | |||
20. | Janusz Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:47.12 | 100 | 54.99 | 1:00.31 | 59.06 | 52.76 | |||
21. | Sobek Michał | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:51.21 | 95 | 52.98 | 1:01.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/6/2022 - 17:48 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zaborska Idalia | 12 | Ósemka Oświęcim | 50.34 | 182 | |||
2. | Kupiec Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.83 | 177 | |||
3. | Łukasik Greta | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 52.42 | 161 | |||
4. | Trzos Małgorzata | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 52.84 | 157 | |||
5. | Wędzicha Magdalena | 12 | Korona 1919 Kraków | 53.03 | 156 | |||
6. | Biestek Adrianna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 53.44 | 152 | |||
7. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 53.93 | 148 | |||
8. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 53.96 | 148 | |||
9. | Wisłowska Joanna | 12 | Jordan Kraków | 55.02 | 139 | |||
10. | Michalska Aleksandra | 12 | Jordan Kraków | 55.34 | 137 | |||
11. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 55.73 | 134 | |||
12. | Mikuła Maria | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 56.14 | 131 | |||
13. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 56.16 | 131 | |||
14. | Kubowicz Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 56.42 | 129 | |||
15. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 56.93 | 126 | |||
16. | Surówka Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 57.75 | 120 | |||
17. | Dyrek Julia | 12 | Ósemka Oświęcim | 57.80 | 120 | |||
18. | Idzik Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 57.95 | 119 | |||
19. | Grzyb Gabriela | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:01.15 | 101 | |||
20. | Piech Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.22 | 76 | |||
21. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:07.47 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/6/2022 - 17:54 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cyz Maciej | 12 | Korona 1919 Kraków | 46.33 | 161 | ||||
2. | Byba Yehor | 12 | Jordan Kraków | 46.60 | 159 | ||||
3. | Dudziak Tadeusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.97 | 121 | ||||
4. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 51.34 | 118 | ||||
5. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 51.69 | 116 | ||||
6. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 51.92 | 115 | ||||
7. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 52.12 | 113 | ||||
8. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 52.17 | 113 | ||||
9. | Donigiewicz Karol | 12 | Ósemka Oświęcim | 54.83 | 97 | ||||
10. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 56.34 | 90 | ||||
11. | Koczwara Miłosz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 58.61 | 79 | ||||
12. | Węglarz Filip | 12 | Ósemka Oświęcim | 58.94 | 78 | ||||
13. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:00.61 | 72 | ||||
14. | Tokarz Wiktor | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:03.32 | 63 | ||||
15. | Tyc Adrian | 12 | NKP Bielsko Biała | 1:03.47 | 62 | ||||
16. | Kubik Stefan | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.09 | 53 | ||||
17. | Teper Franciszek | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.55 | 52 | ||||
DYSKW. | Harat Stanisław | 12 | Ósemka Oświęcim | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 17:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/6/2022 - 18:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 5:03.48 | 457 |
50m: 100m: | 33.44 1:11.87 | 33.44 38.43 | 150m: 200m: | 1:51.60 2:31.31 | 39.73 39.71 | 250m: 300m: | 3:10.95 3:50.13 | 39.64 39.18 | 350m: 400m: | 4:28.49 5:03.48 | 38.36 34.99 |
2. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 5:05.30 | 449 |
50m: 100m: | 35.65 1:13.67 | 35.65 38.02 | 150m: 200m: | 1:52.68 | 39.01 | 250m: 300m: | 3:11.30 3:50.13 | 38.83 | 350m: 400m: | 4:28.84 5:05.30 | 38.71 36.46 |
3. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 5:06.07 | 446 |
50m: 100m: | 34.17 1:13.28 | 34.17 39.11 | 150m: 200m: | 1:52.91 2:32.17 | 39.63 39.26 | 250m: 300m: | 3:11.16 3:51.12 | 38.99 39.96 | 350m: 400m: | 4:28.71 5:06.07 | 37.59 37.36 |
4. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:11.90 | 421 |
50m: 100m: | 33.72 1:12.93 | 33.72 39.21 | 150m: 200m: | 1:52.96 2:31.84 | 40.03 38.88 | 250m: 300m: | 3:12.06 3:52.15 | 40.22 40.09 | 350m: 400m: | 4:31.13 5:11.90 | 38.98 40.77 |
5. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:12.96 | 417 |
50m: 100m: | 33.69 1:12.40 | 33.69 38.71 | 150m: 200m: | 1:53.25 2:34.46 | 40.85 41.21 | 250m: 300m: | 3:15.73 3:55.24 | 41.27 39.51 | 350m: 400m: | 4:35.44 5:12.96 | 40.20 37.52 |
6. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 5:19.88 | 391 |
50m: 100m: | 35.06 1:14.69 | 35.06 39.63 | 150m: 200m: | 1:54.76 2:35.61 | 40.07 40.85 | 250m: 300m: | 3:17.54 3:59.10 | 41.93 41.56 | 350m: 400m: | 4:40.15 5:19.88 | 41.05 39.73 |
7. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 5:20.01 | 390 |
50m: 100m: | 35.54 1:16.17 | 35.54 40.63 | 150m: 200m: | 1:57.30 2:39.01 | 41.13 41.71 | 250m: 300m: | 3:20.50 4:01.03 | 41.49 40.53 | 350m: 400m: | 4:41.34 5:20.01 | 40.31 38.67 |
8. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 5:21.22 | 386 |
50m: 100m: | 35.03 1:14.82 | 35.03 39.79 | 150m: 200m: | 1:56.27 2:38.29 | 41.45 42.02 | 250m: 300m: | 3:20.65 4:03.27 | 42.36 42.62 | 350m: 400m: | 4:43.88 5:21.22 | 40.61 37.34 |
9. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:27.77 | 363 |
50m: 100m: | 36.75 1:18.44 | 36.75 41.69 | 150m: 200m: | 2:01.19 2:43.65 | 42.75 42.46 | 250m: 300m: | 3:26.68 4:08.04 | 43.03 41.36 | 350m: 400m: | 4:51.98 5:27.77 | 43.94 35.79 |
10. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 5:33.36 | 345 |
50m: 100m: | 35.91 1:17.17 | 35.91 41.26 | 150m: 200m: | 1:59.66 2:42.69 | 42.49 43.03 | 250m: 300m: | 3:25.46 4:08.32 | 42.77 42.86 | 350m: 400m: | 4:51.65 5:33.36 | 43.33 41.71 |
11. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 5:37.68 | 332 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 5:37.68 |
12. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 5:38.80 | 329 |
50m: 100m: | 38.90 1:22.31 | 38.90 43.41 | 150m: 200m: | 2:05.18 2:49.31 | 42.87 44.13 | 250m: 300m: | 3:33.69 4:17.92 | 44.38 44.23 | 350m: 400m: | 4:59.06 5:38.80 | 41.14 39.74 |
13. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 5:45.41 | 310 |
50m: 100m: | 38.63 1:21.57 | 38.63 42.94 | 150m: 200m: | 2:05.81 2:50.32 | 44.24 44.51 | 250m: 300m: | 3:35.10 4:20.07 | 44.78 44.97 | 350m: 400m: | 5:04.63 5:45.41 | 44.56 40.78 |
14. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 5:46.60 | 307 |
50m: 100m: | 36.00 2:03.25 | 36.00 1:27.25 | 150m: 200m: | 2:46.40 3:30.93 | 43.15 44.53 | 250m: 300m: | 5:02.25 | 1:31.32 | 350m: 400m: | 5:46.60 |
15. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 5:46.87 | 306 |
50m: 100m: | 38.49 1:22.74 | 38.49 44.25 | 150m: 200m: | 2:07.75 2:52.48 | 45.01 44.73 | 250m: 300m: | 3:37.12 4:21.32 | 44.64 44.20 | 350m: 400m: | 5:06.07 5:46.87 | 44.75 40.80 |
16. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 5:46.89 | 306 |
50m: 100m: | 38.23 1:20.80 | 38.23 42.57 | 150m: 200m: | 2:05.09 2:49.93 | 44.29 44.84 | 250m: 300m: | 3:34.27 4:19.75 | 44.34 45.48 | 350m: 400m: | 5:46.89 |
17. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 5:47.45 | 305 |
50m: 100m: | 37.66 1:20.11 | 37.66 42.45 | 150m: 200m: | 2:03.31 2:47.17 | 43.20 43.86 | 250m: 300m: | 3:31.51 4:16.68 | 44.34 45.17 | 350m: 400m: | 5:03.04 5:47.45 | 46.36 44.41 |
18. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:49.98 | 298 |
50m: 100m: | 40.05 1:25.04 | 40.05 44.99 | 150m: 200m: | 2:10.03 2:54.61 | 44.99 44.58 | 250m: 300m: | 3:39.37 4:23.64 | 44.76 44.27 | 350m: 400m: | 5:07.02 5:49.98 | 43.38 42.96 |
19. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 5:58.51 | 277 |
50m: 100m: | 41.13 1:26.38 | 41.13 45.25 | 150m: 200m: | 2:12.73 2:58.52 | 46.35 45.79 | 250m: 300m: | 3:44.43 4:29.99 | 45.91 45.56 | 350m: 400m: | 5:15.30 5:58.51 | 45.31 43.21 |
20. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 6:00.29 | 273 |
50m: 100m: | 37.80 1:22.36 | 37.80 44.56 | 150m: 200m: | 2:09.45 2:56.80 | 47.09 47.35 | 250m: 300m: | 3:44.83 4:32.31 | 48.03 47.48 | 350m: 400m: | 5:18.28 6:00.29 | 45.97 42.01 |
21. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 6:03.51 | 266 |
50m: 100m: | 40.45 1:26.74 | 40.45 46.29 | 150m: 200m: | 2:13.63 2:59.84 | 46.89 46.21 | 250m: 300m: | 3:46.30 4:33.57 | 46.46 47.27 | 350m: 400m: | 5:20.30 6:03.51 | 46.73 43.21 |
22. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 6:22.24 | 229 |
50m: 100m: | 43.62 1:30.93 | 43.62 47.31 | 150m: 200m: | 2:19.35 3:07.58 | 48.42 48.23 | 250m: 300m: | 3:57.55 4:46.62 | 49.97 49.07 | 350m: 400m: | 5:35.39 6:22.24 | 48.77 46.85 |
23. | Semik Zuzanna | 10 | NKP Bielsko Biała | 6:42.20 | 196 |
50m: 100m: | 38.88 1:26.65 | 38.88 47.77 | 150m: 200m: | 2:18.52 3:12.33 | 51.87 53.81 | 250m: 300m: | 4:06.04 4:59.52 | 53.71 53.48 | 350m: 400m: | 5:52.03 6:42.20 | 52.51 50.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/6/2022 - 18:21 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 4:43.29 | 420 |
50m: 100m: | 32.23 1:08.37 | 32.23 36.14 | 150m: 200m: | 1:45.22 2:21.80 | 36.85 36.58 | 250m: 300m: | 2:58.17 3:35.01 | 36.37 36.84 | 350m: 400m: | 4:10.58 4:43.29 | 35.57 32.71 |
2. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 4:45.52 | 410 |
50m: 100m: | 32.21 1:08.32 | 32.21 36.11 | 150m: 200m: | 1:45.35 2:22.31 | 37.03 36.96 | 250m: 300m: | 2:58.99 3:35.79 | 36.68 36.80 | 350m: 400m: | 4:11.75 4:45.52 | 35.96 33.77 |
3. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 5:00.82 | 351 |
50m: 100m: | 33.38 1:11.37 | 33.38 37.99 | 150m: 200m: | 1:49.76 2:28.32 | 38.39 38.56 | 250m: 300m: | 3:07.09 3:46.18 | 38.77 39.09 | 350m: 400m: | 4:23.66 5:00.82 | 37.48 37.16 |
4. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 5:02.73 | 344 |
50m: 100m: | 33.88 1:11.18 | 33.88 37.30 | 150m: 200m: | 1:49.69 2:29.00 | 38.51 39.31 | 250m: 300m: | 3:08.33 3:47.54 | 39.33 39.21 | 350m: 400m: | 4:26.00 5:02.73 | 38.46 36.73 |
5. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:03.03 | 343 |
50m: 100m: | 33.44 1:11.55 | 33.44 38.11 | 150m: 200m: | 1:50.13 2:28.55 | 38.58 38.42 | 250m: 300m: | 3:07.71 3:47.51 | 39.16 39.80 | 350m: 400m: | 4:25.92 5:03.03 | 38.41 37.11 |
6. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 5:06.40 | 332 |
50m: 100m: | 34.11 1:11.90 | 34.11 37.79 | 150m: 200m: | 1:51.20 2:30.59 | 39.30 39.39 | 250m: 300m: | 3:10.42 3:49.89 | 39.83 39.47 | 350m: 400m: | 4:29.78 5:06.40 | 39.89 36.62 |
7. | Targiel Tomasz | 10 | Olimpijczyk Kraków | 5:14.04 | 308 |
50m: 100m: | 35.67 1:15.21 | 35.67 39.54 | 150m: 200m: | 1:55.40 2:35.27 | 40.19 39.87 | 250m: 300m: | 3:15.85 3:56.24 | 40.58 40.39 | 350m: 400m: | 4:35.76 5:14.04 | 39.52 38.28 |
8. | Oleksiuk Markiian | 10 | NKP Bielsko Biała | 5:19.39 | 293 |
50m: 100m: | 35.33 1:15.37 | 35.33 40.04 | 150m: 200m: | 1:56.66 2:38.49 | 41.29 41.83 | 250m: 300m: | 3:20.19 4:00.99 | 41.70 40.80 | 350m: 400m: | 4:41.54 5:19.39 | 40.55 37.85 |
9. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 5:22.31 | 285 |
50m: 100m: | 37.13 1:18.51 | 37.13 41.38 | 150m: 200m: | 2:00.31 2:41.52 | 41.80 41.21 | 250m: 300m: | 3:22.80 4:03.98 | 41.28 41.18 | 350m: 400m: | 4:44.70 5:22.31 | 40.72 37.61 |
10. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 5:22.61 | 284 |
50m: 100m: | 36.85 1:18.65 | 36.85 41.80 | 150m: 200m: | 1:59.68 2:41.61 | 41.03 41.93 | 250m: 300m: | 3:23.06 4:05.19 | 41.45 42.13 | 350m: 400m: | 4:45.21 5:22.61 | 40.02 37.40 |
11. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 5:26.94 | 273 |
50m: 100m: | 35.17 1:14.99 | 35.17 39.82 | 150m: 200m: | 1:56.46 2:38.87 | 41.47 42.41 | 250m: 300m: | 3:21.11 4:03.80 | 42.24 42.69 | 350m: 400m: | 4:46.64 5:26.94 | 42.84 40.30 |
12. | Baścik Igor | 10 | Olimpijczyk Kraków | 5:37.69 | 248 |
50m: 100m: | 36.91 1:18.66 | 36.91 41.75 | 150m: 200m: | 2:01.90 2:44.37 | 43.24 42.47 | 250m: 300m: | 3:27.91 4:11.72 | 43.54 43.81 | 350m: 400m: | 4:55.53 5:37.69 | 43.81 42.16 |
13. | Gębusia Adam | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 5:40.48 | 242 |
50m: 100m: | 38.84 1:22.14 | 38.84 43.30 | 150m: 200m: | 2:05.72 2:49.54 | 43.58 43.82 | 250m: 300m: | 3:33.42 4:16.61 | 43.88 43.19 | 350m: 400m: | 5:00.12 5:40.48 | 43.51 40.36 |
14. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 5:41.08 | 240 |
50m: 100m: | 39.31 1:23.70 | 39.31 44.39 | 150m: 200m: | 2:07.63 2:52.16 | 43.93 44.53 | 250m: 300m: | 3:35.37 4:19.72 | 43.21 44.35 | 350m: 400m: | 5:02.54 5:41.08 | 42.82 38.54 |
15. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 5:51.30 | 220 |
50m: 100m: | 39.35 1:23.86 | 39.35 44.51 | 150m: 200m: | 2:08.63 2:53.44 | 44.77 44.81 | 250m: 300m: | 3:38.85 4:23.46 | 45.41 44.61 | 350m: 400m: | 5:07.59 5:51.30 | 44.13 43.71 |
16. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 5:53.41 | 216 |
50m: 100m: | 41.30 1:26.62 | 41.30 45.32 | 150m: 200m: | 2:10.56 2:57.20 | 43.94 46.64 | 250m: 300m: | 3:42.73 4:29.41 | 45.53 46.68 | 350m: 400m: | 5:53.41 |
17. | Pawelec Sebastian | 10 | Swim2Win Krosno | 5:57.05 | 210 |
50m: 100m: | 40.38 1:25.33 | 40.38 44.95 | 150m: 200m: | 2:11.82 2:58.65 | 46.49 46.83 | 250m: 300m: | 3:45.56 4:31.97 | 46.91 46.41 | 350m: 400m: | 5:17.10 5:57.05 | 45.13 39.95 |
18. | Jamrożek Alex | 10 | Delfin Nowy Targ | 5:59.46 | 205 |
50m: 100m: | 40.39 1:25.40 | 40.39 45.01 | 150m: 200m: | 2:11.41 2:56.65 | 46.01 45.24 | 250m: 300m: | 3:41.65 4:27.76 | 45.00 46.11 | 350m: 400m: | 5:13.74 5:59.46 | 45.98 45.72 |
19. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 6:03.59 | 198 |
50m: 100m: | 41.89 1:28.76 | 41.89 46.87 | 150m: 200m: | 2:14.98 3:01.03 | 46.22 46.05 | 250m: 300m: | 3:46.86 4:33.19 | 45.83 46.33 | 350m: 400m: | 5:19.55 6:03.59 | 46.36 44.04 |
20. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 6:04.17 | 197 |
50m: 100m: | 41.20 1:28.51 | 41.20 47.31 | 150m: 200m: | 2:13.93 3:01.34 | 45.42 47.41 | 250m: 300m: | 3:47.94 4:33.89 | 46.60 45.95 | 350m: 400m: | 5:20.58 6:04.17 | 46.69 43.59 |
21. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 6:08.57 | 190 |
50m: 100m: | 41.08 1:26.83 | 41.08 45.75 | 150m: 200m: | 2:12.93 3:00.18 | 46.10 47.25 | 250m: 300m: | 3:46.63 4:31.33 | 46.45 44.70 | 350m: 400m: | 5:20.96 6:08.57 | 49.63 47.61 |
22. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 6:09.17 | 190 |
50m: 100m: | 41.24 1:27.97 | 41.24 46.73 | 150m: 200m: | 2:15.76 3:03.59 | 47.79 47.83 | 250m: 300m: | 3:51.72 4:39.86 | 48.13 48.14 | 350m: 400m: | 5:27.63 6:09.17 | 47.77 41.54 |
23. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 6:10.11 | 188 |
50m: 100m: | 44.99 1:32.51 | 44.99 47.52 | 150m: 200m: | 2:20.83 3:07.78 | 48.32 46.95 | 250m: 300m: | 3:56.26 4:43.01 | 48.48 46.75 | 350m: 400m: | 5:28.85 6:10.11 | 45.84 41.26 |
24. | Dorociak Franciszek | 10 | Korona 1919 Kraków | 6:10.18 | 188 |
50m: 100m: | 41.13 1:27.35 | 41.13 46.22 | 150m: 200m: | 2:15.27 3:03.22 | 47.92 47.95 | 250m: 300m: | 3:50.90 4:38.84 | 47.68 47.94 | 350m: 400m: | 5:27.12 6:10.18 | 48.28 43.06 |
25. | Janiec Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 6:10.27 | 188 |
50m: 100m: | 39.05 1:23.53 | 39.05 44.48 | 150m: 200m: | 2:10.13 2:59.72 | 46.60 49.59 | 250m: 300m: | 3:48.08 4:37.88 | 48.36 49.80 | 350m: 400m: | 5:26.69 6:10.27 | 48.81 43.58 |
26. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 6:13.63 | 183 |
50m: 100m: | 42.34 1:30.74 | 42.34 48.40 | 150m: 200m: | 2:18.20 3:06.50 | 47.46 48.30 | 250m: 300m: | 3:53.48 4:41.84 | 46.98 48.36 | 350m: 400m: | 5:29.55 6:13.63 | 47.71 44.08 |
27. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 6:22.31 | 171 |
50m: 100m: | 42.53 1:30.75 | 42.53 48.22 | 150m: 200m: | 2:19.71 3:10.17 | 48.96 50.46 | 250m: 300m: | 3:58.10 4:46.96 | 47.93 48.86 | 350m: 400m: | 5:35.38 6:22.31 | 48.42 46.93 |
28. | Pasek Kamil | 10 | KS SMS Wieliczka | 6:49.74 | 139 |
50m: 100m: | 43.74 1:34.48 | 43.74 50.74 | 150m: 200m: | 2:28.82 3:20.99 | 54.34 52.17 | 250m: 300m: | 4:15.65 5:04.82 | 54.66 49.17 | 350m: 400m: | 6:00.76 6:49.74 | 55.94 48.98 |
PK | Razinkov Timofii | 10 | Spartak Kharkiv | 5:12.15 | 314 |
50m: 100m: | 35.82 1:14.61 | 35.82 38.79 | 150m: 200m: | 1:54.10 2:35.37 | 39.49 41.27 | 250m: 300m: | 3:15.28 3:57.45 | 39.91 42.17 | 350m: 400m: | 4:36.63 5:12.15 | 39.18 35.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 11/6/2022 - 18:49 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Janik Aleksandra | 11 | KS SMS Wieliczka | 2:37.18 | 346 | 36.57 | 42.59 | 40.75 | 37.27 | |||
2. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 2:39.00 | 335 | 36.06 | 39.84 | 42.15 | 40.95 | |||
3. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:40.06 | 328 | 36.82 | 40.68 | 42.99 | 39.57 | |||
4. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 2:48.09 | 283 | 37.03 | 44.34 | 44.06 | 42.66 | |||
5. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 2:49.34 | 277 | 39.34 | 43.56 | 44.19 | 42.25 | |||
6. | Laszczak Julia | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:49.61 | 275 | 36.25 | 44.41 | 46.32 | 42.63 | |||
7. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 2:50.36 | 272 | 40.14 | 44.00 | 46.01 | 40.21 | |||
8. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:50.94 | 269 | 40.44 | 44.09 | 45.59 | 40.82 | |||
9. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 2:54.24 | 254 | 41.82 | 46.03 | |||||
10. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | 2:55.76 | 248 | 39.46 | 44.42 | |||||
11. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:56.62 | 244 | 38.33 | 45.14 | 48.01 | 45.14 | |||
12. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 2:56.75 | 243 | 39.67 | 47.75 | 44.82 | 44.51 | |||
13. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 2:57.15 | 242 | 40.70 | 47.23 | 47.09 | 42.13 | |||
14. | Judasz Zofia | 11 | Delfin Nowy Targ | 2:59.25 | 233 | 40.74 | 45.60 | 47.31 | 45.60 | |||
15. | Dancik Laura | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:01.33 | 225 | 39.86 | 46.54 | 48.57 | 46.36 | |||
16. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:01.34 | 225 | 41.17 | 47.80 | 47.79 | 44.58 | |||
17. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 3:01.37 | 225 | 37.72 | 46.39 | 50.66 | 46.60 | |||
18. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:01.78 | 224 | 40.84 | 45.45 | 48.21 | 47.28 | |||
19. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:02.76 | 220 | 41.28 | 47.18 | 48.02 | 46.28 | |||
20. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:04.07 | 215 | 40.94 | 48.46 | 49.28 | 45.39 | |||
21. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:06.48 | 207 | 40.09 | 48.77 | 49.58 | 48.04 | |||
22. | Angielczyk-Nowicka Barbara | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:09.82 | 196 | 42.24 | 49.47 | 50.94 | 47.17 | |||
23. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:10.09 | 196 | 42.52 | ||||||
24. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:11.13 | 192 | 43.35 | 49.74 | 51.12 | 46.92 | |||
25. | Popiołek Barbara | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:15.31 | 180 | 43.64 | 51.13 | |||||
26. | Janica Maja | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:18.64 | 171 | 43.78 | 52.00 | 53.90 | 48.96 | |||
27. | Żabnicka Zofia | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:22.73 | 161 | 46.30 | 53.44 | 54.03 | 48.96 | |||
28. | Krzysztofowicz Julia | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:23.22 | 160 | 42.52 | 51.08 | 55.54 | 54.08 | |||
29. | Guzik Mia | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:23.68 | 159 | 44.72 | 52.71 | 54.73 | 51.52 | |||
30. | Prokopczyk Zuzanna | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:26.61 | 152 | 46.85 | 52.19 | 54.74 | 52.83 | |||
31. | Curyło Emilia | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:27.73 | 150 | 46.18 | 54.06 | 53.41 | 54.08 | |||
32. | Lorańczyk Jagoda | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:49.43 | 111 | 51.73 | 1:00.52 | 1:01.02 | 56.16 | |||
33. | Kubala Marcelina | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:58.19 | 99 | 51.88 | 1:02.56 | 1:03.09 | 1:00.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 11/6/2022 - 19:10 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chromy Kuba | 11 | Jasień Sucha Besk. | 2:30.20 | 289 | 34.40 | 38.48 | |||||
2. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 2:33.56 | 270 | 34.71 | 39.06 | 40.93 | 38.86 | |||
3. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 2:33.60 | 270 | 34.30 | 38.85 | 40.68 | 39.77 | |||
4. | Kutishchev Hlib | 11 | SMS Galicja Kraków | 2:35.35 | 261 | 34.22 | 39.42 | 41.77 | 39.94 | |||
5. | Kaverin Artem | 11 | Jordan Kraków | 2:42.89 | 227 | 36.43 | 42.65 | 44.24 | 39.57 | |||
6. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 2:42.92 | 226 | 36.00 | 43.26 | 44.17 | 39.49 | |||
7. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 2:46.29 | 213 | 39.35 | 44.01 | 44.30 | 38.63 | |||
8. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 2:54.38 | 185 | |||||||
9. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:54.45 | 184 | 40.55 | 45.69 | 45.85 | 42.36 | |||
10. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:55.12 | 182 | 39.93 | ||||||
11. | Moiseienko Valerii | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:55.26 | 182 | 41.88 | 46.16 | 46.55 | 40.67 | |||
12. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:59.88 | 168 | 38.93 | 44.30 | |||||
13. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:03.23 | 159 | 38.19 | 46.97 | 50.44 | 47.63 | |||
14. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:06.05 | 152 | 43.32 | 50.38 | 49.10 | 43.25 | |||
15. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 3:06.40 | 151 | 43.16 | 49.28 | 47.47 | 46.49 | |||
16. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:06.48 | 151 | 41.06 | 48.84 | 50.30 | 46.28 | |||
17. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:06.73 | 150 | |||||||
18. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 3:07.59 | 148 | 41.77 | 49.80 | 51.38 | 44.64 | |||
19. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:08.25 | 147 | 43.10 | 48.86 | 47.55 | 48.74 | |||
20. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:08.65 | 146 | 43.44 | 50.57 | 45.72 | 48.92 | |||
21. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:10.08 | 142 | 41.38 | 48.58 | 51.42 | 48.70 | |||
22. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:12.09 | 138 | 43.97 | 51.82 | 50.97 | 45.33 | |||
23. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:12.42 | 137 | 45.07 | 50.64 | 50.94 | 45.77 | |||
24. | Małajewicz Jakub | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:12.47 | 137 | 41.78 | 48.70 | 51.97 | 50.02 | |||
25. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:14.88 | 132 | 43.38 | 51.16 | 50.48 | 49.86 | |||
26. | Kulik Maciej | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:20.71 | 121 | 42.82 | 50.45 | 54.38 | 53.06 | |||
27. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 3:24.76 | 114 | 43.75 | 53.52 | 54.74 | 52.75 | |||
28. | Krupski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:25.91 | 112 | 46.44 | 53.41 | 54.81 | 51.25 | |||
29. | Żebrowski Daniel | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:26.83 | 110 | 26.75 | 1:05.48 | 57.45 | 57.15 | |||
30. | Sulawa Krystian | 11 | NKP Bielsko Biała | 4:21.89 | 54 | 51.34 | 1:08.87 | 1:11.27 | 1:10.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11/6/2022 - 19:27 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:08.10 | 423 |
Tarasek Igor Nowacka Emilia | 10 10 | 32.49 36.66 | Szymacha Aleksy Rachwał Olga | 10 10 | 30.08 28.87 |
2. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 2:11.55 | 391 |
Permus Maciej Misztal Olaf | 10 10 | 33.38 36.15 | Osak Kacper Szymańska Wiktoria | 10 10 | +0,45 | 30.94 31.08 |
3. | KSZO Ostrowiec Św. 1 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:13.16 | 377 |
Giemza Paweł Mikołajek Nikola | 10 10 | +0,59 | 34.05 36.13 | Starachowski Maciej Sokół Sara | 10 10 | +0,35 | 32.97 30.01 |
4. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 2:17.94 | 339 |
Leśniakiewicz Julia Tokarski Szymon | 10 10 | +0,42 | 35.11 34.99 | Węgrzyn Aleksandra Jamrożek Alex | 10 10 | 35.19 32.65 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:22.68 | 306 |
Kotynia Juliusz Dziedzic Karol | 10 10 | 36.22 41.13 | Kros Karolina Baranowska Maria | 10 10 | +0,30 | 33.71 31.62 |
6. | KSZO Ostrowiec Św. 2 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:29.56 | 266 |
Gębusia Adam Brzezińska Dominika | 10 10 | +0,62 | 38.78 42.91 | Staniszewska Maja Kuśmierz Igor | 10 10 | +0,45 | 35.41 32.46 |
7. | Korona 1919 Kraków 1 | Korona 1919 Kraków | 2:30.75 | 260 |
Nadzieja Daria Dorociak Franciszek | 10 10 | 38.87 45.25 | Giełdoń Antoni Zaziąbł Szymon | 10 10 | 31.22 35.41 |
8. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:31.67 | 255 |
Janiec Jakub Smulski Antoni | 10 10 | +0,40 | 37.06 42.54 | Kica Aleksander Kuna Alina | 10 10 | 40.33 31.74 |
9. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 2:33.54 | 246 |
Rawiński Jan Cieniek Kacper | 10 10 | 41.11 42.39 | Chmielek Adam Borys Bartłomiej | 10 10 | +0,49 | 34.26 35.78 |
10. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:33.72 | 245 |
Gos Maja Jeziorska Wiktoria | 10 10 | 40.24 41.94 | Warunek Emilia Boboń Amelia | 10 10 | 38.52 33.02 |
11. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:36.19 | 233 |
Wawrzuta Kamila Machulak Łukasz | 10 10 | +0,53 | 39.50 41.62 | Wilkosz Wojciech Filanowska Martyna | 10 10 | +0,49 +0,38 | 40.84 34.23 |
12. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:36.61 | 231 |
Kosmal Maja Gorczyca Klaudia | 10 10 | 39.74 42.58 | Ochal Antoni Piwowarczyk Michał | 10 10 | 41.84 32.45 |
13. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:40.02 | 217 |
Bernatowicz Gaja Merta Kornelia | 10 10 | 41.60 43.61 | Ładniak Oliwier Jodłowska Karolina | 10 10 | 40.47 34.34 |
14. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 2:42.17 | 208 |
Klajmon Karolina Fidelus Amelia | 10 10 | 34.55 45.41 | Semik Zuzanna Zacny Zuzanna | 10 10 | +0,12 | 43.97 38.24 |
15. | KS SMS Wieliczka 2 | KS SMS Wieliczka | 2:46.33 | 193 |
Piecuch Julia Kopeć Alicja | 10 10 | +0,76 | 35.62 46.67 | Janusz Maciej Wójcik Joanna | 10 10 | +0,14 +0,48 | 48.65 35.39 |
16. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:47.98 | 187 |
Mańka Joshua Starzycka Antonina | 10 10 | 42.23 46.64 | Nowak Natalia Godula Karol | 10 10 | 42.06 37.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11/6/2022 - 19:34 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Delfin Nowy Targ | Delfin Nowy Targ | 2:38.95 | 267 |
Wida Adrianna Tolala Lena | 11 11 | 40.28 43.70 | Świerczek Oliwia Judasz Zofia | 11 11 | 39.69 35.28 |
2. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:45.56 | 236 |
Matyasik Łucja Zielińska Maria | 11 11 | 38.78 45.26 | Czarnecka Maja Stawinoga Bianka | 11 11 | 41.15 40.37 |
3. | NKP Bielsko Biała 2 | NKP Bielsko Biała | 2:45.76 | 235 |
Dancik Laura Laszczak Julia | 11 11 | 41.38 41.42 | Janica Maja Angielczyk-Nowicka Barbara | 11 11 | 45.16 37.80 |
4. | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:47.13 | 229 |
Kuryś Joanna Srebro Gabriela | 11 11 | 42.91 48.67 | Szwiec Matylda Borczuch Nikola | 11 11 | +0,49 | 37.86 37.69 |
5. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:49.36 | 220 |
Rolnicka Milena Lytvynova Melaniia | 11 11 | +0,68 | 41.52 47.54 | Rosińska Nina Dejana Laura | 11 11 | 43.89 36.41 |
6. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 2:52.92 | 207 |
Popiołek Barbara Deflorian Laura | 11 11 | 46.79 46.32 | Hus Nikola Leśniowska Małgorzata | 11 11 | 42.71 37.10 |
7. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 3:24.73 | 125 |
Kubala Marcelina Lorańczyk Jagoda | 11 11 | +0,44 | 1:00.22 53.25 | Prokopczyk Zuzanna Żabnicka Zofia | 11 11 | +0,37 +0,20 | 48.76 42.50 |
DYSKW. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 19:32) |
Janik Aleksandra, Jeziorek Kaja, Krzysztofowicz Julia, Guzik Mia |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11/6/2022 - 19:38 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:32.08 | 210 |
Bułacz Antoni Kutishchev Hlib | 11 11 | 40.57 40.93 | Pomorski-Różyk Seweryn Bugajski Michał | 11 11 | 38.90 31.68 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:40.99 | 177 |
Szczygieł Konrad Juśkiewicz Oliwier | 11 11 | 41.20 43.28 | Hoła Tomasz Pytel Michał | 11 11 | 38.59 37.92 |
3. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:48.55 | 154 |
Bartys Eryk Kaverin Artem | 11 11 | 43.67 49.99 | Rusek Michał Trela Sergiusz | 11 11 | 41.30 33.59 |
4. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 2:52.75 | 143 |
Kulik Maciej Białek Igor | 11 11 | 46.52 50.18 | Szymański Maksymilian Gorlach Miłosz | 11 11 | 40.20 35.85 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:53.02 | 142 |
Grochola Kamil Rusek Konrad | 11 11 | 45.20 48.69 | Zięba Oskar Nowak Witold | 11 11 | 42.21 36.92 |
6. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 2:59.61 | 127 |
Dunajew Wiktor Krupski Jan | 11 11 | 43.99 48.08 | Jurkowski Jan DeVault Daniel | 11 11 | 47.85 39.69 |
DYSKW. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | |||||||
K7 - Pływak wykonał ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie. (Czas: 19:38) |
Trzmiel Wojciech, Sulawa Krystian, Żebrowski Daniel, Moiseienko Valerii |
<< TOP >> |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat Runda II Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci | 12/6/2022 - 16:00 |
Konkurencja 22 12/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:04.07 | 482 | 31.33 | 32.74 | |||
2. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:05.64 | 448 | 31.09 | 34.55 | |||
3. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:06.57 | 430 | 31.77 | 34.80 | |||
4. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:08.35 | 397 | 32.33 | 36.02 | |||
5. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:09.29 | 381 | 34.05 | 35.24 | |||
6. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:09.65 | 375 | 32.92 | 36.73 | |||
7. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.33 | 364 | 33.29 | 37.04 | |||
8. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:12.00 | 339 | 34.58 | 37.42 | |||
9. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:12.73 | 329 | 34.57 | 38.16 | |||
10. | Gorgosz Martyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:12.88 | 327 | 34.53 | 38.35 | |||
11. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:13.61 | 318 | 35.35 | 38.26 | |||
12. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 1:14.31 | 309 | 34.98 | 39.33 | |||
13. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:14.46 | 307 | 35.89 | 38.57 | |||
14. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:14.81 | 303 | |||||
15. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:14.82 | 302 | 35.81 | 39.01 | |||
16. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 1:14.99 | 300 | 35.43 | 39.56 | |||
Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:14.99 | 300 | 35.42 | 39.57 | ||||
18. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:15.09 | 299 | 35.97 | 39.12 | |||
19. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:15.12 | 299 | 35.67 | 39.45 | |||
20. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:16.97 | 278 | 36.44 | 40.53 | |||
21. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 1:17.42 | 273 | 37.54 | 39.88 | |||
22. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:17.48 | 272 | 37.13 | 40.35 | |||
23. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:18.11 | 266 | 37.69 | 40.42 | |||
24. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:18.53 | 262 | 36.32 | 42.21 | |||
25. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:18.91 | 258 | 38.02 | 40.89 | |||
26. | Wójcik Joanna | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:19.04 | 256 | |||||
27. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 1:19.37 | 253 | 36.96 | 42.41 | |||
28. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:20.00 | 247 | 38.87 | 41.13 | |||
29. | Fidelus Amelia | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:20.43 | 243 | 38.21 | 42.22 | |||
30. | Nadzieja Daria | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:20.51 | 243 | 38.63 | 41.88 | |||
31. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 1:21.40 | 235 | 37.89 | 43.51 | |||
32. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:21.74 | 232 | 40.02 | 41.72 | |||
33. | Działach Magdalena | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:22.13 | 229 | 38.32 | 43.81 | |||
34. | Surma Ewelina | 10 | Jasień Sucha Besk. | 1:23.06 | 221 | 39.18 | 43.88 | |||
35. | Możdzan Hanna | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:26.86 | 193 | 40.50 | 46.36 | |||
36. | Grabska Matylda | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:39.48 | 128 | 45.99 | 53.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12/6/2022 - 16:11 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:00.53 | 409 | 28.63 | 31.90 | |||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:00.72 | 405 | 29.33 | 31.39 | |||
3. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:02.41 | 373 | 29.84 | 32.57 | |||
4. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:02.48 | 372 | 30.24 | 32.24 | |||
5. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:05.19 | 327 | 30.60 | 34.59 | |||
6. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.47 | 309 | 31.31 | 35.16 | |||
7. | Oleksiuk Markiian | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:07.26 | 298 | 31.73 | 35.53 | |||
8. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:08.44 | 283 | 33.29 | 35.15 | |||
9. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:08.75 | 279 | 32.24 | 36.51 | |||
10. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:10.55 | 258 | 33.62 | 36.93 | |||
11. | Janiec Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.69 | 236 | 34.13 | 38.56 | |||
12. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 1:13.47 | 228 | 35.18 | 38.29 | |||
13. | Jamrożek Alex | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:13.55 | 228 | 33.99 | 39.56 | |||
14. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 1:13.71 | 226 | 36.04 | 37.67 | |||
15. | Gębusia Adam | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:14.03 | 223 | 35.02 | 39.01 | |||
16. | Dorociak Franciszek | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:15.94 | 207 | 36.50 | 39.44 | |||
17. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:16.08 | 206 | 36.14 | 39.94 | |||
18. | Pasierb Adam | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.51 | 194 | 36.49 | 41.02 | |||
19. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 1:17.70 | 193 | 37.01 | 40.69 | |||
20. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:17.81 | 192 | 38.41 | 39.40 | |||
21. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:18.12 | 190 | 37.70 | 40.42 | |||
22. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:18.44 | 188 | 38.33 | 40.11 | |||
23. | Kastura Piotr | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:18.56 | 187 | 38.27 | 40.29 | |||
24. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:19.63 | 179 | 38.20 | 41.43 | |||
25. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:19.66 | 179 | 38.16 | 41.50 | |||
26. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:19.74 | 179 | 38.03 | 41.71 | |||
27. | Zaziąbł Szymon | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:22.07 | 164 | 39.10 | 42.97 | |||
28. | Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:22.26 | 163 | 39.23 | 43.03 | |||
29. | Lembas Hugo | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:22.50 | 161 | 40.26 | 42.24 | |||
30. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:22.65 | 160 | 39.92 | 42.73 | |||
31. | Pasek Kamil | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:25.51 | 145 | 40.70 | 44.81 | |||
32. | Gibała Jakub | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:27.88 | 133 | 42.64 | 45.24 | |||
33. | Dworak Michał | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:30.64 | 121 | 42.16 | 48.48 | |||
34. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:33.29 | 111 | 45.88 | 47.41 |
PK | Razinkov Timofii | 10 | Spartak Kharkiv | 1:06.79 | 304 | 31.87 | 34.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12/6/2022 - 16:22 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 1:30.86 | 323 | 42.88 | 47.98 | |||
2. | Laszczak Julia | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:32.97 | 301 | 42.75 | 50.22 | |||
3. | Dancik Laura | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:35.24 | 280 | 44.09 | 51.15 | |||
4. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:35.41 | 279 | 44.37 | 51.04 | |||
5. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:36.78 | 267 | 44.91 | 51.87 | |||
6. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 1:40.19 | 241 | 48.57 | 51.62 | |||
7. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:41.16 | 234 | 48.74 | 52.42 | |||
8. | Lytvynova Melaniia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:43.28 | 220 | 49.17 | 54.11 | |||
9. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:43.66 | 217 | 50.11 | 53.55 | |||
10. | Jeziorek Kaja | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:43.86 | 216 | 49.94 | 53.92 | |||
11. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:45.16 | 208 | 48.24 | 56.92 | |||
12. | Popiołek Barbara | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:46.83 | 198 | 50.20 | 56.63 | |||
13. | Judasz Zofia | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:47.34 | 196 | 50.77 | 56.57 | |||
14. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:47.37 | 195 | 51.86 | 55.51 | |||
15. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:48.62 | 189 | 50.92 | 57.70 | |||
16. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:51.22 | 176 | 51.17 | 1:00.05 | |||
17. | Prokopczyk Zuzanna | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:51.68 | 174 | 53.58 | 58.10 | |||
18. | Kopeć Liliana | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:51.82 | 173 | 52.32 | 59.50 | |||
19. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:53.69 | 165 | 54.60 | 59.09 | |||
20. | Janica Maja | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:53.97 | 163 | 54.04 | 59.93 | |||
21. | Żabnicka Zofia | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:54.64 | 160 | 54.49 | 1:00.15 | |||
22. | Lorańczyk Jagoda | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:58.34 | 146 | 54.27 | 1:04.07 | |||
23. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 1:58.79 | 144 | 55.96 | 1:02.83 | |||
24. | Szpyra Antonina | 11 | KS SMS Wieliczka | 2:00.56 | 138 | 56.35 | 1:04.21 | |||
25. | Mrowiec Wiktoria | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:08.22 | 115 | 58.91 | 1:09.31 | |||
26. | Pitala Oliwia | 11 | KS SMS Wieliczka | 2:11.52 | 106 | 59.83 | 1:11.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 12/6/2022 - 16:34 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kutishchev Hlib | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:27.99 | 248 | 40.86 | 47.13 | ||||
2. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:36.26 | 190 | 44.75 | 51.51 | ||||
3. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:38.27 | 178 | 46.47 | 51.80 | ||||
4. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:40.30 | 167 | 48.36 | 51.94 | ||||
5. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:40.54 | 166 | 49.04 | 51.50 | ||||
6. | Krupski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:43.34 | 153 | 47.95 | 55.39 | ||||
7. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:47.15 | 137 | 50.73 | 56.42 | ||||
8. | Kaverin Artem | 11 | Jordan Kraków | 1:47.57 | 136 | 50.12 | 57.45 | ||||
9. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:47.86 | 135 | 51.02 | 56.84 | ||||
10. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:49.70 | 128 | 51.66 | 58.04 | ||||
11. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:51.08 | 123 | 51.14 | 59.94 | ||||
12. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:51.26 | 123 | 52.26 | 59.00 | ||||
13. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:51.96 | 120 | 53.63 | 58.33 | ||||
14. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:52.18 | 120 | 53.38 | 58.80 | ||||
15. | Białek Igor | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:53.51 | 115 | 52.15 | 1:01.36 | ||||
16. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:56.88 | 106 | 54.32 | 1:02.56 | ||||
17. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 1:58.13 | 102 | 55.02 | 1:03.11 | ||||
18. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:58.60 | 101 | 55.68 | 1:02.92 | ||||
19. | Kulik Maciej | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:58.96 | 100 | 56.83 | 1:02.13 | ||||
20. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 2:00.80 | 96 | 56.90 | 1:03.90 | ||||
21. | Trzmiel Wojciech | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:03.52 | 89 | 59.38 | 1:04.14 | ||||
22. | Żebrowski Daniel | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:03.68 | 89 | 52.97 | 1:10.71 | ||||
23. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 2:05.02 | 86 | 56.62 | 1:08.40 | ||||
24. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 2:06.73 | 83 | 1:00.42 | 1:06.31 | ||||
25. | Zajączkowski Adam | 11 | KS SMS Wieliczka | 2:17.16 | 65 | 1:03.02 | 1:14.14 | ||||
26. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 2:18.05 | 64 | 1:05.16 | 1:12.89 | ||||
27. | Sulawa Krystian | 11 | NKP Bielsko Biała | 2:22.16 | 58 | 1:04.20 | 1:17.96 | ||||
DYSKW. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 12/6/2022 - 16:45 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:50.70 | 489 | 38.19 | 44.20 | 44.21 | 44.10 | ||||
2. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:59.66 | 420 | 40.19 | 45.92 | 47.00 | 46.55 | ||||
3. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:01.26 | 409 | 40.06 | 46.87 | 47.79 | 46.54 | ||||
4. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:09.90 | 355 | 42.56 | 48.66 | 49.19 | 49.49 | ||||
5. | Jeziorska Wiktoria | 10 | Jordan Kraków | 3:19.42 | 307 | 43.78 | 52.16 | 52.74 | 50.74 | ||||
6. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:21.63 | 297 | 46.79 | 52.45 | 53.10 | 49.29 | ||||
7. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:23.52 | 289 | 47.66 | 52.28 | 52.99 | 50.59 | ||||
8. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:23.66 | 288 | 43.67 | 50.90 | 53.51 | 55.58 | ||||
9. | Jodłowska Karolina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:30.58 | 260 | 49.43 | 54.75 | 53.82 | 52.58 | ||||
10. | Dygulska Julia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:31.40 | 257 | 49.42 | 57.07 | 53.89 | 51.02 | ||||
11. | Trochimiuk Tamara | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:34.35 | 247 | 45.91 | 55.03 | 57.02 | 56.39 | ||||
12. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 3:34.98 | 245 | 47.76 | 56.07 | 57.92 | 53.23 | ||||
13. | Kozioł Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:39.82 | 229 | 49.57 | 56.66 | 57.89 | 55.70 | ||||
14. | Surma Ewelina | 10 | Jasień Sucha Besk. | 3:45.28 | 213 | 53.24 | 57.26 | 59.46 | 55.32 | ||||
DYSKW. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | ||||||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). (Czas: 16:41) | |||||||||||||
DYSKW. | Kopeć Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | ||||||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 16:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 12/6/2022 - 16:59 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Misztal Olaf | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:46.42 | 376 | 39.95 | 40.81 | 43.23 | 42.43 | |||
2. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:56.86 | 313 | 39.83 | 45.81 | 46.45 | 44.77 | |||
3. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:59.70 | 298 | 40.28 | 46.60 | 46.86 | 45.96 | |||
4. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:07.24 | 264 | 40.32 | 47.45 | 49.48 | 49.99 | |||
5. | Kuśmierz Igor | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:08.06 | 260 | 42.72 | 49.99 | 49.45 | 45.90 | |||
6. | Pawelec Sebastian | 10 | Swim2Win Krosno | 3:10.61 | 250 | 42.50 | 49.00 | 50.61 | 48.50 | |||
7. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:10.67 | 250 | 41.49 | 49.81 | 50.45 | 48.92 | |||
8. | Jamrożek Alex | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:15.15 | 233 | 44.26 | 49.30 | 50.50 | 51.09 | |||
9. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:15.92 | 230 | 45.49 | 51.32 | 50.92 | 48.19 | |||
10. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:17.23 | 226 | 44.67 | 51.67 | 51.51 | 49.38 | |||
11. | Frączek-Burkacki Franciszek | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:24.98 | 201 | 46.42 | 52.14 | 53.57 | 52.85 | |||
12. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:28.55 | 191 | 47.66 | 53.46 | 55.33 | 52.10 | |||
13. | Piwowarczyk Michał | 10 | Jordan Kraków | 3:29.23 | 189 | 48.73 | 54.38 | 54.43 | 51.69 | |||
14. | Smulski Antoni | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:35.30 | 173 | 49.58 | 56.14 | 56.03 | 53.55 | |||
15. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:40.06 | 162 | 50.58 | 56.44 | 56.24 | 56.80 | |||
16. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:41.23 | 160 | 50.22 | 56.91 | 58.13 | 55.97 | |||
17. | Godula Karol | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:42.83 | 156 | 50.20 | 58.31 | 57.80 | 56.52 | |||
18. | Peschanskyi Matvii | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:45.10 | 152 | 59.17 | 55.96 | |||||
19. | Janusz Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 4:08.13 | 113 | 56.32 | 1:06.93 | 1:03.73 | 1:01.15 | |||
20. | Horbal Ignacy | 10 | KS SMS Wieliczka | 4:09.98 | 111 | 53.56 | 1:04.35 | 1:08.50 | 1:03.57 | |||
21. | Gibała Jakub | 10 | KS SMS Wieliczka | 4:17.29 | 101 | 55.48 | 1:08.30 | 1:08.01 | 1:05.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 12/6/2022 - 17:12 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łukasik Greta | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 39.40 | 274 | |||
2. | Trzos Małgorzata | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 41.92 | 227 | |||
3. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 42.68 | 215 | |||
4. | Mikuła Maria | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 42.95 | 211 | |||
5. | Biestek Adrianna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 44.10 | 195 | |||
6. | Porębska Joanna | 12 | Jasień Sucha Besk. | 44.19 | 194 | |||
7. | Wędzicha Magdalena | 12 | Korona 1919 Kraków | 44.33 | 192 | |||
8. | Kubowicz Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 44.34 | 192 | |||
9. | Piwowar Nadia | 12 | Jasień Sucha Besk. | 46.19 | 170 | |||
10. | Michalska Aleksandra | 12 | Jordan Kraków | 46.41 | 167 | |||
11. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 46.75 | 164 | |||
12. | Dyrek Julia | 12 | Ósemka Oświęcim | 46.97 | 161 | |||
13. | Idzik Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 47.60 | 155 | |||
14. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 48.18 | 150 | |||
15. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 48.87 | 143 | |||
16. | Zaborska Idalia | 12 | Ósemka Oświęcim | 49.02 | 142 | |||
17. | Wisłowska Joanna | 12 | Jordan Kraków | 49.05 | 142 | |||
18. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 49.87 | 135 | |||
19. | Piech Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 49.91 | 134 | |||
20. | Grzyb Gabriela | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.12 | 133 | |||
21. | Surówka Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | 51.41 | 123 | |||
22. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 51.52 | 122 | |||
23. | Kupiec Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 51.80 | 120 | |||
24. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 54.58 | 103 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 12/6/2022 - 17:19 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Byba Yehor | 12 | Jordan Kraków | 37.63 | 205 | |||
2. | Cyz Maciej | 12 | Korona 1919 Kraków | 40.76 | 162 | |||
3. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 42.13 | 146 | |||
4. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 43.34 | 134 | |||
5. | Donigiewicz Karol | 12 | Ósemka Oświęcim | 43.36 | 134 | |||
6. | Węglarz Filip | 12 | Ósemka Oświęcim | 44.95 | 120 | |||
7. | Dudziak Tadeusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 45.25 | 118 | |||
8. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 47.34 | 103 | |||
9. | Tokarz Wiktor | 12 | Ósemka Oświęcim | 47.51 | 102 | |||
10. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 47.54 | 102 | |||
11. | Harat Stanisław | 12 | Ósemka Oświęcim | 49.11 | 92 | |||
12. | Kubik Stefan | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 49.47 | 90 | |||
13. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 49.66 | 89 | |||
14. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 49.85 | 88 | |||
15. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 50.38 | 85 | |||
16. | Koczwara Miłosz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 50.73 | 84 | |||
17. | Tyc Adrian | 12 | NKP Bielsko Biała | 57.24 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 12/6/2022 - 17:24 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:11.30 | 456 | 34.51 | 36.79 | ||||
2. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:13.39 | 418 | 35.63 | 37.76 | ||||
3. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:14.54 | 399 | 35.31 | 39.23 | ||||
4. | Leśniakiewicz Julia | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:18.68 | 339 | 37.64 | 41.04 | ||||
5. | Baranowska Maria | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:18.86 | 337 | 39.94 | 38.92 | ||||
6. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:19.55 | 328 | 38.73 | 40.82 | ||||
7. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:20.33 | 319 | 38.52 | 41.81 | ||||
8. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:20.72 | 314 | 39.13 | 41.59 | ||||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:21.78 | 302 | 39.74 | 42.04 | ||||
10. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 1:22.17 | 298 | 40.88 | 41.29 | ||||
11. | Augustyn Marcelina | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:23.45 | 284 | 40.38 | 43.07 | ||||
12. | Werner Izabela | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:23.66 | 282 | 41.42 | 42.24 | ||||
13. | Kros Karolina | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:24.09 | 278 | 41.17 | 42.92 | ||||
14. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:24.14 | 277 | 41.92 | 42.22 | ||||
15. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 1:24.38 | 275 | 42.01 | 42.37 | ||||
16. | Nadzieja Daria | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:26.28 | 257 | ||||||
17. | Siwek Lilianna | 10 | Jordan Kraków | 1:27.79 | 244 | 41.70 | 46.09 | ||||
18. | Merta Kornelia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:28.41 | 239 | 42.86 | 45.55 | ||||
19. | Bernatowicz Gaja | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:29.56 | 230 | 44.61 | 44.95 | ||||
20. | Nowak Natalia | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:29.68 | 229 | 45.18 | 44.50 | ||||
21. | Fidelus Amelia | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:31.04 | 219 | 44.44 | 46.60 | ||||
22. | Działach Magdalena | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:38.16 | 174 | 45.51 | 52.65 | ||||
23. | Możdzan Hanna | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:46.76 | 135 | 51.60 | 55.16 | ||||
DYSKW. | Grabska Matylda | 10 | KS SMS Wieliczka | ||||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. (Czas: 17:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 12/6/2022 - 17:34 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tarasek Igor | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:10.49 | 322 | 34.92 | 35.57 | |||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 1:11.70 | 306 | 35.39 | 36.31 | |||
3. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:12.32 | 298 | 35.09 | 37.23 | |||
4. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:14.70 | 270 | 36.60 | 38.10 | |||
5. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.33 | 264 | 36.62 | 38.71 | |||
6. | Kotynia Juliusz | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:16.43 | 252 | 36.78 | 39.65 | |||
7. | Janiec Jakub | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.45 | 242 | 37.77 | 39.68 | |||
8. | Toboła Antoni | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:22.80 | 198 | 40.30 | 42.50 | |||
9. | Gębusia Adam | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:24.70 | 185 | 40.31 | 44.39 | |||
10. | Pawelec Sebastian | 10 | Swim2Win Krosno | 1:24.95 | 184 | 41.62 | 43.33 | |||
11. | Zaziąbł Szymon | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:28.24 | 164 | 44.00 | 44.24 | |||
12. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 1:28.49 | 162 | 42.44 | 46.05 | |||
13. | Pasierb Adam | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.66 | 161 | 43.22 | 45.44 | |||
14. | Pasek Kamil | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:30.78 | 150 | |||||
15. | Mańka Joshua | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:30.84 | 150 | 44.36 | 46.48 | |||
16. | Kastura Piotr | 10 | NKP Bielsko Biała | 1:32.25 | 143 | 45.28 | 46.97 | |||
17. | Matyszkiewicz Paweł | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:33.45 | 138 | 46.09 | 47.36 | |||
18. | Chowaniec - Sieniawski Szymon | 10 | SMS Galicja Kraków | 1:37.62 | 121 | 48.50 | 49.12 | |||
19. | Dworak Michał | 10 | Korona 1919 Kraków | 1:37.86 | 120 | 49.05 | 48.81 | |||
20. | Wilczak Michał | 10 | Ósemka Oświęcim | 1:44.12 | 100 | 52.37 | 51.75 | |||
21. | Janusz Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 1:49.37 | 86 | 52.47 | 56.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 12/6/2022 - 17:41 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Janik Aleksandra | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:11.72 | 343 | 33.93 | 37.79 | |||
2. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:12.61 | 331 | 34.72 | 37.89 | |||
3. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 1:14.04 | 312 | 35.76 | 38.28 | |||
4. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:15.69 | 292 | 36.39 | 39.30 | |||
5. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.09 | 288 | 35.77 | 40.32 | |||
6. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:17.55 | 272 | 37.01 | 40.54 | |||
7. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 1:17.70 | 270 | 38.51 | 39.19 | |||
8. | Tolala Lena | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:17.74 | 270 | 36.44 | 41.30 | |||
9. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:17.91 | 268 | |||||
10. | Zielińska Maria | 11 | Jordan Kraków | 1:18.03 | 267 | 38.16 | 39.87 | |||
11. | Dancik Laura | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:20.41 | 244 | 38.59 | 41.82 | |||
12. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:20.61 | 242 | 38.55 | 42.06 | |||
13. | Judasz Zofia | 11 | Delfin Nowy Targ | 1:20.98 | 238 | 39.70 | 41.28 | |||
14. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:22.44 | 226 | 39.72 | 42.72 | |||
15. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:22.71 | 224 | 39.12 | 43.59 | |||
16. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:23.61 | 217 | 37.73 | 45.88 | |||
17. | Angielczyk-Nowicka Barbara | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:23.85 | 215 | 38.67 | 45.18 | |||
18. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:24.01 | 214 | 39.55 | 44.46 | |||
19. | Srebro Gabriela | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:26.11 | 198 | 40.60 | 45.51 | |||
20. | Gieszczyk Anna | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:28.75 | 181 | 44.80 | 43.95 | |||
21. | Kopeć Liliana | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:28.85 | 180 | 41.03 | 47.82 | |||
22. | Lytvynova Melaniia | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:29.51 | 176 | 42.49 | 47.02 | |||
23. | Zajączkowska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:30.65 | 170 | 43.08 | 47.57 | |||
24. | Guzik Mia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:30.85 | 169 | 43.60 | 47.25 | |||
25. | Krzysztofowicz Julia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:31.10 | 167 | 43.29 | 47.81 | |||
26. | Stawinoga Bianka | 11 | Jordan Kraków | 1:36.71 | 140 | 45.14 | 51.57 | |||
27. | Pitala Oliwia | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:36.97 | 139 | 44.43 | 52.54 | |||
28. | Jeziorek Kaja | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:38.34 | 133 | 46.67 | 51.67 | |||
29. | Szpyra Antonina | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:40.98 | 123 | |||||
30. | Mrowiec Wiktoria | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:46.26 | 105 | 50.97 | 55.29 | |||
31. | Lorańczyk Jagoda | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:49.79 | 95 | 49.44 | 1:00.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 12/6/2022 - 17:54 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Chromy Kuba | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:08.89 | 277 | |||||
2. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:10.89 | 254 | 33.70 | 37.19 | |||
3. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 1:11.12 | 252 | 34.03 | 37.09 | |||
4. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:12.30 | 240 | 34.85 | 37.45 | |||
5. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 1:12.87 | 234 | 35.22 | 37.65 | |||
6. | Kaverin Artem | 11 | Jordan Kraków | 1:13.11 | 232 | 35.68 | 37.43 | |||
7. | Moiseienko Valerii | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:16.57 | 202 | 37.46 | 39.11 | |||
8. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 1:19.05 | 183 | 37.75 | 41.30 | |||
9. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:19.51 | 180 | 38.94 | 40.57 | |||
10. | Juśkiewicz Oliwier | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:19.71 | 179 | 36.46 | 43.25 | |||
11. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 1:22.76 | 160 | 39.36 | 43.40 | |||
12. | Hajto Borys | 11 | Jordan Kraków | 1:23.21 | 157 | 39.89 | 43.32 | |||
13. | Pomorski-Różyk Seweryn | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:23.96 | 153 | 40.57 | 43.39 | |||
14. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:24.03 | 152 | 37.79 | 46.24 | |||
15. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:25.05 | 147 | |||||
16. | Nowotarski Tymon | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:25.91 | 143 | 40.10 | 45.81 | |||
17. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:26.10 | 142 | 41.11 | 44.99 | |||
18. | Moskal Tomasz | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:26.13 | 142 | 40.73 | 45.40 | |||
19. | Lisowski Daniel | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:26.20 | 141 | 42.04 | 44.16 | |||
20. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 1:26.42 | 140 | 40.13 | 46.29 | |||
21. | Dunajew Wiktor | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:26.57 | 139 | 41.22 | 45.35 | |||
22. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:28.71 | 130 | 42.53 | 46.18 | |||
23. | Hajduga Ksawery | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:29.43 | 126 | 42.20 | 47.23 | |||
24. | Małajewicz Jakub | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:29.97 | 124 | 42.01 | 47.96 | |||
25. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:30.01 | 124 | 43.90 | 46.11 | |||
26. | Siąkała Adam | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:31.10 | 120 | 43.24 | 47.86 | |||
27. | Kulik Maciej | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:33.35 | 111 | 46.43 | 46.92 | |||
28. | Bucci Leonardo | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:35.18 | 105 | 45.17 | 50.01 | |||
29. | Chyłek Martin | 11 | Jordan Kraków | 1:35.49 | 104 | 43.91 | 51.58 | |||
30. | Staszkiewicz Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 1:39.09 | 93 | 47.77 | 51.32 | |||
31. | Zajączkowski Adam | 11 | KS SMS Wieliczka | 1:39.28 | 92 | 43.95 | 55.33 | |||
32. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 1:40.13 | 90 | 50.43 | 49.70 | |||
33. | Trzmiel Wojciech | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:41.72 | 86 | 48.12 | 53.60 | |||
34. | Wolny Wiktor | 11 | Jordan Kraków | 1:43.32 | 82 | 48.93 | 54.39 | |||
35. | Kołaś Feliks | 11 | Jordan Kraków | 1:48.88 | 70 | 49.46 | 59.42 | |||
36. | Sulawa Krystian | 11 | NKP Bielsko Biała | 1:55.79 | 58 | 50.87 | 1:04.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 12/6/2022 - 18:06 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowacka Emilia | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:36.18 | 475 | 33.97 | 40.51 | 45.64 | 36.06 | |||
2. | Rachwał Olga | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:37.86 | 460 | 33.95 | 40.77 | 47.20 | 35.94 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 2:42.65 | 420 | 35.21 | 41.28 | 47.40 | 38.76 | |||
4. | Klajmon Karolina | 10 | NKP Bielsko Biała | 2:46.75 | 390 | 35.92 | 41.54 | 50.34 | 38.95 | |||
5. | Szymańska Wiktoria | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:47.23 | 386 | 37.36 | 43.85 | 47.30 | 38.72 | |||
6. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:47.94 | 382 | 37.11 | 42.66 | 49.48 | 38.69 | |||
7. | Piecuch Julia | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:48.82 | 376 | 37.36 | 41.98 | 52.15 | 37.33 | |||
8. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:49.28 | 373 | 50.38 | 38.09 | |||||
9. | Kubis Gabriela | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:50.83 | 362 | 38.91 | 43.30 | 49.76 | 38.86 | |||
10. | Woźny Izabela | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:55.88 | 332 | 39.44 | 49.97 | 48.27 | 38.20 | |||
11. | Lizak Salomea | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:56.43 | 329 | 39.72 | 48.74 | 49.79 | 38.18 | |||
12. | Kuna Alina | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:02.06 | 299 | 38.73 | 46.27 | 57.22 | 39.84 | |||
13. | Puźniak Maja | 10 | Delfin Nowy Targ | 3:03.65 | 292 | 39.27 | 49.28 | 52.93 | 42.17 | |||
14. | Gorgosz Martyna | 10 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:05.16 | 285 | 40.45 | 49.44 | 54.41 | 40.86 | |||
15. | Wawrzuta Kamila | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:05.63 | 282 | 46.40 | 45.91 | 55.05 | 38.27 | |||
16. | Warunek Emilia | 10 | Jordan Kraków | 3:07.24 | 275 | 39.74 | 49.21 | 56.41 | 41.88 | |||
17. | Boboń Amelia | 10 | Jordan Kraków | 3:10.90 | 260 | 41.12 | 53.66 | 54.94 | 41.18 | |||
18. | Starzycka Antonina | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:13.87 | 248 | 47.35 | 51.98 | 50.89 | 43.65 | |||
19. | Filanowska Martyna | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:17.24 | 235 | 48.72 | 52.67 | 57.00 | 38.85 | |||
20. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 3:17.66 | 234 | 49.04 | 49.92 | 55.84 | 42.86 | |||
21. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 3:17.97 | 233 | 41.49 | 43.51 | |||||
22. | Kozioł Alicja | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:21.02 | 222 | 48.61 | 49.72 | 56.81 | 45.88 | |||
23. | Bodzoń Mia | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:21.47 | 221 | 49.68 | 51.85 | 56.00 | 43.94 |
PK | Famulok Zuzanna | 03 | Unia Oświęcim | 2:14.35 | 746 | 28.40 | 33.95 | 40.35 | 31.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 12/6/2022 - 18:22 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Osak Kacper | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:30.30 | 388 | 43.00 | 35.32 | |||||
2. | Giełdoń Antoni | 10 | Korona 1919 Kraków | 2:33.32 | 365 | 33.71 | 39.34 | 45.63 | 34.64 | |||
3. | Szymacha Aleksy | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:34.50 | 357 | 31.95 | 39.45 | 46.91 | 36.19 | |||
4. | Permus Maciej | 10 | KS SMS Wieliczka | 2:41.36 | 313 | 35.13 | 40.01 | 49.61 | 36.61 | |||
5. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:42.77 | 305 | 35.87 | 42.67 | 48.19 | 36.04 | |||
6. | Kuśmierz Igor | 10 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:49.49 | 270 | 37.73 | 44.98 | 49.17 | 37.61 | |||
7. | Dziedzic Karol | 10 | SMS Galicja Kraków | 2:50.88 | 264 | 39.43 | 44.09 | 49.85 | 37.51 | |||
8. | Oleksiuk Markiian | 10 | NKP Bielsko Biała | 2:51.58 | 260 | 36.10 | 44.73 | 54.38 | 36.37 | |||
9. | Cieniek Kacper | 10 | Olimpijczyk Kraków | 2:55.23 | 244 | 39.93 | 46.48 | 50.37 | 38.45 | |||
10. | Chmielek Adam | 10 | Olimpijczyk Kraków | 2:56.31 | 240 | 38.42 | 45.78 | 50.35 | 41.76 | |||
11. | Szydłowski Patryk | 10 | Jordan Kraków | 2:59.82 | 226 | 37.81 | 48.41 | 53.32 | 40.28 | |||
12. | Kica Aleksander | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.41 | 224 | 42.90 | 41.15 | 57.30 | 39.06 | |||
13. | Machulak Łukasz | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:05.92 | 205 | 44.16 | 51.86 | 50.16 | 39.74 | |||
14. | Dulak Wiktor | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 3:06.69 | 202 | 43.27 | 47.00 | 55.79 | 40.63 | |||
15. | Borys Bartłomiej | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:07.28 | 200 | 41.27 | 47.21 | 55.18 | 43.62 | |||
16. | Dorociak Franciszek | 10 | Korona 1919 Kraków | 3:08.15 | 197 | 42.92 | 48.47 | 53.33 | 43.43 | |||
17. | Ochal Antoni | 10 | Jordan Kraków | 3:08.98 | 195 | 43.06 | 50.11 | 53.60 | 42.21 | |||
18. | Majerski Paweł | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:10.32 | 191 | 43.64 | 48.55 | 55.26 | 42.87 | |||
19. | Ślusarczyk Jan | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:10.94 | 189 | 43.32 | 47.84 | 57.16 | 42.62 | |||
20. | Wilkosz Wojciech | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:14.65 | 178 | 45.57 | 48.96 | 58.95 | 41.17 | |||
21. | Ładniak Oliwier | 10 | Ósemka Oświęcim | 3:20.17 | 164 | 43.85 | 52.51 | 1:00.25 | 43.56 | |||
22. | Rawiński Jan | 10 | Olimpijczyk Kraków | 3:23.38 | 156 | 50.91 | 47.44 | 58.85 | 46.18 | |||
23. | Chmielowski Piotr | 10 | SMS Galicja Kraków | 3:25.35 | 152 | 50.02 | 49.79 | 1:00.42 | 45.12 | |||
24. | Lembas Hugo | 10 | KS SMS Wieliczka | 3:30.83 | 140 | 47.76 | 53.79 | 1:02.04 | 47.24 | |||
25. | Horbal Ignacy | 10 | KS SMS Wieliczka | 4:06.17 | 88 | 57.17 | 1:07.24 | 1:03.17 | 58.59 |
PK | Razinkov Timofii | 10 | Spartak Kharkiv | 2:51.68 | 260 | 40.25 | 45.67 | 50.69 | 35.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 12/6/2022 - 18:39 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Łukasik Greta | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.72 | 219 | 41.17 | 52.55 | ||||
2. | Werner Aleksandra | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:34.45 | 214 | 43.67 | 50.78 | ||||
3. | Trzos Małgorzata | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:35.34 | 208 | 40.96 | 54.38 | ||||
4. | Porębska Joanna | 12 | Jasień Sucha Besk. | 1:37.03 | 197 | 46.69 | 50.34 | ||||
5. | Mikuła Maria | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.18 | 190 | 45.32 | 52.86 | ||||
6. | Wędzicha Magdalena | 12 | Korona 1919 Kraków | 1:38.44 | 189 | 45.32 | 53.12 | ||||
7. | Biestek Adrianna | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.45 | 167 | 45.75 | 56.70 | ||||
8. | Kupiec Magdalena | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.30 | 159 | 47.77 | 56.53 | ||||
9. | Michalska Aleksandra | 12 | Jordan Kraków | 1:44.49 | 158 | 47.22 | 57.27 | ||||
10. | Kubowicz Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:45.11 | 155 | 45.24 | 59.87 | ||||
11. | Idzik Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.24 | 154 | 48.42 | 56.82 | ||||
12. | Leao Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:45.74 | 152 | 50.46 | 55.28 | ||||
13. | Zaborska Idalia | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:46.27 | 150 | 51.36 | 54.91 | ||||
14. | Wiśniewska Matylda | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:46.41 | 149 | ||||||
15. | Skrzypek Weronika | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:46.70 | 148 | 48.34 | 58.36 | ||||
16. | Dyrek Julia | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:47.17 | 146 | 48.68 | 58.49 | ||||
17. | Grzyb Gabriela | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:48.22 | 142 | 48.83 | 59.39 | ||||
18. | Głogowska Natalia | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:48.37 | 141 | 51.21 | 57.16 | ||||
19. | Wisłowska Joanna | 12 | Jordan Kraków | 1:48.46 | 141 | 51.49 | 56.97 | ||||
20. | Piwowar Nadia | 12 | Jasień Sucha Besk. | 1:50.53 | 133 | ||||||
21. | Szczepaniec Martyna | 12 | Delfin Nowy Targ | 1:52.60 | 126 | 53.47 | 59.13 | ||||
22. | Piech Zofia | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:57.64 | 110 | 48.75 | 1:08.89 | ||||
23. | Dejana Chiara | 12 | SMS Galicja Kraków | 2:00.97 | 101 | 55.00 | 1:05.97 | ||||
DYSKW. | Surówka Amelia | 12 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 18:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 12/6/2022 - 18:50 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Cyz Maciej | 12 | Korona 1919 Kraków | 1:28.21 | 174 | 40.65 | 47.56 | ||||
2. | Byba Yehor | 12 | Jordan Kraków | 1:28.24 | 174 | 39.75 | 48.49 | ||||
3. | Dudziak Tadeusz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.81 | 131 | 43.75 | 53.06 | ||||
4. | Donigiewicz Karol | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:41.26 | 115 | 46.91 | 54.35 | ||||
5. | Stolczyk Antoni | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:41.41 | 114 | 44.15 | 57.26 | ||||
6. | Węglarz Filip | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:41.79 | 113 | ||||||
7. | Harat Stanisław | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:42.01 | 112 | 50.06 | 51.95 | ||||
8. | Nowicki Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:42.47 | 111 | 46.36 | 56.11 | ||||
9. | Ziobro Franciszek | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:42.93 | 109 | 45.29 | 57.64 | ||||
10. | Garbacz Maksym | 12 | Delfin Nowy Targ | 1:43.20 | 108 | 46.83 | 56.37 | ||||
11. | Skibiński Adam | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:46.72 | 98 | 50.74 | 55.98 | ||||
12. | Koczwara Miłosz | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:50.73 | 88 | 49.70 | 1:01.03 | ||||
13. | Lach Szymon | 12 | SMS Galicja Kraków | 1:51.18 | 87 | 54.88 | 56.30 | ||||
14. | Tokarz Wiktor | 12 | Ósemka Oświęcim | 1:58.94 | 71 | ||||||
15. | Kubik Stefan | 12 | Solne Miasto Wieliczka | 1:58.96 | 71 | 51.92 | 1:07.04 | ||||
16. | Jeleń Aleksander | 12 | SMS Galicja Kraków | 2:03.73 | 63 | 56.03 | 1:07.70 | ||||
DYSKW. | Tyc Adrian | 12 | NKP Bielsko Biała | ||||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg. (Czas: 18:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 12/6/2022 - 18:59 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Janik Aleksandra | 11 | KS SMS Wieliczka | 2:59.26 | 314 | 42.05 | 40.26 | 57.16 | 39.79 | ||||
2. | Piątkiewicz Martyna | 11 | Górnik Sosnowiec | 3:02.30 | 298 | 40.21 | 45.32 | 55.06 | 41.71 | ||||
3. | Szwiec Matylda | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:02.60 | 297 | 37.79 | 49.99 | 54.28 | 40.54 | ||||
4. | Matyasik Łucja | 11 | Jordan Kraków | 3:02.65 | 296 | 41.17 | 47.71 | 50.75 | 43.02 | ||||
5. | Laszczak Julia | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:06.18 | 280 | 41.82 | 47.45 | 54.63 | 42.28 | ||||
6. | Wida Adrianna | 11 | Delfin Nowy Targ | 3:08.83 | 268 | 41.68 | 47.53 | 57.39 | 42.23 | ||||
7. | Czarnecka Maja | 11 | Jordan Kraków | 3:13.51 | 249 | 42.89 | 51.23 | 58.64 | 40.75 | ||||
8. | Kuryś Joanna | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:13.75 | 248 | 56.90 | 41.01 | ||||||
9. | Świerczek Oliwia | 11 | Delfin Nowy Targ | 3:14.43 | 246 | 43.97 | 49.55 | 55.94 | 44.97 | ||||
10. | Hus Nikola | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:17.09 | 236 | 42.96 | 48.87 | 59.68 | 45.58 | ||||
11. | Deflorian Laura | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:17.62 | 234 | 49.08 | 51.83 | 55.22 | 41.49 | ||||
12. | Pawlica Laura | 11 | Jasień Sucha Besk. | 3:19.33 | 228 | 44.15 | 53.07 | 56.79 | 45.32 | ||||
13. | Adamus Maja | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:20.09 | 225 | 45.43 | 50.62 | 59.02 | 45.02 | ||||
14. | Dejana Laura | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:20.34 | 225 | 40.30 | |||||||
15. | Leśniowska Małgorzata | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:20.48 | 224 | 48.36 | 51.55 | 58.58 | 41.99 | ||||
16. | Budzowska Hanna | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:23.27 | 215 | 50.22 | 53.81 | 53.89 | 45.35 | ||||
17. | Borczuch Nikola | 11 | Sokół-Mościce Tarnów | 3:24.46 | 211 | 46.87 | 54.84 | 56.74 | 46.01 | ||||
18. | Rolnicka Milena | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:25.02 | 209 | 48.44 | 49.35 | 59.66 | 47.57 | ||||
19. | Guzik Mia | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:31.54 | 191 | 50.30 | 53.41 | 59.47 | 48.36 | ||||
20. | Angielczyk-Nowicka Barbara | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:31.71 | 190 | 48.01 | 51.36 | 1:04.02 | 48.32 | ||||
21. | Popiołek Barbara | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:32.60 | 188 | 55.63 | 52.75 | 58.18 | 46.04 | ||||
22. | Janica Maja | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:33.74 | 185 | 50.06 | 56.36 | 59.95 | 47.37 | ||||
23. | Turchan Antonia | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:34.11 | 184 | 51.47 | 53.13 | 1:02.51 | 47.00 | ||||
24. | Krzysztofowicz Julia | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:38.44 | 173 | 46.42 | 56.66 | 1:02.10 | 53.26 | ||||
25. | Prokopczyk Zuzanna | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:44.13 | 160 | 51.51 | 57.28 | 1:01.82 | 53.52 | ||||
DYSKW. | Rosińska Nina | 11 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 18:46) | |||||||||||||
DYSKW. | Żabnicka Zofia | 11 | NKP Bielsko Biała | ||||||||||
M3 - Pływak obrócił się na plecy w czasie wyścigu (z wyjątkiem wykonywania nawrotu, po dotknięciu dłońmi, a przed opuszczeniem ściany). (Czas: 18:55) |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 12/6/2022 - 19:17 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Chromy Kuba | 11 | Jasień Sucha Besk. | 2:50.08 | 267 | 37.03 | 43.67 | 49.54 | 39.84 | ||||
2. | Kutishchev Hlib | 11 | SMS Galicja Kraków | 2:58.06 | 233 | 38.71 | 50.27 | 49.18 | 39.90 | ||||
3. | Hoła Tomasz | 11 | Ósemka Oświęcim | 2:59.82 | 226 | 40.01 | 45.98 | 54.91 | 38.92 | ||||
4. | Szymański Maksymilian | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:01.01 | 222 | 40.25 | 41.35 | ||||||
5. | Rusek Michał | 11 | Jordan Kraków | 3:03.03 | 214 | 40.77 | 46.39 | 56.30 | 39.57 | ||||
6. | Szczygieł Konrad | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:05.14 | 207 | 41.33 | 45.16 | 54.86 | 43.79 | ||||
7. | Bugajski Michał | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:08.34 | 197 | 43.14 | 47.63 | 56.71 | 40.86 | ||||
8. | Moiseienko Valerii | 11 | NKP Bielsko Biała | 3:11.76 | 186 | 43.57 | 47.47 | 58.12 | 42.60 | ||||
9. | Trela Sergiusz | 11 | Jordan Kraków | 3:13.20 | 182 | 46.20 | 50.02 | 58.33 | 38.65 | ||||
10. | Burliga Adam | 11 | Jasień Sucha Besk. | 3:17.06 | 172 | 42.62 | 49.83 | 1:00.61 | 44.00 | ||||
11. | Bułacz Antoni | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:20.39 | 163 | 46.63 | 50.21 | 58.07 | 45.48 | ||||
12. | Wolnicki Franciszek | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:20.42 | 163 | 44.10 | 52.22 | 56.21 | 47.89 | ||||
13. | Pytel Michał | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:23.74 | 155 | 48.16 | 54.88 | 59.36 | 41.34 | ||||
14. | Marcinkowski Adam | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:23.93 | 155 | 45.28 | 55.27 | 57.28 | 46.10 | ||||
15. | Piela Mateusz | 11 | Ósemka Oświęcim | 3:25.09 | 152 | 44.99 | 53.28 | 59.77 | 47.05 | ||||
16. | Rusek Konrad | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:26.06 | 150 | 49.16 | 51.39 | 59.67 | 45.84 | ||||
17. | DeVault Daniel | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:26.44 | 149 | 45.94 | 53.51 | 59.91 | 47.08 | ||||
18. | Zięba Oskar | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:29.16 | 143 | 49.13 | 56.51 | 58.89 | 44.63 | ||||
19. | Nowak Witold | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:29.89 | 142 | 50.15 | 52.24 | 59.63 | 47.87 | ||||
20. | Krupski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:31.20 | 139 | 51.79 | 51.80 | 56.63 | 50.98 | ||||
21. | Gorlach Miłosz | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:31.53 | 139 | 48.22 | 53.22 | 1:02.60 | 47.49 | ||||
22. | Grochola Kamil | 11 | SMS Galicja Kraków | 3:36.57 | 129 | 51.76 | 53.87 | 1:03.59 | 47.35 | ||||
23. | Białek Igor | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:41.53 | 121 | 55.44 | 56.42 | 1:01.39 | 48.28 | ||||
24. | Bartys Eryk | 11 | Jordan Kraków | 3:42.41 | 119 | 52.79 | 52.66 | 1:11.08 | 45.88 | ||||
25. | Małajewicz Jakub | 11 | KS SMS Wieliczka | 3:48.19 | 110 | 53.02 | 57.91 | 1:06.30 | 50.96 | ||||
26. | Jurkowski Jan | 11 | Olimpijczyk Kraków | 3:52.09 | 105 | 53.31 | 56.96 | 1:11.11 | 50.71 | ||||
DYSKW. | Żebrowski Daniel | 11 | NKP Bielsko Biała | ||||||||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 19:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 12/6/2022 - 19:34 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:56.88 | 425 |
Rachwał Olga Nowacka Emilia | 10 10 | 29.12 30.01 | Szymacha Aleksy Tarasek Igor | 10 10 | 28.73 29.02 |
2. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 1:58.48 | 408 |
Misztal Olaf Szymańska Wiktoria | 10 10 | 29.65 31.07 | Permus Maciej Osak Kacper | 10 10 | 29.76 28.00 |
3. | KSZO Ostrowiec Św. 1 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:01.56 | 377 |
Starachowski Maciej Giemza Paweł | 10 10 | 29.90 31.92 | Sokół Sara Mikołajek Nikola | 10 10 | +0,56 +0,71 | 30.30 29.44 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:05.26 | 345 |
Kros Karolina Baranowska Maria | 10 10 | +0,27 | 31.53 31.86 | Dziedzic Karol Kotynia Juliusz | 10 10 | +0,49 | 30.86 31.01 |
5. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:09.88 | 309 |
Kuna Alina Dulak Wiktor | 10 10 | 31.92 33.33 | Pasierb Adam Smulski Antoni | 10 10 | 34.53 30.10 |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:11.03 | 301 |
Gos Maja Piwowarczyk Michał | 10 10 | 33.28 32.31 | Boboń Amelia Szydłowski Patryk | 10 10 | 33.23 32.21 |
7. | KSZO Ostrowiec Św. 2 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:11.32 | 299 |
Kuśmierz Igor Gębusia Adam | 10 10 | +0,65 | 32.66 33.61 | Brzezińska Dominika Staniszewska Maja | 10 10 | +0,42 +0,50 | 31.56 33.49 |
8. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 2:12.23 | 293 |
Kastura Piotr Oleksiuk Markiian | 10 10 | 35.37 30.24 | Klajmon Karolina Fidelus Amelia | 10 10 | +0,60 | 31.67 34.95 |
9. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:13.17 | 287 |
Machulak Łukasz Filanowska Martyna | 10 10 | 32.29 33.18 | Merta Kornelia Wilkosz Wojciech | 10 10 | 33.53 34.17 |
10. | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:13.27 | 286 |
Augustyn Marcelina Gorgosz Martyna | 10 10 | 34.88 34.34 | Lizak Salomea Woźny Izabela | 10 10 | 32.80 31.25 |
11. | Korona 1919 Kraków 1 | Korona 1919 Kraków | 2:15.07 | 275 |
Giełdoń Antoni Dorociak Franciszek | 10 10 | +0,86 +0,20 | 28.82 34.76 | Nadzieja Daria Zaziąbł Szymon | 10 10 | +0,27 +0,39 | 35.02 36.47 |
12. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 2:15.57 | 272 |
Cieniek Kacper Borys Bartłomiej | 10 10 | 32.20 35.84 | Peschanskyi Matvii Chmielek Adam | 10 10 | +0,43 | 35.35 32.18 |
13. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:17.99 | 258 |
Siwek Lilianna Kielar Julia | 10 10 | 35.30 34.63 | Kosmal Maja Czarnecka Lena | 10 10 | 34.98 33.08 |
14. | KS SMS Wieliczka 2 | KS SMS Wieliczka | 2:21.43 | 239 |
Piecuch Julia Kopeć Alicja | 10 10 | 32.80 35.69 | Lembas Hugo Wójcik Joanna | 10 10 | 37.58 35.36 |
15. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:23.01 | 232 |
Wawrzuta Kamila Bernatowicz Gaja | 10 10 | +0,15 | 35.43 36.72 | Jodłowska Karolina Ładniak Oliwier | 10 10 | +0,51 | 34.60 36.26 |
16. | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:33.13 | 189 |
Działach Magdalena Godula Karol | 10 10 | +1,05 +0,42 | 39.09 37.81 | Nowak Natalia Matyszkiewicz Paweł | 10 10 | +0,42 +0,58 | 37.49 38.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 12/6/2022 - 19:41 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:22.24 | 275 |
Zielińska Maria Stawinoga Bianka | 11 11 | 35.53 40.19 | Czarnecka Maja Matyasik Łucja | 11 11 | 34.43 32.09 |
2. | Delfin Nowy Targ 1 | Delfin Nowy Targ | 2:22.51 | 273 |
Wida Adrianna Świerczek Oliwia | 11 11 | 36.07 36.82 | Judasz Zofia Tolala Lena | 11 11 | 35.95 33.67 |
3. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 2:27.96 | 244 |
Janica Maja Dancik Laura | 11 11 | 39.46 36.85 | Angielczyk-Nowicka Barbara Laszczak Julia | 11 11 | 38.53 33.12 |
4. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 2:29.64 | 236 |
Hus Nikola Deflorian Laura | 11 11 | 36.93 36.85 | Popiołek Barbara Leśniowska Małgorzata | 11 11 | 39.52 36.34 |
5. | Sokół-Mościce Tarnów 1 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:30.61 | 231 |
Borczuch Nikola Srebro Gabriela | 11 11 | 38.57 40.20 | Kuryś Joanna Szwiec Matylda | 11 11 | 38.00 33.84 |
6. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:32.09 | 224 |
Dejana Laura Rosińska Nina | 11 11 | 37.05 36.96 | Zajączkowska Nina Rolnicka Milena | 11 11 | 38.99 39.09 |
7. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 2:37.08 | 204 |
Krzysztofowicz Julia Jeziorek Kaja | 11 11 | 39.49 43.28 | Guzik Mia Janik Aleksandra | 11 11 | 41.17 33.14 |
8. | NKP Bielsko Biała 2 | NKP Bielsko Biała | 2:55.40 | 146 |
Lorańczyk Jagoda Mrowiec Wiktoria | 11 11 | +0,80 +0,71 | 43.66 45.79 | Prokopczyk Zuzanna Żabnicka Zofia | 11 11 | +0,18 +0,50 | 44.69 41.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 12/6/2022 - 19:45 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:16.97 | 213 |
Bartys Eryk Kaverin Artem | 11 11 | 37.14 33.06 | Trela Sergiusz Rusek Michał | 11 11 | 33.73 33.04 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:17.50 | 210 |
Pomorski-Różyk Seweryn Bułacz Antoni | 11 11 | 37.11 37.19 | Bugajski Michał Kutishchev Hlib | 11 11 | 31.91 31.29 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:20.00 | 199 |
Pytel Michał Juśkiewicz Oliwier | 11 11 | 36.88 34.63 | Szczygieł Konrad Hoła Tomasz | 11 11 | 34.92 33.57 |
4. | KS SMS Wieliczka 1 | KS SMS Wieliczka | 2:25.82 | 176 |
Szymański Maksymilian Lisowski Daniel | 11 11 | 33.20 38.71 | Kulik Maciej Gorlach Miłosz | 11 11 | 36.68 37.23 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:31.19 | 158 |
Zięba Oskar Rusek Konrad | 11 11 | 37.74 37.98 | Nowak Witold Moskal Tomasz | 11 11 | 37.25 38.22 |
6. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 2:42.53 | 127 |
Żebrowski Daniel Sulawa Krystian | 11 11 | +0,81 +0,53 | 37.32 | Trzmiel Wojciech Moiseienko Valerii | 11 11 | +0,45 | 34.77 |
7. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 2:45.76 | 120 |
Dunajew Wiktor Krupski Jan | 11 11 | +0,64 | 39.24 40.64 | Jurkowski Jan DeVault Daniel | 11 11 | 46.32 39.56 |
8. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:50.99 | 109 |
Kołaś Feliks Wolny Wiktor | 11 11 | 48.32 46.08 | Chyłek Martin Hajto Borys | 11 11 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |