Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Oświęcim, 17 - 18/6/2022 |
1 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu I | 17/6/2022 - 16:00 |
Konkurencja 1 17/6/2022 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polańska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 25.98 | 756 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.24 | 656 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 27.73 | 621 | |||
4. | Nowak Maja | 03 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 28.07 | 599 | |||
5. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 29.50 | 516 | |||
6. | Nowak Laura | 04 | Korona 1919 Kraków | 29.52 | 515 | |||
7. | Kurach Olga | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.86 | 498 | |||
8. | Kumorek Kamila | 02 | BOSiR Brzesko | 30.00 | 491 | |||
9. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 30.30 | 476 | |||
10. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona 1919 Kraków | 31.28 | 433 | |||
11. | Palmowska-Latuszek Paulina | 85 | Siemacha Kraków | 31.52 | 423 | |||
12. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 31.89 | 408 | |||
13. | Frączek-Warias Oliwia | 04 | IKS DSS Kraków | 45.00 | 145 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Permus Aleksandra | 06 | KS SMS Wieliczka | 28.34 | 582 | |||
2. | Macura Kinga | 06 | Unia Oświęcim | 28.48 | 574 | |||
3. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 28.49 | 573 | |||
4. | Sobaszek Anna | 06 | SMS Galicja Kraków | 28.92 | 548 | |||
5. | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 541 | |||
6. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 29.06 | 540 | |||
7. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 29.25 | 529 | |||
Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 29.25 | 529 | ||||
9. | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 29.37 | 523 | |||
10. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 29.85 | 498 | |||
11. | Kubic Agata | 07 | Korona 1919 Kraków | 30.10 | 486 | |||
12. | Szczerba Patrycja | 07 | Delfin Tarnów | 30.12 | 485 | |||
13. | Antos Alicja | 07 | Unia Oświęcim | 30.45 | 469 | |||
14. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 30.48 | 468 | |||
15. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.81 | 453 | |||
16. | Stańczyk Klaudia | 07 | Orka Ciechanów | 31.19 | 437 | |||
17. | Banaszkiewicz Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 31.27 | 433 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/6/2022 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 29.01 | 543 | |||
2. | Jałowiecka Gabriela | 08 | SMS Galicja Kraków | 29.49 | 517 | |||
3. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 29.51 | 516 | |||
4. | Górecka Maja | 08 | Gilus Gilowice | 29.74 | 504 | |||
5. | Kryza Jagoda | 08 | KS SMS Wieliczka | 30.55 | 465 | |||
6. | Ivolha Kristina | 08 | SMS Galicja Kraków | 30.67 | 459 | |||
7. | Dychtoń Julia | 08 | Delfin Tarnów | 31.04 | 443 | |||
8. | Woźny Liliana | 08 | Olimpijczyk Kraków | 31.09 | 441 | |||
9. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 32.13 | 399 | |||
10. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 32.32 | 392 | |||
11. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 33.19 | 362 | |||
12. | Porębska Julia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 33.92 | 339 | |||
13. | Wasilewska Hanna | 08 | IKS DSS Kraków | 48.68 | 114 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/6/2022 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | Masters C Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Palmowska-Latuszek Paulina | 85 | Siemacha Kraków | 31.52 | 423 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/6/2022 - 16:09 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 23.60 | 695 | |||
2. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 24.51 | 620 | |||
3. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 24.61 | 613 | |||
4. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 24.94 | 589 | |||
Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 24.94 | 589 | ||||
6. | Hanf Szymon | 03 | Korona 1919 Kraków | 24.95 | 588 | |||
7. | Gajda Maciej | 95 | Trójka Częstochowa | 25.13 | 576 | |||
8. | Szczurek Kacper | 03 | Energia Libiąż | 25.47 | 553 | |||
9. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 25.48 | 552 | |||
10. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.61 | 544 | |||
11. | Misztal Oliwier | 05 | Korona 1919 Kraków | 25.74 | 536 | |||
12. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 25.83 | 530 | |||
13. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.84 | 529 | |||
14. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 25.99 | 520 | |||
15. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.11 | 513 | |||
16. | Kowalski Patryk | 97 | AZS AGH Kraków | 26.24 | 506 | |||
17. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.25 | 505 | |||
18. | Taras Oleh | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.37 | 498 | |||
19. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.40 | 496 | |||
20. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 26.52 | 490 | |||
21. | Baranik Mariusz | 69 | Korona 1919 Kraków | 26.65 | 483 | |||
22. | Fortuna Filip | 03 | Korona 1919 Kraków | 27.17 | 455 | |||
23. | Zaremba Igor | 05 | Olimpijczyk Kraków | 27.29 | 449 | |||
24. | Kowalski Gabriel | 04 | IKS DSS Kraków | 27.75 | 427 | |||
25. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 27.88 | 421 | |||
26. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Gilus Gilowice | 28.87 | 379 | |||
27. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 29.30 | 363 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/6/2022 - 16:09 | Chłopców, 50m dowolny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 25.67 | 540 | |||
2. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 25.90 | 526 | |||
3. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 26.08 | 515 | |||
4. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 26.10 | 514 | |||
5. | Machulak Kamil | 06 | Unia Oświęcim | 26.23 | 506 | |||
6. | Krupa Jakub | 07 | Unia Oświęcim | 26.25 | 505 | |||
7. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 26.61 | 485 | |||
8. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 26.86 | 471 | |||
9. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 27.01 | 463 | |||
10. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 27.09 | 459 | |||
11. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 27.23 | 452 | |||
12. | Bohatyr Tymofii | 07 | SMS Galicja Kraków | 27.25 | 451 | |||
13. | Garstka Aleksander | 07 | Orka Ciechanów | 27.45 | 442 | |||
14. | Niepytalski Maciej | 07 | Orka Ciechanów | 27.76 | 427 | |||
15. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 27.79 | 425 | |||
16. | Wójcik Hubert | 06 | KS SMS Wieliczka | 28.25 | 405 | |||
17. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 28.28 | 404 | |||
18. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 28.33 | 402 | |||
19. | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 28.52 | 394 | |||
20. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 29.31 | 363 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/6/2022 - 16:09 | Chłopców, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zozulia Ilia | 08 | Spartan Kharkov | 24.74 | 603 | |||
2. | Panczykowski Wiktor | 08 | Gilus Gilowice | 26.04 | 517 | |||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.12 | 458 | |||
4. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 27.13 | 457 | |||
5. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 27.21 | 453 | |||
6. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 27.27 | 450 | |||
7. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.81 | 425 | |||
8. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 28.03 | 415 | |||
9. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 28.86 | 380 | |||
10. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 29.00 | 374 | |||
11. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 29.20 | 367 | |||
12. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 29.21 | 366 | |||
13. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona 1919 Kraków | 29.30 | 363 | |||
14. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.39 | 360 | |||
15. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 29.40 | 359 | |||
16. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 29.47 | 357 | |||
17. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 29.64 | 351 | |||
18. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 29.77 | 346 | |||
19. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 30.69 | 316 | |||
20. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 31.05 | 305 | |||
21. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 31.37 | 296 | |||
22. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 31.38 | 295 | |||
23. | Łaskawiec Szymon | 08 | Omega Olkusz | 32.04 | 277 | |||
24. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 32.51 | 266 | |||
25. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona 1919 Kraków | 32.69 | 261 | |||
26. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 35.10 | 211 | |||
27. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 38.10 | 165 | |||
28. | Sułkowski Stanisław | 08 | IKS DSS Kraków | 1:09.57 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/6/2022 - 16:09 | Mężczyzn, 50m dowolny | Mastes A Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gajda Maciej | 95 | Trójka Częstochowa | 25.13 | 576 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/6/2022 - 16:09 | Mężczyzn, 50m dowolny | Mastes F Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Baranik Mariusz | 69 | Korona 1919 Kraków | 26.65 | 483 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/6/2022 - 16:23 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 34.90 | 591 | |||
2. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.83 | 546 | |||
3. | Kumorek Kamila | 02 | BOSiR Brzesko | 37.83 | 464 | |||
4. | Kryza Maja | 05 | Gilus Gilowice | 38.33 | 446 | |||
5. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 38.77 | 431 | |||
6. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Korona 1919 Kraków | 40.74 | 371 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/6/2022 - 16:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 34.08 | 635 | |||
2. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 34.50 | 612 | |||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 35.34 | 569 | |||
4. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.43 | 443 | |||
5. | Kubic Agata | 07 | Korona 1919 Kraków | 41.44 | 353 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/6/2022 - 16:23 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mosiakina Sonia | 08 | Nika Swim Kyiv | 36.38 | 522 | |||
2. | Górecka Maja | 08 | Gilus Gilowice | 38.11 | 454 | |||
3. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 38.74 | 432 | |||
4. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 38.84 | 429 | |||
5. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 41.33 | 356 | |||
6. | Woźny Liliana | 08 | Olimpijczyk Kraków | 41.53 | 351 | |||
7. | Ivolha Kristina | 08 | SMS Galicja Kraków | 42.39 | 330 | |||
8. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.99 | 276 | |||
9. | Wasilewska Hanna | 08 | IKS DSS Kraków | 58.21 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/6/2022 - 16:29 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 28.76 | 734 | |||
2. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 29.92 | 652 | |||
3. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 30.12 | 639 | |||
4. | Misztal Oliwier | 05 | Korona 1919 Kraków | 30.94 | 589 | |||
5. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.88 | 539 | |||
6. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 31.92 | 537 | |||
7. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 32.20 | 523 | |||
8. | Formas Sławomir | 69 | Gilus Gilowice | 32.22 | 522 | |||
9. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 32.53 | 507 | |||
10. | Kania Kamil | 05 | Unia Oświęcim | 33.12 | 480 | |||
11. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 34.69 | 418 | |||
12. | Fortuna Filip | 03 | Korona 1919 Kraków | 35.50 | 390 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/6/2022 - 16:29 | Chłopców, 50m klasyczny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 34.14 | 439 | |||
2. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 35.13 | 403 | |||
3. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 35.83 | 379 | |||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 36.10 | 371 | |||
5. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.99 | 345 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/6/2022 - 16:29 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 33.93 | 447 | |||
2. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 34.49 | 425 | |||
3. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.96 | 408 | |||
4. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 36.28 | 365 | |||
5. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 36.94 | 346 | |||
6. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 38.69 | 301 | |||
7. | Gorzkowski Filip | 08 | Olimpijczyk Kraków | 39.42 | 285 | |||
8. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 39.64 | 280 | |||
9. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 48.86 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/6/2022 - 16:35 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:02.61 | 695 | 28.94 | 33.67 | |||
2. | Mikłos Julia | 05 | Unia Oświęcim | 1:10.09 | 495 | 32.36 | 37.73 | |||
3. | Janik Anna | 05 | Unia Oświęcim | 1:11.20 | 473 | 31.87 | 39.33 | |||
4. | Tchórzewska Sabina | 05 | KS SMS Wieliczka | 1:15.15 | 402 | 33.44 | 41.71 | |||
5. | Kumorek Kamila | 02 | BOSiR Brzesko | 1:15.17 | 402 | 33.51 | 41.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/6/2022 - 16:35 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sobaszek Anna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:05.83 | 598 | 30.70 | 35.13 | |||
2. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:07.85 | 546 | 31.14 | 36.71 | |||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:09.49 | 508 | 32.22 | 37.27 | |||
4. | Szweda Jowita | 06 | Unia Oświęcim | 1:10.11 | 495 | 32.32 | 37.79 | |||
5. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:10.25 | 492 | 32.47 | 37.78 | |||
6. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 1:11.54 | 466 | 33.61 | 37.93 | |||
7. | Stańczyk Klaudia | 07 | Orka Ciechanów | 1:12.81 | 442 | 34.34 | 38.47 | |||
8. | Lepszy-Bayaraa Julia | 07 | Unia Oświęcim | 1:12.88 | 441 | 34.17 | 38.71 | |||
9. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:13.09 | 437 | 34.41 | 38.68 | |||
10. | Banaszkiewicz Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:13.82 | 424 | 34.72 | 39.10 | |||
11. | Szczotka Natalia | 07 | Unia Oświęcim | 1:16.33 | 383 | 35.91 | 40.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/6/2022 - 16:35 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kolosinska Marharyta | 08 | Nika Swim Kyiv | 1:05.99 | 594 | 30.67 | 35.32 | |||
2. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:09.09 | 517 | 31.68 | 37.41 | |||
3. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:14.14 | 419 | 33.17 | 40.97 | |||
4. | Nawara Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:17.57 | 365 | 34.02 | 43.55 | |||
5. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:17.68 | 364 | 37.06 | 40.62 | |||
6. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:18.11 | 358 | 35.28 | 42.83 | |||
7. | Wietrzyk Nikola | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:22.36 | 305 | 35.62 | 46.74 | |||
8. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 1:22.87 | 300 | 36.81 | 46.06 | |||
9. | Porębska Julia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 1:24.53 | 282 | 38.42 | 46.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/6/2022 - 16:44 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 57.71 | 629 | 26.63 | 31.08 | |||
2. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 58.86 | 592 | 27.22 | 31.64 | |||
3. | Gajda Maciej | 95 | Trójka Częstochowa | 1:00.41 | 548 | 27.24 | 33.17 | |||
4. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 1:01.72 | 514 | 28.69 | 33.03 | |||
5. | Berwecki Arkadiusz | 73 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:02.77 | 488 | 28.89 | 33.88 | |||
6. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:02.88 | 486 | 29.59 | 33.29 | |||
7. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:05.25 | 435 | 30.52 | 34.73 | |||
8. | Ryś Szymon | 00 | AZS AGH Kraków | 1:05.32 | 433 | 29.67 | 35.65 | |||
9. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 1:05.40 | 432 | 30.34 | 35.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/6/2022 - 16:44 | Chłopców, 100m motylkowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 59.02 | 588 | 27.77 | 31.25 | |||
2. | Woźnicki Dominik | 06 | Unia Oświęcim | 1:00.49 | 546 | 28.63 | 31.86 | |||
3. | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 1:01.26 | 525 | 29.08 | 32.18 | |||
4. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 1:02.76 | 489 | 28.47 | 34.29 | |||
5. | Ciapuła Michał | 07 | Unia Oświęcim | 1:03.80 | 465 | 29.29 | 34.51 | |||
6. | Porwik Kacper | 06 | Unia Oświęcim | 1:05.19 | 436 | 29.92 | 35.27 | |||
7. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:05.41 | 432 | 29.56 | 35.85 | |||
8. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 1:06.41 | 412 | 30.33 | 36.08 | |||
9. | Kołodziej Jan | 07 | Unia Oświęcim | 1:07.46 | 393 | 31.69 | 35.77 | |||
10. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.18 | 335 | 33.63 | 37.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/6/2022 - 16:44 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Lewczenko Roman | 08 | Nika Swim Kyiv | 1:01.85 | 511 | 28.39 | 33.46 | |||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 1:04.39 | 452 | 29.58 | 34.81 | |||
3. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:04.48 | 451 | 29.50 | 34.98 | |||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.38 | 432 | 30.63 | 34.75 | |||
5. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:07.28 | 397 | 30.93 | 36.35 | |||
6. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 1:10.04 | 351 | 32.26 | 37.78 | |||
7. | Jaje Mikołaj | 08 | Olimpijczyk Kraków | 1:11.52 | 330 | 32.28 | 39.24 | |||
8. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:12.73 | 314 | 33.53 | 39.20 | |||
9. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:13.50 | 304 | 33.21 | 40.29 | |||
10. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:19.51 | 240 | 36.46 | 43.05 | |||
11. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 1:24.78 | 198 | 38.49 | 46.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/6/2022 - 16:52 | Kobiet, 200m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Polańska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 2:01.01 | 813 | 28.31 | 30.85 | 30.88 | 30.97 | |||
2. | Nita Daria | 01 | AZS AGH Kraków | 2:07.91 | 689 | 30.14 | 32.95 | 32.94 | 31.88 | |||
3. | Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:09.36 | 666 | 30.02 | 33.16 | 33.82 | 32.36 | |||
4. | Nowak Maja | 03 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:09.61 | 662 | 30.83 | 32.99 | 32.93 | 32.86 | |||
5. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 2:11.89 | 628 | 30.83 | 33.35 | 34.50 | 33.21 | |||
6. | Dadej Julia | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:16.13 | 571 | 32.30 | 34.51 | 34.85 | 34.47 | |||
7. | Volkert Julia | 05 | Unia Oświęcim | 2:16.69 | 564 | 30.85 | 34.40 | 35.80 | 35.64 | |||
8. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:16.78 | 563 | 31.89 | 34.14 | 35.44 | 35.31 | |||
9. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 2:19.98 | 525 | 32.33 | 35.72 | 36.89 | 35.04 | |||
10. | Więcek Weronika | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:21.13 | 513 | 30.95 | 36.73 | 37.97 | 35.48 | |||
11. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 2:21.36 | 510 | 32.50 | 35.79 | 36.68 | 36.39 | |||
12. | Kurach Olga | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:21.45 | 509 | 33.17 | 35.85 | 37.25 | 35.18 | |||
13. | Nowak Laura | 04 | Korona 1919 Kraków | 2:26.70 | 456 | 32.94 | 37.51 | 39.07 | 37.18 | |||
14. | Kryza Maja | 05 | Gilus Gilowice | 2:27.82 | 446 | 34.40 | 37.84 | 38.70 | 36.88 | |||
15. | Zięba Emilia | 04 | AZS AWF Katowice | 2:30.96 | 419 | 33.02 | 37.10 | 39.84 | 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/6/2022 - 16:52 | Dziewcząt, 200m dowolny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 2:12.48 | 620 | 31.32 | 33.52 | 34.25 | 33.39 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:13.21 | 610 | 31.02 | 33.85 | 34.34 | 34.00 | |||
3. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 2:13.91 | 600 | 31.06 | 33.89 | 34.73 | 34.23 | |||
Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 2:13.91 | 600 | 31.07 | 34.09 | 34.92 | 33.83 | ||||
5. | Szczerba Patrycja | 07 | Delfin Tarnów | 2:16.98 | 561 | 31.36 | 34.21 | 35.64 | 35.77 | |||
6. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 2:17.74 | 551 | 32.04 | 35.16 | 36.04 | 34.50 | |||
7. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:18.85 | 538 | 31.95 | 35.90 | 36.41 | 34.59 | |||
8. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:20.27 | 522 | 33.17 | 36.04 | 36.47 | 34.59 | |||
9. | Bandarenko Anna | 07 | Nika Swim Kyiv | 2:20.62 | 518 | 32.62 | 35.32 | 36.52 | 36.16 | |||
10. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 2:20.92 | 515 | 33.13 | 36.86 | 37.12 | 33.81 | |||
11. | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 2:22.36 | 499 | 32.94 | 36.87 | 37.01 | 35.54 | |||
12. | Czuba Julia | 07 | Unia Oświęcim | 2:24.16 | 481 | 33.12 | 37.30 | 37.70 | 36.04 | |||
13. | Antos Alicja | 07 | Unia Oświęcim | 2:25.13 | 471 | 33.97 | 37.22 | 37.49 | 36.45 | |||
14. | Cała Anastazja | 07 | Unia Oświęcim | 2:25.81 | 465 | 33.61 | 36.69 | 38.34 | 37.17 | |||
15. | Jarzyna Klaudia | 07 | Unia Oświęcim | 2:28.20 | 443 | 34.36 | 37.67 | 38.29 | 37.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/6/2022 - 16:52 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wrona Maria | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:17.67 | 552 | 32.37 | 34.87 | 35.56 | 34.87 | |||
2. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:18.39 | 544 | 31.45 | 34.91 | 36.28 | 35.75 | |||
3. | Kershkowa Gloria | 08 | Nika Swim Kyiv | 2:20.03 | 525 | 32.42 | 35.12 | 36.49 | 36.00 | |||
4. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:24.10 | 481 | 34.10 | 37.76 | 38.07 | 34.17 | |||
5. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:24.69 | 476 | 38.74 | 34.55 | |||||
6. | Dychtoń Julia | 08 | Delfin Tarnów | 2:25.98 | 463 | 34.27 | 37.71 | 38.30 | 35.70 | |||
7. | Kryza Jagoda | 08 | KS SMS Wieliczka | 2:27.65 | 448 | 34.71 | 38.35 | 38.59 | 36.00 | |||
8. | Mielech Magdalena | 08 | Olimpijczyk Kraków | 2:34.42 | 391 | 35.16 | 38.19 | 40.92 | 40.15 | |||
9. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 2:45.33 | 319 | 35.89 | 41.67 | 43.98 | 43.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/6/2022 - 17:09 | Mężczyzn, 200m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 1:55.11 | 695 | 26.79 | 29.04 | 29.95 | 29.33 | |||
2. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 1:57.38 | 656 | 28.37 | 29.75 | 29.80 | 29.46 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:58.21 | 642 | 27.57 | 30.29 | 30.85 | 29.50 | |||
4. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:02.69 | 574 | 28.42 | 31.22 | 31.42 | 31.63 | |||
5. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:02.76 | 573 | 28.93 | 30.97 | 31.27 | 31.59 | |||
6. | Hanf Szymon | 03 | Korona 1919 Kraków | 2:02.80 | 573 | 28.24 | 32.01 | 32.26 | 30.29 | |||
7. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:05.35 | 538 | 27.55 | 32.23 | 33.94 | 31.63 | |||
8. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:05.38 | 538 | 29.33 | 32.03 | 32.39 | 31.63 | |||
9. | Cembala Karol | 05 | Unia Oświęcim | 2:05.62 | 535 | 28.15 | 31.99 | 33.13 | 32.35 | |||
10. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 2:05.98 | 530 | 28.93 | 31.81 | 32.25 | 32.99 | |||
11. | Kowalski Patryk | 97 | AZS AGH Kraków | 2:07.00 | 518 | 29.15 | 32.02 | 32.62 | 33.21 | |||
12. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 2:07.41 | 513 | 28.64 | 32.58 | 34.18 | 32.01 | |||
13. | Zaremba Igor | 05 | Olimpijczyk Kraków | 2:08.31 | 502 | 29.81 | 32.46 | 33.15 | 32.89 | |||
14. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:09.43 | 489 | 28.04 | 32.36 | 35.25 | 33.78 | |||
15. | Pawłowski Jan | 05 | Unia Oświęcim | 2:11.48 | 466 | 30.50 | 33.47 | 34.09 | 33.42 | |||
16. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 2:14.62 | 434 | 31.53 | 34.81 | 35.17 | 33.11 | |||
17. | Polakowski Bartłomiej | 05 | Gilus Gilowice | 2:23.95 | 355 | 31.68 | 36.68 | 38.97 | 36.62 | |||
18. | Kowalski Gabriel | 04 | IKS DSS Kraków | 2:24.02 | 355 | 32.40 | 36.43 | 38.13 | 37.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/6/2022 - 17:09 | Chłopców, 200m dowolny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 2:00.82 | 601 | 27.88 | 30.65 | 31.95 | 30.34 | |||
2. | Tkaczenko Daniel | 07 | School Sports Mastery Kyiv | 2:03.73 | 560 | 28.95 | 30.44 | 32.21 | 32.13 | |||
3. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 2:04.07 | 555 | 29.98 | 32.14 | 31.17 | 30.78 | |||
4. | Machulak Kamil | 06 | Unia Oświęcim | 2:06.21 | 527 | 29.22 | 32.84 | 33.14 | 31.01 | |||
5. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 2:07.99 | 506 | 29.03 | 32.27 | 33.81 | 32.88 | |||
6. | Woźnicki Dominik | 06 | Unia Oświęcim | 2:08.05 | 505 | 30.80 | 33.18 | 33.02 | 31.05 | |||
7. | Porwik Kacper | 06 | Unia Oświęcim | 2:08.06 | 505 | 31.23 | 33.40 | 32.88 | 30.55 | |||
8. | Jarek Oskar | 06 | Unia Oświęcim | 2:08.17 | 504 | 30.90 | 33.17 | 32.74 | 31.36 | |||
9. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:09.06 | 493 | 29.37 | 32.76 | 34.22 | 32.71 | |||
10. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 2:10.53 | 477 | 29.89 | 33.35 | 34.40 | 32.89 | |||
11. | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 2:10.86 | 473 | 31.17 | 33.71 | 33.67 | 32.31 | |||
12. | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 2:14.87 | 432 | 31.32 | 34.91 | 35.10 | 33.54 | |||
13. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 2:14.98 | 431 | 30.37 | 34.45 | 35.05 | 35.11 | |||
14. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:17.50 | 408 | 30.94 | 34.35 | 36.58 | 35.63 | |||
15. | Kieroński Marcel | 07 | Fala Niepołomice | 2:18.56 | 398 | 29.53 | 35.37 | 37.29 | 36.37 | |||
16. | Wójcik Hubert | 06 | KS SMS Wieliczka | 2:20.25 | 384 | 32.53 | 36.35 | 37.59 | 33.78 | |||
17. | Mleczko Jakub | 06 | Unia Oświęcim | 2:20.49 | 382 | 32.94 | 35.95 | 36.48 | 35.12 | |||
18. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:20.60 | 381 | 33.02 | 36.13 | 36.95 | 34.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/6/2022 - 17:09 | Chłopców, 200m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:10.90 | 473 | 29.54 | 33.27 | 34.93 | 33.16 | |||
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:11.68 | 464 | 30.59 | 33.83 | 34.42 | 32.84 | |||
3. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:13.70 | 444 | 30.84 | 34.36 | 34.81 | 33.69 | |||
4. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:15.16 | 429 | 30.77 | 34.30 | 35.71 | 34.38 | |||
5. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:17.27 | 410 | 30.58 | 34.82 | 36.87 | 35.00 | |||
6. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:18.41 | 400 | 33.03 | 36.78 | 35.42 | 33.18 | |||
7. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:21.41 | 375 | 31.38 | 35.61 | 37.98 | 36.44 | |||
8. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 2:23.30 | 360 | 32.88 | 36.23 | 36.73 | 37.46 | |||
9. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona 1919 Kraków | 2:24.11 | 354 | 38.11 | 35.12 | |||||
10. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:24.32 | 353 | 32.59 | 37.19 | 37.51 | 37.03 | |||
11. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:25.60 | 343 | 32.87 | 37.27 | 38.98 | 36.48 | |||
12. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:27.88 | 328 | 33.47 | 37.21 | 40.06 | 37.14 | |||
13. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:29.38 | 318 | 35.31 | 39.65 | 39.26 | 35.16 | |||
14. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:32.46 | 299 | |||||||
15. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona 1919 Kraków | 2:32.63 | 298 | 36.19 | 39.21 | 39.28 | 37.95 | |||
16. | Gorzkowski Filip | 08 | Olimpijczyk Kraków | 2:39.77 | 260 | 36.01 | 40.86 | 42.46 | 40.44 | |||
17. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:55.49 | 196 | 37.92 | 43.49 | 47.54 | 46.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/6/2022 - 17:31 | Kobiet, 200m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Smiczek Julia | 05 | AZS AWF Katowice | 2:30.55 | 550 | 34.39 | 38.05 | 39.94 | 38.17 | |||
2. | Nita Daria | 01 | AZS AGH Kraków | 2:31.06 | 544 | 35.08 | 38.21 | 39.42 | 38.35 | |||
3. | Palmowska-Latuszek Paulina | 85 | Siemacha Kraków | 2:47.95 | 396 | 38.62 | 42.05 | 43.99 | 43.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/6/2022 - 17:31 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Macura Kinga | 06 | Unia Oświęcim | 2:23.44 | 635 | 33.61 | 35.65 | 37.40 | 36.78 | |||
2. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 2:24.47 | 622 | 33.69 | 36.16 | 37.35 | 37.27 | |||
3. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:28.15 | 577 | 35.01 | 37.25 | 38.54 | 37.35 | |||
4. | Laszczak Aleksandra | 07 | Unia Oświęcim | 2:34.83 | 505 | 36.62 | 39.04 | 40.66 | 38.51 | |||
5. | Permus Aleksandra | 06 | KS SMS Wieliczka | 2:35.19 | 502 | 36.35 | 38.66 | 39.94 | 40.24 | |||
6. | Lepszy-Bayaraa Julia | 07 | Unia Oświęcim | 2:39.92 | 458 | 37.87 | 40.67 | 41.58 | 39.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/6/2022 - 17:31 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jałowiecka Gabriela | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:33.29 | 521 | 36.05 | 38.43 | 39.43 | 39.38 | |||
2. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:37.26 | 482 | 35.71 | 40.06 | 42.14 | 39.35 | |||
3. | Wietrzyk Nikola | 08 | Jasień Sucha Besk. | 2:52.33 | 366 | 38.89 | 43.87 | 46.30 | 43.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/6/2022 - 17:39 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Taras Oleh | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:12.85 | 597 | 31.36 | 33.52 | 34.40 | 33.57 | |||
2. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 2:17.26 | 542 | 32.44 | 35.33 | 34.97 | 34.52 | |||
3. | Mordarski Filip | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:18.69 | 525 | 32.72 | 35.40 | 36.16 | 34.41 | |||
4. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:21.68 | 492 | 32.96 | 36.10 | 37.09 | 35.53 | |||
5. | Ryś Tymon | 02 | AZS AGH Kraków | 2:23.81 | 471 | 31.33 | 36.03 | 38.71 | 37.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/6/2022 - 17:39 | Chłopców, 200m grzbietowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Krupa Jakub | 07 | Unia Oświęcim | 2:12.73 | 599 | 31.32 | 33.97 | 33.96 | 33.48 | |||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:16.84 | 547 | 33.07 | 35.35 | 35.32 | 33.10 | |||
3. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:21.22 | 497 | 32.31 | 36.53 | 37.58 | 34.80 | |||
4. | Bohatyr Tymofii | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:22.74 | 482 | 34.00 | 35.82 | 37.05 | 35.87 | |||
5. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:23.82 | 471 | 33.52 | 35.88 | 38.02 | 36.40 | |||
6. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:34.38 | 381 | 35.65 | 38.82 | 40.60 | 39.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/6/2022 - 17:39 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Panczykowski Wiktor | 08 | Gilus Gilowice | 2:24.61 | 463 | 33.17 | 36.46 | 39.33 | 35.65 | |||
2. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:25.79 | 452 | 34.38 | 37.24 | 37.98 | 36.19 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.99 | 441 | 34.96 | 37.08 | 37.96 | 36.99 | |||
4. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:41.22 | 334 | 38.33 | 41.65 | 42.03 | 39.21 | |||
5. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:45.43 | 309 | 40.09 | 42.90 | 42.63 | 39.81 | |||
6. | Jaje Mikołaj | 08 | Olimpijczyk Kraków | 2:47.33 | 299 | 38.24 | 42.96 | 43.94 | 42.19 | |||
7. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 2:50.55 | 282 | 40.28 | 42.16 | 45.04 | 43.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/6/2022 - 17:50 | Kobiet, 400m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słabosz Emilia | 05 | MOSM Tychy | 5:09.22 | 639 |
50m: 100m: | 32.54 1:09.99 | 32.54 37.45 | 150m: 200m: | 1:50.59 2:29.41 | 40.60 38.82 | 250m: 300m: | 3:14.16 3:59.91 | 44.75 45.75 | 350m: 400m: | 4:35.52 5:09.22 | 35.61 33.70 |
2. | Tchórzewska Sabina | 05 | KS SMS Wieliczka | 5:48.55 | 446 |
50m: 100m: | 35.62 1:19.04 | 35.62 43.42 | 150m: 200m: | 2:03.58 2:46.95 | 44.54 43.37 | 250m: 300m: | 3:37.57 4:30.31 | 50.62 52.74 | 350m: 400m: | 5:09.86 5:48.55 | 39.55 38.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/6/2022 - 17:50 | Dziewcząt, 400m zmienny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 5:07.67 | 648 |
50m: 100m: | 32.51 1:10.23 | 32.51 37.72 | 150m: 200m: | 1:50.80 2:31.12 | 40.57 40.32 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:58.32 | 43.79 43.41 | 350m: 400m: | 4:33.70 5:07.67 | 35.38 33.97 |
2. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 5:08.11 | 646 |
50m: 100m: | 31.08 1:08.25 | 31.08 37.17 | 150m: 200m: | 1:50.62 2:30.43 | 42.37 39.81 | 250m: 300m: | 3:12.30 3:55.63 | 41.87 43.33 | 350m: 400m: | 4:32.82 5:08.11 | 37.19 35.29 |
3. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:13.83 | 611 |
50m: 100m: | 33.85 1:13.71 | 33.85 39.86 | 150m: 200m: | 1:54.96 2:35.36 | 41.25 40.40 | 250m: 300m: | 3:17.54 4:00.40 | 42.18 42.86 | 350m: 400m: | 4:37.21 5:13.83 | 36.81 36.62 |
4. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:29.90 | 526 |
50m: 100m: | 33.48 1:11.78 | 33.48 38.30 | 150m: 200m: | 1:56.29 2:39.69 | 44.51 43.40 | 250m: 300m: | 3:25.22 4:12.04 | 45.53 46.82 | 350m: 400m: | 4:51.92 5:29.90 | 39.88 37.98 |
5. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:41.05 | 476 |
50m: 100m: | 35.41 1:16.30 | 35.41 40.89 | 150m: 200m: | 2:00.58 2:42.88 | 44.28 42.30 | 250m: 300m: | 3:31.65 4:21.81 | 48.77 50.16 | 350m: 400m: | 5:01.63 5:41.05 | 39.82 39.42 |
6. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 5:45.84 | 456 |
50m: 100m: | 36.15 1:20.75 | 36.15 44.60 | 150m: 200m: | 2:08.03 2:52.88 | 47.28 44.85 | 250m: 300m: | 3:38.76 4:24.02 | 45.88 45.26 | 350m: 400m: | 5:06.53 5:45.84 | 42.51 39.31 |
7. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:46.76 | 453 |
50m: 100m: | 36.87 1:20.24 | 36.87 43.37 | 150m: 200m: | 2:05.72 2:49.31 | 45.48 43.59 | 250m: 300m: | 3:38.98 4:27.89 | 49.67 48.91 | 350m: 400m: | 5:08.17 5:46.76 | 40.28 38.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/6/2022 - 17:50 | Dziewcząt, 400m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 5:07.67 | 648 |
50m: 100m: | 32.51 1:10.23 | 32.51 37.72 | 150m: 200m: | 1:50.80 2:31.12 | 40.57 40.32 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:58.32 | 43.79 43.41 | 350m: 400m: | 4:33.70 5:07.67 | 35.38 33.97 |
2. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 5:08.11 | 646 |
50m: 100m: | 31.08 1:08.25 | 31.08 37.17 | 150m: 200m: | 1:50.62 2:30.43 | 42.37 39.81 | 250m: 300m: | 3:12.30 3:55.63 | 41.87 43.33 | 350m: 400m: | 4:32.82 5:08.11 | 37.19 35.29 |
3. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:13.83 | 611 |
50m: 100m: | 33.85 1:13.71 | 33.85 39.86 | 150m: 200m: | 1:54.96 2:35.36 | 41.25 40.40 | 250m: 300m: | 3:17.54 4:00.40 | 42.18 42.86 | 350m: 400m: | 4:37.21 5:13.83 | 36.81 36.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/6/2022 - 17:50 | Dziewcząt, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:29.90 | 526 |
50m: 100m: | 33.48 1:11.78 | 33.48 38.30 | 150m: 200m: | 1:56.29 2:39.69 | 44.51 43.40 | 250m: 300m: | 3:25.22 4:12.04 | 45.53 46.82 | 350m: 400m: | 4:51.92 5:29.90 | 39.88 37.98 |
2. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:41.05 | 476 |
50m: 100m: | 35.41 1:16.30 | 35.41 40.89 | 150m: 200m: | 2:00.58 2:42.88 | 44.28 42.30 | 250m: 300m: | 3:31.65 4:21.81 | 48.77 50.16 | 350m: 400m: | 5:01.63 5:41.05 | 39.82 39.42 |
3. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 5:45.84 | 456 |
50m: 100m: | 36.15 1:20.75 | 36.15 44.60 | 150m: 200m: | 2:08.03 2:52.88 | 47.28 44.85 | 250m: 300m: | 3:38.76 4:24.02 | 45.88 45.26 | 350m: 400m: | 5:06.53 5:45.84 | 42.51 39.31 |
4. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:46.76 | 453 |
50m: 100m: | 36.87 1:20.24 | 36.87 43.37 | 150m: 200m: | 2:05.72 2:49.31 | 45.48 43.59 | 250m: 300m: | 3:38.98 4:27.89 | 49.67 48.91 | 350m: 400m: | 5:08.17 5:46.76 | 40.28 38.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/6/2022 - 17:50 | Dziewcząt, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolosinska Marharyta | 08 | Nika Swim Kyiv | 5:26.00 | 545 |
50m: 100m: | 32.78 1:11.09 | 32.78 38.31 | 150m: 200m: | 1:54.88 2:37.71 | 43.79 42.83 | 250m: 300m: | 3:25.41 4:12.19 | 47.70 46.78 | 350m: 400m: | 4:49.93 5:26.00 | 37.74 36.07 |
2. | Mosiakina Sonia | 08 | Nika Swim Kyiv | 5:32.12 | 515 |
50m: 100m: | 35.20 1:16.33 | 35.20 41.13 | 150m: 200m: | 2:03.05 2:47.31 | 46.72 44.26 | 250m: 300m: | 3:33.59 4:19.02 | 46.28 45.43 | 350m: 400m: | 4:56.27 5:32.12 | 37.25 35.85 |
3. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:57.76 | 412 |
50m: 100m: | 37.43 1:22.54 | 37.43 45.11 | 150m: 200m: | 2:10.04 2:55.91 | 47.50 45.87 | 250m: 300m: | 3:45.03 4:36.15 | 49.12 51.12 | 350m: 400m: | 5:17.48 5:57.76 | 41.33 40.28 |
4. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 6:01.30 | 400 |
50m: 100m: | 39.21 1:25.26 | 39.21 46.05 | 150m: 200m: | 2:09.82 2:54.21 | 44.56 44.39 | 250m: 300m: | 3:46.03 4:38.72 | 51.82 52.69 | 350m: 400m: | 5:20.95 6:01.30 | 42.23 40.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/6/2022 - 18:04 | Mężczyzn, 400m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 4:42.97 | 639 |
50m: 100m: | 30.18 1:02.87 | 30.18 32.69 | 150m: 200m: | 1:42.13 2:19.13 | 39.26 37.00 | 250m: 300m: | 3:00.28 3:40.66 | 41.15 40.38 | 350m: 400m: | 4:12.69 4:42.97 | 32.03 30.28 |
2. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 4:46.26 | 618 |
50m: 100m: | 29.15 1:01.62 | 29.15 32.47 | 150m: 200m: | 1:41.73 2:20.15 | 40.11 38.42 | 250m: 300m: | 3:02.00 3:43.48 | 41.85 41.48 | 350m: 400m: | 4:15.81 4:46.26 | 32.33 30.45 |
3. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 5:26.81 | 415 |
50m: 100m: | 27.50 1:01.49 | 27.50 33.99 | 150m: 200m: | 1:47.20 2:31.66 | 45.71 44.46 | 250m: 300m: | 3:19.39 4:09.16 | 47.73 49.77 | 350m: 400m: | 4:48.36 5:26.81 | 39.20 38.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/6/2022 - 18:04 | Chłopców, 400m zmienny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Razinkow Artem | 07 | Spartan Kharkov | 4:48.36 | 604 |
50m: 100m: | 30.89 1:07.37 | 30.89 36.48 | 150m: 200m: | 1:46.66 2:24.20 | 39.29 37.54 | 250m: 300m: | 3:03.96 3:43.95 | 39.76 39.99 | 350m: 400m: | 4:16.71 4:48.36 | 32.76 31.65 |
2. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 4:54.44 | 567 |
50m: 100m: | 30.43 1:06.04 | 30.43 35.61 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:23.54 | 39.19 38.31 | 250m: 300m: | 3:05.59 3:46.97 | 42.05 41.38 | 350m: 400m: | 4:21.01 4:54.44 | 34.04 33.43 |
3. | Bondar Nikita | 07 | Nika Swim Kyiv | 5:02.11 | 525 |
50m: 100m: | 31.39 1:10.94 | 31.39 39.55 | 150m: 200m: | 1:51.52 2:29.86 | 40.58 38.34 | 250m: 300m: | 3:12.64 3:55.25 | 42.78 42.61 | 350m: 400m: | 5:02.11 |
4. | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 5:02.72 | 522 |
50m: 100m: | 32.38 1:09.87 | 32.38 37.49 | 150m: 200m: | 1:51.15 2:29.99 | 41.28 38.84 | 250m: 300m: | 3:12.48 3:54.77 | 42.49 42.29 | 350m: 400m: | 4:29.78 5:02.72 | 35.01 32.94 |
5. | Ciapuła Michał | 07 | Unia Oświęcim | 5:13.40 | 470 |
50m: 100m: | 32.70 1:11.12 | 32.70 38.42 | 150m: 200m: | 1:51.67 2:30.62 | 40.55 38.95 | 250m: 300m: | 3:15.15 4:00.68 | 44.53 45.53 | 350m: 400m: | 4:37.75 5:13.40 | 37.07 35.65 |
6. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 5:16.98 | 455 |
50m: 100m: | 32.32 1:09.38 | 32.32 37.06 | 150m: 200m: | 1:51.97 2:32.84 | 42.59 40.87 | 250m: 300m: | 3:17.59 4:02.98 | 44.75 45.39 | 350m: 400m: | 4:41.57 5:16.98 | 38.59 35.41 |
7. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 5:28.69 | 408 |
50m: 100m: | 32.53 1:11.54 | 32.53 39.01 | 150m: 200m: | 1:56.31 2:39.27 | 44.77 42.96 | 250m: 300m: | 3:25.02 4:12.22 | 45.75 47.20 | 350m: 400m: | 4:51.73 5:28.69 | 39.51 36.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/6/2022 - 18:04 | Chłopców, 400m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 5:16.98 | 455 |
50m: 100m: | 32.32 1:09.38 | 32.32 37.06 | 150m: 200m: | 1:51.97 2:32.84 | 42.59 40.87 | 250m: 300m: | 3:17.59 4:02.98 | 44.75 45.39 | 350m: 400m: | 4:41.57 5:16.98 | 38.59 35.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/6/2022 - 18:04 | Chłopców, 400m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Razinkow Artem | 07 | Spartan Kharkov | 4:48.36 | 604 |
50m: 100m: | 30.89 1:07.37 | 30.89 36.48 | 150m: 200m: | 1:46.66 2:24.20 | 39.29 37.54 | 250m: 300m: | 3:03.96 3:43.95 | 39.76 39.99 | 350m: 400m: | 4:16.71 4:48.36 | 32.76 31.65 |
2. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 4:54.44 | 567 |
50m: 100m: | 30.43 1:06.04 | 30.43 35.61 | 150m: 200m: | 1:45.23 2:23.54 | 39.19 38.31 | 250m: 300m: | 3:05.59 3:46.97 | 42.05 41.38 | 350m: 400m: | 4:21.01 4:54.44 | 34.04 33.43 |
3. | Bondar Nikita | 07 | Nika Swim Kyiv | 5:02.11 | 525 |
50m: 100m: | 31.39 1:10.94 | 31.39 39.55 | 150m: 200m: | 1:51.52 2:29.86 | 40.58 38.34 | 250m: 300m: | 3:12.64 3:55.25 | 42.78 42.61 | 350m: 400m: | 5:02.11 |
4. | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 5:02.72 | 522 |
50m: 100m: | 32.38 1:09.87 | 32.38 37.49 | 150m: 200m: | 1:51.15 2:29.99 | 41.28 38.84 | 250m: 300m: | 3:12.48 3:54.77 | 42.49 42.29 | 350m: 400m: | 4:29.78 5:02.72 | 35.01 32.94 |
5. | Ciapuła Michał | 07 | Unia Oświęcim | 5:13.40 | 470 |
50m: 100m: | 32.70 1:11.12 | 32.70 38.42 | 150m: 200m: | 1:51.67 2:30.62 | 40.55 38.95 | 250m: 300m: | 3:15.15 4:00.68 | 44.53 45.53 | 350m: 400m: | 4:37.75 5:13.40 | 37.07 35.65 |
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 5:28.69 | 408 |
50m: 100m: | 32.53 1:11.54 | 32.53 39.01 | 150m: 200m: | 1:56.31 2:39.27 | 44.77 42.96 | 250m: 300m: | 3:25.02 4:12.22 | 45.75 47.20 | 350m: 400m: | 4:51.73 5:28.69 | 39.51 36.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/6/2022 - 18:04 | Chłopców, 400m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 5:09.44 | 489 |
50m: 100m: | 31.56 1:08.81 | 31.56 37.25 | 150m: 200m: | 1:47.90 2:26.01 | 39.09 38.11 | 250m: 300m: | 3:10.52 3:55.35 | 44.51 44.83 | 350m: 400m: | 4:33.75 5:09.44 | 38.40 35.69 |
2. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:13.14 | 472 |
50m: 100m: | 32.22 1:07.27 | 32.22 35.05 | 150m: 200m: | 1:47.35 2:26.13 | 40.08 38.78 | 250m: 300m: | 3:14.61 4:01.59 | 48.48 46.98 | 350m: 400m: | 4:37.92 5:13.14 | 36.33 35.22 |
3. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:30.73 | 400 |
50m: 100m: | 35.01 1:18.53 | 35.01 43.52 | 150m: 200m: | 2:45.38 | 250m: 300m: | 3:29.36 4:15.11 | 43.98 45.75 | 350m: 400m: | 5:30.73 |
4. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:31.44 | 398 |
50m: 100m: | 33.69 1:14.87 | 33.69 41.18 | 150m: 200m: | 1:59.48 2:41.32 | 44.61 41.84 | 250m: 300m: | 3:27.59 4:15.91 | 46.27 48.32 | 350m: 400m: | 4:54.62 5:31.44 | 38.71 36.82 |
5. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:31.55 | 397 |
50m: 100m: | 34.61 1:15.66 | 34.61 41.05 | 150m: 200m: | 1:58.06 2:39.50 | 42.40 41.44 | 250m: 300m: | 3:29.26 4:20.19 | 49.76 50.93 | 350m: 400m: | 4:58.22 5:31.55 | 38.03 33.33 |
6. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 5:32.04 | 396 |
50m: 100m: | 34.37 1:18.29 | 34.37 43.92 | 150m: 200m: | 2:03.88 2:47.39 | 45.59 43.51 | 250m: 300m: | 3:32.11 4:18.10 | 44.72 45.99 | 350m: 400m: | 4:57.86 5:32.04 | 39.76 34.18 |
7. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:39.88 | 369 |
50m: 100m: | 34.70 1:15.62 | 34.70 40.92 | 150m: 200m: | 2:00.09 2:43.30 | 44.47 43.21 | 250m: 300m: | 3:33.92 4:24.96 | 50.62 51.04 | 350m: 400m: | 5:03.11 5:39.88 | 38.15 36.77 |
8. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 5:59.57 | 311 |
50m: 100m: | 36.84 1:21.80 | 36.84 44.96 | 150m: 200m: | 2:16.31 3:07.20 | 54.51 50.89 | 250m: 300m: | 3:51.61 4:38.41 | 44.41 46.80 | 350m: 400m: | 5:19.67 5:59.57 | 41.26 39.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/6/2022 - 18:24 | Mieszane, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:15.07 | 620 |
Kuś Aleksander Bryg Bartosz | 04 04 | 29.16 31.83 | 1:00.95 1:08.86 | Gorczyca Gabriela Malarz Maja | 06 04 | 30.59 28.63 | 1:05.58 59.68 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:19.08 | 592 |
Macura Kinga Jarosz Helena | +0,38 | 33.21 35.64 | 1:08.36 1:15.80 | Woźnicki Dominik Malik Dawid | +0,38 +0,43 | 28.43 26.02 | 1:00.52 54.40 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:19.39 | 590 |
Taras Oleh Bętkowska Zuzanna | 30.78 36.24 | 1:02.79 1:18.02 | Sobaszek Anna Gościński Jakub | +0,31 +0,05 | 30.31 25.13 | 1:05.65 52.93 |
4. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:23.01 | 566 |
Hańderek Mateusz Więcek Weronika | 30.33 37.40 | 1:02.51 1:19.98 | Krystyński Aleksander Stanek Magdalena | +0,09 +0,15 | 26.34 28.70 | 59.22 1:01.30 |
5. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:27.34 | 539 |
Badura Natalia Porwik Kacper | +0,46 | 34.14 32.84 | 1:10.81 1:10.07 | Czerwik Krzysztof Pancerz Oliwia | +0,54 +0,26 | 28.51 30.13 | 1:01.47 1:04.99 |
6. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 4:32.63 | 508 |
Krupa Jakub Wiśniewski Wiktor | +0,71 | 30.03 36.00 | 1:01.21 1:15.12 | Guzdek Anna Sowa Barbara | +0,48 | 34.68 30.10 | 1:13.67 1:02.63 |
7. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 4:34.29 | 499 |
Jałowiecka Gabriela Borowski Mikołaj | +0,20 | 34.58 35.23 | 1:10.71 1:15.29 | Rachwał Patryk Sądel Oliwia | 29.86 31.24 | 1:04.14 1:04.15 |
8. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 4:39.56 | 471 |
Wietrzyk Nikola Wrona Ewa | 08 06 | 37.49 34.31 | 1:17.47 1:13.42 | Droński Wojciech Bisaga Wojciech | 05 06 | 29.36 | 1:07.11 1:01.56 |
9. | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 4:48.14 | 430 |
Malecka Inka Rolnicki Maksymilian | +0,46 | 34.69 37.06 | 1:12.53 1:20.64 | Mika Aleksander Dygulska Weronika | +0,49 +0,31 | 30.89 32.07 | 1:07.09 1:07.88 |
10. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:56.85 | 393 |
Jurkowski Igor Wrona Maria | 35.20 40.81 | 1:13.87 1:25.90 | Słomska Wiktoria Strąk Krystian | +0,34 +0,19 | 34.83 28.90 | 1:15.45 1:01.63 |
11. | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 5:03.03 | 370 |
Stawowski Marcin Łądka Gabriel | +0,20 | 33.60 41.69 | 1:09.48 1:28.33 | Chmiel Zuzanna Ivolha Kristina | +0,16 +0,50 | 37.76 31.34 | 1:18.33 1:06.89 |
12. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 5:12.07 | 338 |
Skałacki Igor Pawela Lena | 35.99 46.53 | 1:13.05 1:40.01 | Sadek Kacper Nawara Oliwia | +0,87 | 32.42 32.79 | 1:10.27 1:08.74 |
13. | Olimpijczyk Kraków 1 | Olimpijczyk Kraków | 5:15.82 | 326 |
Woźny Liliana Gorzkowski Filip | 39.77 40.96 | 1:23.31 1:26.53 | Jaje Mikołaj Mielech Magdalena | +0,77 | 35.37 | 1:13.61 1:12.37 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |