Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu Oświęcim, 17 - 18/6/2022 |
2 - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu II | 18/6/2022 - 9:30 |
Konkurencja 14 18/6/2022 - 9:30 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 27.47 | 703 | |||
2. | Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.20 | 529 | |||
3. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 30.37 | 520 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Unia Oświęcim | 31.65 | 459 | |||
5. | Mikłos Julia | 05 | Unia Oświęcim | 31.76 | 455 | |||
6. | Kurach Olga | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.28 | 433 | |||
7. | Kumorek Kamila | 02 | BOSiR Brzesko | 32.73 | 415 | |||
8. | Tchórzewska Sabina | 05 | KS SMS Wieliczka | 33.31 | 394 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/6/2022 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sobaszek Anna | 06 | SMS Galicja Kraków | 29.90 | 545 | |||
2. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 30.86 | 496 | |||
3. | Pancerz Oliwia | 06 | Unia Oświęcim | 31.27 | 476 | |||
4. | Szweda Jowita | 06 | Unia Oświęcim | 31.28 | 476 | |||
5. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.60 | 462 | |||
6. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.32 | 431 | |||
7. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.54 | 423 | |||
8. | Lepszy-Bayaraa Julia | 07 | Unia Oświęcim | 32.58 | 421 | |||
9. | Stańczyk Klaudia | 07 | Orka Ciechanów | 32.63 | 419 | |||
10. | Kubic Agata | 07 | Korona 1919 Kraków | 32.80 | 413 | |||
11. | Banaszkiewicz Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.54 | 386 | |||
12. | Szczotka Natalia | 07 | Unia Oświęcim | 33.88 | 374 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/6/2022 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolosinska Marharyta | 08 | Nika Swim Kyiv | 30.55 | 511 | |||
2. | Słomska Wiktoria | 08 | Ósemka Oświęcim | 31.15 | 482 | |||
3. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.37 | 429 | |||
4. | Nawara Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 33.09 | 402 | |||
5. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.17 | 399 | |||
6. | Ivolha Kristina | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.41 | 390 | |||
7. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.64 | 383 | |||
8. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 34.87 | 343 | |||
9. | Woźny Liliana | 08 | Olimpijczyk Kraków | 35.46 | 327 | |||
10. | Kryza Jagoda | 08 | KS SMS Wieliczka | 35.88 | 315 | |||
11. | Porębska Julia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 36.10 | 309 | |||
12. | Herasymenko Sofiia | 08 | Jordan Kraków | 39.64 | 234 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/6/2022 - 9:36 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 25.62 | 656 | |||
2. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 25.64 | 655 | |||
3. | Król Jan | 02 | AZS AGH Kraków | 25.96 | 631 | |||
4. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 26.24 | 611 | |||
5. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.31 | 606 | |||
6. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 26.47 | 595 | |||
7. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 26.99 | 561 | |||
8. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 27.02 | 559 | |||
9. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 27.03 | 559 | |||
10. | Hanf Szymon | 03 | Korona 1919 Kraków | 27.12 | 553 | |||
11. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 27.18 | 550 | |||
12. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.33 | 541 | |||
13. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.45 | 533 | |||
14. | Berwecki Arkadiusz | 73 | Motyl MOSiR St. Wola | 28.62 | 471 | |||
15. | Baranik Mariusz | 69 | Korona 1919 Kraków | 28.77 | 463 | |||
16. | Ryś Szymon | 00 | AZS AGH Kraków | 28.90 | 457 | |||
17. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 30.07 | 406 | |||
18. | Kowalski Gabriel | 04 | IKS DSS Kraków | 31.04 | 369 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/6/2022 - 9:36 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 26.75 | 577 | |||
2. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 26.85 | 570 | |||
3. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 26.90 | 567 | |||
4. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 27.16 | 551 | |||
5. | Olszowski Mikołaj | 06 | SMS Galicja Kraków | 27.64 | 523 | |||
6. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 27.96 | 505 | |||
7. | Woźnicki Dominik | 06 | Unia Oświęcim | 28.15 | 495 | |||
8. | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 28.22 | 491 | |||
Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 28.22 | 491 | ||||
10. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 28.34 | 485 | |||
11. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 28.41 | 481 | |||
12. | Machulak Kamil | 06 | Unia Oświęcim | 28.92 | 456 | |||
13. | Garstka Aleksander | 07 | Orka Ciechanów | 29.38 | 435 | |||
14. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 29.59 | 426 | |||
15. | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 30.71 | 381 | |||
16. | Świętek Krzysztof | 06 | Jasień Sucha Besk. | 31.66 | 348 | |||
17. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 31.71 | 346 | |||
18. | Wójcik Hubert | 06 | KS SMS Wieliczka | 32.32 | 327 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/6/2022 - 9:36 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zozulia Ilia | 08 | Spartan Kharkov | 27.16 | 551 | |||
2. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 28.68 | 468 | |||
3. | Lewczenko Roman | 08 | Nika Swim Kyiv | 28.76 | 464 | |||
4. | Szymański Paweł | 08 | Korona 1919 Kraków | 28.89 | 458 | |||
5. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.36 | 436 | |||
6. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 29.71 | 421 | |||
7. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 29.78 | 418 | |||
8. | Jaje Mikołaj | 08 | Olimpijczyk Kraków | 30.97 | 371 | |||
9. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 31.12 | 366 | |||
10. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 32.02 | 336 | |||
11. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 32.66 | 317 | |||
12. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.22 | 301 | |||
13. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 33.49 | 294 | |||
14. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona 1919 Kraków | 33.56 | 292 | |||
15. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 34.10 | 278 | |||
16. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 34.79 | 262 | |||
17. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 36.05 | 235 | |||
18. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona 1919 Kraków | 36.57 | 225 | |||
19. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 36.75 | 222 | |||
20. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 37.57 | 208 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/6/2022 - 9:47 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Smiczek Julia | 05 | AZS AWF Katowice | 32.79 | 557 | |||
2. | Janik Anna | 05 | Unia Oświęcim | 33.94 | 502 | |||
3. | Szczurek Julia | 05 | Unia Oświęcim | 37.55 | 370 | |||
4. | Frączek-Warias Oliwia | 04 | IKS DSS Kraków | 50.67 | 150 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/6/2022 - 9:47 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 31.23 | 644 | |||
2. | Ryfka Maja | 06 | Fala Kraśnik | 32.06 | 595 | |||
3. | Sobaszek Anna | 06 | SMS Galicja Kraków | 32.48 | 573 | |||
4. | Macura Kinga | 06 | Unia Oświęcim | 32.62 | 565 | |||
5. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.08 | 542 | |||
6. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 33.32 | 530 | |||
7. | Permus Aleksandra | 06 | KS SMS Wieliczka | 33.48 | 523 | |||
8. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 34.73 | 468 | |||
9. | Zabawa Emilia | 07 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.94 | 460 | |||
10. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 35.49 | 439 | |||
11. | Banaszkiewicz Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.72 | 396 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/6/2022 - 9:47 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malecka Inka | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.72 | 560 | |||
2. | Jałowiecka Gabriela | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.94 | 549 | |||
3. | Górecka Maja | 08 | Gilus Gilowice | 33.28 | 532 | |||
4. | Wietrzyk Nikola | 08 | Jasień Sucha Besk. | 35.02 | 457 | |||
5. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 38.02 | 357 | |||
6. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 38.69 | 339 | |||
7. | Piwowarczyk Antonina | 08 | Jordan Kraków | 42.50 | 255 | |||
8. | Wasilewska Hanna | 08 | IKS DSS Kraków | 56.11 | 111 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/6/2022 - 9:52 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 27.37 | 657 | |||
2. | Nowiczkow Jakub | 01 | AZS AGH Kraków | 28.39 | 589 | |||
3. | Taras Oleh | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.59 | 576 | |||
4. | Wołoszyn Roman | 01 | AZS AGH Kraków | 28.71 | 569 | |||
5. | Ryś Tymon | 02 | AZS AGH Kraków | 30.45 | 477 | |||
6. | Regulski Maciej | 04 | Unia Oświęcim | 30.72 | 465 | |||
7. | Białas Bartosz | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.99 | 375 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/6/2022 - 9:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowakowski Oliwier | 07 | SMS Galicja Kraków | 27.83 | 625 | |||
2. | Bohatyr Tymofii | 07 | SMS Galicja Kraków | 30.97 | 453 | |||
3. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 31.17 | 445 | |||
4. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 31.51 | 430 | |||
5. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 33.11 | 371 | |||
6. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.65 | 353 | |||
7. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 33.80 | 349 | |||
8. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 36.60 | 274 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/6/2022 - 9:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 30.37 | 481 | |||
2. | Szymański Paweł | 08 | Korona 1919 Kraków | 30.93 | 455 | |||
3. | Zozulia Ilia | 08 | Spartan Kharkov | 31.28 | 440 | |||
4. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 31.96 | 412 | |||
5. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 32.24 | 402 | |||
6. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 32.76 | 383 | |||
7. | Spórna Jan | 08 | SMS Galicja Kraków | 33.29 | 365 | |||
8. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 33.95 | 344 | |||
9. | Gębarowski Olaf | 08 | Ósemka Oświęcim | 35.09 | 312 | |||
10. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 35.46 | 302 | |||
11. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 35.96 | 289 | |||
12. | Stefański Juliusz | 08 | Siemacha Kraków | 36.86 | 269 | |||
13. | Łaskawiec Szymon | 08 | Omega Olkusz | 37.23 | 261 | |||
14. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 37.73 | 250 | |||
15. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 44.21 | 156 | |||
16. | Sułkowski Stanisław | 08 | IKS DSS Kraków | 1:17.33 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/6/2022 - 10:00 | Kobiet, 400m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pinkowicz Alicja | 04 | Unia Oświęcim | 4:46.16 | 564 |
50m: 100m: | 31.75 1:08.39 | 31.75 36.64 | 150m: 200m: | 1:44.05 2:20.84 | 35.66 36.79 | 250m: 300m: | 2:57.07 3:34.91 | 36.23 37.84 | 350m: 400m: | 4:11.05 4:46.16 | 36.14 35.11 |
2. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:48.00 | 553 |
50m: 100m: | 33.17 1:09.68 | 33.17 36.51 | 150m: 200m: | 1:46.71 2:23.70 | 37.03 36.99 | 250m: 300m: | 3:00.41 3:37.10 | 36.71 36.69 | 350m: 400m: | 4:13.53 4:48.00 | 36.43 34.47 |
3. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Unia Oświęcim | 4:50.21 | 540 |
50m: 100m: | 33.11 1:09.05 | 33.11 35.94 | 150m: 200m: | 1:45.48 2:22.69 | 36.43 37.21 | 250m: 300m: | 2:59.98 3:37.47 | 37.29 37.49 | 350m: 400m: | 4:14.75 4:50.21 | 37.28 35.46 |
4. | Volkert Julia | 05 | Unia Oświęcim | 4:53.02 | 525 |
50m: 100m: | 33.04 1:09.32 | 33.04 36.28 | 150m: 200m: | 1:45.94 2:23.38 | 36.62 37.44 | 250m: 300m: | 3:00.93 3:38.83 | 37.55 37.90 | 350m: 400m: | 4:16.57 4:53.02 | 37.74 36.45 |
5. | Kowalska Julia | 04 | Unia Oświęcim | 4:56.88 | 505 |
50m: 100m: | 33.34 1:10.18 | 33.34 36.84 | 150m: 200m: | 1:47.55 2:25.05 | 37.37 37.50 | 250m: 300m: | 3:02.54 3:40.78 | 37.49 38.24 | 350m: 400m: | 4:19.32 4:56.88 | 38.54 37.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/6/2022 - 10:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 4:37.14 | 621 |
50m: 100m: | 31.58 1:05.98 | 31.58 34.40 | 150m: 200m: | 1:40.89 2:16.56 | 34.91 35.67 | 250m: 300m: | 2:51.90 3:26.97 | 35.34 35.07 | 350m: 400m: | 4:02.27 4:37.14 | 35.30 34.87 |
2. | Łazarz Milena | 06 | Unia Oświęcim | 4:37.70 | 617 |
50m: 100m: | 31.31 1:05.73 | 31.31 34.42 | 150m: 200m: | 1:40.91 2:16.67 | 35.18 35.76 | 250m: 300m: | 2:51.68 3:27.79 | 35.01 36.11 | 350m: 400m: | 4:03.23 4:37.70 | 35.44 34.47 |
3. | Sowa Barbara | 07 | Unia Oświęcim | 4:41.50 | 592 |
50m: 100m: | 32.37 1:07.90 | 32.37 35.53 | 150m: 200m: | 1:44.18 2:20.41 | 36.28 36.23 | 250m: 300m: | 2:56.13 3:31.83 | 35.72 35.70 | 350m: 400m: | 4:06.75 4:41.50 | 34.92 34.75 |
4. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 4:43.03 | 583 |
50m: 100m: | 32.77 1:08.42 | 32.77 35.65 | 150m: 200m: | 1:44.40 2:20.42 | 35.98 36.02 | 250m: 300m: | 2:56.72 3:33.00 | 36.30 36.28 | 350m: 400m: | 4:08.90 4:43.03 | 35.90 34.13 |
5. | Macura Kinga | 06 | Unia Oświęcim | 4:44.50 | 574 |
50m: 100m: | 32.12 1:07.12 | 32.12 35.00 | 150m: 200m: | 1:42.89 2:19.20 | 35.77 36.31 | 250m: 300m: | 2:55.29 3:31.57 | 36.09 36.28 | 350m: 400m: | 4:08.00 4:44.50 | 36.43 36.50 |
6. | Szczerba Patrycja | 07 | Delfin Tarnów | 4:47.48 | 556 |
50m: 100m: | 32.70 1:08.12 | 32.70 35.42 | 150m: 200m: | 1:44.67 2:21.23 | 36.55 36.56 | 250m: 300m: | 2:58.57 3:35.50 | 37.34 36.93 | 350m: 400m: | 4:12.13 4:47.48 | 36.63 35.35 |
7. | Badura Natalia | 06 | Unia Oświęcim | 4:49.91 | 542 |
50m: 100m: | 32.66 1:08.87 | 32.66 36.21 | 150m: 200m: | 1:45.42 2:22.63 | 36.55 37.21 | 250m: 300m: | 2:59.76 3:37.17 | 37.13 37.41 | 350m: 400m: | 4:14.33 4:49.91 | 37.16 35.58 |
8. | Bandarenko Anna | 07 | Nika Swim Kyiv | 4:51.51 | 533 |
50m: 100m: | 33.43 1:10.19 | 33.43 36.76 | 150m: 200m: | 1:47.42 2:24.63 | 37.23 37.21 | 250m: 300m: | 3:01.52 3:38.77 | 36.89 37.25 | 350m: 400m: | 4:15.20 4:51.51 | 36.43 36.31 |
9. | Guzdek Anna | 07 | Unia Oświęcim | 4:52.97 | 525 |
50m: 100m: | 32.87 1:09.72 | 32.87 36.85 | 150m: 200m: | 1:47.31 2:25.65 | 37.59 38.34 | 250m: 300m: | 3:03.45 3:41.40 | 37.80 37.95 | 350m: 400m: | 4:19.16 4:52.97 | 37.76 33.81 |
10. | Laszczak Aleksandra | 07 | Unia Oświęcim | 4:53.29 | 524 |
50m: 100m: | 32.99 1:09.72 | 32.99 36.73 | 150m: 200m: | 1:47.72 2:25.89 | 38.00 38.17 | 250m: 300m: | 3:03.65 3:41.68 | 37.76 38.03 | 350m: 400m: | 4:19.55 4:53.29 | 37.87 33.74 |
11. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 4:59.65 | 491 |
50m: 100m: | 33.90 1:10.74 | 33.90 36.84 | 150m: 200m: | 1:47.71 2:26.21 | 36.97 38.50 | 250m: 300m: | 3:05.47 3:44.67 | 39.26 39.20 | 350m: 400m: | 4:23.26 4:59.65 | 38.59 36.39 |
12. | Całka Alicja | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:00.98 | 484 |
50m: 100m: | 33.06 1:12.10 | 33.06 39.04 | 150m: 200m: | 1:51.40 2:30.56 | 39.30 39.16 | 250m: 300m: | 3:08.86 3:47.41 | 38.30 38.55 | 350m: 400m: | 4:25.94 5:00.98 | 38.53 35.04 |
13. | Czuba Julia | 07 | Unia Oświęcim | 5:03.21 | 474 |
50m: 100m: | 34.50 1:13.01 | 34.50 38.51 | 150m: 200m: | 1:52.41 2:30.66 | 39.40 38.25 | 250m: 300m: | 3:10.15 3:49.02 | 39.49 38.87 | 350m: 400m: | 4:26.84 5:03.21 | 37.82 36.37 |
14. | Cała Anastazja | 07 | Unia Oświęcim | 5:03.70 | 471 |
50m: 100m: | 34.22 1:12.07 | 34.22 37.85 | 150m: 200m: | 1:51.28 2:30.50 | 39.21 39.22 | 250m: 300m: | 3:09.87 3:48.29 | 39.37 38.42 | 350m: 400m: | 4:27.22 5:03.70 | 38.93 36.48 |
15. | Antos Alicja | 07 | Unia Oświęcim | 5:05.41 | 464 |
50m: 100m: | 33.72 1:11.13 | 33.72 37.41 | 150m: 200m: | 1:50.63 2:30.01 | 39.50 39.38 | 250m: 300m: | 3:09.43 3:48.78 | 39.42 39.35 | 350m: 400m: | 4:28.17 5:05.41 | 39.39 37.24 |
16. | Jarzyna Klaudia | 07 | Unia Oświęcim | 5:20.51 | 401 |
50m: 100m: | 37.19 1:17.06 | 37.19 39.87 | 150m: 200m: | 1:57.78 2:39.32 | 40.72 41.54 | 250m: 300m: | 3:20.54 4:02.41 | 41.22 41.87 | 350m: 400m: | 4:40.93 5:20.51 | 38.52 39.58 |
17. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:39.15 | 338 |
50m: 100m: | 36.72 1:17.98 | 36.72 41.26 | 150m: 200m: | 2:00.95 2:44.43 | 42.97 43.48 | 250m: 300m: | 3:27.87 4:11.70 | 43.44 43.83 | 350m: 400m: | 4:55.28 5:39.15 | 43.58 43.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/6/2022 - 10:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łakoma Maria | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 4:46.76 | 560 |
50m: 100m: | 31.70 1:06.86 | 31.70 35.16 | 150m: 200m: | 1:43.35 2:20.18 | 36.49 36.83 | 250m: 300m: | 2:57.29 3:34.45 | 37.11 37.16 | 350m: 400m: | 4:11.40 4:46.76 | 36.95 35.36 |
2. | Wrona Maria | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:52.13 | 530 |
50m: 100m: | 34.04 1:10.35 | 34.04 36.31 | 150m: 200m: | 1:47.58 2:24.58 | 37.23 37.00 | 250m: 300m: | 3:01.73 3:38.86 | 37.15 37.13 | 350m: 400m: | 4:16.21 4:52.13 | 37.35 35.92 |
3. | Kershkowa Gloria | 08 | Nika Swim Kyiv | 4:53.02 | 525 |
50m: 100m: | 33.45 1:09.77 | 33.45 36.32 | 150m: 200m: | 1:46.92 2:24.14 | 37.15 37.22 | 250m: 300m: | 3:01.81 3:39.06 | 37.67 37.25 | 350m: 400m: | 4:16.92 4:53.02 | 37.86 36.10 |
4. | Jałowiecka Gabriela | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:59.48 | 492 |
50m: 100m: | 32.71 1:10.29 | 32.71 37.58 | 150m: 200m: | 1:48.40 2:27.07 | 38.11 38.67 | 250m: 300m: | 3:05.94 3:44.97 | 38.87 39.03 | 350m: 400m: | 4:23.66 4:59.48 | 38.69 35.82 |
5. | Dychtoń Julia | 08 | Delfin Tarnów | 5:05.33 | 464 |
50m: 100m: | 34.93 1:13.15 | 34.93 38.22 | 150m: 200m: | 1:52.11 2:31.79 | 38.96 39.68 | 250m: 300m: | 3:12.35 3:51.48 | 40.56 39.13 | 350m: 400m: | 4:29.17 5:05.33 | 37.69 36.16 |
6. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 5:16.40 | 417 |
50m: 100m: | 35.42 1:14.87 | 35.42 39.45 | 150m: 200m: | 1:55.63 2:36.91 | 40.76 41.28 | 250m: 300m: | 3:17.76 3:58.76 | 40.85 41.00 | 350m: 400m: | 4:38.94 5:16.40 | 40.18 37.46 |
7. | Mielech Magdalena | 08 | Olimpijczyk Kraków | 5:27.83 | 375 |
50m: 100m: | 37.25 1:17.80 | 37.25 40.55 | 150m: 200m: | 1:58.96 2:40.60 | 41.16 41.64 | 250m: 300m: | 3:22.93 4:05.14 | 42.33 42.21 | 350m: 400m: | 4:46.90 5:27.83 | 41.76 40.93 |
8. | Konieczna Antonina | 08 | Omega Olkusz | 5:42.88 | 327 |
50m: 100m: | 37.17 1:19.48 | 37.17 42.31 | 150m: 200m: | 2:03.89 2:48.11 | 44.41 44.22 | 250m: 300m: | 3:32.47 4:17.13 | 44.36 44.66 | 350m: 400m: | 5:00.51 5:42.88 | 43.38 42.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/6/2022 - 10:24 | Mężczyzn, 400m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Unia Oświęcim | 4:05.78 | 717 |
50m: 100m: | 29.08 1:00.26 | 29.08 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.72 2:03.20 | 31.46 31.48 | 250m: 300m: | 2:34.51 3:05.51 | 31.31 31.00 | 350m: 400m: | 3:36.35 4:05.78 | 30.84 29.43 |
2. | Kowolik Alex | 04 | Unia Oświęcim | 4:08.72 | 692 |
50m: 100m: | 30.08 1:01.76 | 30.08 31.68 | 150m: 200m: | 1:33.40 2:04.99 | 31.64 31.59 | 250m: 300m: | 2:36.15 3:07.26 | 31.16 31.11 | 350m: 400m: | 3:38.54 4:08.72 | 31.28 30.18 |
3. | Hanf Szymon | 03 | Korona 1919 Kraków | 4:18.00 | 620 |
50m: 100m: | 28.86 1:01.40 | 28.86 32.54 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:07.77 | 32.88 33.49 | 250m: 300m: | 2:41.20 3:14.09 | 33.43 32.89 | 350m: 400m: | 3:46.76 4:18.00 | 32.67 31.24 |
4. | Skierski Radosław | 00 | AZS AGH Kraków | 4:20.47 | 603 |
50m: 100m: | 29.59 1:02.19 | 29.59 32.60 | 150m: 200m: | 1:35.04 2:08.18 | 32.85 33.14 | 250m: 300m: | 2:41.00 3:14.09 | 32.82 33.09 | 350m: 400m: | 3:47.48 4:20.47 | 33.39 32.99 |
5. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:21.87 | 593 |
50m: 100m: | 29.75 1:02.41 | 29.75 32.66 | 150m: 200m: | 1:36.15 2:09.89 | 33.74 33.74 | 250m: 300m: | 2:42.74 3:16.24 | 32.85 33.50 | 350m: 400m: | 3:48.64 4:21.87 | 32.40 33.23 |
6. | Król Jan | 02 | AZS AGH Kraków | 4:24.07 | 578 |
50m: 100m: | 28.32 1:01.40 | 28.32 33.08 | 150m: 200m: | 1:35.00 2:08.98 | 33.60 33.98 | 250m: 300m: | 2:42.86 3:17.25 | 33.88 34.39 | 350m: 400m: | 3:51.50 4:24.07 | 34.25 32.57 |
7. | Cembala Karol | 05 | Unia Oświęcim | 4:24.98 | 572 |
50m: 100m: | 29.58 1:02.57 | 29.58 32.99 | 150m: 200m: | 1:36.43 2:10.79 | 33.86 34.36 | 250m: 300m: | 2:44.73 3:18.42 | 33.94 33.69 | 350m: 400m: | 3:52.08 4:24.98 | 33.66 32.90 |
8. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 4:26.15 | 565 |
50m: 100m: | 29.15 1:01.57 | 29.15 32.42 | 150m: 200m: | 1:36.13 2:10.47 | 34.56 34.34 | 250m: 300m: | 2:45.23 3:19.97 | 34.76 34.74 | 350m: 400m: | 3:55.05 4:26.15 | 35.08 31.10 |
9. | Skalski Konrad | 04 | Unia Oświęcim | 4:27.73 | 555 |
50m: 100m: | 29.80 1:03.14 | 29.80 33.34 | 150m: 200m: | 1:37.23 2:11.22 | 34.09 33.99 | 250m: 300m: | 2:44.85 3:19.43 | 33.63 34.58 | 350m: 400m: | 3:54.04 4:27.73 | 34.61 33.69 |
10. | Oszczak Norbert | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:27.78 | 555 |
50m: 100m: | 30.42 1:04.13 | 30.42 33.71 | 150m: 200m: | 1:37.68 2:11.88 | 33.55 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.96 3:20.34 | 34.08 34.38 | 350m: 400m: | 3:54.32 4:27.78 | 33.98 33.46 |
11. | Kochanowicz Karol | 05 | Unia Oświęcim | 4:36.67 | 503 |
50m: 100m: | 31.93 1:07.01 | 31.93 35.08 | 150m: 200m: | 1:42.54 2:18.38 | 35.53 35.84 | 250m: 300m: | 2:53.33 3:28.25 | 34.95 34.92 | 350m: 400m: | 4:03.25 4:36.67 | 35.00 33.42 |
12. | Kowalski Patryk | 97 | AZS AGH Kraków | 4:38.53 | 493 |
50m: 100m: | 31.35 1:05.98 | 31.35 34.63 | 150m: 200m: | 1:41.92 2:17.79 | 35.94 35.87 | 250m: 300m: | 2:53.52 3:29.23 | 35.73 35.71 | 350m: 400m: | 4:04.09 4:38.53 | 34.86 34.44 |
13. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Unia Oświęcim | 4:41.63 | 477 |
50m: 100m: | 32.01 1:07.64 | 32.01 35.63 | 150m: 200m: | 1:43.55 2:19.79 | 35.91 36.24 | 250m: 300m: | 2:55.90 3:32.16 | 36.11 36.26 | 350m: 400m: | 4:07.20 4:41.63 | 35.04 34.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/6/2022 - 10:24 | Chłopców, 400m dowolny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 4:18.71 | 615 |
50m: 100m: | 29.20 | 29.20 | 150m: 200m: | 1:34.17 | 250m: 300m: | 2:41.09 | 350m: 400m: | 3:48.06 4:18.71 | 30.65 |
2. | Razinkow Artem | 07 | Spartan Kharkov | 4:20.96 | 599 |
50m: 100m: | 30.05 1:03.17 | 30.05 33.12 | 150m: 200m: | 1:36.65 2:10.12 | 33.48 33.47 | 250m: 300m: | 2:43.53 3:17.03 | 33.41 33.50 | 350m: 400m: | 3:49.59 4:20.96 | 32.56 31.37 |
3. | Jarek Oskar | 06 | Unia Oświęcim | 4:30.00 | 541 |
50m: 100m: | 31.92 1:06.70 | 31.92 34.78 | 150m: 200m: | 1:41.45 2:16.40 | 34.75 34.95 | 250m: 300m: | 2:49.56 3:23.61 | 33.16 34.05 | 350m: 400m: | 3:57.32 4:30.00 | 33.71 32.68 |
4. | Czerwik Krzysztof | 06 | Unia Oświęcim | 4:32.03 | 529 |
50m: 100m: | 32.15 1:07.49 | 32.15 35.34 | 150m: 200m: | 1:42.74 2:17.78 | 35.25 35.04 | 250m: 300m: | 2:52.81 3:27.54 | 35.03 34.73 | 350m: 400m: | 3:59.51 4:32.03 | 31.97 32.52 |
5. | Machulak Kamil | 06 | Unia Oświęcim | 4:36.02 | 506 |
50m: 100m: | 30.24 1:04.93 | 30.24 34.69 | 150m: 200m: | 1:40.22 2:15.79 | 35.29 35.57 | 250m: 300m: | 2:51.32 3:27.11 | 35.53 35.79 | 350m: 400m: | 4:02.29 4:36.02 | 35.18 33.73 |
6. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 4:42.79 | 471 |
50m: 100m: | 31.82 1:07.50 | 31.82 35.68 | 150m: 200m: | 1:42.94 2:18.81 | 35.44 35.87 | 250m: 300m: | 2:54.56 3:30.86 | 35.75 36.30 | 350m: 400m: | 4:07.24 4:42.79 | 36.38 35.55 |
7. | Płoskonka Gracjan | 06 | Unia Oświęcim | 4:44.12 | 464 |
50m: 100m: | 32.80 1:08.28 | 32.80 35.48 | 150m: 200m: | 1:45.47 2:22.08 | 37.19 36.61 | 250m: 300m: | 2:58.28 3:35.06 | 36.20 36.78 | 350m: 400m: | 4:10.72 4:44.12 | 35.66 33.40 |
8. | Mleczko Jakub | 06 | Unia Oświęcim | 4:50.31 | 435 |
50m: 100m: | 33.30 1:09.22 | 33.30 35.92 | 150m: 200m: | 1:45.89 2:22.57 | 36.67 36.68 | 250m: 300m: | 2:59.38 3:36.30 | 36.81 36.92 | 350m: 400m: | 4:13.96 4:50.31 | 37.66 36.35 |
9. | Kołodziej Jan | 07 | Unia Oświęcim | 4:50.72 | 433 |
50m: 100m: | 34.20 1:10.86 | 34.20 36.66 | 150m: 200m: | 1:48.23 2:25.18 | 37.37 36.95 | 250m: 300m: | 3:02.94 3:40.01 | 37.76 37.07 | 350m: 400m: | 4:16.25 4:50.72 | 36.24 34.47 |
10. | Wójcik Hubert | 06 | KS SMS Wieliczka | 5:03.55 | 381 |
50m: 100m: | 34.14 1:11.65 | 34.14 37.51 | 150m: 200m: | 1:51.25 2:30.54 | 39.60 39.29 | 250m: 300m: | 3:11.67 3:51.85 | 41.13 40.18 | 350m: 400m: | 4:29.61 5:03.55 | 37.76 33.94 |
11. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 5:05.07 | 375 |
50m: 100m: | 1:10.96 | 150m: 200m: | 2:29.97 | 250m: 300m: | 3:50.76 | 350m: 400m: | 5:05.07 |
12. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 5:05.09 | 375 |
50m: 100m: | 33.62 1:11.84 | 33.62 38.22 | 150m: 200m: | 1:51.29 2:30.52 | 39.45 39.23 | 250m: 300m: | 3:09.96 3:49.42 | 39.44 39.46 | 350m: 400m: | 4:28.37 5:05.09 | 38.95 36.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/6/2022 - 10:24 | Chłopców, 400m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rachwał Patryk | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:31.43 | 532 |
50m: 100m: | 1:05.05 | 150m: 200m: | 1:39.97 2:14.52 | 34.92 34.55 | 250m: 300m: | 2:49.33 3:24.26 | 34.81 34.93 | 350m: 400m: | 3:58.44 4:31.43 | 34.18 32.99 |
2. | Strąk Krystian | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:34.40 | 515 |
50m: 100m: | 29.89 1:04.14 | 29.89 34.25 | 150m: 200m: | 1:39.67 2:15.13 | 35.53 35.46 | 250m: 300m: | 2:50.92 3:26.18 | 35.79 35.26 | 350m: 400m: | 4:01.69 4:34.40 | 35.51 32.71 |
3. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:39.75 | 486 |
50m: 100m: | 31.32 1:05.53 | 31.32 34.21 | 150m: 200m: | 1:40.71 2:16.57 | 35.18 35.86 | 250m: 300m: | 2:52.44 3:28.49 | 35.87 36.05 | 350m: 400m: | 4:05.13 4:39.75 | 36.64 34.62 |
4. | Plutecki Jakub | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:44.75 | 461 |
50m: 100m: | 31.19 1:06.19 | 31.19 35.00 | 150m: 200m: | 1:41.96 2:18.47 | 35.77 36.51 | 250m: 300m: | 2:54.98 3:32.02 | 36.51 37.04 | 350m: 400m: | 4:08.86 4:44.75 | 36.84 35.89 |
5. | Stawowski Marcin | 08 | SMS Galicja Kraków | 4:46.72 | 452 |
50m: 100m: | 32.17 1:09.18 | 32.17 37.01 | 150m: 200m: | 1:45.74 2:22.94 | 36.56 37.20 | 250m: 300m: | 2:59.73 3:36.79 | 36.79 37.06 | 350m: 400m: | 4:13.24 4:46.72 | 36.45 33.48 |
6. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 4:46.98 | 450 |
50m: 100m: | 32.47 1:09.05 | 32.47 36.58 | 150m: 200m: | 1:45.41 2:22.76 | 36.36 37.35 | 250m: 300m: | 2:59.72 3:36.67 | 36.96 36.95 | 350m: 400m: | 4:13.40 4:46.98 | 36.73 33.58 |
7. | Skałacki Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:48.39 | 444 |
50m: 100m: | 32.08 1:07.82 | 32.08 35.74 | 150m: 200m: | 1:44.88 2:22.17 | 37.06 37.29 | 250m: 300m: | 2:59.74 3:37.53 | 37.57 37.79 | 350m: 400m: | 4:14.47 4:48.39 | 36.94 33.92 |
8. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:54.19 | 418 |
50m: 100m: | 33.00 1:10.15 | 33.00 37.15 | 150m: 200m: | 1:47.32 2:24.88 | 37.17 37.56 | 250m: 300m: | 3:01.83 3:39.45 | 36.95 37.62 | 350m: 400m: | 4:17.29 4:54.19 | 37.84 36.90 |
9. | Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 4:54.82 | 415 |
50m: 100m: | 31.70 1:07.71 | 31.70 36.01 | 150m: 200m: | 1:45.08 2:23.74 | 37.37 38.66 | 250m: 300m: | 3:03.26 3:41.40 | 39.52 38.14 | 350m: 400m: | 4:19.73 4:54.82 | 38.33 35.09 |
10. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 5:03.26 | 382 |
50m: 100m: | 34.19 1:11.87 | 34.19 37.68 | 150m: 200m: | 1:50.59 2:30.03 | 38.72 39.44 | 250m: 300m: | 3:09.90 3:49.51 | 39.87 39.61 | 350m: 400m: | 4:27.78 5:03.26 | 38.27 35.48 |
11. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:05.38 | 374 |
50m: 100m: | 34.41 1:12.24 | 34.41 37.83 | 150m: 200m: | 1:50.76 2:29.60 | 38.52 38.84 | 250m: 300m: | 3:09.53 3:49.15 | 39.93 39.62 | 350m: 400m: | 4:27.75 5:05.38 | 38.60 37.63 |
12. | Szymański Mikołaj | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:09.23 | 360 |
50m: 100m: | 34.89 1:13.62 | 34.89 38.73 | 150m: 200m: | 1:53.96 2:34.29 | 40.34 40.33 | 250m: 300m: | 3:14.65 3:54.33 | 40.36 39.68 | 350m: 400m: | 4:33.44 5:09.23 | 39.11 35.79 |
13. | Dziuba Bartosz | 08 | Korona 1919 Kraków | 5:13.26 | 346 |
50m: 100m: | 36.28 1:15.32 | 36.28 39.04 | 150m: 200m: | 1:55.44 2:35.56 | 40.12 40.12 | 250m: 300m: | 3:15.55 3:55.51 | 39.99 39.96 | 350m: 400m: | 4:35.03 5:13.26 | 39.52 38.23 |
14. | Bulaga Patryk | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 5:13.61 | 345 |
50m: 100m: | 34.47 1:12.79 | 34.47 38.32 | 150m: 200m: | 1:52.91 2:33.65 | 40.12 40.74 | 250m: 300m: | 3:54.82 | 350m: 400m: | 4:35.91 5:13.61 | 41.09 37.70 |
15. | Wołpiuk Michał | 08 | Ósemka Oświęcim | 5:14.75 | 341 |
50m: 100m: | 34.90 1:13.73 | 34.90 38.83 | 150m: 200m: | 1:53.70 2:33.65 | 39.97 39.95 | 250m: 300m: | 3:14.33 3:55.18 | 40.68 40.85 | 350m: 400m: | 4:35.99 5:14.75 | 40.81 38.76 |
16. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 5:15.86 | 338 |
50m: 100m: | 34.16 1:13.12 | 34.16 38.96 | 150m: 200m: | 1:53.81 2:35.28 | 40.69 41.47 | 250m: 300m: | 3:16.69 3:58.55 | 41.41 41.86 | 350m: 400m: | 4:38.44 5:15.86 | 39.89 37.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/6/2022 - 10:59 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | Delfin Tarnów | 1:12.92 | 680 | 34.17 | 38.75 | |||
2. | Horova Oksana | 02 | AZS AGH Kraków | 1:18.60 | 543 | 36.33 | 42.27 | |||
3. | Smoręda Weronika | 05 | Unia Oświęcim | 1:21.11 | 494 | 38.71 | 42.40 | |||
4. | Kryza Maja | 05 | Gilus Gilowice | 1:22.51 | 469 | 38.51 | 44.00 | |||
5. | Kumorek Kamila | 02 | BOSiR Brzesko | 1:25.24 | 425 | 40.55 | 44.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/6/2022 - 10:59 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:12.80 | 683 | 34.36 | 38.44 | |||
2. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 1:14.54 | 636 | 34.44 | 40.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/6/2022 - 10:59 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mosiakina Sonia | 08 | Nika Swim Kyiv | 1:18.73 | 540 | 37.76 | 40.97 | |||
2. | Górecka Maja | 08 | Gilus Gilowice | 1:22.70 | 466 | 38.68 | 44.02 | |||
3. | Raputa Gabriela | 08 | CKiS Skawina | 1:24.76 | 433 | 40.83 | 43.93 | |||
4. | Sądel Oliwia | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:28.16 | 384 | 41.85 | 46.31 | |||
5. | Uchańska Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:29.17 | 371 | 41.76 | 47.41 | |||
6. | Woźny Liliana | 08 | Olimpijczyk Kraków | 1:30.07 | 360 | 43.33 | 46.74 | |||
7. | Pawela Lena | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:38.06 | 279 | 45.49 | 52.57 | |||
8. | Herasymenko Sofiia | 08 | Jordan Kraków | 1:38.27 | 277 | 46.39 | 51.88 | |||
9. | Sołtysik Łucja | 08 | Jordan Kraków | 1:42.45 | 245 | 48.23 | 54.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/6/2022 - 11:07 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 1:03.22 | 728 | 29.80 | 33.42 | |||
2. | Misztal Oliwier | 05 | Korona 1919 Kraków | 1:07.15 | 607 | 31.83 | 35.32 | |||
3. | Strządała Jakub | 04 | Unia Oświęcim | 1:09.58 | 546 | 31.53 | 38.05 | |||
4. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:09.98 | 536 | 31.38 | 38.60 | |||
5. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.15 | 451 | 33.52 | 40.63 | |||
6. | Starzycki Borys | 05 | Unia Oświęcim | 1:15.25 | 431 | 35.38 | 39.87 | |||
7. | Kowalski Gabriel | 04 | IKS DSS Kraków | 1:27.44 | 275 | 41.35 | 46.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/6/2022 - 11:07 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bondar Nikita | 07 | Nika Swim Kyiv | 1:11.42 | 505 | 33.73 | 37.69 | |||
2. | Porwik Kacper | 06 | Unia Oświęcim | 1:11.62 | 500 | 33.74 | 37.88 | |||
3. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 1:13.14 | 470 | 35.01 | 38.13 | |||
4. | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 1:14.39 | 447 | 36.25 | 38.14 | |||
5. | Gałoński Tomasz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.00 | 419 | 35.33 | 40.67 | |||
6. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 1:18.94 | 374 | 36.48 | 42.46 | |||
7. | Żarnowiec Michał | 07 | Unia Oświęcim | 1:18.99 | 373 | 36.82 | 42.17 | |||
8. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.49 | 352 | 37.76 | 42.73 | |||
9. | Goraj Bartłomiej | 07 | Omega Olkusz | 1:22.34 | 329 | 37.81 | 44.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/6/2022 - 11:07 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.72 | 407 | 35.52 | 41.20 | |||
2. | Rolnicki Maksymilian | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:17.38 | 397 | 36.04 | 41.34 | |||
3. | Kowalczyk Bartosz | 08 | Omega Olkusz | 1:19.42 | 367 | 36.99 | 42.43 | |||
4. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 1:21.15 | 344 | 36.97 | 44.18 | |||
5. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:24.69 | 302 | 39.40 | 45.29 | |||
6. | Fengler Adam | 08 | SMS Galicja Kraków | 1:25.33 | 296 | 39.97 | 45.36 | |||
7. | Gorzkowski Filip | 08 | Olimpijczyk Kraków | 1:25.59 | 293 | 40.15 | 45.44 | |||
8. | Osiecki Tymoteusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:32.51 | 232 | 42.89 | 49.62 | |||
9. | Zieliński Mikołaj | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:40.47 | 181 | 45.88 | 54.59 | |||
10. | Gabryś Mateusz | 08 | Ósemka Oświęcim | 1:50.11 | 137 | 53.08 | 57.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 18/6/2022 - 11:16 | Kobiet, 200m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malarz Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:26.23 | 641 | 31.88 | 36.78 | 44.40 | 33.17 | |||
2. | Słabosz Emilia | 05 | MOSM Tychy | 2:26.31 | 640 | 31.99 | 37.51 | 43.35 | 33.46 | |||
3. | Tchórzewska Sabina | 05 | KS SMS Wieliczka | 2:45.61 | 441 | 34.12 | 42.60 | 51.91 | 36.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 18/6/2022 - 11:16 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Unia Oświęcim | 2:24.60 | 663 | 30.71 | 38.99 | 40.91 | 33.99 | |||
2. | Juda Aleksandra | 06 | Unia Oświęcim | 2:27.20 | 628 | 31.42 | 38.43 | 42.78 | 34.57 | |||
3. | Wilk Anna | 06 | Fala Kraśnik | 2:28.26 | 615 | 32.83 | 39.72 | 42.79 | 32.92 | |||
4. | Bętkowska Zuzanna | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:30.54 | 588 | 32.76 | 39.78 | 42.28 | 35.72 | |||
5. | Marciniak Aleksandra | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:35.95 | 528 | 32.83 | 41.36 | 45.00 | 36.76 | |||
6. | Gorczyca Gabriela | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:38.03 | 508 | 31.93 | 40.96 | 49.06 | 36.08 | |||
7. | Permus Aleksandra | 06 | KS SMS Wieliczka | 2:40.17 | 488 | 32.98 | 41.18 | 49.19 | 36.82 | |||
8. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:41.67 | 474 | 34.02 | 41.23 | 47.12 | 39.30 | |||
9. | Kubic Agata | 07 | Korona 1919 Kraków | 2:42.75 | 465 | 34.23 | 43.53 | 48.33 | 36.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 18/6/2022 - 11:16 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kolosinska Marharyta | 08 | Nika Swim Kyiv | 2:34.52 | 543 | 31.84 | 40.94 | 46.96 | 34.78 | |||
2. | Ivolha Kristina | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:43.03 | 462 | 35.24 | 41.92 | 48.58 | 37.29 | |||
3. | Dygulska Weronika | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:44.96 | 446 | 35.84 | 44.91 | 46.01 | 38.20 | |||
4. | Chmiel Zuzanna | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:53.57 | 383 | 39.06 | 42.26 | 52.29 | 39.96 | |||
5. | Nawara Oliwia | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:53.79 | 382 | 34.16 | 45.37 | 53.07 | 41.19 | |||
6. | Mielech Magdalena | 08 | Olimpijczyk Kraków | 2:59.87 | 344 | 40.61 | 46.68 | 53.16 | 39.42 | |||
7. | Porębska Julia | 08 | Jasień Sucha Besk. | 3:00.47 | 341 | 40.07 | 47.39 | 50.49 | 42.52 | |||
8. | Wietrzyk Nikola | 08 | Jasień Sucha Besk. | 3:01.68 | 334 | 37.89 | 46.25 | 56.95 | 40.59 | |||
9. | Sołtysik Łucja | 08 | Jordan Kraków | 3:17.65 | 259 | 44.56 | 52.06 | 55.36 | 45.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 18/6/2022 - 11:28 | Mężczyzn, 200m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Solak Łukasz | 99 | AZS AGH Kraków | 2:09.57 | 681 | 27.47 | 37.06 | 34.99 | 30.05 | |||
2. | Loter Bartosz | 05 | Unia Oświęcim | 2:18.49 | 557 | 28.45 | 39.50 | 38.07 | 32.47 | |||
3. | Taras Oleh | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:18.59 | 556 | 28.94 | 35.61 | 41.86 | 32.18 | |||
4. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:18.71 | 555 | 28.56 | 40.26 | 37.17 | 32.72 | |||
5. | Krystyński Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:19.54 | 545 | 28.64 | 37.51 | 41.38 | 32.01 | |||
6. | Kowalski Alexander | 05 | Orka Ciechanów | 2:20.23 | 537 | 27.88 | 37.68 | 40.91 | 33.76 | |||
7. | Kuś Aleksander | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:22.73 | 509 | 29.43 | 33.38 | 45.21 | 34.71 | |||
8. | Drabczyk Krystian | 04 | Unia Oświęcim | 2:23.17 | 504 | 29.16 | 39.16 | 42.29 | 32.56 | |||
9. | Bigaj Gabriel | 05 | Unia Oświęcim | 2:23.58 | 500 | 29.80 | 36.88 | 43.93 | 32.97 | |||
10. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 2:24.75 | 488 | 29.46 | 36.50 | 43.94 | 34.85 | |||
11. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:25.11 | 484 | 27.58 | 38.68 | 47.03 | 31.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 18/6/2022 - 11:28 | Chłopców, 200m zmienny | 15 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Krupa Jakub | 07 | Unia Oświęcim | 2:20.84 | 530 | 29.54 | 35.87 | 41.43 | 34.00 | |||
2. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:20.98 | 528 | 29.49 | 36.64 | 42.82 | 32.03 | |||
3. | Wiśniewski Wiktor | 07 | Unia Oświęcim | 2:21.14 | 526 | 30.32 | 37.58 | 41.80 | 31.44 | |||
4. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:23.79 | 498 | 29.36 | 35.84 | 45.87 | 32.72 | |||
5. | Kos Maciej | 07 | Unia Oświęcim | 2:25.59 | 480 | 31.43 | 38.90 | 42.83 | 32.43 | |||
6. | Ciapuła Michał | 07 | Unia Oświęcim | 2:26.09 | 475 | 30.10 | 37.73 | 43.70 | 34.56 | |||
7. | Czuba Adrian | 06 | Unia Oświęcim | 2:27.92 | 457 | 30.24 | 38.50 | 45.47 | 33.71 | |||
8. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:28.42 | 453 | 31.29 | 38.30 | 43.92 | 34.91 | |||
9. | Bernacik Dawid | 06 | Unia Oświęcim | 2:29.29 | 445 | 30.73 | 38.51 | 44.42 | 35.63 | |||
Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 2:29.29 | 445 | 28.94 | 39.70 | 46.41 | 34.24 | ||||
11. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.18 | 388 | 32.51 | 42.10 | 45.31 | 36.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 18/6/2022 - 11:28 | Chłopców, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewczenko Roman | 08 | Nika Swim Kyiv | 2:21.67 | 521 | 28.85 | 38.43 | 41.81 | 32.58 | |||
2. | Halkiewicz Maciej | 08 | Omega Olkusz | 2:25.35 | 482 | 30.52 | 36.86 | 44.61 | 33.36 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:29.91 | 439 | 31.01 | 37.95 | 46.62 | 34.33 | |||
4. | Borowski Mikołaj | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:34.74 | 399 | 34.19 | 42.28 | 42.73 | 35.54 | |||
5. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 2:34.82 | 399 | 31.83 | 40.25 | 43.33 | 39.41 | |||
6. | Jurkowski Igor | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:35.75 | 392 | 31.26 | 41.24 | 49.32 | 33.93 | |||
7. | Linke Tomasz | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:38.67 | 370 | 33.75 | 41.93 | 49.46 | 33.53 | |||
8. | Szlachcic Jan | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:38.94 | 368 | 33.28 | 41.19 | 46.43 | 38.04 | |||
9. | Mika Aleksander | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:39.51 | 365 | 32.05 | 40.74 | 48.13 | 38.59 | |||
10. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 2:39.97 | 361 | 32.56 | 41.26 | 49.22 | 36.93 | |||
11. | Tucharz Mikołaj | 08 | Korona 1919 Kraków | 2:41.62 | 350 | 35.47 | 42.89 | 48.64 | 34.62 | |||
Ciupek Dominik | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:41.62 | 350 | 34.06 | 43.70 | 48.50 | 35.36 | ||||
13. | Sadek Kacper | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:42.36 | 346 | 32.90 | 42.73 | 49.07 | 37.66 | |||
14. | Gębarowski Olaf | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:47.10 | 317 | 34.13 | 43.26 | 50.35 | 39.36 | |||
15. | Wójcik Gerard | 08 | Siemacha Kraków | 2:47.80 | 313 | 35.98 | 43.80 | 47.85 | 40.17 | |||
16. | Tobiasz Jakub | 08 | Ósemka Oświęcim | 2:49.77 | 302 | 36.88 | 45.48 | 49.73 | 37.68 | |||
17. | Łądka Gabriel | 08 | SMS Galicja Kraków | 2:50.61 | 298 | 39.75 | 44.16 | 50.20 | 36.50 | |||
18. | Srebro Nataniel | 08 | Sokół-Mościce Tarnów | 2:52.31 | 289 | 34.13 | 46.14 | 53.24 | 38.80 | |||
19. | Gimbiej Oleg | 08 | Ósemka Oświęcim | 3:01.85 | 246 | 39.13 | 47.45 | 55.03 | 40.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 18/6/2022 - 11:50 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:04.33 | 632 |
Gorczyca Gabriela Sobaszek Anna | 06 06 | 30.01 29.31 | 1:02.15 1:01.15 | Malarz Maja Stanek Magdalena | 04 07 | 28.33 28.69 | 59.37 1:01.66 |
2. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:08.84 | 598 |
Pinkowicz Alicja Volkert Julia | +0,54 +0,37 | 29.30 30.05 | 1:01.05 1:03.38 | Słabosz Emilia Wilk Anna | +0,51 | 30.21 30.17 | 1:02.18 1:02.23 |
3. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:15.06 | 555 |
Macura Kinga Jarosz Helena | +0,60 +0,37 | 29.88 30.00 | 1:02.85 1:02.37 | Pancerz Oliwia Badura Natalia | +0,15 | 30.87 30.93 | 1:05.25 1:04.59 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:18.35 | 534 |
Bętkowska Zuzanna Kurach Olga | +0,49 | 31.18 30.60 | 1:04.12 1:04.02 | Cicha Aleksandra Dadej Julia | +0,31 | 31.47 | 1:06.95 1:03.26 |
5. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:23.76 | 502 |
Sowa Barbara Laszczak Aleksandra | 07 07 | 30.30 31.28 | 1:03.05 1:06.07 | Lepszy-Bayaraa Julia Guzdek Anna | 07 07 | 31.92 32.85 | 1:07.25 1:07.39 |
6. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:25.25 | 494 |
Dygulska Weronika Sądel Oliwia | +0,59 | 31.96 32.76 | 1:07.26 1:06.82 | Malecka Inka Jałowiecka Gabriela | 31.68 29.83 | 1:07.29 1:03.88 |
7. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:34.99 | 443 |
Nawara Oliwia Wrona Maria | +0,58 | 32.67 32.86 | 1:10.36 1:07.47 | Pawela Lena Słomska Wiktoria | +0,39 +0,33 | 34.20 31.43 | 1:12.30 1:04.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 18/6/2022 - 11:56 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:41.20 | 616 |
Kuś Aleksander Krystyński Aleksander | 04 04 | 26.18 26.98 | 54.55 56.61 | Gościński Jakub Nowakowski Oliwier | 05 07 | 25.92 26.72 | 54.23 55.81 |
2. | Nika Sport Team Kraków 1 | Nika Sport Team Kraków | 3:44.95 | 585 |
Konieczny Mateusz Konieczny Miłosz | +0,68 +0,31 | 26.31 27.39 | 54.67 57.99 | Sarnat Szymon Ślęczka Nataniel | +0,28 +0,40 | 26.66 25.15 | 57.65 54.64 |
3. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 3:45.93 | 578 |
Czerwik Krzysztof Machulak Kamil | +0,63 +0,39 | 27.97 27.28 | 57.84 56.81 | Woźnicki Dominik Malik Dawid | +0,15 | 27.79 25.66 | 57.35 53.93 |
4. | Unia Oświęcim 3 | Unia Oświęcim | 3:49.18 | 554 |
Regulski Maciej Drabczyk Krystian | 04 04 | 27.20 27.46 | 57.02 56.56 | Skalski Konrad Strządała Jakub | 04 04 | 27.79 27.18 | 58.05 57.55 |
5. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 3:49.55 | 551 |
Bryg Bartosz Oszczak Norbert | +0,56 +0,32 | 27.89 26.78 | 58.32 56.07 | Białas Bartosz Hańderek Mateusz | +0,34 +0,48 | 27.65 27.47 | 57.78 57.38 |
6. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 3:57.89 | 495 |
Taras Oleh Skimina Kacper | +0,73 +0,49 | 28.91 28.29 | 1:00.59 59.60 | Olszowski Mikołaj Sakłak Szymon | +0,48 +0,61 | 27.39 28.77 | 57.34 1:00.36 |
7. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:01.54 | 473 |
Krupa Jakub Wiśniewski Wiktor | 07 07 | 28.80 28.69 | 58.88 59.49 | Ciapuła Michał Kos Maciej | 07 07 | 29.91 29.46 | 1:02.37 1:00.80 |
8. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 4:08.14 | 436 |
Rachwał Patryk Rolnicki Maksymilian | +0,66 +0,53 | 28.98 29.79 | 59.83 1:02.04 | Borowski Mikołaj Stawowski Marcin | +0,23 +0,49 | 29.79 29.72 | 1:02.81 1:03.46 |
9. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:10.51 | 424 |
Strąk Krystian Skałacki Igor | +0,67 +0,02 | 28.90 29.84 | 1:01.33 1:02.31 | Sadek Kacper Jurkowski Igor | +0,52 +0,15 | 30.74 29.62 | 1:04.57 1:02.30 |
10. | SMS Galicja Kraków 5 | SMS Galicja Kraków | 4:18.76 | 384 |
Plutecki Jakub Spórna Jan | 08 08 | 30.39 31.49 | 1:02.70 1:06.56 | Mika Aleksander Linke Tomasz | 08 08 | 30.45 30.78 | 1:03.72 1:05.78 |
11. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 4:30.95 | 335 |
Gębarowski Olaf Ciupek Dominik | +0,52 +0,49 | 31.98 31.65 | 1:07.85 1:06.61 | Wołpiuk Michał Szlachcic Jan | +0,17 | 33.05 31.44 | 1:10.27 1:06.22 |
DYSKW. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | |||||||
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). (Czas: 11:54) |
Mędrek Krzysztof, Halkiewicz Maciej, Wójcikowski Patryk, Barczyk Jan |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice. | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |